Zamość 22.05.2010
LIGA JUNIORÓW o puchar im. S.SZYSZŁY II rzut na 2009/2010 (Zawody Ligowe) [DMP]
100 m K
1 1 s 1 12.39 BRĄGIEL Wioletta ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +2.2 II
4 4 s 1 12.90 KILIAN Justyna LKS Stal Mielec 93 U18 PK +2.2 III #
8 8 s 1 13.27 GOŁĄBEK Anna MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK +2.2 IV #
13 13 s 1 13.47 TOMCZYK Agnieszka LKS Stal Mielec 94 U18 PK +2.2 IV #
18 18 s 1 14.56 GORCZYCA Karolina ULKS Technik Trzcinica 94 U18 PK +2.2 -- B.D.
2 2 s 2 12.52 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU +1.3 II B.D. WIERCINSKI Jerzy B.D. , Z/4168/11 , 2018 2
6 6 s 2 12.98 MAZUR Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +1.3 III
7 7 s 2 13.18 CAŁUCH Agnieszka KS Agros Zamość 92 U20 LU +1.3 III B.D. # BEZ
10 10 s 2 13.39 WALASZCZYK Anna ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +1.3 IV
15 15 s 2 13.70 KASPRZYCKA Ewelina KS Wisła Puławy 91 U20 LU +1.3 IV B.D. BEZ
16 16 s 2 14.12 BARAN Izabela ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +1.3 --
3 3 s 3 12.88 BARAN Małgorzata CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK +0.6 III
5 5 s 3 12.96 WYBRANIEC Diana AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU +0.6 III B.D. 3
9 9 s 3 13.35 SERAFIN Maria KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK +0.6 IV
11 11 s 3 13.41 CUBER Agnieszka KS Cracovia 1906 Kraków # 94 U18 MA +0.6 IV B.D. B.D. #
12 12 s 3 13.47 DĄBAL Monika MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK +0.6 IV #
14 14 s 3 13.62 PASTERNAK Anna CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK +0.6 IV
17 17 s 3 14.12 PONIKOWSKA Jagoda KS Wisła Puławy 93 U18 LU +0.6 --
200 m K
1 1 s 1 25.23 TUR Magda AZS UMCS Lublin 93 U18 LU +0.6 II B.D. # 1
2 2 s 1 25.45 ŚLIŻ Alina CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +0.6 II
3 3 s 1 26.18 PYŚ Karolina KS Agros Zamość 93 U18 LU +0.6 II #
6 6 s 1 26.99 BAK Diana KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK +0.6 III
14 14 s 1 28.44 LIS Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK +0.6 IV B.D. BEZ
5 5 s 2 26.58 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ +0.4 III #
7 7 s 2 27.00 BRZOZOWSKA Anna KS Wisła Puławy 94 U18 LU +0.4 III
8 8 s 2 27.09 BARTMAN Agata MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK +0.4 III #
9 9 s 2 27.26 ZYGMUNT Amelia MKS Start Lublin 92 U20 LU +0.4 III JAROS Marek B.D. Z/4813/11 2011 BEZ
12 12 s 2 28.12 MAZIARZ Beata LKS Stal Mielec 94 U18 PK +0.4 IV
4 4 s 3 26.44 ŻMUDZIEJEWSKA Joanna CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK +0.8 III
10 10 s 3 27.63 GDAŃSKA Dominika KS Agros Zamość 95 U16 LU +0.8 IV B.D.
11 11 s 3 27.98 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK +0.8 IV KOWAL Piotr B.D. # Z/0598/11 2019 MM
13 13 s 3 28.12 KOTULSKA Martyna KS Wisła Puławy 94 U18 LU +0.8 IV
400 m K
1 1 s 1 55.79 JÓŹWIK Joanna AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I B.D. Z/4322/11 2019
3 3 s 1 59.59 TCHORZEWSKA Karolina AZS UMCS Lublin 93 U18 LU III ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/3028/11 2018 2
4 4 s 1 60.39 PALUCH Magdalena KS Agros Zamość 93 U18 LU III
5 5 s 1 60.68 CZACHÓR Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK III
12 12 s 1 66.09 TABISZ Ilona KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK V
6 6 s 2 61.29 SYREK Paulina KKB MOSiR Krosno # 94 U18 PK III
8 8 s 2 63.11 ŚLIWA Sabina KS Agros Zamość 92 U20 LU IV B.D. # BEZ
10 10 s 2 64.89 KUZIORA Sylwia KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK -- KLESZOWSKI Leszek BEZ
