GROCHOWSKI Krzysztof
2007-01-10
KS AZS AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Maciej 2001-01-02 UKS Varsovia Warszawa MAZ
2 ADAMEK Jakub 2008-02-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
3 ANDRZEJAK Aleksander 2008-02-18 UKS Młodzik Warszawa MAZ
4 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
5 BABIARZ Dawid 2007-09-15 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
6 BADEŃSKI Bernard 2005-10-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
7 BAGIŃSKI Bartłomiej 2008-02-20 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
8 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
9 BAŁABAN Antoni 2008-08-06 UKS 48 Warszawa MAZ
10 BANACH Piotr 2005-03-30 RLTL Optima Radom MAZ
11 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
12 BARTKOWIAK Stanisław 2007-03-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
13 BARTO¦ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
14 BASAJ Szymon 2004-02-18 UKS Kresy Otwock MAZ
15 BASAK Jakub 2006-02-14 TS Start Lublin LBE
16 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
17 BAZAN Miłosz 2008-11-18 LKS Znicz Biłgoraj LBE
18 BAZANIAK Bartek 2005-03-18 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
19 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
20 BERFT Borys 2007-08-07 KS Czempion Warszawa MAZ
21 BERNHARD Miłosz 2007-08-06 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
22 BERNHARD Tymoteusz 2007-08-06 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
23 BIEGAJ Filip 2007-05-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
24 BIELECKI Jakub 2007-10-03 RLTL Optima Radom MAZ
25 BIELEŃ Stanisław 2006-05-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
26 BIELIŃSKI Jakub 2007-07-06 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
27 BIENIECKI Stefan 2007-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
28 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
29 BIERÓWKA Patryk 2007-06-20 UKS Jedynka Tokarnia MLP
30 BIŃKOWSKI Jakub 2003-01-21 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
31 BIRBACH Wiktor 2007-09-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
32 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
33 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamo¶ć LBE
34 BONIKOWSKI Jan 2005-04-07 niest. Bydgoszcz KPO
35 BOŃKOWSKI Wojciech 2006-01-30 MLKL Płock MAZ
36 BORECKI Kasper 2005-03-25 UKS 48 Warszawa MAZ
37 BORSUKIEWICZ Patryk 2007-12-03 PLKS Gwda Piła WLP
38 BORYSEWICZ Mateusz 2006-06-23 MKS Pułtusk MAZ
39 BOTKIEWICZ Mateusz 2008-08-12 STS Skarżysko-Kamienna SWK
40 BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
41 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
42 BRZEZIŃSKI Maksymilian 2007-10-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
43 BRZYSKI Borys 2006-05-22 MLKS Sokół Lubin DOL
44 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
45 BURZYŃSKI Mateusz 2007-01-04 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
46 BUSŁOWSKI Mateusz 2008-12-03 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
47 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
48 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
49 CABAJ Kacper 2006-01-04 MKS Pogoń Siedlce MAZ
50 CABAN Kacper 2008-07-10 AL Międzyzdroje ZPO
51 CERSKI Wiktor 2008-05-27 KS Pro Athlete Grudzi±dz KPO
52 CHLUDZIŃSKI Mateusz 2006-04-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
53 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
54 CHYŻA Filip 2007-07-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
55 CIECIUCH Piotr 2007-07-31 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
56 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
57 CIESZEWSKI Adam 2007-06-22 MKL Toruń KPO
58 CZAJKOWSKI Przemysław 2007-06-24 MKS Bank BS Płońsk MAZ
59 CZAPKA Dawid 2008-04-10 KS Agros Zamo¶ć LBE
60 CZARNECKI Jakub 2008-08-13 LKS Stal Mielec PDK
61 CZARNECKI Oskar 2008-04-13 MKS Kusy Szczecin ZPO
62 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
63 CZARNOCKI Igor 2006-02-28 UKS Herkules Sulejówek MAZ
64 CZECHOSKI Adam 1999-02-23 MKS Juvenia Białystok POD
