Olsztyn 08.05.2010
Mityng LA
100 m K
  e 1 12.88 LIS Martyna MKS Truso Elbląg 94 U18 WN +1.1 III B.D. 3
  e 1 13.52 GRABOWSKA Adrianna MLKS Ostróda 95 U16 WN +1.1 IV
  e 1 13.70 GÓRECKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +1.1 IV
  e 1 13.75 DZIADKO Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +1.1 IV
  e 1 14.06 ŻORANT Klaudia MLKS Ostróda 96 U16 WN +1.1 V
  e 1 16.10 WALAT Agnieszka KS AZS UWM Olsztyn # 98 U14 WN +1.1 --
  e 1 16.25 KALISZ Justyna KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN +1.1 --
  e 2 13.11 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN -1.8 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # 3
  e 2 13.59 KOSSAKOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN -1.8 IV B.D. BEZ
  e 2 13.60 ŁĘGOWSKA Ewelina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN -1.8 IV #
  e 2 13.78 SAMUL Anna KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN -1.8 IV
  e 2 14.43 ZIELIŃSKA Natalia GUKS Asy Dywity 97 U14 WN -1.8 V CZERNIAKOWSKI Wiesław # BEZ
  e 2 14.68 MALINOWSKA Elżbieta GUKS Asy Dywity 95 U16 WN -1.8 -- #
  e 2 15.19 MAKOWSKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN -1.8 --
  e 3 14.22 WICHERT Patrycja GUKS Asy Dywity 98 U14 WN +1.0 V B.D. # 5
  e 3 14.59 BRZOZOWSKA Agnieszka KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN +1.0 -- B.D.
  e 3 14.60 SŁOMIŃSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN +1.0 -- #
  e 3 14.94 MIKULAK Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN +1.0 --
  e 3 15.20 DYMEK Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 98 U14 WN +1.0 --
  e 3 15.56 GORĄCA Emilia KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN +1.0 --
  e 3 16.61 PIETRUCIN Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN +1.0 --
  e 4 14.09 WIERGOWSKA Martyna LKS Lubawa 95 U16 WN +3.5 V B.D.
  e 4 14.83 SZULIM Joanna KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN +3.5 --
  e 4 15.40 MALISZEWSKA Magdalena LKS Lubawa 97 U14 WN +3.5 -- #
  e 4 16.05 KOZER Agnieszka LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 98 U14 WN +3.5 --
  f 13.10 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN +0.6 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # 3
  f 13.32 GRABOWSKA Adrianna MLKS Ostróda 95 U16 WN +0.6 IV
  f 13.63 DZIADKO Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +0.6 IV
  f 13.72 SAMUL Anna KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +0.6 IV
200 m K
  s 1 26.14 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -0.1 II
  s 1 26.55 LIS Martyna MKS Truso Elbląg 94 U18 WN -0.1 III B.D. 3
  s 1 26.69 ŁUGOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN -0.1 III
  s 1 27.76 KOSSAKOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN -0.1 IV B.D. BEZ
  s 1 28.27 ŁĘGOWSKA Ewelina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN -0.1 IV #
  s 1 28.57 SAMUL Anna KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN -0.1 --
  s 2 27.69 KOPEĆ Lucyna KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -0.3 IV #
  s 2 27.85 DZIADKO Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN -0.3 IV
  s 2 28.41 WIERGOWSKA Martyna LKS Lubawa 95 U16 WN -0.3 IV B.D.