14 14 s 2 66.67 PUZIO Anna MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK --
2 2 s 3 59.50 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
7 7 s 3 63.05 ULANICKA Marianna MKS Unia Hrubieszów 92 U20 LU IV
9 9 s 3 64.80 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 96 U16 PK V KOWAL Piotr B.D. # Z/0701/12 2019 1
11 11 s 3 66.05 ŚLIWIAK Patrycja MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK V OLEKSYK Grzegorz Z/0125/11 2013 3
13 13 s 3 66.57 LIS Aleksandra AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU V B.D. # 3
800 m K
1 1 s 2:16.97 ORŁOWSKA Marta KS Sprinterzy.com Kraków # 93 U18 MA II OSTROWSKA Justyna Z/4669/19 2019
2 2 s 2:17.11 NAPRAWA Sylwia LKS Stal Mielec 95 U16 PK II
3 3 s 2:20.85 SIENNICKA Magdalena KS Agros Zamość 93 U18 LU III B.D. BEZ
4 4 s 2:25.45 KULIK Ewelina KS Agros Zamość 94 U18 LU IV
5 5 s 2:28.46 MAZUR Dominika CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK IV B.D.
6 6 s 2:29.91 KLIMKOWSKA Klaudia KS Wisła Puławy 92 U20 LU IV
7 7 s 2:39.02 WOŁK Aleksandra KS Agros Zamość 94 U18 LU --
8 8 s 2:40.20 HUBER Elżbieta CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK --
9 9 s 2:41.56 KOBOS Kamila MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0124/11 2012 4
10 10 s 2:42.89 DZIEŃ Paulina MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK --
1500 m K
1 1 s 5:25.17 KOTUŁA Anna MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
2 2 s 5:28.92 SZMIT Joanna KS Agros Zamość 94 U18 LU -- SWATOWSKI Wojciech B.D. Z/0615/11 2018 3
3000 m K
1 1 s 10:02.47 MACH Angelika AZS UMCS Lublin # 91 U20 LU II JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/2650/11 2019 1
2 2 s 10:07.76 PALUCH Kamila LKS Znicz Biłgoraj 94 U18 LU II B.D. BEZ
3 3 s 10:13.48 NIEŚCIOR Paulina KKS Victoria Stalowa Wola # 91 U20 PK II B.D.
4 4 s 10:15.25 WACŁAWSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA II B.D. 1
100 m pł J MŁ K
1 1 s 15.37 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ +1.2 II #
2 2 s 15.70 GĄBKA Martyna LKS Stal Mielec 94 U18 PK +1.2 II
3 3 s 15.89 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +1.2 III #
4 4 s 16.02 ZAJĄC-MICAŁ Michelle CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK +1.2 III B.D. B.D. BEZ
100 m pł K
1 1 s 16.47 SZCZĘK Aleksandra KS Agros Zamość 92 U20 LU +1.6 III #
2 2 s 16.90 MAZAN Żaneta CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +1.6 III B.D. 3
3 3 s 16.98 SZYMCZYK Aleksandra KS Agros Zamość 94 U18 LU 0.0 IV
4 4 s 18.10 SZEWCZYK Dominika MKL Sparta Stalowa Wola 92 U20 PK +1.6 --
400 m pł K K
1 1 s 1 62.97 TRYKACZ Aleksandra KS Agros Zamość 92 U20 LU II B.D. 3
2 2 s 1 65.31 GŁUSZEK Paulina KS Agros Zamość 93 U18 LU II B.D. # 2
3 3 s 1 66.56 KOTWICA Ewa AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ III B.D. # BEZ
4 4 s 1 68.08 SZYMCZYK Aleksandra KS Agros Zamość 94 U18 LU III
5 5 s 2 69.37 KASPROWICZ Karolina MKS Unia Hrubieszów 93 U18 LU IV
6 6 s 2 69.39 HAJNOSZ Barbara ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK IV
7 7 s 2 83.07 GĄSECKA Karina MKL Sparta Stalowa Wola 92 U20 PK --
4x100 m K
1 s 1 50.71 BANASIAK Aleksandra
MALUS Patrycja
ZYGMUNT Amelia
WYBRANIEC Diana
MKS Start Lublin 95
91
92
93
U20 LBE -- WIERCINSKI Jerzy
B.D. WIERCINSKI Jerzy B.D.
JAROS Marek B.D.
B.D.
Z/4834/11
, Z/4168/11
Z/4813/11
2012
, 2018
2011
3
2
BEZ
3
2 s 1 50.88 WOLSKA Natalia
DYLĄG Oliwia
WALASZCZYK Anna
BRĄGIEL Wioletta
ULKS Technik Trzcinica 91
93
92
92
U20 PDK --


