Poznań 15 - 16.05.2010
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Jun i Jun mł.
100 m K
1 1 e 1 12.04 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP -0.4 I #
1 6 e 1 13.46 ODLANICKA-POCZOBUTT Wiktoria OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP 0.0 IV
2 2 e 1 12.81 WOLANIN Agnieszka OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP -0.4 III #
2 11 e 1 14.11 ROSPENDA Paulina OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP 0.0 --
3 4 e 1 12.90 PROCHOWSKA Julia KS Gwardia Piła 92 U20 WP -0.4 III
3 14 e 1 14.42 BANASZYŃSKA Iga MKS Baszta Szamotuły 93 U18 WP 0.0 --
4 6 e 1 13.03 KAŹMIERSKA Anna OŚ AZS Poznań # 87 Sen WP -0.4 III
5 12 e 1 14.05 DOBA Dominika MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP -0.4 --
6 13 e 1 14.16 MONCZAK Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP -0.4 --
7 14 e 1 14.18 PRZEGIĘTKA Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP -0.4 -- B.D.
1 1 e 2 12.57 NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno 94 U18 WP +0.2 II B.D. 2
1 3 e 2 12.83 CHAŁUPKA Daria KS AZS AWF Poznań # 90 U23 WP -0.6 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3935/11 2012 BEZ
2 5 e 2 12.96 BURDAJEWICZ Daria OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP -0.6 III B.D. # BEZ
2 5 e 2 13.24 SIKORA Natalia KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP +0.2 IV
3 7 e 2 13.29 ROMANOWSKA Monika ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB -0.6 --
3 8 e 2 13.29 BOIŃSKA Agata MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP -0.6 IV
3 8 e 2 13.53 KACZMAREK Jagoda MKS Baszta Szamotuły 94 U18 WP +0.2 IV #
4 9 e 2 13.98 WRÓBEL Joanna MKS Juvenia Puszczykowo # 93 U18 WP +0.2 -- #
5 9 e 2 13.83 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP -0.6 -- BIEDERMANN Roman # Z/1324/13 2019 2
5 12 e 2 14.12 PYDZIŃSKA Katarzyna OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +0.2 --
6 10 e 2 13.97 GOŁĘBIOWSKA Gabriela KS AZS AWF Poznań # 90 U23 WP -0.6 -- BIEDERMANN Roman B.D. # Z/3934/11 2012 3
6 13 e 2 14.20 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP +0.2 V BIEDERMANN Roman B.D. # Z/3611/11 2019 2
7 11 e 2 14.04 ANTKOWIAK Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 91 U20 WP -0.6 --
1 2 e 3 12.73 RYBARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP -0.3 II #
2 3 e 3 13.10 RABURA Marietta MUKS Szok Bojanowo 93 U18 WP -0.3 III
3 4 e 3 13.18 JEZIORNA Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 93 U18 WP -0.3 III #
4 7 e 3 13.49 LINDNER Emilia MKS Calisia Kalisz 93 U18 WP -0.3 IV BARTKOWSKI Jerzy 4
5 10 e 3 14.03 UŁASIK Natalia KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP -0.3 --
6 15 e 3 14.79 LEWANDOWSKA Katarzyna KS Stal Ostrów Wlkp. 93 U18 WP -0.3 --
1 f 1 12.06 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP -0.7 I #
1 f 1 12.59 NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno 94 U18 WP 0.0 II B.D. 2
2 f 1 12.64 RYBARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP 0.0 II #
2 f 1 12.76 WOLANIN Agnieszka OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP -0.7 III #
3 f 1 12.83 PROCHOWSKA Julia KS Gwardia Piła 92 U20 WP -0.7 III
3 f 1 12.99 RABURA Marietta MUKS Szok Bojanowo 93 U18 WP 0.0 III
4 f 1 12.93 BURDAJEWICZ Daria OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP -0.7 III B.D. # BEZ
4 f 1 13.03 SIKORA Natalia KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP 0.0 III
5 f 1 13.25 JEZIORNA Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 93 U18 WP 0.0 IV #
5 f 1 13.39 BOIŃSKA Agata MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP -0.7 IV
6 f 1 13.39 ODLANICKA-POCZOBUTT Wiktoria OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP 0.0 IV
6 f 1 13.88 DOBA Dominika MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP -0.7 --
7 f 1 13.48 LINDNER Emilia MKS Calisia Kalisz 93 U18 WP 0.0 IV BARTKOWSKI Jerzy 4
7 f 1 14.13 ANTKOWIAK Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 91 U20 WP -0.7 --
8 f 1 13.56 KACZMAREK Jagoda MKS Baszta Szamotuły 94 U18 WP 0.0 IV #
8 f 1 14.29 MONCZAK Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP -0.7 --
200 m K
1 1 w 1 27.38 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +0.7 -- ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1 681
2 2 w 1 27.62 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 91 U20 WP +0.7 IV JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2019 1 661
3 3 w 1 27.72 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U23 WP +0.7 -- BIERNACKI Jacek # BEZ 653
4 1 w 1 27.75 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +0.7 IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4 651
5 2 w 1 28.40 SUCHANECKA Daria MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP +0.7 IV 600
6 6 w 1 29.68 CZAJKOWSKA Kinga KS Gwardia Piła 92 U20 WP +0.7 -- 505
400 m K
1 5 s 1 64.88 KONIECZNA Agnieszka MUKS Kadet Rawicz 92 U20 WP -- B.D. B.D. BEZ