65 CZUBA Jakub 2004-05-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
66 CZYSZEWICZ Marcin 2005-03-27 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
67 ĆWIK Tomasz 2007-09-11 UKS LA Basket Warszawa MAZ
68 DˇBKOWSKI Jakub 2006-03-13 UKS MOSiR Działdowo WMZ
69 DˇBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
70 DIDYK Mateusz 2005-06-10 MKS MOS Wrocław DOL
71 DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 UKS Gepard Warszawa MAZ
72 DOŁĘGA Szymon 2009-01-04 SKS Feniks Siedlce MAZ
73 DOMAGAŁA Kamil 2007-08-30 UKS MTE Milanówek MAZ
74 DOMAGAŁA Piotr 2009-01-01 OLA Łódzkie LDZ
75 DOMASZEWSKI Jan 2006-12-22 UKS Falenica Warszawa MAZ
76 DRĘŻEK Arkadiusz 1999-12-10 KU AZS WAT w Warszawie MAZ
77 DULNIAK Ryszard 2004-05-25 KS AZS AWF Warszawa MAZ
78 DURA Łukasz 2007-08-02 BKS Bydgoszcz KPO
79 DYMIŃSKI Nikodem 2008-02-25 BKL Bełchatów LDZ
80 DZIUBA Szymon 1999-10-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
81 GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
82 GALANT Igor 2007-01-01 niest. ŁódĽ LDZ
83 GAŁAZIN Michał 2005-12-20 UKS Gepard Warszawa MAZ
84 GAŁˇZKA Kacper 2007-01-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
85 GAŁCZYŃSKI Kacper 2006-01-16 MKS Bank BS Płońsk MAZ
86 GARBICZ Alexander 2008-09-01 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
87 GARNCAREK Wojciech 2006-09-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
88 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
89 GAWENDA Michał 2005-06-15 KS Warszawianka W-wa MAZ
90 GˇBKA Bartosz 1999-05-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
91 GˇSIOREK Przemysław 2008-05-18 UKS Kresy Otwock MAZ
92 GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 RLTL Optima Radom MAZ
93 GIL Hubert 2007-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
94 GIZICKI Tomasz 2004-06-14 RLTL Optima Radom MAZ
95 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
96 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
97 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
98 GODLEWSKI Paweł 2007-05-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
99 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
100 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
101 GRABCZAK Michał 2006-12-18 MKS Pogoń Siedlce MAZ
102 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
103 GRANICA Hubert 2007-11-16 OKS Skra Warszawa MAZ
104 GROBELNY Hubert 2004-09-14 MKS Syrena Warszawa MAZ
105 GROBELNY Sebastian 2007-03-04 MKS Syrena Warszawa MAZ
106 GROCH Michał 2005-06-09 OLA Wielkopolskie WLP
107 GROTKOWSKI Krzysztof 1963-07-26 UKS Herkules Sulejówek MAZ
108 GRUSZKA Szymon 2006-02-15 AZS UMCS Lublin LBE
109 GRZELAK Andrzej 2008-01-07 UKS MTE Milanówek MAZ
110 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
111 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 RLTL Optima Radom MAZ
112 HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 AZS UMCS Lublin LBE
113 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno WMZ
114 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
115 HOROSZKO Rafał 2008-08-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
116 HREHORUK Szymon 2008-10-13 UKS Filipides Teresin MAZ
117 HRUZEWICZ Kubrat 2007-08-24 OKS Skra Warszawa MAZ
118 ILSKI Karol 2007-01-01 OLA Pomorskie POM
119 JABŁOŃSKI Krzysztof 2007-01-01 niest. ŁódĽ LDZ
120 JACHIMIAK Olaf 2007-03-15 UKS G-8 Bielany Warszawa MAZ
121 JACKOWSKI Jakub 2005-06-29 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
122 JAGIELSKI Oliwier 2008-04-12 MKS Pułtusk MAZ
123 JAKUBIEC Krzysztof 2008-07-12 UKS Orzełki Warszawa MAZ
124 JANAS Filip 2007-03-17 OKS Skra Warszawa MAZ
125 JANECKI Szymon 2008-02-25 UKS Vis Skierniewice LDZ
126 JANIKOWSKI Antoni 2005-02-24 MLKS Krajna Sępólno KPO
127 JANKOWSKI Artur 2003-02-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
128 JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
129 JANUSZEWSKI Leon 2007-11-29 OKS Skra Warszawa MAZ
130 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
131 JAROSZ Jakub 2007-11-29 UKS G-8 Bielany Warszawa MAZ
132 JASKUŁKA Michał 2007-10-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
