Koszalin 08.05.2010
Mityng Otwarcia Sezonu - KL Ba速yk Koszalin
100 m K
1 s 1 12.13 KISIEL Ayla UKS 19 Bojary Bia造stok # 92 U20 PD +1.7 I SUTYNIEC Mieczys豉w SUTYNIEC Mieczys豉w # Z/0289/11, Z/0289/11 2014, 2016 1
2 s 1 12.86 WR笅LEWSKA Katarzyna UKL 茳emka Police 91 U20 ZP +1.7 III
3 s 1 12.95 BANIAK Joanna LLKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP +1.7 III B.D. # 3
4 s 1 12.97 HOΣB-KOWALIK Ma貪orzata KL Ba速yk Koszalin 92 U20 ZP +1.7 III MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2019 MM
5 s 1 13.01 KUROWSKA Julia UKL 茳emka Police 95 U16 ZP +1.7 III
6 s 1 13.32 NOWAK Natalia MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +1.7 IV
7 s 1 13.76 JAS Ewa KL Ba速yk Koszalin 93 U18 ZP +1.7 IV
1 s 2 13.12 WITCZAK 畝neta ULKS Tychowo 91 U20 ZP +3.1 III
2 s 2 13.22 BUTKIEWICZ Magdalena LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP +3.1 IV #
3 s 2 13.32 MARTYSZ Magdalena ULKS Tychowo 91 U20 ZP +3.1 IV B.D. 3
4 s 2 13.52 ZIELI垶KA Klaudia AZS-AWF Gorz闚 # 95 U16 LB +3.1 IV B.D. BEZ
5 s 2 13.60 ZIELI垶KA Sylwia AZS-AWF Gorz闚 # 95 U16 LB +3.1 IV B.D. BEZ
6 s 2 14.45 NAWROT Katarzyna LLKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP +3.1 --
1 s 3 13.22 PARZUCHOWSKA Patrycja ULKS Tychowo 93 U18 ZP +1.9 IV
2 s 3 13.63 SIOx Marcelina PLMKS Chrobry Gryfice 96 U16 ZP +1.9 IV #
3 s 3 13.92 RUDNICKA Paulina KL Ba速yk Koszalin 96 U16 ZP +1.9 V
4 s 3 14.14 CIESIELSKA Kamila UKS Wie瘸 Postomino 95 U16 ZP +1.9 V
5 s 3 14.35 BORKOWSKA Beata KL Ba速yk Koszalin 96 U16 ZP +1.9 V
6 s 3 14.43 GRZANKA Anna UKL 茳emka Police 94 U18 ZP +1.9 --
7 s 3 14.56 PAWΜWSKA Zuzanna KL Ba速yk Koszalin 97 U14 ZP +1.9 --
8 s 3 15.45 MUSIA Sylwia LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP +1.9 --
1 s 4 12.96 BUKOWSKA Urszula KMKL Sztorm Ko這brzeg 94 U18 ZP +1.0 III
2 s 4 13.56 ST襾IE Dominika KMKL Sztorm Ko這brzeg 96 U16 ZP +1.0 IV #
3 s 4 14.15 CISAKOWSKA Marta SKLA S逝psk 92 U20 PM +1.0 -- #
4 s 4 14.76 BOΡU Julia UKS Sobieski Szczecinek 94 U18 ZP +1.0 --
5 s 4 14.96 SIENKIEWICZ Marta PLMKS Chrobry Gryfice 96 U16 ZP +1.0 --
6 s 4 15.46 ZAJ。 Justyna MKS Szkuner My郵ib鏎z 96 U16 ZP +1.0 --
7 s 4 15.67 PIETNICZKA Martyna STS Pomerania Szczecinek 96 U16 ZP +1.0 -- #
8 s 4 16.01 M紟KA Daria STS Pomerania Szczecinek 96 U16 ZP +1.0 --
1 s 5 13.67 JAGIEㄒO Anna UKS Barnim Goleni闚 94 U18 ZP +1.4 IV
2 s 5 13.72 KOSIBA Agnieszka STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +1.4 IV
3 s 5 13.82 JASI垶KA Karolina SKLA S逝psk 92 U20 PM +1.4 --
4 s 5 14.03 DR邛KIEWICZ Renata STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP +1.4 V #
5 s 5 14.62 W佖IK Dagmara MKS Olimp υbez 97 U14 ZP +1.4 --
6 s 5 14.68 LECKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP +1.4 --
7 s 5 15.37 POKACZAJΜ Julia STS Pomerania Szczecinek 98 U14 ZP +1.4 -- B.D.
