Lubawa 16.05.2010
Mityng LA
100 m K
1 e 1 12.68 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM +2.7 II
2 e 1 13.00 ŁUGOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN +2.7 III
3 e 1 13.38 ŁĘGOWSKA Ewelina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +2.7 IV #
4 e 1 13.43 JAKUBOWSKA Karolina PKS Gwardia Szczytno # 95 U16 WN +2.7 IV BUKOWIECKI Ireneusz # Z/2868/11 2014 2
5 e 1 13.50 RYPIŃSKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +2.7 IV
6 e 1 13.53 BERKA Anna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN +2.7 IV
7 e 1 13.57 DZIADKO Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +2.7 IV
8 e 1 13.81 TRZCIŃSKA Kamila KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN +2.7 --
1 e 2 13.87 SAMUL Anna KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +1.1 --
2 e 2 13.97 WIERGOWSKA Martyna LKS Lubawa 95 U16 WN +1.1 V B.D.
3 e 2 14.18 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 96 U16 WN +1.1 V
4 e 2 14.21 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +1.1 V LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1253/11 2019 2
5 e 2 14.28 STANISZEWSKA Żaneta UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN +1.1 V
6 e 2 14.32 WICHERT Patrycja GUKS Asy Dywity 98 U14 WN +1.1 V B.D. # 5
7 e 2 14.38 ZIELIŃSKA Natalia GUKS Asy Dywity 97 U14 WN +1.1 V CZERNIAKOWSKI Wiesław # BEZ
8 e 2 14.51 WIŚNIEWSKA Sylwia LKS Lubawa 96 U16 WN +1.1 --
1 e 3 14.42 STYBORSKA Żaneta NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN +2.3 --
2 e 3 14.44 CHEŁCHOWSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN +2.3 V
3 e 3 14.66 MALINOWSKA Elżbieta GUKS Asy Dywity 95 U16 WN +2.3 -- #
4 e 3 14.83 MARKISZ Emilia MKS Truso Elbląg 94 U18 WN +2.3 --
5 e 3 15.20 RADZKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +2.3 --
6 e 3 15.42 GORĄCA Emilia KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN +2.3 --
7 e 3 15.61 MALISZEWSKA Magdalena LKS Lubawa 97 U14 WN +2.3 -- #
1 f 12.86 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM +3.0 III
2 f 13.19 ŁUGOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN +3.0 III
3 f 13.77 ŁĘGOWSKA Ewelina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +3.0 IV #
4 f 13.80 JAKUBOWSKA Karolina PKS Gwardia Szczytno # 95 U16 WN +3.0 IV BUKOWIECKI Ireneusz # Z/2868/11 2014 2
5 f 13.89 DZIADKO Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +3.0 V
6 f 14.02 RYPIŃSKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +3.0 V
7 f 14.07 TRZCIŃSKA Kamila KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN +3.0 --
8 f 14.10 BERKA Anna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN +3.0 --
200 m K
1 s 1 25.56 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM +2.9 II
2 s 1 26.26 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN +2.9 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # 3
3 s 1 27.35 KOPEĆ Lucyna KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +2.9 IV #
4 s 1 27.39 GÓRECKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +2.9 IV
5 s 1 27.98 DZIADKO Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +2.9 IV
6 s 1 28.22 BERKA Anna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN +2.9 IV
1 s 2 26.92 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U18 WN +2.0 III NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
2 s 2 27.23 TAPEK Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +2.0 III
3 s 2 27.57 RYPIŃSKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +2.0 IV
4 s 2 27.95 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN +2.0 IV
5 s 2 28.13 JANKOWSKA Joanna NKS Nowe Miasto Lubawskie # 95 U16 WN +2.0 IV
6 s 2 28.86 ŁĘGOWSKA Ewelina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +2.0 V #
1 s 3 27.68 JAKUBOWSKA Karolina PKS Gwardia Szczytno # 95 U16 WN +1.7 IV BUKOWIECKI Ireneusz # Z/2868/11 2014 2
2 s 3 28.15 SAMUL Anna KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN +1.7 IV
3 s 3 28.27 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +1.7 IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1253/11 2019 2
4 s 3 28.31 KULESA Monika KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN +1.7 IV
5 s 3 28.74 STANISZEWSKA Żaneta UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN +1.7 V
1 s 4 28.38 WIERGOWSKA Martyna LKS Lubawa 95 U16 WN +3.0 IV B.D.
