Poznań 22.05.2010
LIGA JUNIORÓW o puchar im. S.SZYSZŁY II rzut na 2009/2010 (Zawody Ligowe) [DMP]
100 m K
1 13 s 1 13.01 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U16 SL +0.4 III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
2 24 s 1 13.63 WRÓBEL Joanna MKS Juvenia Puszczykowo # 93 U18 WP +0.4 IV
3 25 s 1 13.71 LISIECKA Aleksandra MKL Toruń 94 U18 KP +0.4 IV
4 26 s 1 13.82 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP +0.4 -- BIEDERMANN Roman # Z/1324/13 2019 2
5 27 s 1 13.89 ORŁOWSKA Karolina UKS Orkan Środa Wlkp. # 96 U16 WP +0.4 V KACZOR Mieczysław B.D. # Z/1067/12 2014 BEZ
6 28 s 1 13.90 ROSPENDA Paulina OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +0.4 --
7 29 s 1 14.25 LISTOSZ Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP +0.4 --
1 8 s 2 12.93 MAKOWSKA Paulina MKL Toruń 94 U18 KP +2.3 III BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2418/11 2018 3
2 12 s 2 13.01 PIEŁOWSKA Roma SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP +2.3 III B.D. BEZ
3 18 s 2 13.14 PISKORSKA Jagoda GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP +2.3 III
4 20 s 2 13.26 JAZDOŃCZYK Anna UKS Achilles Leszno 94 U18 WP +2.3 IV
5 21 s 2 13.37 BZDZIEL Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP +2.3 IV
6 22 s 2 13.50 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP +2.3 IV KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2019 1
7 23 s 2 13.63 DOBA Dominika MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP +2.3 IV
8 30 s 2 14.47 JANUSZ Joanna LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP +2.3 --
1 4 s 3 12.73 PIECHOWSKA Monika MKL Toruń # 92 U20 KP +0.5 II MAŃKOWSKI Bogumił 2
2 5 s 3 12.74 CHRAPIŃSKA Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +0.5 II #
3 9 s 3 12.95 GRESZTA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM +0.5 III #
4 11 s 3 12.96 KAŹMIERSKA Anna OŚ AZS Poznań # 87 Sen WP +0.5 III
5 10 s 3 12.96 BURDAJEWICZ Daria OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +0.5 III B.D. # BEZ
6 16 s 3 13.10 BOIŃSKA Agata MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP +0.5 III
7 17 s 3 13.11 BŁOCH Anna MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP +0.5 III
8 19 s 3 13.16 NOWAK Natalia MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +0.5 III
1 1 s 4 12.28 KOŚCIELNIAK Marzena SL Olimpia Poznań # 89 U23 WP +2.2 II
2 2 s 4 12.50 KALINOWSKA Zuzanna MKL Toruń 93 U18 KP +2.2 II
3 3 s 4 12.63 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +2.2 II B.D. BEZ
4 6 s 4 12.76 ŻUBERNIK Joanna GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP +2.2 III
5 7 s 4 12.89 KOBRYŚ Karolina UKS Orkan Środa Wlkp. 93 U18 WP +2.2 III
6 14 s 4 13.03 DITTMER Marta TS Olimpia Poznań # 91 U20 WP +2.2 III JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/4558/11 2011
7 15 s 4 13.07 GOLICZ Malwina SL Olimpia Poznań # 90 U23 WP +2.2 III B.D. 2
200 m K
1 13 s 1 27.82 ŁUKASIEWICZ Wioletta TS Olimpia Poznań 90 U23 WP +0.9 -- SZUDROWICZ Stanisław # Z/5015/11 2011 BEZ
2 14 s 1 27.91 TABACZEWSKA Anna MKS Baszta Szamotuły 94 U18 WP +0.9 IV
3 19 s 1 28.61 GUZIAŁ Katarzyna UKS Orkan Środa Wlkp. 92 U20 WP +0.9 --
4 20 s 1 28.82 KĘDZIORA Angelika MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP +0.9 --
5 21 s 1 28.83 SERAFIN Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 94 U18 WP +0.9 --
6 22 s 1 28.94 ROSPENDA Paulina OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +0.9 --
1 10 s 2 27.47 BARTKOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP +0.2 IV
2 11 s 2 27.48 ŚWIETLIK Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP +0.2 IV
3 15 s 2 28.00 GRAD Aleksandra MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +0.2 IV
4 16 s 2 28.50 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP +0.2 -- DMP BIEDERMANN Roman # Z/1324/13 2019 2 41
5 17 s 2 28.53 PAWLAK Katarzyna LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP +0.2 --
6 18 s 2 28.57 PRZEGIĘTKA Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP +0.2 -- B.D.
1 6 s 3 26.05 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U20 KP -0.7 II MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # 2
2 7 s 3 26.45 GOLICZ Malwina SL Olimpia Poznań # 90 U23 WP -0.7 III B.D. 2
3 8 s 3 26.55 SZEWCZYK Jadwiga MKL Toruń 92 U20 KP -0.7 III B.D. 3
4 9 s 3 27.29 WOJCIECHOWSKA Sara GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP -0.7 III
5 12 s 3 27.78 ŚLĘZAK Natalia MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP -0.7 IV
1 1 s 4 24.58 KOŚCIELNIAK Marzena SL Olimpia Poznań # 89 U23 WP +0.8 I
2 2 s 4 25.35 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP +0.8 II MOTYL Edward B.D. # Z/0658/11 2019 MM
3 3 s 4 25.65 RATAJCZYK Katarzyna SKLA Sopot # 92 U20 PM +0.8 II B.D. # BEZ
4 4 s 4 25.66 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +0.8 II B.D. BEZ
5 5 s 4 26.02 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +0.8 II B.D. # M
400 m K
1 2 s 1 59.61 KUTA Bianka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP III B.D. BEZ
2 5 s 1 62.15 KACZMAREK Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 93 U18 WP IV
3 7 s 1 62.37 GOŁĘBIOWSKA Gabriela KS AZS AWF Poznań # 90 U23 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. # Z/3934/11 2012 3
4 11 s 1 64.80 WOŁODKIEWICZ Karolina SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- #
5 12 s 1 68.02 SZCZEPANIAK Agata KS Gwardia Piła 95 U16 WP --
1 1 s 2 57.36 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia # 93 U18 PM II #
2 3 s 2 60.29 OBARSKA Katarzyna SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP III
3 4 s 2 61.63 KOŁACKA Małgorzata OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III B.D. # 1
4 6 s 2 62.37 WITEK Paulina MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP IV
5 8 s 2 62.41 ANTKOWIAK Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 91 U20 WP IV
6 9 s 2 63.30 REŚLIŃSKA Anna MKS Calisia Kalisz 89 U23 WP -- BARTKOWSKI Jerzy B.D. BEZ
7 10 s 2 63.86 NIEWCZYK Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP IV
800 m K
1 1 s 1 2:14.79 CZERWIŃSKA Sandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II
2 2 s 1 2:15.20 GRZESIK Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II B.D. B.D. BEZ
3 3 s 1 2:20.00 HRYCAJEWSKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP III B.D. # BEZ
4 4 s 1 2:21.40 KROSCHEL Karena LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U16 WP III
5 5 s 1 2:23.13 SZURGOCIŃSKA Nikolina MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP III
6 6 s 1 2:25.72 POŚNIAK Manuela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP IV
7 7 s 1 2:26.91 NOWICKA Amanda GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP IV #
8 8 s 1 2:31.40 KONIKOWSKA Justyna MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP IV
9 9 s 1 2:32.44 TRZCIŃSKA Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP -- B.D. # 3
10 10 s 1 2:35.32 PIĘTA Sandra LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP --
1500 m K
1 1 s 1 4:40.56 ZAKRZEWSKA Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM II #
2 2 s 1 4:45.97 KAMIŃSKA Monika OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP III
3 3 s 1 4:49.40 PAWŁOWSKA Marika WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4547/11 2013 2
4 4 s 1 4:50.13 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/4540/11 2019
5 5 s 1 4:51.53 KAŹMIERCZAK Katarzyna PLKS Gwda Piła 92 U20 WP III
6 6 s 1 4:58.01 SZYCH Klaudia RAZ Szczecin # 93 U18 ZP IV SZYCH Robert # Z/1597/11 2017 1
7 7 s 1 5:00.93 NOWACKA Daria GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP IV #
8 8 s 1 5:01.54 NOWAK Katarzyna PLKS Gwda Piła 94 U18 WP IV
9 9 s 1 5:01.72 LIS Aleksandra MKS Juvenia Puszczykowo 94 U18 WP IV
10 10 s 1 5:05.90 GRZEŚ Krystyna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP IV #
11 11 s 1 5:14.28 ROBAK Izabela MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
12 12 s 1 5:25.94 ŻUROMSKA Agata LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP --
13 13 s 1 5:26.94 SZEWCZYKOWSKA Aleksandra MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
14 14 s 1 5:35.58 BOROWCZYK Anna niest. Poznań # 90 U23 WP -- #
15 15 s 1 5:36.08 GŁOWALA Andrea KS AZS AWF Poznań # 89 U23 WP -- #
3000 m K
1 1 s 1 11:59.16 FRĄCKOWIAK Magdalena LLKS Osowa Sień 93 U18 LB -- B.D. BEZ
2 2 s 1 12:20.41 Ł. M. KS AZS AWF Poznań # 92 U20 WP --
3 3 s 1 12:56.67 LEWANDOWSKA Magdalena KS Polonia Środa Wlkp. # 94 U18 WP -- B.D. # Z/0459/11 2016 1
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.14 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń # 93 U18 KP +1.8 I #
2 2 s 1 14.57 GRESZTA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM +1.8 II #
3 3 s 1 14.85 KUŹNICKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +1.8 II
4 4 s 1 14.89 MISZEWSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +1.8 II B.D. # 2
5 5 s 1 14.92 SOBIESKA Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP +1.8 II
6 6 s 1 15.44 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM +1.8 II RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1
7 7 s 1 15.97 ŁABIAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 94 U18 PM +1.8 III
8 8 s 1 17.64 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +1.8 IV
100 m pł K
1 1 s 1 15.02 ZIÓŁKOWSKA Weronika GKS Olimpia Grudziądz 91 U20 KP +2.3 II
2 2 s 1 15.79 CHARŁAMPOWICZ Patrycja LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP +2.3 III
3 3 s 1 15.81 CHRZANOWSKA Magdalena MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP +2.3 III B.D. BEZ
4 4 s 1 16.21 JANKOWSKA Klaudia MKS Calisia Kalisz 92 U20 WP +2.3 III BARTKOWSKI Jerzy 3
5 5 s 1 16.31 MURAWSKA Marta GKS Olimpia Grudziądz 91 U20 KP +2.3 III
400 m pł K K
1 6 s 1 66.62 GAJEWSKA Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP III
2 7 s 1 66.66 PIĄTKOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP III
3 9 s 1 67.90 PARFIENIUK Anna GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
4 10 s 1 71.38 MAJEWSKA Monika SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP IV #
5 11 s 1 73.20 LIS Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 94 U18 WP -- B.D. BEZ
6 12 s 1 77.37 MARKOWSKA Karolina KS Gwardia Piła 94 U18 WP --
1 1 s 2 61.49 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 88 U23 KP I BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2411/11 2018 2
2 2 s 2 63.16 POSZYTEK Paulina AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM II #
3 3 s 2 63.36 ŚWIETLIK Sonia UKS Młodzik Warszawa # 92 U20 MZ II B.D. # 3
4 4 s 2 64.33 DRZYCIMSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM II B.D. B.D. BEZ
5 5 s 2 65.04 BASIUKIEWICZ Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM II
6 8 s 2 67.00 STELMACH Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP III #
4x100 m K
1 s 1 49.68 ŁABIAK Zuzanna
BARTOSZCZYK Dorota
DRZYCIMSKA Martyna
RATAJCZYK Katarzyna
AZS-AWFiS Gdańsk 94
91
92
92
U20 POM --