8 s 5 16.03 SZMAGLI垶KA Paulina STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP +1.4 --
200 m K
1 s 1 25.94 BANIAK Joanna LLKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP +1.7 II B.D. # 3
2 s 1 26.13 HOΣB-KOWALIK Ma貪orzata KL Ba速yk Koszalin 92 U20 ZP +1.7 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2019 MM
3 s 1 26.52 WR笅LEWSKA Katarzyna UKL 茳emka Police 91 U20 ZP +1.7 III
4 s 1 27.05 KUROWSKA Julia UKL 茳emka Police 95 U16 ZP +1.7 III
5 s 1 27.81 BUTKIEWICZ Magdalena LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP +1.7 IV #
6 s 1 28.89 HAWRYLUK Ma貪orzata MKS Junior Z這cieniec 92 U20 ZP +1.7 --
1 s 2 28.13 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP +2.6 IV B.D. BEZ
2 s 2 28.77 JASI垶KA Karolina SKLA S逝psk 92 U20 PM +2.6 --
3 s 2 29.50 NAWROT Katarzyna LLKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP +2.6 --
4 s 2 29.61 GEISLER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +2.6 --
5 s 2 29.94 CISAKOWSKA Martyna SKLA S逝psk # 92 U20 PM +2.6 --
6 s 2 30.05 WAxSZEWSKA Magdalena MKL Maraton 安inouj軼ie 96 U16 ZP +2.6 V
7 s 2 30.56 SENDYK Dominika MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP +2.6 --
1 s 3 27.23 BUKOWSKA Urszula KMKL Sztorm Ko這brzeg 94 U18 ZP +1.5 III
2 s 3 27.89 JAGIEㄒO Anna UKS Barnim Goleni闚 94 U18 ZP +1.5 IV
3 s 3 28.60 ST襾IE Dominika KMKL Sztorm Ko這brzeg 96 U16 ZP +1.5 V #
4 s 3 29.86 DR邛KIEWICZ Renata STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP +1.5 V #
5 s 3 30.52 KAMI垶KA Karolina MKS Olimp υbez 94 U18 ZP +1.5 --
6 s 3 31.99 POKACZAJΜ Julia STS Pomerania Szczecinek 98 U14 ZP +1.5 -- B.D.
400 m K
1 63.52 SZYCH Klaudia RAZ Szczecin # 93 U18 ZP IV SZYCH Robert # Z/1597/11 2017 1
2 63.92 GAΘOWSKA Monika SKLA S逝psk 91 U20 PM IV
3 67.54 G紑ECKA Patrycja SKLA S逝psk 95 U16 PM -- #
600 m K
1 1:42.71 HOΑA Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ III WOΘOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2019 1
2 1:45.49 WITEK Paulina MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
3 1:45.86 KONIKOWSKA Justyna MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
4 1:46.56 LACHOWICZ Laura MKL Szczecin 93 U18 ZP -- #
5 1:47.15 PAKIET Agnieszka UKL 茳emka Police 88 U23 ZP -- B.D. BEZ
6 1:47.32 JASI垶KA Magdalena LKS Olimpic Szczecin # 95 U16 ZP V
7 1:50.40 KUPIS Monika LLKS Pomorze Stargard 96 U16 ZP --
8 1:50.59 W粑CIK Maja MKS Szkuner My郵ib鏎z 93 U18 ZP -- B.D. # BEZ
9 1:51.51 LEWANDOWSKA Kamila KL Ba速yk Koszalin 96 U16 ZP --
10 1:56.82 GORCZYCA Alicja UKS Sobieski Szczecinek 96 U16 ZP --
11 1:58.83 BLANK Paulina MKS Szkuner My郵ib鏎z 95 U16 ZP -- #
12 2:06.91 PRZYBYLSKA Patrycja UKS Wie瘸 Postomino 95 U16 ZP -- #
13 2:10.64 OCIEPA Barbara LLKS Pomorze Stargard 97 U14 ZP -- R荅YCZKA Marek Z/1010/13 2018 2
1000 m K
1 s 1 3:00.07 WILKOSZ Natalia WMLKS Pomorze Stargard # 91 U20 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/4522/11 2016 BEZ
2 s 1 3:02.07 ΣKOWSKA Ewelina LKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP -- B.D. BEZ
3 s 1 3:03.83 BARAN Paulina LKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP -- B.D. B.D. BEZ
4 s 1 3:09.30 MANEL Ewelina LKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP --
5 s 1 3:09.54 PO吉IAK Manuela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
6 s 1 3:13.05 K犵ZIORA Magdalena LKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP --
