BROŻYNA Nikola
2005-12-27
RLTL Optima Radom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 AZS Łódź LDZ
3 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
4 ADAMCZYK Patrycja 2006-01-31 WKS Wawel Kraków MLP
5 ADAMSKA Martyna 2005-02-20 UKS Gepard Warszawa MAZ
6 ANGLART Julianna 2006-12-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
7 ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 KS Podlasie Białystok POD
8 BACZYŃSKA Julita 2005-07-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
9 BANY Adrianna 2007-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
10 BANY Daria 2002-02-12 UKS Gepard Warszawa MAZ
11 BARANOWSKA Nela 2006-07-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
12 BARANOWSKA Nina 2006-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
13 BĄBEL Karolina 2005-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
14 BERNER Hanna 2004-12-17 RKS Łódź LDZ
15 BHEBHE Urszula 1992-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
16 BIBIK Anna 2005-01-29 KS Agros Zamość LBE
17 BIEGANOWSKA Julia 2000-08-13 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
18 BIEGANOWSKA Karolina 2005-06-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
19 BIELAK Amelia 2005-11-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
20 BIELAWSKA Paula 2004-03-03 MKS Syrena Warszawa MAZ
21 BIENIAK Natalia 2005-06-30 MKLA Łęczyca LDZ
22 BIENIAS Nicole 2006-03-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
23 BIENIASZEK Karolina 2006-10-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
24 BIENIEK Martyna 2002-04-29 ULKS Jedlińsk MAZ
25 BLUM Łucja 2005-02-22 WLKS Wrocław DOL
26 BOGUCKA Iza 2003-09-01 RLTL ZTE Radom MAZ
27 BOREK Alicja 2005-05-14 KKL Kielce SWK
28 BORKOWSKA Marta 2006-02-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
29 BRAUZE Antonina 2005-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
30 BROŻEK Oliwia 2004-05-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
31 BRYSZEWSKA Agnieszka 2007-01-31 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
32 BRZOZOWSKA Zuzanna 2005-10-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
33 BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 OKS Skra Warszawa MAZ
34 BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
35 BURZYŃSKA Kinga 2003-09-17 KM Aktywni Sochaczew MAZ
36 BUSZKA Natalia 2006-12-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
37 BYZDRA Julia 2004-02-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
38 CHALABA Julia 2006-07-24 UKS Orzełki Warszawa MAZ
39 CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 KS Ciechan Ciechanów MAZ
40 CHWAŁOWSKA Natalia 2005-03-18 UKS Otrębusy MAZ
41 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
42 CIELESZ Izabela 2006-10-30 MKS Truso Elbląg WMZ
43 CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 KKL Kielce SWK
44 CIOS Angelika 2004-10-26 KS Agros Zamość LBE
45 CISZEK Katarzyna 2006-07-17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
46 CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 UKS Filipides Teresin MAZ
47 CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
48 CZAJKA Aleksandra 2003-01-01 KS Wisła Puławy LBE
49 CZĘCZEK Michalina 2004-12-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
50 CZYŻ Letina 2003-10-05 RLTL Optima Radom MAZ
51 DĄBEK Emilia 2001-11-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
52 DĄBROWSKA Martyna 2003-08-31 KS Wisła Puławy LBE
53 DIMITROW Maja 2004-12-02 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
54 DOMAŃSKA Aleksandra 2000-05-08 RLTL ZTE Radom MAZ
55 DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 KS Wisła Puławy LBE
56 DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 UKS Przełaj Żerków WLP
57 DYMEK Jagoda 2007-12-06 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
58 DYŻAKOWSKA Alicja 2005-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
59 DZIADZIA Anna 2004-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
60 DZIAMSKA Julia 2003-09-27 OŚ AZS Poznań WLP
61 DZIEWICKA Lidia 2006-05-19 UKS Orzełki Warszawa MAZ
62 DZIUBIŃSKA Nadia 2007-05-01 UKS Technik Radom MAZ
63 DZIURAWIEC Julia 2006-08-09 MKS Agros Chełm LBE
64 FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 SKLA Sopot POM
65 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
66 GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
67 GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 RLTL Optima Radom MAZ
68 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
