Biała Podlaska 08.05.2010
I Otwarty Wojewódzki Mityng Kwalifikacyjny LOZLA
600 m K
1 1:41.18 MROZOWSKA Patrycja AZS UMCS Lublin 95 U16 LU III
2 1:42.10 BRZEZIŃSKA Anna AZS UMCS Lublin 90 U23 LU -- #
3 1:42.60 NOWOSACKA Bogumiła MKL Nefryt Lubartów 95 U16 LU III NOWAK Wiesław # Z/0962/11 2014 4
4 1:42.97 KOTWICA Ewa AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -- B.D. # BEZ
5 1:44.00 STERNIK Anna AZS UMCS Lublin 92 U20 LU --
6 1:44.84 ŚWIDZIŃSKA Joanna MKS Żak Biała Podlaska 97 U14 LU IV
7 1:45.75 MISZCZYSZYN Diana KS Agros Zamość 94 U18 LU --
8 1:46.97 KOŻUCHOWSKA Emilia MKS Żak Biała Podlaska 93 U18 LU --
9 1:47.84 OSIPIUK Natalia MKS Żak Biała Podlaska 95 U16 LU V
1500 m K
1 4:42.40 DZIEDZIECH Izabela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 91 U20 PD II KOTOWSKI Jan # 2
2 5:08.01 ANTOŃCZYK Anna KS Wisła Puławy 87 Sen LU -- #
3 5:32.58 KLIMKOWSKA Klaudia KS Wisła Puławy 92 U20 LU --
2000 m prz K
1 6:52.63 KORYTKOWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86 Sen PD -- KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/2255/11 2019 BEZ
2 7:08.50 SMAKOWSKA Katarzyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD II KOTOWSKI Jan BEZ
Wzwyż K
1 1.70 DANIEWSKA Agata RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ I B.D. 2
2 1.66 SIECZKOWSKA Martyna MLKL Płock # 90 U23 MZ II B.D. # 3
3 1.60 PŁOŃSKA Maria LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 93 U18 PD III B.D.
4 1.55 IWANIUK Marta KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU III
5 1.55 CZAUS Samanta MKS Agros Chełm 94 U18 LU III #
5 1.55 BRODOWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U16 PD III KOTOWSKI Jan Z/1494/12 2015 3
7 1.50 ROMANOWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U16 PD IV #
8 1.45 WĘGROWSKA Weronika LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U16 PD IV
9 1.45 KURKIEWICZ Lidia KS Wisła Puławy 94 U18 LU IV
10 1.45 BRZOZOWSKA Anna KS Wisła Puławy 94 U18 LU IV #
W dal K
1 5.51 PISKORZ Katarzyna WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ +0.3 II B.D. # BEZ
2 5.09 WIŚNIEWSKA Paulina LKS Narew Kurpiewski Łomża 94 U18 PD +0.5 IV B.D. BEZ
3 5.08 MAMCARZ Beata WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ +0.7 IV #
4 4.78 MAZUREK Aleksandra LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ +0.6 -- ZGLESZEWSKI Daniel Z/4899/11 2011 BEZ
5 4.77 MODZELEWSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 97 U14 PD +0.9 V #
6 4.73 RZEPECKA Monika AZS UMCS Lublin 93 U18 LU +0.6 --
Trójskok K
1 12.17 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.3 I B.D. # 1
2 12.05 ZYŚK Małgorzata LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ +0.5 I ZGLESZEWSKI Daniel B.D. Z/4904/11 2012 2
3 10.17 MAZUREK Aleksandra LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ +0.4 -- ZGLESZEWSKI Daniel Z/4899/11 2011 BEZ
Kula (3) K
1 11.12 GÓRSKA Wioleta LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U16 PD III GÓRSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/1315/11 2015 2
2 7.84 SOKÓŁ Gabriela KS Wisła Puławy 96 U16 LU -- #
Kula (4) K
1 12.83 WEŁNA Emilia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U23 LU I
2 12.60 OLĘDZKA Joanna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U20 LU I
3 12.01 SAMUL Agata AZS UMCS Lublin 87 Sen LU II
4 10.74 ŻEBROWSKA Ewelina LKS Narew Kurpiewski Łomża 94 U18 PD III B.D. # BEZ
