JAGUŚCIK Julia
2003-12-16
KS AZS AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Katarzyna 2006-08-01 RKS Łódź LDZ
2 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
3 ANTOSIK Agata 2003-01-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
4 ARIK Natalia 2003-05-07 MKS-MOSM Bytom SLK
5 BABISZEWSKA Weronika 2003-10-08 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
6 BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
7 BAŁDYS Magdalena 2003-03-10 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
8 BANASIK Marcelina 2004-12-04 GKS Start Długołęka DOL
9 BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
10 BARANOWSKA Mariola 1993-11-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
11 BARASZKIEWICZ Julia 2002-04-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
12 BARSZCZ Alicja 2004-08-05 LKS Vectra Włocławek KPO
13 BARTODZIEJ Wioletta 2002-03-04 LUKS Strzałków LDZ
14 BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock MAZ
15 BEDNARCZYK Aleksandra 2004-04-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
16 BEKUS Joanna 1997-11-06 OŚ AZS Poznań WLP
17 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
18 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
19 BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 GKS Start Długołęka DOL
20 BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
21 BERŁOWSKA Barbara 1999-08-21 RKS Łódź LDZ
22 BĘSIUK Sandra 2004-07-22 MKS Unia Hrubieszów LBE
23 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Akademia Biegowa Kartuzy POM
24 BIEGANOWSKA Karolina 2005-06-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
25 BIEGANOWSKA-ZAJĄC Barbara 1981-09-01 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
26 BIELAK Natalia 2002-05-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
27 BIELAWSKA Natalia 2008-03-31 MKS Polonia Warszawa MAZ
28 BIELECKA Karolina 2003-10-28 UKS Achilles Leszno WLP
29 BIELECKA Patrycja 2003-10-28 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
30 BOBRZYK Oliwia 2002-09-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
31 BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 MKS-MOSM Bytom SLK
32 BOGUCKA Jagoda 2003-08-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
33 BOGUSŁAWSKA Julia 2003-07-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
34 BORKOWSKA Natalia 2002-10-03 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
35 BOROWIEC Natalia 2004-04-01 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
36 BRELA Zuzanna 2000-12-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
37 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
38 BREZA Olimpia 2002-02-14 KUKS Remus Kościerzyna POM
39 BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
40 BRUDNY Regina 2007-12-22 RLTL GGG Radom MAZ
41 BUDNICKA Zuzanna 2002-01-17 PTT Delta Płock MAZ
42 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
43 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
44 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 LKS Maków Mazowiecki MAZ
45 CATI Lidia 2004-03-16 UKS 48 Warszawa MAZ
46 CHMIELARZ Sandra 2005-04-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
47 CHMIELEWSKA Gabriela 2003-10-14 BKL Bełchatów LDZ
48 CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
49 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
50 CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 MKST Astra Nowa Sól LBU
51 CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
52 CHROMIK Julia 2002-12-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
53 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
54 CICHOCKA Angelika 1988-03-15 SKLA Sopot POM
55 CIEMIERZEWSKA Maria 2003-10-30 LLKS Osowa Sień LBU
56 CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
57 CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 KS SMS Szklarska Poręba DOL
58 CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
59 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Filipides Teresin MAZ
60 CZAPKA Emilia 2001-04-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
61 CZARNECKA Aleksandra 2002-06-29 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
62 CZARZASTA Wiktoria 2004-10-27 Orka Iława Athletics WMZ
63 CZERNIELEWSKA Anna 2007-10-30 RKS Łódź LDZ
64 CZUBKOWSKA Pola 2007-01-16 Ducla Academy Warszawa MAZ
65 DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 MKS Truso Elbląg WMZ
