Kraków 08 - 09.05.2010
Mistrzostwa woj.małopolskiego juniorów. Wojewódzka Olimpiada Młodzieży
600 m K
1 1:48.83 KALIWODA Monika MUKS ILKUS Olkusz # 96 U16 MA V BORAWSKI Krzysztof # Z/0839/12 2014 4
2 1:52.16 WOLCZYŃSKA Jaśmina MUKS ILKUS Olkusz # 96 U16 MA -- B.D. BEZ
3 1:54.17 KOŻUCH Ewa UKS Budowlani Nowy Sącz 96 U16 MA --
4 1:55.06 NATONIK Joanna UKS Gminy Brzeszcze # 96 U16 MA --
5 1:56.40 BYCZEK Kinga IKS Olkusz 95 U16 MA -- #
6 2:00.35 DZIADKOWIEC Klaudia UKS Gminy Brzeszcze # 95 U16 MA --
800 m K
1 2:13.99 ZIELINKIEWICZ Anna KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA II B.D. # 3
2 2:19.88 MIKLER Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA III
3 2:23.48 GĘGA Monika KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III
4 2:23.98 RYBAK Martyna KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA III
5 2:25.04 BULDA Aleksandra UKS Jedynka Skawina 92 U20 MA IV #
6 2:26.50 GAŻEŁ Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA IV KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
7 2:29.66 ŚLĘZAK Karolina IKS Olkusz 93 U18 MA IV
8 2:34.07 MSTOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -- #
9 2:43.38 NOWAK Wioletta LKS Kłos Olkusz # 93 U18 MA --
3000 m K
1 10:50.71 PODSIADŁO Roksana WKS Wawel Kraków 92 U20 MA III #
2 10:53.40 KULKA Regina ULKS Lipinki 89 U23 MA III WOJNA Anna Z/5014/11 2015 2
3 11:42.32 LITWIŃSKA Jagoda UKS bieganie.pl Wieliczka # 93 U18 MA -- B.D. 3
4 11:47.33 CIEMPKA Agata LKS Kłos Olkusz 92 U20 MA -- B.D. BEZ
5 11:50.69 CIEŚLIK Aleksandra LKS Kłos Olkusz 93 U18 MA --
2000 m prz K
1 7:01.06 DULAK Katarzyna UKS Budowlani Nowy Sącz 93 U18 MA II KLIMEK Józef B.D. # Z/0369/11 2018 3
2 8:06.22 WOJCIECHOWSKA Katarzyna MKS Stal Nowa Dęba 95 U16 PK III #
3 8:11.64 RZYMEK Sabina MLUKS Tarnów 94 U18 MA -- #
4 8:45.25 ŁASKAWIEC Marta IKS Olkusz 92 U20 MA --
Wzwyż K
1 1.25 WALCZYK Patrycja LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA --
1 1.50 BORCZAK Aleksandra SKS Kusy Kraków 95 U16 MA IV
1 1.70 BUKOWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ I RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3847/11 2015 1
2 1.50 ZAJĄC Zuzanna WKS Wawel Kraków 95 U16 MA IV
2 1.66 PRAŻUCH Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA II
3 1.50 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA IV ZAPART Stanisław B.D. # Z/1189/12 2018 2
3 1.55 HEJNA Edyta KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA III
Trójskok K
1 11.01 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA -0.2 III ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
1 12.28 WŁODARCZYK Natalia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA +1.1 I #
2 11.56 HEJNA Edyta KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA +1.1 II
3 11.40 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA +1.6 III B.D. B.D. 2
Kula (3) K
1 13.19 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA II TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
2 9.56 DURAJ Agnieszka MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA V BORAWSKI Krzysztof BEZ
3 8.27 NOWAK Gabriela WKS Wawel Kraków # 95 U16 MA --
4 7.75 LITWIN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- #
5 7.43 TYLIBA Dominika MUKS ILKUS Olkusz 95 U16 MA --
Kula (4) K
1 7.91 CZOPEK Klaudia MUKS ILKUS Olkusz 93 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
1 10.08 ZEMAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III B.D. BEZ
2 7.56 DAŃDA Anna MUKS ILKUS Olkusz 93 U18 MA --
2 8.79 KACZOR Klaudia KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -- #
3 5.72 SOLECKA Sylwia IKS Olkusz 93 U18 MA --
3 8.60 WACŁAWIK Beata WKS Wawel Kraków 92 U20 MA --
4 6.20 SZOTA Agnieszka IKS Olkusz 91 U20 MA --
Oszczep (600) K
1 24.92 NOWAK Gabriela WKS Wawel Kraków # 95 U16 MA --
2 18.85 DAŃDA Anna MUKS ILKUS Olkusz 93 U18 MA --
3 16.94 CZOPEK Klaudia MUKS ILKUS Olkusz 93 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
4 16.82 LITWIN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- #
600 m M
1 1:30.27 DEREWECKI Mateusz KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA III
2 1:30.71 HEKŁOWSKI Rafał MLUKS Tarnów 95 U16 MA III
3 1:33.69 CZAPLA Krystian IKS Olkusz 95 U16 MA IV
4 1:40.63 KOWALIK Konrad MLUKS Tarnów # 97 U14 MA --
5 1:48.82 DEPTA Michał KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- BRACHMAN Tomasz Z/4598/18 2019 BEZ
800 m M
1 s 1 1:55.33 FLIS Tomasz LKS Kłos Olkusz 86 Sen MA II
2 s 1 1:55.66 BUCZKOWSKI Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 91 U20 MA II B.D. BEZ
3 s 1 1:58.81 ZIELINKIEWICZ Arkadiusz niest. Kraków # 85 Sen MA III KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
