Wrocław 15 - 16.05.2010
Wrocławska Olimpiada Młodzieży
100 m pł MŁ K
1 e 1 15.19 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP +1.4 II KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
2 e 1 15.28 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS +1.4 II
3 e 1 15.95 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +1.4 III #
4 e 1 19.32 ZARZECZNA Marta KS AZS AWF Wrocław # 95 U16 DS +1.4 --
1 e 2 19.10 SADLAK Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U16 DS +1.9 --
2 e 2 20.80 NASTALSKA Agata MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U14 DS +1.9 --
3 e 2 22.66 BURDYNA Nicola MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS +1.9 -- #
2 f 1 15.08 OKONOWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS +0.8 II
100 m pł J MŁ K
1 e 1 15.81 BERETA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.9 III
2 e 1 15.92 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS +0.9 III #
5 f 1 15.66 BERETA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.8 II
6 f 1 15.68 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS +0.8 II #
100 m pł K
1 e 1 14.45 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +1.6 I B.D. # Z/3660/11 2019 M
2 e 1 14.48 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U23 MZ +1.6 I ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M
3 e 1 14.67 IMIOŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +1.6 II
4 e 1 15.15 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +1.6 II
5 e 1 15.39 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +1.6 II #
6 e 1 17.35 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP +1.6 IV
1 e 2 15.27 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS -1.7 II
2 e 2 16.53 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP -1.7 III JASIŃSKI Cyprian # Z/1731/18 2019 M
3 e 2 16.63 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP -1.7 III JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M
4 e 2 16.90 SKRZYPIŃSKA Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -1.7 III B.D. # BEZ
1 f 1 14.50 WAL Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP 0.0 I B.D. # Z/3660/11 2019 M
2 f 1 15.07 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS +0.8 II
3 f 1 15.27 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 II #
4 f 1 15.32 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS +0.8 II
300 m pł K
1 s 1 50.08 TERLIKOWSKA Klaudia LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS IV
2 s 1 56.08 PALUCH Karolina LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS --
3 s 1 63.42 CHMIELEWSKA Manuela LKS Górnik Wałbrzych 95 U16 DS --
400 m pł K K
1 s 1 64.17 WESOŁOWSKA Mirela AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 89 U23 OP II JASIŃSKI Cyprian # Z/3357/11 2019 M
2 s 1 64.91 BIERNACKA Katarzyna MKS Siechnice # 91 U20 DS II SOBCZYK Tomasz Z/0891/17 2019
3 s 1 67.05 FURMAŃSKA Marta UKS-MOS Opole 92 U20 OP III
4 s 1 67.48 LANGNER Adrianna WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS III
5 s 1 68.78 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 U20 OP III JASIŃSKI Cyprian # Z/1731/18 2019 M
6 s 1 69.34 MARTYNIEC Paulina WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U20 DS IV
7 s 1 69.68 JASTRZĘBSKA Kamila UKS-MOS Opole 94 U18 OP IV
8 s 1 70.04 TRZASKOWSKA Milena LUKS MGOKSiR Korfantów 94 U18 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/4376/11 2012 BEZ
2000 m prz K
1 s 1 7:25.47 KONDYS Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U18 OP II ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4371/11 2012 3
2 s 1 7:31.27 GURTOWSKA Izabela LKS Górnik Wałbrzych 91 U20 DS III
3 s 1 7:31.59 HOŁUBOWICZ Anita LUKS Żórawina # 93 U18 DS III #
4 s 1 7:39.48 ZAPART Aleksandra MLKS Rakowice 90 U23 DS -- #
Młot (4) K
1 f 1 45.98 RZĄDKOWSKA Marta WKS Śląsk Wrocław 92 U20 DS II
2 f 1 41.78 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 94 U18 DS III
3 f 1 32.00 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS IV
110 m pł MŁ M
1 s 1 15.82 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP +1.5 III LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1
2 s 1 15.93 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS +1.5 III ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3
3 s 1 19.72 KANABROCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 96 U16 DS +1.5 --
4 s 1 21.22 RUBIS Patryk MKL 12 Jelenia Góra 96 U16 DS +1.5 --
1 s 2 16.65 SŁUGOCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS +1.9 III
2 s 2 17.76 KUCHTA Mateusz MLKS Agros Żary 95 U16 LB +1.9 V
3 s 2 18.28 STORA Adam MLKS Agros Żary 96 U16 LB +1.9 V
4 s 2 18.61 SOŚNICKI Adrian LKS Górnik Wałbrzych 96 U16 DS +1.9 -- #
4 f 1 16.27 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -1.0 III ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3
110 m pł J MŁ M
1 e 1 15.15 CHOJNACKI Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS +1.7 III
2 e 1 15.71 GRUSZCZYŃSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB +1.7 III
