Warszawa 01.06.2002 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.87 | ZIÓŁKOWSKA Iwona | OŚ AZS Poznań # | 1980 | U23 | WP | +0.4 | I | # | |||||||||||
1 | 12.14 | RADOSZEWSKA Anna | RKS Skra Warszawa # | 1981 | U23 | MZ | +1.3 | I | ||||||||||||
2 | 11.91 | FLEJSZAR Małgorzata | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1983 | U20 | PM | +0.4 | I | ||||||||||||
2 | 12.25 | NOWAK Amelia | RKS Skra Warszawa # | 1980 | U23 | MZ | +1.3 | II | ||||||||||||
3 | 11.91 | KORCZYŃSKA Daria | WKS Śląsk Wrocław # | 1981 | U23 | DS | +0.4 | I | ||||||||||||
3 | 12.27 | ŻYNEL Magdalena | KS Podlasie Białystok # | 1983 | U20 | PD | +1.3 | II | # | |||||||||||
4 | 12.02 | DŁUGA Monika | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1978 | Sen | PM | +0.4 | I | # | |||||||||||
4 | 12.32 | PIETREWICZ Marta | KS Orzeł Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | +1.3 | II | ||||||||||||
5 | 12.05 | RYSIUKIEWICZ Agnieszka | ZLKL Zielona Góra # | 1978 | Sen | LB | +0.4 | I | ||||||||||||
5 | 12.32 | ZIÓŁKOWSKA Agnieszka | RKS Skra Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | +1.3 | II | ||||||||||||
6 | 12.11 | WARDOWSKA Hanna | SKLA Sopot | 1983 | U20 | PM | +0.4 | I | ||||||||||||
6 | 12.37 | MĄKOSZA Marta | RKS Skra Warszawa # | 1983 | U20 | MZ | +1.3 | II | ||||||||||||
7 | 12.47 | BLICHARSKA Danuta | AZS-AWF Warszawa | 1985 | U18 | MZ | +1.3 | II | ||||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 55.58 | SZYMERSKA Ilona | RKS Skra Warszawa # | 1980 | U23 | MZ | I | |||||||||||||
2 | 57.84 | HENNIG Anita | KS AZS AWF Wrocław # | 1982 | U23 | DS | II | |||||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:07.51 | SĘTOWSKA-DRYK Ewelina | AZS-AWF Warszawa | 1980 | U23 | MZ | I | |||||||||||||
2 | 2:07.87 | JAKUBCZAK-PAWELEC Anna | KS Agros Zamość # | 1973 | Sen | LU | I | # | ||||||||||||
3 | 2:09.05 | ALBRYCHT Katarzyna | KKB MOSiR Krosno # | 1982 | U23 | PK | I | |||||||||||||
5 | 2:09.88 | FORYSTEK Agnieszka | KS Bestie OCR Legionowo # | 1981 | U23 | MZ | I | B.D. | Z/7681/21 | 2022 | ||||||||||
6 | 2:10.09 | EJDYS TOMASZEWSKA Sylwia | WKS Śląsk Wrocław # | 1984 | U20 | DS | I | |||||||||||||
7 | 2:10.29 | WIŚNIOWSKA Monika | WLKS Nowe Iganie # | 1984 | U20 | MZ | I | # | ||||||||||||
8 | 2:10.62 | GIŻYŃSKA Anna | AZS-AWF Warszawa # | 1982 | U23 | MZ | II | |||||||||||||
9 | 2:11.42 | KALIŃSKA Renata | KS Warszawianka W-wa # | 1978 | Sen | MZ | II | |||||||||||||
10 | 2:15.76 | CZARNECKA Monika | RKS Skra Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | II | |||||||||||||
11 | 2:17.63 | OLEJKOWSKA Agnieszka | RKS Skra Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | III | |||||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 13.70 | OLEKSY-KACZOROWSKA Justyna | LKS Górnik Wałbrzych # | 1983 | U20 | DS | +1.5 | I | ||||||||||||
2 | 13.76 | FRANKOWSKA Agnieszka | WKS Wawel Kraków # | 1983 | U20 | MA | +1.5 | I | ||||||||||||
3 | 13.93 | SZULC Justyna | AZS Łódź # | 1982 | U23 | LD | +1.5 | I | RÓŻAŃSKI Waldemar | |||||||||||
4 | 13.96 | ORŁOWSKA Zuzanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1982 | U23 | DS | +1.5 | I | ||||||||||||
