MOSZCZYŃSKI Sebastian
2003-09-25
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 ADAMSKI Damian 2002-07-28 MKS Durasan Płońsk MAZ
3 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
4 ATLAK Mateusz 2003-05-31 MLKL Płock MAZ
5 AUGUSTYNOWICZ Dawid 2000-09-22 KS Podlasie Białystok POD
6 BACKHAUS Mateusz 2002-02-18 GKS Olimpia Grudziądz KPO
7 BACZEWSKI Dominik 2004-12-21 UKS Atos Woźnice WMZ
8 BAŁDA Cezary 2001-01-01 PG Czerwin MAZ
9 BAŃKOWSKI Kacper 2002-04-15 MKL Szczecin ZPO
10 BARANIAK Jakub 2003-06-25 UKS LA Basket Warszawa MAZ
11 BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 PLKS Gwda Piła WLP
12 BARCICKI Michał 2003-02-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
13 BAREJA Filip 2003-06-25 WLKS Nowe Iganie MAZ
14 BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 UKS MTE Milanówek MAZ
15 BASAJ Szymon 2004-02-18 UKS Kresy Otwock MAZ
16 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
17 BASTKOWSKI Jakub 2002-06-19 MAL-MKLA Mława MAZ
18 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
19 BEDNAREK Sylwester 1989-04-28 RKS Łódź LDZ
20 BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 MUKS Płock MAZ
21 BEDRA Patryk 2004-03-06 KS Zawkrze Mława MAZ
22 BIELIŃSKI Kamil 2007-11-09 KS Podlasie Białystok POD
23 BILALOV Isa 2006-10-24 SKS Feniks Siedlce MAZ
24 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
25 BOGACEWICZ Krystian 2002-01-01 UKS Czwórka Białystok POD
26 BOROŃ Aleksy 2000-06-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
27 BROJEK Marcin 2003-06-17 GKS Wilga Garwolin MAZ
28 BRZEZICKI Bartosz 2003-03-14 KL Iskra Białogard ZPO
29 BUCZEK Łukasz 1991-05-17 MMKS Start Skierniewice LDZ
30 BUCZYŃSKI Szymon 2000-01-22 niest. Białystok POD
31 BUKOWSKI Bartłomiej 1994-03-09 MLKS Tucholanka Tuchola KPO
32 CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22 MKS Piast Głogów DOL
33 CIECHANOWSKI Bartosz 2000-05-16 LUKS Serock KPO
34 CIESIELSKI Jakub 2003-01-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
35 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
36 CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 KS Wejher Wejherowo POM
37 DANOWSKI Hubert 2001-01-01 niest. Białystok POD
38 DARMOFAŁ Dominik 1994-08-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
39 DASZKIEWICZ-BORTNOWSKI Kajetan 2005-09-20 KS Orzeł Warszawa MAZ
40 DĄBROWSKI Karol 1995-05-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
41 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
42 DĘBSKI Bartosz 2002-04-12 GKS Wilga Garwolin MAZ
43 DOBKOWSKI Marcin 2001-10-17 OKLA Ostrołęka MAZ
44 DOMASZEWICZ Philip 2008-02-25 KS Podlasie Białystok POD
45 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
46 DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
47 DUCHNOWSKI Mateusz 2003-09-21 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
48 DYMKOWSKI Jan 2003-10-04 UKS LA Basket Warszawa MAZ
49 DZWONKOWSKI Michał 2003-07-18 OKLA Ostrołęka MAZ
50 FALBA Kacper 2003-09-29 MKS Pułtusk MAZ
51 FEISTER Błażej 2004-02-21 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
52 FIAŁA Igor 2002-12-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
53 FIEDORCZUK Dominik 2002-03-23 KS Podlasie Białystok POD
54 FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
55 GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
56 GAŃSKI Jan 2006-08-27 PLKS Gwda Piła WLP
57 GĄSIOR Mateusz 2004-01-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
58 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
59 GŁĘBOCKI Stanisław 2004-05-23 UKS MTE Milanówek MAZ
60 GONTARCZUK Krystian 2004-07-23 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
61 GROMADA Kamil 2002-01-01 Gimnazjum 1 Bielsk Podlaski POD
62 GRYGIEL Bartosz 2002-11-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
63 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
64 GRZEGORCZYK Adam 2002-01-01 niest. Białystok POD
65 GUŹDZIOŁ Paweł 2002-02-04 UKS Przełaj Żerków WLP
66 HOŁUB Jakub 2002-01-13 KU AZS AWP w Lublinie LBE
