Ostrava (CZE) 07.01.2017 |
||||||||||||||||||||
60 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 7.84 | POLAK Julia | TL ROW Rybnik | 2001 | U18 | SL | -- | OLSZAR Michał B.D. | Z/3464/15 | 2024 | LDK! | |||||||
1 | e | 1 | 7.87 | MIĘKIŃSKA Magdalena | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U20 | MA | -- | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0652/15 | 2021 | ||||||||
2 | e | 1 | 7.88 | SITEK Justyna | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | e | 1 | 8.15 | KIEPURA Monika | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | -- | B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. | , Z/0884/15 | , 2024 | ||||||||
4 | e | 1 | 8.35 | POLIT Martyna | UKS 5 Plus Rydułtowy | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||
2 | e | 2 | 8.48 | JA¬WIŃSKA Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U20 | MZ | -- | WOJTKOWSKI Maciej # | Z/0651/15 | 2024 | ||||||||
6 | e | 2 | 9.02 | PŁOSZAJ Kamila | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1998 | U20 | SL | -- | |||||||||||
4 | e | 3 | 8.51 | MICHALAK Antonia | TL Athletics Jastrzębie # | 2001 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
3 | e | 6 | 8.89 | KUBAN Anna | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2002 | U16 | SL | -- | |||||||||||
4 | e | 6 | 9.00 | DUDEK Edyta | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2002 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
1 | e | 7 | 8.54 | GOEBEL Alicja | UKS Czwórka Żory | 2003 | U16 | SL | -- | |||||||||||
2 | e | 7 | 8.80 | WYPPICH Zuzanna | UKS Czwórka Żory | 2003 | U16 | SL | -- | |||||||||||
4 | e | 7 | 8.96 | KA¬MIERCZAK Magda | UKS Czwórka Żory | 2002 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | f | 7.80 | POLAK Julia | TL ROW Rybnik | 2001 | U18 | SL | -- | OLSZAR Michał B.D. | Z/3464/15 | 2024 | LDK! | ||||||||
1 | f | 7.90 | MIĘKIŃSKA Magdalena | KS AZS AWF Kraków # | 1999 | U20 | MA | -- | GIZA Andrzej B.D. # | Z/0652/15 | 2021 | |||||||||
2 | f | 7.89 | SITEK Justyna | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
4 | f | 8.06 | KIEPURA Monika | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | -- | B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. | , Z/0884/15 | , 2024 | |||||||||
6 | f | 8.42 | POLIT Martyna | UKS 5 Plus Rydułtowy | 1998 | U20 | SL | -- | ||||||||||||
7 | f | 8.47 | JA¬WIŃSKA Aleksandra | KS AZS AWF Warszawa # | 1998 | U20 | MZ | -- | WOJTKOWSKI Maciej # | Z/0651/15 | 2024 | |||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 26.19 | POLAK Julia | TL ROW Rybnik | 2001 | U18 | SL | II | OLSZAR Michał B.D. | Z/3464/15 | 2024 | LDK! | |||||||
2 | s | 1 | 26.25 | BARANEK Weronika | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U20 | MZ | II | B.D. # | ||||||||||
3 | s | 1 | 27.10 | POLIT Martyna | UKS 5 Plus Rydułtowy | 1998 | U20 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 27.14 | SZADE Małgorzata | MKS-MOS Katowice | 2000 | U18 | SL | III | |||||||||||
4 | s | 2 | 27.33 | TUCKA Dominika | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2001 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||
1 | s | 4 | 27.91 | MICHALAK Antonia | TL Athletics Jastrzębie # | 2001 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 62.40 | WARMIŃSKA Klaudia | TL ROW Rybnik | 2001 | U18 | SL | IV | CIEPŁAK Maciej B.D. # | Z/3456/15 | 2023 | LDK! | |||||||
1 | s | 2 | 58.69 | ZIEBURA Martyna | AZS-AWF Katowice # | 2001 | U18 | SL | II | # | ||||||||||
5 | s | 2 | 77.69 | NAJBERG Daria | UKS Czwórka Żory # | 2003 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 3 | 61.74 | KADELA Nina | UKS Czwórka Żory | 2001 | U18 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 3 | 62.49 | KAŁMUK Marta | UKS Czwórka Żory | 2001 | U18 | SL | IV | |||||||||||
3 | s | 3 | 63.05 | GAWEŁEK Marta | UKS Czwórka Żory | 2001 | U18 | SL | IV | |||||||||||
4 | s | 3 | 66.87 | CZAJKOWSKA Magda | UKS Czwórka Żory # | 2003 | U16 | SL | V | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 2:21.62 | SZELIGA Nicola | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 2000 | U18 | SL | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:23.16 | BARTCZAK Julia | UKS Olimpia Zabrze | 2001 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 2:23.22 | HAN Julia | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | III | B.D. | ||||||||||
8 | s | 1 | 2:34.54 | SOBSTEL Sandra | UKS Olimpia Zabrze | 2001 | U18 | SL | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:34.89 | ZAGAJSKA Julia | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 2002 | U16 | SL | V | PASZTA Wiesław | ||||||||||
10 | s | 1 | 2:37.69 | FUSSEK Daria | UKS Olimpia Zabrze | 2001 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 2 | 2:35.11 | SZULIK Dominika | KB MOSiR Jastrzębie | 2001 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
3 | s | 4:56.00 | SKIBIŃSKA Karolina | KS AZS AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | III | ||||||||||||
60 m pł K J Mł K | ||||||||||||||||||||
5 | e | 1 | 9.61 | KOTWASIŃSKA Marta | LKS Pszczyna | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 9.92 | STETTNER Karolina | KS Sprint Bielsko-Biała | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | f | 9.50 | KOTWASIŃSKA Marta | LKS Pszczyna | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