2 s 4 29.22 MULKITYN Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN +3.0 V
3 s 4 29.25 CHEŁCHOWSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN +3.0 V
4 s 4 29.94 WIŚNIEWSKA Sylwia LKS Lubawa 96 U16 WN +3.0 V
5 s 4 30.26 RADZKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +3.0 --
6 s 4 30.87 MALINOWSKA Elżbieta GUKS Asy Dywity 95 U16 WN +3.0 -- #
1 s 5 29.74 ZIELIŃSKA Natalia GUKS Asy Dywity 97 U14 WN +3.5 V CZERNIAKOWSKI Wiesław # BEZ
2 s 5 30.59 BRZOZOWSKA Angelika LKS Lubawa 96 U16 WN +3.5 -- #
3 s 5 31.43 MALISZEWSKA Magdalena LKS Lubawa 97 U14 WN +3.5 -- #
4 s 5 32.14 KRAUZEWICZ Justyna LKS Lubawa 96 U16 WN +3.5 -- #
400 m K
1 s 1 59.67 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U18 WN III NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
2 s 1 60.52 JAKIMOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN III
3 s 1 61.33 TAPEK Paulina KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN III
4 s 1 62.30 KOPEĆ Lucyna KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV #
5 s 1 62.39 KOSSAKOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN IV B.D. BEZ
6 s 1 62.89 GÓRECKA Marta KS AZS UWM Olsztyn # 91 U20 WN IV
1 s 2 63.55 KULESA Monika KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN IV
2 s 2 65.77 MULKITYN Patrycja UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN V
3 s 2 67.52 CZERWIEŃ Ewelina MKS Truso Elbląg 93 U18 WN --
4 s 2 68.49 BLAUTENBERG Angelika UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN --
5 s 2 72.89 GRAMAN Natalia LKS Lubawa 98 U14 WN --
1 s 3 67.34 KRAUZEWICZ Michalina LKS Lubawa 92 U20 WN --
2 s 3 70.49 TOKAREWICZ Marlena KS Piast Wilczęta # 97 U14 WN -- MICHAŁEK Piotr # 4
3 s 3 71.84 TARKA Angelika MKS Truso Elbląg 94 U18 WN --
600 m K
1 s 1 1:40.23 STRUCIŃSKA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III #
2 s 1 1:40.83 PŁUKARSKA Karina KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN III
3 s 1 1:43.89 WIŚNIEWSKA Katrin GKS Olimpia Grudziądz # 95 U16 KP IV
4 s 1 1:48.89 STAŃCZAK Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 96 U16 WN V
5 s 1 1:50.95 BEKISZ Izabella KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN --
6 s 1 1:56.70 OKRASZEWSKA Oliwia KS Jeziorak Iława 95 U16 WN -- #
7 s 1 1:57.01 SULIKOWSKA Martyna GUKS Asy Dywity 98 U14 WN -- #
8 s 1 1:57.39 KUBICKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN --
9 s 1 2:01.26 WANTOWSKA Aleksandra UKS Mały Jeziorak Iława # 96 U16 WN -- B.D. # BEZ
10 s 1 2:02.48 ZBYSŁAW Ada KS Jeziorak Iława 95 U16 WN --
1500 m K
1 s 1 4:44.56 PUKA Patrycja MLKS Ostróda 91 U20 WN III
2 s 1 4:55.15 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin # 92 U20 ZP III MURAWSKI Zbigniew # Z/2131/11 2019
3 s 1 4:57.59 STRUCIŃSKA Daria KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN IV #
4 s 1 5:05.44 KUSZCZAK Natalia CWKS Vęgoria Węgorzewo 94 U18 WN IV
5 s 1 5:06.31 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN IV B.D. 3
6 s 1 5:13.72 JANKOWSKA Katarzyna NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN --
7 s 1 5:27.65 KRZEMIŃSKA Roksana MLKS Ostróda 93 U18 WN --
8 s 1 5:28.40 SKÓRSKA Paula UKS Jedynka Bartoszyce 94 U18 WN --