3 s 1 51.60 PASTERNAK Anna
BENEDYK Karina
MAZUR Katarzyna
ŻMUDZIEJEWSKA Joanna
CWKS Resovia Rzeszów 93
93
95
96
U18 PDK --


4 s 1 52.66 CUBER Agnieszka
BARTMAN Agata
DĄBAL Monika
GOŁĄBEK Anna
MKL Sparta Stalowa Wola 94
94
94
95
U18 PDK -- B.D. B.D.



1 s 2 50.03 WRONKA Magdalena
SZCZĘK Aleksandra
CAŁUCH Agnieszka
PYŚ Karolina
KS Agros Zamość 95
92
92
93
U20 LBE -- B.D.

B.D.
1
BEZ
2 s 2 52.23 KILIAN Justyna
GĄBKA Martyna
TOMCZYK Agnieszka
MAZIARZ Beata
LKS Stal Mielec 93
94
94
94
U18 PDK --


3 s 2 53.36 BRZOZOWSKA Anna
KOTULSKA Martyna
KASPRZYCKA Ewelina
SIEDLEC Karolina
KS Wisła Puławy 94
94
91
95
U20 LBE --

B.D.
BEZ
4 s 2 53.54 ŚWIĄTEK Iga
CZACHÓR Katarzyna
MAŚLACH Marta
KUZIORA Sylwia
KKS Victoria Stalowa Wola 94
94
95
94
U18 PDK --


KLESZOWSKI Leszek
BEZ
5 s 2 53.62 DYNOWSKA Patrycja
BARAN Agata
RZEPECKA Monika
DANIEWSKA Agata
AZS UMCS Lublin 95
95
93
92
U20 LBE --


B.D.
2
4x400 m K
1 s 1 4:01.83 TRYKACZ Aleksandra
SIENNICKA Magdalena
GŁUSZEK Paulina
PALUCH Magdalena
KS Agros Zamość 92
93
93
93
U20 LBE -- B.D.
B.D.
B.D.
3
BEZ
2
2 s 1 4:04.17 SERAFIN Maria
BAK Diana
LIS Katarzyna
JÓŹWIK Joanna
KKS Victoria Stalowa Wola 91
91
91
91
U20 PDK --

B.D.
B.D.
Z/4322/11
2019
BEZ

3 s 1 4:07.62 TUR Magda
DYNOWSKA Patrycja
KOTWICA Ewa
TCHORZEWSKA Karolina
AZS UMCS Lublin 93
95
93
93
U18 LBE -- B.D.

B.D.
ADAMOWICZ Henryk B.D.
Z/3028/11
2018
1
BEZ
2
4 s 1 4:23.46 SABAT Anna
KOTUŁA Anna
KARGOL Katarzyna
PUZIO Anna
MKL Sparta Stalowa Wola 93
94
96
94
U18 PDK -- KOWAL Piotr B.D.

KOWAL Piotr B.D.
Z/0598/11
Z/0701/12
2019
2019
MM
1
5 s 1 4:28.01 BARAN Izabela
GĘBAROWSKA Katarzyna
CHOCHOŁEK Monika
HAJNOSZ Barbara
ULKS Technik Trzcinica 93
93
92
93
U20 PDK --