66 DAROS Iga 2001-06-12 LUKS Strzałków LDZ
67 DAWIDZIAK Aleksandra 2002-05-08 UKS Czempion Bełchatów LDZ
68 DAWIDZIUK-GOSK Diana 1994-11-24 UKS 48 Warszawa MAZ
69 DOBROWOLSKA Dorota 2003-03-26 MKS Zduńska Wola LDZ
70 DOMINIK Aleksandra 2002-10-06 UKS Jedynka Reda POM
71 DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
72 DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 niestowarzyszona POL
73 DROŚ Olga 2004-10-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
74 DROŻDŻEWSKA Paulina 2003-12-08 MKS Hermes Gryfino ZPO
75 DUBAN Aleksandra 2005-01-11 OKS Skra Warszawa MAZ
76 DUBIELLA Monika 2000-05-02 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
77 DUDEK Agnieszka 2004-04-15 KS AZS AWF Kraków MLP
78 DUDEK Katarzyna 2003-04-28 LUKS Strzałków LDZ
79 DUDEK Natasza 2010-11-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
80 DUDEK Zofia 2001-12-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
81 DUDZIEC Kornelia 2006-02-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
82 DUDZIEC Martyna 2004-08-27 MKL Jurand Szczytno WMZ
83 DURAJ Lena 2010-07-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
84 DURAS Oliwia 2004-08-09 RKS Łódź LDZ
85 DWORCZAK Malwina 2004-01-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
86 DYBALAK Marita 2004-10-28 UKS Czempion Bełchatów LDZ
87 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
88 DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 SKLA Sopot POM
89 DZIEDZIC Daria 2004-03-11 UKS Filipides Teresin MAZ
90 DZIUBA Klaudia 2003-10-17 RMKS Rybnik SLK
91 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 KS Prefbet-Sonarol POD
92 EJSMONT Magdalena 2004-10-18 AZS Łódź LDZ
93 ENGELMANN Weronika 2001-06-08 AZS-AWF Katowice SLK
94 ENNAOUI Sofia 1995-08-30 AZS UMCS Lublin LBE
95 ERKIERT Maria 2002-05-25 BKL Bełchatów LDZ
96 FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 RLTL GGG Radom MAZ
97 FIOŁKA Weronika 2004-01-02 UMLKS START Wieruszów LDZ
98 FOREMNIK Jowita 2002-06-14 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
99 FORYSIAK Zuzanna 2002-12-17 RKS Łódź LDZ
100 FREJ Milena 2004-03-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
101 FRUŃ Wiktoria 2002-02-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
102 FUSSEK Daria 2001-04-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
103 GACKA Kinga 2001-10-25 BKS Bydgoszcz KPO
104 GADOMSKA Julia 2001-01-14 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
105 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
106 GAJDA Sylwana 1999-11-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
107 GAJEWSKA Adrianna 2004-12-12 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
108 GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
109 GALANT Martyna 1995-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
110 GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 UKS Filipides Teresin MAZ
111 GAŁUZA Marta 2003-03-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
112 GANDZIAROWSKA Martyna 2004-03-31 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
113 GARBINO Maria 2006-03-17 GUKS Asy Dywity WMZ
114 GASIŃSKA Martyna 2004-10-30 LUKS Boguszyce LDZ
115 GĄSOWSKA-STĘPNIAK Małgorzata 1978-03-18 LKS Vectra Włocławek KPO
116 GIEJBATOW Julia 2008-05-15 RLTL GGG Radom MAZ
117 GIEJBATOW Pola 2012-10-04 RLTL GGG Radom MAZ
118 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
119 GIEREK Adrianna 2008-12-24 KKL Kielce SWK
120 GLAZIK Anna 2004-04-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
121 GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 LKS Pszczyna SLK
122 GŁODOWSKA Aleksandra 2004-05-21 MUKS Płock MAZ
123 GŁOWACKA Aleksandra 2003-07-20 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
124 GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
125 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
126 GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
127 GOCAŁEK Martyna 2002-02-05 MKS Zduńska Wola LDZ
128 GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 MUKS SZS Cieszyn SLK
129 GÓRSKA Antonina 2008-07-30 LUKS Boguszyce LDZ
130 GRABOWSKA Olga 2003-11-01 UKS Kusy Warszawa MAZ
131 GROMADZKA Edyta 2004-03-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
132 GROT Weronika 2000-09-01 RKS Łódź LDZ
133 GRUBIAK Julia 2002-12-19 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
