Gdańsk 05 - 06.06.2004 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 12.04 | KLEEMANN Małgorzata | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1981 | Sen | KP | +1.6 | I | B.D. | |||||||||||
2 | 12.32 | WARDOWSKA Hanna | SKLA Sopot | 1983 | U23 | PM | +1.6 | II | ||||||||||||
3 | 12.47 | CZAJA Agnieszka | KUKS Remus Kościerzyna # | 1986 | U20 | PM | +1.6 | II | POBŁOCKI Wojciech | |||||||||||
1 | s | 1 | 12.34 | IWAŃSKA Anna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U18 | KP | +1.4 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 12.60 | PERCZYŃSKA Joanna | LKS Vectra Włocławek # | 1988 | U18 | KP | +1.4 | II | B.D. | BEZ | ||||||||
1 | s | 2 | 12.51 | SUROWIEC Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | +1.0 | II | ||||||||||
2 | s | 2 | 12.67 | STUDZIŃSKA Izabela | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1987 | U18 | PM | +1.0 | II | ||||||||||
3 | s | 2 | 12.80 | ODYA Wioletta | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U18 | PM | +1.0 | III | ||||||||||
1 | f | 12.49 | SUROWIEC Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | +1.2 | II | |||||||||||
2 | f | 12.50 | IWAŃSKA Anna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U18 | KP | +1.2 | II | |||||||||||
3 | f | 12.51 | PERCZYŃSKA Joanna | LKS Vectra Włocławek # | 1988 | U18 | KP | +1.2 | II | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | f | 12.68 | ODYA Wioletta | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U18 | PM | +1.2 | II | |||||||||||
5 | f | 12.85 | STUDZIŃSKA Izabela | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1987 | U18 | PM | +1.2 | III | |||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25.95 | STUDZIŃSKA Izabela | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1987 | U18 | PM | +1.4 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 26.06 | ODYA Wioletta | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U18 | PM | +1.4 | II | ||||||||||
1 | s | 2 | 26.02 | JANIK Marta | LKS Lubusz Słubice # | 1988 | U18 | LB | +1.5 | II | # | |||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 56.66 | KARPIESIUK Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk | 1982 | U23 | PM | II | # | ||||||||||
1 | s | 1 | 58.16 | UZAR Katarzyna | SKLA Słupsk # | 1988 | U18 | PM | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 57.52 | ŻOCHOWSKA Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 59.33 | WANTOCH-REKOWSKA Malwina | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U18 | KP | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 59.47 | ZAWADZKA Joanna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 59.61 | MADEJEWSKA Edyta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | III | |||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:17.66 | ŁĄCKA Barbara | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
2 | 2:19.23 | URBANOWICZ Paulina | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4:52.72 | CZERNIEWICZ Natalia | LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # | 1988 | U18 | KP | III | |||||||||||||
2 | 4:56.21 | POLIŃSKA Agata | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1988 | U18 | KP | III | |||||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 10:21.32 | ZDROJEWSKA Magdalena | RKS Rumia | 1988 | U18 | PM | II | |||||||||||||
2 | 10:46.23 | LATUSZEWSKA Anna | ULKS Talex Borzytuchom # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
3 | 10:55.30 | CENTKOWSKA Aleksandra | LKS Vectra Włocławek # | 1988 | U18 | KP | III | # | ||||||||||||
4 | 10:59.13 | PAWIŃSKA Afrodyta | LKS Vectra Włocławek # | 1987 | U18 | KP | III | |||||||||||||
5000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 18:58.51 | GLISZCZYŃSKA Krystyna | MLKS Baszta Bytów # | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||||
2 | 19:41.10 | UZAR Beata | niest. Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | -- | B.D. | ||||||||||||
3 | 20:09.93 | RUMIŃSKA Kamila | ULKS Talex Borzytuchom # | 1985 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