  s 2 29.49 BEKISZ Izabella KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN -0.3 V
  s 2 30.26 SZPAKOWSKA Alicja LUKS Orneta 91 U20 WN -0.3 --
  s 2 30.99 ROLA Klaudyna LUKS Orneta 96 U16 WN -0.3 --
  s 3 27.64 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U18 WN +0.8 IV NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
  s 3 28.65 KULESA Monika KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN +0.8 --
  s 3 28.72 JAREMKO Nina UKS Jedynka Bartoszyce 94 U18 WN +0.8 -- #
  s 3 31.50 KUŹMA Natalia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 98 U14 WN +0.8 -- #
  s 3 32.18 MALISZEWSKA Magdalena LKS Lubawa 97 U14 WN +0.8 -- #
  s 4 28.46 GRABOWSKA Adrianna MLKS Ostróda 95 U16 WN 0.0 IV
  s 4 28.78 ŻORANT Klaudia MLKS Ostróda 96 U16 WN 0.0 V
  s 4 29.53 ZIELIŃSKA Natalia GUKS Asy Dywity 97 U14 WN 0.0 V CZERNIAKOWSKI Wiesław # BEZ
  s 4 30.54 WIŚNIEWSKA Sylwia LKS Lubawa 96 U16 WN 0.0 --
400 m K
  s 1 58.28 HARASIM Monika AZS-AWF Warszawa # 88 U23 MZ II
  s 1 59.07 STRUCIŃSKA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III #
  s 1 60.23 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U18 WN III NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
  s 1 60.87 TAPEK Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN III
  s 1 62.76 WINCZEWSKA Ewa LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 90 U23 PD -- B.D. 3
  s 2 62.57 KOPEĆ Lucyna KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV #
  s 2 62.94 JAREMKO Nina UKS Jedynka Bartoszyce 94 U18 WN IV #
  s 2 65.65 SZEWCZYK Kinga KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V
  s 2 67.55 ROLA Klaudyna LUKS Orneta 96 U16 WN --
  s 2 67.92 OGRODOWCZYK Natalia MLKS Ostróda 96 U16 WN --
800 m K
  2:14.49 KOZŁOWSKA Karolina MLKS Ostróda 90 U23 WN II
  2:14.82 JAKIMOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN II
  2:17.59 PUKA Patrycja MLKS Ostróda 91 U20 WN III
  2:21.25 STRUCIŃSKA Daria KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN III #
  2:27.55 CZERWIEŃ Ewelina MKS Truso Elbląg 93 U18 WN IV
  2:30.87 KULESA Justyna KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN --
  2:32.32 STAŃCZAK Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN V
  2:37.54 KRZEMIŃSKA Roksana MLKS Ostróda 93 U18 WN --
  2:48.22 MALINOWSKA Elżbieta GUKS Asy Dywity 95 U16 WN -- #
  2:51.78 TARKA Angelika MKS Truso Elbląg 94 U18 WN --
300 m pł K
  s 1 49.05 STANISZEWSKA Żaneta UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN III
  s 1 50.29 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1253/11 2019 2
  s 1 51.13 RYPIŃSKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV
  s 2 50.17 MULKITYN Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN IV
  s 2 51.70 ŁAPIŃSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN IV
  s 2 55.91 RZEPKA Magda MKS Truso Elbląg 96 U16 WN -- #
2000 m prz K
  7:23.23 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN II B.D. 3
  7:36.36 PREIS Kamila UKS Technik Augustów 94 U18 PD III
  7:43.17 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin # 92 U20 ZP III MURAWSKI Zbigniew # Z/2131/11 2019
  7:50.52 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 91 U20 WN III CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2019 3
  8:22.02 PARZYCHOWSKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
4x100 m K
1 s 1 52.99 DZIADKO Małgorzata
RYPIŃSKA Patrycja
BEKISZ Izabella
SZCZERBACZEWICZ Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 95
95
95
96
U16 WMZ --


LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
3
2 s 1 56.07 MILANOWSKA Beata
STRUCIŃSKA Martyna
MAKOWSKA Marta
ŁAPIŃSKA Dominika
KS AZS UWM Olsztyn 95
95
96
96
U16 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D.


Z/1253/11
2019
2
3 s 1 60.48 WALAT Agnieszka
SŁOMIŃSKA Dominika
GORĄCA Emilia
BRZOZOWSKA Agnieszka
KS AZS UWM Olsztyn 98
97
97
97
U14 WMZ --


B.D.

