Szczecin 15 - 16.05.2010
Mistrzostwa Województwa juniorów i juniorów młodszych
200 m K
1 s 1 25.21 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin # 93 U18 ZP +2.0 II
1 s 1 25.40 KISIEL Ayla UKS 19 Bojary Białystok # 92 U20 PD +3.2 II SUTYNIEC Mieczysław SUTYNIEC Mieczysław # Z/0289/11, Z/0289/11 2014, 2016 1
2 s 1 25.99 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 U20 ZP +3.2 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2019 MM
2 s 1 26.78 NOWAK Natalia MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +2.0 III
3 s 1 26.03 BANIAK Joanna LLKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP +3.2 II B.D. # 3
3 s 1 27.65 JAGIEŁŁO Anna UKS Barnim Goleniów 94 U18 ZP +2.0 IV
4 s 1 26.31 WRÓBLEWSKA Katarzyna UKL Ósemka Police 91 U20 ZP +3.2 III
4 s 1 30.14 GRZANKA Anna UKL Ósemka Police 94 U18 ZP +2.0 --
5 s 1 28.31 HAWRYLUK Małgorzata MKS Junior Złocieniec 92 U20 ZP +3.2 IV
6 s 1 29.68 NAWROT Katarzyna LLKS Pomorze Stargard 91 U20 ZP +3.2 --
800 m K
1 w 1 2:32.06 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP -- B.D. BEZ 667
1 w 1 2:44.57 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 522
2 w 1 2:33.82 CHARŁAMPOWICZ Patrycja LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP -- 646
2 w 1 2:50.69 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- # 456
3 w 1 2:52.73 KISZEWSKA Kornelia MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP -- # 436
4 w 1 2:55.86 GEISLER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP -- 405
5 w 1 3:03.24 BIAŁOWĄS Barbara KS Żak Wałcz 93 U18 ZP -- 336
6 w 1 3:05.80 WARCHOŁ Marta KS Żak Wałcz 94 U18 ZP -- 313
1500 m K
1 s 1 4:55.21 WILKOSZ Natalia WMLKS Pomorze Stargard # 91 U20 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/4522/11 2016 BEZ
1 s 1 5:10.05 SZURGOCIŃSKA Nikolina MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
2 s 1 5:24.57 ŻUROMSKA Agata LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
3 s 1 5:34.19 STARACHOWSKA Natalia UKL Ósemka Police 93 U18 ZP -- #
400 m pł K K
1 s 1 66.94 BUKOWSKA Urszula KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP III
1 s 1 71.22 WAJS Paulina STS Pomerania Szczecinek 91 U20 ZP IV
2 s 1 76.81 KONIKOWSKA Justyna MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
3 s 1 88.90 TABISZ Justyna KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP --
2000 m prz K
1 s 1 7:38.35 WOJCIECHOWSKA Amelia LKS Spartakus Pyrzyce 93 U18 ZP III KUFEL Dariusz 3
1 s 1 7:44.35 WALENCIK Aneta LKS Spartakus Pyrzyce 92 U20 ZP III KUFEL Dariusz Z/4149/11 2011 3
2 s 1 7:51.49 POŚNIAK Manuela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP III
2 s 1 7:56.65 ANDRZEJEWSKA Magdalena LKS Spartakus Pyrzyce 92 U20 ZP III
Wzwyż K
1 s 1 1.35 LESZEK Alicja LKS Olimpic Szczecin 91 U20 ZP --
1 s 1 1.60 ABRAMIUK Małgorzata OSOT Szczecin # 94 U18 ZP III FERFET Marek B.D. GRENDA Jan # Z/4448/11 2016 2
2 s 1 1.55 FIGURSKA Weronika STS Pomerania Szczecinek 94 U18 ZP III B.D. # BEZ
3 s 1 1.45 GABERT Klaudia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP IV
4 s 1 1.40 GRABOWSKA Klaudia MKL Szczecin 93 U18 ZP -- #
W dal K
1 w 5.05 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino 90 U23 ZP +2.7 -- B.D. BEZ 573
2 w 5.01 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP +0.6 IV B.D. BEZ 562
3 w 4.63 CHARŁAMPOWICZ Patrycja LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP +1.0 -- 461
1 w 1 4.42 GEISLER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +1.8 -- 408
2 w 1 4.41 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +2.6 -- 406
3 w 1 4.32 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.9 -- # 384
3 w 1 4.63 CHARŁAMPOWICZ Patrycja LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP +1.0 -- 461
4 w 1 4.19 KISZEWSKA Kornelia MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP +2.0 -- # 352
5 w 1 3.50 WARCHOŁ Marta KS Żak Wałcz 94 U18 ZP +1.8 -- 200
6 w 1 3.25 BIAŁOWĄS Barbara KS Żak Wałcz 93 U18 ZP +2.0 -- 151
Trójskok K
