MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip
2005-02-09
OKS Start Otwock
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
2 ADAMCZYK Bartłomiej 2007-06-13 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
3 ADAMCZYK Jakub 1979-09-26 MKS Polonia Warszawa MAZ
4 ADAMCZYK Maciej 2005-07-28 UKS Herkules Sulejówek MAZ
5 ANDZIAK Stanisław 2004-12-05 OKS Skra Warszawa MAZ
6 AYDINER Denzel 2006-12-23 O¦ AZS Poznań WLP
7 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
8 BANACH Piotr 2005-03-30 RLTL Optima Radom MAZ
9 BARABAS Szymon 2008-08-08 KS Agros Zamo¶ć LBE
10 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario 2005-03-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
11 BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 UKS MTE Milanówek MAZ
12 BASAJ Szymon 2004-02-18 UKS Kresy Otwock MAZ
13 BIELEŃ Stanisław 2006-05-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
14 BŁĘDOWSKI Wiktor 2006-07-15 UKS Technik Radom MAZ
15 BORECKI Kasper 2005-03-25 UKS 48 Warszawa MAZ
16 BORYSEWICZ Mateusz 2006-06-23 MKS Pułtusk MAZ
17 BUCZKOWSKI Bartosz 2005-12-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
18 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
19 BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
20 CHAŁADZIŃSKI Oskar 2004-06-11 RKS ŁódĽ LDZ
21 CHMIEL Szymon 2006-10-03 niestowarzyszony POL
22 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
23 CHYŁA Dawid 2001-09-24 LKS Osuchów MAZ
24 CYGAN Wiktor 2003-01-28 KS AZS AWF Katowice SLK
25 CYGLER Robert 1991-03-08 OKS Skra Warszawa MAZ
26 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
27 CZERWIŃSKI Piotr 2005-06-03 GKS Start Długołęka DOL
28 DUDA Igor 2005-10-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
29 DUDA Piotr 2006-06-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
30 DUDEK Bartosz 1992-02-25 MKS Juvenia Białystok POD
31 DZIEWIĘCKI Rafał 2006-03-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
32 DZIUBA Szymon 1999-10-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
33 FARAJ Wiktor 2002-05-02 OKS Skra Warszawa MAZ
34 FIJAŁKOWSKI Piotr 2005-08-05 MAL-MKLA Mława MAZ
35 FLOREK Mikołaj 2004-03-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
36 GAWLICZEK Igor 2005-02-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
37 GˇSIŃSKI Wiktor 2006-04-14 UKS Melo Błonie MAZ
38 GˇSIOROWSKI Mateusz 2004-12-31 UKS Vis Skierniewice LDZ
39 GIZICKI Tomasz 2004-06-14 RLTL GGG Radom MAZ
40 GLAZA Mateusz 2004-08-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
41 GOŁĘBIOWSKI Jan 2005-11-04 UKS Vis Skierniewice LDZ
42 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
43 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
44 GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 GKS Start Długołęka DOL
45 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
46 GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 AML Słupsk POM
47 GRANOSZEWSKI Igor 2004-03-25 KS Zawkrze Mława MAZ
48 GRANOWSKI Jan 2005-02-15 UKS Melo Błonie MAZ
49 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
50 GROŃSKI Oskar 2003-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
51 GRUSZFELD Maciej 2009-09-19 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
52 GRUSZKA Szymon 2006-02-15 AZS UMCS Lublin LBE
53 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
54 GRZEGORZEWSKI Szymon 2002-02-26 LKS MOSiR Sieradz LDZ
55 GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
56 HAJDUK Dawid 2005-04-10 PLKS Gwda Piła WLP
57 ISZTWAN Przemysław 2006-01-18 MKS Piast Głogów DOL
58 JACKOWSKI Mateusz 2005-01-26 LKS Lubawa WMZ
59 JANUSZEWSKI Igor 2005-04-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
60 JARMUNDOWICZ Igor 2005-07-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
61 JAROSZEWICZ Ernest 1999-12-04 MKS Juvenia Białystok POD
62 JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
63 JASKÓŁA Michał 2004-05-22 UKS D±b Suchy Las WLP
64 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol POD
65 KACPRZYK Bartosz 2004-03-31 BKL Bełchatów LDZ
66 KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
67 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
68 KAMUDA Dominik 2004-02-07 KS AZS AWF Katowice SLK
69 KANIA Damian 2004-01-07 UKS Czwórka Żory SLK
70 KARAPEICHYK Artem 2004-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
71 KARDAHS Hubert 2005-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
72 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
73 KASPRZYK Kacper 2005-01-20 AML Słupsk POM
74 KAZIMIERCZYK Mateusz 2006-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
75 KĘDZIERSKI Hubert 2005-01-05 O¦ AZS Poznań WLP
76 KĘPIŃSKI Bartłomiej 2003-08-01 OKS Start Otwock MAZ
77 KICZYŃSKI Sebastian 2004-01-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
78 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
79 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