B.D. B.D.
B.D.
BEZ
BEZ
2 s 1 50.75 POSZYTEK Paulina
PIĄTKOWSKA Paula
CHRAPIŃSKA Katarzyna
PIEŁOWSKA Roma
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91
92
92
93
U20 KPO --


B.D.
BEZ
3 s 1 51.19 PISKORSKA Jagoda
ŻUBERNIK Joanna
ZIÓŁKOWSKA Weronika
PŁOSZYŃSKA Nikoletta
GKS Olimpia Grudziądz 94
92
91
95
U20 KPO --


4 s 1 51.29 GEISLER Katarzyna
GRAD Aleksandra
NOWAK Natalia
ŚLĘZAK Natalia
MKS Hermes Gryfino 94
95
94
95
U18 ZPO --


5 s 1 51.47 ANDRZEJEWSKA Magdalena
PACH Barbara
MIKOŁAJCZAK Monika
WYCISZKIEWICZ Patrycja
TS Olimpia Poznań 95
95
96
94
U18 WLP -- BYTNIEWSKA Magdalena
BYTNIEWSKA Magdalena
B.D.
MOTYL Edward B.D.
Z/1190/11
Z/0638/11
Z/0658/11
2011
2011
2019
BEZ
4

MM
6 s 1 52.97 NOWICKA Marta
MAKOWSKA Paulina
KALINOWSKA Zuzanna
TUNIEWICZ Katarzyna
MKL Toruń 94
94
93
95
U18 KPO --
BUTKIEWICZ Jacek B.D.

