Biała Podlaska 10.05.2008
Mityng kwalifikacyjny LOZLA
100 m K
1 f 11.75 KOSTRUBA-RÓJ Izabela KS Agros Zamość # 84 Sen LU +1.7 M
2 f 12.08 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U20 LU +1.7 I STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1
1 11.79 KOSTRUBA-RÓJ Izabela KS Agros Zamość # 84 Sen LU +0.9 M
2 12.13 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U20 LU +0.9 I STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1
200 m K
1 23.82 KOSTRUBA-RÓJ Izabela KS Agros Zamość # 84 Sen LU +1.9 M
2 25.94 PYŚ Karolina KS Agros Zamość # 93 U16 LU +1.9 II #
3 25.99 TETERYCZ Aneta KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U20 LU +1.9 II #
6 26.29 DRABIK Patrycja KS Agros Zamość # 90 U20 LU +1.9 III
300 m K
1 43.58 TCHORZEWSKA Karolina AZS UMCS Lublin 93 U16 LU III B.D. # 2
600 m K
1 1:36.78 CZERNIAK Iwona KS Agros Zamość # 89 U20 LU -- KUCHARSKI Marek 3
2 1:41.23 PALUCH Magdalena KS Agros Zamość # 93 U16 LU III
4 1:41.61 SIENNICKA Magdalena KS Agros Zamość # 93 U16 LU III B.D. # BEZ
800 m K
1 2:16.46 TRZASKALSKA Justyna MULKS Terespol 92 U18 LU II MACHNOWSKI Grzegorz B.D. # Z/0993/11 2011 3
2 2:16.59 PRUDACZUK Patrycja MKS Żak Biała Podlaska # 92 U18 LU II #
Wzwyż K
1 1.60 KASPRZYCKA Ewelina KS Wisła Puławy # 91 U18 LU III B.D. # BEZ
W dal K
1 5.46 KUBIENIEC Sabina KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U23 LU +1.3 II
2 5.41 PISKORZ Katarzyna WLKS Nowe Iganie # 92 U18 MZ +1.7 II B.D. # BEZ
3 5.31 DOROSZCZUK Magdalena AZS UMCS Lublin # 93 U16 LU +1.3 III
4 5.00 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa # 94 U16 MZ +1.0 IV #
Kula (4) K
1 12.26 SAMUL Agata AZS UMCS Lublin 87 U23 LU II
2 11.82 OLĘDZKA Joanna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U18 LU II
3 11.38 WEŁNA Emilia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U20 LU III
Dysk (0.75) K
1 31.04 OGÓREK Joanna KS Wisła Puławy # 93 U16 LU IV #
2 28.13 SKOWRONEK Karolina AZS UMCS Lublin 93 U16 LU IV
Dysk (1) K
1 51.30 JARMUŻEK Agnieszka KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 Sen LU I
2 39.18 SAMUL Agata AZS UMCS Lublin 87 U23 LU II
3 35.47 WEŁNA Emilia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 89 U20 LU III
4 34.76 PŁOCHARZ Monika AZS UMCS Lublin 91 U18 LU III B.D. # 1
5 34.46 BOROWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U18 LU III #
6 33.31 KUJAWA Karolina AZS UMCS Lublin 90 U20 LU III
Młot (3) K
1 42.97 OGÓREK Joanna KS Wisła Puławy # 93 U16 LU III #
2 41.24 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin # 94 U16 LU III KOPRON Witold B.D. # Z/4597/11 2019 MM
Młot (4) K
1 56.98 GĘŚLA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 Sen LU I
2 47.11 PIETRZAK Zofia AZS UMCS Lublin 89 U20 LU II
3 45.17 BOROWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U18 LU II #
4 33.26 PUDŁO Anna MKS Start Lublin # 90 U20 LU IV B.D. BEZ
100 m M
1 f 10.64 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin # 86 U23 LU +1.1 M #
1 10.74 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin # 86 U23 LU +1.4 I #
200 m M
1 s 1 21.23 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin # 86 U23 LU +1.6 M #
6 s 1 23.20 BIEGAJŁO Mateusz KS Agros Zamość # 91 U18 LU +1.6 III B.D. # 1
1 s 2 22.19 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny # 84 Sen LD +1.2 II ZNYK Stanisław # Z/3981/18 2020 BEZ
300 m M
1 s 1 35.29 JAROS Andrzej AZS UMCS Lublin # 90 U20 LU -- B.D. JAROS Marek , Z/1964/11 , 2019 1
2 s 1 35.30 KUBINA Damian KS Agros Zamość # 86 U23 LU --
3 s 1 36.02 DAC Marek AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU -- B.D. B.D. B.D. # BEZ
4 s 1 36.68 DIDUCH Mateusz MKS Start Lublin # 90 U20 LU -- JAROS Marek Z/4162/11 2012 3
1 s 2 37.43 KOWALCZYK Piotr AZS UMCS Lublin 93 U16 LU II B.D. # 1
2 s 2 37.44 MASIUK Samuel MULKS Terespol 91 U18 LU --
3 s 2 38.12 WÓJCIK Marcin AZS UMCS Lublin 93 U16 LU III #
3 s 3 39.37 KWIATKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 93 U16 LU IV
800 m M
2 s 1 2:00.54 WOŚ Zbigniew KS Agros Zamość # 91 U18 LU III B.D. # 2
4 s 2 2:10.97 KOCHANOWSKI Michał MKS Start Lublin # 93 U16 LU V WOJCIECHOWSKI Leszek # BEZ
1000 m M
1 s 1 2:28.71 STEFANIEC Mateusz KS Agros Zamość # 91 U18 LU -- B.D. # 3
2 s 1 2:32.45 SEREJ Łukasz AZS UMCS Lublin 86 U23 LU --
3 s 1 2:33.61 SZUSTOWICZ Krystian AZS UMCS Lublin # 89 U20 LU -- #
4 s 1 2:34.20 TYSZKIEWICZ Erwin MKS Start Lublin # 91 U18 LU -- B.D.