80 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
81 KISIL Kamil 2004-03-14 WLKS Wrocław DOL
82 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
83 KNOWSKI Krystian 2007-05-08 Orka Iława Athletics WMZ
84 KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
85 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
86 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
87 KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
88 KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 AML Słupsk POM
89 KOMUDA Kacper 2004-05-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
90 KONDRACIUK Paweł 2002-06-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
91 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
92 KOWALCZYK Wojciech 2005-09-09 UKS Orzełki Warszawa MAZ
93 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
94 KOZAKIEWICZ Jeremi 2005-09-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
95 KOZICKI Mikołaj 2004-09-04 MKS Pogoń Siedlce MAZ
96 KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
97 KRAWCZYK Mikołaj 2005-04-11 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
98 KRYSIAK Iwo 2003-09-02 AZS ŁódĽ LDZ
99 KRYSZPIN Maciej 2005-08-03 MUKL Brodnica KPO
100 KUCHARSKI Piotr 1982-06-12 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
101 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
102 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
103 ŁAKOMY Jan 2007-04-17 MKS-MOSM Bytom SLK
104 ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 AZS UMCS Lublin LBE
105 ŁOWICKI Michał 2004-10-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
106 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
107 MAKOS Szymon 2002-09-11 UKS Herkules Sulejówek MAZ
108 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
109 MAŁYCHA Szymon 2005-02-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
110 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 O¦ AZS Poznań WLP
111 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
112 MARUSA Maksymilian 2004-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
113 MATERA Mateusz 2004-04-20 AZS ŁódĽ LDZ
114 MAZUR Jakub 2004-08-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
115 MIANOWSKI Dawid 2005-02-03 GKS Wilga Garwolin MAZ
116 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
117 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
118 MIROSŁAW-PYDA Łukasz 2004-01-15 AZS UMCS Lublin LBE
119 MOLSKI Paweł 2002-12-12 OKS Skra Warszawa MAZ
120 MRÓZ Kacper 2004-01-20 RLTL Optima Radom MAZ
121 MUSIAŁ Tymoteusz 2003-04-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
122 NADSTAWNY Maciek 2005-09-10 UKS Otrębusy MAZ
123 NAWROT Mikołaj 2000-02-05 O¦ AZS Poznań WLP
124 NIEWIADOMSKI Oliwier 2005-01-11 UKS Żaczek Połaniec SWK
125 NOWAK Jakub 2004-12-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
126 NOWICKI Filip 2006-12-07 UKS Vis Skierniewice LDZ
127 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
128 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
129 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
130 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
131 OGONOWSKI Szymon 1985-07-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
132 ORLIŃSKI Kacper 2004-09-13 OKS Skra Warszawa MAZ
133 ORZECHOWSKI Norbert 2005-12-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
134 OSIŃSKI Tymon 2006-02-10 Akademia Sportu Otwock MAZ
135 OSTACHOWSKI Antoni 2005-01-12 KS Orzeł Warszawa MAZ
136 PADZIK Jakub 2004-09-07 MLKL Płock MAZ
137 PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 MUKL Brodnica KPO
138 PAŃKO Kacper 2006-04-19 MKS Unia Hrubieszów LBE
139 PA¦ Dominik 2003-11-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
140 PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 UKS Filipides Teresin MAZ
141 PAWŁOWSKI Łukasz 1982-03-13 KS Sprintwarsaw MAZ
142 PECKA Dominik 2005-03-26 RLTL Optima Radom MAZ
143 PESTKA Jakub 2005-02-05 O¦ AZS Poznań WLP
144 PETRUCZEŃKO Michał 2003-09-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
145 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS ŁódĽ LDZ
146 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
147 PIECHAL Krzysztof 2006-01-01 UKS Otrębusy MAZ
148 PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 UKS Olimp Kozienice MAZ
149 PIETRUSA Jakub 2005-02-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
150 PIĘCEK Jakub 2003-07-07 UKS Gepard Warszawa MAZ
151 PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
152 PŁATKOWSKI Tymoteusz 2005-09-06 AML Słupsk POM
153 PONIATOWSKI Emil 2002-01-31 KS Podlasie Białystok POD
154 POTRZESZCZ Michał 2007-04-17 UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. SWK
155 PRZYBYŁ Antoni 2005-10-24 UKS Lisy Zgierz LDZ
156 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
157 PYRZYŃSKI Mateusz 2005-11-29 MKS Bank BS Płońsk MAZ
158 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 O¦ AZS Poznań WLP