KOHUTEK Artur B.D.
Z/2418/11
Z/1161/11
2018
2019
3
1
7 s 1 53.17 PAWLAK Katarzyna
ORŁOWSKA Karolina
BZDZIEL Patrycja
BURDAJEWICZ Daria
LKS Orkan Wlkp. Poznań 92
96
96
91
U20 WLP --
KACZOR Mieczysław B.D.

B.D.
Z/1067/12
2014
BEZ
BEZ
8 s 1 54.58 NAPIERAŁA Dorota
NOSKOWICZ Agnieszka
DOBROWOLSKA Izabela
NITSCHKE Katarzyna
WMLKS Nadodrze Powodowo 91
93
95
96
U20 WLP --

POLAK Mirosław
Z/4534/11
2014
2
4x400 m K
1 s 1 3:58.42 ELLWARD Syntia
KUŹNICKA Martyna
BASIUKIEWICZ Martyna
ZAKRZEWSKA Dominika
AZS-AWFiS Gdańsk 93
93
93
91
U20 POM --


2 s 1 3:59.32 KUTA Bianka
CZERWIŃSKA Sandra
HRYCAJEWSKA Agnieszka
GRZESIK Katarzyna
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94
91
94
93
U20 KPO -- B.D.

B.D.
B.D. B.D.
BEZ
BEZ
BEZ
3 s 1 4:09.71 PIĘTA Sandra
KROSCHEL Karena
ŚWIETLIK Karolina
ŚWIETLIK Sonia
LKS Orkan Wlkp. Poznań 91
96
96
92
U20 WLP --


B.D.
3
4 s 1 4:11.18 OBARSKA Katarzyna
WOŁODKIEWICZ Karolina
KOŁACKA Małgorzata
MAJEWSKA Monika
TS Olimpia Poznań 94
94
93
94
U18 WLP --

B.D.
1
5 s 1 4:12.16 LISIECKA Aleksandra
BŁASZKOWSKA Anna
SZEWCZYK Jadwiga
CURYŁO Małgorzata
MKL Toruń 94
92
92
94
U20 KPO --
MAŃKOWSKI Bogumił B.D.
B.D.
B.D.
2
3
M
6 s 1 4:14.20 MURAWSKA Marta
PARFIENIUK Anna
WOJCIECHOWSKA Sara
NOWICKA Amanda
GKS Olimpia Grudziądz 91
93
93
94
U20 KPO --


7 s 1 4:17.08 SZURGOCIŃSKA Nikolina
KONIKOWSKA Justyna
WITEK Paulina
POŚNIAK Manuela
MKS Hermes Gryfino 93
93
93
94
U18 ZPO --


8 s 1 4:29.49 LISTOSZ Marta
NOSKOWICZ Agnieszka
PAWŁOWSKA Marika
KONIECZEK Alicja
WMLKS Nadodrze Powodowo 93
93
93
94
U18 WLP --

