JEDYNAK Kacper
2004-10-08
RLTL Optima Radom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Jan 2003-06-01 UKS Otrębusy MAZ
2 ALEKSANDRZAK Szymon 2005-02-13 UKS Otrębusy MAZ
3 ANDRYSZCZYK Krystian 2002-10-22 RLTL Optima Radom MAZ
4 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
5 BADEŃSKI Bernard 2005-10-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
6 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
7 BANACH Piotr 2005-03-30 RLTL Optima Radom MAZ
8 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
9 BANAŚ Dawid 2002-03-25 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
10 BANIA Nikodem 2004-08-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
11 BAŃKA Łukasz 2003-04-18 AZS UMCS Lublin LBE
12 BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 PLKS Gwda Piła WLP
13 BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 UKS MTE Milanówek MAZ
14 BASAJ Szymon 2004-02-18 UKS Kresy Otwock MAZ
15 BASAK Jakub 2006-02-14 TS Start Lublin LBE
16 BAUER Dominik 2004-02-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
17 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
18 BEMBENEK Jakub 2006-12-28 KKL Stal Stalowa Wola PDK
19 BIELIŃSKI Mateusz 2007-03-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
20 BIŃKOWSKI Jakub 2003-01-21 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
21 BŁĘDOWSKI Wiktor 2006-07-15 UKS Technik Radom MAZ
22 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamość LBE
23 BOJARSKI Adam 2004-01-01 RLTL ZTE Radom MAZ
24 BORECKI Kasper 2005-03-25 UKS 48 Warszawa MAZ
25 BORYNA Piotr 2007-08-02 UKS Vis Skierniewice LDZ
26 BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
27 BREDNARCZYK Maciej 2006-01-01 RLTL ZTE Radom MAZ
28 BRUDŁO Wiktor 2003-05-23 ZLKL Zielona Góra LBU
29 BRZEZIŃSKI Michał 2005-09-01 MKS Bank BS Płońsk MAZ
30 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
31 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 KS AZS AWF Kraków MLP
32 CHMIELEWSKI Kacper 2005-08-11 MKS Unia Hrubieszów LBE
33 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
34 CHYC Michał 2003-05-15 MLKS Pilica Białobrzegi MAZ
35 CHYŁA Dawid 2001-09-24 LKS Osuchów MAZ
36 CIEŚLAK Szymon 2003-10-30 MKS Piast Głogów DOL
37 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
38 CZAPKA Dawid 2008-04-10 KS Agros Zamość LBE
39 CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 RKS Łódź LDZ
40 CZUBA Jakub 2004-05-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
41 CZYSZEWICZ Marcin 2005-03-27 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
42 CZYŻ Michał 1998-02-10 RLTL Optima Radom MAZ
43 DANKOWSKI Błażej 2005-01-08 LUKS Start Nakło KPO
44 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 KS Prefbet-Sonarol POD
45 DIALLO Amadou 2005-04-21 MKS Piast Głogów DOL
46 DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 UKS Gepard Warszawa MAZ
47 DOŁĘGOWSKI Sebastian 2008-01-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
48 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
49 DULNIAK Ryszard 2004-05-25 KS AZS AWF Warszawa MAZ
50 DZIEDZIC Filip 2005-11-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
51 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
52 FILA Wojciech 2004-03-27 LKS Lubusz Słubice LBU
53 FILAR Igor 2004-03-25 OŚ AZS Poznań WLP
54 FILIPOWICZ Marcin 2000-01-19 RLTL ZTE Radom MAZ
55 GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
56 GAFFKE Bruno 2005-01-04 KL Gdynia POM
57 GAJDA Jakub 2008-05-25 RLTL Optima Radom MAZ
58 GAJEK Szymon 2001-08-03 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
59 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
60 GAŁAZIN Michał 2005-12-20 UKS Gepard Warszawa MAZ
61 GAWENDA Jędrzej 2010-11-12 UKS Falenica Warszawa MAZ
62 GAWLICZEK Igor 2005-02-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
63 GĄSIOROWSKI Mateusz 2004-12-31 UKS Vis Skierniewice LDZ
64 GEREGA Bartosz 2004-09-19 MKS Piast Głogów DOL
65 GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 RLTL Optima Radom MAZ
66 GIZICKI Tomasz 2004-06-14 RLTL Optima Radom MAZ
67 GLAZA Mateusz 2004-08-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
68 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
69 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
70 GŁOGOWSKI Stanisław 2010-04-21 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
71 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
72 GOLUBSKI Filip 2010-08-30 UKS LA Basket Warszawa MAZ
73 GOŁĘBIOWSKI Jan 2005-11-04 UKS Vis Skierniewice LDZ
74 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
75 GÓRNY Damian 2004-05-13 BKL Bełchatów LDZ
76 GÓRNY Dawid 2004-03-13 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
77 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