159 RADWAN Patryk 2007-10-02 AZS UMCS Lublin LBE
160 RATHNAYAKE MUDIYANSELAGE Ometh Vidmal 2005-07-04 RK Athletics Warszawa MAZ
161 REDMERSKI Miłosz 2005-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
162 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
163 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
164 ROSŁONIEC Piotr 2005-09-25 Akademia Sportu Otwock MAZ
165 ROZBICKI Paweł 2005-09-03 MLKS Sokół Lubin DOL
166 RUCKI Filip 2005-05-01 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
167 RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
168 RYBARCZYK Bartosz 2005-01-01 niest. Z.Góra LBU
169 RYŃSKI Artur 2005-01-01 niest. Gdańsk POM
170 SADOWSKI Jan 2005-06-01 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
171 SAMULAK Aleksander 2002-06-10 OKS Skra Warszawa MAZ
172 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
173 SHTUTSA Maksym 2004-05-31 KS AZS AWF Katowice SLK
174 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
175 SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 KS Sprintwarsaw MAZ
176 SŁAWIŃSKI Mikołaj 2005-10-05 Akademia Sportu Otwock MAZ
177 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
178 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
179 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
180 SOKOŁOWSKI Karol 2005-03-17 RKS ŁódĽ LDZ
181 SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 O¦ AZS Poznań WLP
182 SOROKA Jakub 2007-01-15 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
183 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
184 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
185 STEFAŃSKI Karol 2005-01-01 niest. Olsztyn WMZ
186 STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
187 STOBIERSKI Adrian 2006-11-29 BKS Bydgoszcz KPO
188 STRINGER Mateusz 2006-01-30 RK Athletics Warszawa MAZ
189 STRZELECKI Stanisław 2007-01-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
190 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
191 SYTA Mikołaj 2005-04-20 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
192 SZAFRANEK Marcel 2005-03-01 KS Energetyk Poznań WLP
193 SZAJNER Wojciech 2003-03-18 RLTL Optima Radom MAZ
194 SZARAPO Jakub 2006-02-13 BKS Bydgoszcz KPO
195 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
196 SZWED Maksymilian 2004-08-06 AZS ŁódĽ LDZ
197 SZYŁEJKO Dominik 2005-07-14 UKS Atos WoĽnice WMZ
198 SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
199 SZYMAŃSKI Filip 2005-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
200 ¦LIWA Jakub 2004-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
201 ¦MIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
202 ¦MIETANKA Jan 2005-09-21 MKS Unia Hrubieszów LBE
203 TABAKA Wojciech 2004-06-24 PKS Gwardia Szczytno WMZ
204 TAMA Kacper 2000-06-06 KS Agros Zamo¶ć LBE
205 TO¦KA Adam 2004-03-02 MKS Pułtusk MAZ
206 TRˇBKA Borys 2007-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
207 TUCHARZ Patryk 2004-11-18 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
208 TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 MKS Juvenia Białystok POD
209 U¦CIŃSKI Kacper 2004-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
210 WA¦ Kacper 2004-07-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
211 WA¦KIEWICZ Norbert 2000-05-05 MKS Juvenia Białystok POD
212 WAWRZKOWICZ Jan 2001-02-19 O¦ AZS Poznań WLP
213 WEDER Paweł 2005-04-09 RKS ŁódĽ LDZ
214 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
215 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
216 WIECZOREK Bartosz 2004-01-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
217 WIERZBICKI Mikołaj 2005-06-02 UKS Filipides Teresin MAZ
218 WI¦NIEWSKI Ignacy 2007-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
219 WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 RKS ŁódĽ LDZ
220 WOJCIUK Michał 2004-08-04 MKS Pogoń Siedlce MAZ
221 WOJEWÓDZKI Aleksander 2005-07-13 SKS Feniks Siedlce MAZ
222 WOLAŃSKI Piotr 2007-08-25 MLKS Echo Twardogóra DOL
223 WÓJCIAK Adrian 2005-07-11 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
224 WRONKA Kacper 2006-03-06 UKS LA Basket Warszawa MAZ
225 WRÓBEL Adam 2001-10-24 UKS Herkules Sulejówek MAZ
226 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
227 WRÓBLEWSKI Paweł 2007-07-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
228 WYRĘBIAK Maciej 2005-01-31 SKS Feniks Siedlce MAZ
229 ZAWADZKI Tomasz 2002-06-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
230 ZGLIŃSKI Hubert 2004-12-08 UKS Herkules Sulejówek MAZ
231 ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 O¦ AZS Poznań WLP
232 ZIELIŃSKI Stanisław 2001-10-14 AKL Ursynów Warszawa MAZ
233 ZYGMUNCIAK Kacper 2004-10-06 OKS Skra Warszawa MAZ
234 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
235 ŻACZKIEWICZ Wojciech 2004-04-23 UKS Vis Skierniewice LDZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.90911602973938sekund