5 10.36 MARKOWSKA Ewa KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU III
6 10.15 PIETRZAK Zofia AZS UMCS Lublin 89 U23 LU III
7 9.95 PŁOCHARZ Monika AZS UMCS Lublin 91 U20 LU IV B.D. 1
8 9.72 MACIEJCZYK Aleksandra KS Wisła Puławy 91 U20 LU IV
Dysk (0.75) K
1 22.25 KAWKA Anna KS Wisła Puławy 95 U16 LU -- #
2 22.24 SOKÓŁ Gabriela KS Wisła Puławy 96 U16 LU -- #
Dysk (1) K
1 40.37 PŁOCHARZ Monika AZS UMCS Lublin 91 U20 LU II B.D. 1
2 39.25 SAMUL Agata AZS UMCS Lublin 87 Sen LU II
3 38.75 WEŁNA Emilia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U23 LU II
4 35.95 BOROWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU III #
5 32.89 PIETRZAK Zofia AZS UMCS Lublin 89 U23 LU III
6 28.71 GÓRSKA Wioleta LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U16 PD IV GÓRSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/1315/11 2015 2
7 28.37 ŻEBROWSKA Ewelina LKS Narew Kurpiewski Łomża 94 U18 PD IV B.D. # BEZ
8 27.09 WYSOKIŃSKA Aneta KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U23 LU --
9 25.47 KĘCZKOWSKA Agnieszka KS Wisła Puławy 92 U20 LU -- ZDYBEL Aleksander LIS Stanislaw # Z/4599/11 2015 BEZ
Młot (3) K
1 40.00 KAWKA Anna KS Wisła Puławy 95 U16 LU IV #
Młot (4) K
1 50.67 BOROWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU I #
2 50.33 PIETRZAK Zofia AZS UMCS Lublin 89 U23 LU I
3 49.37 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin # 94 U18 LU I KOPRON Witold B.D. # Z/4597/11 2019 MM
4 35.80 MACIEJCZYK Aleksandra KS Wisła Puławy 91 U20 LU IV
5 27.55 KĘCZKOWSKA Agnieszka KS Wisła Puławy 92 U20 LU -- ZDYBEL Aleksander LIS Stanislaw # Z/4599/11 2015 BEZ
6 22.59 NAJDA Katarzyna MKS Start Lublin 93 U18 LU -- WIEJAK Izydor
Oszczep (600) K
1 41.61 MAJEWSKA Iwona MKS Start Lublin 89 U23 LU II WIEJAK Izydor B.D. Z/4167/11 2013 1
2 36.48 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin # 94 U18 LU III KOPRON Witold B.D. # Z/4597/11 2019 MM
3 33.17 KĘCZKOWSKA Agnieszka KS Wisła Puławy 92 U20 LU IV ZDYBEL Aleksander LIS Stanislaw # Z/4599/11 2015 BEZ
4 31.95 CZERWIŃSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U23 LU --
5 30.60 MAMCARZ Beata WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ IV #
6 20.44 BRZOZOWSKA Anna KS Wisła Puławy 94 U18 LU -- #
600 m M
1 1:21.92 WOŚ Zbigniew KS Agros Zamość 91 U20 LU -- B.D. # 2
2 1:29.33 KULIK Grzegorz KS Agros Zamość 93 U18 LU -- #
3 1:32.77 HAŁASA Paweł KS Agros Zamość 94 U18 LU -- #
4 1:26.51 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 U20 LU -- B.D. # 2
5 1:25.89 KWIATKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 93 U18 LU --
1000 m M
1 s 1 2:32.18 STEFANIEC Mateusz KS Agros Zamość 91 U20 LU -- B.D. # 3
2 s 1 2:37.79 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -- MARMUR Stanisław B.D. # Z/0483/11 2019 2
3 s 1 2:38.81 BUCZEK Sylwester KS Agros Zamość 93 U18 LU -- B.D. # BEZ
4 s 1 2:39.12 KUŚMIERCZYK Piotr AZS UMCS Lublin 86 Sen LU --
5 s 1 2:39.93 BEDNARZ Cezary KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU --
6 s 1 2:40.18 ZACHARCZUK Albin MKS Unia Hrubieszów 93 U18 LU -- B.D. Z/0513/17 2017
7 s 1 2:43.28 PASIECZNY Ernest MKS Agros Chełm 92 U20 LU -- #
8 s 1 2:44.48 PAWŁOWSKI Tomasz AZS UMCS Lublin # 90 U23 LU -- B.D. BEZ
9 s 1 2:44.60 JENDRYCH Artur AZS UMCS Lublin 90 U23 LU -- B.D. # BEZ
10 s 1 2:45.53 HAŁAS VEL ŁAGODA Kamil MKS Agros Chełm 94 U18 LU -- #