Wzwyż K
  1.15 BACZEWSKA Marta LKS Lubawa 95 U16 WN --
  1.20 PRUSACZYK Marlena LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 95 U16 WN -- #
  1.25 JASRZĘBSKA Agnieszka LKS Lubawa 95 U16 WN --
  1.25 PAJĄK Agnieszka LKS Lubawa 96 U16 WN -- #
  1.30 RZEPKA Magda MKS Truso Elbląg 96 U16 WN -- #
  1.30 DEC Aleksandra LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 94 U18 WN --
  1.40 NOWOŚWIAT Agnieszka MKS Truso Elbląg 95 U16 WN V #
W dal K
  3.36 STANISZEWSKA Żaneta UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN +0.5 --
  3.62 KOZER Agnieszka LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 98 U14 WN +0.8 --
  3.63 CIOMEK Anna LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 96 U16 WN -0.3 -- #
  4.04 JASRZĘBSKA Agnieszka LKS Lubawa 95 U16 WN 0.0 --
  4.05 KUŹMA Natalia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 98 U14 WN +0.5 -- #
  4.10 MULKITYN Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN +1.6 --
  4.42 ŁUGOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN -0.1 --
  4.55 BALCEREK Aleksandra MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 96 U16 WN +0.6 V #
  4.64 MILEWSKA Magdalena LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 92 U20 WN 0.0 -- #
Kula (3) K
  7.83 KARCZEWSKA Karolina LKS Lubawa 94 U18 WN -- #
  8.13 ŁUKSZO Natalia PKS Gwardia Szczytno 95 U16 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz
  8.41 GULEWSKA Aleksandra PKS Gwardia Szczytno 96 U16 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz
  8.67 WIŚNIEWSKA Sylwia LKS Lubawa 96 U16 WN --
Kula (4) K
  8.97 FILIPIAK Honorata LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 91 U20 WN -- #
Dysk (1) K
  17.70 WIŚNIEWSKA Sylwia LKS Lubawa 96 U16 WN --
  21.82 KARCZEWSKA Karolina LKS Lubawa 94 U18 WN -- #
Oszczep (600) K
  18.59 ZIÓŁKOWSKA Agnieszka LKS Lubawa 95 U16 WN --
  19.91 PIWNICKA Ewa LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 95 U16 WN -- #
  20.90 ROŻYNSKA Agata MKS Truso Elbląg 94 U18 WN --
  24.88 FILIPIAK Honorata LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 91 U20 WN -- #
  28.78 KARCZEWSKA Karolina LKS Lubawa 94 U18 WN -- #
  32.90 RYNKOWSKA Magdalena MKS Truso Elbląg 92 U20 WN IV
100 m M
  e 1 10.92 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL 0.0 II OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
  e 1 11.11 DUNIN-BORKOWSKI Hubert AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM 0.0 II #
  e 1 11.12 ZRADA Marcin LUKS Orneta 92 U20 WN 0.0 II MAKOWSKI Leszek # Z/4863/11 2011 2
  e 1 11.30 GRUBALSKI Dawid LKS Lubawa 92 U20 WN 0.0 II
  e 1 11.33 WÓJCIK Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN 0.0 III
  e 1 11.79 DRESZLER Szymon LKS Lubawa 92 U20 WN 0.0 IV #
  e 1 12.88 ZAJĄC Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN 0.0 --
  e 2 11.14 JABŁOŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +2.4 II #
  e 2 11.62 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +2.4 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/1268/11 2019 2
  e 2 11.75 GRZYMKOWSKI Patryk UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN +2.4 III B.D. BEZ
  e 2 11.80 BARANOWSKI Michał MKS Truso Elbląg 93 U18 WN +2.4 IV
  e 2 11.88 ŁUKIAN Łukasz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 92 U20 WN +2.4 IV #
  e 2 11.89 RUDZIŃSKI Karol MKS Truso Elbląg 92 U20 WN +2.4 IV
  e 2 12.12 ŻEŃCZAK Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +2.4 IV
  e 3 11.59 SOSNOWSKI Tomasz KL Bałtyk Koszalin # 93 U18 ZP -0.7 III #
  e 3 12.10 URBAN Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -0.7 IV
  e 3 12.30 GROCHECKI Daniel KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -0.7 --
  e 3 12.32 MOSZCZYŃSKI Bartosz MKS Truso Elbląg 94 U18 WN -0.7 --
  e 3 12.36 NAKONIECZNY Łukasz GUKS Asy Dywity # 95 U16 WN -0.7 V
  e 3 12.46 PEKAŁOWSKI Cezary KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -0.7 --
  e 3 13.37 MARCISZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -0.7 --
  e 4 11.84 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ 0.0 IV B.D. B.D. # 2
  e 4 12.62 DĄBROWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN 0.0 V #
  e 4 12.64 BADZYŃSKI Patryk KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN 0.0 V