5 | 14.11 | WITTSTOCK Magdalena | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1979 | Sen | PM | +1.5 | I | ||||||||||||
6 | 14.67 | NOWAK Amelia | RKS Skra Warszawa # | 1980 | U23 | MZ | +1.5 | II | ||||||||||||
7 | 14.80 | BUJNOWICZ Katarzyna | LLKS Osowa Sień # | 1978 | Sen | LB | +1.5 | II | ||||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 58.94 | KIDD Nicola | RKS Skra Warszawa # | 1976 | Sen | MZ | M | |||||||||||||
1 | 62.32 | WIELIŃSKA Emilia | KKL Kielce # | 1985 | U18 | SK | I | |||||||||||||
2 | 59.93 | PŁOCKA Gabriela | LLKS Osowa Sień # | 1983 | U20 | LB | I | |||||||||||||
2 | 63.60 | DURAK Ewelina | AZS-AWF Warszawa | 1981 | U23 | MZ | II | |||||||||||||
3 | 60.44 | IZYDOREK Katarzyna | KS AZS AWF Poznań # | 1979 | Sen | WP | I | |||||||||||||
3 | 64.22 | WÓJCIK Aleksandra | KS Warszawianka W-wa # | 1984 | U20 | MZ | II | KOSSOWSKI Kazimierz | ||||||||||||
4 | 60.88 | STOKOWSKA Dominika | SKS Start Łódź # | 1982 | U23 | LD | I | |||||||||||||
4 | 66.45 | KUSION Renata | RKS Skra Warszawa # | 1985 | U18 | MZ | III | |||||||||||||
5 | 60.96 | SOLICH Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1982 | U23 | MA | I | |||||||||||||
5 | 68.07 | SABAK Aleksandra | RKS Skra Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | III | |||||||||||||
6 | 62.09 | BEJNAROWICZ Magdalena | RKS Skra Warszawa # | 1981 | U23 | MZ | I | |||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.75 | KOŁOTYŁO Małgorzata | NKS Namysłów # | 1984 | U20 | OP | I | |||||||||||||
2 | 1.70 | PRAŻMOWSKA Leonarda | LLKS Osowa Sień # | 1982 | U23 | LB | I | |||||||||||||
3 | 1.65 | CYBULSKA Anna | AZS-AWF Warszawa | 1981 | U23 | MZ | II | |||||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 13.34 | SADACH Aneta | KB Geotermia Uniejów # | 1975 | Sen | LD | -0.3 | M | LIPIŃSKI Zdzisław # | M | ||||||||||
2 | 13.20 | RYWELSKA Kamila | MKS Truso Elbląg # | 1983 | U20 | WN | +1.6 | M | ||||||||||||
3 | 13.10 | SZYKULSKA Renata | LKS Polkowice # | 1974 | Sen | DS | +0.2 | I | MIAZGA Franciszek PIERZCHALA Robert # | BEZ | ||||||||||
4 | 12.84 | ŚWITAŁA Aldona | MUKS Kadet Rawicz # | 1981 | U23 | WP | 0.0 | I | ||||||||||||
5 | 12.82 | KOSUDA Agata | AZS UMCS Lublin # | 1984 | U20 | LU | I | |||||||||||||
6 | 12.80 | KOSUDA Agata | AZS UMCS Lublin # | 1984 | U20 | LU | +0.6 | I | ||||||||||||
7 | 12.45 | KUCZKOWSKA Anna | KS Warszawianka W-wa # | 1978 | Sen | MZ | 0.0 | I | ||||||||||||
8 | 12.43 | JAROS Alicja | KS AZS AWF Kraków # | 1982 | U23 | MA | 0.0 | I | ||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 55.75 | WIŚNIEWSKA Joanna | LKS Polkowice # | 1972 | Sen | DS | M | B.D. # | Z/4389/11 | 2019 | M | |||||||||
2 | 54.44 | POTĘPA Wioletta | WKS Śląsk Wrocław # | 1980 | U23 | DS | I | # | ||||||||||||
3 | 46.86 | RACIBORSKA Ewa | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1979 | Sen | LU | I | |||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 56.15 | BORAWSKA Jolanta | KS AZS AWF Wrocław # | 1976 | Sen | DS | I | |||||||||||||
2 | 54.94 | KITA Katarzyna | KS Agros Zamość # | 1984 | U20 | LU | I | |||||||||||||
3 | 54.26 | ZIÓŁKOWSKA Michalina | OŚ AZS Poznań # | 1983 | U20 | WP | I | |||||||||||||
