Olsztyn 29.05.2004 |
||||||||||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25.37 | DĄBROWSKA Natalia | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | II | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:16.51 | SOCHOŃ Sylwia | UKS Czwórka Białystok # | 1986 | U20 | PD | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 2:17.97 | REJENT Natalia | MKS Truso Elbląg # | 1987 | U18 | WN | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:18.74 | DĄBROWSKA Justyna | LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # | 1987 | U18 | PD | III | |||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:53.70 | MAJEWSKA Anna | MLKS Ostróda | 1987 | U18 | WN | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 4:56.10 | DRAPAŁA Olga | PKS Gwardia Szczytno # | 1987 | U18 | WN | III | |||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 62.22 | KNIEFEL Aleksandra | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | I | |||||||||||
2 | s | 1 | 64.87 | CHARTANOWICZ Monika | KBWiR Dystans Ełk # | 1986 | U20 | WN | II | PAZIEWSKI Janusz | ||||||||||
3 | s | 1 | 65.50 | AUGUSTYNOWICZ Elżbieta | LUKS Orneta # | 1985 | U20 | WN | II | |||||||||||
1 | s | 2 | 67.67 | TRZCIŃSKA Katarzyna | PKS Gwardia Szczytno # | 1988 | U18 | WN | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 68.87 | OLSZEWSKA Marta | KS AZS UWM Olsztyn # | 1987 | U18 | WN | III | B.D. | ||||||||||
2000 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | 6:57.20 | LESIK Magdalena | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | I | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | ||||||||||||
2 | 7:03.34 | NOWAK Aleksandra | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U20 | WN | II | |||||||||||||
3 | 7:12.23 | BARCEWICZ Marta | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | II | # | ||||||||||||
4 | 7:32.13 | NAJDA Anna | KS AZS UWM Olsztyn # | 1984 | U23 | WN | -- | LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał | ||||||||||||
5 | 7:37.96 | WRÓBLEWSKA Monika | MKS Truso Elbląg # | 1986 | U20 | WN | III | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.41 | CHLEBOWSKA Natalia | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1985 | U20 | LU | 0.0 | II | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 14.84 | DZIERZĘCKA Magdalena | MUKL Brodnica # | 1981 | Sen | KP | I | |||||||||||||
2 | SITARZ Katarzyna | KS Polonia Pasłęk # | 1986 | U20 | WN | |||||||||||||||
3 | SUPIŃSKA Justyna | PKS Gwardia Szczytno # | 1987 | U18 | WN | |||||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 50.39 | PIWNICKA Urszula | SKLA Sopot # | 1983 | U23 | PM | I | # | ||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.02 | OLEJARCZYK Kacper | KS Zawkrze Mława # | 1987 | U18 | MZ | +0.2 | II | B.D. | |||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 22.46 | OLEJARCZYK Kacper | KS Zawkrze Mława # | 1987 | U18 | MZ | II | B.D. | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
4 | s | 1 | 50.99 | WROŃSKI Mateusz | AZS-AWF Warszawa # | 1987 | U18 | MZ | III | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 51.45 | PODOLAK Piotr | KS AZS UWM Olsztyn # | 1987 | U18 | WN | III | |||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:49.47 | OTOLIŃSKI Adrian | MKS Truso Elbląg # | 1981 | Sen | WN | I | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:50.34 | KRUPA Piotr | LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # | 1985 | U20 | MZ | I | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:51.07 | PODOLAK Michał | KS AZS UWM Olsztyn # | 1985 | U20 | WN | I | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:52.33 | WOLIŃSKI Tomasz | KS AZS UWM Olsztyn # | 1982 | U23 | WN | II | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:52.55 | PIETERCZYK Damian | LUKS Dystans Wydminy # | 1984 | U23 | WN | II | B.D. | Z/0996/12 | 2017 | 1 | |||||||
6 | s | 1 | 1:54.97 | RUTKOWSKI Daniel | LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # | 1986 | U20 | MZ | II | KORYTKOWSKI Andrzej | ||||||||||
7 | s | 1 | 1:56.89 | SITEK Grzegorz | LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # | 1988 | U18 | MZ | II | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:59.68 | KRAUZE Kamil | niest. Warszawa # | 1987 | U18 | MZ | III | # | ||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:53.98 | LASIUK Grzegorz | KS AZS UWM Olsztyn # | 1984 | U23 | WN | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 3:54.28 | NOWOTKA Rafał | MLKS Ostróda | 1985 | U20 | WN | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:55.91 | KOPEĆ Wojciech | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | II | B.D. | Z/1267/14 | 2022 | 1 | |||||||
4 | s | 1 | 3:56.10 | TREPANOWSKI Tomasz | UKS Jedynka Bartoszyce # | 1986 | U20 | WN | II | |||||||||||
6 | s | 1 | 3:58.28 | DOJNIA Łukasz | KBWiR Dystans Ełk # | 1985 | U20 | WN | II | PAZIEWSKI Janusz | ||||||||||
8 | s | 1 | 4:03.88 | PIERWONICKI Krzysztof | KS AZS UWM Olsztyn # | 1987 | U18 | WN | III | |||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 55.19 | KOZŁOWSKI Kacper | KS AZS UWM Olsztyn # | 1986 | U20 | WN | II | KOZŁOWSKI Zbigniew # | Z/2130/11 | 2020 | M | |||||||||
2 | 55.44 | MRÓWKA Krzysztof | KS AZS UWM Olsztyn # | 1984 | U23 | WN | II | |||||||||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | 5:58.70 | WALEROWICZ Tomasz | LKS Olymp Błonie # | 1981 | Sen | MZ | -- | ŻUKIEWICZ Maciej # | Z/2782/16 | 2017 | 1 | |||||||||
2 | 6:37.13 | SOSNOWSKI Marcin | UKS Jedynka Bartoszyce # | 1987 | U18 | WN | IV | |||||||||||||
3 | 6:41.09 | WALCZAK Emil | UKS Jedynka Bartoszyce # | 1987 | U18 | WN | IV | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 7.59 | ŁUKASIAK Michał | AZS-AWF Warszawa | 1984 | U23 | MZ | +0.8 | I | # | |||||||||||
3 | 6.02 | PABICH Łukasz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U16 | SL | +0.3 | IV | B.D. | 3 | ||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.40 | GROCHOWSKI Radosław | PKS Gwardia Szczytno # | 1987 | U18 | WN | III | |||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 18.96 | GOLBA Piotr | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | I | # | ||||||||||||
2 | 15.63 | GAWKOWSKI Adam | AZS-AWF Warszawa # | 1986 | U20 | MZ | II | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 54.52 | SADOWSKI Sławomir | KBWiR Dystans Ełk # | 1986 | U20 | WN | III | B.D. | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.94782686233521 sekund |