Wzwyż K
1 1 f 1 1.74 MAŁEK Sonia WLKS Nowe Iganie # 91 U20 MZ I B.D. # 2
2 2 f 1 1.72 KOWALSKA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK I
3 3 f 1 1.72 DANIEWSKA Agata RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ I B.D. 2
4 4 f 1 1.62 HAS Joanna AZS UMCS Lublin 83 Sen LU II
5 5 f 1 1.45 KOPACZ Paulina UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK IV
W dal K
1 1 f 1 5.10 BENEDYK Karina CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK -0.3 III
2 2 f 1 5.03 DYLĄG Oliwia ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK -0.1 IV
3 3 f 1 4.75 RZEPECKA Monika AZS UMCS Lublin 93 U18 LU -0.2 --
4 4 f 1 4.47 GRZYBEK Kamila AZS UMCS Lublin # 94 U18 LU -0.1 -- B.D. BEZ
Trójskok K
1 1 f 1 11.18 KALMUK Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK -0.1 III
2 2 f 1 10.93 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA -0.1 III #
Kula (4) K
1 1 f 1 12.06 JAREK Monika WKS Wawel Kraków # 93 U18 MA II B.D. 1
2 2 f 1 9.72 ANDRES Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
Dysk (1) K
1 1 f 1 36.63 PŁOCHARZ Monika AZS UMCS Lublin 91 U20 LU III B.D. 1
2 2 f 1 33.26 KRUPA Lilianna CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK III
3 3 f 1 31.73 LABUT Martyna ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK IV
4 4 f 1 30.81 GIMPEL Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK IV
5 5 f 1 28.91 MATUŁA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
Młot (4) K
1 1 f 1 65.80 KITA Katarzyna KS Agros Zamość 84 Sen LU M
2 2 f 1 49.95 BOROWSKA Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU I
3 3 f 1 48.72 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin # 94 U18 LU I DMP KOPRON Witold B.D. # Z/4597/11 2019 MM 112
4 4 f 1 36.48 MACIEJCZYK Aleksandra KS Wisła Puławy 91 U20 LU IV
5 5 f 1 27.78 SŁOWIK Joanna KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
6 6 f 1 26.29 NAJDA Katarzyna MKS Start Lublin 93 U18 LU -- WIEJAK Izydor
7 7 f 1 26.15 ŁYP Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
8 8 f 1 25.01 ŚWIĄTEK Iga KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
9 9 f 1 16.01 STRZELECKA Katarzyna KS Wisła Puławy 94 U18 LU --
Oszczep (600) K
1 1 f 1 41.96 MAJEWSKA Iwona MKS Start Lublin 89 U23 LU II WIEJAK Izydor B.D. Z/4167/11 2013 1
2 2 f 1 35.82 MAŁEK Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK III
3 3 f 1 33.64 KĘCZKOWSKA Agnieszka KS Wisła Puławy 92 U20 LU IV ZDYBEL Aleksander LIS Stanislaw # Z/4599/11 2015 BEZ
4 4 f 1 28.89 GRENDA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
Chód 5 km K
1 1 s 26:39.63 KACZOR Monika LKS Stal Mielec 93 U18 PK II
2 2 s 26:40.17 ŁATKA Agnieszka MKS Unia Hrubieszów 91 U20 LU II
3 3 s 27:03.95 ZIĘBA Ewa CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK III B.D. #
4 4 s 27:12.31 REMBOWICZ Sylwia LKS Stal Mielec 95 U16 PK III KULIG Marzena Z/2012/11 2017 BEZ
5 5 s 27:37.85 SERAFIN Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 92 U20 PK III #
6 6 s 28:08.37 WLAZŁO Natalia CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK III
7 7 s 29:42.42 SZMIT Anna KS Agros Zamość 92 U20 LU III
8 8 s 29:44.57 DROZD Monika KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK III
9 9 s 30:14.97 MAJ Sylwia LKS Znicz Biłgoraj 92 U20 LU III
10 10 s 30:17.59 BARSZCZ Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 93 U18 PK III
11 11 s 32:31.90 MAJ Małgorzata KS Agros Zamość 94 U18 LU IV
12 12 s 33:16.94 SZALA Karolina KS Agros Zamość 92 U20 LU IV
100 m M
5 5 s 1 11.37 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +2.5 III #
7 7 s 1 11.52 LENTOWICZ Jarosław LKS Stal Mielec 92 U20 PK +2.5 III
8 8 s 1 11.53 ŻAK Marcin MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK +2.5 III #
10 10 s 1 11.57 SOBIESZEK Jan MKS Start Lublin 93 U18 LU +2.5 III WIERCINSKI Jerzy Z/4812/11 2012 2
18 18 s 1 11.86 PABIAN Wojciech ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +2.5 IV
2 2 s 2 11.24 DYKAS Paweł LKS Stal Mielec 92 U20 PK +1.6 II
11 11 s 2 11.58 MICHALSKI Arkadiusz KS Wisła Puławy 93 U18 LU +1.6 III
13 13 s 2 11.66 PRZYTUŁA Przemysław KS Agros Zamość 95 U16 LU +1.6 III #
16 16 s 2 11.76 BŁAŻKOWSKI Damian UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK +1.6 IV
17 17 s 2 11.82 KOŚCIÓŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK +1.6 IV
19 19 s 2 11.90 WAGA Bartłomiej KS Agros Zamość 91 U20 LU +1.6 IV
1 1 s 3 10.76 DZIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin # 89 U23 LU +1.6 I #