11 s 1 2:46.97 MAZUREK Tomasz MKS Agros Chełm 93 U18 LU --
12 s 1 2:47.61 ĆMIEL Jacek KS Agros Zamość 94 U18 LU --
13 s 1 2:49.35 STEFANEK Grzegorz KS Wisła Puławy 92 U20 LU -- #
1 s 2 2:44.76 KLOC Paweł AZS UMCS Lublin 93 U18 LU -- B.D. 3
2 s 2 2:45.19 ROMANIK Damian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 94 U18 PD --
3 s 2 2:47.24 KĘPKA Kamil AZS UMCS Lublin 94 U18 LU -- B.D. 3
4 s 2 2:48.50 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U18 LU -- #
5 s 2 2:53.57 GRZYBEK Mariusz MKS Unia Hrubieszów 86 Sen LU --
6 s 2 2:54.94 NOWACKI Michał MKL Nefryt Lubartów 93 U18 LU --
7 s 2 2:55.89 SUSKA Damian AZS UMCS Lublin 92 U20 LU --
8 s 2 2:56.01 KUFEL Karol MKS Agros Chełm 93 U18 LU -- #
9 s 2 2:56.35 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U16 MA V B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019
10 s 2 2:58.62 GROCH Paweł KS Agros Zamość 96 U16 LU V #
11 s 2 2:59.60 PIETRZELA Adrian MKL Nefryt Lubartów 94 U18 LU -- #
12 s 2 3:07.49 SZUMIŁA Bartosz MKL Nefryt Lubartów 96 U16 LU -- #
3000 m M
1 9:13.47 CHODUN Piotr MKS Żak Biała Podlaska 92 U20 LU III STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
2 9:43.88 MIELNICZUK Adrian MKS Unia Hrubieszów 90 U23 LU --
3 9:46.76 WYSOKIŃSKI Dawid AZS UMCS Lublin # 92 U20 LU IV B.D. BEZ
Wzwyż M
1 2.00 CAŁKA Mateusz MKS Start Lublin 92 U20 LU II WIERCINSKI Jerzy B.D. # Z/4835/11 2012 3
2 1.90 NASIŁOWSKI Andrzej WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ III
3 1.80 BRYGOŁA Łukasz MKS Start Lublin 91 U20 LU IV WIERCINSKI Jerzy B.D. # Z/4194/11 2012 2
4 1.75 GÓRSKI Antoni LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U16 PD IV
5 1.75 KOMENDACKI Bartosz KS Agros Zamość 94 U18 LU IV #
W dal M
1 6.77 RENTFLEJSZ Maciej AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ +0.3 III B.D. # 3
2 6.65 BACZKOWSKI Michał MKS Start Lublin 91 U20 LU +0.2 III WIERCINSKI Jerzy B.D. # Z/4195/11 2013 BEZ
3 6.44 WOJCIECHOWSKI Szymon MKS Start Lublin 92 U20 LU +0.1 III KLECZEK Andrzej B.D. Z/1616/13 2013 BEZ
4 6.43 ŚMIECHOWSKI Tomasz LKS Narew Kurpiewski Łomża 93 U18 PD +0.1 III
5 6.26 ROCZON Przemysław AZS UMCS Lublin # 92 U20 LU 0.0 IV KLESZOWSKI Leszek # 3
6 6.17 STACHÓW Krzysztof AZS UMCS Lublin 93 U18 LU +0.5 IV B.D. # 2
7 5.99 ORLIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin 95 U16 LU 0.0 IV STANISLAWSKI Krzysztof
8 5.71 CHYLIŃSKI Daniel LKS Narew Kurpiewski Łomża 94 U18 PD +0.1 --
9 5.41 URBANOWSKI Dawid LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U16 PD +0.2 --
10 5.32 CHMIELEWSKI Grzegorz LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U16 PD 0.0 -- KOTOWSKI Jan KOTOWSKI Jan Z/1495/12 2015 BEZ
Trójskok M
1 14.97 AMBROZIK Przemysław AZS UMCS Lublin 88 U23 LU +0.1 I
2 14.06 RENTFLEJSZ Maciej AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ +0.6 III B.D. # 3
3 14.02 SUSZCZYK Paweł AZS UMCS Lublin 91 U20 LU +0.5 III
4 13.64 WOJCIECHOWSKI Szymon MKS Start Lublin 92 U20 LU +0.7 III KLECZEK Andrzej B.D. Z/1616/13 2013 BEZ
5 13.62 CZAJKA Mateusz AZS UMCS Lublin 92 U20 LU +0.2 III B.D. # BEZ
6 13.37 SMOLAK Jacek WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ +0.8 III #
7 12.68 ŚMIECHOWSKI Tomasz LKS Narew Kurpiewski Łomża 93 U18 PD +0.5 IV
8 12.68 ORLIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin 95 U16 LU +0.5 IV STANISLAWSKI Krzysztof
Kula (5) M