134 GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy POM
135 GRZESIAKOWSKA Anna 2003-02-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
136 GUZIOR Daria 2007-04-20 KKB MOSiR Krosno PDK
137 GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 KS AZS AWF Katowice SLK
138 HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 KS AZS AWF Kraków MLP
139 HAŁKA Oliwia 2004-04-20 GKS Piast Gliwice SLK
140 HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 AZS UMCS Lublin LBE
141 HAZIK Karolina 2002-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
142 HELLMANN Anna 2004-06-12 SSR Olimp Strawczyn SWK
143 HEMERLING Karolina 2003-01-01 LUKS Strzałków LDZ
144 HINC Julia 2005-01-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
145 HOŁDYS Inga 2003-07-07 GKS Piast Gliwice SLK
146 HORNA Dominika 2005-05-22 RKS Łódź LDZ
147 HOYER Natalia 2008-05-02 KM Aktywni Sochaczew MAZ
148 HRYCIUK Marianna 2006-02-04 OKS Start Otwock MAZ
149 HRYCYK Anna 2003-07-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
150 IGLEWSKA Żaneta 2003-08-27 MKL Toruń KPO
151 IWANIUK Magdalena 2002-06-21 KS Podlasie Białystok POD
152 JACKIEWICZ Emilia 2007-03-06 MLKS Ostróda WMZ
153 JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
154 JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
155 JANAS Marianna 2008-06-26 KS Czempion Warszawa MAZ
156 JANKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 KS Podlasie Białystok POD
157 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna 1995-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
158 JARCZAK Sandra 2003-07-23 AZS-AWF Gorzów LBU
159 JARECKA Weronika 2003-06-11 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
160 JAROCKA Alicja 2004-05-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
161 JAROCKA Kamila 2003-07-20 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
162 JAROŃ Zuzanna 2008-08-03 MKS-MOSM Bytom SLK
163 JAROSIŃSKA Zuzanna 2004-02-14 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
164 JAROSZ Julia 2003-07-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
165 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 KS Agros Zamość LBE
166 JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 WLKS Nowe Iganie MAZ
167 JAŚKOWSKA Kinga 2003-08-10 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
168 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
169 JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 WKS Śląsk Wrocław DOL
170 JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
171 KACPRZYŃSKA Marta 2007-07-16 LKS Maków Mazowiecki MAZ
172 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
173 KAISER Jagoda 2002-05-07 UKB Szubin KPO
174 KALINOWSKA Emilia 2003-08-12 MKS Truso Elbląg WMZ
175 KALINOWSKA Marta 2009-04-20 LKS Maków Mazowiecki MAZ
176 KALISZ Agnieszka 1999-02-23 LKS MOSiR Sieradz LDZ
177 KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
178 KAMIŃSKA Kinga 2004-02-27 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
179 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS UMCS Lublin LBE
180 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 KS AZS AWF Kraków MLP
181 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
182 KARDASZ Maja 2003-05-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
183 KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 BKS Bydgoszcz KPO
184 KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 KS Podlasie Białystok POD
185 KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 LKS Vectra Włocławek KPO
186 KAZUBA Martyna 2005-01-04 RKS Łódź LDZ
187 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
188 KIJEWSKA Weronika 2002-09-09 LKS Vectra Włocławek KPO
189 KINDRAT Wiktoria 2002-04-07 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
190 KLATKA Anna 2005-03-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
191 KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 KS Gwardia Piła WLP
192 KLIMEK Beata 1999-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
193 KŁOPOTOWSKA-SAWA Mariola 1996-10-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
194 KŁOS Karina 2003-04-28 AZS Łódź LDZ
195 KŁOSZEWSKA Amelia 2005-11-14 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
196 KOCH Zuzanna 2003-06-15 BKL Bełchatów LDZ
197 KOCHANOWSKA Ada 2007-08-16 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
198 KOCOT Katarzyna 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