3 3 s 3 11.35 CHOŁODY Mariusz MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK +1.6 III B.D. # 2
4 4 s 3 11.36 WACHTA Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK +1.6 III
6 6 s 3 11.38 BURY Dominik CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +1.6 III
9 9 s 3 11.54 GRZYBOWSKI Jacek MKL Sparta Stalowa Wola 92 U20 PK +1.6 III #
12 12 s 3 11.61 DZIURA Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +1.6 III
14 14 s 3 11.68 LIZAK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +1.6 III
15 15 s 3 11.69 KUNYSZ Patryk CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK +1.6 III
200 m M
2 2 s 1 22.57 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość # 94 U18 LU +0.6 II WIERZBICKI Mirosław B.D. # Z/2748/11 2019 1
3 3 s 1 22.59 DYKAS Paweł LKS Stal Mielec 92 U20 PK +0.6 II
4 4 s 1 22.80 KUŚMIERCZUK Dominik MKS Agros Chełm 93 U18 LU +0.6 II
9 9 s 1 23.52 KAWKA Oktawian KS Agros Zamość 94 U18 LU +0.6 III
13 13 s 1 23.99 BŁAŻKOWSKI Damian UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK +0.6 IV
10 10 s 2 23.58 CZERWIŃSKI Jacek MKS Start Lublin 89 U23 LU +0.4 III WOJCIECHOWSKI Leszek Z/4161/11 2011 BEZ
11 11 s 2 23.86 BARTOSZEK Marcin MKS Start Lublin 89 U23 LU +0.4 -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/4158/11 2011 3
16 16 s 2 24.36 SIKORA Jakub KS Agros Zamość 91 U20 LU +0.4 IV
20 20 s 2 24.99 KWIATKOWSKI Robert MKS Start Lublin 93 U18 LU +0.4 -- JAROS Marek B.D. Z/4192/11 2014 3
22 22 s 2 25.60 SUROWANIEC Robert KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK +0.4 --
6 6 s 3 23.32 SZKÓŁKA Damian MKL Sparta Stalowa Wola 92 U20 PK +0.3 III #
8 8 s 3 23.52 PAWŁOWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.3 III #
15 15 s 3 24.19 WADOWSKI Arkadiusz MKS Agros Chełm 94 U18 LU +0.3 IV
21 21 s 3 25.26 MAŁEK Krzysztof LKS Stal Mielec 94 U18 PK +0.3 --
14 14 s 4 24.17 IDZINIAK Wojciech MKL Sparta Stalowa Wola 91 U20 PK +0.1 IV B.D. # BEZ
18 18 s 4 24.94 KRASUCKI Mateusz MKS Start Lublin 94 U18 LU +0.1 -- CHMIELARZ Mirosław
19 19 s 4 24.95 RABENDA Bartłomiej KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK +0.1 V
5 5 s 5 23.09 WACHTA Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK +0.4 III
7 7 s 5 23.46 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.4 III #
12 12 s 5 23.99 BALCERZAK Mikołaj MKL Sparta Stalowa Wola 91 U20 PK +0.4 IV
17 17 s 5 24.42 OLEJARSKI Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK +0.4 --
400 m M
1 1 s 1 50.35 WÓJCIK Marcin AZS UMCS Lublin 93 U18 LU II #
3 3 s 1 50.90 GAJDA Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK III
5 5 s 1 51.82 RUKASZ Bartłomiej AZS UMCS Lublin # 90 U23 LU III B.D. B.D. 2
13 13 s 1 54.08 STYBAK Aleksander CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
16 16 s 1 55.06 KOWALCZYK Mateusz KS Wisła Puławy 90 U23 LU -- B.D. B.D. BEZ
17 17 s 1 55.19 HAŁASA Paweł KS Agros Zamość 94 U18 LU -- #
2 2 s 2 50.44 KOSZYK Hubert AZS UMCS Lublin 92 U20 LU II #
4 4 s 2 51.66 KOMENDACKI Bartosz KS Agros Zamość 94 U18 LU III #
7 7 s 2 52.35 KOSIŃSKI Daniel CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK III
8 8 s 2 52.62 SUSKA Łukasz AZS UMCS Lublin 91 U20 LU III
19 19 s 2 55.45 SĘDŁAK Rafał LKS Stal Mielec 93 U18 PK --
10 10 s 3 53.14 KOCHANOWSKI Michał MKS Start Lublin 93 U18 LU IV WOJCIECHOWSKI Leszek # BEZ
14 14 s 3 54.65 RACZYŃSKI Mikołaj MKS Unia Hrubieszów 92 U20 LU IV
15 15 s 3 54.84 LESZCZYŃSKI Damian MKS Agros Chełm 91 U20 LU -- #
18 18 s 3 55.33 PIKOR Rafał CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
20 20 s 3 55.90 KOŻUCH Remigiusz MKS Start Lublin 93 U18 LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/4818/11 2011 BEZ
6 6 s 4 51.92 CIĘŻAR Bartosz MKS Start Lublin 91 U20 LU III WOJCIECHOWSKI Leszek # Z/4836/11 2011 2
9 9 s 4 52.66 ATAMAN Amadeusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK III
11 11 s 4 53.20 BIMKIEWICZ Jarosław AZS UMCS Lublin 93 U18 LU IV ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/3014/11 2018 2
12 12 s 4 53.41 MOTYL Damian LKS Stal Mielec 92 U20 PK IV
21 21 s 4 57.63 BARAŃSKI Maciej KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK --
800 m M
1 1 s 1 1:54.43 SIÓDMIAK Andrzej LKS Stal Mielec 92 U20 PK II B.D.
2 2 s 1 1:56.67 WOŚ Zbigniew KS Agros Zamość 91 U20 LU II B.D. # 2
3 3 s 1 2:00.78 BORUCKI Łukasz KS Agros Zamość 91 U20 LU III #
4 4 s 1 2:01.22 PIWOWAR Stanisław ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK III B.D. BEZ
