BEREŚNIEWICZ Aleksandra
2002-04-03
OŚ AZS Poznań
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAM Alicja 2003-01-01 Gimnazjum Kożuchów LBU
2 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
3 ANHALT Anna 2005-09-24 UKS Czapla Białe Błota KPO
4 AREND Kinga 1998-10-10 niest. Poznań WLP
5 ARIK Natalia 2003-05-07 MKS-MOSM Bytom SLK
6 BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
7 BAKALARZ Natalia 2007-06-28 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
8 BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
9 BARAN Julia 2003-05-20 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
10 BARANOWSKA Kinga 2008-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
11 BARANOWSKA Mariola 1993-11-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
12 BARDEL Martyna 2001-01-22 MLKS Agros Żary LBU
13 BARTCZAK Alicja 2005-05-26 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
14 BARTCZAK Natalia 2009-01-22 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
15 BARTECKA Wiktoria 2008-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
16 BARTZ Ewa 2010-04-11 OŚ AZS Poznań WLP
17 BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock MAZ
18 BELCZYK Marzena 2002-06-03 ULKS Lipinki MLP
19 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
20 BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 GKS Start Długołęka DOL
21 BENTKA Natalia 2003-08-13 MUKS Gim 2 Nysa OPL
22 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
23 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Akademia Biegowa Kartuzy POM
24 BIELAK Natalia 2002-05-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
25 BIELECKA Karolina 2003-10-28 UKS Achilles Leszno WLP
26 BIELECKA Patrycja 2003-10-28 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
27 BIZON Marianna 2007-05-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
28 BŁACHNIO Natasza 2009-06-28 UKS 48 Warszawa MAZ
29 BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 MKS-MOSM Bytom SLK
30 BOCZULA Alicja 2003-09-30 KB Witar Tarnobrzeg PDK
31 BOGACZ Patrycja 2001-10-10 MKS Siechnice DOL
32 BORKOWSKA Agnieszka 2003-07-01 LKS Zorza Gdynia POM
33 BORKOWSKA Martyna 2002-03-09 AZS Łódź LDZ
34 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
35 BREZA Olimpia 2002-02-14 KUKS Remus Kościerzyna POM
36 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
37 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 LKS Maków Mazowiecki MAZ
38 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
39 CATI Lidia 2004-03-16 UKS 48 Warszawa MAZ
40 CERBIN Magdalena 2002-11-28 MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn LBU
41 CHAŁUPNICZAK Julia 2009-09-10 LUKS Orkan Września WLP
42 CHICIAK Wiktoria 2001-02-13 MKS Piast Głogów DOL
43 CHMIELARZ Sandra 2005-04-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
44 CHMURZYŃSKA Oliwia 2003-06-08 SKLA Sopot POM
45 CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
46 CHOŁUJ Weronika 2002-01-18 ZLKL Zielona Góra LBU
47 CHOMIK Anna 2006-04-26 MKS Piast Głogów DOL
48 CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 MKST Astra Nowa Sól LBU
49 CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
50 CHROMIK Julia 2002-12-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
51 CHRÓŚCIEL Kornelia 2002-11-05 MKST Astra Nowa Sól LBU
52 CHYBA Emilia 1998-01-13 MKS Jarocin WLP
53 CIEMIERZEWSKA Maria 2003-10-30 LLKS Osowa Sień LBU
54 CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
55 CUKIERSKA Karolina 2003-05-25 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
56 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Filipides Teresin MAZ
57 CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 UKS Filipides Teresin MAZ
58 CZAJA Paulina 1994-02-09 OŚ AZS Poznań WLP
59 CZAPKA Emilia 2001-04-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
60 CZECH Natalia 2002-07-02 MLKS Agros Żary LBU
61 CZEREMURZYŃSKA Elwira 2007-11-27 MLKS Agros Żary LBU
62 CZERWIŃSKA Helena 2010-11-20 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
63 CZYCZEWSKA Iga 2011-06-15 OŚ AZS Poznań WLP
64 DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 MKS Truso Elbląg WMZ
65 DAŃKOWSKA Natalia 2006-02-16 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
66 DAWIDZIUK-GOSK Diana 1994-11-24 UKS 48 Warszawa MAZ
67 DĄBROWSKA Julia 2001-01-01 VII LO Zielona Góra LBU
68 DĄBROWSKA Natalia 2001-02-16 KS Agros Zamość LBE