1 4 s 1 66.41 TABACZEWSKA Anna MKS Baszta Szamotuły 94 U18 WP --
2 6 s 1 66.08 WOJTKOWIAK Sylwia UKS Jedynka Gostyń 90 U23 WP --
2 6 s 1 67.38 SERAFIN Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 94 U18 WP --
3 7 s 1 66.24 WAREŃCZAK Agnieszka OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -- B.D. # BEZ
3 9 s 1 72.97 ZBOROWSKA Beata UKS Junior Nietążkowo 94 U18 WP --
4 10 s 1 67.91 PŁUCINICZAK Katarzyna UKS Junior Nietążkowo 92 U20 WP --
4 10 s 1 75.52 MAJER Arleta UKS Junior Nietążkowo 94 U18 WP --
5 11 s 1 68.97 RUSKOWIAK Anna UKS Junior Nietążkowo 92 U20 WP --
5 11 s 1 76.05 WASIELEWSKA Julita UKS Junior Nietążkowo 94 U18 WP --
1 1 s 2 56.99 SADŁOWSKA Kinga ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB II
1 1 s 2 58.43 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP II MOTYL Edward B.D. # Z/0658/11 2019 MM
2 2 s 2 59.08 SADŁOWSKA Daria ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB III B.D. 2
2 2 s 2 63.95 KACZMAREK Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 93 U18 WP IV
3 3 s 2 60.12 GAJEWSKA Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP III
3 3 s 2 65.09 WOŁODKIEWICZ Karolina SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- #
4 4 s 2 64.45 NIEWCZYK Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP IV
4 5 s 2 66.49 MAJEWSKA Monika SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- #
5 8 s 2 66.26 PAWLAK Katarzyna LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP --
5 7 s 2 68.44 ŻURAWICZ Klaudia LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP --
6 9 s 2 67.43 GUZIAŁ Katarzyna UKS Orkan Środa Wlkp. 92 U20 WP --
6 8 s 2 68.61 ŚWIETLIK Dagmara LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP --
7 12 s 2 76.75 SOWIŃSKA Monika UKS Junior Nietążkowo 93 U18 WP --
1500 m K
1 1 s 1 4:35.22 PŁACZEK Lena niest. Poznań # 91 U20 WP II
2 2 s 1 4:41.91 STEFAŃSKA Angelika AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP II #
3 3 s 1 4:48.42 OBARSKA Katarzyna SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP III
4 4 s 1 4:53.70 LIPIECKA Agnieszka OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
5 5 s 1 4:56.43 LIPIECKA Angelika OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
6 6 s 1 4:57.27 PINIARSKA Ewelina MKL Gniezno 92 U20 WP III PINIARSKI Paweł # BEZ
7 7 s 1 5:07.99 DOBRZAŃSKA Ewa UKS 12 Kalisz 93 U18 WP IV
8 8 s 1 5:23.87 PIĘTA Sandra LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP --
9 9 s 1 5:29.27 MIESZCZAK Katarzyna MKL Gniezno 92 U20 WP -- GORCZYŃSKI Paweł BEZ
10 10 s 1 5:33.32 PAPIEŻ Justyna MKS Juvenia Puszczykowo 91 U20 WP --
11 11 s 1 5:40.90 ROSZKOWIAK Angelika MKL Gniezno 93 U18 WP -- SZYMAŃSKA Hanna 4
12 12 s 1 5:46.41 OSTROWSKA Izabela MKL Gniezno 94 U18 WP -- SZYMAŃSKA Hanna BEZ
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.63 SOBIESKA Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP -0.8 II
2 2 s 1 15.67 DZIATKOWIAK Anna UKS Achilles Leszno 93 U18 WP -0.8 II
3 3 s 1 17.94 PABICH Roksana KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP -0.8 --
4 4 s 1 19.29 NOSKOWICZ Agnieszka WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP -0.8 --
1 1 w 1 16.86 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +0.7 III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4 612
2 2 w 1 18.00 SUCHANECKA Daria MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP +0.7 -- 488
100 m pł K
1 1 s 1 16.62 ADAMSKA Anna OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP -0.3 III
2 2 s 1 16.95 JANKOWSKA Klaudia MKS Calisia Kalisz 92 U20 WP -0.3 IV BARTKOWSKI Jerzy 3
1 1 w 1 15.33 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 91 U20 WP 0.0 II JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2019 1 799
2 2 w 1 16.18 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA 0.0 III ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1 692
3 3 w 1 18.10 CZAJKOWSKA Kinga KS Gwardia Piła 92 U20 WP 0.0 -- 478
2000 m prz K
1 1 s 1 7:05.13 FURMAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB II
2 2 s 1 7:27.33 KOŁACKA Małgorzata OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP II B.D. # 1
3 3 s 1 7:29.76 KAŹMIERCZAK Katarzyna PLKS Gwda Piła 92 U20 WP II
4 4 s 1 7:32.95 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/4540/11 2019
5 5 s 1 7:34.14 PAWŁOWSKA Marika WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4547/11 2013 2
6 6 s 1 7:50.29 NOWAK Katarzyna PLKS Gwda Piła 94 U18 WP III
7 7 s 1 7:58.81 LIS Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo 94 U18 WP III #
8 8 s 1 8:11.11 SKORUPIŃSKA Agnieszka UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0524/11 2014 3
9 9 s 1 8:15.49 LIS Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 94 U18 WP -- B.D. BEZ
10 10 s 1 8:55.14 BOROWCZYK Anna niest. Poznań # 90 U23 WP -- #
4x100 m K
1 s 1 50.73 OLEJNICZAK Barbara
DZIATKOWIAK Anna
JAZDOŃCZYK Anna
NIEMCZAL Karolina
UKS Achilles Leszno 94
93
94
94
U18 WLP --


B.D.