  e 4 12.88 FALKOWSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN 0.0 --
  e 4 13.21 CZUBKOWSKI Damian GUKS Asy Dywity 96 U16 WN 0.0 -- #
  e 4 13.69 PRICE Szymon KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN 0.0 --
  e 4 14.25 LAWRENC Marcin LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 95 U16 WN 0.0 -- #
  e 5 12.82 ZAWADZKI Patryk LKS Lubawa 96 U16 WN +1.1 --
  e 5 13.23 KOREJWO Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN +1.1 --
  e 5 13.25 HRYŃ Patryk MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 96 U16 WN +1.1 --
  e 5 14.22 SURMA Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +1.1 -- #
  e 5 14.25 FRĄCZEK Przemysław KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN +1.1 --
  e 5 15.29 BOSEK Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN +1.1 --
  e 6 13.42 KOWALSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -0.3 -- #
  e 6 14.02 CEGIEŁKA Wojciech LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 95 U16 WN -0.3 -- #
  e 6 14.12 AUGUSIEWICZ Marcin KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN -0.3 --
  e 6 14.57 NAKONIECZNY Oskar KS AZS UWM Olsztyn # 98 U14 WN -0.3 --
  e 6 15.14 JABŁOŃSKI Kasper KS AZS UWM Olsztyn # 98 U14 WN -0.3 --
  e 6 15.43 BIAŁY Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -0.3 --
  e 6 15.56 RATUSZYŃSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN -0.3 --
  e 7 13.90 OBUCHOWICZ Krystian GUKS Asy Dywity 97 U14 WN 0.0 -- #
  e 7 14.41 STRUCIŃSKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN 0.0 --
  e 7 14.78 GRZELAK Jakub LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U12 WN 0.0 -- B.D. # BEZ
  e 7 15.01 TRUBIŁO Łukasz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 98 U14 WN 0.0 --
  e 7 15.84 KRET Bartosz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 98 U14 WN 0.0 -- #
  f 10.85 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +2.1 I OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
  f 11.13 DUNIN-BORKOWSKI Hubert AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM +2.1 II #
  f 11.13 GRUBALSKI Dawid LKS Lubawa 92 U20 WN +2.1 II
  f 11.27 JABŁOŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +2.1 II #
  f 11.29 WÓJCIK Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +2.1 II
  f 11.60 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +2.1 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/1268/11 2019 2
  f 11.68 SOSNOWSKI Tomasz KL Bałtyk Koszalin # 93 U18 ZP +2.1 III #
200 m M
  s 1 21.37 JAWORSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM +0.7 M #
  s 1 22.44 GRUBALSKI Dawid LKS Lubawa 92 U20 WN +0.7 II
  s 1 22.46 ZRADA Marcin LUKS Orneta 92 U20 WN +0.7 II MAKOWSKI Leszek # Z/4863/11 2011 2
  s 1 22.78 DUNIN-BORKOWSKI Hubert AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM +0.7 II #
  s 1 23.68 OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.7 IV B.D. B.D. # 2
  s 2 23.02 WOŹNIAK Piotr SKLA Sopot # 91 U20 PM 0.0 III #
  s 2 23.58 GRZYMKOWSKI Patryk UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN 0.0 III B.D. BEZ
  s 2 24.09 BĘBENEK Kamil KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN 0.0 -- #
  s 2 24.40 SZABLEWSKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN 0.0 IV
  s 2 24.64 GODLEWSKI Damian MKS Truso Elbląg 94 U18 WN 0.0 --
  s 3 21.84 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +2.3 I OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
  s 3 22.51 JABŁOŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +2.3 II #
  s 3 22.80 WÓJCIK Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +2.3 II
  s 3 25.09 MOSZCZYŃSKI Bartosz MKS Truso Elbląg 94 U18 WN +2.3 --
  s 3 25.25 BANACKI Marcin LKS Lubawa 94 U18 WN +2.3 --
  s 3 27.55 PRICE Szymon KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +2.3 --
  s 4 23.73 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +2.4 IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/1268/11 2019 2
  s 4 24.63 BIRBACH Rafał MLKS Ostróda 92 U20 WN +2.4 --
  s 4 24.80 PIOTROWSKI Mateusz MLKS Ostróda 91 U20 WN +2.4 --
  s 4 25.82 FALKOWSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +2.4 --
  s 4 26.03 DĄBROWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN +2.4 -- #
  s 4 26.87 HRYŃ Patryk MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 96 U16 WN +2.4 --