5 5 s 1 2:02.92 WICKOWSKI Dariusz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK IV
6 6 s 1 2:03.15 SIKORA Jarosław TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski # 94 U18 LU IV
9 9 s 1 2:03.76 KULIK Grzegorz KS Agros Zamość 93 U18 LU IV
11 11 s 1 2:05.32 GALICIA PEREZ Arnold KKS Victoria Stalowa Wola 93 U18 PK IV BARSZCZ Mirosław B.D. Z/4641/11 2017 BEZ
13 13 s 1 2:11.42 HACZELA Mateusz KKB MOSiR Krosno # 94 U18 PK --
16 16 s 1 2:12.81 TĘCZA Sławomir CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
7 7 s 2 2:03.52 KWIATKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin 93 U18 LU IV
8 8 s 2 2:03.65 FRĄK Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK IV
10 10 s 2 2:04.82 ROBAK Kamil MKS Start Lublin 92 U20 LU IV WOJCIECHOWSKI Leszek 4
12 12 s 2 2:10.27 CHABKO Paweł UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK V #
14 14 s 2 2:11.54 RYBIŃSKI Damian KS Agros Zamość 94 U18 LU --
15 15 s 2 2:11.98 WOŁOSZ Tomasz KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
17 17 s 2 2:14.32 GROCH Paweł KS Agros Zamość 96 U16 LU --
18 18 s 2 2:17.14 SZOSTAK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
19 19 s 2 2:20.31 CZUCHRA Kamil KKB MOSiR Krosno # 93 U18 PK --
20 20 s 2 2:21.98 MARUT Wojciech MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
1500 m M
1 1 s 4:09.58 SIKORA Kamil WKS Śląsk Wrocław # 93 U18 DS III B.D. # 2
2 2 s 4:11.20 WÓJTOWICZ Michał KS Agros Zamość 93 U18 LU III
3 3 s 4:13.89 MAŁYSZEK Norbert KS Agros Zamość 93 U18 LU IV
4 4 s 4:14.18 JASZCZUR Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
5 5 s 4:16.83 BUCZEK Sylwester KS Agros Zamość 93 U18 LU IV B.D. # BEZ
6 6 s 4:18.42 POWROŹNIK Mateusz MKS Start Lublin 93 U18 LU IV CHMIELARZ Mirosław 4
7 7 s 4:19.47 MAZUREK Tomasz MKS Agros Chełm 93 U18 LU IV
8 8 s 4:20.67 HAŁAS VEL ŁAGODA Kamil MKS Agros Chełm 94 U18 LU IV #
9 9 s 4:20.88 GANCARZ Ernest KS Agros Zamość 94 U18 LU IV #
10 10 s 4:22.59 ARMACIŃSKI Patryk MKS Halicz Ustrzyki Dolne 92 U20 PK --
11 11 s 4:24.33 KĘPKA Kamil AZS UMCS Lublin 94 U18 LU -- B.D. 3
12 12 s 4:24.82 OLEJARCZYK Henryk CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
13 13 s 4:25.12 LACHOWSKI Patryk MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK V OLEKSYK Grzegorz Z/0122/11 2014 BEZ
14 14 s 4:33.72 CZARNECKI Patryk KS Agros Zamość 94 U18 LU --
15 15 s 4:44.11 KUSZ Artur MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK --
16 16 s 4:45.09 WOŁOSZYN Piotr KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
3000 m M
1 1 s 8:39.68 STEFANIEC Mateusz KS Agros Zamość 91 U20 LU II B.D. # 3
2 2 s 8:59.11 MAŁYSZEK Sebastian KS Agros Zamość 91 U20 LU III
3 3 s 9:02.81 SZOSTAK Paweł AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ III B.D. Z/4766/11 2019 3
4 4 s 9:15.93 GACMAN Piotr LKS Znicz Biłgoraj 91 U20 LU IV B.D. BEZ
5 5 s 9:28.61 MIELNICZUK Adrian MKS Unia Hrubieszów 90 U23 LU --
6 6 s 9:42.66 MOMOT Patryk KS Agros Zamość 94 U18 LU IV #
7 7 s 9:57.65 KLOC Paweł AZS UMCS Lublin 93 U18 LU IV B.D. 3
8 8 s 10:05.53 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U18 LU IV #
110 m pł J MŁ M
1 1 s 15.80 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK +2.5 IV B.D. # 1
2 2 s 19.20 KRYSTOSIAK Paweł MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK +2.5 --
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 15.23 GAJDA Mateusz ULKS Technik Trzcinica 89 U23 PK +2.5 --
2 2 s 15.41 KLICH Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK +2.5 II
3 3 s 16.35 SOKÓŁ Mateusz LKS Stal Mielec 91 U20 PK +2.5 III
400 m pł J MŁ M
1 1 s 54.36 KOWALCZYK Piotr AZS UMCS Lublin 93 U18 LU II B.D. # 1
2 2 s 58.83 STRZELECKI Maciej KS Wisła Puławy 94 U18 LU IV #
400 m pł M
1 1 s 55.46 GNAT Krystian LKS Stal Mielec 91 U20 PK II
2 2 s 57.41 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 U20 LU III B.D. # 2
2000 m prz M
1 1 s 5:51.89 ŻĄDŁO Jacek LKS Stal Mielec 91 U20 PK I
2 2 s 5:58.89 GORCZYCA Bartosz ULKS Technik Trzcinica 91 U20 PK I WOJTAS Tomasz Z/0094/11 2019 3
3 3 s 6:10.04 SZEWCZYK Jan KS Agros Zamość 91 U20 LU III
4 4 s 6:11.34 BUCZAK Tomasz KS Agros Zamość 89 U23 LU --
5 5 s 6:11.86 NIEŚCIOR Paweł LKS Znicz Biłgoraj 93 U18 LU III
6 6 s 6:18.72 BUCZAK Rafał KS Agros Zamość 92 U20 LU III B.D. 2
7 7 s 6:51.37 AMS Tomasz UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK -- B.D. BEZ
4x100 m M
1 s 1 43.96 KWIATKOWSKI Michał
SUSZCZYK Paweł
CZAJKA Mateusz
RENTFLEJSZ Maciej
AZS UMCS Lublin 93
91
92
91
U20 LBE --

