Kraków 08 - 09.05.2010
Mistrzostwa woj.małopolskiego juniorów. Wojewódzka Olimpiada Młodzieży (brak fotofiniszu)
100 m K
1 s 1 13.36 KLIMEK Iwona MLUKS Tarnów 95 U16 MA +0.2 IV #
2 s 1 14.11 STEFANIUK Paulina WKS Wawel Kraków 96 U16 MA +0.2 V
3 s 1 14.35 DUDZIŃSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA +0.2 V
4 s 1 14.73 GADOMSKA Beata WKS Wawel Kraków 96 U16 MA +0.2 --
1 s 2 14.42 BISKUP Angelika WKS Wawel Kraków 96 U16 MA -1.7 V
2 s 2 14.64 OCIEPA Paulina KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA -1.7 --
3 s 2 14.88 SŁOWIK Weronika WKS Wawel Kraków 96 U16 MA -1.7 --
4 s 2 15.44 GAŁKA Natalia KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA -1.7 --
5 s 2 15.55 KMIEĆ Aneta SKS Kusy Kraków 96 U16 MA -1.7 --
1 e 1 13.13 BANASIK Monika WKS Wawel Kraków 90 U23 MA 0.0 III #
1 e 1 13.14 ŁABNO Ewa WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -0.2 III B.D. B.D. 2
2 e 1 13.31 SZCZUREK Klaudia WKS Wawel Kraków 92 U20 MA 0.0 IV #
2 e 1 13.81 KOWALSKA Marlena UKS Kobylanka 94 U18 MA -0.2 --
3 e 1 13.49 OLSZEWSKA Emanuela KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA 0.0 IV
3 e 1 13.92 ŻULIŃSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.2 --
4 e 1 13.82 WÓJCIGA Dorota UKS Gminy Brzeszcze # 92 U20 MA 0.0 --
4 e 1 13.96 ZATOROWSKA Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.2 --
5 e 1 13.87 GRZYBOWSKA Beata MUKS ILKUS Olkusz 91 U20 MA 0.0 -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
5 e 1 14.09 SOBASZEK Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.2 --
6 e 1 14.01 BYCZEK Anna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA 0.0 --
6 e 1 14.16 WINDAK Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.2 --
7 e 1 14.27 JASZCZYŃSKA Anna WKS Wawel Kraków 92 U20 MA 0.0 -- B.D. BEZ
7 e 1 14.44 PADŁO Anna WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.2 --
1 e 2 12.62 SUCHOWIECKA Paula niest. Kraków # 89 U23 MA +0.6 II NOWAK Marcin 1
1 e 2 13.50 KRZYWDA Malwina SKS Kusy Kraków 94 U18 MA -0.1 IV
2 e 2 13.32 BODURKA Agnieszka WKS Wawel Kraków 89 U23 MA +0.6 -- #
2 e 2 13.65 WESOŁOWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.1 IV
3 e 2 13.43 ROJOWSKA Maria WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +0.6 IV #
3 e 2 14.09 DUDZIK Justyna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -0.1 -- #
4 e 2 13.50 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot # 88 U23 PM +0.6 --
4 e 2 14.17 KOZAK Agnieszka WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.1 --
5 e 2 14.19 SMUTEK Sylwia LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA +0.6 --
5 e 2 14.22 BURDA Katarzyna WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.1 -- B.D. B.D. # 2
6 e 2 14.48 HORWAT Barbara KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -0.1 -- #
1 f 13.32 ŁABNO Ewa WKS Wawel Kraków # 94 U18 MA -3.0 IV B.D. B.D. 2
1 f 13.44 SZCZUREK Klaudia WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -1.7 IV #
2 f 13.50 OLSZEWSKA Emanuela KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA -1.7 IV
2 f 13.89 WESOŁOWSKA Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -3.0 --
3 f 13.58 ROJOWSKA Maria WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -1.7 IV #
3 f 13.97 KRZYWDA Malwina SKS Kusy Kraków 94 U18 MA -3.0 --
4 f 14.03 WÓJCIGA Dorota UKS Gminy Brzeszcze # 92 U20 MA -1.7 --
4 f 14.06 KOWALSKA Marlena UKS Kobylanka 94 U18 MA -3.0 --
5 f 14.06 GRZYBOWSKA Beata MUKS ILKUS Olkusz 91 U20 MA -1.7 -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