7 s 1 3:13.67 WOJCIECHOWSKA Amelia LKS Spartakus Pyrzyce 93 U18 ZP -- KUFEL Dariusz 3
8 s 1 3:18.06 WALENCIK Aneta LKS Spartakus Pyrzyce 92 U20 ZP -- KUFEL Dariusz Z/4149/11 2011 3
9 s 1 3:20.56 SYKUx Karolina LKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP -- B.D. BEZ
10 s 1 3:22.62 TEREFENKO Joanna LKS Jantar Ustka 93 U18 PM -- MICHALSKI Henryk # Z/3419/11 2018 1
11 s 1 3:25.61 KACZY垶KA Paulina WMLKS Pomorze Stargard # 91 U20 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/4524/11 2019 M
1 s 2 3:11.45 STARZY垶KA Paulina WMLKS Pomorze Stargard # 95 U16 ZP III
2 s 2 3:11.46 ANDRZEJEWSKA Magdalena LKS Spartakus Pyrzyce 92 U20 ZP --
3 s 2 3:11.51 SZURGOCI垶KA Nikolina MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
4 s 2 3:12.55 GAΘOWSKA Anna SKLA S逝psk 91 U20 PM --
5 s 2 3:21.21 J紌EF紟 Klaudia STS Pomerania Szczecinek # 96 U16 ZP IV #
6 s 2 3:23.51 PRZYBYSZEWSKA Paulina LKS Jantar Ustka 97 U14 PM V #
7 s 2 3:26.70 ROBAK Izabela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
8 s 2 3:31.32 ΣKASIEWICZ Ewelina LUKS Wie瘸 Postomino # 94 U18 ZP -- TOBOx Roman ROLBIECKI Janusz , Z/0001/12 ,
9 s 2 3:33.75 灣IRTA Ma貪orzata LKS Pomorze Stargard # 95 U16 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/4148/11 2013 3
10 s 2 3:46.28 BURCZAK Alicja KL Ba速yk Koszalin 96 U16 ZP --
100 m p M K
3 17.48 SWARCEWICZ Kinga GULKS Barwice 96 U16 ZP +1.5 V KIELING Mariusz # Z/1421/12 2012 BEZ
100 m p J M K
2 16.58 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +1.5 III B.D. # BEZ
4 18.05 GEISLER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +1.5 --
5 18.12 TEREFENKO Joanna LKS Jantar Ustka 93 U18 PM +1.5 -- MICHALSKI Henryk # Z/3419/11 2018 1
6 19.34 WYSOCKA Magda STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +1.5 -- #
100 m p K
1 16.30 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP +1.5 III B.D. BEZ
4x100 m K
1 s 1 58.15 SIOx Marcelina
SIENKIEWICZ Marta
SZAFRA垶KA Luiza
PRZYBYSZ Joanna
PLMKS Chrobry Gryfice 96
96
96
95
U16 ZPO --


WALCZAK Leszek B.D.
Z/5243/11
2017
3
Wzwy K
1 1.55 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP III B.D. # BEZ
2 1.50 KOSIBA Angelika WKS 奸御k Wroc豉w # 90 U23 DS --
3 1.50 SWARCEWICZ Kinga GULKS Barwice 96 U16 ZP IV KIELING Mariusz # Z/1421/12 2012 BEZ
4 1.45 MO鬢O Izabela SKLA S逝psk 94 U18 PM IV
5 1.40 ORELIK Justyna UKS Jedynka Szczecinek 89 U23 ZP -- TOBOx Roman
6 1.35 PIASECKA Aleksandra SKLA S逝psk 93 U18 PM --
7 1.30 TEREFENKO Joanna LKS Jantar Ustka 93 U18 PM -- MICHALSKI Henryk # Z/3419/11 2018 1
8 1.30 ANDRUSI紟 Ewa GULKS Barwice 94 U18 ZP --
8 1.30 PASZKIEL Alicja MKL Szczecinek # 95 U16 ZP -- B.D. LESIUK Jacek STANISLAWSKI Krzysztof , Z/1830/12 , 2013 BEZ
10 1.20 MIKLI垶KA Marta UKS Sobieski Szczecinek 95 U16 ZP --
W dal K
1 5.55 KOSIBA Angelika WKS 奸御k Wroc豉w # 90 U23 DS +1.1 II
2 5.40 PARZUCHOWSKA Patrycja ULKS Tychowo 93 U18 ZP +1.3 II
3 5.22 JAS Ewa KL Ba速yk Koszalin 93 U18 ZP +1.1 III
4 5.21 WITCZAK 畝neta ULKS Tychowo 91 U20 ZP +0.7 III
5 5.18 MARTYSZ Magdalena ULKS Tychowo 91 U20 ZP +0.8 III B.D. 3
6 5.07 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP +1.2 IV B.D. BEZ
7 5.05 ORELIK Justyna UKS Jedynka Szczecinek 89 U23 ZP +0.5 -- TOBOx Roman
8 4.52 KOSIBA Agnieszka STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +1.2 --
9 4.51 SZUMI垶KA Weronika LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +1.0 --