133 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL Optima Radom MAZ
134 JENCZ Robert 2002-09-10 O¦ AZS Poznań WLP
135 JEŻYNA Maciej 2005-12-07 RKS ŁódĽ LDZ
136 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
137 JURCZAK Jerzy 2007-07-14 UKS Czempion Bełchatów LDZ
138 JUZIUCZUK Mateusz 2008-10-30 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
139 KACPRZAK Adam 2001-04-23 MKS Bank BS Płońsk MAZ
140 KACZMAREK Łukasz 2005-01-01 niest. Poznań WLP
141 KACZMAREK Maciej 2007-05-29 WLKS Wrocław DOL
142 KACZMAREK Mikołaj 2007-07-22 UKS D±b Suchy Las WLP
143 KACZMARZ Oskar 2007-01-26 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
144 KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
145 KALINOWSKI Kacper 2006-07-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
146 KAMIŃSKI Patryk 2007-05-29 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
147 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
148 KARAPEICHYK Artem 2004-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
149 KARSKI Marcin 2008-11-21 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
150 KAZIMIERSKI Wiktor 2008-01-31 UKS Jedynka Łowicz LDZ
151 KˇDZIELA Roch 2008-07-15 OKS Skra Warszawa MAZ
152 KICZYŃSKI Sebastian 2004-01-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
153 KIEDRZYŃSKI Piotr 2010-07-13 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
154 KISIEL Wiktor 2007-04-17 KL Ziemia Kłodzka DOL
155 KNADEL Rafał 2007-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
156 KNYCH Kamil 2007-01-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
157 KOCHAŃSKI Klaudiusz 2007-07-14 MKS Bank BS Płońsk MAZ
158 KOCZUR Karol 2007-02-08 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
159 KOKOSZA Mateusz 2007-10-20 UKS G-8 Bielany Warszawa MAZ
160 KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
161 KOŃCZAK Kacper 2008-05-24 UKS Otrębusy MAZ
162 KORALEWSKI Adrian 2007-04-19 O¦ AZS Poznań WLP
163 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
164 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
165 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
166 KOSTYRA Dawid 2007-05-17 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
167 KOSYL Alan 2007-07-09 MKS Pogoń Siedlce MAZ
168 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
169 KOTYNSKI Jakub 2005-01-01 niest. Białystok POD
170 KOWALCZYK Jakub 2005-06-23 KS Czempion Warszawa MAZ
171 KOWALEWSKI Jakub 2007-07-04 MKS Pułtusk MAZ
172 KOWALIŃSKI Tomasz 2007-09-08 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
173 KOWALSKI Bartłomiej 2007-07-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
174 KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. SWK
175 KOWALSKI Konstanty 2006-03-04 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
176 KOWALSKI Robert 2007-01-18 UKS Trójka Mikołów SLK
177 KOZIKOWSKI Jan 2006-03-09 KS Czempion Warszawa MAZ
178 KRAKOWSKI Konrad 2007-01-01 niest. ŁódĽ LDZ
179 KRUPA Rafał 2007-09-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
180 KRUPNIEWSKI Łukasz 2006-02-07 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
181 KRZEWNIAK Maciej 2006-01-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
182 KUBIAK Oskar 2006-01-01 LIUKS Kruszwica KPO
183 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
184 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
185 KUCHARZEWSKI Kajetan 2007-01-01 OLA Wielkopolskie WLP
186 KUCZBAJSKI Kacper 2003-07-23 UKS MTE Milanówek MAZ
187 KUKAWSKI Jakub 2002-02-27 RKS ŁódĽ LDZ
188 KU¦MIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
189 KU¬NIEWSKI Kevin 2007-09-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
190 KWA¦NIEWSKI Filip 2007-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
191 KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
192 KWIATKOWSKI Ksawery 2008-04-14 BKS Wataha Warszawa MAZ
193 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
194 KWIATKOWSKI Wiktor 2005-02-14 UKS LA Basket Warszawa MAZ
195 LANGE Filip 2007-12-15 MKS Piast Głogów DOL
196 LASKOWSKI Wiktor 2007-01-02 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