69 GAJEWSKA Patrycja 2002-11-25 SKLA Sopot POM
70 GEORGIEVA Natalia 2002-08-02 RLTL ZTE Radom MAZ
71 GIEDYCH Martyna 2004-06-08 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
72 GIELICZ Natalia 2004-01-13 MLKS Agros Żary LBU
73 GIL Natalia 2006-03-28 KS Orzeł Warszawa MAZ
74 GLATKI Ewa 2005-12-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
75 GLAZA Julia 2005-06-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
76 GLISZCZYŃSKA Magdalena 2005-04-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
77 GOŁDYN Iga 2004-06-05 OKS Skra Warszawa MAZ
78 GORZELAK Klaudia 2003-05-08 RLTL ZTE Radom MAZ
79 GORZKA Patrycja 2005-05-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
80 GOSIK Michalina 2006-03-22 KM Aktywni Sochaczew MAZ
81 GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 KS Wisła Puławy LBE
82 GRACZ Julia 2005-07-23 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
83 GREGORCZYK Klaudia 2005-10-27 RLTL Optima Radom MAZ
84 GROCHAL Wiktoria 2005-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
85 GRONKIEWICZ Julia 2004-09-18 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
86 GRYKAŁOWSKA Laura 2002-06-17 AZS UMCS Lublin LBE
87 GRZELAK Roksana 2003-11-14 KS Wisła Puławy LBE
88 GRZYB Aleksandra 2004-07-06 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
89 GUZIK Malwina 2010-02-21 KS Komunalni Sanok PDK
90 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
91 GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 WLKS Nowe Iganie MAZ
92 HEINRICH Zofia 2006-03-14 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
93 HEŁMIŃSKA Roksana 2002-11-23 ULKS Jedlińsk MAZ
94 HULISZ Zuzanna 1999-07-15 MKL Toruń KPO
95 HYLLUS Julia 2006-08-10 RK Athletics Warszawa MAZ
96 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
97 JABŁOŃSKA Maja 2003-01-24 UKS Vis Skierniewice LDZ
98 JACHYMEK Sabina 2004-08-03 KS Agros Zamość LBE
99 JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
100 JACKOWICZ Marta 2005-07-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
101 JACZEWSKA Amelia 2006-02-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
102 JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-09-26 UKS LA Basket Warszawa MAZ
103 JAKÓBCZYK Julia 2004-12-01 KS AZS AWF Kraków MLP
104 JAMIELUCHA Zuzanna 2005-12-14 OŚ AZS Poznań WLP
105 JANKA Otylia 2006-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
106 JANUCHTA Kinga 2005-01-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
107 JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 MKL Toruń KPO
108 JARZĄBEK Klaudia 2004-05-18 SSR Olimp Strawczyn SWK
109 JASKULSKA Oliwia Maria 2006-10-24 UKS Orzełki Warszawa MAZ
110 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 KS Agros Zamość LBE
111 JAWORSKA Wiktoria 2006-02-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
112 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
113 JEZIORSKA Marika 2007-04-19 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
114 JOŃSKA Natalia 2006-03-30 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
115 JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
116 JUREWICZ Izabella 2006-06-11 KS Podlasie Białystok POD
117 KACZKOWSKA Anna 2006-05-27 RLTL Optima Radom MAZ
118 KACZKOWSKA Marta 2006-05-27 RLTL Optima Radom MAZ
119 KACZMAREK Julia 2007-10-23 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
120 KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
121 KADYŁO Zofia 2006-02-23 WLKS Wrocław DOL
122 KALISZEWSKA Martyna 2006-11-29 AZS Łódź LDZ
123 KAMIŃSKA Marcjanna 2003-04-12 UKS MTE Milanówek MAZ
124 KAMIŃSKA Weronika 2008-01-18 UKS Technik Radom MAZ
125 KANAKANTI Jasmine 2007-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
126 KANICKA Inga 2005-01-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
127 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
128 KASPRZAK Oliwia 2007-09-19 WLKS Wrocław DOL
129 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
130 KEJNA Patrycja 2007-03-14 RKS Łódź LDZ
131 KIBETS Mariia 2006-02-03 Akademia Sportu Otwock MAZ
132 KIELAR Amelia 2006-07-09 LKS Górnik Wałbrzych DOL
133 KLAMA Julia 2004-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
134 KLAR Oliwia 2005-01-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
135 KLEBIEKO Lena 2006-09-10 niestowarzyszona POL
136 KLESZNO Maja 2006-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
137 KLIMACKA Weronika 1996-04-19 OŚ AZS Poznań WLP
138 KLOCHOWICZ Zuzanna 2001-10-12 RLTL ZTE Radom MAZ