4 s 1 1:59.01 KNAPIK Michał RKS Łódź # 93 U18 LD III
5 s 1 1:59.55 IWANIEC Mariusz KU AZS PWSZ w Tarnowie # 92 U20 MA III #
6 s 1 1:59.97 POTOK Daniel ULKS Lipinki # 93 U18 MA III #
7 s 1 2:00.72 DUDA Bartosz UKS Kusy Bukowno 93 U18 MA III #
8 s 1 2:01.11 KOS Kamil KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III #
9 s 1 2:01.65 MAJCHERKIEWICZ Grzegorz LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA III KOLODZIEJ Roman # BEZ
10 s 1 2:02.91 MOTAK Jakub KS Cracovia 1906 Kraków 92 U20 MA IV B.D. # BEZ
1 s 2 2:06.00 MOLEK Dariusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 94 U18 MA IV B.D. BEZ
2 s 2 2:09.46 FRYCZ Radosław LKS Kłos Olkusz 92 U20 MA --
3 s 2 2:10.77 RAJCA Kamil KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
4 s 2 2:12.63 CZARNECKI Rafał KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --
5 s 2 2:13.29 PINDELSKI Daniel UKS bieganie.pl Stryszawa # 95 U16 MA --
6 s 2 2:20.97 POCHOPIEŃ Adam KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA --
7 s 2 2:21.87 DANECKI Michał MUKS ILKUS Olkusz 94 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
8 s 2 2:22.02 MYSTEK Kamil LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA --
3000 m M
1 9:07.46 KAROŃ Bartosz KS Olkusz # 91 U20 MA III JAŁOWIEC Ryszard # Z/3437/11 2017
2 9:13.80 WRONA Łukasz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 91 U20 MA III B.D. 3
3 9:19.57 KLUBA Marcin ULKS Fajfer 2001 Łapanów 93 U18 MA IV B.D. BEZ
4 9:27.39 RADWAN Michał WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA IV
5 9:28.01 JANUSZEK Artur LKS Kłos Olkusz 94 U18 MA IV
6 9:55.75 NOWAK Dawid ULKS Fajfer 2001 Łapanów 94 U18 MA IV
7 10:00.03 BIELAT Kacper LKS Kłos Olkusz # 94 U18 MA IV #
2000 m prz M
1 6:46.61 PIEKARZ Krystian UKS Budowlani Nowy Sącz 93 U18 MA IV #
2 7:53.71 PASICH Wojciech IKS Olkusz 93 U18 MA --
3 8:11.40 GURGUL Kamil IKS Olkusz 92 U20 MA --
4 8:13.36 SOBCZYK Adrian IKS Olkusz 92 U20 MA --
Wzwyż M
1 1.92 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA III B.D. # 2
1 1.95 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 92 U20 SL II B.D. # 2
2 1.82 CIEŚLIK Miłosz UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U18 PK III
2 1.86 ŚNIEĆ Paweł KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III
3 1.70 MADYDA Grzegorz MKS Tempo Kęty 92 U20 MA --
3 1.70 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -- ZAPART Stanisław B.D. # Z/0080/11 2019 BEZ
3 1.70 PRZYWARA Dawid KS AZS AWF Kraków # 94 U18 MA -- B.D. # BEZ
4 1.70 ZYGMUNT Kamil MKS Tempo Kęty 86 Sen MA --
Trójskok M
1 13.59 MATKOWSKI Grzegorz MKS Tempo Kęty 90 U23 MA +0.7 III #
2 13.25 LEŚKÓW Maciej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA +0.5 III
3 11.79 MARTYNA Bogusz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +2.0 -- #
Kula (4) M
1 11.29 KURZDYM Wojciech KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA V #
Kula (5) M
1 14.74 KACHNIC Artur KS Cracovia 1906 Kraków 93 U18 MA III
2 12.84 KAPCIA Marcin WKS Wawel Kraków 94 U18 MA IV
3 12.41 ZACNY Wojciech MKS Tempo Kęty 94 U18 MA --
4 10.98 CHOŁA Przemysław LKS Kłos Olkusz 93 U18 MA --
5 9.69 KUNA Szymon MUKS ILKUS Olkusz 94 U18 MA --
Kula (6) M
1 15.78 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U20 SL II GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2019 MM
2 12.00 WOJTASZEK Dawid WKS Wawel Kraków # 92 U20 MA IV B.D. # 3
3 11.88 PORADZISZ Patryk WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA IV #
4 10.90 KOWALEWSKI Jakub WKS Wawel Kraków 92 U20 MA --
5 10.52 SIENKIEWICZ Michał MUKS ILKUS Olkusz 91 U20 MA --
6 10.22 PILARCZYK Bartłomiej MUKS ILKUS Olkusz 91 U20 MA --
7 10.19 KOLAWA Michał KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -- B.D. # BEZ
8 8.45 KĘPA Bogdan KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --
9 7.08 ŁOPUCH Paweł IKS Olkusz 91 U20 MA --
Kula (7.26) M
1 16.67 HARATYK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA I
Oszczep (600) M
1 39.20 KURZDYM Wojciech KS AZS AWF Kraków # 95 U16 MA V #
Oszczep (700) M
1 54.15 KACHNIC Artur KS Cracovia 1906 Kraków 93 U18 MA III
2 31.56 MIGDAŁ Robert ULKS Fajfer 2001 Łapanów 94 U18 MA --
Oszczep (800) M
1 60.27 PORADZISZ Patryk WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA II #
2 51.34 GĄSIOR Marcin KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA III
3 49.39 NOWOTARSKI Piotr MKS Tempo Kęty 92 U20 MA III
4 40.59 KOLAWA Michał KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV B.D. # BEZ
5 40.34 ŻMUDA Adrian LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA IV
6 24.31 KLICH Mateusz IKS Olkusz 91 U20 MA --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1220841407776 sekund