3 e 1 16.04 ŚCIBIÓR Eryk MLKS Agros Żary 93 U18 LB +1.7 IV #
4 e 1 16.31 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +1.7 IV ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
1 e 2 17.06 KOSZAŁKA Jacek MLKS Agros Żary 94 U18 LB +1.0 -- #
2 e 2 17.53 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS +1.0 -- #
3 e 2 20.38 NOWAK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS +1.0 --
1 f 1 15.30 CHOJNACKI Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS +1.3 III
2 f 1 15.61 GRUSZCZYŃSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB +1.3 III
3 f 1 16.09 ŚCIBIÓR Eryk MLKS Agros Żary 93 U18 LB +1.3 IV #
3 f 1 16.25 KOSZAŁKA Jacek MLKS Agros Żary 94 U18 LB -1.0 IV #
4 f 1 16.39 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +1.3 IV ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
5 f 1 16.48 TYLCZ Sławomir MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS -1.0 IV
110 m pł M (99.1) M
1 e 2 14.51 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +0.8 II STANISLAWSKI Krzysztof # 1
2 e 2 14.65 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.8 II KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
3 e 2 15.15 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +0.8 II
4 e 2 15.25 JASIŃSKI Patryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 91 U20 LB +0.8 II #
5 e 2 15.26 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS +0.8 II
6 e 2 16.16 SADLAK Michał UKS-MOS Opole 92 U20 OP +0.8 III
1 f 1 14.36 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +1.3 I STANISLAWSKI Krzysztof # 1
2 f 1 14.38 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +1.3 I KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
3 f 1 14.77 JASIŃSKI Patryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 91 U20 LB +1.3 II #
4 f 1 15.02 BARTKOWIAK Radosław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP +1.3 II
110 m pł M
1 e 1 15.51 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS +0.6 II B.D. # BEZ
2 e 1 16.09 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS +0.6 III
3 e 1 16.39 CHRAPAN Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP 0.0 III
1 f 1 15.44 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -1.0 II B.D. # BEZ
2 f 1 15.57 PODGÓRSKI Wojciech WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -1.0 II
300 m pł M
1 s 1 43.00 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP III LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1
2 s 1 47.45 PERKOWSKI Wojciech MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS --
3 s 1 47.97 ŚWIĘTANOWSKI Łukasz MLKS Agros Żary 95 U16 LB --
4 s 1 49.09 IGRAS Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U16 DS --
1 s 2 44.19 SŁUGOCKI Michał MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS IV
2 s 2 48.72 RUBIS Patryk MKL 12 Jelenia Góra 96 U16 DS --
3 s 2 50.73 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U16 OP -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2
400 m pł J MŁ M
1 s 1 60.51 BIALIC Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS IV #
2 s 1 60.88 MARECKI Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec # 94 U18 DS IV
3 s 1 61.04 BAŃBURA Marcin MLKS Agros Żary 93 U18 LB -- #
4 s 1 61.08 MISIEWICZ Bartosz MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
400 m pł M
1 s 1 53.71 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 U23 OP I
2 s 1 55.02 SZAPOWAŁ Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP II
3 s 1 56.45 KRUPA Damian SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP II B.D. M
4 s 1 60.08 PIERÓG Paweł MULKS Juvenia Głuchołazy 92 U20 OP IV PIERÓG Paweł Z/3320/11 2019
2000 m prz M
1 s 1 5:44.62 ANKIEL Arkadiusz WLKS Wrocław 89 U23 DS -- B.D. 1
2 s 1 6:10.38 ZUBRZYCKI Mateusz LLKS Osowa Sień 90 U23 LB -- #
3 s 1 6:16.40 KLIMCZAK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław # 92 U20 DS III B.D. 2
4 s 1 6:19.08 ZAMIELSKI Paweł LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS III #
5 s 1 6:20.66 PIOTROWSKI Piotr LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4374/11 2017 1
6 s 1 6:31.55 KAŹMIERCZAK Mateusz LLKS Osowa Sień 93 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej # Z/1813/11 2014 3
7 s 1 6:40.43 JURCZAK Aleksander LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS IV #
8 s 1 6:47.77 BERLIK Piotr UKS-MOS Opole 92 U20 OP IV
9 s 1 6:53.59 ŁAWROWSKI Michał SKS Unia Swarzędz # 93 U18 WP -- B.D. ŁAWROWSKI Michał , Z/2299/11 , 2017 2
Młot (5) M
1 f 1 42.06 SZUSZKIEWICZ Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
2 f 1 25.70 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS -- B.D. # 1
3 f 1 25.47 JANECZKO Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS -- #
4 f 1 19.78 KRAWCZYK Łukasz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS --
5 f 1 18.82 OLEŃSKI Igor MKS Bolesłavia Bolesławiec # 96 U16 DS --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0944390296936 sekund