139 KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 MKL Toruń KPO
140 KOBA Zuzanna 2004-02-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
141 KOCIELIŃSKA Mariola 2002-06-01 KKL Kielce SWK
142 KOGUT Nikola 2004-02-04 MKS Agros Chełm LBE
143 KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 GKS Olimpia Grudziądz KPO
144 KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 BKS Bydgoszcz KPO
145 KONIECZKO Martyna 2005-02-07 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
146 KORYCKA Anna 2007-03-19 UKS MTE Milanówek MAZ
147 KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
148 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL Optima Radom MAZ
149 KOWALCZYK Amelia 2005-08-27 RLTL Optima Radom MAZ
150 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
151 KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 Orka Iława Athletics WMZ
152 KOWALSKA Julia 2000-11-17 AZS Łódź LDZ
153 KOZIEŁ Aleksandra 2003-07-02 RLTL ZTE Radom MAZ
154 KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 AML Słupsk POM
155 KOZŁOWSKA Zofia 2005-07-22 WLKS Wrocław DOL
156 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 UKS Gepard Warszawa MAZ
157 KRASIŃSKA Natalia 2005-01-05 UKS Cyprianka KPO
158 KRÓL Natalia 2004-01-30 RLTL Optima Radom MAZ
159 KRUPA Karolina 2005-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
160 KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 GKS Wilga Garwolin MAZ
161 KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 RLTL Optima Radom MAZ
162 KULAWIAK Julia 2008-05-15 KS Victoria Trzebinia MLP
163 KULCZYK Paulina 2006-11-06 UKS Czapla Białe Błota KPO
164 KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 KS Agros Zamość LBE
165 KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 KS Ciechan Ciechanów MAZ
166 KWAŚNIAK Oliwia 2004-10-08 ULKS Technik Trzcinica PDK
167 KWIATEK Amelia 2006-02-16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
168 KWIATKOWSKA Dominika 2005-11-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
169 KWIETNIEWSKA Aleksandra 2005-04-14 RLTL ZTE Radom MAZ
170 LACH Alicja 2006-07-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
171 LASOTA Patrycja 2004-06-12 RLTL Optima Radom MAZ
172 LESZEGA Zuzanna 2006-04-26 KL Gdynia POM
173 LEWIŃSKA Agata 2003-03-24 RLTL Optima Radom MAZ
174 LITWINIEC Karolina 2004-04-11 UKS Orzełki Warszawa MAZ
175 LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 AZS Łódź LDZ
176 LUBINA Dagmara 2005-06-10 MKS Żak Biała Podlaska LBE
177 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź LDZ
178 ŁUCJANEK Zofia 2004-07-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
179 ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
180 MAGER Gabriela 2005-04-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
181 MAJCHRZAK Angelika 2005-05-02 UKS Dąb Suchy Las WLP
182 MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
183 MAJEWSKA Marika 2002-05-05 AZS-AWF Gorzów LBU
184 MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 KKL Kielce SWK
185 MAŁKOWSKA Helena 2004-06-12 KL Gdynia POM
186 MANDELA Emilia 2005-12-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
187 MAŃKOWSKA Maja 2005-09-29 UKS Cyprianka KPO
188 MARCZUK Dagmara 2004-03-03 MLKS Agros Żary LBU
189 MAREK Zofia 2002-08-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
190 MARSZEWSKA Natalia 2005-09-04 KMS Szczecin ZPO
191 MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 KKL Kielce SWK
192 MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
193 MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 MKL Toruń KPO
194 MICHALSKA Oliwia 1999-01-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
195 MIELCZAREK Laura 2004-07-30 UKS Herkules Sulejówek MAZ
196 MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
197 MIELEWCZYK Kinga 2006-05-06 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
198 MIROŃ Aleksandra 2000-09-15 AZS UMCS Lublin LBE
199 MISIAK Michalina 2004-09-01 OKS Start Otwock MAZ
200 MISZTAL Justyna 2006-08-08 RLTL Optima Radom MAZ
201 MŁYNARCZYK Martyna 1998-03-02 KKL Kielce SWK
202 MOJŻYSZEK Wiktoria 2004-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
203 MORAWIEC Maja 2005-04-23 RKS Łódź LDZ
204 MRÓZ Katarzyna 1998-10-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
205 MRÓZ Malwina 2005-01-07 UKS Clan Ostrołęka MAZ
206 MUCHA Patrycja 2005-02-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
207 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
208 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 KS AZS AWF Kraków MLP