4 | 21:27.67 | NOWAK Iwona | niest. Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | -- | B.D. | ||||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 14.77 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | +2.4 | II | B.D. | BEZ | ||||||||||
2 | 14.81 | ROCZNIAK Anna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | +2.4 | II | ||||||||||||
3 | 14.89 | ANDRZEJEWSKA Beata | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1987 | U18 | PM | +2.4 | II | ||||||||||||
4 | 14.95 | CIECHANOWSKA Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | +2.4 | II | ||||||||||||
5 | 15.07 | KIEDROWSKA Beata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | +2.4 | II | B.D. | BEZ | ||||||||||
6 | 15.41 | BURNICKA Monika | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | +2.4 | II | ||||||||||||
1 | w | 15.40 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | +0.9 | II | 790 | ||||||||||
2 | w | 15.57 | MUELLER Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | +0.9 | II | 768 | ||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
3 | w | 1 | 16.37 | CICHOSZ Justyna | MLKS Baszta Bytów # | 1986 | U20 | PM | +0.9 | III | 670 | |||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 66.30 | KOŚKA Małgorzata | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
2 | 68.50 | ŚCIĄGAJ Monika | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U18 | PM | III | KRASIŃSKI Jędrzej | ||||||||||||
3 | 69.22 | MAJERANOWSKA Katarzyna | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1988 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
1500 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | 5:45.22 | WAŻNA Ewelina | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U18 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
2 | 5:45.50 | RUMIŃSKA Kamila | ULKS Talex Borzytuchom # | 1985 | U20 | PM | -- | |||||||||||||
3 | 6:03.41 | KENDZIERSKA Natalia | UKS Start Smólnik # | 1987 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.64 | TYSZKO Anna | UKS Cyprianka # | 1988 | U18 | KP | II | MAŃKOWSKI Mariusz # | 2 | |||||||||||
2 | 1.64 | PUSTÓWKA Maja | SKLA Słupsk | 1987 | U18 | PM | II | |||||||||||||
3 | 1.56 | MEHRING Magdalena | UKS Zagórzanka Rumia # | 1988 | U18 | PM | III | B.D. | ||||||||||||
4 | 1.56 | ŻOCHOWSKA Zuzanna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | III | B.D. | BEZ | |||||||||||
1 | w | 1.64 | MUELLER Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | II | 783 | |||||||||||
2 | w | 1.61 | ANTONOWICZ Agata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | III | B.D. # | 3 | 747 | |||||||||
3 | w | 1.58 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | III | 712 | |||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 3.00 | GRZELECKA Sonia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | II | |||||||||||||
1 | 3.90 | WRONA Agnieszka | KKL Kielce # | 1982 | U23 | SK | M | WRONA Agnieszka # | ||||||||||||
2 | 3.60 | KLIMASZEWSKA Małgorzata | KL Gdynia | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||||
3 | 3.20 | PISKORZ Justyna | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||||
4 | 3.00 | LEHMANN Małgorzata | KL Gdynia | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.35 | DETTLAF Kinga | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U20 | PM | +2.2 | III | ||||||||||||
1 | 5.55 | KUBA Anna | RKS Rumia | 1987 | U18 | PM | +1.8 | II | ||||||||||||
2 | 5.15 | KENDZIERSKA Marta | UKS Start Smólnik # | 1988 | U18 | KP | +0.6 | III | ||||||||||||
1 | w | 5.50 | ANTONOWICZ Agata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | +2.1 | II | B.D. # | 3 | 700 | ||||||||
3 | w | 5.27 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | +1.2 | III | 634 | ||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.69 | KUBA Anna | RKS Rumia | 1987 | U18 | PM | +1.3 | II | ||||||||||||
1 | 12.08 | GIBAS Marlena | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1984 | U23 | PM | +2.2 | I | ŚWIATCZYŃSKI Wojciech | |||||||||||
2 | 11.36 | MOSA Karolina | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | +0.6 | III | ||||||||||||
2 | 11.42 | CHYŁA Izabela | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1986 | U20 | PM | +1.9 | III | B.D. | |||||||||||