B.D.
B.D.
BEZ
3
2 s 1 45.79 WOJCIECHOWSKI Szymon
KOCHANOWSKI Michał
KWIATKOWSKI Robert
SOBIESZEK Jan
MKS Start Lublin 92
93
93
93
U20 LBE -- KLECZEK Andrzej B.D.
WOJCIECHOWSKI Leszek
JAROS Marek B.D.
WIERCINSKI Jerzy
Z/1616/13
Z/4192/11
Z/4812/11
2013
2014
2012
BEZ
BEZ
3
2
3 s 1 46.73 MICHALSKI Arkadiusz
STEFANIAK Mateusz
STRZELECKI Maciej
KOZAK Mirosław
KS Wisła Puławy 93
94
94
92
U20 LBE --


4 s 1 47.95 KAWKA Oktawian
RAJTAK Szymon
WAGA Bartłomiej
GRZYB Bartłomiej
KS Agros Zamość 94
93
91
94
U20 LBE --


1 s 2 43.85 LENTOWICZ Jarosław
WACHTA Bartłomiej
GNAT Krystian
DYKAS Paweł
LKS Stal Mielec 92
92
91
92
U20 PDK --


2 s 2 44.31 GRZYBOWSKI Jacek
CHOŁODY Mariusz
ŻAK Marcin
PAWŁOWSKI Tomasz
MKL Sparta Stalowa Wola 92
93
93
92
U20 PDK --
B.D.