67 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
68 HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
69 HREHOROWICZ Bartosz 2003-07-16 KS Podlasie Białystok POD
70 JABŁOŃSKI Damian 1999-04-26 LKS Lubawa WMZ
71 JACHYM Marcin 2001-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
72 JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
73 JANKOWSKI Marcin 1999-10-24 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
74 JANOSIK Wojciech 2003-01-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
75 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
76 JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
77 JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
78 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok POD
79 JÓŹWIAK Kacper 2003-07-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
80 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
81 JUSZYŃSKI Damian 2002-08-30 ZLKL Zielona Góra LBU
82 KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
83 KALINOWSKI Michał 2006-12-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
84 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
85 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
86 KAŻMIERCZAK Krystian 2003-01-08 MKLA Łęczyca LDZ
87 KICZYŃSKI Sebastian 2004-01-19 UKS LA Basket Warszawa MAZ
88 KLIMIUK Jakub Tomasz 2002-10-03 LKS Lubusz Słubice LBU
89 KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 MKS Inowrocław KPO
90 KOBOS Filip 2003-06-30 MKS Bank BS Płońsk MAZ
91 KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
92 KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
93 KONOPKA Dawid 2004-11-01 KS Podlasie Białystok POD
94 KONOPKA Dawid 2001-02-07 KS Maków Biega MAZ
95 KONOPKO Piotr 2004-05-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
96 KOPALA Igor 1997-08-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
97 KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 LKS Fenix Słupsk POM
98 KORSAK Michał 2005-02-23 UKS Clan Ostrołęka MAZ
99 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
100 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 KS AZS AWF Kraków MLP
101 KOTEWICZ Dominik 2003-02-28 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
102 KOTLAREK Jakub 2002-01-19 MKS Inowrocław KPO
103 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
104 KOTOWSKI Wiktor 2008-01-09 GOKSiT Suchowola POD
105 KOTWICKI Dominik 2002-07-09 LKS Vectra Włocławek KPO
106 KOWALEWSKI Dawid 2005-03-10 LKS Narew Łomża POD
107 KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
108 KOWALSKI Dominik 2000-07-30 ZLKL Zielona Góra LBU
109 KOZIOŁ Kacper 2000-11-27 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
110 KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
111 KOZŁOWSKI Michał 1998-07-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
112 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
113 KRAŚNICKI Bartłomiej 2004-04-16 LKS Lubawa WMZ
114 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
115 KREFTA Kacper 2006-05-22 AML Słupsk POM
116 KRÓL Marcin 2003-02-10 PLKS Gwda Piła WLP
117 KRZYWIŃSKI Bartosz 2002-05-06 LUKS Namysłów OPL
118 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
119 KUCHCZYŃSKI Jakub 2002-09-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
120 KURZYNA Maciej 2005-08-14 KS Podlasie Białystok POD
121 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
122 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
123 LINKA Mateusz 2004-07-03 MKS Pułtusk MAZ
124 LIS Karol 2002-08-19 GKS Wilga Garwolin MAZ
125 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
126 ŁYSZKOWSKI Jakub 2001-01-01 KS Maków Biega MAZ
127 MACIESZA Jakub 1998-01-19 MKS Truso Elbląg WMZ
128 MAKŚWIEJ Karol 2000-01-01 ZS Suchowola POD
129 MAKULSKI Maciej 2003-06-12 ULKS Jedlińsk MAZ
130 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
131 MAŁKOWSKI Maciej 2002-01-09 KS Maków Biega MAZ
132 MARKOWSKI Miłosz 2003-06-23 UKS Clan Ostrołęka MAZ