  s 4 27.53 CZUBKOWSKI Damian GUKS Asy Dywity 96 U16 WN +2.4 -- #
  s 4 28.97 OBUCHOWICZ Krystian GUKS Asy Dywity 97 U14 WN +2.4 -- #
400 m M
  s 1 52.03 WRONOWSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 86 Sen WN III #
  s 1 52.83 BĘBENEK Kamil KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN -- #
  s 1 53.02 SZABLEWSKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
  s 1 53.48 PIOTROWSKI Mateusz MLKS Ostróda 91 U20 WN IV
  s 1 55.06 PRZYBYŁEK Bartosz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -- #
  s 2 51.89 SOSNOWSKI Tomasz KL Bałtyk Koszalin # 93 U18 ZP III #
  s 2 52.65 BIRBACH Rafał MLKS Ostróda 92 U20 WN III
  s 2 53.99 PIÓRKOWSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN IV
  s 2 54.04 GODLEWSKI Damian MKS Truso Elbląg 94 U18 WN IV
  s 2 56.55 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ V WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof # Z/1267/11 2019 2
600 m M
  s 1 1:19.93 PODOLAK Michał KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN --
  s 1 1:21.98 ROGOWSKI Zbigniew KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN -- #
  s 1 1:30.10 ADAMSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III #
  s 1 1:30.35 HADER Rafał SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP III #
  s 1 1:31.51 CHMIELIŃSKI Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III #
  s 1 1:32.06 NIECIECKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN IV #
  s 1 1:33.90 ZŁOTUCHA Łukasz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN IV
  s 2 1:34.19 GOŁĘBIOWSKI Mateusz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN IV
  s 2 1:36.14 BEKIER Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V #
  s 2 1:36.38 SKRZECZ Remigiusz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN V
  s 2 1:37.46 ILSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0812/12 2017 3
  s 2 1:41.55 GERWEL Marek KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN --
  s 2 1:41.70 MIERAU Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN --
  s 2 1:56.52 STRUCIŃSKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
800 m M
  1:57.39 PLUTOWSKI Patryk KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN III
  2:02.44 WÓJCIK Paweł UKS Jedynka Bartoszyce 91 U20 WN IV
  2:03.11 KOWALSKI Łukasz LKS Lubawa 92 U20 WN IV
1500 m M
  4:03.05 ŚWINIARSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN III
  4:10.31 GOSPODAREK Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN III
  4:15.05 JAKIMOWSKI Mateusz MKS Truso Elbląg 91 U20 WN IV
  4:16.12 PIERNIKOWSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN -- #
  4:16.40 PSZCZÓŁKOWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2124/11 2018 BEZ
  4:20.77 TROCHIM Tomasz MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk 93 U18 WN IV B.D. 4
  4:25.06 MIEDZIŃSKI Krzysztof MKS Truso Elbląg 92 U20 WN --
  4:36.62 LIPIŃSKI Szymon KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -- B.D. BEZ
2000 m prz M
  6:24.45 NOWICKI Wojciech UKS Technik Augustów 91 U20 PD III
  6:29.91 NAJMOWICZ Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
  6:33.43 DZIENIS Paweł UKS Technik Augustów 93 U18 PD IV
  6:39.27 DĄBROWSKI Tomasz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 94 U18 PD IV #
  6:47.44 PIŁAT Paweł MKS Truso Elbląg 92 U20 WN IV
  7:01.44 DARASZKIEWICZ Dawid UKS Technik Augustów 94 U18 PD --
4x100 m M
1 s 1 44.00 OSTAPIUK Mateusz
ZALEWSKI Karol
GROCHECKI Daniel
JABŁOŃSKI Adam
KS AZS UWM Olsztyn 93
93
93
94
U18 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
OGONOWSKI Jakub

Z/1268/11
Z/2480/11
2019
2019
2
MM
2 s 1 48.73 MISIEWICZ Michał
DĄBROWSKI Paweł
BADZYŃSKI Patryk
NAKONIECZNY Łukasz
KS AZS UWM Olsztyn 95
96
95
95
U16 WMZ -- WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof


Z/1267/11
2019
2
3 s 1 59.83 JABŁOŃSKI Kasper
STRUCIŃSKI Maciej
NAKONIECZNY Oskar
BIAŁY Piotr
KS AZS UWM Olsztyn 98
97
98
97
U14 WMZ --


W dal M
  3.65 GRZELAK Jakub LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U12 WN +0.3 -- B.D. # BEZ
  3.89 TRUBIŁO Łukasz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 98 U14 WN +1.2 --
  3.99 KRET Bartosz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 98 U14 WN +0.5 -- #