10 4.38 GRABARCZYK Marta ULKS Tychowo 95 U16 ZP +0.5 --
11 4.15 WYSOCKA Magda STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.3 -- #
12 4.10 DEUTER Laura MKS Olimp υbez 97 U14 ZP +0.6 --
13 3.94 PIETNICZKA Martyna STS Pomerania Szczecinek 96 U16 ZP +0.8 -- #
14 3.94 KOCZARA Kinga MKS Szkuner My郵ib鏎z 95 U16 ZP +0.3 --
Kula (3) K
1 8.12 列IEBURA Natalia UKS Sobieski Szczecinek 96 U16 ZP --
2 7.26 SZCZ呇NIAK Karolina UKS Sobieski Szczecinek 96 U16 ZP --
Kula (4) K
1 12.32 DURSKA Ewa UKS Barnim Goleni闚 77 Sen ZP II NOWOTNY Waldemar Z/1338/11 2017 1
2 10.05 KOCZAN Natalia MKS Junior Z這cieniec 94 U18 ZP III
3 9.46 MAKUCH Gabriela KMKL Sztorm Ko這brzeg # 94 U18 ZP IV #
4 9.20 MI吋A Monika KMKL Sztorm Ko這brzeg 93 U18 ZP IV #
Dysk (1) K
1 31.62 KARASIEWICZ Maja niest. Pozna # 94 U18 WP IV
2 29.07 MAKUCH Gabriela KMKL Sztorm Ko這brzeg # 94 U18 ZP IV #
Oszczep (600) K
1 46.91 ZDYBA Kamila PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4495/11 2018 1
2 45.52 SIENKIEWICZ Joanna AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ I B.D. # 1
3 41.82 WITEK Marcelina AML S逝psk # 95 U16 PM II WITEK Miros豉w B.D. # Z/4493/11 2019
4 38.47 J犴HOREK Monika SKLA S逝psk 92 U20 PM III #
5 35.09 KARASIEWICZ Natalia MKS Junior Z這cieniec 93 U18 ZP III
6 29.91 WDOWIAREK Honorata LKS Jantar Ustka 92 U20 PM -- #
7 29.65 KAMI垶KA Hanna LKS Fenix S逝psk # 96 U16 PM V #
8 25.52 PRZYBYSZ Joanna AZS-AWFiS Gda雟k # 95 U16 PM -- WALCZAK Leszek B.D. # Z/5243/11 2017 3
9 25.03 危IGIEL Zuzanna KMKL Sztorm Ko這brzeg 92 U20 ZP --
10 23.38 TEREFENKO Joanna LKS Jantar Ustka 93 U18 PM -- MICHALSKI Henryk # Z/3419/11 2018 1
11 22.42 JELI垶KA Oliwia KMKL Sztorm Ko這brzeg 95 U16 ZP --
12 22.13 PASZKO Aleksandra KL Ba速yk Koszalin 95 U16 ZP -- #
13 19.72 WITUSZY垶KA Marta LUKS Wie瘸 Postomino # 96 U16 ZP --
14 18.26 GEISLER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
100 m M
1 s 1 11.19 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gda雟k # 91 U20 PM +1.3 II #
2 s 1 11.23 PLESIAK Jakub LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +1.3 II B.D. 3
3 s 1 11.31 DYS Piotr LKS Jantar Ustka 92 U20 PM +1.3 III
4 s 1 11.40 BABIJ Adrian UKL 茳emka Police 93 U18 ZP +1.3 III
5 s 1 11.61 KO堲A Micha KS AZS AWF Krak闚 # 93 U18 MA +1.3 III #
6 s 1 11.62 SZTANDERA Mariusz SKLA S逝psk 89 U23 PM +1.3 III
7 s 1 11.85 BARA垶KI Patryk KL Ba速yk Koszalin 94 U18 ZP +1.3 IV
1 s 2 11.67 OLSZEWSKI Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP +1.2 III B.D. BEZ
2 s 2 11.70 BOGDANOWICZ Szymon KL Ba速yk Koszalin 93 U18 ZP +1.2 III
3 s 2 11.77 SZYMCZAK Karol MKS Junior Z這cieniec 94 U18 ZP +1.2 IV
4 s 2 11.80 KRAWCZYK Mateusz LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP +1.2 IV 名IERCZY垶KI S豉womir B.D. # Z/3071/11 2015 3
5 s 2 12.18 NOWAK Piotr SKLA S逝psk 90 U23 PM +1.2 --
1 s 3 12.12 SZYMCZAK Kamil MKS Szkuner My郵ib鏎z 93 U18 ZP +0.2 IV
2 s 3 12.23 SPACZY垶KI Adrian PLMKS Chrobry Gryfice 94 U18 ZP +0.2 -- #
3 s 3 12.25 SZCZ邘NY Filip LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP +0.2 --
4 s 3 12.45 STACHURA Norbert MKS Junior Z這cieniec 93 U18 ZP +0.2 --
5 s 3 12.92 WΜDARZ Pawe MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +0.2 --
6 s 3 13.10 KU Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP +0.2 -- #
1 s 4 11.54 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek # 93 U18 ZP +1.4 III JUNIEWICZ Jakub B.D. # Z/0786/11 2019 2
