BRZEZIŃSKI Artur
2004-02-19
KS AZS AWF Wrocław
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A U 2004-01-01 WLKS Wrocław DOL
2 ADAMSKI-SALAMON Olaf 2004-01-01 niest. Z.Góra LBU
3 AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 MKL Jurand Szczytno WMZ
4 AMBROZIEWICZ Aleks 2004-10-20 STS Pomerania Szczecin ZPO
5 ANTONIAK Maciej 2004-04-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
6 BABULA Maciej 2003-08-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
7 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
8 BANASZEWSKI Maciej 2008-01-07 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
9 BAŃKOWSKI Aleksander 2005-12-07 MUKS Kadet Rawicz WLP
10 BARSZCZEWSKI Mateusz 2003-08-23 MKL 12 Jelenia Góra DOL
11 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
12 BAWELSKI Kamil 2005-04-29 MKL Szczecin ZPO
13 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
14 BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 MUKS Płock MAZ
15 BEKIER Filip 2000-02-25 LKS Fenix Słupsk POM
16 BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
17 BĘBEN Oskar 2005-07-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
18 BIADAŁA Marek 2002-05-17 MKS Piast Głogów DOL
19 BIALIC Tomasz 2000-12-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
20 BIAŁACHOWSKI Paweł 2006-05-25 MKL 12 Jelenia Góra DOL
21 BIAŁOBRZEWSKI Kacper 2007-05-14 MKS MOS Wrocław DOL
22 BORKOWSKI Krzysztof 2004-03-10 ZLKL Zielona Góra LBU
23 BRYJAK Dominik 2003-03-13 MLKS Agros Żary LBU
24 BRZYSKI Borys 2006-05-22 MLKS Sokół Lubin DOL
25 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
26 BUCKI Dawid 2003-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
27 BUDUJ Mikołaj 2003-01-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
28 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
29 CACAJ Wiktor 2004-01-26 UKS OSoT Szczecin ZPO
30 CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22 MKS Piast Głogów DOL
31 CHMARA Sebastian 1999-12-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
32 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
33 CHRZANOWSKI Michał 2005-02-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
34 CICHY Hubert 2004-08-07 UKS Skoczek Władysławów WLP
35 CIESIELSKI Filip 2005-05-13 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
36 CIEŚLAK Szymon 2003-10-30 MKS Piast Głogów DOL
37 CIURZYŃSKI Mateusz 2004-04-02 UKS Ares Nowa Sól LBU
38 CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
39 CZARNECKI Aleksander 2005-12-22 KMS Szczecin ZPO
40 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
41 CZERNIAK Przemysław 1984-03-27 SL Olimpia Poznań WLP
42 CZERWIŃSKI Kacper 2003-03-17 PLKS Gwda Piła WLP
43 CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 KS Wejher Wejherowo POM
44 CZUBERNAT Michał 2005-05-02 UKS OSoT Szczecin ZPO
45 CZUPRYŚ Oliwier 2007-10-09 MKS Osa Zgorzelec DOL
46 DATA Szymon 2002-09-27 MLKS Sokół Lubin DOL
47 DAWIDZIŃSKI Oliwier 2004-10-11 ZLKL Zielona Góra LBU
48 DEĆ Fabian 2006-04-11 MLKS Agros Żary LBU
49 DERLATKA Kacper 2005-08-21 PLKS Gwda Piła WLP
50 DĘDERSKI Dawid 2005-08-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
51 DIALLO Amadou 2005-04-21 MKS Piast Głogów DOL
52 DIDYK Mateusz 2005-06-10 MKS MOS Wrocław DOL
53 DOMAŃSKI Emil 1999-06-09 KS Gwardia Piła WLP
54 DOMINIAK Maciej 2004-05-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
55 DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
56 DROZDA Antoni 2008-02-03 MLKS Sokół Lubin DOL
57 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
58 DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław DOL
59 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
60 FEISTER Błażej 2004-02-21 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
61 FIBNER Jakub 2005-03-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
62 FIGAS Bartłomiej 2004-07-10 LKS Polkowice DOL
63 FILA Wojciech 2004-03-27 LKS Lubusz Słubice LBU
64 FILAR Igor 2004-03-25 OŚ AZS Poznań WLP
65 FILIPOWSKI Szymon 2007-02-28 ZLKL Zielona Góra LBU
66 FILMANOWICZ Herbert 2005-03-29 ZLKL Zielona Góra LBU
67 FOKSIŃSKI Mateusz 2003-11-30 ZLKL Zielona Góra LBU