3 | 10.52 | KIEDROWSKA Beata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | +1.3 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||||
3 | 11.13 | UMECKA Anna | KL Gdynia | 1986 | U20 | PM | +0.6 | III | ||||||||||||
4 | 10.19 | RADZIK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | -2.0 | -- | ||||||||||||
5 | 10.14 | SPICA Magdalena | MTS Junior Sopot # | 1987 | U18 | PM | +2.1 | -- | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.60 | GRUBBA Izabela | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
1 | 13.11 | SMĘTEK Aneta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||||
2 | 12.81 | WIKIERA Joanna | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1985 | U20 | KP | I | |||||||||||||
3 | 12.61 | GORCZYCA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||||
4 | 10.93 | BUBIEŃKO Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1984 | U23 | PM | III | |||||||||||||
5 | 10.78 | WITTING Magdalena | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U18 | PM | III | LANGOWSKI Jarosław | ||||||||||||
1 | w | 11.69 | ANTONOWICZ Agata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | III | B.D. # | 3 | 641 | |||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 45.14 | POGORZELSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1984 | U23 | PM | I | |||||||||||||
2 | 40.12 | KOZŁOWSKA Dorota | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||||
3 | 37.75 | JAKIMOWICZ Urszula | SKLA Sopot # | 1988 | U18 | PM | II | # | ||||||||||||
4 | 37.58 | OCZAK Justyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||||
5 | 33.83 | WIKIERA Joanna | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1985 | U20 | KP | III | |||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 44.16 | WITTING Magdalena | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U18 | PM | II | LANGOWSKI Jarosław | ||||||||||||
1 | 56.86 | ZIÓŁKOWSKA Michalina | OŚ AZS Poznań # | 1983 | U23 | WP | I | |||||||||||||
2 | 38.06 | OSOWSKA Hanna | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U18 | PM | III | ZAJĄC Arkadiusz | ||||||||||||
2 | 49.12 | KUBASIAK Agnieszka | BKS Bydgoszcz | 1985 | U20 | KP | I | |||||||||||||
3 | 45.98 | MAROSZEK Aleksandra | OŚ AZS Poznań # | 1983 | U23 | WP | II | |||||||||||||
4 | 39.79 | POGORZELSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1984 | U23 | PM | III | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 41.19 | BIELAS Anna | SKLA Słupsk | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||||
1 | 44.57 | JAKIMOWICZ Urszula | SKLA Sopot # | 1988 | U18 | PM | I | # | ||||||||||||
2 | 36.35 | MIKOŁAJCZYK Katarzyna | SKLA Słupsk | 1986 | U20 | PM | III | |||||||||||||
2 | 41.44 | LEWANDOWSKA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | II | |||||||||||||
3 | 37.37 | MARCIUCH Agnieszka | SKLA Słupsk | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
4 | 36.39 | DOMŻALSKA Dorota | ZLKL Zielona Góra # | 1987 | U18 | LB | III | |||||||||||||
1 | w | 44.39 | ANTONOWICZ Agata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | I | B.D. # | 3 | 752 | |||||||||
7-bój J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | w | 4550 | ANTONOWICZ Agata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | II | B.D. # | 3 | 0 | |||||||||
2 | w | 4458 | MAZUREK Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | II | 0 | |||||||||||
4 | w | 4219 | MUELLER Katarzyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | III | 0 | |||||||||||
5 | w | 3863 | SKWERES Anna | MLKS Baszta Bytów # | 1987 | U18 | PM | III | 0 | |||||||||||
6 | w | 3693 | KILIŃSKA Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U18 | PM | III | # | 0 | ||||||||||
7 | w | 3134 | ŁĄCKA Ewa | ULKS Talex Borzytuchom # | 1987 | U18 | PM | -- | 0 | |||||||||||
7-bój K | ||||||||||||||||||||
1 | w | 4018 | CICHOSZ Justyna | MLKS Baszta Bytów # | 1986 | U20 | PM | III | 0 | |||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 27:31.27 | ŁUNIEWSKA Janina | UKS Jedynka Reda # | 1959 | Masters | PM | -- | B.D. # | Z/0034/13 | 2024 | BEZ | |||||||||