199 KOCZANOWA Margarita 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
200 KOCZOROWSKA Julia 2004-03-05 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
201 KOKOSZKIEWICZ Julia 2002-01-20 AZS Łódź LDZ
202 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
203 KOŁŁĄTAJ Nikola 2004-01-24 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
204 KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 MUKS Gim 2 Nysa OPL
205 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 LKS MOSiR Sieradz LDZ
206 KOMASIŃSKA Lilianna 2002-08-13 RKS Łódź LDZ
207 KONARZEWSKA Martyna 1991-02-13 UKS MOSiR Działdowo WMZ
208 KONIECZEK Aneta 1997-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
209 KONIECZNA Joanna 2004-11-02 MKS Siechnice DOL
210 KOPEĆ Gabriela 2006-04-12 SMKS Parasol Wrocław DOL
211 KOPEĆ Natalia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań WLP
212 KOPEĆ Oliwia 2006-03-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
213 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
214 KORBUT Milena 2000-08-08 KS AZS AWF Katowice SLK
215 KORDA Oliwia 2004-05-08 LKS Zantyr Sztum POM
216 KORNACKA Karolina 2003-05-07 KS AZS AWF Kraków MLP
217 KORNACKA Kinga 2003-05-07 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
218 KORNELUK Amelia 2002-09-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
219 KORNIAT Ludwika 2003-01-16 AML Słupsk POM
220 KORWEL Martyna 2005-11-20 MKST Astra Nowa Sól LBU
221 KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
222 KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
223 KOWALCZYK Lena 2005-03-11 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
224 KOWALEWSKA Paulina 2001-08-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
225 KOWALIK Gabriela 2008-10-01 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
226 KOWALSKA Agata 2002-10-07 SL GKS Olsza Olszyna DOL
227 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
228 KOZIARA Ewelina 2001-02-06 UKS Azymut Pabianice LDZ
229 KOZIK Karolina 2003-04-10 KS AZS AWF Katowice SLK
230 KOZIOŁ Justyna 1999-07-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
231 KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
232 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 UKS Gepard Warszawa MAZ
233 KRAWCZYK Wiktoria 2002-10-23 MKL Jarocin WLP
234 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
235 KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
236 KRONBURG Klaudia 2002-04-11 SKLA Sopot POM
237 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
238 KRUK Julia 2004-01-07 ULKS Muflon Bielawa DOL
239 KRUPA Urszula 2004-02-10 SMKS Parasol Wrocław DOL
240 KRZYSZTOFIK Julia 2002-02-25 LKS Feniks Opoczno LDZ
241 KRZYŻYKOWSKA Dominika 2005-03-31 MKL Toruń KPO
242 KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 WLKS Nowe Iganie MAZ
243 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
244 KUBIS Paulina 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
245 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 KS Czempion Warszawa MAZ
246 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
247 KUKLIŃSKA Aleksandra 2005-11-08 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
248 KUKUŁA Alicja 2004-08-01 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
249 KULA Amelia 2003-08-20 RKS Łódź LDZ
250 KULIK Ewa 1976-12-24 UKS Olimp Kozienice MAZ
251 KUPC Paulina 2002-04-27 LKS Omega Kleszczów LDZ
252 KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
253 KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 Kraków Athletics Team MLP
254 KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 LKS Omega Kleszczów LDZ
255 KUŹNIAR Monika 2003-08-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
256 KWAPISIEWICZ Julia 2003-03-21 AZS Łódź LDZ
257 KWIATKOWSKA Wiktoria 2002-11-05 MKS-MOSM Bytom SLK
258 LEGIECKA Kamila 2002-01-03 KKL Kielce SWK
259 LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
260 LEMIESZ Aneta 1981-01-17 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
261 LESKA Antonina 2004-04-23 UKS Czempion Bełchatów LDZ
262 LEŚNIEWSKA Wiktoria 2006-12-06 MUKL Brodnica KPO
263 LEWANDOWSKA Weronika 2003-04-02 KM Aktywni Sochaczew MAZ
264 LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 KS Żeglina Sieradz LDZ
265 LINOWSKA Rozalia 2004-10-04 PTT Delta Płock MAZ
266 LIS Aniela 2002-09-28 BKL Bełchatów LDZ