68 FOŁTYN Damian 2005-06-12 MLKS Agros Żary LBU
69 FRANECKI Szymon 2003-11-22 MKS Kusy Szczecin ZPO
70 FRYSZER Miłosz 2008-01-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
71 FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
72 GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
73 GARBACZEWSKI Karol 2004-06-16 MLKS Sokół Lubin DOL
74 GAWENDA Michał 2005-06-15 KS Warszawianka W-wa MAZ
75 GAWŁOWSKI Mateusz 2003-11-29 ZLKL Zielona Góra LBU
76 GEREGA Bartosz 2004-09-19 MKS Piast Głogów DOL
77 GOJŻEWSKI Maciej 2004-08-25 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
78 GRACZYK Oskar 2003-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
79 GROSS Eryk 2004-01-01 niest. Łódź LDZ
80 GRYCZYŃSKI Szymon 2005-07-24 UKS Ares Nowa Sól LBU
81 GRZEGOREK Wiktor 2003-08-07 LUKS Orkan Września WLP
82 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
83 GULAJEW Dorian 2004-10-27 MLKS Agros Żary LBU
84 GUŹDZIOŁ Paweł 2002-02-04 UKS Przełaj Żerków WLP
85 GWIAZDA Kacper 2000-03-24 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
86 HAŁA Kacper 2003-10-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
87 HAŁAJEWSKI Marcin 2003-12-27 ZLKL Zielona Góra LBU
88 HARASIUK Jakub 2004-03-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
89 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
90 HEJKE Tymon 2008-06-07 MKL 12 Jelenia Góra DOL
91 HIKI Oskar 2005-05-15 UKS Ares Nowa Sól LBU
92 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
93 HYL Gracjan 2005-02-01 PLKS Gwda Piła WLP
94 HYŻ Kryspin 2008-09-22 LUKS Namysłów OPL
95 JAMUŁA Krzysztof 2007-01-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
96 JANIEC Radosław 2003-07-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
97 JANIK Mateusz 2004-02-25 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
98 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
99 JANKOWSKI-RIOS Carlos 2003-10-10 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
100 JAROSZ Maksym 2004-08-14 MLKS Agros Żary LBU
101 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
102 JASEK Hubert 2007-09-19 ZLKL Zielona Góra LBU
103 JASIŃSKI Karol 2004-02-17 PLKS Gwda Piła WLP
104 JASKÓŁA Michał 2004-05-22 UKS Dąb Suchy Las WLP
105 JASKUŁKA Artur 2000-12-14 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
106 JAWORSKI Jakub 2008-11-07 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
107 JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
108 JĘDRASZAK Eryk 2004-01-01 niest. Poznań WLP
109 JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 MKS Osa Zgorzelec DOL
110 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
111 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
112 JURGIEL Jerzy 2004-11-15 OŚ AZS Poznań WLP
113 JUSZCZAK Filip 2006-07-28 UKS Przełaj Żerków WLP
114 JUSZCZAK Mikołaj 2004-02-01 MKS Baszta Szamotuły WLP
115 JUSZCZAK Szymon 2003-04-24 UKS Przełaj Żerków WLP
116 KACZMAREK Wojciech 2005-05-18 KL Lumel Zielona Góra LBU
117 KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
118 KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
119 KAŁUŻNY Miłosz 2010-09-07 LUKS Namysłów OPL
120 KAŁWA Adam 2006-07-14 MKL 12 Jelenia Góra DOL
121 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
122 KAMIEŃ Kamil 2003-01-08 ZLKL Zielona Góra LBU
123 KAMIŃSKI Mateusz 2005-02-03 MKS Osa Zgorzelec DOL
124 KAMIŃSKI Mikołaj 2006-12-26 ZLKL Zielona Góra LBU
125 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
126 KANIA Maksymilian 2009-08-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
127 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
128 KARPIŃSKI Maksymilian 2005-09-19 MKS Święc Sławno ZPO
129 KASPRZAK Kajetan 2008-01-12 PLKS Gwda Piła WLP
130 KEMPSKI Filip 2002-09-12 KS AZS AWF Katowice SLK
131 KĘDZIERSKI Hubert 2005-01-05 OŚ AZS Poznań WLP
132 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
133 KILANOWSKI Wojciech 2004-04-26 MLKS Agros Żary LBU
134 KINDRA Dawid 2007-12-19 MLKS Sokół Lubin DOL
135 KLEINERT Jakub 2002-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
136 KLIMIUK Jakub Tomasz 2002-10-03 LKS Lubusz Słubice LBU