2 s 4 11.97 JASZCZUK Mateusz UKS Sobieski Szczecinek 91 U20 ZP +1.4 IV
3 s 4 12.37 PAJ… Szymon UKS Barnim Goleni闚 93 U18 ZP +1.4 --
4 s 4 12.41 GRYNKIEWICZ Adam MKS Olimp υbez 93 U18 ZP +1.4 -- #
5 s 4 12.43 POSTEK Wojciech UKS Jedynka Szczecinek 94 U18 ZP +1.4 --
6 s 4 12.61 PUSZKAREK Kamil PLMKS Chrobry Gryfice 94 U18 ZP +1.4 --
7 s 4 12.79 WOΒK Mateusz STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +1.4 -- TOBOx Roman # BEZ
1 s 5 11.48 PAZDERSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek # 90 U23 ZP +1.4 III B.D. # BEZ
2 s 5 11.92 KUBACKI Mateusz STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +1.4 IV TOBOx Roman # 4
3 s 5 12.23 KR坒OΒK Albert KMKL Sztorm Ko這brzeg 95 U16 ZP +1.4 V #
4 s 5 12.24 WYSOCKI Patryk KMKL Sztorm Ko這brzeg 95 U16 ZP +1.4 V #
5 s 5 12.92 MROZEK Damian GULKS Barwice 96 U16 ZP +1.4 -- B.D. 5
6 s 5 13.03 CIOSK Tomasz STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP +1.4 -- #
7 s 5 15.89 KIZIELEWICZ Aleks UKS Sobieski Szczecinek 99 U12 ZP +1.4 --
1 s 6 11.60 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +0.4 III JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
2 s 6 11.96 JENDRASZCZYK Pawe STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +0.4 IV
3 s 6 12.30 WARDAK Mateusz LUKS Wie瘸 Postomino # 95 U16 ZP +0.4 V #
4 s 6 14.16 STYPA Stanis豉w STS Pomerania Szczecinek 98 U14 ZP +0.4 -- #
5 s 6 16.99 MYCYK Grzegorz STS Pomerania Szczecinek 99 U12 ZP +0.4 --
6 s 6 17.26 SYMONOWICZ Igor STS Pomerania Szczecinek 00 U12 ZP +0.4 -- #
200 m M
1 s 1 22.43 PLESIAK Jakub LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +1.1 II B.D. 3
2 s 1 22.86 BABIJ Adrian UKL 茳emka Police 93 U18 ZP +1.1 III
3 s 1 23.19 DYS Piotr LKS Jantar Ustka 92 U20 PM +1.1 III
4 s 1 23.25 ANDERS Rafa KL Ba速yk Koszalin 93 U18 ZP +1.1 III
5 s 1 23.34 OLSZEWSKI Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP +1.1 III B.D. BEZ
1 s 2 23.24 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gda雟k # 91 U20 PM +2.5 III #
2 s 2 23.47 SZTANDERA Mariusz SKLA S逝psk 89 U23 PM +2.5 III
3 s 2 24.34 NOWAK Piotr SKLA S逝psk 90 U23 PM +2.5 --
4 s 2 24.40 SZCZ邘NY Filip LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP +2.5 IV
5 s 2 24.67 OGIELSKI Rados豉w KMKL Sztorm Ko這brzeg 93 U18 ZP +2.5 -- #
6 s 2 24.69 KR坒OΒK Albert KMKL Sztorm Ko這brzeg 95 U16 ZP +2.5 V #
7 s 2 25.05 GRYNKIEWICZ Adam MKS Olimp υbez 93 U18 ZP +2.5 -- #
8 s 2 25.34 KU Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP +2.5 -- #
1 s 3 24.83 RODZOCH Tomasz LKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +0.8 --
2 s 3 24.96 WYSOCKI Patryk KMKL Sztorm Ko這brzeg 95 U16 ZP +0.8 V #
3 s 3 25.01 PAJ… Szymon UKS Barnim Goleni闚 93 U18 ZP +0.8 --
4 s 3 25.77 KAMI垶KI Jakub UKL 茳emka Police 93 U18 ZP +0.8 --
5 s 3 25.84 MALINOWSKI Alan STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +0.8 -- #
6 s 3 26.59 WΜDARZ Pawe MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +0.8 --
400 m M
1 51.25 MIASKOWSKI Rafa O AZS Pozna # 93 U18 WP III B.D. # 1
2 54.07 CZERNIEC Rafa STS Pomerania Szczecinek # 93 U18 ZP IV
3 56.65 KLIMOWICZ Micha KL Ba速yk Koszalin 88 U23 ZP --
4 56.73 CHMIEL Jacek UKL 茳emka Police 93 U18 ZP --
5 57.04 WAWRZYCKI Adrian UKL 茳emka Police 93 U18 ZP --
6 57.11 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka # 96 U16 PM -- #
7 59.29 KLIMKOWSKI Szymon UKL 茳emka Police 94 U18 ZP -- B.D. B.D.