69 DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 WLKS Wrocław DOL
70 DEMBSKA Wiktoria 2004-01-01 MLKS Agros Żary LBU
71 DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
72 DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 niestowarzyszona POL
73 DUBIELLA Monika 2000-05-02 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
74 DUDEK Weronika 2004-08-14 ZLKL Zielona Góra LBU
75 DUDEK Zofia 2001-12-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
76 DUTKA Julia 2005-02-17 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
77 DWORCZAK Malwina 2004-01-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
78 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
79 DYDAK Wiktoria 2002-01-01 Gimnazjum 1 Zielona Góra LBU
80 DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 SKLA Sopot POM
81 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 KS Prefbet-Sonarol POD
82 ENGELMANN Weronika 2001-06-08 AZS-AWF Katowice SLK
83 FABIJAN Maria 2001-01-26 MKS Siechnice DOL
84 FALFURA Marta 2007-08-19 UKS Barnim Goleniów ZPO
85 FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 KUKS Remus Kościerzyna POM
86 FEMLAK Natalia 2001-08-15 MLKS Agros Żary LBU
87 FIUTEK Karolina 2001-04-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
88 FOLTYNIEWICZ Zofia 2002-06-01 MKS Siechnice DOL
89 FRĄCKOWIAK Oliwia 2001-02-06 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
90 FRIESKE Anna 2002-11-17 UKS Wiking Rychnowy POM
91 FUDALIN Julia 2002-12-21 MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn LBU
92 GAJDA Sylwana 1999-11-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
93 GALANT Martyna 1995-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
94 GAŁA Katarzyna 2000-07-17 TS AKS Chorzów SLK
95 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
96 GIERSZEWSKA Joanna 2006-01-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
97 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
98 GOLIŃSKA Gabriela 2007-10-08 KS Energetyk Poznań WLP
99 GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 MUKS SZS Cieszyn SLK
100 GROBELNA Aleksandra 2008-07-01 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
101 GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy POM
102 GRYGIEL Ilona 1999-06-05 MKS Siechnice DOL
103 GRZEGORZEK Martyna 2006-03-25 GKS Start Długołęka DOL
104 GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 KS AZS AWF Katowice SLK
105 HAJKOWICZ Nina 2008-02-29 ZLKL Zielona Góra LBU
106 HALK Ida 2003-07-03 LKS Zorza Gdynia POM
107 HAMERA Nina 2009-05-06 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
108 HAŚKIEWICZ Weronika 2008-03-16 LKS Vectra Włocławek KPO
109 HAZIK Karolina 2002-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
110 HEJMANOWSKA Wiktoria 2005-01-01 MLKS Agros Żary LBU
111 HERÓD Magdalena 2000-01-01 niest. Kraków MLP
112 HETMAŃSKA Julia 2002-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
113 IGLEWSKA Żaneta 2003-08-27 MKL Toruń KPO
114 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
115 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
116 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
117 JANICKA Dominika 2005-06-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
118 JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
119 JARZĘBOWSKA Julia 2005-05-12 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
120 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
121 JODŁOWSKA Aleksandra 2003-04-26 ZLKL Zielona Góra LBU
122 KACZMAREK Alicja 2002-09-30 OŚ AZS Poznań WLP
123 KACZMAREK Julia 2002-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
124 KACZMAREK Paulina 1995-01-24 KL Lumel Zielona Góra LBU
125 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
126 KALISKA Julia 2003-11-26 LKS Lubusz Słubice LBU
127 KAŁASKA Karolina 2007-07-23 GKS Wilga Garwolin MAZ
128 KAMIEŃSKA Aleksandra 1999-05-06 AZS-AWF Gorzów LBU
129 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS UMCS Lublin LBE
130 KARDASZ Maja 2003-05-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
131 KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 BKS Bydgoszcz KPO
132 KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 KS Podlasie Białystok POD
133 KARSZNIA Dominika 2007-12-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
134 KASZUBOWSKA Paulina 2003-07-31 LKS Zorza Gdynia POM
135 KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 LKS Vectra Włocławek KPO