4 | 52.94 | OLSZEWSKA Izabela | KS Podlasie Białystok # | 1983 | U20 | PD | I | |||||||||||||
5 | 48.27 | PIETRUCH Emilia | RKS Skra Warszawa # | 1980 | U23 | MZ | I | |||||||||||||
6 | 48.17 | ZADURA Małgorzata | AZS-AWF Warszawa # | 1982 | U23 | MZ | I | # | ||||||||||||
7 | 45.79 | WRZECIONO Dorota | AZS-AWF Warszawa | 1982 | U23 | MZ | II | |||||||||||||
8 | 40.53 | OŚKA Emilia | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1982 | U23 | LU | III | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 57.79 | RYBAK Ewa | NKS Namysłów # | 1974 | Sen | OP | MM | DAMSZEL Jacek | ||||||||||||
2 | 56.21 | MADEJCZYK Barbara | LKS Jantar Ustka # | 1976 | Sen | PM | MM | # | ||||||||||||
3 | 49.74 | CZENSKA Magdalena | AZS-AWF Warszawa | 1981 | U23 | MZ | I | # | ||||||||||||
4 | 49.52 | PIWNICKA Urszula | SKLA Sopot # | 1983 | U20 | PM | I | # | ||||||||||||
5 | 47.37 | SKIBA Kamila | RLTL GGG Radom # | 1982 | U23 | MZ | I | B.D. # | Z/1384/14 | 2024 | ||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 10.69 | BIELCZYK Michał | AZS-AWF Warszawa | 1984 | U20 | MZ | +0.3 | I | # | |||||||||||
1 | 10.87 | KOCZOŃ Krzysztof | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1982 | U23 | LU | 0.0 | I | ||||||||||||
2 | 10.70 | PTAK Paweł | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1983 | U20 | WP | +0.3 | I | PTAK Krzysztof | 1 | ||||||||||
2 | 10.95 | WASZKOWIAK Erwin | KS Podlasie Białystok # | 1980 | U23 | PD | 0.0 | II | ||||||||||||
3 | 10.75 | GAJ Adam | OŚ AZS Poznań # | 1983 | U20 | WP | +0.3 | I | ||||||||||||
3 | 11.03 | ŚWIERCZYŃSKI Marcin | KS Warszawianka W-wa # | 1982 | U23 | MZ | 0.0 | II | ||||||||||||
4 | 10.90 | BRĄCZKOWSKI Robert | PLKS Gwda Piła # | 1983 | U20 | WP | +0.3 | I | ||||||||||||
5 | 10.94 | KASKA Tomasz | SSA Legia 1926 Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | +0.3 | II | ||||||||||||
6 | 10.95 | BADUREK Marcin | RKS Skra Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | +0.3 | II | ||||||||||||
6 | 11.40 | KOZA Paweł | RKS Skra Warszawa # | 1985 | U18 | MZ | 0.0 | III | ||||||||||||
7 | 11.24 | BŁOCIAN Rafał | LKLA Krokus Astromal Leszno # | 1986 | U18 | WP | +0.3 | II | PTAK Krzysztof | M | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:50.87 | SZWAJNOCH Patrycjusz | OKS Start Otwock | 1980 | U23 | MZ | I | |||||||||||||
2 | 1:51.05 | FUDALEJ Marcin | KKL Kielce # | 1976 | Sen | SK | I | |||||||||||||
3 | 1:51.12 | SHEGUMO Yared | KS AZS AWF Warszawa # | 1983 | U20 | MZ | I | WĄSOWSKI Janusz # | Z/5097/11 | 2023 | M | |||||||||
4 | 1:51.38 | BOBROWSKI Przemysław | MKS Juvenia Białystok # | 1980 | U23 | PD | I | B.D. | Z/2500/20 | 2020 | ||||||||||
5 | 1:52.46 | BERNARDELLI Michał | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1980 | U23 | PD | II | B.D. B.D. | Z/2823/11 | 2019 | 2 | |||||||||
6 | 1:52.78 | PĘKALA Mariusz | KU AZS URz Rzeszów | 1980 | U23 | PK | II | ZABORNIAK Stanisław | ||||||||||||
7 | 1:52.91 | BÓB Łukasz | niest. Opole # | 1982 | U23 | OP | II | ŻURAWSKI Tadeusz # | BEZ | |||||||||||
8 | 1:53.16 | MARKS Tomasz | KS AZS UWM Olsztyn # | 1981 | U23 | WN | II | |||||||||||||
9 | 1:54.81 | PERLICKI Sławomir | LKS Orkan Wlkp. Poznań # | 1983 | U20 | WP | II | |||||||||||||