2
2 s 1 52.81 BOIŃSKA Agata
DOBA Dominika
ANTKOWIAK Magdalena
KĘDZIORA Angelika
MKS Juvenia Puszczykowo 92
92
91
92
U20 WLP --


3 s 1 54.73 PABICH Roksana
SIKORA Natalia
SZYMCZAK Beata
UŁASIK Natalia
KS Stal Ostrów Wlkp. 94
94
94
94
U18 WLP --


4x400 m K
1 s 1 4:23.04 NIEWCZYK Paulina
PAPIEŻ Justyna
MARCINIAK Paulina
GAJEWSKA Paulina
MKS Juvenia Puszczykowo 92
91
91
92
U20 WLP --


2 s 1 4:28.55 DOBRZAŃSKA Ewa
GÓRNIAK Natalia
KACZMAREK Katarzyna
HOFMAN Justyna
UKS 12 Kalisz 93
94
93
94
U18 WLP --


Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 MICHAŁEK Aleksandra KS Gwardia Piła 93 U18 WP II
1 1 f 1 1.70 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB I B.D. # M
2 2 f 1 1.35 FRAŚ Katarzyna LKS Orkan Wlkp. Poznań 94 U18 WP --
2 3 f 1 1.35 SZYMCZAK Beata KS Stal Ostrów Wlkp. 94 U18 WP --
2 2 f 1 1.55 FRĄCKIEWICZ Karolina ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB III
3 4 f 1 1.50 CHUDAK Izabella MKS Juvenia Puszczykowo 91 U20 WP IV
4 4 f 1 1.35 LEWANDOWSKA Katarzyna KS Stal Ostrów Wlkp. 93 U18 WP --
4 3 f 1 1.50 RODOWSKA Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP IV
5 5 f 1 1.30 GRZELAK Agata UKS Skoczek Władysławów 94 U18 WP --
5 5 f 1 1.45 DOBROWOLSKA Renata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB IV #
1 1 w 1 1.51 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4 632
1 1 w 1 1.60 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U23 WP III BIERNACKI Jacek # BEZ 736
2 2 w 1 1.36 SUCHANECKA Daria MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP -- 470
2 2 w 1 1.51 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -- ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1 632
3 3 w 1 1.45 CZAJKOWSKA Kinga KS Gwardia Piła 92 U20 WP IV 566
4 4 w 1 1.45 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 91 U20 WP IV JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2019 1 566
Tyczka K
1 1 f 1 3.20 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS II B.D. # 2
2 2 f 1 3.00 KIERZEK Edyta SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP II DZIAMSKI Krzysztof Z/1182/11 2015 1
3 3 f 1 2.60 WYBIERALSKA Małgorzata SL Olimpia Poznań # 96 U16 WP IV
4 4 f 1 1.70 GRZELAK Magdalena KS Gwardia Piła 94 U18 WP --
Trójskok K
1 1 f 1 11.24 SOBIESKA Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP +0.5 III
1 1 f 1 13.33 JAGACIAK MICHALSKA Anna OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP 0.0 M JAGACIAK Jarosław Z/3725/11 2018 MM
2 2 f 1 10.77 CICHOWLAS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 94 U18 WP +1.3 III KACZOR Mieczysław Z/2494/11 2012 3
2 2 f 1 11.29 DITTMER Marta TS Olimpia Poznań # 91 U20 WP +0.8 III JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/4558/11 2011
3 3 f 1 11.25 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 91 U20 WP +0.7 III WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
Kula (4) K
1 1 f 1 11.44 FRICZ Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 93 U18 WP III
1 1 f 1 14.23 LOSA Martyna LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP I #
2 2 f 1 10.46 BOK Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP III POLAK Mirosław Z/4533/11 2015 3
2 2 f 1 13.30 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA I NIERODA Renata B.D. # Z/1481/11 2017 1
3 3 f 1 9.90 BARSZCZEWSKA Ewelina MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP IV
3 3 f 1 11.98 DOBROWOLSKA Beata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB II #
4 4 f 1 9.61 AUGUSTYNIAK Lidia MKL Toruń # 94 U18 KP IV HULISZ Robert B.D. # Z/3600/11 2019 M
4 4 f 1 11.33 FRĄTCZAK Magdalena LKS Maraton Turek 91 U20 WP III
5 5 f 1 9.57 HAGDAN Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 93 U18 WP IV #
5 5 f 1 10.88 DOBROWOLSKA Renata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB III #
6 6 f 1 9.29 KOŹLIK Blanka UKS Junior Nietążkowo 94 U18 WP IV
6 6 f 1 10.56 SOJKA Joanna WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP III
7 7 f 1 8.99 KOŚMIDER Adrianna UKS Junior Nietążkowo 94 U18 WP --
7 7 f 1 10.36 FROMM Natalia LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP III
8 8 f 1 8.96 CHWALISZ Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP --
8 8 f 1 9.10 PIĘTA Malwina LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP IV B.D. BEZ
9 9 f 1 8.81 MANIA Ewa WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
10 10 f 1 8.29 MANIECKA Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
11 11 f 1 7.47 KAŹMIERCZAK Malwina UKS Hipolit Mur.Goślina 94 U18 WP --
12 12 f 1 6.99 TOMIAK Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
1 1 w 1 8.81 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 91 U20 WP -- JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2019 1 452
1 1 w 1 8.90 GWIAZDOWSKA Żaneta UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0536/11 2012 4 458
2 2 w 1 6.92 SUCHANECKA Daria MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP -- 330
2 3 w 1 8.44 CZAJKOWSKA Kinga KS Gwardia Piła 92 U20 WP -- 428
2 2 w 1 8.78 KOWALCZYK Dorota KS AZS AWF Poznań # 89 U23 WP -- BIERNACKI Jacek # BEZ 450
4 4 w 1 7.50 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA -- ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1 367
Dysk (1) K
1 1 f 1 33.19 BOK Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP III POLAK Mirosław Z/4533/11 2015 3
1 1 f 1 39.72 LOSA Martyna LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP II #
2 2 f 1 32.99 CHWALISZ Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP III
2 2 f 1 36.43 FROMM Natalia LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP III
3 3 f 1 31.25 WIECZOREK Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0532/11 2015 2
3 3 f 1 33.01 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III NIERODA Renata B.D. # Z/1481/11 2017 1
4 4 f 1 29.18 TOMIAK Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP IV
4 4 f 1 32.45 SOJKA Joanna WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP III
5 5 f 1 27.96 SOMMERFELD Martyna MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP IV #
5 5 f 1 28.03 STRÓŻYK Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo 91 U20 WP IV
6 6 f 1 25.93 PIĘTA Malwina LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP -- B.D. BEZ
6 6 f 1 27.50 KUROWSKA Marcelina UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP IV CZARNECKI Mateusz Z/0530/11 2011 3
7 7 f 1 27.37 MANIECKA Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP IV
8 8 f 1 25.20 GWIŻDŻ Roksana LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP --
Chód 5 km K
1 1 s 1 24:52.30 PŁOMIŃSKA Natalia UKS 12 Kalisz 92 U20 WP II WIŚNIEWSKI Paweł Z/2373/11 2018 M
2 2 s 1 25:36.44 KAPERA Monika AZS-AWF Katowice # 90 U23 SL -- MARMUR Stanisław Z/1826/11 2019 M
3 3 s 1 25:53.50 REJEWSKA Marta KS Gwardia Piła 90 U23 WP --
4 4 s 1 27:10.36 MOTOR Joanna AZS UMCS Lublin # 94 U18 LU III B.D. # MM
5 5 s 1 29:35.07 KANCLERZ Paulina KS Gwardia Piła 93 U18 WP III
6 6 s 1 29:35.76 MROTEK Katarzyna KS Gwardia Piła 95 U16 WP III
7 7 s 1 31:43.82 WOSIK Michalina UKS 12 Kalisz 94 U18 WP IV
8 8 s 1 32:37.95 TWARDOWSKA Anna MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
9 9 s 1 36:13.82 ROLIŃSKA Wenesa PLKS Gwda Piła 95 U16 WP -- #
100 m M
1 3 e 1 10.97 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP +0.4 II
1 5 e 1 11.81 DOMINIAK Robert OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP -0.9 IV
2 9 e 1 11.55 TROJANOWICZ Radosław LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP +0.4 III B.D.
2 6 e 1 11.86 ZALISZ Arkadiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 94 U18 WP -0.9 IV ADAMCZAK Zygmunt 4
3 13 e 1 11.71 ŁAGAN Radosław OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +0.4 III
3 8 e 1 11.93 BANASZCZYK Michał PLKS Gwda Piła 94 U18 WP -0.9 IV
4 9 e 1 11.99 CHOJNACKI Mateusz KS Gwardia Piła 94 U18 WP -0.9 IV
4 20 e 1 12.19 JASZCZAK Bogusz UKS Achilles Leszno 91 U20 WP +0.4 IV
5 11 e 1 12.04 KULIG Kamil LKS Maraton Turek 93 U18 WP -0.9 IV
5 21 e 1 12.24 GŁOWACKI Krzysztof KS Gwardia Piła 92 U20 WP +0.4 --
6 14 e 1 12.17 JANUSZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.9 IV B.D. 3
7 18 e 1 12.82 KĄDEJ Przemysław PLKS Gwda Piła 94 U18 WP -0.9 -- #
1 4 e 2 11.00 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 92 U20 KP +0.2 II OLSZEWSKI Ryszard B.D. # Z/1077/11 2019 M
1 4 e 2 11.74 MATEJA Kamil SL Olimpia Poznań # 93 U18 WP -0.5 III