600 m M
1 1:19.21 GRYNKIEWICZ Marcin WMLKS Pomorze Stargard # 90 U23 ZP --
2 1:25.30 SEPOΜWSKI Marek KMKL Sztorm Ko這brzeg 94 U18 ZP --
3 1:28.03 PANKRATOW Pawe MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP III NOWICKI Bartosz B.D. # Z/0258/11 2019 2
4 1:29.16 WERMUTH Mateusz MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP --
5 1:30.28 RESZCZY垶KI Kacper KMKL Sztorm Ko這brzeg 94 U18 ZP --
6 1:30.90 吉IE浩WSKI Piotr KL Ba速yk Koszalin 93 U18 ZP --
7 1:31.97 CIELECKI Szymon MKS Szkuner My郵ib鏎z 95 U16 ZP III #
8 1:34.98 LASOTA Robert MKS Szkuner My郵ib鏎z 94 U18 ZP -- #
9 1:35.87 MASTERNAK Krystian MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP V
10 1:37.47 OSOLI垶KI Piotr LKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP --
11 1:40.08 CZARNECKI Krzysztof MKL Maraton 安inouj軼ie 95 U16 ZP --
12 1:43.04 OSIECKI Arkadiusz MKS Szkuner My郵ib鏎z 96 U16 ZP -- #
13 1:47.30 名I犴IASZEK Dawid STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP -- #
14 1:54.32 WALCZYK Kacper MKS Szkuner My郵ib鏎z 96 U16 ZP --
15 2:12.61 DR邛KIEWICZ Patryk STS Pomerania Szczecinek 98 U14 ZP -- #
1000 m M
1 s 1 2:59.71 PRUCHNIEWSKI Pawe KL Ba速yk Koszalin 96 U16 ZP V #
2 s 1 3:03.46 CHYLI垶KI Maciej UKS Jedynka Szczecinek 95 U16 ZP -- TOBOx Roman Z/0784/11 2011
3 s 1 3:03.66 SIENKIEWICZ Adrian MKL Szczecinek # 96 U16 ZP -- TOBOx Roman # Z/1032/13 2013 BEZ
4 s 1 3:04.14 BIAΘOWSKI Rados豉w UKS Jedynka Szczecinek 96 U16 ZP -- TOBOx Roman 4
5 s 1 3:06.39 JASI垶KI Przemys豉w UKL 茳emka Police 96 U16 ZP --
6 s 1 3:09.67 CYRANKOWSKI Przemys豉w UKS Orze Objazda 97 U14 PM -- ZAWADA Andrzej
7 s 1 3:15.54 MALINOWSKI Karol LLKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP --
8 s 1 3:56.97 POPKO Artur UKS Jedynka Szczecinek 97 U14 ZP -- TOBOx Roman BEZ
9 s 1 4:30.72 CHODU Micha UKS Jedynka Szczecinek 96 U16 ZP --
1 s 2 2:31.44 LANCMAN Micha LKS Pomorze Stargard 90 U23 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/4523/11 2012 3
2 s 2 2:33.58 WIERZCHOWSKI Bart這miej LKS Pomorze Stargard 90 U23 ZP --
3 s 2 2:34.37 FILIPIAK Konrad LKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/4519/11 2013 3
4 s 2 2:35.53 KRAJEWSKI Andrzej LUKS Wie瘸 Postomino # 94 U18 ZP -- #
5 s 2 2:38.67 PELO Artur LUKS Wie瘸 Postomino # 78 Sen ZP -- ROLBIECKI Janusz # Z/1102/12 2012 3
6 s 2 2:43.24 KRAUS Krzysztof MKS Olimp υbez # 94 U18 ZP --
7 s 2 2:43.79 BONOWICZ Krystian LUKS Wie瘸 Postomino # 94 U18 ZP -- ROLBIECKI Janusz # Z/1046/11 2013 2
8 s 2 2:44.49 ISKRA Cezary LKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP --
9 s 2 2:44.55 G紑SKI Mi這sz MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
10 s 2 2:45.66 MACHLA垶KI Damian LKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP -- B.D. BEZ
11 s 2 2:45.86 GUMI垶KI Krystian MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
12 s 2 2:46.32 PIWOWARCZYK Wojciech WMLKS Pomorze Stargard # 94 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/4530/11 2018 BEZ
1 s 3 2:51.63 CZERNIEWSKI Marcin LKS Fenix S逝psk # 90 U23 PM -- ROLBIECKI Janusz # Z/4532/11 2019 BEZ
2 s 3 2:52.11 CHIMIAK Rafa MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