267 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
268 LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
269 LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
270 LUBOJAŃSKA Martyna 2000-12-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
271 LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
272 ŁADA Anna 2006-04-21 KS Czempion Warszawa MAZ
273 ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 SL GKS Olsza Olszyna DOL
274 ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 RKS Rumia POM
275 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
276 MACHAŁA Martyna 2010-05-19 LKS Stal Mielec PDK
277 MACIĄG Helena 2007-11-04 AZS UMCS Lublin LBE
278 MAĆKOWIAK Milena 2003-04-05 MUKS Kadet Rawicz WLP
279 MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
280 MALAK Łucja 2002-04-26 MKL Szczecin ZPO
281 MALINA Otylia 2008-08-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
282 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
283 MAŁEK Emilia 2000-04-20 KS AZS AWF Kraków MLP
284 MAŁEK Monika 2001-01-13 KS AZS AWF Kraków MLP
285 MAŁYSZKO Aleksandra 2002-09-25 MKS Juvenia Białystok POD
286 MANIECKA Julita 2002-08-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
287 MANTHEY Julia 2003-02-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
288 MARCINEK Zofia 2003-12-25 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
289 MARCINIAK Julia 2002-11-22 OKS Skra Warszawa MAZ
290 MARCINIAK Julia 2004-06-28 AZS Łódź LDZ
291 MARKIEWICZ Hanna 2004-08-10 AKL Ursynów Warszawa MAZ
292 MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
293 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
294 MARKOWSKA Nikola 2004-03-10 ULKS Muflon Bielawa DOL
295 MARKS Matylda 2000-11-20 AZS Łódź LDZ
296 MASAJADA Anna 2003-07-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
297 MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
298 MATUSZCZYK Łucja 2006-03-27 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
299 MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 OŚ AZS Poznań WLP
300 MEGGER Eliza 1999-08-29 LKS Pszczyna SLK
301 MIAŻDŻYK Karolina 2004-05-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
302 MICHALAK Antonia 2001-02-15 TL Athletics Jastrzębie SLK
303 MICHALAK Sandra 1987-04-01 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
304 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
305 MICHALSKA Wiktoria 2002-02-02 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
306 MICHNIACKA Agnieszka 2003-11-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
307 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
308 MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-03-27 GKS Żukowo POM
309 MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 GKS Żukowo POM
310 MIKOŚ Gabriela 2004-04-13 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
311 MILEWSKA Marta 2004-05-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
312 MIŁEK Patrycja 2003-01-21 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
313 MISJAN Malwina 1996-06-27 KS Team Baryła Gorzów LBU
314 MITRASZEWSKA Kalina 2004-08-11 Ducla Academy Warszawa MAZ
315 MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
316 MORDAKA Marcelina 2003-03-19 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
317 MOREK Dominika 1996-01-22 BKS Bydgoszcz KPO
318 MORSZNER Zofia 2003-05-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
319 MOTYKA Aleksandra 2003-02-10 RKS Łódź LDZ
320 MROZOWSKA Oliwia 2004-05-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
321 MULTAN Julianna 2004-12-31 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
322 MUSIAŁ Maria 2009-09-28 WKS Wawel Kraków MLP
323 MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
324 MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
325 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 KS AZS AWF Kraków MLP
326 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 LKS Maków Mazowiecki MAZ
327 NEIMAN Julia 2002-05-15 MKLA Łęczyca LDZ
328 NELKE Marta 2006-05-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
329 NIEZGODA Zuzanna 2004-01-10 LUKS Boguszyce LDZ
330 NIWCZYK Karolina 2002-07-29 UKS Achilles Leszno WLP
331 NOWAK Aleksandra 2001-01-12 RKS Łódź LDZ
332 NOWAK Kamila 1998-04-23 MKS-MOS Katowice SLK
333 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