WALCZAK- MORTEZAEI Artur
WALCZAK- MORTEZAEI Artur
Z/4547/11
Z/4540/11
2013
2019
2

Wzwyż K
1 4 f 1 1.55 MAKARA Dominika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III
2 3 f 1 1.55 RODOWSKA Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP III
2 1 f 1 1.55 FURMAŃSKA Edyta GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
2 2 f 1 1.55 STASIŁOWICZ Anna WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP III
5 6 f 1 1.50 MAĆKOWIAK Klaudia MKL Toruń 94 U18 KP IV
5 8 f 1 1.50 WILKOS Izabela GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP IV SCHUBRING Zbigniew B.D. # Z/0769/11 2015 3
7 5 f 1 1.50 PAWLICKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 93 U18 WP IV #
8 10 f 1 1.50 MURAWSKA Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP IV
9 9 f 1 1.50 NOWICKA Marta MKL Toruń 94 U18 KP IV #
10 7 f 1 1.50 CICHOCKA Dagmara GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP IV
11 11 f 1 1.45 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U18 PM IV RETYK Sławomir # Z/1322/11 2016 1
12 12 f 1 1.35 FRAŚ Katarzyna LKS Orkan Wlkp. Poznań 94 U18 WP --
13 13 f 1 1.30 CIERŻNIAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
Tyczka K
1 f 1 3.80 MICHALSKA Joanna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 89 U23 KP M #
2 f 1 3.60 WARAWĄSOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP I
3 f 1 3.00 KIERZEK Edyta SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP II DZIAMSKI Krzysztof Z/1182/11 2015 1
4 f 1 2.40 WYBIERALSKA Małgorzata SL Olimpia Poznań # 96 U16 WP IV
4 f 1 2.40 KIELISZEK Natalia LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP IV
6 f 1 2.10 GRZELAK Magdalena KS Gwardia Piła 94 U18 WP --
W dal K
1 1 f 1 6.09 MODRZEJEWSKA Ewelina MKL Szczecin 85 Sen ZP +1.3 I
2 2 f 1 5.57 KASYK Anna MKL Szczecin 93 U18 ZP +0.4 II #
3 3 f 1 5.55 CICHOWLAS Agnieszka UKS Orkan Środa Wlkp. 88 U23 WP +1.4 II KACZOR Mieczysław B.D. # Z/2495/11 2013 1
4 4 f 1 5.44 MACHAŁA Alicja AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM +1.6 II
5 5 f 1 5.43 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA +0.5 II ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1
6 6 f 1 5.42 DZIATKOWIAK Anna UKS Achilles Leszno 93 U18 WP +1.5 II
7 7 f 1 5.28 DITTMER Marta TS Olimpia Poznań # 91 U20 WP +0.7 III JAGACIAK Jarosław B.D. # Z/4558/11 2011
8 8 f 1 5.19 SOBIESKA Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP +0.6 III
9 9 f 1 4.97 BRZOZOWSKA Agnieszka MKS Baszta Szamotuły 95 U16 WP +1.0 IV
10 10 f 1 4.59 NITSCHKE Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP +0.5 V
11 11 f 1 4.39 STACHOWIAK Aleksandra KS AZS AWF Poznań # 93 U18 WP -0.1 -- #
Trójskok K
1 f 1 10.71 KUCZMA Dorota GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP -2.4 IV
2 f 1 10.35 DOLIŃSKA Agnieszka GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP -3.2 IV
3 f 1 9.77 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń # 93 U18 KP -3.3 -- #
Kula (4) K
1 1 f 1 14.97 KANIEWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz 90 U23 KP I
2 2 f 1 13.58 LOSA Martyna LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP I #
3 3 f 1 12.79 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA I NIERODA Renata B.D. # Z/1481/11 2017 1
4 4 f 1 12.96 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
5 5 f 1 11.81 FRICZ Katarzyna MKS Baszta Szamotuły 93 U18 WP II
6 6 f 1 11.43 BIENISZEWSKA Małgorzata AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM III
7 7 f 1 10.87 BOK Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP III POLAK Mirosław Z/4533/11 2015 3
8 17 f 1 6.91 JANUSZ Joanna LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP --
8 8 f 1 10.65 RUTKOWSKA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM III
9 9 f 1 10.47 SOJKA Joanna WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP III
10 10 f 1 10.05 HAGDAN Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 93 U18 WP III #
11 11 f 1 9.74 KALISIŃSKA Joanna MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP IV
12 12 f 1 9.70 TOBIASZ Joanna KKL Rodło Kwidzyn 88 U23 PM -- B.D. BEZ
13 13 f 1 9.34 PIĘTA Malwina LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP IV B.D. BEZ
14 14 f 1 9.00 CHWALISZ Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP IV
15 15 f 1 7.80 MANIECKA Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
16 16 f 1 7.64 TOMIAK Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
Dysk (1) K
1 1 f 1 40.56 TOŃSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II GASSOWSKI Janusz B.D. B.D. # Z/2181/11 2014 2
2 2 f 1 38.41 GROT Tatiana AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM II #
3 3 f 1 38.41 LOSA Martyna LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP II #
4 4 f 1 38.16 GAJDAMOWICZ Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM II #
5 5 f 1 37.06 FISCHER Weronika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II
6 6 f 1 36.98 FROMM Natalia LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP III
7 7 f 1 36.33 SOJKA Joanna WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP III
8 8 f 1 36.14 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL III KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
9 9 f 1 34.76 BOK Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP III POLAK Mirosław Z/4533/11 2015 3
10 10 f 1 30.35 CHWALISZ Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP IV
11 11 f 1 27.43 TOMIAK Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP IV
12 12 f 1 26.62 MANIECKA Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
13 13 f 1 25.54 SOMMERFELD Martyna MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP -- #
14 14 f 1 24.23 TOBIASZ Joanna KKL Rodło Kwidzyn 88 U23 PM -- B.D. BEZ
Młot (3) K
4 4 f 1 33.71 IDCZAK Sara MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP V
Młot (4) K
1 1 f 1 58.78 SZEWA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U23 KP I
2 2 f 1 46.01 ŁASKA Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II B.D. BEZ
3 3 f 1 41.80 GWIŻDŻ Roksana LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP III
Oszczep (600) K
1 1 f 1 45.45 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U20 PM I WALCZAK Leszek Z/3384/11 2019 1
2 2 f 1 43.46 ŁUCZAK Kinga MKS Juvenia Puszczykowo 90 U23 WP II
3 3 f 1 42.09 MAKOWSKA Marta UKS Olimp Duszniki 92 U20 WP II
4 4 f 1 40.81 NOWAK Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP II
5 5 f 1 36.52 NOWAK Monika AZS-AWF Gorzów # 91 U20 LB III
6 6 f 1 36.21 BARSZCZEWSKA Ewelina MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP III
7 7 f 1 34.45 BEDNAREK Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP IV
8 8 f 1 32.01 MONCZAK Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP IV
9 9 f 1 31.08 ROTHE Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP IV
10 10 f 1 29.94 CHMARA Aleksandra OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP -- B.D. BEZ
11 11 f 1 29.18 MALINOWSKA Renata WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP --
12 12 f 1 28.44 STANKOWIAK Karolina LKLA Krokus Astromal Leszno 94 U18 WP -- B.D. BEZ