3 s 3 2:53.74 WO昧Y Marcin UKS Jedynka Szczecinek 90 U23 ZP -- TOBOx Roman BEZ
4 s 3 2:55.14 KOZIO Tomasz LKS Spartakus Pyrzyce 93 U18 ZP -- KUFEL Dariusz Z/1273/11 2013 BEZ
5 s 3 2:55.25 PYTLAK Micha SKLA S逝psk 91 U20 PM --
6 s 3 2:55.27 OLEJNICZAK Daniel LKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP --
7 s 3 2:55.50 PASTOR Alan LKS Pomorze Stargard 95 U16 ZP V
8 s 3 3:00.15 OSTROWSKI Jakub LKS Spartakus Pyrzyce 96 U16 ZP --
9 s 3 3:00.98 BRZOZOWSKI Micha MKL Maraton 安inouj軼ie 95 U16 ZP --
10 s 3 3:04.20 AFTYKA Mateusz UKS Jedynka Szczecinek 92 U20 ZP -- B.D. TOBOx Roman
11 s 3 3:04.66 SZPECI垶KI Przemys豉w KMKL Sztorm Ko這brzeg 95 U16 ZP -- #
12 s 3 3:18.96 J紌EF紟 Patryk STS Pomerania Szczecinek # 94 U18 ZP -- #
13 s 3 3:22.86 MARKIEWICZ Kamil LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP -- #
1500 m M
1 4:14.92 GAΘOWSKI Dominik UKS Wie瘸 Postomino 94 U18 ZP IV
2 4:15.95 KARMELITA Marcin KL Ba速yk Koszalin 93 U18 ZP IV
3 4:18.42 SOWI垶KI Cezary MKL Szczecin 93 U18 ZP IV #
4 4:21.30 DROZD Mariusz UKS Jedynka Szczecinek 93 U18 ZP IV TOBOx Roman Z/0782/11 2011 BEZ
5 4:23.64 G紑ECKI Mateusz SKLA S逝psk 93 U18 PM -- #
110 m p M M
6 18.59 CYWI垶KI Micha GULKS Barwice 95 U16 ZP +1.4 -- B.D. BEZ
7 19.33 GI玆CKI ㄆkasz STS Pomerania Szczecinek # 96 U16 ZP +1.4 -- #
8 19.54 MAZIARZ Kamil GULKS Barwice 95 U16 ZP +1.4 -- KIELING Mariusz # Z/1423/12 2012 4
110 m p J M M
1 14.42 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +1.4 II JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
2 15.14 JENDRASZCZYK Pawe STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +1.4 III
4 15.58 ΣNKIEWICZ Mateusz LKS Jantar Ustka 94 U18 PM +1.4 III
5 16.11 OGIELSKI Rados豉w KMKL Sztorm Ko這brzeg 93 U18 ZP +1.4 IV #
110 m p M (99.1) M
3 15.56 JASIEWICZ Pawe LKS Jantar Ustka 92 U20 PM +1.4 II #
4x100 m M
1 s 1 45.81 BARA垶KI Patryk
ANDERS Rafa
BOGDANOWICZ Szymon
KO堲A Micha
KL Ba速yk Koszalin 94
93
93
93
U18 ZPO --


2 s 1 46.74 WO昧Y Marcin
PAZDERSKI Marcin
NADARZY垶KI Szymon
AFTYKA Mateusz
UKS Jedynka Szczecinek 90
90
88
92
U23 ZPO -- TOBOx Roman
B.D.

B.D. TOBOx Roman
BEZ
BEZ

3 s 1 47.53 SZUMERT Kamil
KUBACKI Mateusz
POSTEK Wojciech
WOΒK Mateusz
UKS Jedynka Szczecinek 93
94
94
94
U18 ZPO -- JUNIEWICZ Jakub B.D.
TOBOx Roman

TOBOx Roman
Z/0786/11
2019
2
4
BEZ
4 s 1 51.39 PUSZKAREK Kamil
MATELA Bart這miej
ZAKRZEWSKI Mateusz
SPACZY垶KI Adrian
PLMKS Chrobry Gryfice 94
94
94
94
U18 ZPO --


Wzwy M
1 1.75 REKOWSKI Mateusz SKLA S逝psk 93 U18 PM IV
2 1.70 JASIEWICZ Pawe LKS Jantar Ustka 92 U20 PM -- #
3 1.65 TR、A Patryk GULKS Barwice 94 U18 ZP --
4 1.65 D、ROWSKI Piotr STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP --
5 1.65 JASZCZUK Mateusz UKS Sobieski Szczecinek 91 U20 ZP --
6 1.60 GUTOWSKI Jakub SKLA S逝psk 94 U18 PM --
7 1.55 GI玆CKI ㄆkasz STS Pomerania Szczecinek # 96 U16 ZP -- #
7 1.55 PRZYBYx Adrian WKS Flota Gdynia # 95 U16 PM --
9 1.50 CYWI垶KI Micha GULKS Barwice 95 U16 ZP -- B.D. BEZ
10 1.45 HELLWIG Bart這miej SKLA S逝psk 96 U16 PM --
W dal M
  4.62 STYPA Stanis豉w STS Pomerania Szczecinek 98 U14 ZP +1.0 -- #