334 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań WLP
335 NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 AML Słupsk POM
336 OLEJNIK Paulina 2003-05-09 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
337 OLSZAK Maja 2004-07-30 KS AZS AWF Kraków MLP
338 OPALCZYK Roksana 2008-01-04 UKS Lisy Zgierz LDZ
339 ORZECHOWSKA Dorota 2005-09-27 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
340 OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 AZS Łódź LDZ
341 OSTROWSKA Dominika 2006-01-14 MLKS Ostróda WMZ
342 OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
343 OSTROWSKA Klaudia 2004-03-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
344 OTOCKA Ewa 2002-03-07 RKS Łódź LDZ
345 OTOCKA Patrycja 2002-03-07 RKS Łódź LDZ
346 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje ZPO
347 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS Łódź LDZ
348 PABJANEK Nikola 2004-09-01 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
349 PACHOCKA Natalia 2005-06-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
350 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
351 PAJOR Nadia 2010-09-14 Ducla Academy Warszawa MAZ
352 PALA Zuzanna 2004-08-25 LKS Pszczyna SLK
353 PANEK Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań WLP
354 PANEK Katarzyna 2002-02-18 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
355 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
356 PAROL Adrianna 2003-09-18 AZS Łódź LDZ
357 PASZKIEWICZ Izabela 1988-01-09 AZS UMCS Lublin LBE
358 PAWELUS Amelia 2005-08-13 LKS Omega Kleszczów LDZ
359 PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
360 PERYT Maja 2004-05-07 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
361 PESTKA Oksana 2008-05-01 AML Słupsk POM
362 PĘTLICKA Julia 2002-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
363 PIĄTKOWSKA Oliwia 2006-06-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
364 PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
365 PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
366 PIERZCHAŁA Maja 2002-08-08 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
367 PIETROŃ Monika 2002-02-22 SKLA Sopot POM
368 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 LKS Korab Olecko WMZ
369 PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
370 PIWOWARSKA Amelia 2003-06-24 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
371 PIZOŃ Wiktoria 2002-04-24 MUKL Brodnica KPO
372 PLIŚ Renata 1985-02-05 MKL Maraton Świnoujście ZPO
373 PLUTA Daria 2003-01-06 MKL Jarocin WLP
374 PLUTA Marta 2002-07-06 LUKS Strzałków LDZ
375 PŁATEK Weronika 2005-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
376 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
377 POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 7PRO Team Szczecinek ZPO
378 PONDO Izabela 2000-05-12 GKS Piast Gliwice SLK
379 POPIEL Kaja 2004-08-16 SL GKS Olsza Olszyna DOL
380 PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
381 POSMYK Wiktoria 2004-03-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
382 PÓLKOWSKA Anna 1996-06-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
383 PRUCHNIK Roksana 2003-04-08 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
384 PRUSKO Gabriela 2003-08-04 GKS Piast Gliwice SLK
385 PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 LKS Pszczyna SLK
386 PRZYBYSZ Aleksandra 2001-07-13 UKS Varsovia Warszawa MAZ
387 PUK Victoria 2004-09-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
388 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
389 RABIEGA Wiktoria 2003-07-02 UKS Achilles Leszno WLP
390 RADZIKOWSKA Patrycja 2003-01-01 MKS Truso Elbląg WMZ
391 RĄCZKA Julia 2002-06-21 UKS Gepard Warszawa MAZ
392 RESEL Martyna 2003-06-02 LUKS Strzałków LDZ
393 RĘBACZ Paulina 2004-04-15 KS Żeglina Sieradz LDZ
394 RĘBISZ Martyna 2003-05-05 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
395 RĘBISZ Patrycja 2004-04-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
396 RODAK Weronika 2000-02-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
397 RODAK Weronika 2004-02-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
398 ROKITA Katarzyna 2003-04-29 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
399 ROMANOWSKA Agata 2004-01-27 UKS Lisy Zgierz LDZ
400 ROŚ Martyna 2003-04-28 KKB MOSiR Krosno PDK
401 ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 UKS Czapla Białe Błota KPO