2 | 5.51 | BARANEK Weronika | KS AZS AWF Warszawa # | 1999 | U20 | MZ | II | B.D. # | ||||||||||||
4 | 5.08 | SIDELNIK Julia | TL ROW Rybnik | 2000 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
8 | 4.91 | SŁOMKA Alicja | TL ROW Rybnik | 1999 | U20 | SL | IV | |||||||||||||
60 m M | ||||||||||||||||||||
2 | e | 1 | 7.28 | BURDA Adam | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/0601/17 | 2024 | LDK! | |||||||
5 | e | 1 | 7.35 | ROSÓŁ Sebastian | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | -- | KRUPA Iwona B.D. # | Z/0754/15 | 2023 | ||||||||
1 | e | 2 | 7.17 | DZIDA Paweł | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | -- | KRUPA Iwona | Z/0121/15 | 2024 | 1 | |||||||
6 | e | 2 | 7.54 | KRAKOWSKI Dawid | KB MOSiR Jastrzębie | 1999 | U20 | SL | -- | |||||||||||
7 | e | 2 | 7.81 | LIPIŃSKI Mateusz | UKS 5 Plus Rydułtowy | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
1 | e | 3 | 7.25 | SIKORSKI Jakub | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U18 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4779/15 | 2024 | II | |||||||
6 | e | 3 | 7.97 | SPYRKA Mateusz | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U20 | SL | -- | |||||||||||
3 | e | 4 | 7.59 | MO¦ Damian | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U20 | SL | -- | |||||||||||
1 | f | 7.18 | SIKORSKI Jakub | KS AZS AWF Katowice # | 2001 | U18 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof # | Z/4779/15 | 2024 | II | ||||||||
2 | f | 7.19 | DZIDA Paweł | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | -- | KRUPA Iwona | Z/0121/15 | 2024 | 1 | ||||||||
4 | f | 7.26 | BURDA Adam | KS AZS AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | -- | KOTUŁA Krzysztof B.D. # | Z/0601/17 | 2024 | LDK! | ||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 23.54 | KOZŁOWSKI Dominik | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U18 | SL | III | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 23.51 | KRAKOWSKI Dawid | KB MOSiR Jastrzębie | 1999 | U20 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 3 | 23.67 | KULPECKI Filip | AZS-AWF Katowice # | 1999 | U20 | SL | IV | |||||||||||
5 | s | 3 | 25.72 | LIPIŃSKI Mateusz | UKS 5 Plus Rydułtowy | 2000 | U18 | SL | -- | |||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 49.88 | FIEDEŃ Natan | LKS Pszczyna | 1998 | U20 | SL | II | |||||||||||
3 | s | 2 | 57.79 | HAJDUK Norbert | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 2003 | U16 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 3 | 57.53 | PALA Jakub | KS Sprint Bielsko-Biała | 2001 | U18 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 5 | 58.59 | SZYMCZAK Ariel | TL ROW Rybnik # | 2001 | U18 | SL | -- | |||||||||||
4 | s | 5 | 58.98 | ¦LIWKA Oskar | KS Sprint Bielsko-Biała | 2001 | U18 | SL | -- | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:02.41 | KAMPA Rafał | GKS Piast Gliwice # | 1991 | Sen | SL | -- | B.D. B.D. # | 2 | |||||||||
2 | s | 1 | 2:03.79 | SŁONKA Piotr | UKS 5 Plus Rydułtowy | 1999 | U20 | SL | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:12.62 | ŁADAK Michał | UKS Olimpia Zabrze | 2001 | U18 | SL | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 2:04.62 | CIE¦LIK Wojciech | AZS-AWF Katowice # | 1998 | U20 | SL | IV | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 2:17.00 | SZYMAŃSKI Adam | MKS-MOS Katowice | 1997 | U23 | SL | -- | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:19.09 | ŁUKASIK Michał | UKS Olimpia Zabrze | 2002 | U16 | SL | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:04.88 | JAROMIN Mateusz | KS Sprint Bielsko-Biała | 2000 | U18 | SL | IV | B.D. | ||||||||||
7 | s | 2 | 2:24.60 | BRILLA Cyprian | KS AZS AWF Katowice # | 2003 | U16 | SL | -- | KRUPA Iwona B.D. | Z/0803/17 | 2024 | ||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
4 | s | 4:32.84 | GAJECKI Kacper | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U18 | SL | -- | ||||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 9:15.80 | KUBICA Marcin | KS Sprint Bielsko-Biała | 1999 | U20 | SL | IV | B.D. # | Z/1723/15 | 2024 | 3 | |||||||
8 | s | 1 | 10:45.03 | BIERONSKI Nikodem | KS Sprint Bielsko-Biała | 2001 | U18 | SL | -- | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
21 | 1.64 | DOMINAS Jakub | KS Sprint Bielsko-Biała | 2001 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
3 | 6.77 | ¦WIERCZYNA Bartosz | KS AZS AWF Katowice # | 1998 | U20 | SL | III | KORZEŃ Robert # | Z/0485/14 | 2024 | 1 | |||||||||
8 | 6.20 | PIEKARCZYK Patryk | AZS-AWF Katowice # | 2000 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||||
14 | 4.56 | KOZŁOWSKI Dominik | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2000 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
7 | 10.37 | KALISZEWSKI Kasjan | MOS CSiR D±browa Górnicza | 2002 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
3 | 13.89 | KWIECIEŃ Michał | MOS CSiR D±browa Górnicza | 1999 | U20 | SL | III | # | ||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
2 | 14.07 | KŁOSEK Adam | UKS 5 Plus Rydułtowy | 1995 | U23 | SL | II | # | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.2921681404114 sekund |