197 LENKIEWICZ Jakub 2005-01-01 niest. ŁódĽ LDZ
198 LEPIONKA Adrian 2006-04-20 KS Agros Zamo¶ć LBE
199 LE¦NIAK Igor 2008-04-17 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
200 LEWANDOWSKI Gabriel 2008-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
201 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
202 LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 LKS Zantyr Sztum POM
203 LIPSKI Jakub 2006-01-01 niest. ŁódĽ LDZ
204 LIS Karol 2002-08-19 GKS Wilga Garwolin MAZ
205 LIS Szymon 2007-05-13 RK Athletics Warszawa MAZ
206 LISIAK Krzysztof 2006-12-24 UKS Rusiec MAZ
207 LOCHNICKI Jakub 2007-09-24 UKS MKL Szczecin ZPO
208 LYSANOV Kyrylo 2008-08-08 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
209 ŁADA Igor 2007-11-13 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
210 ŁĘCKI Mateusz 2006-08-11 OKS Skra Warszawa MAZ
211 ŁOCHNICKI Jakub 2007-09-24 MKL Szczecin ZPO
212 ŁOJCZUK Mateusz 2009-03-06 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
213 ŁUCZAK Bartłomiej 2007-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
214 ŁUCZYK Jakub 2006-10-21 AP Marcovia Marki MAZ
215 ŁUCZYŃSKI Igor 2007-05-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
216 MAJ Emil 2008-08-04 MLUKS Tarnów MLP
217 MAJCHROWSKI Franek 2007-04-09 UKS Gepard Warszawa MAZ
218 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
219 MAJKA Dominik 2008-04-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
220 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 KS Sprintwarsaw MAZ
221 MALINOWSKI Adrian 2007-01-23 UKS Atos WoĽnice WMZ
222 MALINOWSKI Dawid 2006-01-01 niest. ŁódĽ LDZ
223 MAŁKOWSKI Rafał 2004-09-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
224 MANISTA Dawid 2006-01-22 PTT Delta Płock MAZ
225 MAŃKOWSKI Krystian 2007-01-28 OLA Dolno¶l±skie DOL
226 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
227 MAREK Przemysław 2007-05-04 KS Czempion Warszawa MAZ
228 MAZUR Jakub 2004-08-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
229 MAZUREK Łukasz 2007-01-01 OLA Lubelskie LBE
230 MAZURKIEWICZ Alan 2007-01-22 SKS Kusy Kraków MLP
231 MˇCZYŃSKI Stanisław 2009-03-06 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
232 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
233 MICHALSKI Kacper 2007-08-11 MAL-MKLA Mława MAZ
234 MIEDZIAK Alan 2006-02-03 UKS Jedyneczka Giżycko WMZ
235 MIESZKOWICZ Aleksander 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
236 MIKOŁAJCZYK Kacper 2007-07-17 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
237 MIKULSKI Piotr 2003-02-27 GKS Wilga Garwolin MAZ
238 MIKU¦KIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
239 MIKU¦KIEWICZ Lucjan 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
240 MILCZAREK Paweł 2006-01-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
241 MILCZARSKI Mikołaj 2007-12-06 RKS ŁódĽ LDZ
242 MILEWSKI Wiktor 2007-12-24 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
243 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
244 MIRKOWSKI Krystian 2003-02-22 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
245 MIROWSKI Aleksander 2007-04-12 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
246 MIROWSKI Oskar 2007-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
247 MOLSKI Paweł 2002-12-12 OKS Skra Warszawa MAZ
248 MOSIONEK Jakub 2007-03-09 RLTL Optima Radom MAZ
249 MOTYLEWSKI Kornel 2005-04-02 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
250 MRÓWCZYŃSKI Ksawery 2008-12-07 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
251 MRÓZ Kacper 2004-01-20 RLTL Optima Radom MAZ
252 MURAWSKI Aleksander 2007-01-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
253 MURAWSKI Kacper 2006-07-26 SSMKS Parasol Wrocław DOL
254 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
255 MUSIATOWICZ Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek MAZ
256 MUSZYŃSKI Cezary 2007-01-20 UKS Aktywni Wysoka Kamieńska ZPO
257 NABORCZYK Norbert 2006-09-19 BOSiR Barcin KPO
258 NAJMRODZKI Adam 2003-12-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
259 NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
260 NORYCA Igor 2009-05-27 MUKS Płock MAZ