136 KĘDZIERSKA Natalia 2003-06-28 MLKS Agros Żary LBU
137 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
138 KICIŃSKA Julia 2001-03-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
139 KLĘSK Patrycja 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
140 KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 KS Gwardia Piła WLP
141 KNOP Karolina 2001-01-01 PG Strzelce Krajeńskie LBU
142 KOBA Zuzanna 2004-02-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
143 KOBUS Julia 2002-11-27 UKS Wiking Rychnowy POM
144 KOCOT Katarzyna 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
145 KOCZANOWA Margarita 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
146 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
147 KONBERG Maja 2003-02-21 LKS Lubusz Słubice LBU
148 KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 UKS Technik Augustów POD
149 KONIECZNA Natalia 2008-04-14 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
150 KÖNIGSMAN Edyta 2002-02-24 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
151 KÖNIGSMAN Karolina 2000-01-25 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
152 KONURY Julia 2005-11-29 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
153 KOPEĆ Julia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań WLP
154 KOPEĆ Natalia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań WLP
155 KOPEĆ Oliwia 2006-03-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
156 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
157 KORBUT Milena 2000-08-08 KS AZS AWF Katowice SLK
158 KORCZ Julia 2002-02-08 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
159 KORWEL Martyna 2005-11-20 MKST Astra Nowa Sól LBU
160 KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 AZS-AWF Gorzów LBU
161 KOWALCZYK Marcelina 2003-01-01 Gimnazjum Jasień LBU
162 KOWALEWSKA Pola 2007-09-08 OŚ AZS Poznań WLP
163 KOWALIK Natalia 2001-10-06 MKL Szczecinek ZPO
164 KOWALSKA Agata 2002-10-07 SL GKS Olsza Olszyna DOL
165 KOZACZKIEWICZ Emilia 2009-12-13 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
166 KOZIK Karolina 2003-04-10 KS AZS AWF Katowice SLK
167 KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
168 KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 KS SMS Szklarska Poręba DOL
169 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
170 KRÓL Weronika 2002-03-01 ZLKL Zielona Góra LBU
171 KRUPA Urszula 2004-02-10 SMKS Parasol Wrocław DOL
172 KRYŚCIO Małgorzata 2009-09-27 OŚ AZS Poznań WLP
173 KRZYŻYKOWSKA Dominika 2005-03-31 MKL Toruń KPO
174 KSIĄŻEK Olimpia 2001-05-11 ZLKL Zielona Góra LBU
175 KUBACKA Katarzyna 2002-11-20 MKS Siechnice DOL
176 KUCAL Kamila 2001-04-01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
177 KUJOTH Kinga 2005-05-16 MKS Inowrocław KPO
178 KUKUŁA Alicja 2004-08-01 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
179 KUPC Paulina 2002-04-27 LKS Omega Kleszczów LDZ
180 KURASZ Justyna 2003-05-15 OŚ AZS Poznań WLP
181 KURZAJCZYK Martyna 2002-12-05 UKS 12 Kalisz WLP
182 KUZOWNIK Tatiana 2008-01-01 BbL Gubin LBU
183 KUŹNIAR Monika 2003-08-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
184 LEMIERZ Julia 2002-04-01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
185 LEWICKA Kinga 2002-07-02 MKS Piast Głogów DOL
186 LEWIŃSKA Agata 2003-03-24 RLTL GGG Radom MAZ
187 LEWNA Weronika 2001-08-08 AML Słupsk POM
188 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
189 LOSY Anna 2003-05-23 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
190 LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
191 ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 AZS-AWF Katowice SLK
192 ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 SL GKS Olsza Olszyna DOL
193 ŁAPIŃSKA Anna 1989-12-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
194 ŁATAK Wiktoria 2002-12-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
195 ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 RKS Rumia POM
196 ŁOGOŹNA Olga 2004-12-04 MLKS Agros Żary LBU
197 MACHURA Julia 2006-05-27 OŚ AZS Poznań WLP
198 MACIEJEWSKA Lena 2010-04-20 KS Energetyk Poznań WLP
199 MAĆKAŁA Amelia 2002-06-05 MKS MOS Wrocław DOL
200 MAJ Hanna 2008-05-06 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
201 MAJCHROWICZ Aleksandra 2007-02-08 MKS MOS Wrocław DOL
202 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
203 MAŁEK Emilia 2000-04-20 KS AZS AWF Kraków MLP