13 13 f 1 27.73 MANIA Ewa WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
14 14 f 1 24.85 ŚWINIAREK Patrycja WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP --
100 m M
1 20 s 1 11.45 CHUDZICKI Kamil KS AZS AWF Poznań # 91 U20 WP +0.6 III BIEDERMANN Roman 3
2 32 s 1 11.83 ZAREMBA Adam GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +0.6 IV #
3 36 s 1 12.06 MANCEL Bartłomiej MKS Calisia Kalisz 92 U20 WP +0.6 IV B.D.
4 37 s 1 12.10 K S KS AZS AWF Poznań # 93 U18 WP +0.6 IV
5 39 s 1 12.38 ANIŚKO Jakub MKL Toruń 94 U18 KP +0.6 -- #
1 15 s 2 11.39 SZYDEL Piotr LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.1 III
2 28 s 2 11.72 BANASZCZYK Michał PLKS Gwda Piła 94 U18 WP +0.1 III
3 29 s 2 11.76 ANGOWSKI Tomasz MKL Toruń 91 U20 KP +0.1 IV
4 30 s 2 11.77 KAŁA Tomasz GKS Olimpia Grudziądz 90 U23 KP +0.1 -- #
5 33 s 2 11.94 FRANKIEWICZ Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP +0.1 IV
6 35 s 2 12.05 HENCLIK Jacek GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP +0.1 IV
1 9 s 3 11.26 DOLECKI Grzegorz GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP +0.8 II B.D. B.D. BEZ
2 14 s 3 11.37 DRZYMAŁA Dominik PLKS Gwda Piła 92 U20 WP +0.8 III
3 18 s 3 11.44 ŁAGAN Radosław OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +0.8 III
4 19 s 3 11.45 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP +0.8 III POLAK Mirosław # Z/4549/11 2019 2
5 21 s 3 11.55 KUJAWA Michał PLKS Gwda Piła 92 U20 WP +0.8 III
6 23 s 3 11.57 KAPELA Arkadiusz OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP +0.8 III
7 24 s 3 11.59 KUĆ Wojciech OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +0.8 III
8 25 s 3 11.62 BARANOWSKI Piotr MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP +0.8 III
1 8 s 4 11.24 JARZYNA Piotr LKS Orkan Wlkp. Poznań 90 U23 WP +1.5 II
2 10 s 4 11.27 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +1.5 II RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
3 11 s 4 11.33 MIKUŁA Eryk UKS Achilles Leszno 92 U20 WP +1.5 III
4 12 s 4 11.35 WOLNIAK Adam SL Olimpia Poznań # 90 U23 WP +1.5 III
5 13 s 4 11.36 STEFANOWICZ Roman SL Olimpia Poznań # 90 U23 WP +1.5 III
6 16 s 4 11.40 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 81 Sen WP +1.5 III BIEDERMANN Roman # Z/1631/16 2019 2
7 17 s 4 11.41 MIEDZIK Łukasz GKS Olimpia Grudziądz 91 U20 KP +1.5 III B.D. 3
8 22 s 4 11.56 SOBCZAK Michał OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP +1.5 III #
1 1 s 5 10.42 ZIMNIEWICZ Grzegorz UKS Achilles Leszno 91 U20 WP +1.7 M GÓRSKI Dariusz Z/3398/11 2019 M
2 2 s 5 10.64 SZCZĘŚNIAK Artur OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +1.7 M B.D. 1
3 3 s 5 10.78 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP +1.7 I
4 4 s 5 10.82 DEREZIŃSKI Zachariasz TS Olimpia Poznań 90 U23 WP +1.7 I JAGACIAK Jarosław 1
5 5 s 5 11.03 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +1.7 II B.D. # 3
6 6 s 5 11.10 RÓŻALSKI Michał AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +1.7 II
7 7 s 5 11.22 FIJAŁKOWSKI Igor LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP +1.7 II
1 26 s 6 11.63 PODZEREK Aleksander LKS Orkan Wlkp. Poznań 90 U23 WP +1.1 III
2 27 s 6 11.70 KEDWES Paweł LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +1.1 III B.D. 3
3 31 s 6 11.81 TURZYŃSKI Damian LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP +1.1 IV
4 34 s 6 12.01 OLENDER Michał MKL Toruń 96 U16 KP +1.1 IV #
5 38 s 6 12.20 JEZIERSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP +1.1 IV
200 m M
1 22 s 1 23.94 TURZYŃSKI Damian LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP +0.6 IV
2 23 s 1 24.15 GULCZYŃSKI Bartosz LKS Olimpic Szczecin 95 U16 ZP +0.6 IV BINDASZEWSKA Hanna B.D. Z/4582/11 2014 3
3 24 s 1 24.29 JEZIERSKI Mikołaj OŚ AZS Poznań # 95 U16 WP +0.6 IV
4 27 s 1 24.34 BILICKI Wojciech OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP +0.6 IV
5 30 s 1 25.84 ŚLUSARZ Paweł MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +0.6 --
6 31 s 1 26.01 ŁAJDZIAK Bartosz MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP +0.6 --
1 16 s 2 23.49 KEDWES Paweł LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP -0.8 III B.D. 3
2 17 s 2 23.53 SZYMON Patryk GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP -0.8 III
3 19 s 2 23.84 JANKOWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -0.8 IV
4 20 s 2 23.85 GÓRNY Szymon SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -0.8 IV #
5 21 s 2 23.92 KAŁA Tomasz GKS Olimpia Grudziądz 90 U23 KP -0.8 -- #
6 26 s 2 24.32 SKRZYPEK Jakub UKS Olimp Duszniki # 94 U18 WP -0.8 IV PLUCIŃSKI Krzysztof BEZ
1 6 s 3 22.78 SZYDEL Piotr LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.4 II
2 7 s 3 22.98 STRÓŻEWSKI Michał LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP +0.4 III
3 10 s 3 23.06 WIERZBOWSKI Michał MKL Toruń 92 U20 KP +0.4 III
4 12 s 3 23.16 KUJAWA Michał PLKS Gwda Piła 92 U20 WP +0.4 III
5 11 s 3 23.16 GRABOWICZ Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP +0.4 III
6 18 s 3 23.58 BANASZCZYK Michał PLKS Gwda Piła 94 U18 WP +0.4 III
7 32 s 3 34.98 DRZYMAŁA Dominik PLKS Gwda Piła 92 U20 WP +0.4 --
1 3 s 4 22.51 SZMYTKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM -0.1 II #
2 5 s 4 22.71 TROJANOWICZ Radosław LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP -0.1 II B.D.
3 8 s 4 23.00 SOBCZAK Michał OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP -0.1 III #
4 9 s 4 23.05 PAKULSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP -0.1 III
5 14 s 4 23.27 BONDALSKI Paweł OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP -0.1 III
1 1 s 5 22.02 GOŚCINIAK Mateusz TS Olimpia Poznań 87 Sen WP +2.5 II MAĆKOWIAK Robert # Z/0664/11 2011 1
2 2 s 5 22.41 MARCINKOWSKI Dawid TS Olimpia Poznań 89 U23 WP +2.5 II SZUDROWICZ Stanisław Z/1192/11 2011 1
3 4 s 5 22.54 BLUMKOWSKI Patryk MKL Toruń 93 U18 KP +2.5 II
4 13 s 5 23.19 KUĆ Wojciech OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +2.5 III
5 15 s 5 23.31 GŁOS Mateusz MKS Hermes Gryfino 91 U20 ZP +2.5 III
1 25 s 6 24.31 MEGGER Karol GKS Olimpia Grudziądz 94 U18 KP +0.3 IV B.D. BEZ
2 28 s 6 25.63 MARKIEWICZ Krzysztof TS Olimpia Poznań 94 U18 WP +0.3 -- CIEŚLICKA Elżbieta
3 29 s 6 25.77 PANKRATOW Paweł MKS Hermes Gryfino 95 U16 ZP +0.3 -- NOWICKI Bartosz B.D. # Z/0258/11 2019 2
400 m M
1 8 s 1 53.81 DYMALSKI Szymon MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP IV
2 11 s 1 55.46 KOWALSKI Mateusz PLKS Gwda Piła 94 U18 WP --
3 15 s 1 56.02 LINKA Kamil KS Gwardia Piła 95 U16 WP V RAJEWICZ Czesław Z/2062/11 2018 2
4 16 s 1 56.33 GÓRSKI Artur LKS Olimpic Szczecin 94 U18 ZP -- B.D. BEZ
5 17 s 1 56.83 PIOTROWICZ Patryk PLKS Gwda Piła 94 U18 WP -- B.D. # 2
6 18 s 1 57.47 STOCKI Daniel PLKS Gwda Piła 94 U18 WP --
1 4 s 2 52.46 WERMUTH Mateusz MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP III
2 6 s 2 53.12 BROŻYNA Miłosz LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP IV
3 10 s 2 54.64 HURYSZ Cezary LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP IV B.D. 3
4 12 s 2 55.51 FRAŚ Andrzej UKS Orkan Środa Wlkp. # 62 Masters WP -- B.D. Z/4670/18 2019 BEZ