2 | 29:21.41 | ROKITA Karolina | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U18 | PM | III | STAWICKI Andrzej | ||||||||||||
3 | 30:10.78 | MILEWICZ Katarzyna | KL Lechia Gdańsk # | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||||
4 | 30:19.64 | RYCHCIK Beata | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||||
5 | 33:12.80 | BIELAK Małgorzata | KKL Rodło Kwidzyn # | 1986 | U20 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 11.06 | KOZŁOWSKI Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | II | |||||||||||||
1 | 11.11 | ZIÓŁKOWSKI Marek | MKS Zryw Toruń # | 1985 | U20 | KP | II | |||||||||||||
2 | 11.16 | KOPECKI Radosław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | II | |||||||||||||
3 | 11.19 | ŚPIEGOWSKI Jakub | LKS Vectra Włocławek # | 1987 | U18 | KP | II | |||||||||||||
4 | 11.27 | KLEINA Karol | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | II | |||||||||||||
5 | 11.36 | PODBIELSKI Marcin | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | III | |||||||||||||
1 | s | 1 | 11.03 | KOZŁOWSKI Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | +1.6 | II | ||||||||||
1 | s | 1 | 11.24 | WOLSKI Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | +1.5 | II | ||||||||||
1 | s | 2 | 11.06 | ZIÓŁKOWSKI Marek | MKS Zryw Toruń # | 1985 | U20 | KP | +1.6 | II | ||||||||||
1 | s | 2 | 11.15 | KOPECKI Radosław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | +1.4 | II | ||||||||||
2 | s | 2 | 11.32 | BRĄŻKIEWICZ Tomasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | +1.4 | III | ||||||||||
1 | s | 3 | 11.07 | SKRZYPCZAK Marcin | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1984 | U23 | PM | +2.6 | II | ||||||||||
1 | s | 3 | 11.17 | KLEINA Karol | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | +2.6 | II | ||||||||||
1 | s | 4 | 11.14 | PODBIELSKI Marcin | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | +2.7 | II | ||||||||||
2 | s | 4 | 11.15 | ŚPIEGOWSKI Jakub | LKS Vectra Włocławek # | 1987 | U18 | KP | +2.7 | II | ||||||||||
3 | s | 4 | 11.38 | WICHROWSKI Radosław | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | +2.7 | III | ||||||||||
1 | w | 2 | 11.09 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | +0.5 | II | 841 | |||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 23.01 | ŚPIEGOWSKI Jakub | LKS Vectra Włocławek # | 1987 | U18 | KP | +1.6 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 23.03 | KLEINA Karol | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | +1.6 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 23.07 | PODBIELSKI Marcin | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | +1.6 | III | ||||||||||
1 | s | 2 | 23.05 | WRÓBLEWSKI Witold | LUKS Inowrocław | 1988 | U18 | KP | -2.6 | III | ||||||||||
1 | s | 3 | 23.03 | BUKOWSKI Mateusz | MKS Sambor Tczew # | 1988 | U18 | PM | +2.3 | III | ||||||||||
1 | s | 4 | 22.09 | KOZŁOWSKI Łukasz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | -1.8 | II | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 51.54 | WOJCIECHOWSKI Adam | LUKS Inowrocław | 1988 | U18 | KP | III | DRELISZAK Ryszard # | Z/3556/11 | 2012 | BEZ | |||||||
2 | s | 1 | 51.90 | KLINGER Paweł | KS Wda Świecie # | 1988 | U18 | KP | III | |||||||||||
11 | s | 1 | 50.57 | DOMAGAŁA Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 49.67 | KOWALSKI Marcin | AZS-AWF Gorzów # | 1986 | U20 | LB | II | |||||||||||
1 | s | 2 | 49.96 | ŚWIERCZYŃSKI Michał | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | II | |||||||||||
2 | s | 2 | 50.07 | BRZOZOWSKI Piotr | BKS Bydgoszcz | 1987 | U18 | KP | II | |||||||||||
3 | s | 2 | 50.63 | GRYZ Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 2 | 51.54 | TEREBA Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | III | |||||||||||
1 | s | 3 | 49.55 | WĘGRZYN Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1984 | U23 | PM | II | |||||||||||
1 | w | 1 | 50.71 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | III | 782 | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:55.22 | PIEKARSKI Michał | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||||