5 s 1 2:34.78 KRAKOWIAK Łukasz MKS Unia Hrubieszów # 89 U20 LU --
6 s 1 2:36.42 SKWAREK Michał AZS UMCS Lublin 91 U18 LU --
3 s 2 2:47.47 MAŁYSZEK Norbert KS Agros Zamość # 93 U16 LU IV
3000 m M
1 8:42.99 BUCZAK Tomasz KS Agros Zamość # 89 U20 LU II
2 8:43.68 KOSOWSKI Konrad MKL Nefryt Lubartów # 90 U20 LU II #
Wzwyż M
1 1.90 WOŹNIAK Konrad WLKS Nowe Iganie # 91 U18 MZ III #
2 1.90 GOŁAWSKI Łukasz WLKS Nowe Iganie # 90 U20 MZ III
4 1.85 KOZIEŁ Paweł KS Wisła Puławy # 91 U18 LU III
W dal M
1 7.45 DUDEK Marcin KS Podlasie Białystok # 86 U23 PD +0.9 I DUDEK Marcin # Z/0462/11 2016 1
2 7.25 PASZCZUK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U20 LU +1.4 I #
3 7.22 CHLEBOWSKI Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U23 LU +1.2 II
4 7.02 AMBROZIK Przemysław AZS UMCS Lublin 88 U23 LU +1.3 II
7 6.72 RENTFLEJSZ Maciej AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ +1.0 III B.D. # 3
8 6.61 BESZTAK Adam KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U20 LU +1.2 III
14 5.95 STACHÓW Krzysztof AZS UMCS Lublin 93 U16 LU +1.3 IV B.D. # 2
Trójskok M
1 13.56 SUSZCZYK Paweł AZS UMCS Lublin 91 U18 LU +1.6 III #
2 13.27 CZAJKA Mateusz AZS UMCS Lublin 92 U18 LU +1.1 III B.D. # BEZ
3 12.53 ROMANIUK Mateusz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U18 LU +0.9 --
Kula (5) M
1 16.68 WIŚNIEWSKI Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U18 LU II #
2 14.55 BEDENAK Emil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U18 LU III
Kula (6) M
1 15.10 WRÓBLEWSKI Dawid MKS Start Lublin # 89 U20 LU II WIEJAK Izydor B.D. # Z/4189/11 2011 2
Kula (7.26) M
1 17.38 HODUN Michał AZS UMCS Lublin # 83 Sen LU I #
2 16.85 BUDNIK Marcin KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U23 LU I #
3 16.72 KUSIAK Damian LKS Znicz Biłgoraj # 88 U23 LU I B.D. # Z/2117/11 2019 1
4 16.71 MIKOS Mateusz KS Wisła Puławy # 87 U23 LU I ZDYBEL Aleksander Z/1962/11 2018 MM
5 16.56 BEŁZ Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U23 LU I
6 16.43 ROZPORSKI Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU I #
7 16.15 CZAJKOWSKI Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U23 KP I #
8 14.15 JUREWICZ Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU II #
Dysk (1.5) M
1 40.83 WIŚNIEWSKI Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska # 91 U18 LU III #
Dysk (1.75) M
1 44.62 WRÓBLEWSKI Dawid MKS Start Lublin # 89 U20 LU II WIEJAK Izydor B.D. # Z/4189/11 2011 2
Dysk (2) M
1 58.23 HODUN Michał AZS UMCS Lublin # 83 Sen LU M #
2 57.91 CZAJKOWSKI Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U23 KP M #
3 52.86 BEŁZ Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U23 LU I
4 51.61 MIKOS Mateusz KS Wisła Puławy # 87 U23 LU I ZDYBEL Aleksander Z/1962/11 2018 MM
5 47.32 GUTOWSKI Grzegorz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 Sen LU I
6 47.08 KUSIAK Damian LKS Znicz Biłgoraj # 88 U23 LU I B.D. # Z/2117/11 2019 1
7 42.09 JUREWICZ Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 88 U23 LU II #
Młot (4) M
1 39.67 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy # 95 U14 LU V ZDYBEL Aleksander # Z/4609/11 2018 1
2 31.41 STASIAK Adam KS Wisła Puławy # 93 U16 LU --
Młot (5) M
1 52.47 BOROWIEC Dominik MKS Start Lublin # 92 U18 LU III WIEJAK Izydor B.D. Z/4159/11 2013 2
2 40.79 KŁOS Eryk KS Wisła Puławy # 92 U18 LU IV #
3 37.20 KOCHAŃSKI Wojciech KS Wisła Puławy # 91 U18 LU --
Młot (6) M
1 62.35 BŁACHOWSKI Bartłomiej KS Agros Zamość # 89 U20 LU I
Młot (7.26) M
1 55.91 GRZYWNOWICZ Mateusz MKS Start Lublin # 86 U23 LU I WIEJAK Izydor # Z/4358/11 2012 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.306969165802 sekund