10 | 1:54.83 | MATUSIEWICZ Łukasz | WKS Wawel Kraków # | 1982 | U23 | MA | II | |||||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 8:27.48 | SZYMKOWIAK Tomasz | MKL Toruń # | 1983 | U20 | KP | II | GĘSICKI Marian # | Z/2657/11 | 2024 | 1 | |||||||||
2 | 8:34.05 | SMALEC Michał | KS Podlasie Białystok # | 1981 | U23 | PD | II | |||||||||||||
4 | 8:49.21 | RZESZEWICZ Karol | LKS Zantyr Sztum # | 1983 | U20 | PM | III | # | ||||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 51.83 | MIŚTAK Zenon | AZS-AWF Katowice | 1980 | U23 | SL | I | |||||||||||||
2 | 51.96 | MOTYKA Marek | AZS-AWF Katowice | 1980 | U23 | SL | I | |||||||||||||
3 | 52.41 | JOACHIMIAK Marcin | LLKS Gubin | 1983 | U20 | LB | I | |||||||||||||
4 | 53.46 | ADAMCZYK Jakub | MKS Polonia Warszawa # | 1979 | Sen | MZ | I | ADAMCZYK Jakub B.D. # | Z/3910/11 | 2024 | 3 | |||||||||
5 | 54.75 | GŁOWACZ Radosław | KU AZS URz Rzeszów | 1979 | Sen | PK | II | ZABORNIAK Stanisław | ||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 2.00 | BORYSIEWICZ Wojciech | SKLA Sopot | 1982 | U23 | PM | II | |||||||||||||
2 | 2.00 | SIBIGA Wojciech | RKS Skra Warszawa # | 1983 | U20 | MZ | II | # | ||||||||||||
3 | 2.00 | BAŁKOWIEC Grzegorz | WLKS Nowe Iganie # | 1984 | U20 | MZ | II | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 4.80 | PIEŃKOWSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1983 | U20 | PM | I | |||||||||||||
2 | 4.60 | CZERNIAK Przemysław | SL Olimpia Poznań # | 1984 | U20 | WP | I | DZIAMSKI Krzysztof | Z/1609/20 | 2024 | ||||||||||
3 | 4.20 | WANAT Marcin | RKS Skra Warszawa # | 1980 | U23 | MZ | II | |||||||||||||
4 | 4.20 | KOŁEK Samuel | WZSN Start Wrocław # | 1984 | U20 | DS | II | B.D. B.D. | , Z/2489/23 | , 2024 | ||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 18.82 | CHRZANOWSKI Tomasz | WKS Śląsk Wrocław # | 1981 | U23 | DS | M | |||||||||||||
2 | 18.58 | WENTA Sebastian | KL Lechia Gdańsk # | 1975 | Sen | PM | M | |||||||||||||
3 | 18.54 | MAJEWSKI Tomasz | AZS-AWF Warszawa # | 1981 | U23 | MZ | M | # | ||||||||||||
4 | 18.42 | WENTA Łukasz | KL Lechia Gdańsk # | 1979 | Sen | PM | M | |||||||||||||
5 | 16.40 | OLSZEWSKI Radosław | AZS-AWF Warszawa | 1982 | U23 | MZ | I | B.D. | BEZ | |||||||||||
6 | 15.08 | WÓJCIAK Jacek | KS AZS AWF Kraków # | 1980 | U23 | MA | I | |||||||||||||
7 | 14.58 | JASIONEK Marcin | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1976 | Sen | PD | I | |||||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 76.67 | PAŁYSZKO Maciej | KKL Kielce # | 1978 | Sen | SK | MM | |||||||||||||
2 | 74.37 | KONDRATOWICZ Wojciech | RKS Skra Warszawa # | 1980 | U23 | MZ | MM | |||||||||||||
3 | 68.17 | KALISZEWSKI Krzysztof | RKS Skra Warszawa # | 1972 | Sen | MZ | I | |||||||||||||
4 | 66.59 | KOZŁOWSKI Krzysztof | AZS-AWF Gorzów | 1980 | U23 | LB | I | |||||||||||||
5 | 59.05 | MAKSYMIUK Robert | RKS Skra Warszawa # | 1984 | U20 | MZ | I | |||||||||||||
6 | 55.97 | SZEWCZYK Marcin | MUKS Park Zduńska Wola | 1983 | U20 | LD | I | |||||||||||||
7 | 52.95 | GÓRA Marcin | AZS-AWF Warszawa | 1982 | U23 | MZ | II | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.1641778945923 sekund |