1 | 1:59.95 | SOBIECHOWSKI Piotr | MUKL Brodnica # | 1988 | U18 | KP | III | |||||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 4:09.94 | ZŁOTEK Dariusz | ULKS Talex Borzytuchom # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 8:32.10 | BRESZKA Michał | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # | 1984 | U23 | PM | II | POBŁOCKI Piotr # | Z/0673/11 | 2021 | 1 | |||||||||
1 | 9:03.11 | SZYLAR Sebastian | LKS Vectra Włocławek # | 1988 | U18 | KP | III | |||||||||||||
2 | 8:33.30 | KAŁĘDKOWSKI Dawid | SKLA Sopot | 1984 | U23 | PM | II | |||||||||||||
3 | 8:38.17 | ROJEWSKI Przemysław | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # | 1975 | Sen | PM | II | |||||||||||||
3 | 9:09.76 | CZAJA Michał | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
4 | 8:43.84 | CHUCHAŁA Daniel | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1983 | U23 | PM | II | B.D. # | Z/0536/12 | 2016 | 3 | |||||||||
4 | 9:16.88 | OŻÓG Adrian | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
5 | 8:44.54 | SŁODOWICZ Adam | LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # | 1986 | U20 | KP | II | |||||||||||||
5 | 9:17.97 | BIAŁKA Remigiusz | LUKS Inowrocław | 1987 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
6 | 8:46.85 | KONARSKI Przemysław | LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # | 1986 | U20 | KP | III | |||||||||||||
5000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 15:19.98 | SADOWSKI Robert | LKS Żelazny Opoczno Running Team # | 1985 | U20 | LD | III | B.D. # | Z/0551/12 | 2023 | ||||||||||
1 | 15:19.98 | SADOWSKI Robert | LKS Żelazny Opoczno Running Team # | 1985 | U20 | LD | III | B.D. # | Z/0551/12 | 2023 | ||||||||||
2 | 15:20.31 | ŁUDZIK Piotr | KUKS Remus Kościerzyna # | 1986 | U20 | PM | III | # | ||||||||||||
3 | 15:20.50 | KOŚMIEJA Marcin | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1985 | U20 | KP | III | B.D. | 3 | |||||||||||
4 | 16:03.59 | MYSZK Henryk | MLKS Olimpia Bytów # | 1985 | U20 | PM | III | WOJGIENICA Wojciech | ||||||||||||
5 | 16:08.31 | SZCZYPIOR Wojciech | ULKS Talex Borzytuchom # | 1986 | U20 | PM | III | |||||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.22 | CICHOSZ Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | +1.1 | III | # | |||||||||||
2 | 15.49 | WOŹNIAK Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | +1.1 | III | B.D. | 2 | ||||||||||
3 | 16.01 | KUNCEWICZ Szymon | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | +1.1 | IV | # | |||||||||||
4 | 16.05 | ŻMUDA Adam | KL Gdynia | 1987 | U18 | PM | +1.1 | IV | ||||||||||||
5 | 16.10 | KASZUBA Tomasz | KL Gdynia | 1988 | U18 | PM | +1.1 | IV | # | |||||||||||
1 | w | 1 | 15.06 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | +1.0 | III | 842 | |||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.10 | GRUDKA Michał | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | +1.9 | II | ||||||||||||
2 | 15.95 | BŁASZCZYK Adam | KL Lechia Gdańsk # | 1985 | U20 | PM | +1.9 | III | ||||||||||||
3 | 16.80 | SZULC Marcin | UKB Szubin | 1985 | U20 | KP | +1.9 | IV | ||||||||||||
1 | w | 3 | 15.76 | JÓŹWIAK Bartosz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1985 | U20 | KP | -0.3 | III | 760 | |||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 54.30 | CICHOSZ Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 56.17 | WOŹNIAK Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | III | B.D. | 2 | |||||||||
3 | s | 2 | 58.37 | OŚKA Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 2 | 58.88 | JÓŹWIAK Marcin | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | IV | |||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 55.13 | TYSZKOWSKI Jerzy | KKL Rodło Kwidzyn # | 1982 | U23 | PM | II | KWIATKOWSKI Lech | ||||||||||
2 | s | 1 | 55.41 | KOĆ Dominik | SKLA Sopot | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||
4 | s | 1 | 56.94 | SZCZYGIEŁ Bartosz | KS Wejher Wejherowo # | 1986 | U20 | PM | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 58.50 | PRABUCKI Krzysztof | ULKS Talex Borzytuchom # | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | 6:04.19 | SZCZYPIOR Wojciech | ULKS Talex Borzytuchom # | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||||