Wzwyż K
1 1.35 MATWIEJCZUK Monika KS Jeziorak Iława 95 U16 WN --
2 1.30 OKSENIUK Agnieszka GKS Piast Gliwice # 96 U16 SL -- WONDZIŃSKA Aleksandra RAMUS Józef B.D. # Z/0974/12, Z/0974/12 , 2019 2
3 1.30 ŻELEŹNIAK Alicja KS Piast Wilczęta # 95 U16 WN --
4 1.25 MICHAŁEK Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -- B.D. # 2
5 1.25 PAJĄK Agnieszka LKS Lubawa 96 U16 WN -- #
6 1.20 JASRZĘBSKA Agnieszka LKS Lubawa 95 U16 WN --
7 1.15 RZEPKA Magda MKS Truso Elbląg 96 U16 WN -- #
W dal K
1 4.44 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 96 U16 WN +2.1 --
2 4.36 KRAUZEWICZ Michalina LKS Lubawa 92 U20 WN +2.2 --
3 4.35 BRZOZOWSKA Angelika LKS Lubawa 96 U16 WN +2.3 -- #
4 4.02 WICHERT Patrycja GUKS Asy Dywity 98 U14 WN +2.4 -- B.D. # 5
5 3.98 SULIKOWSKA Martyna GUKS Asy Dywity 98 U14 WN +2.1 -- #
6 3.65 GRAMAN Natalia LKS Lubawa 98 U14 WN +2.1 --
7 3.60 JASRZĘBSKA Agnieszka LKS Lubawa 95 U16 WN +2.1 --
Kula (3) K
1 8.88 WIŚNIEWSKA Sylwia LKS Lubawa 96 U16 WN V
2 7.62 RYNKOWSKA Dorota MKS Truso Elbląg 95 U16 WN --
3 7.27 KRAUZEWICZ Justyna LKS Lubawa 96 U16 WN -- #
4 6.96 MICHAŁEK Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN -- B.D. # 2
Kula (4) K
1 9.12 MALISZEWSKA Angelika LKS Lubawa 92 U20 WN IV B.D. 4
2 8.92 ZIELIŃSKA Renata LKS Lubawa 94 U18 WN --
3 8.59 BOSZKO Magdalena PKS Gwardia Szczytno 94 U18 WN --
4 8.14 MICHALSKA Katarzyna NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN --
Oszczep (600) K
1 34.31 RYNKOWSKA Magdalena MKS Truso Elbląg 92 U20 WN IV
2 27.73 KARCZEWSKA Karolina LKS Lubawa 94 U18 WN -- #
3 24.02 MALISZEWSKA Angelika LKS Lubawa 92 U20 WN -- B.D. 4
4 23.73 ZIELIŃSKA Renata LKS Lubawa 94 U18 WN --
5 22.73 ROŻYNSKA Agata MKS Truso Elbląg 94 U18 WN --
6 19.62 WIŚNIEWSKA Natalia LKS Lubawa 96 U16 WN --
100 m M
1 e 1 10.55 JAWORSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM +2.6 M #
2 e 1 11.04 DUNIN-BORKOWSKI Hubert AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM +2.6 II #
3 e 1 11.07 JABŁOŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +2.6 II #
3 e 1 11.07 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +2.6 II OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
5 e 1 11.11 GRUBALSKI Dawid LKS Lubawa 92 U20 WN +2.6 II
6 e 1 11.70 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +2.6 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/1268/11 2019 2
1 e 2 11.34 JANKOWSKI Michał KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 92 U20 WN +3.0 III
2 e 2 11.59 RUMIŃSKI Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP +3.0 III
3 e 2 11.73 RUDZIŃSKI Karol MKS Truso Elbląg 92 U20 WN +3.0 III
4 e 2 12.02 STECYK Dawid CWKS Vęgoria Węgorzewo 94 U18 WN +3.0 IV
5 e 2 12.19 GORZKA Mateusz KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 91 U20 WN +3.0 IV
6 e 2 12.43 BANACKI Marcin LKS Lubawa 94 U18 WN +3.0 --
1 e 3 12.30 MOSZCZYŃSKI Bartosz MKS Truso Elbląg 94 U18 WN +0.9 --
2 e 3 12.43 NAKONIECZNY Łukasz GUKS Asy Dywity # 95 U16 WN +0.9 V
3 e 3 12.82 CHROSTEK Andrzej KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +0.9 --
4 e 3 12.95 FALKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +0.9 --