78 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
79 GROTKOWSKI Krzysztof 1963-07-26 UKS Herkules Sulejówek MAZ
80 GRUSZCZYŃSKI Kacper 2004-02-08 UKS Otrębusy MAZ
81 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
82 GRZESIOWSKI Igor 2005-05-09 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
83 GULBIERZ Paweł 2004-02-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
84 GUTKOWSKI Adrian 1998-11-16 RLMKS Orlęta Radom MAZ
85 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
86 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno WMZ
87 IŁOWIECKI Marcel 2009-01-10 RK Athletics Warszawa MAZ
88 JACAK Mateusz 2004-03-08 OKS Start Otwock MAZ
89 JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
90 JANIK Mateusz 2004-02-25 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
91 JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
92 JASKULSKI Jan 2005-05-04 UKS Technik Radom MAZ
93 JERCHA Michał 2004-03-09 MKLA Łęczyca LDZ
94 JEŻYNA Maciej 2005-12-07 RKS Łódź LDZ
95 JÓŹWIAK Kacper 2003-07-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
96 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
97 KACZMAREK Wojciech 2005-05-18 KL Lumel Zielona Góra LBU
98 KALWASIŃSKI Krzysztof 2004-09-07 AP Marcovia Marki MAZ
99 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
100 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
101 KARAPEICHYK Artem 2004-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
102 KĘPIŃSKI Bartłomiej 2003-08-01 OKS Start Otwock MAZ
103 KIEŁBIOWSKI Szymon 2005-09-08 RLTL Optima Radom MAZ
104 KLANK Aleksander 2003-05-11 KKL Kielce SWK
105 KNADEL Rafał 2007-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
106 KOCIAK Szymon 2003-09-15 AZS Łódź LDZ
107 KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz 2005-05-19 UKS 55 Łódź LDZ
108 KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 RLTL Optima Radom MAZ
109 KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
110 KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
111 KOMUDA Kacper 2004-05-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
112 KONOPKA Dawid 2004-11-01 KS Podlasie Białystok POD
113 KOŃCZAK Kacper 2008-05-24 UKS Otrębusy MAZ
114 KOROCH Krystian 2006-07-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
115 KORONA Patryk 2000-01-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
116 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
117 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
118 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
119 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
120 KOWALEWSKI Dawid 2005-03-10 LKS Narew Łomża POD
121 KOWALIK Mikołaj 2004-09-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
122 KOWALSKI Jakub 2002-02-25 UKS Vis Skierniewice LDZ
123 KOWALSKI Konstanty 2006-03-04 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
124 KOWALSKI Oktawian 2008-05-21 niestowarzyszony POL
125 KOZICKI Mikołaj 2004-09-04 MKS Pogoń Siedlce MAZ
126 KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 AZS Łódź LDZ
127 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
128 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
129 KRZEMIŃSKI Krystian 2010-07-01 UKS Otrębusy MAZ
130 KRZEPISZ Dominik 2006-08-17 RLTL Optima Radom MAZ
131 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
132 KUDLA Nikodem 2000-07-24 MKL Szczecin ZPO
133 KULA Przemysław 2003-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
134 KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 KS AZS AWF Warszawa MAZ
135 KUZDRA Karol 2006-10-08 KS Agros Zamość LBE
136 KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
137 LACH Borys 2008-04-29 KKL Kielce SWK
138 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
139 LEPOROWSKI Dariusz 2007-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
140 LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 WKS Wawel Kraków MLP
141 LEWCZUK Bartosz 1999-08-10 KU AZS SGGW Warszawa MAZ
142 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
143 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
144 MACIESIAK Mikołaj 2003-01-12 UKS Vis Skierniewice LDZ
145 MAJ Jakub 2003-01-30 RLTL ZTE Radom MAZ
146 MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 RLTL Optima Radom MAZ
147 MAJEWSKI Konrad 2005-07-14 WKS Wawel Kraków MLP
148 MAJEWSKI Patryk 2007-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
149 MAKOWSKI Adam 2000-12-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
150 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 KS Sprintwarsaw MAZ
151 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
152 MAŁYCHA Szymon 2005-02-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
153 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
154 MARKOWSKI Miłosz 2003-06-23 UKS Clan Ostrołęka MAZ