2 | 6:07.23 | URBANOWSKI Marcin | LKS Zantyr Sztum # | 1987 | U18 | PM | II | |||||||||||||
3 | 6:12.50 | ZIELIŃSKI Cezary | KKL Rodło Kwidzyn # | 1985 | U20 | PM | III | KWIATKOWSKI Lech | ||||||||||||
4 | 6:23.28 | BERNACIAK Sławomir | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1986 | U20 | KP | III | |||||||||||||
5 | 6:25.30 | BRZEZIŃSKI Błażej | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1987 | U18 | KP | III | B.D. # | Z/1711/11 | 2024 | 1 | |||||||||
6 | 6:30.64 | GARSTA Ireneusz | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U18 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
7 | 6:39.19 | CZEPIEL Mateusz | SKLA Słupsk | 1988 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.95 | DZIERŻKO Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||||
2 | 1.91 | WITEK Radosław | KS Wda Świecie # | 1988 | U18 | KP | III | |||||||||||||
2 | 1.95 | ZIELIŃSKI Dawid | MKS Sambor Tczew # | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||||
1 | w | 1.90 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U18 | LD | III | 714 | |||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 4.40 | MICHALSKI Łukasz | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1988 | U18 | KP | II | # | ||||||||||||
1 | 4.90 | WĘGRZYŃSKI Jerzy | SKLA Sopot | 1985 | U20 | PM | I | |||||||||||||
2 | 4.20 | JURGA Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1988 | U18 | PM | II | # | ||||||||||||
2 | 4.70 | PEWIŃSKI Jakub | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||||
3 | 4.20 | BOLIŃSKI Bartłomiej | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U20 | KP | II | |||||||||||||
4 | 4.20 | ZIĘTEK Błażej | MKL Szczecin # | 1986 | U20 | ZP | II | # | ||||||||||||
1 | w | 3.50 | JÓŹWIAK Bartosz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1985 | U20 | KP | IV | 482 | |||||||||||
1 | w | 3.50 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | IV | 482 | |||||||||||
2 | w | 3.30 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U18 | LD | IV | 431 | |||||||||||
3 | w | 2.90 | SZUFLER Miłosz | MKS Sambor Tczew # | 1988 | U18 | PM | -- | 333 | |||||||||||
4 | w | 2.80 | BORZYSZKOWSKI Mateusz | MKS Sambor Tczew # | 1988 | U18 | PM | -- | 309 | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.68 | OLIWKOWSKI Tomasz | UKS Cyprianka # | 1985 | U20 | KP | +1.9 | III | MAŃKOWSKI Edward | BEZ | ||||||||||
1 | 6.77 | LEŚNIAK Cezary | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | +2.0 | III | ||||||||||||
2 | 6.66 | HIRT Łukasz | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U20 | PM | +1.4 | III | ||||||||||||
2 | 6.70 | PŁOMIŃSKI Michał | KL Lechia Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | +1.3 | III | ||||||||||||
3 | 6.53 | REIMUS Maciej | BKS Bydgoszcz | 1986 | U20 | KP | +0.6 | III | ||||||||||||
3 | 6.62 | ŻARKOWSKI Daniel | RKS Rumia | 1985 | U20 | PM | +1.3 | III | ||||||||||||
1 | w | 6.51 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | +0.9 | III | 700 | ||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.18 | LEŚNIAK Cezary | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U18 | KP | -1.7 | III | ||||||||||||
1 | 14.83 | LEWANDOWSKI Wojciech | KS AZS AWF Wrocław # | 1985 | U20 | DS | +1.9 | I | # | |||||||||||
2 | 13.72 | RUDŹ Robert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | +1.5 | III | ||||||||||||
2 | 14.59 | TĘCZA Damian | KS Sprintwarsaw # | 1985 | U20 | MZ | +0.8 | II | # | |||||||||||
3 | 13.65 | LEWANDOWSKI Mariusz | LKS Vectra Włocławek # | 1987 | U18 | KP | +0.5 | III | B.D. | |||||||||||
3 | 14.10 | GÓRAS Radosław | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U20 | KP | +1.4 | III | ||||||||||||
4 | 12.77 | SOBIECHOWSKI Piotr | MUKL Brodnica # | 1988 | U18 | KP | +2.6 | IV | ||||||||||||
4 | 13.15 | STAWICKI Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1986 | U20 | PM | +1.4 | IV | B.D. | |||||||||||
5 | 13.00 | GIBAS Mirosław | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1985 | U20 | PM | -0.4 | IV | B.D. | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.94 | KUCZERSKI Maciej | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U18 | KP | III | |||||||||||||