5 f 14.20 ZATOROWSKA Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -3.0 --
6 f 14.23 ŻULIŃSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -3.0 --
6 f 14.34 BYCZEK Anna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -1.7 --
7 f 14.25 SOBASZEK Małgorzata WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -3.0 --
7 f 14.66 JASZCZYŃSKA Anna WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -1.7 -- B.D. BEZ
8 f 14.36 DUDZIK Justyna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -3.0 -- #
300 m K
1 41.04 SUCHOWIECKA Paula niest. Kraków # 89 U23 MA -- NOWAK Marcin 1
2 42.96 BANASIK Monika WKS Wawel Kraków 90 U23 MA -- #
3 47.71 STEFANIUK Paulina WKS Wawel Kraków 96 U16 MA V
4 47.94 GADOMSKA Beata WKS Wawel Kraków 96 U16 MA V
5 49.32 KOŻUCH Ewa UKS Budowlani Nowy Sącz 96 U16 MA --
6 50.77 SŁOWIK Weronika WKS Wawel Kraków 96 U16 MA --
7 52.55 SZCZEPANEK Natalia MUKS ILKUS Olkusz 97 U14 MA --
8 52.97 KMIEĆ Aneta SKS Kusy Kraków 96 U16 MA --
400 m K
1 s 1 57.74 ZIELINKIEWICZ Anna KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA II B.D. # 3
2 s 1 59.44 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA III MIREK Wacław # Z/1926/11 2019 1
3 s 1 59.57 KRĘŻEL Aleksandra MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA III #
4 s 1 60.54 MIKLER Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
5 s 1 60.56 ZAMBROWSKA Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie # 91 U20 MA III #
6 s 1 61.03 ZIMNICKA Marta niest. Kraków # 85 Sen MA III
7 s 1 61.06 RYBAK Martyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III
1 s 2 63.25 ŚLĘZAK Karolina IKS Olkusz 93 U18 MA IV
2 s 2 63.93 MSTOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA IV #
3 s 2 65.46 CHRAST Karolina LKS Grodzisko Raciechowice 93 U18 MA --
4 s 2 66.23 ZAJĄC Katarzyna ZKS Unia Tarnów 93 U18 MA --
5 s 2 67.12 STROJNA Maria ZKS Unia Tarnów 94 U18 MA --
6 s 2 67.21 MALINOWSKA Natalia KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA -- #
1 s 3 64.58 GAŻEŁ Karolina KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
2 s 3 65.31 JANICKA Laura KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -- #
3 s 3 66.63 HORWAT Barbara KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -- #
4 s 3 68.91 JASKÓŁKA Kinga KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
5 s 3 68.96 NOWAK Wioletta LKS Kłos Olkusz # 93 U18 MA --
6 s 3 69.91 RURKA Justyna UKS Kobylanka 94 U18 MA --
7 s 3 72.13 WIERTEL Iwona UKS Polfin Oświęcim 94 U18 MA -- KRZYZAK Stanislaw # Z/5239/11 2013 BEZ
100 m pł J MŁ K
1 16.20 KUŹMA Maja KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +1.3 III
3 21.20 PTASZEK Paulina LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA +1.3 --
100 m pł K
2 16.58 DUBAJ Justyna WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +1.3 III
4 22.50 ZAJĄC Natalia WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +1.3 --
4x100 m K
1 s 1 50.95 MARCHEWKA Angelika
SZCZUREK Klaudia
GAUDYN Weronika
ROJOWSKA Maria
WKS Wawel Kraków 92
92
92
92
U20 MLP --


2 s 1 52.65 WESOŁOWSKA Małgorzata
KOZAK Agnieszka
SOBASZEK Małgorzata
NYCZ Nina
WKS Wawel Kraków 94
94
94
93
U18 MLP --


100 m M
1 e 1 11.47 STAWIARZ Dariusz niest. Kraków # 93 U18 MA +0.7 III
1 e 1 11.59 GAUDYN Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.6 III
2 e 1 11.70 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.6 III #
2 e 1 11.88 FUGAS Tomasz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.7 IV #
3 e 1 11.85 GUT Paweł KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +0.6 -- KOLODZIEJ Roman BEZ