5 e 3 12.96 BOJANOWSKI Radosław UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN +0.9 --
6 e 3 13.26 CZUBKOWSKI Damian GUKS Asy Dywity 96 U16 WN +0.9 -- #
1 e 4 11.68 KOWALSKI Łukasz LKS Lubawa 92 U20 WN +2.5 III
2 e 4 12.30 GROCHECKI Daniel KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +2.5 --
3 e 4 12.86 ZAWADZKI Patryk LKS Lubawa 96 U16 WN +2.5 --
4 e 4 14.71 JAKUBOWSKI Dawid LKS Lubawa 97 U14 WN +2.5 -- #
1 f 10.53 JAWORSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM +7.1 M #
2 f 10.76 DUNIN-BORKOWSKI Hubert AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM +7.1 I #
3 f 10.79 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +7.1 I OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
4 f 10.81 JABŁOŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +7.1 I #
5 f 11.19 GRUBALSKI Dawid LKS Lubawa 92 U20 WN +7.1 II
6 f 11.31 JANKOWSKI Michał KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 92 U20 WN +7.1 III
200 m M
1 s 1 22.05 JABŁOŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +2.5 II #
2 s 1 22.08 ZALEWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 93 U18 SL +2.5 II OGONOWSKI Jakub # Z/2480/11 2019 MM
3 s 1 22.48 GRUBALSKI Dawid LKS Lubawa 92 U20 WN +2.5 II
4 s 1 22.56 KOWALSKI Łukasz LKS Lubawa 92 U20 WN +2.5 II
5 s 1 22.85 DUNIN-BORKOWSKI Hubert AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM +2.5 III #
6 s 1 23.79 OSTAPIUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +2.5 IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/1268/11 2019 2
1 s 2 23.60 JANKOWSKI Michał KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 92 U20 WN +2.9 III
2 s 2 24.16 RUDZIŃSKI Karol MKS Truso Elbląg 92 U20 WN +2.9 IV
3 s 2 24.53 GODLEWSKI Damian MKS Truso Elbląg 94 U18 WN +2.9 --
4 s 2 24.62 GROCHECKI Daniel KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +2.9 --
5 s 2 24.88 MOSZCZYŃSKI Bartosz MKS Truso Elbląg 94 U18 WN +2.9 --
6 s 2 25.63 NAKONIECZNY Łukasz GUKS Asy Dywity # 95 U16 WN +2.9 --
1 s 3 23.29 RUMIŃSKI Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP +3.5 III
2 s 3 23.35 GRZYMKOWSKI Patryk UKS MOSiR Działdowo 94 U18 WN +3.5 III B.D. BEZ
3 s 3 24.16 SZABLEWSKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN +3.5 IV
4 s 3 24.55 BIRBACH Rafał MLKS Ostróda 92 U20 WN +3.5 --
5 s 3 24.69 PIOTROWSKI Mateusz MLKS Ostróda 91 U20 WN +3.5 --
1 s 4 24.24 SZABŁOWSKI Maciej UKS Gimpas Pasłęk 93 U18 WN +3.8 IV
2 s 4 25.11 BANACKI Marcin LKS Lubawa 94 U18 WN +3.8 --
3 s 4 25.45 CHROSTEK Andrzej KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN +3.8 V
4 s 4 25.90 FALKOWSKI Jakub KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN +3.8 --
5 s 4 26.02 ZAWADZKI Patryk LKS Lubawa 96 U16 WN +3.8 --
6 s 4 26.99 BOJANOWSKI Radosław UKS MOSiR Działdowo 95 U16 WN +3.8 --
1 s 5 24.69 STECYK Dawid CWKS Vęgoria Węgorzewo 94 U18 WN +3.2 --
2 s 5 26.62 SKRZECZ Remigiusz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN +3.2 --
400 m M
1 s 1 51.90 KOWALSKI Łukasz LKS Lubawa 92 U20 WN III
2 s 1 52.46 BIRBACH Rafał MLKS Ostróda 92 U20 WN III
3 s 1 53.12 SZABLEWSKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