1 s 1 10.74 WITCZAK Żaneta ULKS Tychowo 91 U20 ZP +1.6 IV
1 s 1 11.36 JAS Ewa KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +1.4 III
2 s 1 10.95 MARTYSZ Magdalena ULKS Tychowo 91 U20 ZP +3.3 III B.D. 3
2 s 1 10.95 PARZUCHOWSKA Patrycja ULKS Tychowo 93 U18 ZP +2.0 III
Młot (4) K
1 s 1 39.19 GÓRNA Agnieszka LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP III
1 s 1 57.02 MALINOWSKA Sandra KS Podlasie Białystok # 93 U18 PD I B.D. # 2
2 s 1 38.12 KOŃKO Joanna KS Żak Wałcz 94 U18 ZP III MAKAROŃSKI Grzegorz B.D. Z/4700/11 2014 BEZ
3 s 1 30.04 DRĄG Julita MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
Oszczep (600) K
1 s 1 33.80 LEWANDOWSKA Klaudia MKL Szczecin # 93 U18 ZP IV B.D. # 2
1 s 1 48.88 SIENKIEWICZ Joanna AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ I B.D. # 1
2 s 1 23.64 WYSOCKA Małgorzata MKL Szczecin # 94 U18 ZP -- B.D. # BEZ
2 s 1 41.64 PROĆ Adrianna KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP II SZYBOWSKI Mirosław # Z/3630/11 2017 2
3 s 1 22.96 DRĄG Julita MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
3 s 1 35.35 STEFAŃSKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP III B.D. BEZ
4 s 1 21.85 KLIMCZAK Sara LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP --
1 w 1 24.53 BIAŁOWĄS Barbara KS Żak Wałcz 93 U18 ZP -- 373
1 w 1 29.45 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino 90 U23 ZP -- B.D. BEZ 466
2 w 1 23.22 WARCHOŁ Marta KS Żak Wałcz 94 U18 ZP -- 349
2 w 1 28.54 CHARŁAMPOWICZ Patrycja LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP -- 449
3 w 1 20.73 GEISLER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP -- 302
3 w 1 27.56 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP -- B.D. BEZ 430
4 w 1 18.24 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- 256
5 w 1 15.84 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- # 212
6 w 1 12.48 KISZEWSKA Kornelia MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP -- # 151
7-bój J MŁ K
1 3021 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
2 2747 GEISLER Katarzyna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
3 2703 KISZEWSKA Kornelia MKS Kusy Szczecin 95 U16 ZP -- #
4 2581 BUSSA Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- #
5 2287 BIAŁOWĄS Barbara KS Żak Wałcz 93 U18 ZP --
6 2035 WARCHOŁ Marta KS Żak Wałcz 94 U18 ZP --
7-bój K
1 3966 CHARŁAMPOWICZ Patrycja LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP III
2 3958 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP III B.D. BEZ
3 3306 JANAS Ilona MKS Hermes Gryfino 90 U23 ZP -- B.D. BEZ
200 m M
1 s 1 22.35 WOJCIECHOWSKI Marcin UKS Barnim Goleniów 93 U18 ZP +3.1 II
1 s 1 22.50 PLESIAK Jakub LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +3.3 II B.D. 3
2 s 1 22.45 WISZNIEWSKI Sebastian LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +3.1 II
3 s 1 22.58 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +3.1 II RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
4 s 1 22.93 BABIJ Adrian UKL Ósemka Police 93 U18 ZP +3.1 III
5 s 1 23.01 OLSZEWSKI Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP +3.1 III B.D. BEZ
6 s 1 23.24 KOŃKA Michał KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +3.1 III #
7 s 2 23.15 WOŁOSZYK Piotr LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +3.8 III
8 s 2 23.52 BOGDANOWICZ Szymon KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +3.8 III
9 s 2 23.81 SZYMCZAK Karol MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP +3.8 IV
10 s 2 24.18 NAMIOTKO Jędrzej LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +3.8 IV
11 s 2 24.36 CHMIEL Jacek UKL Ósemka Police 93 U18 ZP +3.8 IV
12 s 3 24.12 BARAŃSKI Patryk KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP +2.0 IV
13 s 3 24.59 PAJĄK Szymon UKS Barnim Goleniów 93 U18 ZP +2.0 --
14 s 3 25.64 KUĆ Maciej LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP +2.0 -- #
15 s 3 25.67 ŚLUSARZ Paweł MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +2.0 --