261 NOWICKI Filip 2006-12-07 UKS Vis Skierniewice LDZ
262 NOWIŃSKI Jan 2008-05-21 Akademia Sportu Otwock MAZ
263 OBCZYŃSKI Batłomiej 2009-09-25 MUKS Płock MAZ
264 OBŁĘKOWSKI Oskar 2008-05-09 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
265 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
266 OGIEGŁO Szymon 2006-02-07 LKS Pogórze Skoczów SLK
267 OGÓREK Wojciech 2006-02-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
268 OKULSKI Miłosz 2007-05-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
269 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
270 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
271 ORZECHOWSKI Norbert 2005-12-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
272 OSTACHOWSKI Antoni 2005-01-12 KS Orzeł Warszawa MAZ
273 PA¦K Mikołaj 2008-10-24 UKS 48 Warszawa MAZ
274 PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 UKS Filipides Teresin MAZ
275 PAWŁOWSKI Max 2007-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
276 PELCZAR Filip 2007-03-07 LUKS Podium Kup OPL
277 PETRUCZEŃKO Michał 2003-09-28 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
278 PĘCZEK Adam 1972-01-14 RKS ŁódĽ LDZ
279 PĘDZICH Patryk 2008-01-03 KS Podlasie Białystok POD
280 PĘDZIWIATR Adam 2007-09-21 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
281 PIEKARCZYK Bartosz 2007-12-27 O¦ AZS Poznań WLP
282 PIENIAK Jakub 2004-04-06 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
283 PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 UKS Olimp Kozienice MAZ
284 PIETKIEWICZ Wiktor 2008-11-28 UKS Orzełki Warszawa MAZ
285 PIETRZYK Jerzy 2007-07-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
286 PIĘTKA Piotr 2007-05-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
287 PIOTROWSKI Dominik 2006-07-09 LKS Korab Olecko WMZ
288 PISKORSKI Antoni 2007-01-21 RK Athletics Warszawa MAZ
289 PŁASKOWICKI Damian 2000-05-30 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
290 PODOLSKI Filip 2008-04-30 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
291 POGODA Wojciech 2006-01-30 RK Athletics Warszawa MAZ
292 PONIATOWSKI Emil 2002-01-31 KS Podlasie Białystok POD
293 POPOWICZ Wojciech 2008-08-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
294 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
295 POŻYCKI Jakub 2007-05-21 BKL Bełchatów LDZ
296 PRACHNIO Patryk 2007-07-31 WLKS Nowe Iganie MAZ
297 PROĆ Wiktor 2006-03-01 TS Start Lublin LBE
298 PROKOPIAK Szymon 2006-10-04 SKS Feniks Siedlce MAZ
299 PRU¦ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
300 PRZETACZNIK Adrian 2007-09-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
301 PRZYBYŁA Sebastian 2007-01-31 AZS UMCS Lublin LBE
302 PRZYBYSZ Radosław 2007-01-27 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
303 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
304 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
305 PUCHALSKI Franciszek 2008-12-26 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
306 RAKOWSKI Karol Marcin 2007-03-29 UKS Orzełki Warszawa MAZ
307 RA¦ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
308 RESIAK Paweł 2005-11-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
309 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
310 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
311 ROKITA Adam 2007-03-11 MKLA Łęczyca LDZ
312 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
313 ROZBICKI Kacper 2008-08-29 UKS 48 Warszawa MAZ
314 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec PDK
315 RÓJ Mikołaj 2007-08-21 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
316 RUCKI Filip 2005-05-01 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
317 RUTA Miłosz 2005-12-17 KS Czempion Warszawa MAZ
318 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
319 RYBNIK Krzysztof 2007-03-20 KS Podlasie Białystok POD
320 RYMARCZYK Maciej 2007-02-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
321 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
322 RZESZUTO Karol 2007-06-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
323 SADOWSKI Jan 2006-03-22 MKS Pułtusk MAZ