204 MAŁEK Monika 2001-01-13 KS AZS AWF Kraków MLP
205 MANIECKA Julita 2002-08-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
206 MANTHEY Julia 2003-02-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
207 MARCINIAK Kamila 2002-11-12 MKS Piast Głogów DOL
208 MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
209 MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
210 MATKOWSKA Martyna 1998-04-13 WLKS Wrocław DOL
211 MAZUR Wiktoria 2003-01-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
212 MEGGER Eliza 1999-08-29 LKS Pszczyna SLK
213 MEKALSKA Martyna 2003-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
214 MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-03-27 GKS Żukowo POM
215 MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 GKS Żukowo POM
216 MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 LUKS Start Nakło KPO
217 MILEJ Wiktoria 2003-01-01 Gimnazjum Szczaniec LBU
218 MISJAN Malwina 1996-06-27 KS Team Baryła Gorzów LBU
219 MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
220 MOL Weronika 2004-12-01 ZLKL Zielona Góra LBU
221 MORAWSKA Anna 2006-05-04 LKS Vectra Włocławek KPO
222 MORAWSKA Julia 2000-02-11 MKS Siechnice DOL
223 MOSKALJUK Wiktoria 2001-01-01 Gimnazjum 3 Sulechów LBU
224 MOUSTAID Selma 2005-02-24 ZLKL Zielona Góra LBU
225 MRÓWCZYŃSKA Marlena 2002-08-26 MKL Jarocin WLP
226 MŚCISZ Daria 2003-02-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
227 MULTAN Julianna 2004-12-31 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
228 MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
229 MYDŁOWSKA Marta 1997-03-10 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
230 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 LKS Maków Mazowiecki MAZ
231 NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 LKS Zantyr Sztum POM
232 NIŻYŃSKA Aleksandra 2001-03-20 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
233 NOWAK Karolina 2007-01-01 BbL Gubin LBU
234 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań WLP
235 NOWAKA Laura 2007-01-01 MLKS Agros Żary LBU
236 NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 AML Słupsk POM
237 NOWAKOWSKA Natalia 2002-04-29 SL GKS Olsza Olszyna DOL
238 OLECH Marika 2003-12-20 LKS Lubusz Słubice LBU
239 OLEJNICZAK Wiktoria 2004-03-20 MLKS Agros Żary LBU
240 OLESINSKA Daria 2001-08-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
241 OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 LKS Lubusz Słubice LBU
242 OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
243 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje ZPO
244 OWCZARZ Joanna 2005-11-01 WKS Śląsk Wrocław DOL
245 PACHOCKA Natalia 2005-06-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
246 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
247 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
248 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
249 PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
250 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
251 PAWŁOWSKA Michalina 2003-07-28 AZS-AWF Gorzów LBU
252 PAŻYCH Klaudia 2003-03-26 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
253 PELA Magdalena 2001-01-12 MLKS Baszta Bytów POM
254 PELA Oliwia 2002-07-20 MKL Toruń KPO
255 PERYT Maja 2004-05-07 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
256 PESTKA Oksana 2008-05-01 AML Słupsk POM
257 PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
258 PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
259 PIETRAS Kinga 2001-10-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
260 PIETROŃ Monika 2002-02-22 SKLA Sopot POM
261 PIETRZYK Sandra 2002-09-02 MKS MOS Wrocław DOL
262 PIHIL Dominika 2003-07-27 LLKS Osowa Sień LBU
263 PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 MKS MOS Wrocław DOL
264 PIZOŃ Wiktoria 2002-04-24 MUKL Brodnica KPO
265 PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 GKS Żukowo POM
266 PLUSA Wiktoria 2008-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
267 PLUTA Daria 2003-01-06 MKL Jarocin WLP
268 PŁATEK Paulina 2007-09-16 UKS Achilles Leszno WLP
269 PŁATEK Weronika 2005-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
270 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
271 POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 7PRO Team Szczecinek ZPO
272 PODRUCZNY Helena 2006-11-14 LKS Lubusz Słubice LBU
273 POGODA Kamila 1999-06-18 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