3 e 1 11.94 PIETRYKA Filip KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.7 IV
4 e 1 12.01 SUPERSON Marcin KU AZS Politechniki Krakowskiej # 88 U23 MA +0.6 -- B.D. GIZA Andrzej # , Z/1356/12 , 2012 3
4 e 1 12.14 ZIELIŃSKI Adrian WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.7 IV
5 e 1 12.16 KORNAŚ Bartosz KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +0.6 --
5 e 1 12.37 SASAK Mateusz UKS Kobylanka 94 U18 MA +0.7 --
6 e 1 12.31 PITALA Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.6 --
6 e 1 12.62 WACEK Łukasz UKS Kobylanka 94 U18 MA +0.7 --
7 e 1 13.11 KRAWIEC Robert WKS Wawel Kraków 93 U18 MA +0.7 --
1 e 2 11.58 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +1.1 III B.D. # 1
1 e 2 11.81 DOBROWOLSKI Szczepan KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.1 IV
2 e 2 11.73 WĘC Mateusz KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.1 III
2 e 2 11.93 LASIK Karol KS Cracovia 1906 Kraków 91 U20 MA +1.1 IV
3 e 2 11.93 SĄCZAWA Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.1 IV #
3 e 2 12.06 TOKARCZYK Paweł UKS Budowlani Nowy Sącz 92 U20 MA +1.1 IV
4 e 2 12.09 EKSTOWICZ Paweł WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +1.1 IV
4 e 2 12.41 BISAGA Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa # 94 U18 MA +1.1 --
5 e 2 12.70 SIBIK Andrzej KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.1 --
1 e 3 11.53 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U23 MA +1.4 III B.D. # Z/4054/11 2019 1
1 e 3 11.76 MACIOŁEK Piotr WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.9 IV
2 e 3 11.55 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków 90 U23 MA +1.4 III #
2 e 3 11.94 SZCZUPAK Michał KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA +0.9 IV #
3 e 3 11.56 PIERÓG Paweł WKS Wawel Kraków 87 Sen MA +1.4 III
3 e 3 11.99 GÓRKIEWICZ Michał LKS Kłos Olkusz 93 U18 MA +0.9 IV MENTLEWICZ Janusz B.D. # Z/5177/11 2016 BEZ
4 e 3 11.87 SOBÓR Damian WKS Wawel Kraków 88 U23 MA +1.4 -- KOLODZIEJ Roman 2
4 e 3 12.24 KASPRZAK Patryk UKS Gimpel Nowy Targ 93 U18 MA +0.9 -- #
5 e 3 12.61 LEŚNIAK Szymon WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.9 --
5 e 3 14.89 KOWALSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 48 Masters MA +1.4 -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. # , Z/0177/19 , 2019
6 e 3 12.65 KUSAK Piotr LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA +0.9 --
1 f 11.63 STAWIARZ Dariusz niest. Kraków # 93 U18 MA -1.7 III
1 f 11.71 GAUDYN Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -1.3 III
2 f 11.66 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -1.7 III B.D. # 1
2 f 11.78 DOBROWOLSKI Szczepan KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -1.3 IV
3 f 11.92 LASIK Karol KS Cracovia 1906 Kraków 91 U20 MA -1.3 IV
3 f 11.95 WĘC Mateusz KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -1.7 IV
4 f 11.98 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -1.3 IV #
4 f 12.11 FUGAS Tomasz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -1.7 IV #
5 f 12.01 EKSTOWICZ Paweł WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -1.3 IV
5 f 12.25 MACIOŁEK Piotr WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -1.7 --
6 f 12.24 TOKARCZYK Paweł UKS Budowlani Nowy Sącz 92 U20 MA -1.3 --
6 f 12.28 SĄCZAWA Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -1.7 -- #
7 f 12.33 SZCZUPAK Michał KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -1.7 -- #
8 f 12.34 PIETRYKA Filip KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA -1.7 --