5 13 s 2 55.96 TOMCZYK Adam MKS Hermes Gryfino 91 U20 ZP --
6 14 s 2 56.00 PLESS Karol GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP --
1 1 s 3 49.83 RUMIŃSKI Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II
2 2 s 3 50.15 BOCIĄG Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 85 Sen PM II
3 3 s 3 51.84 WOŁOSZYK Piotr LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP III
4 5 s 3 52.87 CHRAPEK Paweł LKLA Krokus Astromal Leszno 93 U18 WP IV ADAMCZAK Zygmunt # BEZ
5 7 s 3 53.38 KARBOWIAK Wojciech LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP IV
6 9 s 3 54.22 ARENZ Arkadiusz TS Olimpia Poznań 94 U18 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta
800 m M
1 14 s 1 2:04.60 SPRINGER Jakub LIUKS Kruszwica 90 U23 KP -- WEGWERTH Włodzimierz
2 15 s 1 2:05.58 PUCH Denis LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP IV B.D. # BEZ
3 16 s 1 2:08.18 GÓRSKI Miłosz MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
4 17 s 1 2:08.97 MATYJEWICZ Jakub SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- #
1 6 s 2 1:57.22 KOWALSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
2 7 s 2 1:57.60 MIASKOWSKI Rafał OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III B.D. # 1
3 9 s 2 1:59.94 PIASKOWSKI Arkadiusz SL Olimpia Poznań # 93 U18 WP III #
4 10 s 2 2:00.24 KUTKA Dawid LLKS Osowa Sień 91 U20 LB III
5 11 s 2 2:01.22 WAWRZYNIAK Mikołaj OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III B.D. 2
6 12 s 2 2:01.90 STELMASZEWSKI Tomasz TS Olimpia Poznań 91 U20 WP III OSTROWSKI Ryszard 3
7 13 s 2 2:02.60 KONIECZEK Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4541/11 2016 1
1 1 s 3 1:50.44 KRAWCZYK Szymon WKS Śląsk Wrocław # 88 U23 DS I #
2 2 s 3 1:53.06 FALKOWSKI Damian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II
3 3 s 3 1:53.12 IDZIAK Michał MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP II
4 4 s 3 1:53.88 KOZŁOWSKI Jarosław OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP II
5 5 s 3 1:55.29 BRACISZEWSKI Szymon KS Gwardia Piła 92 U20 WP II B.D. 2
6 8 s 3 1:58.33 TOMIAK Dariusz WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP III
1500 m M
1 8 s 1 4:07.61 MATUSZCZAK Rafał LLKS Osowa Sień 94 U18 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/1807/11 2017 1
2 12 s 1 4:19.15 KATARZYŃSKI Dariusz LKLA Krokus Astromal Leszno 94 U18 WP IV PTAK Krzysztof Z/4965/11 2011 3
3 13 s 1 4:21.54 GOLENIEWSKI Mateusz MKL Toruń 92 U20 KP IV #
4 16 s 1 4:24.07 GRACZYK Adrian KS AZS AWF Poznań # 88 U23 WP -- B.D. BEZ
5 17 s 1 4:25.07 CHIMIAK Rafał MKS Hermes Gryfino 93 U18 ZP --
6 18 s 1 4:27.98 GUMIŃSKI Krystian MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
7 19 s 1 4:28.30 LEŚNIAK Kamil Salco Garmin Team Toruń # 93 U18 KP -- B.D. # Z/4955/15 2019
8 20 s 1 4:30.76 KULASIŃSKI Bartłomiej MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP -- TALIKADZE Roman BEZ
9 21 s 1 4:33.06 PIOTROWIAK Marcin UKS Achilles Leszno 94 U18 WP --
10 22 s 1 4:34.92 BOSY Daniel LKS Sana Kościan 89 U23 WP -- TALIKADZE Roman Z/1451/11 2019 BEZ
11 23 s 1 4:35.75 DROBNIK Piotr LLKS Osowa Sień 93 U18 LB -- ORŁOWSKI Andrzej B.D. Z/1812/11, Z/1812/11 2017, 2019 1
1 1 s 2 3:53.24 KOWALCZYK Bartosz PLKS Gwda Piła 92 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/2851/11 2017 BEZ
2 2 s 2 3:57.63 ZUBRZYCKI Mateusz LLKS Osowa Sień 90 U23 LB II #
3 3 s 2 3:58.86 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard # 89 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew # Z/2160/11 2019 1
4 4 s 2 4:01.65 RUPIŃSKI Michał MKL Toruń 91 U20 KP II
5 5 s 2 4:02.65 TRĄBSKI Przemysław PLKS Gwda Piła 91 U20 WP III
6 6 s 2 4:07.17 JURGIEWICZ Bartosz MKL Szczecin # 90 U23 ZP III B.D. 2
7 7 s 2 4:07.50 NOWAK Jakub LKS Sana Kościan 92 U20 WP III TALIKADZE Roman Z/1455/11 2012 BEZ
8 9 s 2 4:12.92 BARTOSIŃSKI Wojciech LKS Olimpic Szczecin 92 U20 ZP IV
9 10 s 2 4:13.22 SZCZEŚNIEWSKI Miłosz LLKS Osowa Sień 89 U23 LB -- ORŁOWSKI Andrzej # Z/3525/11 2016 2
10 11 s 2 4:15.63 BYTNIEWSKI Szymon SKS Unia Swarzędz # 91 U20 WP IV B.D. B.D. B.D. , Z/0649/11 , 2017 2
11 14 s 2 4:22.50 IWICKI Artur MKL Toruń 91 U20 KP --
12 15 s 2 4:23.38 JAGŁA Dawid UKS Przełaj Żerków # 90 U23 WP --
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.26 MAĆKOWIAK Igor OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP -0.8 II #
2 2 s 1 14.63 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP -0.8 II
3 3 s 1 16.10 MIKOŁAJCZAK Sebastian PLKS Gwda Piła 94 U18 WP -0.8 IV
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.80 EICHLER Adam KS AZS AWF Poznań # 91 U20 WP -0.5 II BIEDERMANN Roman # Z/3945/11 2013 1
2 2 s 1 14.91 STOLPNIEWSKI Cyryl TS Olimpia Poznań 91 U20 WP -0.5 II SZUDROWICZ Stanisław Z/0644/11 2011 2
3 3 s 1 15.32 PERCZAK Adam UKS Orkan Środa Wlkp. 89 U23 WP -0.5 --
3 4 s 1 15.32 CZAJKOWSKI Mariusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM -0.5 II #
5 5 s 1 15.34 OSHINYEMI Edward BKS Bydgoszcz 92 U20 KP -0.5 II #
6 6 s 1 15.39 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U20 KP -0.5 II B.D. # 3
7 7 s 1 16.11 DALEKI Błażej WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP -0.5 III
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 58.09 MIKOŁAJCZAK Sebastian PLKS Gwda Piła 94 U18 WP III
2 2 s 1 60.47 FURMAN Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP IV POLAK Mirosław Z/4553/11 2013 3
400 m pł M
1 4 s 1 56.03 FOSTIAK Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM II #
2 5 s 1 56.94 OWCZARZAK Łukasz TS Olimpia Poznań 92 U20 WP III MAĆKOWIAK Robert # Z/1189/11 2011 2
3 7 s 1 57.36 MIERZEJEWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III
4 8 s 1 58.52 ŻOCHOWSKI Miłosz AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM III
4 9 s 1 58.61 BODNAR Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP III #
1 1 s 2 54.10 CHMIELEWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP I
2 2 s 2 54.12 DUTKIEWICZ Ziemowit OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP I
3 3 s 2 54.80 JURKOWSKI Wojciech SL Olimpia Poznań # 87 Sen WP II DZIAMSKI Witold # Z/0663/11 2017 2
4 6 s 2 57.17 LIPIŃSKI Samuel AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM III
2000 m prz M
1 1 s 1 6:14.33 GOLIK Miłosz LLKS Osowa Sień 93 U18 LB III
2 2 s 1 6:21.20 PASZAK Michał LKS Orkan Wlkp. Poznań 91 U20 WP III
3 3 s 1 6:21.92 KĘDZIERSKI Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP III
4 4 s 1 6:27.15 KONIECZNY Adam niest. Poznań # 92 U20 WP III MOTYL Edward Z/0636/11 2011 3
5 5 s 1 6:31.05 ZAWISTOWSKI Krzysztof PLKS Gwda Piła 91 U20 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy Z/4298/11 2016 3
6 6 s 1 6:43.43 STEFANIAK Dawid PLKS Gwda Piła 93 U18 WP IV
7 7 s 1 6:44.13 PRZYBYLSKI Marcin KS AZS AWF Poznań # 89 U23 WP -- WEGWERTH Włodzimierz Z/5261/11 2012 BEZ
8 8 s 1 6:52.52 KOSTERA Krzysztof WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
9 9 s 1 6:56.63 ZALEWSKI Paweł WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP --
4x100 m M
1 s 1 42.31 REJMUS Michał
FOSTIAK Krzysztof
I O
RÓŻALSKI Michał
AZS-AWFiS Gdańsk 91
91
92
91
U20 POM -- B.D.