155 MATUSIAK Kacper 2005-03-26 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
156 MAZUR Aleksander 2007-04-21 MKS Sambor Tczew POM
157 MAZUR Jakub 2004-08-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
158 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
159 MAZURKIEWICZ Krzysztof 2009-09-08 RLTL Optima Radom MAZ
160 MIANOWSKI Dawid 2005-02-03 GKS Wilga Garwolin MAZ
161 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
162 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
163 MICHALSKI Mateusz 1987-08-29 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
164 MIEZIANKO Paweł 2003-07-12 KS Podlasie Białystok POD
165 MIKULSKI Paweł 2009-12-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
166 MILCZUK Jakub 2004-03-27 UKS Skoczek Władysławów WLP
167 MIŁKOWSKI Dawid 2007-03-27 UKS Technik Radom MAZ
168 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
169 MIRKOWSKI Krystian 2003-02-22 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
170 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
171 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
172 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
173 MRÓZ Kacper 2004-01-20 RLTL Optima Radom MAZ
174 NADSTAWNY Maciek 2005-09-10 UKS Otrębusy MAZ
175 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
176 NIEWIADOMSKI Kacper 2006-08-07 UKS Technik Radom MAZ
177 NOWAK Jan 2003-02-17 OKS Skra Warszawa MAZ
178 NOWICKI Filip 2006-12-07 UKS Vis Skierniewice LDZ
179 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
180 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
181 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
182 ORGANISTA Wiktor 2004-02-26 STS Pomerania Szczecin ZPO
183 OSTACHOWSKI Antoni 2005-01-12 KS Orzeł Warszawa MAZ
184 OSTRZYŻEK Krzysztof 2006-07-27 UKS Technik Radom MAZ
185 OWCZAREK Mateusz 1996-03-13 RSSiRON Start Radom MAZ
186 PANKOWSKI Maciej 2004-03-01 MUKL Brodnica KPO
187 PAUL Benedykt 2010-12-18 UKS Falenica Warszawa MAZ
188 PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 UKS Filipides Teresin MAZ
189 PAZIK Aleksander 2009-03-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
190 PĘDZIWIATR Marcin 2003-05-08 LKS MOSiR Sieradz LDZ
191 PIEKUT Igor 2009-03-19 LUKS Boguszyce LDZ
192 PIENIAK Jakub 2004-04-06 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
193 PIETRASZKO Szymon 2005-07-15 KS Podlasie Białystok POD
194 PIĘCEK Jakub 2003-07-07 UKS Gepard Warszawa MAZ
195 PIĘTA Sebastian 2004-06-30 RKS Łódź LDZ
196 PIŁAT Oscar 2004-10-13 OŚ AZS Poznań WLP
197 PIOTROWSKI Olaf 2005-06-29 KL Gdynia POM
198 PIWOWARCZYK Jakub 2005-01-01 RLTL ZTE Radom MAZ
199 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
200 PODOLSKI Filip 2008-04-30 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
201 POPŁAWSKI Janusz 1948-08-30 RLTL Optima Radom MAZ
202 PORZUCEK Aleksander 2005-06-30 KL Gdynia POM
203 PROĆ Wiktor 2006-03-01 TS Start Lublin LBE
204 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
205 PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
206 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
207 PYTKO Bartłomiej 2006-05-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
208 RABURSKI Maciej 2005-01-15 MLKS Echo Twardogóra DOL
209 RATYŃSKI Wojtek 2009-12-12 UKS Otrębusy MAZ
210 REGIEL Igor 2004-04-08 KKL Kielce SWK
211 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
212 ROKITA Adam 2007-03-11 MKLA Łęczyca LDZ
213 ROKITA Mateusz 2004-01-01 RLTL ZTE Radom MAZ
214 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec PDK
215 RUCKI Filip 2005-05-01 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
216 RUDNIK Kacper 2001-03-24 MKL Toruń KPO
217 RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 MUKL Brodnica KPO
218 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
219 RYCHLICKI Damian 2004-05-23 STS Pomerania Szczecin ZPO
220 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
221 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
222 SADOWSKI Jan 2005-06-01 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
223 SAŁACH Michał 1996-11-05 niest. Warszawa MAZ
224 SARNICKI Maciej 2007-05-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
225 SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
226 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
227 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
228 SMARDZEWSKI Filip 2006-04-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
229 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
230 SOBOTA Jakub 2004-04-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
231 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
232 SOKOŁOWSKI Karol 2005-03-17 RKS Łódź LDZ
233 SÓJKA Anatol 2007-07-27 OKS Skra Warszawa MAZ
234 STALĘGA Sergiusz 2004-09-09 KS Zamek Kurzętnik WMZ