274 POLAŃSKA Izabela 2002-01-01 Gimnazjum Krosno Odrzańskie LBU
275 PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
276 POROWSKA Olga 2013-01-16 GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne WLP
277 PÓŁROLNICZAK Katarzyna 2002-12-13 MKL Jarocin WLP
278 PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 LKS Pszczyna SLK
279 PRZYDZIAŁ Katarzyna 2001-11-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
280 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
281 RABIEGA Wiktoria 2003-07-02 UKS Achilles Leszno WLP
282 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
283 RACIBORSKA Wiktoria 2005-01-01 LKS Lubusz Słubice LBU
284 RAJCHEL Natalia 2008-07-24 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
285 RASIŃSKA Halina 2001-08-04 OŚ AZS Poznań WLP
286 RĘBISZ Martyna 2003-05-05 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
287 ROSALSKA Julia 2005-01-01 LKS Lubusz Słubice LBU
288 ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 UKS Czapla Białe Błota KPO
289 RUMIŃSKA Marlena 2002-04-07 LKS Fenix Słupsk POM
290 RUSIŁOWICZ Kornelia 2008-07-26 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
291 RUTKOWSKA Natalia 2004-09-25 WLKS Wrocław DOL
292 RYBKA Paulina 2003-11-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
293 RYMASZEWSKA Julia 2008-02-08 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
294 SAJNAJ Maria 2010-08-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
295 SAKOWICZ Zuzanna 2003-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
296 SAMEK Aleksandra 2007-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
297 SARNECKA Oliwia 2001-12-20 MKL Szczecin ZPO
298 SAWKO Dominika 2003-03-17 ZLKL Zielona Góra LBU
299 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 Kraków Athletics Team MLP
300 SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 KS AZS AWF Kraków MLP
301 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
302 SIKORA Julia 2003-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
303 SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
304 SŁOWIŃSKA Amelia 2007-01-01 LLKS Gubin LBU
305 SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
306 SMOLARCZYK Wiktoria 2007-11-13 LKS Lubusz Słubice LBU
307 SMUTNIAK Żaneta 2001-04-05 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
308 SOBCZAK Nikola 2002-11-07 MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn LBU
309 SOBSTEL Sandra 2001-12-29 UKS Olimpia Zabrze SLK
310 SOKOŁOWSKA Maria Kornelia 2003-08-18 KS Prefbet-Sonarol POD
311 SOWA Oliwia 2001-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
312 STANEK Rozalia 2002-11-27 ULKS Muflon Bielawa DOL
313 STAŃCZAK Weronika 2001-08-19 UKS Jedynka Gostyń WLP
314 STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 MKS Truso Elbląg WMZ
315 STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 KS Energetyk Poznań WLP
316 STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 KS Energetyk Poznań WLP
317 STOKŁOSIŃSKI Angelika 2001-01-01 Gimnazjum 10 Zielona Góra LBU
318 STÓJ Alicja 2001-03-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
319 STRAWA Weronika 2001-04-13 AZS-AWF Gorzów LBU
320 STROJECKA Monika 2001-02-01 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
321 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
322 STYŚ Aleksandra 2001-06-20 MKL Jarocin WLP
323 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
324 SUŚNIŁO Natalia 2000-11-22 AZS-AWF Gorzów LBU
325 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 Kraków Athletics Team MLP
326 SZCZEPANIAK Paulina 2003-11-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
327 SZCZEPANIAK Paulina 1995-06-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
328 SZCZEPANIAK Zuzanna 2002-03-12 LKS OSiR Pleszew WLP
329 SZCZEPAŃSKA Julia 2008-07-03 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
330 SZCZOTKA Julia 2004-08-01 MLKS Agros Żary LBU
331 SZCZYGIELSKA Anita 2008-05-13 MKS Pogoń Siedlce MAZ
332 SZOSTAK Oliwia 2007-11-03 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
333 SZPOTON Anna 2002-01-03 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
334 SZTOK Zuzanna 2003-04-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
335 SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
336 SZUŁCZYŃSKA Aleksandra 2002-10-12 UKS Jedynka Gostyń WLP
337 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKL Toruń KPO