137 KLIMOWICZ Aleksander 2004-09-19 MLKS Agros Żary LBU
138 KMIECIK Stanisław 1949-01-30 OŚ AZS Poznań WLP
139 KOBASA Mariusz 2004-03-06 LKS Polkowice DOL
140 KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 MKS Inowrocław KPO
141 KOŁA Kamil 2006-12-04 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
142 KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 MKS Piast Głogów DOL
143 KORCZYŃSKI Tymon 2004-02-18 MKS MOS Wrocław DOL
144 KORYCKI Dawid 2006-07-05 MLKS Agros Żary LBU
145 KOSMATKA Mateusz 2002-01-02 KS Gwardia Piła WLP
146 KOSTRZYŃSKI Oskar 2002-04-04 ZLKL Zielona Góra LBU
147 KOSZELA Maciej 1978-01-14 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
148 KOSZKAŁO Nikodem 2006-02-19 ZLKL Zielona Góra LBU
149 KOŚCIELNIAK Marek 2006-02-16 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
150 KOTLAREK Jakub 2002-01-19 MKS Inowrocław KPO
151 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
152 KOTWICKI Dominik 2002-07-09 LKS Vectra Włocławek KPO
153 KOWALCZYK Grzegorz 2006-01-11 MKS Piast Głogów DOL
154 KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
155 KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
156 KOWALSKI Dominik 2000-07-30 ZLKL Zielona Góra LBU
157 KOWALSKI Kacper 2004-07-26 MKS Piast Głogów DOL
158 KOZAK Marcin 2002-09-30 GKS Start Długołęka DOL
159 KRAJEWSKI Piotr 2006-01-01 UKS Golice LBU
160 KRAWCZYK Mateusz 2001-11-27 MKS Piast Głogów DOL
161 KRAWICZ Piotr 2008-09-16 MKL 12 Jelenia Góra DOL
162 KRĘŻEL Dominik 1999-08-06 OŚ AZS Poznań WLP
163 KROPIWNICKI Kasjan 2003-12-07 MLKS Agros Żary LBU
164 KRÓL Marcin 2003-02-10 PLKS Gwda Piła WLP
165 KRUGER Filip Jędrzej 2004-05-30 SL Olimpia Poznań WLP
166 KRUK Nikodem 2006-10-03 SL Olimpia Poznań WLP
167 KRUPA Mateusz 2008-03-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
168 KRUPNICKI Grzegorz 2003-08-08 ZLKL Zielona Góra LBU
169 KRYGIER Maciej 2007-09-11 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
170 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
171 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
172 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
173 KUCHARSKI Oliwier 2005-07-27 PLKS Gwda Piła WLP
174 KUCHCZYŃSKI Jakub 2002-09-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
175 KUCZAJ Kamil 2002-10-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
176 KULUS Albert 2004-01-22 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
177 KUNZ Mikołaj 2002-12-03 UKS Jedynka Reda POM
178 KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
179 LANGE Filip 2007-12-15 MKS Piast Głogów DOL
180 LEBEDIUK Maksim 2005-05-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
181 LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz POM
182 LEPIATO Maciej 1988-08-18 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
183 LESICKI Marcel 2002-04-22 ZLKL Zielona Góra LBU
184 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
185 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 MKL Szczecin ZPO
186 LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
187 LITWINIUK Szymon 2004-03-11 STS Pomerania Szczecin ZPO
188 LORENC Eryk 2004-10-20 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
189 ŁAPETA Krystian 2004-04-30 BKS Bydgoszcz KPO
190 ŁUCZAK Bartosz 2004-01-16 LUKS Orkan Września WLP
191 MAC Szymon 2005-01-06 MLKS Agros Żary LBU
192 MACIEJEWSKI Artur 1998-07-21 OŚ AZS Poznań WLP
193 MACIEJEWSKI Miron 1975-03-18 UKS Olimp Duszniki WLP
194 MACIOŁEK Kamil 2004-05-03 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
195 MACIOS Mikołaj 2003-03-14 PLKS Gwda Piła WLP
196 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
197 MAMOT Jakub 2006-06-23 MUKS Kadet Rawicz WLP
198 MANICKI Patryk 2004-05-06 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
199 MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 KS AZS AWF Katowice SLK
200 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
201 MAREK Michał 2001-06-14 MLKS Agros Żary LBU
202 MAROLEWSKI Dawid 2004-10-29 BOSiR Barcin KPO
203 MARTYNYSHYN Valentyn 2003-01-06 ZLKL Zielona Góra LBU