402 RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
403 RUGOWSKA Anna 2004-05-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
404 RUSIŁOWICZ Kornelia 2008-07-26 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
405 RYBAK Aleksandra 2000-03-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
406 RYBCZYŃSKA Martyna 2002-04-25 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
407 RYBKA Paulina 2003-11-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
408 RYCHLEWSKA Emilia 2003-04-16 PTT Delta Płock MAZ
409 RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 MKL Toruń KPO
410 RZYMAN Oliwia 2003-02-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
411 SADLEJA Julia 2007-06-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
412 SADYŚ Marta 2002-06-09 RKS Łódź LDZ
413 SARNA Angelika 1997-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
414 SARNECKA Oliwia 2001-12-20 MKL Szczecin ZPO
415 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 Kraków Athletics Team MLP
416 SETERA Amelia 2004-01-15 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
417 SĘCZEK Martyna 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
418 SIELSKA Alicja 2003-07-12 KS AZS AWF Kraków MLP
419 SIKORA Julia 2003-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
420 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 KS AZS AWF Katowice SLK
421 SKIMINA Emilia 2004-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
422 SKOŃIECZKA Oliwia 2003-09-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
423 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
424 SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
425 SOBSTEL Sandra 2001-12-29 UKS Olimpia Zabrze SLK
426 SOKOŁOWSKA Patrycja 2003-04-24 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
427 SOWA Oliwia 2001-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
428 SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
429 STANISZEWSKA Nadia 2010-05-19 Ducla Academy Warszawa MAZ
430 STANISZEWSKA Oliwia 2004-08-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
431 STASIUK Wiktoria 2003-03-28 MKS Pogoń Siedlce MAZ
432 STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 MKS Truso Elbląg WMZ
433 STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
434 STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 KS Energetyk Poznań WLP
435 STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 KS Energetyk Poznań WLP
436 STÓJ Alicja 2001-03-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
437 STROJECKA Monika 2001-02-01 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
438 STRZELEC Kinga 2003-04-24 MKS Zduńska Wola LDZ
439 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
440 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella 1974-03-06 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
441 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 RLTL GGG Radom MAZ
442 SUPRANOWICZ Patrycja 2004-05-25 KS Podlasie Białystok POD
443 SUSEK Julia 2001-06-26 OKS Start Otwock MAZ
444 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 Kraków Athletics Team MLP
445 SZCZYPKA Roksana 2003-01-03 LKS Pogórze Skoczów SLK
446 SZEWCZYK Julia 2002-05-29 BKS Bydgoszcz KPO
447 SZTANGRECIAK Julia 2002-07-20 LUKS Strzałków LDZ
448 SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
449 SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 UKS Żaczek Połaniec SWK
450 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKL Toruń KPO
451 SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 RLTL GGG Radom MAZ
452 SZYMAŃSKA Maja 2008-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
453 SZYMCZAK Paulina 2000-09-13 AZS Łódź LDZ
454 SZYMKIEWICZ Julia 2001-02-20 SSR Olimp Strawczyn SWK
455 SZYMSKA Julia 2006-03-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
456 ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 KS SMS Szklarska Poręba DOL
457 ŚLĘCZEK Kinga 2002-02-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
458 ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 MKS Unia Hrubieszów LBE
459 ŚWIERCZYŃSKA Daria 1995-02-21 OŚ AZS Poznań WLP
460 ŚWINIARSKA Natalia 2003-07-22 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
461 TARKA Amelia 2005-03-15 MLKL Płock MAZ
462 TCHÓRZ Kinga 2003-12-07 MLKS Ostróda WMZ
463 TOMASZEWSKA Weronika 2002-06-20 UKS 12 Kalisz WLP