338 SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 RLTL GGG Radom MAZ
339 SZYMCZAK Paulina 2000-09-13 AZS Łódź LDZ
340 SZYMEN Weronika 2008-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
341 SZYMKIEWICZ Julia 2001-02-20 SSR Olimp Strawczyn SWK
342 ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 KS SMS Szklarska Poręba DOL
343 ŚLESZYCKA Anna 1998-12-11 RKS Łódź LDZ
344 ŚLUSAŁEK Weronika 2006-05-30 RKS Rumia POM
345 ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 MKS Unia Hrubieszów LBE
346 TAMUL Wiktoria 2004-03-16 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
347 TARNOWSKA Martyna 2002-12-03 MUKS Gim 2 Nysa OPL
348 TATARSKA Kaja 2003-01-13 LKS Lubusz Słubice LBU
349 TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 UKS Achilles Leszno WLP
350 TKACZ Paulina 2003-01-24 MKS Piast Głogów DOL
351 TOMCZAK Iwona 2001-08-14 UKS 12 Kalisz WLP
352 TOPOLNICKA Adrianna 1999-07-04 AZS UMCS Lublin LBE
353 TRACZ Maria 2002-07-08 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
354 TYCZYŃSKA Amelia 2007-02-21 UKS Achilles Leszno WLP
355 TYPER Michalina 2001-08-06 KS AZS AWF Katowice SLK
356 ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 MKL Szczecin ZPO
357 URBAN Monika 2005-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
358 URBANIAK Kalina 2004-07-13 KS Energetyk Poznań WLP
359 WALĘCIAK Weronika 2002-03-26 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
360 WALKOWIAK Zuzanna 2006-07-03 MKS Piast Głogów DOL
361 WARMIŃSKA Klaudia 2001-08-06 TL ROW Rybnik SLK
362 WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 MLKS Agros Żary LBU
363 WASZCZYK Martyna 2005-07-30 KL Ziemia Kłodzka DOL
364 WAWRZYKOWSKA Jagoda 2006-06-17 MKST Astra Nowa Sól LBU
365 WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 OŚ AZS Poznań WLP
366 WDÓWKA Julia 2001-09-19 LKS Feniks Opoczno LDZ
367 WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-22 MLKS Sokół Lubin DOL
368 WIELGOSZ Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
369 WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 RKS Łódź LDZ
370 WIERZBICKA Agnieszka 2001-06-20 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
371 WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 LUKS Start Nakło KPO
372 WISNIEWSKA Michaela 2007-01-01 MKS Piast Głogów DOL
373 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 KS SMS Szklarska Poręba DOL
374 WITKOWSKA Ewelina 2000-10-30 niest. Poznań WLP
375 WOJNAROWSKA Marika 2003-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
376 WOJNOWSKA Natalia 2002-08-20 BKS Bydgoszcz KPO
377 WOJNOWSKA Patrycja 2002-04-08 MKS Piast Głogów DOL
378 WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 OŚ AZS Poznań WLP
379 WOLF Paulina 2003-01-18 PLKS Gwda Piła WLP
380 WOŁOSZYN Aleksandra 2001-12-04 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
381 WOŹNIAK Paulina 2003-09-01 LKS Lubusz Słubice LBU
382 WOŹNIAK Sandra 2003-12-23 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
383 WÓJCIK Alicja 2003-06-23 KS AZS AWF Katowice SLK
384 WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 niestowarzyszona POL
385 WRÓBLEWSKA Patrycja 2008-05-29 KS Energetyk Poznań WLP
386 WSZOŁEK Paulina 2002-09-05 KKB MOSiR Krosno PDK
387 WUSIEWICZ Patrycja 2001-04-13 ZLKL Zielona Góra LBU
388 WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
389 WYROŚLAK Martyna 2002-09-05 OŚ AZS Poznań WLP
390 WYSOTA Małgorzata 1997-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
391 ZAGÓRSKA Zuzanna 2002-08-05 WLKS Wrocław DOL
392 ZAJAC Joanna 2001-08-02 MKL Maraton Świnoujście ZPO
393 ZAJĄC Aleksandra 2007-10-24 OKS Skra Warszawa MAZ
394 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
395 ZAKLUKIEWICZ Alicja 2001-01-22 MUKS Gim 2 Nysa OPL
396 ZAREMBA Zuzanna 2007-09-27 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
397 ZATORSKA Maia 2004-12-23 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
398 ZATORSKA Natalia 2002-03-10 UKS Lisy Zgierz LDZ
399 ZAWADZKA Julia 2001-07-20 MKS MOS Wrocław DOL
400 ZAWADZKA Julia 2004-07-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
401 ZDEBIAK Amelia 2002-08-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
402 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 MKL Toruń KPO
403 ZJAWIN Natalia 2006-10-10 LLKS Osowa Sień LBU
404 ZYGAROWICZ Olga 2007-10-03 LKS Lubusz Słubice LBU

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.70673990249634sekund