204 MAŚLORZ Mikołaj 2003-08-23 AML Słupsk POM
205 MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 MLKS Echo Twardogóra DOL
206 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
207 MICHALAK Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice DOL
208 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
209 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
210 MICHALSKI Zygmunt 1950-02-01 OŚ AZS Poznań WLP
211 MICHAŁEK Alan 2002-01-23 SKLA Sopot POM
212 MILCZUK Jakub 2004-03-27 UKS Skoczek Władysławów WLP
213 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
214 MIROSŁAW Jakub 2000-08-08 WZSN Start Wrocław DOL
215 MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
216 MLECZKO Gabriel 2004-08-17 MLKS Agros Żary LBU
217 MORAWSKI Mateusz 2003-10-17 MKS Kusy Szczecin ZPO
218 MOTT Jakub 2002-01-27 ZLKL Zielona Góra LBU
219 MOŻDŹEŃ Dominik 2004-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
220 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
221 NADZIEJKO Łukasz 2001-12-13 ZLKL Zielona Góra LBU
222 NALBORSKI Kacper 2003-01-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
223 NAWOCKI Paweł 2001-03-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
224 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
225 NIELUB Jakub 2003-09-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
226 NIEŚCIEROWICZ Bartosz 2008-11-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
227 NISIEWICZ Filip 1999-10-11 ZLKL Zielona Góra LBU
228 NOGA Oskar 2003-03-25 GKS Olimpia Grudziądz KPO
229 NOWAK Łukasz 2003-03-26 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
230 OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 LUKS Start Nakło KPO
231 OLBIŃSKI Adrian 1997-07-29 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
232 OLEJNICZAK Kacper 2003-07-28 LUKS Orkan Września WLP
233 OLSZEWSKI Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów DOL
234 ONOSZKO Marek 2004-02-27 MKS Piast Głogów DOL
235 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
236 ORGANISTA Wiktor 2004-02-26 STS Pomerania Szczecin ZPO
237 ORLIK Miłosz 2003-02-22 MKS Baszta Szamotuły WLP
238 ORŁOWSKI Natan 1999-02-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
239 OSIKA Bartłomiej 2004-06-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
240 OSTATEK Adam 2004-05-13 KMS Szczecin ZPO
241 OSTRĘGA Adrian 2002-08-09 niest. Gdańsk POM
242 OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 AZS-AWF Gorzów LBU
243 OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
244 OWCZAREK Piotr 2005-09-02 STS Pomerania Szczecin ZPO
245 PABIJAŃCZYK Patryk 2004-08-31 WLKS Wrocław DOL
246 PACHOCKI Patryk 2004-01-25 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
247 PACIOREK Marcel 2003-04-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
248 PAGELS Dawid 2005-03-15 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
249 PAWLICKI Szymon 2002-06-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
250 PAWLIK Karol 1994-03-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
251 PAWLIKOWSKI Mateusz 1992-06-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
252 PAWŁOW Adam 2001-03-25 MLKS Agros Żary LBU
253 PAWŁOWSKI Szymon 2006-05-16 UKS Sprint Legnica DOL
254 PEITLER Antoni 2002-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
255 PESTKA Jakub 2005-02-05 OŚ AZS Poznań WLP
256 PĘDZIŃSKI Mateusz 2001-07-26 ZLKL Zielona Góra LBU
257 PIASECKI Adrian 2003-07-04 LLKS Osowa Sień LBU
258 PIECH Igor 2005-09-19 ZLKL Zielona Góra LBU
259 PIECHOWIAK Adrian 2003-12-27 KS Gwardia Piła WLP
260 PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
261 PIŁAT Oscar 2004-10-13 OŚ AZS Poznań WLP
262 PIOTROWSKI Olaf 2005-06-29 KL Gdynia POM
263 PITER Damian 2000-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
264 PITER Marcin 1997-03-06 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
265 PŁOSZAJSKI Norbert 2004-02-02 MLKS Agros Żary LBU
266 POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 KKL Kielce SWK
267 POLAKOWSKI Konrad 2004-09-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
268 PORWOLIK Emil 2006-01-21 MLKS Echo Twardogóra DOL