  5.07 KUBAT Dariusz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 94 U18 WN -0.3 --
  5.24 ZAWADZKI Patryk LKS Lubawa 96 U16 WN -0.2 --
  5.40 MICHALSKI Arkadiusz PKS Gwardia Szczytno 95 U16 WN 0.0 -- BUKOWIECKI Ireneusz 5
  5.54 ŁUKIAN Łukasz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 92 U20 WN -0.8 -- #
  5.66 DRESZLER Szymon LKS Lubawa 92 U20 WN -0.5 -- #
  5.71 CIEŚLIK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN -0.4 --
  6.05 MYŚLAK Błażej KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN 0.0 --
  6.06 URBAN Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +0.7 IV
  6.48 BOGUSZ Marcin AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U23 PM -0.5 III
Kula (4) M
  8.36 SMIRNOW Kacper PKS Gwardia Szczytno 97 U14 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz 5
  8.73 SŁOWIKOWSKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
  11.29 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN V BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
Kula (5) M
  10.71 GOLISZEWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
  12.89 KLEPACKI Jacek KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN IV
  13.14 RYSIK Mateusz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 94 U18 WN IV
  14.85 MUCZYŃ Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN III
  16.24 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4693/11 2019 M
  16.55 PIAZDECKI Bartłomiej PKS Gwardia Szczytno 93 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4694/11 2012 1
  18.16 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4691/11 2018 2
Kula (6) M
  10.57 BOROWICZ-SKONIECZNY Sławomir KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN --
  12.79 FRIDRYCH Paweł LUKS Orneta 92 U20 WN IV
  14.52 ŚWIRSKI Dawid CWKS Vęgoria Węgorzewo 92 U20 WN II
  18.40 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno 92 U20 WN I BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4692/11 2015 1
Kula (7.26) M
  11.61 SZWARC Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN --
  11.73 KOWALSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 90 U23 WN --
  14.32 BALUKIEWICZ Paweł MKS Truso Elbląg 90 U23 WN II
Dysk (1) M
  20.72 SMIRNOW Kacper PKS Gwardia Szczytno 97 U14 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz 5
  23.98 SŁOWIKOWSKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
  30.44 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
Dysk (1.5) M
  34.16 KLEPACKI Jacek KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
  44.95 MUCZYŃ Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN III
  49.48 PIAZDECKI Bartłomiej PKS Gwardia Szczytno 93 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4694/11 2012 1
Dysk (1.75) M
  34.78 BOROWICZ-SKONIECZNY Sławomir KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN IV
Dysk (2) M
  24.81 SZWARC Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN --
  30.36 GRUŹLEWSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN --
  35.80 KOWALSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 90 U23 WN III
Oszczep (600) M
  14.78 SŁOWIKOWSKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
  36.17 TREDER Krystian KS Polonia Pasłęk # 96 U16 WN -- BORYSEWICZ Piotr # Z/0159/12 2016 1
Oszczep (700) M
  21.66 GOLISZEWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN --
  27.75 TRAKS Maciej LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 94 U18 WN --
  34.13 KISIEL Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
  37.40 ZABOROWSKI Mariusz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 94 U18 WN --
  44.16 PIĄTKOWSKI Radomir KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
Oszczep (800) M
  29.56 SZWARC Sebastian KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN --
  29.92 GOŁASZEWSKI Wojciech KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN --
  33.30 PIĄTKOWSKI Bartłomiej KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN --
  38.43 GRUŹLEWSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN --
  43.62 FRIDRYCH Paweł LUKS Orneta 92 U20 WN IV
  44.35 KOWALSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 90 U23 WN --
  46.80 DĄBROWSKI Przemysław KS AZS UWM Olsztyn # 90 U23 WN -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.0845999717712 sekund