4 s 1 53.63 PIOTROWSKI Mateusz MLKS Ostróda 91 U20 WN IV
5 s 1 54.84 ROMANOWSKI Arkadiusz UKS Gimpas Pasłęk 92 U20 WN --
1 s 2 54.92 ZAWACKI Sylwester NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN --
2 s 2 55.67 PRZYBYŁEK Bartosz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN -- #
3 s 2 55.79 KAMIŃSKI Piotr KS Jeziorak Iława 92 U20 WN --
4 s 2 55.95 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ V WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof # Z/1267/11 2019 2
5 s 2 55.98 ADAMSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V #
1 s 3 55.61 NASTAJ Mateusz KS Jeziorak Iława 91 U20 WN --
2 s 3 56.27 ŻURALSKI Michał KS Jeziorak Iława 93 U18 WN --
3 s 3 57.86 RYBIŃSKI Daniel KS Jeziorak Iława 94 U18 WN --
4 s 3 59.04 WIDŹGOWSKI Piotr KS Jeziorak Iława 93 U18 WN --
5 s 3 61.33 GOŁĘBIEWSKI Waldemar KS Piast Wilczęta # 94 U18 WN --
1 s 4 59.78 SKRZECZ Remigiusz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN --
2 s 4 61.44 FAFIŃSKI Piotr KS Jeziorak Iława 96 U16 WN --
3 s 4 61.53 PIWOWAR Cyprian KS Jeziorak Iława 96 U16 WN --
1500 m M
1 s 1 4:04.77 ŚWINIARSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN III
2 s 1 4:13.62 GOSPODAREK Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN --
3 s 1 4:19.46 PSZCZÓŁKOWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/2124/11 2018 BEZ
4 s 1 4:20.40 NAJMOWICZ Paweł KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN IV
5 s 1 4:21.38 GACIOCH Karol NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN IV #
6 s 1 4:22.52 PIŁAT Paweł MKS Truso Elbląg 92 U20 WN --
7 s 1 4:24.21 DOMŻALSKI Krystian NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN --
8 s 1 4:25.90 SEWERYN Mariusz NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN --
9 s 1 4:30.24 ZAKRZEWSKI Łukasz CWKS Vęgoria Węgorzewo 94 U18 WN --
10 s 1 4:38.46 KASTERSKI Marcin KS Jeziorak Iława 93 U18 WN --
11 s 1 4:43.15 LIPIŃSKI Szymon KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN -- B.D. BEZ
12 s 1 5:08.65 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U14 KP -- B.D. # 2
2000 m M
1 s 1 5:47.82 ZAWACKI Przemysław NKS Nowe Miasto Lubawskie # 92 U20 WN --
2 s 1 6:02.19 KONICZ Arkadiusz NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN --
3 s 1 6:16.31 ZIELIŃSKI Paweł KS Jeziorak Iława 95 U16 WN IV
4 s 1 6:20.97 ZŁOTUCHA Łukasz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN V
5 s 1 6:34.06 GOŁĘBIOWSKI Mateusz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U16 WN V
6 s 1 6:34.17 BEKIER Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN V #
7 s 1 6:51.81 ILSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 95 U16 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0812/12 2017 3
4x100 m M
1 s 1 43.75 OSTAPIUK Mateusz
ZALEWSKI Karol
GROCHECKI Daniel
JABŁOŃSKI Adam
KS AZS UWM Olsztyn 93
93
93
94
U18 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
OGONOWSKI Jakub

Z/1268/11
Z/2480/11
2019
2019
2
MM
2 s 1 45.32 JANKOWSKI Michał
GORZKA Mateusz
JANKOWSKI Damian
KOWALSKI Łukasz
KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 92
91
91
91
U20 WMZ --


B.D. B.D.