464 TOPKA Beata 1999-01-20 UKS Barnim Goleniów ZPO
465 TOPOLNICKA Adrianna 1999-07-04 AZS UMCS Lublin LBE
466 TOPP Marta 1997-02-13 KS Wejher Wejherowo POM
467 TRACZ Maria 2002-07-08 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
468 TUREK Zuzanna 2003-02-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
469 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
470 TYLAK Martyna 2003-08-02 MKS MOS Wrocław DOL
471 TYPER Michalina 2001-08-06 KS AZS AWF Katowice SLK
472 ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 MKL Szczecin ZPO
473 ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 KS AZS AWF Kraków MLP
474 ULIŃSKA Otylia 2004-09-06 KS Zamek Kurzętnik WMZ
475 URBAN Monika 2005-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
476 URBANIAK Kalina 2004-07-13 KS Energetyk Poznań WLP
477 WAL Martyna 2006-12-19 LKS Stal Mielec PDK
478 WAL Olga 2006-12-19 LKS Stal Mielec PDK
479 WALĘCIAK Weronika 2002-03-26 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
480 WARDĘGA Weronika 2003-04-30 SSMKS Parasol Wrocław DOL
481 WARZYŃSKA Zuzanna 2005-03-16 MLKS Ostróda WMZ
482 WAWRZYNIAK Natalia 2002-06-22 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
483 WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 OŚ AZS Poznań WLP
484 WESOŁOWSKA Hanna 2004-05-04 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
485 WIATRZYK Ewa 2003-09-25 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
486 WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-22 MLKS Sokół Lubin DOL
487 WIELEWIS Emilia 2003-02-25 MKS Osa Zgorzelec DOL
488 WIELGOSZ Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
489 WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 RKS Łódź LDZ
490 WIERZBICKA Zuzanna 2004-04-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
491 WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
492 WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 LUKS Start Nakło KPO
493 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 KS SMS Szklarska Poręba DOL
494 WIŚNIEWSKA Zuzanna 2002-08-05 RKS Łódź LDZ
495 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
496 WITKOWSKA Maria 2003-08-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
497 WITKOWSKA Martyna 2007-10-30 LKS Omega Kleszczów LDZ
498 WŁODARCZYK Amelia 2004-02-03 UKS-MOS Opole OPL
499 WŁOŚCIAŃSKA Patrycja 2003-10-02 RKS Łódź LDZ
500 WODECKA Hanna 2007-09-12 MKS-MOS Katowice SLK
501 WOJCIECHOWSKA Pola 2009-02-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
502 WOJEWÓDKA Agnieszka 2005-09-23 MLKS Rakowice DOL
503 WOJNAR Weronika 2003-11-24 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
504 WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 OŚ AZS Poznań WLP
505 WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 AZS-AWF Gorzów LBU
506 WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
507 WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
508 WOŹNIAK Żaneta 2003-12-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
509 WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 BKL Bełchatów LDZ
510 WÓJCIK Alicja 2003-06-23 KS AZS AWF Katowice SLK
511 WÓJCIK Lilianna 2002-08-13 RKS Łódź LDZ
512 WÓJCIK Natalia 2004-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
513 WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 niestowarzyszona POL
514 WRZOSEK Marta 2003-04-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
515 WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
516 WYKA-MAJECKA Weronika 1994-01-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
517 ZACZEK Małgorzata 1998-11-13 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
518 ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 AZS Łódź LDZ
519 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
520 ZAJĄC Sabina 2010-01-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
521 ZAKRZEWSKA Maja 2003-01-01 UKS 55 Łódź LDZ
522 ZATORSKA Maia 2004-12-23 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
523 ZATORSKA Natalia 2002-03-10 UKS Lisy Zgierz LDZ
524 ZEMŁA Dobrosława 2004-06-20 ULKS Muflon Bielawa DOL
525 ZIELIŃSKA Zuzanna 2002-10-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
526 ZIEMBA Wiktoria 2003-01-01 RKS Łódź LDZ
527 ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
528 ZMYŚLIŃSKA Agata 2003-03-19 UKS Dąb Suchy Las WLP
529 ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.0059490203857sekund