2 10 e 2 11.56 GRAŚ Filip KS Gwardia Piła 92 U20 WP +0.2 III B.D. BEZ
2 7 e 2 11.87 PRZYBYŁ Sebastian LKS Maraton Turek 93 U18 WP -0.5 IV
3 16 e 2 11.85 MAJER Marcin KS Stal Ostrów Wlkp. 91 U20 WP +0.2 IV
3 10 e 2 12.01 KULIG Krzysztof LKS Maraton Turek 93 U18 WP -0.5 IV
4 18 e 2 11.91 BOCER Adrian ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB +0.2 IV
4 13 e 2 12.13 WIŚNIEWSKI Paweł KS Gwardia Piła 93 U18 WP -0.5 IV
5 22 e 2 12.57 FRĄSZCZAK Mateusz KS Stal Ostrów Wlkp. 91 U20 WP +0.2 --
1 1 e 3 10.58 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 U20 WP -0.3 M GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
1 1 e 3 11.43 MUCHEL Mateusz AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB -0.7 III
2 6 e 3 11.25 KUBIAK Maciej AZS Łódź # 91 U20 LD -0.3 II
2 2 e 3 11.59 BARANOWSKI Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP -0.7 III
3 11 e 3 11.58 STRÓŻEWSKI Michał LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP -0.3 III
3 3 e 3 11.64 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP -0.7 III POLAK Mirosław # Z/4549/11 2019 2
4 14 e 3 11.74 KOZERA Patryk ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB -0.3 III
4 12 e 3 12.12 OKOŃSKI Bartłomiej KS Gwardia Piła 94 U18 WP -0.7 IV
5 17 e 3 11.89 BUJAK Damian UKS 12 Kalisz 92 U20 WP -0.3 IV
5 15 e 3 12.20 K S KS AZS AWF Poznań # 93 U18 WP -0.7 IV
6 16 e 3 12.23 BILICKI Wojciech OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP -0.7 --
7 17 e 3 12.33 GRĄCZEWSKI Dawid KS Gwardia Piła 93 U18 WP -0.7 --
1 2 e 4 10.78 SZCZĘŚNIAK Artur OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP -1.2 I B.D. 1
2 7 e 4 11.33 MIKUŁA Eryk UKS Achilles Leszno 92 U20 WP -1.2 III
3 15 e 4 11.85 EICHLER Adam KS AZS AWF Poznań # 91 U20 WP -1.2 IV BIEDERMANN Roman # Z/3945/11 2013 1
4 19 e 4 12.06 KURASZYK Kamil UKS Achilles Leszno 91 U20 WP -1.2 IV
1 5 e 5 11.24 POTASIŃSKI Damian AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB 0.0 II
2 8 e 5 11.36 WOLNIAK Adam SL Olimpia Poznań # 90 U23 WP 0.0 III
3 12 e 5 11.61 CZUCHRAJ Kajetan ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB 0.0 III
1 f 1 10.48 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 U20 WP 0.0 M GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
1 f 1 11.46 MUCHEL Mateusz AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB +0.9 III
2 f 1 10.73 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 92 U20 KP 0.0 I OLSZEWSKI Ryszard B.D. # Z/1077/11 2019 M
2 f 1 11.61 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP +0.9 III POLAK Mirosław # Z/4549/11 2019 2
3 f 1 10.80 SZCZĘŚNIAK Artur OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP 0.0 I B.D. 1
3 f 1 11.62 DOMINIAK Robert OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +0.9 III
4 f 1 10.92 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP 0.0 II
4 f 1 11.70 MATEJA Kamil SL Olimpia Poznań # 93 U18 WP +0.9 III
5 f 1 11.31 KUBIAK Maciej AZS Łódź # 91 U20 LD 0.0 III
5 f 1 11.71 BARANOWSKI Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP +0.9 III
6 f 1 11.42 MIKUŁA Eryk UKS Achilles Leszno 92 U20 WP 0.0 III
6 f 1 11.83 PRZYBYŁ Sebastian LKS Maraton Turek 93 U18 WP +0.9 IV
7 f 1 11.45 TROJANOWICZ Radosław LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP 0.0 III B.D.
7 f 1 12.01 ZALISZ Arkadiusz LKLA Krokus Astromal Leszno 94 U18 WP +0.9 IV ADAMCZAK Zygmunt 4
8 f 1 11.51 GRAŚ Filip KS Gwardia Piła 92 U20 WP 0.0 III B.D. BEZ
8 f 1 12.02 BANASZCZYK Michał PLKS Gwda Piła 94 U18 WP +0.9 IV
1 1 w 1 11.60 WRÓBLEWSKI Michał MUKS Szok Bojanowo 93 U18 WP +0.9 III # 732
1 4 w 1 11.76 BOCH Jakub SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U20 KP +0.9 IV 699
2 2 w 1 12.11 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +0.9 IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4 629
3 3 w 1 12.40 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +0.9 -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2 574
400 m M
1 14 s 1 52.59 PRĄDZYŃSKI Paweł OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP III
1 9 s 1 55.13 KNOPP Krzysztof WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP -- B.D.