209 NEUMANN Sophia 2004-12-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
210 NICPOŃ Paulina 2005-08-16 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
211 NOWAK Antonina 2006-11-28 GKS Start Długołęka DOL
212 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
213 NOWAK Natalia 2004-09-06 RLTL Optima Radom MAZ
214 NOWAK Natalia 2004-10-16 AZS Łódź LDZ
215 NOWAK Weronika 2004-01-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
216 NOWAKOWSKA Jagoda 2008-05-06 UKS Vis Skierniewice LDZ
217 OBARA Alicja 2004-04-19 KKL Kielce SWK
218 OBAREK Anastazja 2005-09-11 LKS Maraton Turek WLP
219 ODOWSKA Anna 1997-10-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
220 OKRZESIK Aneta 2004-07-13 RLTL Optima Radom MAZ
221 OLSZAK Maja 2004-07-30 KS AZS AWF Kraków MLP
222 ORDOWICZ Jadwiga 2001-02-12 RLTL Optima Radom MAZ
223 ORZECHOWSKA Nikola 2004-08-15 UKS Technik Radom MAZ
224 PAJĄK Sandra 2003-09-26 RLTL ZTE Radom MAZ
225 PAROL Martyna 2009-01-22 UKS Otrębusy MAZ
226 PASTUSZKO Patrycja 2004-02-04 STS Pomerania Szczecinek ZPO
227 PAWLAK Maja 2006-09-04 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
228 PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 OŚ AZS Poznań WLP
229 PAWŁOWSKA Marta 2006-01-02 LUKS Orkan Września WLP
230 PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
231 PIECHOTA Wiktoria 2006-03-20 LKS Stal Mielec PDK
232 PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
233 PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 UKS LA Basket Warszawa MAZ
234 PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
235 PŁÓCIENNICZAK Amelia 2005-06-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
236 POLANOWSKA Nina 2003-11-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
237 POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
238 POPIELARZ Agata 2005-02-19 BOSiR Barcin KPO
239 POTERA Hanna 2005-07-18 ULKS Jedlińsk MAZ
240 PRZYBYLSKA Aleksandra 2008-09-23 UKS 20 Poznań WLP
241 PRZYBYŁOWICZ Anastazja 2006-10-14 STS Pomerania Szczecinek ZPO
242 PUCHAŁA Zofia 2006-08-28 KKL Kielce SWK
243 RABENDA Zuzanna 2003-04-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
244 RACHWAŁ Amelia 2005-04-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
245 RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
246 RAK Alicja 2004-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
247 RARÓG Aleksandra 2005-05-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
248 RĄCZKA Nela 2011-11-16 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
249 RESIAK Kamila 2005-01-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
250 ROKICKA Weronika 2005-04-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
251 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
252 RUGOWSKA Anna 2004-05-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
253 RYBKA Paulina 2003-11-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
254 SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 MKS MOS Wrocław DOL
255 SENDEREK Patrycja 2003-03-20 UKS Technik Radom MAZ
256 SEŃ Martyna 2005-08-08 KS Agros Zamość LBE
257 SIENNICKA Aleksandra 2000-11-17 UKS LA Basket Warszawa MAZ
258 SIEWIERSKA Pola 2004-12-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
259 SIMON Zofia 2006-08-23 KS Czempion Warszawa MAZ
260 SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
261 SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 KL Gdynia POM
262 SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
263 SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 KS Podlasie Białystok POD
264 SŁOCKA Julia 2001-02-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
265 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
266 SOLLICH Zuzanna 2006-04-07 PUKS Jedynka Łosice MAZ
267 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
268 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra 2006-06-22 KL Gdynia POM
269 STASIAK Milena 2005-04-19 MKS Unia Hrubieszów LBE
270 STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
271 STRZELEC Małgorzata 2006-03-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
272 SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 OKS Skra Warszawa MAZ
273 SURDY Zuzanna 2005-04-26 UKS Czapla Białe Błota KPO
274 SUSKA Eliza 2005-07-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
275 SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
276 SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
277 SZMAGAŁA Kaja 2005-01-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