Z/2560/11
2017
1
2 s 1 45.01 ANGOWSKI Tomasz
OLENDER Michał
HULISZ Michał
HULISZ Szymon
MKL Toruń 91
96
93
91
U20 KPO --


B.D.
3
3 s 1 45.18 KALINOWSKI Michał
HENCLIK Jacek
FRANKIEWICZ Mateusz
MIEDZIK Łukasz
GKS Olimpia Grudziądz 93
94
93
91
U20 KPO -- MAGDOWSKI Michał


B.D.
Z/0429/11
2019
2
3
4 s 1 47.16 GŁOS Mateusz
STUPIŃSKI Jakub
TRZEPACZ Dawid
WŁODARZ Paweł
MKS Hermes Gryfino 91
95
96
95
U20 ZPO --


1 s 2 42.14 MAĆKOWIAK Igor
STOLPNIEWSKI Cyryl
PAWŁOWSKI Adam
SZCZĘŚNIAK Artur
TS Olimpia Poznań 93
91
92
91
U20 WLP --
SZUDROWICZ Stanisław

B.D.
Z/0644/11
2011
2
1
2 s 2 43.47 KAŹMIERCZAK Piotr
JANKOWSKI Przemysław
GRABOWICZ Krystian
MASŁOWSKI Łukasz
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91
92
93
91
U20 KPO -- B.D.


B.D. B.D.
Z/2174/11
2018
BEZ
2
3 s 2 44.24 SZYDEL Piotr
WOŁOSZYK Piotr
STAŚKIEWICZ Dominik
KEDWES Paweł
LKS Olimpic Szczecin 93
93
93
93
U18 ZPO --

RĄCZKA Paweł
B.D.
Z/4587/11
2019
1
3
4 s 2 45.98 FURMAN Jakub
SKRZYPCZAK Robert
SZOFER Miłosz
MIELCAREK Bartosz
WMLKS Nadodrze Powodowo 93
94
93
93
U18 WLP -- POLAK Mirosław
POLAK Mirosław

Z/4553/11
Z/4549/11
2013
2019
3
2
4x400 m M
1 s 1 3:24.58 PAKULSKI Michał
FALKOWSKI Damian
CHMIELEWSKI Przemysław
RUMIŃSKI Dawid
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91
91
92
91
U20 KPO --


2 s 1 3:31.86 OWCZARZAK Łukasz
SKRZYPEK Jakub
GÓRNY Szymon
ARENZ Arkadiusz
TS Olimpia Poznań 92
94
94
94
U20 WLP -- MAĆKOWIAK Robert
PLUCIŃSKI Krzysztof

CIEŚLICKA Elżbieta
Z/1189/11
2011
2
BEZ

3 s 1 3:36.20 GOLIK Miłosz
MATUSZCZAK Rafał
KUTKA Dawid
ZUBRZYCKI Mateusz
LLKS Osowa Sień 93
94
91
90
U23 LBU --
ORŁOWSKI Andrzej

Z/1807/11
2017
1
4 s 1 3:42.02 GÓRSKI Miłosz
PANKRATOW Paweł
WERMUTH Mateusz
TOMCZYK Adam
MKS Hermes Gryfino 94
95
92
91
U20 ZPO --
NOWICKI Bartosz B.D.

Z/0258/11
2019
2
1 s 2 3:28.00 IWICKI Artur
RUPIŃSKI Michał
WIERZBOWSKI Michał
BLUMKOWSKI Patryk
MKL Toruń 91
91
92
93
U20 KPO --


2 s 2 3:31.35 LIPIŃSKI Samuel
MIERZEJEWSKI Mateusz
ODOOM Dawid
I O
AZS-AWFiS Gdańsk 92
91
91
92
U20 POM --


3 s 2 3:32.94 KNOPP Krzysztof
SZOFER Miłosz
KONIECZEK Dawid
TOMIAK Dariusz
WMLKS Nadodrze Powodowo 94
93
93
91
U20 WLP -- B.D.