2 18 s 1 53.31 NOWAKOWSKI Zbigniew UKS Orkan Środa Wlkp. 92 U20 WP IV
2 14 s 1 58.78 JAKUBOWSKI Adrian UKS AS Czempiń 93 U18 WP -- DUTKIEWICZ Janusz # BEZ
3 17 s 1 53.31 GRABIAS Jakub UKS Jedynka Gostyń 93 U18 WP IV #
3 15 s 1 62.00 DOLEŻAŁEK Andrzej UKS Junior Nietążkowo 94 U18 WP --
4 20 s 1 53.88 GAJDA Mateusz AZS-PWSZ Gorzów 92 U20 LB IV WOŹNIAK Agnieszka Z/4078/11 2011 4
5 21 s 1 54.86 WIETECKI Łukasz OŚ AZS Poznań # 84 Sen WP --
1 12 s 2 52.15 KOZŁOWSKI Jarosław OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP III
1 5 s 2 53.64 JABŁOŃSKI Bolesław OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP IV
2 13 s 2 52.54 RAJCZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP III
2 7 s 2 53.83 ŁUKASZEWSKI Krzysztof MKS Gniezno # 94 U18 WP IV SZYMAŃSKA Hanna Z/0941/12 2012 4
3 15 s 2 52.88 KARPIŃSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB IV
3 10 s 2 55.87 HURYSZ Cezary LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP -- B.D. 3
4 16 s 2 53.02 URBAŃSKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB --
4 11 s 2 56.19 CYMERLIK Adam UKS AS Czempiń 93 U18 WP -- DUTKIEWICZ Janusz # BEZ
5 12 s 2 57.34 SZUDRA Michał UKS Junior Nietążkowo 94 U18 WP --
6 13 s 2 58.11 GŁUCHY Mikołaj OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP -- #
1 7 s 3 50.56 MAURY Mateusz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA III #
1 1 s 3 51.42 LITERSKI Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U18 MZ III #
2 9 s 3 50.94 ŻUBROWSKI Damian LKS Maraton Turek 89 U23 WP III B.D. 1
2 2 s 3 51.85 GÓRNY Szymon SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP III #
3 10 s 3 51.69 KUĆ Wojciech OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP III
3 3 s 3 51.94 KUŹNICKI Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0523/11 2012 4
4 11 s 3 51.78 PERZ Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS III
4 4 s 3 52.25 CHRAPEK Paweł LKLA Krokus Astromal Leszno 93 U18 WP III ADAMCZAK Zygmunt # BEZ
5 19 s 3 53.42 BONDALSKI Paweł OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP IV
5 6 s 3 53.76 SKRZYPEK Jakub UKS Olimp Duszniki # 94 U18 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof BEZ
6 8 s 3 53.83 ARENZ Arkadiusz TS Olimpia Poznań 94 U18 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta
1 1 s 4 49.12 BRYLIŃSKI Robert OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP II MAĆKOWIAK Robert # Z/3806/11 2019 M
2 2 s 4 49.23 DUTKIEWICZ Ziemowit OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP II
3 3 s 4 49.50 KRAWCZYK Szymon WKS Śląsk Wrocław # 88 U23 DS II #
4 4 s 4 50.20 JANIAK Michał SL Olimpia Poznań # 92 U20 WP II
5 5 s 4 50.27 OSTROWSKI Artur KB Sporting Międzyzdroje # 88 U23 ZP II OSTROWSKI Ryszard # Z/1186/11 2018 BEZ LDK!
6 6 s 4 50.36 SOBCZAK Michał OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP II #
7 8 s 4 50.63 DRZYMAŁA Dominik PLKS Gwda Piła 92 U20 WP III
1 1 w 1 53.33 WRÓBLEWSKI Michał MUKS Szok Bojanowo 93 U18 WP IV # 668
2 2 w 1 54.91 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4 602
3 3 w 1 57.66 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2 496
8 1 w 1 54.52 BOCH Jakub SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U20 KP IV 618
1500 m M
1 1 s 1 4:04.15 TOMIAK Dariusz WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP III
1 1 s 1 4:09.75 DUBIAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
2 2 s 1 4:05.05 IDZIAK Michał MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP III
2 2 s 1 4:10.61 SZYMANOWSKI Krzysztof LKS Sana Kościan 93 U18 WP III TALIKADZE Roman B.D. Z/1454/11 2015 3
3 3 s 1 4:07.84 BRACISZEWSKI Szymon KS Gwardia Piła 92 U20 WP III B.D. 2
3 3 s 1 4:11.84 KONIECZEK Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4541/11 2016 1
4 4 s 1 4:10.24 BYTNIEWSKI Szymon SKS Unia Swarzędz # 91 U20 WP III B.D. B.D. B.D. , Z/0649/11 , 2017 2
4 4 s 1 4:18.77 HAN Michał MKL Gniezno 93 U18 WP IV PINIARSKI Paweł 4
5 5 s 1 4:11.78 PAWŁOWSKI Radosław ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB III
5 5 s 1 4:21.61 GRZEŚKOWIAK Kornel MKS Gniezno # 93 U18 WP IV GORCZYŃSKI Paweł Z/0940/12 2012 4