133 MAŚLORZ Mikołaj 2003-08-23 AML Słupsk POM
134 MIANOWSKI Dawid 2005-02-03 GKS Wilga Garwolin MAZ
135 MIARA Krzysztof 1994-06-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
136 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
137 MIELCZAREK Bartosz 2006-05-11 MKL Toruń KPO
138 MIELNICZUK Jan 2007-06-24 KU AZS AWP w Lublinie LBE
139 MIESZKOWICZ Aleksander 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
140 MILEWSKI Piotr 1991-10-02 KS Podlasie Białystok POD
141 MIRZEJEWSKI Łukasz 1998-03-16 MKS Inowrocław KPO
142 MISZCZYSZYN Bartosz 2004-03-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
143 MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
144 MŁYNARSKI Bruno 2003-05-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
145 MOROŃ Michał 2002-05-30 MKS Iskra Pszczyna SLK
146 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
147 MROCZKOWSKI Mikołaj 2004-02-13 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
148 MROZEK Piotr 1999-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
149 NALBORSKI Kacper 2003-01-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
150 NAROJCZYK Mateusz 2001-10-13 KS Maków Biega MAZ
151 NIECIECKI Jakub 2004-04-04 MKS Truso Elbląg WMZ
152 NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
153 NIEDŹWIECKI Patryk 2001-09-30 OKLA Ostrołęka MAZ
154 NIELUB Jakub 2003-09-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
155 NOWICKI Olaf Kacper 2004-05-30 MKS Pułtusk MAZ
156 NOWICKI Patryk 2002-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
157 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
158 OLBRYŚ Wiktor 2003-07-05 UKS Clan Ostrołęka MAZ
159 OLEJNIK Patryk 2003-10-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
160 OLKOWSKI Kamil 2003-11-01 OKLA Ostrołęka MAZ
161 OLSZEWSKI Maksymilian 2003-10-07 LUKS Podium Kup OPL
162 OSTROWSKI Dawid 2002-04-20 KS Zawkrze Mława MAZ
163 OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 AZS-AWF Gorzów LBU
164 PACIOREK Marcel 2003-04-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
165 PAJĄK Jakub 2001-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
166 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
167 PĄGOWSKI Kacper 2001-07-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
168 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
169 PIASECKI Adrian 2003-07-04 LLKS Osowa Sień LBU
170 PIASKOWY Karol 2006-05-17 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
171 PIELOCH Dawid 2002-04-14 KS Podlasie Białystok POD
172 PILIŃSKI Jakub 2003-04-02 MKS Bank BS Płońsk MAZ
173 PIOTROWSKI Rafał 2003-03-30 MUKS Płock MAZ
174 PODURGIEL Jakub 2000-01-01 ZS Suchowola POD
175 POŚNIK Kacper 2003-09-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
176 PÓŁJANOWSKI Szymon 2001-01-01 niest. Białystok POD
177 PULNAR Piotr 2003-02-13 KS Victoria Trzebinia MLP
178 REDZIK Bartosz 2002-07-06 SKS Feniks Siedlce MAZ
179 REMISZEWSKI Piotr 2002-01-01 ZSEiO Nr 6 Łomża POD
180 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
181 ROKOSZNY Bartosz 2008-07-28 MKS Truso Elbląg WMZ
182 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
183 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
184 ROZUMKIEWICZ Jakub 2003-03-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
185 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec PDK
186 RUDNIK Kacper 2001-03-24 MKL Toruń KPO
187 RUTECKI Jakub 2002-02-13 MKS Inowrocław KPO
188 RUTKOWSKI Nikodem 2008-06-25 UKS Cyprianka KPO
189 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
190 RYBNIK Krzysztof 2007-03-20 KS Podlasie Białystok POD
191 RYSIO Tomasz 1988-02-11 MKS Agros Chełm LBE
192 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
193 SADŁOWSKI Antoni 2008-08-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
194 SANIUKIEWICZ Damian 2007-03-22 KS Podlasie Białystok POD
195 SAWCZYŃSKI Piotr 1994-01-30 KS Podlasie Białystok POD
196 SAWICKI Bartosz 2008-12-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