324 SADUŁA Piotr 2007-11-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
325 SAŁCZYŃSKI Patryk 2008-03-19 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
326 SAMUL Jan 2008-02-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
327 SANIUKIEWICZ Damian 2007-03-22 KS Podlasie Białystok POD
328 SAWICKI Ignacy 2007-03-17 KS Czempion Warszawa MAZ
329 SAWICZ Kacper 2004-06-08 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
330 SELERSKI Jakub 2007-07-26 KM Aktywni Sochaczew MAZ
331 SERCOW Hubert 2007-01-01 niestowarzyszony POL
332 SETA Sebastian 2007-12-25 UKS Otrębusy MAZ
333 SEWERYN Maksymilian 2007-08-07 OLA Pomorskie POM
334 SIEŃKO Maciej 2007-03-05 UKS Technik Augustów POD
335 SIKORSKI Michał 2007-09-10 MKS-MOSM Bytom SLK
336 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
337 SKIERSKI Mikołaj 2005-08-26 MKS Bank BS Płońsk MAZ
338 SŁAWIŃSKI Mikołaj 2005-10-05 Akademia Sportu Otwock MAZ
339 SŁAWIŃSKI Oliwier 2005-01-01 niest. Gdańsk POM
340 SŁONINA Jan 2007-09-23 UKS Jedynka Tokarnia MLP
341 SŁOWIK Szymon 2007-12-20 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
342 SMARDZEWSKI Filip 2006-04-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
343 SMULKO Jan 2007-05-05 KS Czempion Warszawa MAZ
344 SOBCZYŃSKI Hubert 2008-04-11 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
345 SOBIERAJ Dawid 2007-04-27 MKS Pułtusk MAZ
346 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
347 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
348 SOT Antoni 2008-06-08 KM Aktywni Sochaczew MAZ
349 SOWA Jan 2007-01-12 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
350 SÓJKA Anatol 2007-07-27 OKS Skra Warszawa MAZ
351 STACHERA Adam 2006-03-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
352 STACHOWSKI Mateusz 2008-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
353 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
354 STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 niestowarzyszony POL
355 STEĆ Oliwier 2006-07-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
356 STEFAŃSKI Krystian 2008-12-17 UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. SWK
357 STELMASIK Franciszek 2001-04-20 LLKS Pomorze Stargard ZPO
358 STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
359 STĘPKOWSKI Mateusz 2008-01-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
360 STRINGER Mateusz 2006-01-30 RK Athletics Warszawa MAZ
361 STRUCZYŃSKI Błażej 2007-04-12 UKS Orlica Domaniów DOL
362 SULECKI Mateusz 2000-01-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
363 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
364 SURMA Igor 2007-12-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
365 SYPULA Piotr 2001-05-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
366 SYTA Mikołaj 2005-04-20 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
367 SZAŁAS Stanisław 2004-05-16 GKS Wilga Garwolin MAZ
368 SZARAPO Jakub 2006-02-13 BKS Bydgoszcz KPO
369 SZCZECIŃSKI Maciej 2007-08-13 KS Zawkrze Mława MAZ
370 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
371 SZOCIK Kamil 2007-03-18 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
372 SZPAKOWICZ Franciszek 2006-01-05 PLKS Gwda Piła WLP
373 SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
374 SZRAJNERT Błażej 2006-05-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
375 SZUSTAK Kacper 2007-01-01 UKS Rusiec MAZ
376 SZWEDKA Nataniel 2008-01-31 AZS-AWFiS Gdańsk POM
377 SZYMBORSKI Miłosz 2006-05-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
378 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
379 ¦LIWA Jakub 2004-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
380 ¦LIWOWSKI Piotr 2003-04-24 ULKS Jedlińsk MAZ
381 ¦MIECH Jakub 2007-01-01 OLA Dolno¶l±skie DOL
382 ¦MIGIELSKI Szymon 2007-08-29 UKS Herkules Sulejówek MAZ
383 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
384 TAMA Kacper 2000-06-06 KS Agros Zamo¶ć LBE
385 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
386 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
387 TARNACKI Mikołaj 2007-01-01 niest. Białystok POD
388 TAROCIŃSKI Kacper 2007-01-16 AZS ŁódĽ LDZ