6 6 s 1 4:12.84 LECHNIAK Hubert OŚ AZS Poznań # 86 Sen WP --
6 6 s 1 4:24.22 KATARZYŃSKI Dariusz LKLA Krokus Astromal Leszno 94 U18 WP -- PTAK Krzysztof Z/4965/11 2011 3
7 7 s 1 4:13.78 KLONOWSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP --
7 7 s 1 4:29.45 LUDWICZAK Norbert OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP --
8 8 s 1 4:15.36 KAPELA Paweł KS AZS AWF Poznań # 90 U23 WP -- WEGWERTH Włodzimierz BEZ
8 8 s 1 4:30.43 ŚCIBIORSKI Dawid LKS Maraton Turek 93 U18 WP --
9 9 s 1 4:16.35 NOWAK Jakub LKS Sana Kościan 92 U20 WP IV TALIKADZE Roman Z/1455/11 2012 BEZ
9 9 s 1 4:30.72 OKOŃSKI Radosław LKS Maraton Turek 93 U18 WP --
10 10 s 1 4:27.07 PSZCZOŁA Dariusz niest. Poznań # 90 U23 WP --
10 10 s 1 4:31.50 KLIMCZAK Piotr UKS 12 Kalisz 94 U18 WP --
11 11 s 1 4:30.19 KARBOWIAK Wojciech LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP --
11 11 s 1 4:36.60 SKUBISZYŃSKI Wojciech MKS Gniezno # 93 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł B.D. Z/0942/12 2012 BEZ
12 12 s 1 4:32.33 BADEŃSKI Dawid LKS Maraton Turek 92 U20 WP --
12 12 s 1 4:40.46 WOJTCZAK Karol UKS 12 Kalisz 93 U18 WP --
13 13 s 1 4:34.38 PALICKI Marcin PLKS Gwda Piła 92 U20 WP --
13 13 s 1 4:56.43 DREWNOWSKI Mateusz LKS Sana Kościan 93 U18 WP -- TALIKADZE Roman
14 14 s 1 4:58.23 MODRZEJEWSKI Mariusz KS Stal Ostrów Wlkp. 93 U18 WP --
15 15 s 1 5:03.73 SIWARSKI Kacper PLKS Gwda Piła 94 U18 WP -- #
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.42 MAĆKOWIAK Igor OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP 0.0 II #
2 2 s 1 16.02 MIKOŁAJCZAK Sebastian PLKS Gwda Piła 94 U18 WP 0.0 IV
3 3 s 1 16.06 BRODA Tomasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB 0.0 IV
4 4 s 1 17.49 JÓZEFIAK Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP 0.0 -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0538/11 2012 BEZ
5 5 s 1 17.53 BERLIŃSKI Daniel UKS Skoczek Władysławów 94 U18 WP 0.0 -- KLESZOWSKI Leszek BERLIŃSKI Florian # , Z/2677/11 , 2019 2
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.87 EICHLER Adam KS AZS AWF Poznań # 91 U20 WP +0.3 II BIEDERMANN Roman # Z/3945/11 2013 1
2 2 s 1 15.24 STOLPNIEWSKI Cyryl TS Olimpia Poznań 91 U20 WP +0.3 II SZUDROWICZ Stanisław Z/0644/11 2011 2
3 3 s 1 15.63 PERCZAK Adam UKS Orkan Środa Wlkp. 89 U23 WP +0.3 --
4 4 s 1 16.43 DALEKI Błażej WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP +0.3 III
5 5 s 1 18.61 RADNY Artur WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP +0.3 --
2000 m prz M
1 1 s 1 6:15.85 PASZAK Michał LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP III
2 2 s 1 6:19.61 PIASKOWSKI Arkadiusz SL Olimpia Poznań # 93 U18 WP III #
3 3 s 1 6:25.11 KĘDZIERSKI Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP III
4 4 s 1 6:39.65 WAWRZYNIAK Mikołaj OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP IV B.D. 2
5 5 s 1 6:40.85 KONIECZNY Adam niest. Poznań # 92 U20 WP IV MOTYL Edward Z/0636/11 2011 3
6 6 s 1 6:42.55 JAGŁA Dawid UKS Przełaj Żerków # 90 U23 WP --
7 7 s 1 6:43.34 KOSTERA Krzysztof WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP IV
8 8 s 1 6:48.74 GRACZYK Adrian KS AZS AWF Poznań # 88 U23 WP -- B.D. BEZ
9 9 s 1 6:49.39 ZALEWSKI Paweł WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP IV
10 10 s 1 7:02.51 STEFANIAK Dawid PLKS Gwda Piła 93 U18 WP --
11 11 s 1 7:44.21 MASZNER Tomasz UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0531/11 2012 BEZ
12 12 s 1 7:58.96 OLSZEWSKI Bartłomiej UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0537/11 2013 3
4x100 m M
1 s 1 43.92 GRAŚ Filip
BRYLIŃSKI Robert
OLSZEWSKI Remigiusz
GŁOWACKI Krzysztof
KS Gwardia Piła 92
91
92
92
U20 WLP -- B.D.
MAĆKOWIAK Robert
OLSZEWSKI Ryszard B.D.
Z/3806/11
Z/1077/11
2019
2019
BEZ
M
M
2 s 1 44.12 JASZCZAK Bogusz
ZIMNIEWICZ Grzegorz
KURASZYK Kamil
MIKUŁA Eryk
UKS Achilles Leszno 91
91
91
92
U20 WLP --
GÓRSKI Dariusz

Z/3398/11
2019
M
3 s 1 44.16 EICHLER Adam
STRÓŻEWSKI Michał
KOZŁOWSKI Rafał
TROJANOWICZ Radosław
LKS Orkan Wlkp. Poznań 91
92
92
91
U20 WLP -- BIEDERMANN Roman


B.D.