  5.79 KAMIONKA Wojciech KMKL Sztorm Ko這brzeg 93 U18 ZP +0.9 --
  6.50 KOSTRZEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +1.5 III B.D. BEZ
1 6.57 KOSTRZEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +2.6 III B.D. BEZ
2 6.28 MALINOWSKI Alan STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP +1.0 IV #
3 5.99 KAMIONKA Wojciech KMKL Sztorm Ko這brzeg 93 U18 ZP +2.3 IV
4 5.95 KRAWCZYK Mateusz LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP +2.2 IV 名IERCZY垶KI S豉womir B.D. # Z/3071/11 2015 3
5 5.93 ΣNKIEWICZ Mateusz LKS Jantar Ustka 94 U18 PM +0.8 IV
6 5.45 WASTOWSKI Dominik MKS 安i璚 S豉wno 96 U16 ZP +1.0 --
7 5.41 KUCHARSKI Przemys豉w MKS Hermes Gryfino 96 U16 ZP +1.2 --
8 5.41 CIOSK Tomasz STS Pomerania Szczecinek 95 U16 ZP +1.3 -- #
9 4.91 SZWAGRZAK Marcin MKS Szkuner My郵ib鏎z 96 U16 ZP +1.9 --
10 4.83 SIEWIELEC ㄆkasz LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP +0.1 --
11 4.72 STYPA Stanis豉w STS Pomerania Szczecinek 98 U14 ZP +2.1 -- #
12 4.61 STEC Emilian SKLA S逝psk 96 U16 PM +1.9 --
Kula (5) M
1 10.77 WALKOWIAK Marcin MKS Junior Z這cieniec 94 U18 ZP -- OLSZEWSKI Rados豉w 3
2 10.75 DR荅Y垶KI Dawid GULKS Barwice 95 U16 ZP V B.D. BEZ
3 10.60 KACZY垶KI Jaros豉w UKS Wie瘸 Postomino 94 U18 ZP -- ROLBIECKI Janusz Z/1048/11 2012 BEZ
4 10.42 KAWECKI Marcin MKS Szkuner My郵ib鏎z 94 U18 ZP --
5 10.27 SKRZECZKOWSKI Mateusz UKS Wie瘸 Postomino 94 U18 ZP -- #
6 10.22 MATELA Bart這miej PLMKS Chrobry Gryfice 94 U18 ZP --
7 8.95 NYSZCZUK Cezary MKS Szkuner My郵ib鏎z 94 U18 ZP --
8 7.95 CIOSK Kamil STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP --
Kula (7.26) M
1 14.01 WASYLISZYN Micha SKLA S逝psk 89 U23 PM II #
Dysk (1) M
1 39.58 DZIECI﹗KOWSKI Adrian MKS Junior Z這cieniec 95 U16 ZP IV #
2 24.10 DR荅Y垶KI Dawid GULKS Barwice 95 U16 ZP -- B.D. BEZ
Dysk (1.5) M
1 40.48 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno # 94 U18 WN III BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/5061/11 2019 M
2 37.05 WALKOWIAK Marcin MKS Junior Z這cieniec 94 U18 ZP IV OLSZEWSKI Rados豉w 3
4 31.58 DYONIZIAK Micha PLMKS Chrobry Gryfice 93 U18 ZP --
Dysk (1.75) M
1 23.13 JASZCZUK Mateusz UKS Sobieski Szczecinek 91 U20 ZP --
Dysk (2) M
1 26.37 NADARZY垶KI Szymon AZS-AWF Gorz闚 # 88 U23 LB -- #
Oszczep (600) M
1 48.85 WR笅EL Szymon SKLA S逝psk 96 U16 PM III #
2 48.09 DZIECI﹗KOWSKI Adrian MKS Junior Z這cieniec 95 U16 ZP III #
3 32.18 KONOFA Patryk LKS Fenix S逝psk # 96 U16 PM -- #
4 30.67 HELLWIG Bart這miej SKLA S逝psk 96 U16 PM --
Oszczep (700) M
1 46.04 JANIKOWSKI Pawe KL Ba速yk Koszalin 94 U18 ZP IV
2 42.14 TOMCZYK Mateusz MKS 安i璚 S豉wno 94 U18 ZP --
3 39.07 ZAKRZEWSKI Mateusz PLMKS Chrobry Gryfice 94 U18 ZP --
4 36.01 ΣNKIEWICZ Mateusz LKS Jantar Ustka 94 U18 PM --
Oszczep (800) M
1 64.19 BONDARENKO Krystian LKS Fenix S逝psk # 91 U20 PM I GRECKA Ewa # Z/4497/11 2019 M
2 60.67 DANKOWSKI Piotr LKS Fenix S逝psk # 90 U23 PM II GRECKA Ewa # Z/4868/11 2017 2
3 59.09 KO列I紟 Dawid LKS Jantar Ustka 90 U23 PM II MICHALSKI Henryk # Z/2503/11 2019 MM
4 28.87 MIKOxJCZAK Szymon LKS Jantar Ustka 92 U20 PM -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.034373998642 sekund