389 TASZYCKI Alan 2008-01-01 OLA Lubelskie LBE
390 TATARUCH Jakub 2008-01-13 UKS-MOS Opole OPL
391 THOMANN Roch 2007-03-06 LUKS Podium Kup OPL
392 TŁOCZEK Filip 2007-11-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
393 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
394 TROJANOWSKI Stanisław 2008-03-01 OLA Zachodniopomorskie ZPO
395 TRZCIŃSKI Jacek 2007-07-28 OLA Dolno¶l±skie DOL
396 TURKOT Stach 2008-02-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
397 TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 MKS Juvenia Białystok POD
398 TYMOSIAK Szymon 2006-05-08 UKS LA Basket Warszawa MAZ
399 UHERA Grzegorz 2005-02-14 KS Orzeł Warszawa MAZ
400 URBAN Kamil 2005-05-15 SSON START Siedlce MAZ
401 U¦CIŃSKI Kacper 2004-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
402 VERKUYTEN Cas 2003-07-17 UKS MTE Milanówek MAZ
403 VYNNYK Oleh 2008-01-08 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
404 WALCZAK Oliwier 2007-03-08 OLA Dolno¶l±skie DOL
405 WANAT Marcel 2007-03-28 KKL Kielce SWK
406 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo WMZ
407 WASILEWSKI Filip 2004-09-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
408 WA¦ Kacper 2004-07-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
409 WA¦KIEWICZ Bartosz 2004-04-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
410 WA¦KIEWICZ Norbert 2000-05-05 MKS Juvenia Białystok POD
411 WˇSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
412 WEJTKO Piotr 2006-09-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
413 WESOŁOWSKI Emil 2007-01-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
414 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
415 WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
416 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
417 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
418 WINIARSKI Mateusz 2008-09-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
419 WI¦NIEWSKI Ignacy 2007-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
420 WI¦NIEWSKI Tomasz 2004-07-05 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
421 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
422 WOJTASIK Aleksander 2007-08-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
423 WOLAK Filip 2008-10-22 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
424 WOLSKI Wojciech 2008-09-26 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
425 WORONIECKI Igor 2006-04-16 LKS Korab Olecko WMZ
426 WO¬NIAK Alan 2006-02-07 MKS Pogoń Siedlce MAZ
427 WO¬NIAK Łukasz 2006-05-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
428 WO¬NIAK Marcel 2007-03-18 UKS Ares Nowa Sól LBU
429 WO¬NICZKA Marek 2007-07-12 MKS Kusy Szczecin ZPO
430 WÓJCIK Kacper 2006-09-07 UKS Młodzik Warszawa MAZ
431 WÓJTOWICZ Jakub 2005-01-01 niest. Warszawa MAZ
432 WRONKA Kacper 2006-03-06 UKS LA Basket Warszawa MAZ
433 WYSOCKI Jakub 2008-01-02 AZS UMCS Lublin LBE
434 WZIˇTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
435 ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 MKL Toruń KPO
436 ZAKRETA Bartosz 2008-04-26 LKS Lubawa WMZ
437 ZALEGA Jonatan 2006-08-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
438 ZALEWSKI Igor 2007-09-28 OKS Skra Warszawa MAZ
439 ZAMBROZIEWICZ Kacper 2005-01-07 ZLKL Zielona Góra LBU
440 ZBIEJCIK Bartosz 2007-01-03 UKS Herkules Sulejówek MAZ
441 ZDUŃ Hubert 2007-12-14 ULKS Technik Trzcinica PDK
442 ZIELIŃSKI Sambor 2007-11-07 BKS Bydgoszcz KPO
443 ZIELIŃSKI Wiktor 2008-06-10 MKS Pułtusk MAZ
444 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
445 ZUCHNIEWICZ Dorian 2007-03-22 MKLA Łęczyca LDZ
446 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
447 ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa MAZ
448 ZYGMUNCIAK Kacper 2004-10-06 OKS Skra Warszawa MAZ
449 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
450 ŻACZKIEWICZ Wojciech 2004-04-23 UKS Vis Skierniewice LDZ
451 ŻEBROWSKI Michał Jan 2007-05-08 MKS Pułtusk MAZ
452 ŻEBRYK Kamil 2005-07-07 MKS MOS Wrocław DOL
453 ŻYWICA Krystian 2008-03-05 MKL Toruń KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.55320715904236sekund