1 13.94 WIKTORUK Mateusz MULKS Terespol 94 U18 LU III B.D. B.D. 3
2 10.73 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U16 LU V ZDYBEL Aleksander # Z/4609/11 2018 1
3 10.59 WOŁOS Paweł MKS Start Lublin 93 U18 LU -- CHMIELARZ Mirosław
4 9.94 ZAJĄC Bartosz KS Wisła Puławy 94 U18 LU -- #
5 9.86 SŁOWIK Marcin AZS UMCS Lublin 96 U16 LU -- B.D. # 3
Kula (6) M
1 18.88 WIŚNIEWSKI Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U20 LU I
2 14.45 BEDENAK Emil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U20 LU II
3 12.47 NIEWĘGŁOWSKI Paweł MKS Start Lublin 91 U20 LU IV CHMIELARZ Mirosław B.D. # BEZ
4 12.21 KOZAK Mirosław KS Wisła Puławy 92 U20 LU IV #
5 11.81 DĄBROWSKI Andrzej MKS Mechanik Włodawa 91 U20 LU IV
Kula (7.26) M
1 19.19 BEŁZ Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 Sen LU M
2 18.91 KUSIAK Damian LKS Znicz Biłgoraj # 88 U23 LU M B.D. Z/2117/11 2019 1
3 16.87 ROZPORSKI Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU I
4 14.69 JUREWICZ Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU I
5 13.84 CHWALCZUK Tomasz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U23 LU II
6 13.57 KOPCZYŃSKI Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U23 LU II
7 11.83 KOWALIK Jakub MKL Nefryt Lubartów 90 U23 LU -- #
Dysk (1) M
1 34.87 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U16 LU V ZDYBEL Aleksander # Z/4609/11 2018 1
Dysk (1.5) M
1 49.20 SZALAST Maciej AZS UMCS Lublin 93 U18 LU II KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/3904/11 2018 1
2 47.41 LEWOSZEWSKI Krystian KS Agros Zamość 94 U18 LU II #
3 32.59 SARZYNIAK Piotr AZS UMCS Lublin 94 U18 LU --
Dysk (1.75) M
1 59.11 WIŚNIEWSKI Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U20 LU I
2 30.43 WAWERSKI Piotr AZS UMCS Lublin 91 U20 LU -- #
Dysk (2) M
1 63.43 CZAJKOWSKI Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U23 KP MM
2 61.00 BEŁZ Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 Sen LU M
3 53.18 KUSIAK Damian LKS Znicz Biłgoraj # 88 U23 LU I B.D. Z/2117/11 2019 1
4 47.65 ROZPORSKI Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU I
5 43.06 WRÓBLEWSKI Dawid MKS Start Lublin 89 U23 LU II WIEJAK Izydor B.D. Z/4189/11 2011 2
6 39.06 JUREWICZ Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU III
7 34.51 KĘPKA Adrian AZS UMCS Lublin 88 U23 LU -- B.D. 3
Młot (4) M
1 59.69 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U16 LU II ZDYBEL Aleksander # Z/4609/11 2018 1
Młot (5) M
1 37.50 ZAJĄC Bartosz KS Wisła Puławy 94 U18 LU -- #
2 34.11 SARZYNIAK Piotr AZS UMCS Lublin 94 U18 LU --
Młot (6) M
1 53.48 BOROWIEC Dominik MKS Start Lublin 92 U20 LU II WIEJAK Izydor B.D. Z/4159/11 2013 2
2 53.74 KOZAK Mirosław KS Wisła Puławy 92 U20 LU II #
Oszczep (600) M
1 45.46 PYDYŚ Jakub MKL Nefryt Lubartów 95 U16 LU IV NOWAK Wiesław # Z/0963/11 2014 3
2 35.91 SŁOWIK Marcin AZS UMCS Lublin 96 U16 LU -- B.D. # 3
Oszczep (700) M
1 59.82 ANTOSIK Piotr UKS Korabka Łowicz 93 U18 LD II KARMELITA Sławomir # Z/0758/11 2014 1
2 45.01 SZCZEPANIAK Jakub KS Wisła Puławy 93 U18 LU IV #
3 34.47 STRZELECKI Maciej KS Wisła Puławy 94 U18 LU -- #
Oszczep (800) M
1 49.67 MODZELEWSKI Sebastian KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU III
2 45.20 KOZAK Mirosław KS Wisła Puławy 92 U20 LU IV #
3 41.06 HAMERSKI Piotr KS Agros Zamość 92 U20 LU IV #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.730180978775 sekund