WALCZAK- MORTEZAEI Artur
Z/4541/11
2016

1
4 s 2 3:33.49 PLESS Karol
SZYMON Patryk
ZAREMBA Adam
KOWALSKI Marcin
GKS Olimpia Grudziądz 93
92
93
93
U20 KPO --


5 s 2 3:35.34 BONDALSKI Paweł
KARBOWIAK Wojciech
PASZAK Michał
HURYSZ Cezary
LKS Orkan Wlkp. Poznań 91
92
91
93
U20 WLP --


B.D.
3
Wzwyż M
1 1 f 1 2.05 SZCZEPAŃSKI Michał KS Obieżyświat Nowe Miasto # 87 Sen WP II CZESZYK Piotr # Z/1590/12 2014 2
2 2 f 1 2.05 KARGULEWICZ Artur WKS Śląsk Wrocław # 89 U23 DS II
3 3 f 1 2.00 GOŚCINIAK Marcin niest. Poznań # 89 U23 WP II
4 4 f 1 1.95 CZERNIAK Norbert MKS Juvenia Puszczykowo 91 U20 WP II
5 5 f 1 1.90 GURBIN Maciej GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
6 6 f 1 1.90 ANTCZAK Sławomir LKS Olimpic Szczecin 90 U23 ZP III
7 7 f 1 1.85 TYCZKA Damian MKS Hermes Gryfino 92 U20 ZP III
8 8 f 1 1.60 SAKOWSKI Michał MKS Baszta Szamotuły 93 U18 WP --
Tyczka M
1 1 f 1 5.40 WOJCIECHOWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U23 KP M CZAPIEWSKI Wiesław # Z/2184/11 2019 MM
2 2 f 1 5.20 LISIAK Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U23 KP M #
3 3 f 1 4.50 KOZŁOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM I
4 4 f 1 4.20 ANDRZEJEWSKI Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP II #
5 5 f 1 3.90 OBREMBSKI Sławomir SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III
6 6 f 1 3.60 ODLANICKI-POCZOBUTT Nikodem SL Olimpia Poznań # 95 U16 WP III DZIAMSKI Krzysztof Z/0652/11 2017 2
7 7 f 1 3.60 KŁOS Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III
W dal M
1 1 f 1 7.53 REJMUS Michał AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +1.7 I B.D. # Z/2560/11 2017 1
2 2 f 1 7.33 LEWANDOWSKI Krzysztof WKS Wawel Kraków # 86 Sen MA +1.2 I #
3 3 f 1 7.25 MASŁOWSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 91 U20 KP +0.7 I B.D. B.D. # Z/2174/11 2018 2
4 4 f 1 7.18 STRZAŁKOWSKI Adrian MKL Szczecin 90 U23 ZP +0.5 II #
5 5 f 1 7.15 DEREZIŃSKI Zachariasz TS Olimpia Poznań 90 U23 WP +0.5 II JAGACIAK Jarosław 1
6 6 f 1 6.93 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 88 U23 KP +0.6 II #
7 7 f 1 6.78 KURASZYK Kamil UKS Achilles Leszno 91 U20 WP +2.7 III
8 8 f 1 6.60 ODOOM Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM +1.3 III
9 9 f 1 6.58 DACH Mateusz MKS Juvenia Puszczykowo 91 U20 WP +1.3 III
10 10 f 1 6.29 MIELCAREK Bartosz WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP +0.9 IV
11 11 f 1 6.29 KLAPA Łukasz LKS Olimpic Szczecin 93 U18 ZP +0.4 IV B.D. 3
12 12 f 1 6.24 BRZEZICKI Marek MKL Szczecin 87 Sen ZP +0.1 --
13 13 f 1 6.08 GARSZTKA Marcin LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP +1.0 IV
14 14 f 1 5.65 KĘSY Mateusz MKS Juvenia Puszczykowo 91 U20 WP +1.7 --
15 15 f 1 4.68 KNOPP Krzysztof WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U18 WP +0.4 -- B.D.
Trójskok M
1 1 f 1 14.45 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 88 U23 KP -1.1 II #
2 2 f 1 14.10 MARCHEL Jakub MKL Toruń 91 U20 KP +0.4 III
3 3 f 1 12.79 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP -0.3 IV DMP MAGDOWSKI Michał # Z/0429/11 2019 2 44
Kula (5) M
1 1 f 1 16.42 ORCHOLSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II GASSOWSKI Janusz # Z/2177/11 2014 1
2 2 f 1 12.31 STASIAK Michał MKL Toruń 93 U18 KP --
3 3 f 1 10.36 WAJS Chrystian WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
Kula (6) M
1 f 1 15.51 ZYCH Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP II #
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 27.85 NOWAK Mikołaj KS AZS AWF Poznań # 94 U18 WP --
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 48.50 RYBCZYŃSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II
2 2 f 1 44.47 NIZIO Łukasz UKS Olimp Duszniki # 92 U20 WP II PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1838/11 2017 1
3 3 f 1 43.90 SUWAŁA Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III
4 4 f 1 43.80 SKOTARCZAK Jakub LKS Orkan Wlkp. Poznań 92 U20 WP III B.D. 3
5 5 f 1 43.16 DZIĘCIOŁ Paweł OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP III B.D. 3
6 6 f 1 37.16 MASZNER Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP IV
7 7 f 1 36.60 ADAMCZYK Maciej KS AZS AWF Poznań # 91 U20 WP IV
8 8 f 1 32.00 PACZKOWSKI Marcin WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP IV
9 9 f 1 31.60 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint Przeźmierowo 92 U20 WP --
10 10 f 1 31.46 BAUWENS Dennis UKS Sprint Przeźmierowo 92 U20 WP --
Młot (5) M
1 1 f 1 59.21 PRZYBYSZ Lubomir LKS Orkan Wlkp. Poznań 93 U18 WP II
2 2 f 1 30.50 BETA Łukasz MKS Hermes Gryfino 94 U18 ZP --
Młot (6) M
1 1 f 1 35.38 ADAMCZYK Maciej KS AZS AWF Poznań # 91 U20 WP IV
Młot (7.26) M
1 1 f 1 68.04 FAJDEK Paweł KS Agros Zamość 89 U23 LU I DMP KUMOR Jolanta # Z/3286/11 2019 MM 153
2 2 f 1 66.04 MOLENDA Bartłomiej SL WKS Zawisza Bydgoszcz 88 U23 KP I
Oszczep (700) M
1 1 f 1 64.61 WIELICHOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 93 U18 PM II
2 2 f 1 50.25 GUTORSKI Piotr MKL Toruń 93 U18 KP III
3 3 f 1 44.39 RZYMEK Krzysztof MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP --
4 4 f 1 43.28 ORŁOWSKI Norbert MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP --
5 5 f 1 43.06 BABULA Bartosz GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP -- B.D. 1
Oszczep (800) M
1 f 1 65.37 OSEWSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM I PIĄTEK Mirosław # Z/2549/11 2019 MM
2 f 1 53.88 FILIPEK Jacek AZS-AWFiS Gdańsk 91 U20 PM III
3 f 1 49.66 KROPIDŁOWSKI Konrad AZS-AWFiS Gdańsk 92 U20 PM III
4 f 1 47.52 TRZASKA Piotr MKL Toruń 92 U20 KP III #
5 f 1 45.41 RIMKE Przemysław WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.452534198761 sekund