2 | 14.34 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U18 | LU | III | # | ||||||||||||
3 | 14.27 | JAKIMOWICZ Karol | SKLA Sopot # | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
4 | 14.21 | PISANKO Bartosz | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U18 | PM | III | B.D. | ||||||||||||
1 | w | 14.85 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | III | 780 | |||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.82 | GÓRZYŃSKI Marcin | SKLA Sopot | 1985 | U20 | PM | I | |||||||||||||
2 | 16.56 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U20 | PM | I | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||||
3 | 16.28 | WOŁYNIEC Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||||
4 | 15.73 | RADZIO Radosław | MLKS Krajna Sępólno # | 1985 | U20 | KP | II | KRAKOWIAK Dariusz | ||||||||||||
5 | 14.97 | BULSKI Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||||
6 | 13.70 | OWCZAREK Henryk | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U20 | KP | III | |||||||||||||
7 | 13.20 | DOMARADZKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | III | |||||||||||||
8 | 13.16 | MICHALAK Paweł | SKLA Słupsk | 1985 | U20 | PM | III | |||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.48 | SUCHANOWSKI Maciej | AZS-AWFiS Gdańsk | 1983 | U23 | PM | I | B.D. PIĄTEK Mirosław | , Z/1290/22 | , 2024 | ||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.81 | ŻUKIEWICZ Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U18 | PM | II | |||||||||||||
2 | 41.27 | GAWRZIAŁ Mateusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | III | |||||||||||||
1 | w | 41.14 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | III | 688 | |||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 57.34 | WYSOCKI Wojciech | AZS-AWF Warszawa # | 1985 | U20 | MZ | I | |||||||||||||
2 | 53.60 | WASIAK Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | I | |||||||||||||
3 | 50.42 | ROGOWIEC Sebastian | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | I | |||||||||||||
4 | 48.69 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U20 | PM | II | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||||
5 | 43.26 | NIEMKIEWICZ Michał | SKLA Sopot | 1986 | U20 | PM | III | |||||||||||||
6 | 42.04 | RADZIO Radosław | MLKS Krajna Sępólno # | 1985 | U20 | KP | III | KRAKOWIAK Dariusz | ||||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 47.27 | SUCHANOWSKI Maciej | AZS-AWFiS Gdańsk | 1983 | U23 | PM | I | B.D. PIĄTEK Mirosław | , Z/1290/22 | , 2024 | ||||||||||
2 | 46.86 | MALECKI Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1984 | U23 | PM | I | |||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 54.00 | PISANKO Bartosz | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U18 | PM | III | B.D. | ||||||||||||
2 | 48.08 | KRÓL Adam | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1987 | U18 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
3 | 45.99 | MOLENDA Bartłomiej | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U18 | KP | IV | # | ||||||||||||
4 | 45.09 | ZAWADA Kacper | BKS Bydgoszcz | 1988 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
5 | 44.56 | MICHAŁECKI Karol | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
6 | 40.96 | KESSLER Tomasz | BKS Bydgoszcz | 1988 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 64.93 | CIESIELSKI Mariusz | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1985 | U20 | PM | I | RÓŻYCKI Ryszard | ||||||||||||
2 | 59.82 | NOGA Szymon | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1986 | U20 | PM | II | RÓŻYCKI Ryszard | 2 | |||||||||||
3 | 53.09 | REIMUS Maciej | BKS Bydgoszcz | 1986 | U20 | KP | II | |||||||||||||
4 | 45.73 | GIBAS Mirosław | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1985 | U20 | PM | III | B.D. | ||||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 56.64 | ZAKRZEWSKI Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1984 | U23 | PM | I | |||||||||||||