235 STARCZEWSKI Michał 2003-06-02 MKS Bank BS Płońsk MAZ
236 STEĆ Oliwier 2006-07-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
237 STEFANOWICZ Maciej 2003-11-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
238 STELMASIK Krzysztof 2003-02-05 WLKS Wrocław DOL
239 STENKA Kamil 2005-03-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
240 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
241 SUŁECKI Błażej 2005-09-13 RLTL Optima Radom MAZ
242 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
243 SYTA Mikołaj 2005-04-20 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
244 SZAREJKO Mikołaj 2003-11-21 PLKS Gwda Piła WLP
245 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-09 RLTL Optima Radom MAZ
246 SZCZERBA Hubert 2004-10-13 MKS MOS Wrocław DOL
247 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
248 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
249 SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
250 SZTUKA Igor 2006-01-07 LKS Stal Mielec PDK
251 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
252 SZYLER Tymon 2004-02-21 LKS Stal Mielec PDK
253 SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 KS Wisła Puławy LBE
254 SZYMBORSKI Miłosz 2006-05-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
255 ŚLIWA Jakub 2004-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
256 ŚWIATŁY Oliwier 2003-07-01 UMLKS START Wieruszów LDZ
257 ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 WKS Śląsk Wrocław DOL
258 ŚWIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 KS AZS AWF Katowice SLK
259 TARNICKI Antoni 2010-05-17 UKS Falenica Warszawa MAZ
260 TĘCZA Damian 1985-04-24 KS Sprintwarsaw MAZ
261 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
262 TOMYS Jakub 2005-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
263 TOŚKA Adam 2004-03-02 MKS Pułtusk MAZ
264 TRĘBICKI Szymon 2004-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
265 TRZEBUNIAK Antoni 2005-04-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
266 TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
267 TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 MKS Juvenia Białystok POD
268 UHERA Grzegorz 2005-02-14 KS Orzeł Warszawa MAZ
269 WALAS Julian 2006-07-24 UKS Otrębusy MAZ
270 WALUSZKO Cezary 1998-05-15 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
271 WARECKI Adam 2003-02-17 MOSM Tychy SLK
272 WASILCZYK Sebastian 2003-07-04 SKS Feniks Siedlce MAZ
273 WASILEWSKI Filip 2004-09-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
274 WAŚ Kacper 2004-07-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
275 WAŚKIEWICZ Bartosz 2004-04-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
276 WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 MKS Juvenia Białystok POD
277 WAWRZYNOWICZ Dawid 2005-10-05 UKS Atos Woźnice WMZ
278 WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
279 WĄŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
280 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
281 WIECZOREK Łukasz 2004-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
282 WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
283 WILIŃSKI Jakub 2004-06-02 AZS Łódź LDZ
284 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
285 WIŚNIEWSKI Jędrzej 2009-06-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
286 WITANOWSKI Adrian 2003-11-07 OKS Start Otwock MAZ
287 WITKOWSKI Andrzej 2007-04-13 RLTL ZTE Radom MAZ
288 WITKOWSKI Jan 2008-06-22 niest. Warszawa MAZ
289 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
290 WODECKI Mikołaj 2005-03-03 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
291 WOJTAL Sebastian 2004-04-23 AZS-AWF Katowice SLK
292 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław DOL
293 WÓJCICKI Michał 2004-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
294 WRZOSEK Krystian 2003-11-08 MLKS Pilica Białobrzegi MAZ
295 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
296 ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 LUKS Start Nakło KPO
297 ZAWADZKI Tomasz 2002-06-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
298 ZAWISZA-OGORZAŁEK Nikodem 2008-01-01 UKS Technik Radom MAZ
299 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 AZS UMCS Lublin LBE
300 ZBONIKOWSKI Mateusz 2009-06-15 OKS Skra Warszawa MAZ
301 ZDYBEL Waldemar 2003-02-17 UKS Otrębusy MAZ
302 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
303 ZUCHNIEWICZ Dorian 2007-03-22 MKLA Łęczyca LDZ
304 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
305 ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa MAZ
306 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
307 ŻACZKIEWICZ Wojciech 2004-04-23 UKS Vis Skierniewice LDZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.55391001701355sekund