1 12.44 KANIOWSKI Bartosz WKS Wawel Kraków 95 U16 MA +0.6 V
2 12.48 WARMUZ Paweł KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA +0.6 V #
3 12.49 KULKA Jakub UKS Gminy Brzeszcze # 95 U16 MA +0.6 V B.D. BEZ
4 12.52 JĘDRAS Dominik WKS Wawel Kraków 96 U16 MA +0.6 V
5 13.26 HOŁUJ Bernard WKS Wawel Kraków 96 U16 MA +0.6 --
6 13.38 WOŹNIAK Kamil WKS Wawel Kraków 95 U16 MA +0.6 --
7 13.58 MACHETA Błażej WKS Wawel Kraków 95 U16 MA +0.6 --
8 13.73 HOŁUJ Bartłomiej WKS Wawel Kraków 96 U16 MA +0.6 --
300 m M
1 34.42 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 U23 MA -- B.D. # Z/4054/11 2019 1
2 34.56 PIERÓG Paweł WKS Wawel Kraków 87 Sen MA --
3 35.13 SOBÓR Damian WKS Wawel Kraków 88 U23 MA -- KOLODZIEJ Roman 2
4 37.96 GAJEWSKI Szymon WKS Wawel Kraków 93 U18 MA --
5 40.74 LEŚNIAK Szymon WKS Wawel Kraków 94 U18 MA --
6 43.08 WOŹNIAK Kamil WKS Wawel Kraków 95 U16 MA --
7 45.69 DEPTA Michał KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/4598/18 2019 BEZ
400 m M
1 s 1 50.60 KNAPIK Michał RKS Łódź # 93 U18 LD III
2 s 1 50.93 BUCZKOWSKI Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 91 U20 MA III B.D. BEZ
3 s 1 51.32 SAMBORSKI Mikołaj KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
4 s 1 51.85 PAŚ Mariusz LKS Omega Kleszczów 88 U23 LD III #
5 s 1 52.14 ZIELINKIEWICZ Arkadiusz niest. Kraków # 85 Sen MA III KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
6 s 1 52.54 MICHALAK Michał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 93 U18 MA III
7 s 1 53.70 POTOK Daniel ULKS Lipinki # 93 U18 MA IV #
8 s 1 55.00 ŁUKASIK Łukasz ZKS Unia Tarnów 93 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/4313/11 2011 4
1 s 2 50.57 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków # 87 Sen MA III KOLODZIEJ Roman 2
2 s 2 52.49 MARZEC Grzegorz MKS Tempo Kęty 93 U18 MA III
3 s 2 53.31 OSTROWSKI Piotr MLUKS Tarnów 94 U18 MA IV #
4 s 2 53.60 PRZYBYŁA Wiktor UKS Gimpel Nowy Targ 92 U20 MA IV B.D. # BEZ
5 s 2 55.67 KOCZUR Eryk MKS Tempo Kęty 94 U18 MA --
6 s 2 57.57 STELMACH Bartłomiej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 93 U18 MA --
1 s 3 56.59 FRYCZ Radosław LKS Kłos Olkusz 92 U20 MA --
2 s 3 56.93 WACEK Łukasz UKS Kobylanka 94 U18 MA --
3 s 3 58.25 RAJCA Kamil KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
4 s 3 59.54 DANICZ Grzegorz UKS Kobylanka 94 U18 MA -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
5 s 3 59.69 MAJCHERKIEWICZ Mateusz LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA --
6 s 3 74.93 MYSTEK Dominik LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA --
110 m pł J MŁ M
1 14.52 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL -0.7 II B.D. # BEZ
3 17.91 CIEŚLA Przemysław LKS Brzezina Osiek # 94 U18 MA -0.7 -- #
4 17.97 CIEŚLIK Miłosz UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U18 PK -0.7 --
5 18.54 KRAWIEC Robert WKS Wawel Kraków 93 U18 MA -0.7 --
110 m pł M (99.1) M
2 16.41 ARCZYŃSKI Mirosław KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.7 III
4x100 m M
1 s 1 43.98 STAWIARZ Dariusz
SZCZUPAK Michał
SAMBORSKI Mikołaj
SARNECKI Paweł
KS AZS AWF Kraków 93
94
93
94
U18 MLP --


B.D.
1
2 s 1 45.24 ŁOSINIECKI Kamil
ARCZYŃSKI Mirosław
GAUDYN Jakub
DOBROWOLSKI Szczepan
KS AZS AWF Kraków 92
92
92
92
U20 MLP --


3 s 1 45.59 ZIELIŃSKI Adrian
MARTYNA Bogusz
MACIOŁEK Piotr
FUGAS Tomasz
WKS Wawel Kraków 94
94
94
94
U18 MLP --


4 s 1 47.96 KOCJAN Maciej
MYSTEK Dominik
CIEŚLA Przemysław
KUSAK Piotr
LKS Kłos Olkusz 94
94
94
94
U18 MLP --


© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4974739551544 sekund