2 | 56.50 | WYSOCKI Roman | AZS-AWFiS Gdańsk | 1981 | Sen | PM | I | |||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 70.47 | RAKOCZY Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | I | # | ||||||||||||
2 | 65.44 | ROZIŃSKI Paweł | SKLA Słupsk | 1987 | U18 | PM | I | |||||||||||||
3 | 63.54 | JAKIMOWICZ Karol | SKLA Sopot # | 1987 | U18 | PM | II | |||||||||||||
4 | 55.72 | SZEWCZYK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U18 | PM | III | |||||||||||||
5 | 55.10 | SZMIDT Robert | SKLA Słupsk | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||||
6 | 51.23 | MIELKE Sebastian | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1987 | U18 | PM | III | JASKUŁKA Teresa # | Z/4234/11 | 2024 | ||||||||||
7 | 50.93 | SZAJDA Jakub | GKS Olimpia Grudziądz # | 1988 | U18 | KP | III | |||||||||||||
1 | w | 50.97 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U18 | LD | III | 603 | |||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 75.96 | JACHIMOWICZ-GŁOGOWSKI Sebastian | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | U20 | PM | M | |||||||||||||
2 | 63.96 | ROGIŃSKI Tomasz | SKLA Sopot | 1985 | U20 | PM | I | |||||||||||||
3 | 59.33 | LIBISZEWSKI Patryk | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1985 | U20 | KP | II | |||||||||||||
4 | 57.58 | KĄKOL Szymon | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U20 | PM | II | |||||||||||||
5 | 56.12 | KAZUBOWSKI Marcin | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | U20 | PM | II | |||||||||||||
6 | 52.88 | LACH Sławomir | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1984 | U23 | PM | III | |||||||||||||
1 | w | 47.18 | JÓŹWIAK Bartosz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1985 | U20 | KP | III | 547 | |||||||||||
10-bój J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 6625 | SŁUPKOWSKI Krzysztof | SKLA Sopot | 1987 | U18 | PM | I | |||||||||||||
2 | 6081 | CELMER Damian | RKS Łódź # | 1987 | U18 | LD | III | |||||||||||||
3 | 5232 | BORZYSZKOWSKI Mateusz | MKS Sambor Tczew # | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||||
4 | 4389 | GAWIN Artur | ULKS Talex Borzytuchom # | 1988 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
5 | 4198 | SZUFLER Miłosz | MKS Sambor Tczew # | 1988 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
6 | 4153 | MANIA Damian | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
7 | 4062 | PARAFICZ Krzysztof | ULKS Talex Borzytuchom # | 1988 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
8 | 3836 | KOSECKI Sebastian | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
7-bój J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 5922 | JÓŹWIAK Bartosz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1985 | U20 | KP | -- | |||||||||||||
2 | 5209 | RZEPKA Miłosz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U20 | KP | -- | |||||||||||||
3 | 5112 | NIKLEWICZ Nikodem | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U20 | KP | -- | |||||||||||||
4 | 4485 | BUTKOWSKI Marcin | MKS Sambor Tczew # | 1987 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 24:22.4 r | KUBIAK Maciej | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # | 1988 | U18 | PM | -- | B.D. # | Z/2554/19 | 2023 | ||||||||||
Chód 10 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 48:35.75 | ŁUNIEWSKI Paweł | MKSŁ Konradia Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | III | # | ||||||||||||
2 | 49:07.51 | KUBIAK Maciej | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # | 1988 | U18 | PM | III | B.D. # | Z/2554/19 | 2023 | ||||||||||
3 | 49:44.78 | TREDER Mateusz | UKS Zagórzanka Rumia # | 1988 | U18 | PM | III | |||||||||||||
4 | 53:12.70 | ŁUNIEWSKI Mirosław | UKS Jedynka Reda # | 1957 | Masters | PM | -- | B.D. # | Z/0002/11 | 2024 | BEZ | |||||||||
5 | 56:34.95 | KISTOWSKI Rafał | KKL Rodło Kwidzyn # | 1988 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
6 | 57:55.55 | BIAŁOUS Jan | Pomorski Klub Weteranów LA Sopot # | 1937 | Masters | PM | -- | |||||||||||||
7 | 60:06.42 | TOMCZYK Piotr | UKS Zagórzanka Rumia # | 1988 | U18 | PM | -- | B.D. | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.3879528045654 sekund |