1500 m M
1 s 1 3:55.68 KUJAWSKI Łukasz GKS Żukowo # 88 U23 PM II B.D. Z/1513/11 2018 2
1 s 1 4:20.90 PUCH Denis LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP IV B.D. # BEZ
2 s 1 4:12.10 LANCMAN Michał LKS Pomorze Stargard 90 U23 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/4523/11 2012 3
2 s 1 4:22.18 PIWOWARCZYK Wojciech WMLKS Pomorze Stargard # 94 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/4530/11 2018 BEZ
3 s 1 4:15.93 JURGIEWICZ Bartosz MKL Szczecin # 90 U23 ZP -- B.D. 2
3 s 1 4:26.09 GÓRSKI Miłosz MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
4 s 1 4:26.54 RESZCZYŃSKI Kacper KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP --
4 s 1 4:29.27 WERMUTH Mateusz MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP --
5 s 1 4:43.19 MIKOŁAJCZYK Mateusz LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -- #
6 s 1 5:00.06 BARAŃSKI Przemysław MLUKS Trzebiatów 93 U18 ZP -- BARANSKI Boguslaw B.D. # Z/0774/11 2019 BEZ
7 s 1 5:00.09 RYCHLIK Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP --
8 s 1 5:03.93 LIPSKI Sebastian MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP --
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.89 JENDRASZCZYK Paweł STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP +2.2 II
2 s 1 15.68 OGIELSKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP +2.2 III #
3 s 1 19.87 ŚWIECHOWSKI Kamil KS Żak Wałcz 94 U18 ZP +2.2 --
4 s 1 20.13 NOWAK Mariusz KS Żak Wałcz 93 U18 ZP +2.2 --
2000 m prz M
1 s 1 6:31.98 SZWED Mateusz MKS Junior Złocieniec 93 U18 ZP IV
2 s 1 6:52.15 GUMIŃSKI Krystian MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
3 s 1 6:59.66 SKAZIŃSKI Piotr MKS Junior Złocieniec 94 U18 ZP --
4 s 1 7:48.65 KOZIOŁ Tomasz LKS Spartakus Pyrzyce 93 U18 ZP -- KUFEL Dariusz Z/1273/11 2013 BEZ
Wzwyż M
1 s 1 1.70 MILEWSKI Paweł LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
1 s 1 1.90 MICHALAK Piotr UKL Ósemka Police 91 U20 ZP III
2 s 1 1.70 ŁUKASIK Adrian LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
2 s 1 1.85 ANTCZAK Sławomir LKS Olimpic Szczecin 90 U23 ZP III
3 s 1 1.60 DUSIŃSKI Adam MKL Szczecin 94 U18 ZP -- #
3 s 1 1.85 WILK Mateusz UKL Ósemka Police 91 U20 ZP III
3 s 1 1.85 TYCZKA Damian MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP III
4 s 1 1.55 ŚWIECHOWSKI Kamil KS Żak Wałcz 94 U18 ZP --
5 s 1 1.35 NOWAK Mariusz KS Żak Wałcz 93 U18 ZP --
5 s 1 1.80 JUDYCKI Sławomir GULKS Barwice 92 U20 ZP IV B.D. 3
Trójskok M
1 s 1 12.70 KLAPA Łukasz LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +2.4 IV B.D. 3
1 s 1 13.70 KRASNOBORSKI Alan LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP +3.4 III
2 s 1 12.65 KAMIONKA Wojciech KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP +2.4 IV
2 s 1 13.52 KOSTRZEWSKI Mateusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP +2.7 III B.D. BEZ
Młot (5) M
1 s 1 39.92 KOT Tomasz LLKS Pomorze Stargard 94 U18 ZP --
2 s 1 30.03 BETA Łukasz MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
Młot (6) M
1 s 1 52.37 TRZESZCZKOWSKI Stanisław KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP II
2 s 1 48.53 BARCZAK Adrian LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP III
3 s 1 42.45 BROMBERGER Mariusz LLKS Pomorze Stargard 92 U20 ZP IV #
Oszczep (700) M
1 s 1 55.74 MŁYNARSKI Krzysztof LLKS Pomorze Stargard 93 U18 ZP III #
2 s 1 44.93 SUBKOWSKI Bartłomiej STS Pomerania Szczecinek 93 U18 ZP --
3 s 1 42.52 JANIKOWSKI Paweł KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP --
4 s 1 36.39 KOWALSKI Mateusz MKS Kusy Szczecin 94 U18 ZP --
Oszczep (800) M
1 s 1 68.70 WSZELAKI Artur KMKL Sztorm Kołobrzeg 79 Sen ZP I SZYBOWSKI Mirosław 2
2 s 1 64.94 PIELECKI Krzysztof KMKL Sztorm Kołobrzeg 90 U23 ZP I #
3 s 1 56.80 PIWOŃSKI Norbert KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP II
4 s 1 52.22 SERAFIN Adrian MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.1046879291534 sekund