278 SZOPNIEWSKA Zofia 2005-06-14 TL ROW Rybnik SLK
279 SZOSTAK Agata 1999-01-10 KKL Kielce SWK
280 SZTEMBERG Julia 2003-07-18 UKS Kusy Warszawa MAZ
281 SZWARC Natalia 2006-04-16 KKL Kielce SWK
282 ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
283 ŚMIECHOWSKA Zuzanna 2008-03-03 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
284 ŚWIERCZYŃSKA Julia 2006-07-06 RKS Łódź LDZ
285 ŚWIESIULSKA Alicja 2006-06-06 GKS Wilga Garwolin MAZ
286 TARKA Amelia 2005-03-15 MLKL Płock MAZ
287 TARNOWSKA Aleksandra 2005-04-27 KS Agros Zamość LBE
288 TARNOWSKA Dominika 2005-08-28 MKS Agros Chełm LBE
289 TOKARSKA Alicja 2006-08-15 AKL Ursynów Warszawa MAZ
290 TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 UKS MOSiR Działdowo WMZ
291 TOMES Nikola 2005-07-01 MKLA Łęczyca LDZ
292 TOPOROWSKA Pola 2007-12-07 ULKS Gryf Rytwiany SWK
293 TRAWIŃSKA Maria 2006-10-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
294 TRYBA Martyna 2006-11-17 GKS Start Długołęka DOL
295 TSIMANOUSKAYA Krystsina 1996-11-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
296 TULIŃSKA Julia 2005-02-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
297 ULRYCH Zuzanna 2006-07-28 MKS Agros Chełm LBE
298 URBANIAK Lena 2006-05-17 UKS Gepard Warszawa MAZ
299 URBAŃCZYK Joanna 2006-01-17 UKS MTE Milanówek MAZ
300 USZKO Dominika 2007-11-24 MKL Chełm LBE
301 WALCZAK Julia 2006-10-06 RLTL Optima Radom MAZ
302 WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
303 WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
304 WARCHOŁ Dominika 2004-03-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
305 WAWRZYNIAK Natalia 2002-06-22 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
306 WDOWIAK Wiktoria 2005-11-24 MKL Chełm LBE
307 WESOŁOWSKA Kaja 2001-07-18 AZS-AWF Gorzów LBU
308 WIEPRZOWSKA Paulina 2004-02-27 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
309 WIETESKA Daria 2006-06-22 RLTL Optima Radom MAZ
310 WIKIŃSKA Weronika 2006-08-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
311 WILANTOWICZ Weronika 2006-03-06 KS Wisła Puławy LBE
312 WILCZYŃSKA Lena 2007-05-01 RLTL Optima Radom MAZ
313 WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
314 WŁOSZCZYK Liwia 2004-06-25 KS Wisła Puławy LBE
315 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
316 WOJTAS Marta 2005-06-19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
317 WOJTECKA Natalia 2005-03-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
318 WOJTUNIK Maja 2007-03-14 RLTL Optima Radom MAZ
319 WOŹNIAK Maja 2007-10-25 LKS Vectra Włocławek KPO
320 WOŹNIAK Paulina 2004-03-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
321 WÓJCIK Natalia 2004-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
322 WÓJTOWICZ Emilia 2003-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
323 WÓJTOWICZ Wiktoria 2005-04-20 AZS UMCS Lublin LBE
324 WRONKA Maja 2004-01-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
325 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
326 ZACHARZ Julia 2005-01-17 KKL Kielce SWK
327 ZADRĄG Małgorzata 2005-01-05 OKS Skra Warszawa MAZ
328 ZAJĄC Zuzanna 2006-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
329 ZAKRZEWSKA Adrianna 2002-01-29 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
330 ZAORSKA Julia 2005-01-24 MKS Piast Głogów DOL
331 ZAORSKA Natalia 2005-01-24 MKS Piast Głogów DOL
332 ZARYCKA Patrycja 2005-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
333 ZAWADZKA Andżelika 2003-04-24 RLTL Optima Radom MAZ
334 ZAWÓŁ Paulina 2007-06-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
335 ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
336 ZEGAN Julia 2005-01-25 OKS Skra Warszawa MAZ
337 ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 UKS MTE Milanówek MAZ
338 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
339 ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
340 ZIĘBA Wiktoria 2003-06-11 RLTL ZTE Radom MAZ
341 ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 KS AZS AWF Katowice SLK
342 ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
343 ZWOLIŃSKA Marta 2004-02-12 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
344 ŻUKOWSKA Jagoda 2006-11-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
345 ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 KS Czempion Warszawa MAZ
346 ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
347 ŻUROWSKA Klaudia 2007-02-01 RLTL Optima Radom MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.88520812988281sekund