197 SAWICZ Kacper 2004-06-08 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
198 SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
199 SĘKULSKI Karol 2002-11-04 GKS Wilga Garwolin MAZ
200 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
201 SIEMEK Damian 2001-03-02 KS Warszawianka W-wa MAZ
202 SIEMEK Miłosz 2007-02-18 MKS Pułtusk MAZ
203 SOKOŁOWSKI Mateusz 2007-01-18 LKS Narew Łomża POD
204 SOŚNICKI Emanuel 2003-09-11 UKS-MOS Opole OPL
205 STENCEL Maciej 2003-06-17 LLKS Pomorze Stargard ZPO
206 STRELCZUK Jakub 2007-08-14 SKS Feniks Siedlce MAZ
207 STRZELEC Krzysztof 2006-11-15 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
208 SUCHODOLSKI Hubert 2002-08-02 UKS Czwórka Białystok POD
209 SUWAŁA Mateusz 2003-12-02 MLKL Płock MAZ
210 SZARAFIN Łukasz 1999-09-21 niest. Gdańsk POM
211 SZCZERBA Michał 2002-06-12 LKS Stal Mielec PDK
212 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
213 SZELĄG Jakub 2002-04-22 ZLKL Zielona Góra LBU
214 SZEWCZYK Sebastian 2002-01-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
215 SZLADOWSKI Arkadiusz 2002-01-01 PG Czerwin MAZ
216 SZLAUŻYS Ernest 2006-06-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
217 SZTANDUR Piotr 2000-08-05 MKS Inowrocław KPO
218 SZULC Bartłomiej 2003-07-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
219 SZYMAŃCZYK Adrian 2003-09-16 MKS Durasan Płońsk MAZ
220 SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 SKLA Sopot POM
221 ŚLIWA Jakub 2004-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
222 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
223 ŚWITOŃ Wiktor 2003-04-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
224 TANKIEWICZ Adam 2007-04-23 KS Podlasie Białystok POD
225 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
226 TOLZDORF Szymon 2002-01-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
227 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
228 TYCNER Paweł 1999-04-10 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
229 TYSZKA Adam 2003-01-01 PG Czerwin MAZ
230 VERKUYTEN Cas 2003-07-17 UKS MTE Milanówek MAZ
231 WALECKI Jakub 2005-08-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
232 WASZKIEWICZ Kacper 2003-09-19 LKS Maków Mazowiecki MAZ
233 WĄŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
234 WIELECHOWSKI Piotr 2001-05-25 KS Maków Biega MAZ
235 WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
236 WIERCZYŃSKI Dominik 2003-07-25 LKS Fenix Słupsk POM
237 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
238 WILK Michał 1999-03-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
239 WIŚNIEWSKI Dominik 2004-03-03 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
240 WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
241 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
242 WOLAŃSKI Nikodem 2003-05-19 WKS Wawel Kraków MLP
243 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław DOL
244 WOLSKI Robert 1982-12-08 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
245 WORONIECKI Jakub 2005-07-18 UKS Czwórka Białystok POD
246 WYRĘBIAK Maciej 2005-01-31 SKS Feniks Siedlce MAZ
247 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
248 ZADROGA Patryk 2000-05-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
249 ZAKRZEWSKI Damian 2004-05-21 OKLA Ostrołęka MAZ
250 ZALEWSKI Hubert 2003-04-16 KS Podlasie Białystok POD
251 ZAREMBA Michał 2003-03-07 MKS Pułtusk MAZ
252 ZAZULA Michał 2003-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
253 ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
254 ZEMBKO Adam 1999-06-24 niest. Białystok POD
255 ZIELIŃSKI Franciszek 2006-07-08 MKS Baszta Szamotuły WLP
256 ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 OKLA Ostrołęka MAZ
257 ŻEBROWSKI Piotr 2000-08-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
258 ŻUCHOWSKI Daniel 2004-07-14 LKS Lubawa WMZ
259 ŻUKOWSKI Daniel 2008-01-14 UKS Czwórka Białystok POD
260 ŻYWALEWSKI Jakub 2002-01-01 ZS Suchowola POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.4076030254364sekund