Z/3945/11
2013
1

4 s 1 44.35 BUJAK Damian
JANIAK Michał
KUBIAK Maciej
PAWLAK Dawid
UKS 12 Kalisz 92
92
91
92
U20 WLP --


5 s 1 46.01 KULIG Krzysztof
KULIG Kamil
PRZYBYŁ Sebastian
MATEJA Kamil
LKS Maraton Turek 93
93
93
93
U18 WLP --


6 s 1 53.66 OKOŃSKI Bartłomiej
DRASZAWKA Bartłomiej
CHOJNACKI Mateusz
GRĄCZEWSKI Dawid
KS Gwardia Piła 94
94
94
93
U18 WLP --


Wzwyż M
1 1 w 1 1.74 BOCH Jakub SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U20 KP -- 577
Tyczka M
1 1 f 1 3.20 RUDKOWSKI Olaf ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB IV
1 1 f 1 4.00 KRZYŻANOWSKI Karol ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB II
2 2 f 1 3.40 CYBULSKI Filip SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP IV DZIAMSKI Krzysztof Z/0665/11 2018 1
3 3 f 1 3.20 PIOTROWSKI Sebastian ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB IV
4 4 f 1 3.00 ŚLUSARSKI Jakub KS Gwardia Piła 95 U16 WP V
W dal M
1 1 w 1 6.28 WRÓBLEWSKI Michał MUKS Szok Bojanowo 93 U18 WP +2.2 IV # 648
1 1 w 1 6.49 BOCH Jakub SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U20 KP +1.3 III 695
2 2 w 1 5.78 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP 0.0 -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2 540
3 3 w 1 5.65 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +1.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4 512
Trójskok M
1 1 f 1 12.93 DRASZAWKA Bartłomiej KS Gwardia Piła 94 U18 WP +0.5 IV
1 1 f 1 13.45 DACH Mateusz MKS Juvenia Puszczykowo 91 U20 WP +0.9 III
2 2 f 1 12.59 SKOCZEŃ Artur niest. Poznań # 89 U23 WP -0.5 --
Kula (5) M
1 1 w 1 12.13 WRÓBLEWSKI Michał MUKS Szok Bojanowo 93 U18 WP -- # 614
2 2 w 1 12.02 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4 608
3 3 w 1 9.95 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2 483
Kula (6) M
1 1 w 1 12.89 BOCH Jakub SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U20 KP IV 661
Młot (5) M
1 1 f 1 58.32 KLUJ Krzysztof UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP II CZARNECKI Mateusz Z/0525/11 2012 2
2 2 f 1 57.00 PRZYBYSZ Lubomir LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP III
3 3 f 1 50.57 NOLBERT Krzysztof MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP III #
4 4 f 1 47.24 JUCHNOWICZ Maciej MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP IV # LDK!
5 5 f 1 46.83 SZUSZKIEWICZ Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
6 6 f 1 44.56 SAMIŁO Krystian MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP IV
7 7 f 1 38.42 KWASIGROCH Adam MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP --
Młot (6) M
1 1 f 1 73.24 KRUPA Bartłomiej MUKS Kadet Rawicz 91 U20 WP I
2 2 f 1 55.97 MAREK Adrian MUKS Kadet Rawicz 92 U20 WP II
3 3 f 1 50.55 CYCH Piotr MUKS Kadet Rawicz 92 U20 WP III
Oszczep (700) M
1 1 f 1 49.93 FARYŃSKI Michał LKS Maraton Turek 95 U16 WP IV
2 2 f 1 48.65 WACHOWIAK Bartosz KS Gwardia Piła 94 U18 WP IV
3 3 f 1 44.41 RZYMEK Krzysztof MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP --
4 4 f 1 44.05 ORŁOWSKI Norbert MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP --
5 5 f 1 42.79 KRÓLIK Bartosz PLKS Gwda Piła 94 U18 WP --
6 6 f 1 42.30 GŁUCHOWSKI Damian PLKS Gwda Piła 93 U18 WP -- #
7 7 f 1 39.81 PERLICH Norbert LKS Maraton Turek 94 U18 WP --
Oszczep (800) M
1 1 f 1 52.41 PIETRASIAK Damian MKS Calisia Kalisz 92 U20 WP III BARTKOWSKI Jerzy B.D. 3
2 2 f 1 43.27 RIMKE Przemysław WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP IV
3 3 f 1 43.15 KITTA Rafał UMKS Iskra Wolsztyn 92 U20 WP IV SKWIERZYŃSKI jacek Z/0544/11 2014 2
Chód 10 km M
1 1 s 1 54:44.93 RUSEK Karol KS Gwardia Piła 92 U20 WP IV
2 2 s 1 54:50.04 WERNER Robert LKS Maraton Turek 94 U18 WP IV
3 3 s 1 55:06.76 KWITA Zbigniew PZLAM # 59 Masters KP -- DYGACZ Agnieszka # Z/0156/19 2019 BEZ
4 4 s 1 55:54.80 ZIELIŃSKI Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U16 WP IV ZAWORSKI Marek Z/0360/11 2017 BEZ
5 5 s 1 56:27.67 KOWALSKI Artur LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP IV
6 6 s 1 56:34.27 KULZA Jacek PLKS Gwda Piła 94 U18 WP IV
7 7 s 1 59:10.71 WALCZAK Krzysztof LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP --
8 8 s 1 59:51.64 GRABAREK Radosław UKS 12 Kalisz 94 U18 WP --
9 9 s 1 63:56.01 LIKE Szymon LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.5592451095581 sekund