3
Wzwyż M
1 1.95 FRĄCZKOWSKI Bartosz KS Jeziorak Iława 91 U20 WN II
2 1.90 RUDNICKI Marcin KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA III
3 1.85 KORNELUK Mateusz MKS Truso Elbląg 93 U18 WN III B.D. 3
4 1.85 GABRYEL Dorian RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ III RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/4662/11 2014 2
5 1.70 CIEŚLIK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn # 92 U20 WN --
6 1.70 PESTA Jakub KS Jeziorak Iława 95 U16 WN V
7 1.65 PIETRUSZYŃSKI Cezary GKS Olimpia Grudziądz # 96 U16 KP V #
8 1.65 POCHODAJ Michael KS Piast Wilczęta # 94 U18 WN --
9 1.50 WIATROWSKI Jakub KS Jeziorak Iława 94 U18 WN -- HOFMAN Paweł Z/1794/12 2013 4
10 1.40 SUCZYK Jacek KS Piast Wilczęta # 97 U14 WN -- MICHAŁEK Piotr #
11 1.40 MAŁEJKYJ Damian KS Piast Wilczęta # 97 U14 WN -- MICHAŁEK Piotr MICHAŁEK Piotr # , Z/0843/13 , 2014 4
12 1.30 JAKUBOWSKI Dawid LKS Lubawa 97 U14 WN -- #
W dal M
1 6.25 SZABŁOWSKI Maciej UKS Gimpas Pasłęk 93 U18 WN +2.4 IV
2 6.00 MYŚLAK Błażej KS AZS UWM Olsztyn # 89 U23 WN +1.9 --
3 5.92 JANKOWSKI Damian KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 91 U20 WN +3.6 IV
4 5.43 ZAWADZKI Patryk LKS Lubawa 96 U16 WN +2.8 --
5 5.42 MICHALSKI Arkadiusz PKS Gwardia Szczytno 95 U16 WN +2.5 -- BUKOWIECKI Ireneusz 5
6 4.70 CZUBKOWSKI Damian GUKS Asy Dywity 96 U16 WN +2.6 -- #
Kula (4) M
1 11.98 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U14 WN V BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
2 9.06 SMIRNOW Kacper PKS Gwardia Szczytno 97 U14 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz 5
Kula (5) M
1 17.48 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4691/11 2018 2
2 17.38 PIAZDECKI Bartłomiej PKS Gwardia Szczytno 93 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4694/11 2012 1
3 16.40 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4693/11 2019 M
4 14.81 MUCZYŃ Piotr KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN III
5 13.39 KLEPACKI Jacek KS AZS UWM Olsztyn # 94 U18 WN IV
6 12.70 KABARA Łukasz KS Piast Wilczęta # 94 U18 WN IV
7 11.14 MICHEWICZ Kamil NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN --
8 10.52 KOWZAN Patryk KS Piast Wilczęta # 94 U18 WN --
9 9.75 ŻELEŹNIAK Marcin KS Piast Wilczęta # 94 U18 WN --
Kula (6) M
1 18.26 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno 92 U20 WN I BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4692/11 2015 1
2 14.88 ŚWIRSKI Dawid CWKS Vęgoria Węgorzewo 92 U20 WN II
Kula (7.26) M
1 13.96 BALUKIEWICZ Paweł MKS Truso Elbląg 90 U23 WN II
Oszczep (600) M
1 34.98 TREDER Krystian KS Polonia Pasłęk # 96 U16 WN -- BORYSEWICZ Piotr # Z/0159/12 2016 1
Oszczep (700) M
1 43.88 KORNELUK Mateusz MKS Truso Elbląg 93 U18 WN -- B.D. 3
2 42.23 PIĄTKOWSKI Radomir KS AZS UWM Olsztyn # 93 U18 WN --
3 38.32 KOWZAN Patryk KS Piast Wilczęta # 94 U18 WN --
4 33.70 ŁUŻYŃSKI Kamil LKS Lubawa 94 U18 WN --
Oszczep (800) M
1 52.60 DĄBROWSKI Przemysław KS AZS UWM Olsztyn # 90 U23 WN III #
2 35.70 BALUKIEWICZ Paweł MKS Truso Elbląg 90 U23 WN --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.6451930999756 sekund