269 PORZUCEK Aleksander 2005-06-30 KL Gdynia POM
270 POŚPIECH Paweł 2006-09-06 SL Olimpia Poznań WLP
271 POŻEŻYŃSKI Mateusz 2006-05-08 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
272 PÓŁTORAK Seweryn 2003-08-22 OKS Skra Warszawa MAZ
273 PRACZYK Szymon 2008-05-24 OŚ AZS Poznań WLP
274 PROWANS Mateusz 2004-04-29 MKS Kusy Szczecin ZPO
275 PRZEPIÓRSKI Krzysztof 2007-05-25 LKS Górnik Wałbrzych DOL
276 PRZEWOŹNIAK Piotr 2010-09-25 UKS Achilles Leszno WLP
277 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
278 PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 ZLKL Zielona Góra LBU
279 RABURSKI Maciej 2005-01-15 MLKS Echo Twardogóra DOL
280 RACZKOWSKI Kacper 2003-02-18 WKS Flota Gdynia POM
281 RADZIMSKI Filip 2003-07-09 MLKS Agros Żary LBU
282 RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
283 RAŹNIKIEWICZ Dawid 2005-01-18 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
284 REMBOWSKI Marcel 2007-05-31 RKS Łódź LDZ
285 REWAJ Dawid 2004-09-14 MLKS Agros Żary LBU
286 ROBAKOWSKI Antoni 2006-02-28 UKS Skoczek Władysławów WLP
287 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
288 ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
289 RODZIAK Karol 2004-08-16 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
290 RODZIEWICZ Mateusz 2007-08-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
291 ROGAL Nikodem 2002-03-20 MUKS Kadet Rawicz WLP
292 ROGALA Jan 2004-06-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
293 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
294 ROMBALSKI Maksymilian 2004-03-19 MLKS Agros Żary LBU
295 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
296 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
297 RUDNICKI Oskar Marek 2008-06-10 LKS Górnik Wałbrzych DOL
298 RUDNIK Kacper 2001-03-24 MKL Toruń KPO
299 RUTECKI Jakub 2002-02-13 MKS Inowrocław KPO
300 RYCHLICKI Damian 2004-05-23 STS Pomerania Szczecin ZPO
301 RYSMAN Kacper 2002-01-23 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
302 SAFIAN Miłosz 2001-05-11 ZLKL Zielona Góra LBU
303 SALSKI Jan 2005-07-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
304 SAWIUK Michał 2005-08-24 MLKS Agros Żary LBU
305 SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
306 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
307 SIKORA Kamil 2009-10-08 LKS Polkowice DOL
308 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
309 SIWEK Jan 2004-01-02 MLKS Agros Żary LBU
310 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
311 SŁODKOWSKI Piotr 2008-11-28 SMKS Parasol Wrocław DOL
312 SŁOWIK Mikołaj 2008-09-02 MKS MOS Wrocław DOL
313 SMURA Wiktor 2005-05-24 SL Olimpia Poznań WLP
314 SOBCZYK Krystian 2003-03-31 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
315 SOBERA Robert 1991-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
316 SOBIERAJSKI Oskar 2005-05-19 PLKS Gwda Piła WLP
317 SOKOŁOWSKI Kamil 1999-08-02 MKS Osa Zgorzelec DOL
318 SROKA Gracjan 2004-04-04 MKS Święc Sławno ZPO
319 STACHOWSKI Mateusz 2008-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
320 STĘŻYCKI Miłosz 2006-09-27 MLKS Agros Żary LBU
321 STOJANOWSKI Piotr 2004-10-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
322 STOPA Michał 2003-10-24 MKS Kusy Szczecin ZPO
323 STRZAŁKA Kacper 2004-04-10 AML Słupsk POM
324 SUDNIK Albert 2006-01-01 LKS Lubusz Słubice LBU
325 SUKIENNIK Łukasz 2007-09-30 LKS Lubusz Słubice LBU
326 SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 MLKS Agros Żary LBU
327 SZAL Szymon 2004-09-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
328 SZCZEPANIK Kacper 2005-10-14 PLKS Gwda Piła WLP
329 SZCZEPAŃSKI Igor 2004-03-31 ZLKL Zielona Góra LBU
330 SZELĄG Jakub 2002-04-22 ZLKL Zielona Góra LBU
331 SZKRAPKO Kacper 2000-08-10 MLKS Sokół Lubin DOL
332 SZOSTAK Mateusz 2004-01-01 niest. Warszawa MAZ
333 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
334 SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
335 SZUKALSKI Bartosz 2006-12-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
336 SZULC Mikołaj 2004-01-20 MKS MOS Wrocław DOL
337 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
338 SZUMOWSKI Piotr 2004-02-07 MKL 12 Jelenia Góra DOL
339 SZUSTAK Jakub 2003-04-15 ZLKL Zielona Góra LBU
340 SZYMCZAK Jakub 2003-10-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
341 ŚWIDZIŃSKI Piotr 2004-09-04 MLKS Agros Żary LBU
342 ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
343 ŚWITOŃ Wiktor 2003-04-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
344 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
345 TETERA Michał 2005-12-07 MKS Piast Głogów DOL
346 TKACZYK Jakub 2004-01-01 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
347 TOFIL Mateusz 1999-08-02 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
348 TOMYS Jakub 2005-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
349 TOPOROWSKI Szymon 2004-08-01 MLKS Agros Żary LBU
350 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
351 TRZCIŃSKI Franciszek 1962-04-20 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
352 TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
353 TURKIEWICZ Michał 2008-03-04 MKL 12 Jelenia Góra DOL
354 UZAREK Aleksander 2003-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
355 WALCZAK Marek 1980-03-17 LUKS Sukces Komprachcice OPL
356 WAWRZYNIAK Krzysztof 2008-12-23 MKLA Łęczyca LDZ
357 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
358 WEBER Jakub 2004-01-01 PLKS Gwda Piła WLP
359 WEISS Marcin 2006-02-23 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
360 WESOŁOWSKI Maksymilian 2007-05-15 SL Olimpia Poznań WLP
361 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
362 WIEDRO Mateusz 2004-01-01 PLKS Gwda Piła WLP
363 WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
364 WIERCZYŃSKI Dominik 2003-07-25 LKS Fenix Słupsk POM
365 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
366 WIĘCKOWICZ Nikodem 2002-11-24 ZLKL Zielona Góra LBU
367 WIŚNIEWSKI Dominik 2005-08-12 ZLKL Zielona Góra LBU
368 WIŚNIEWSKI Kryspin 2003-04-21 MKS Osa Zgorzelec DOL
369 WIŚNIEWSKI Łukasz 2005-08-12 ZLKL Zielona Góra LBU
370 WOCIS-KRYCKI Mateusz 2003-04-12 MKL 12 Jelenia Góra DOL
371 WODECKI Mikołaj 2005-03-03 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
372 WOJCIECHOWSKI Filip 2003-06-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
373 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
374 WOJCIECHOWSKI Michał 2004-07-11 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
375 WOJCIECHOWSKI Paweł 1989-06-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
376 WOJCIESZAK Ksawier 2006-07-08 PLKS Gwda Piła WLP
377 WOJTON Robert 2004-06-24 STS Pomerania Szczecin ZPO
378 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław DOL
379 WOŁOSZYN Piotr 2007-07-14 SL Olimpia Poznań WLP
380 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
381 WÓJCICKI Antoni 2005-08-19 MKL Jurand Szczytno WMZ
382 WRÓBEL Dominik 2004-02-21 MKS Piast Głogów DOL
383 WYRWAS Krzysztof 2001-08-17 LKS Lubusz Słubice LBU
384 WYRWAS Wojciech 2005-08-16 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
385 WYSOCKI Aleksander 2003-12-29 UKS Skoczek Władysławów WLP
386 ZAHORSKI Bartosz 2001-03-18 MKS Piast Głogów DOL
387 ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 LUKS Start Nakło KPO
388 ZARÓD Kajetan 2008-04-05 WLKS Wrocław DOL
389 ZARZYCKI Maciej 1999-07-20 ZLKL Zielona Góra LBU
390 ZAZULA Michał 2003-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
391 ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
392 ZGLIŃSKI Hubert 2004-12-08 UKS Herkules Sulejówek MAZ
393 ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 STS Pomerania Szczecin ZPO
394 ZIĘTEK Leon 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
395 ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa MAZ
396 ŻAK Piotr 2000-01-18 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
397 ŻEBROWSKI Piotr 2000-08-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
398 ŻEBRYK Kamil 2005-07-07 MKS MOS Wrocław DOL
399 ŻMUDA Nikolas 2004-12-11 UKS OSoT Szczecin ZPO
400 ŻYCHOWICZ Kacper 2005-09-19 STS Pomerania Szczecin ZPO
401 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.73574805259705sekund