2
3 s 2 46.96 KULIŃSKI Damian
KASPROWICZ Przemysław
RUCKI Piotr
SUROWANIEC Robert
KKS Victoria Stalowa Wola 95
95
92
94
U20 PDK --
RADKE Karol
B.D.
Z/4634/11
2014
2
3
4x400 m M
1 s 1 3:26.06 KOSZYK Hubert
KOWALCZYK Piotr
SUSKA Łukasz
MARCZYK Andrzej
AZS UMCS Lublin 92
93
91
91
U20 LBE --
B.D.

B.D.
1
2
2 s 1 3:29.56 SIÓDMIAK Andrzej
SĘDŁAK Rafał
MOTYL Damian
ŻĄDŁO Jacek
LKS Stal Mielec 92
93
92
91
U20 PDK -- B.D.



3 s 1 3:33.32 HAŁASA Paweł
GANCARZ Ernest
BORUCKI Łukasz
KOMENDACKI Bartosz
KS Agros Zamość 94
94
91
94
U20 LBE --


4 s 1 3:51.40 PIKOR Rafał
TĘCZA Sławomir
JASZCZUR Mateusz
OLEJARCZYK Henryk
CWKS Resovia Rzeszów 93
93
94
93
U18 PDK --


1 s 2 3:32.69 WICKOWSKI Dariusz
HONKOWICZ Marcin
PIWOWAR Stanisław
GAJDA Marcin
ULKS Technik Trzcinica 92
93
93
93
U20 PDK --

B.D.
BEZ
2 s 2 3:32.95 ATAMAN Amadeusz
STYBAK Aleksander
KUNYSZ Patryk
KOSIŃSKI Daniel
CWKS Resovia Rzeszów 94
94
94
92
U20 PDK --


3 s 2 3:43.68 GALICIA PEREZ Arnold
FRĄK Patryk
OLEJARSKI Kamil
GALICIA PEREZ Luis
KKS Victoria Stalowa Wola 93
94
94
95
U18 PDK -- BARSZCZ Mirosław B.D.


Z/4641/11
2017
BEZ
4 s 2 3:48.58 SZKÓŁKA Damian
IDZINIAK Wojciech
BALCERZAK Mikołaj
OLSZOWY Dawid
MKL Sparta Stalowa Wola 92
91
91
93
U20 PDK --
B.D.

B.D.
BEZ
1
5 s 2 3:41.95 LESZCZYŃSKI Damian
KUŚMIERCZUK Dominik
WADOWSKI Arkadiusz
KUFEL Karol
MKS Agros Chełm 91
93
94
93
U20 LBE --


Wzwyż M
1 1 f 1 2.05 GRZYB Bartłomiej KS Agros Zamość 94 U18 LU II
2 2 f 1 1.97 CAŁKA Mateusz MKS Start Lublin 92 U20 LU II WIERCINSKI Jerzy B.D. # Z/4835/11 2012 3
3 3 f 1 1.93 LUTY Przemysław CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK III B.D. BEZ
4 4 f 1 1.91 ZAWADA Karol UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK III
5 5 f 1 1.85 SABAT Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK III #
6 6 f 1 1.85 BRYGOŁA Łukasz MKS Start Lublin 91 U20 LU III WIERCINSKI Jerzy B.D. # Z/4194/11 2012 2
7 7 f 1 1.82 CZERW Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 94 U18 PK III
8 8 f 1 1.79 DZIUMAK Paweł UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK IV
9 9 f 1 1.65 KALISZ Adam MKS Żak Biała Podlaska # 94 U18 LU -- CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław 3
10 10 f 1 1.65 STEFANIAK Mateusz KS Wisła Puławy 94 U18 LU --
W dal M
1 1 f 1 6.71 KOZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK -0.2 III
2 2 f 1 6.59 RAJTAK Szymon KS Agros Zamość 93 U18 LU 0.0 III
3 3 f 1 6.30 SYZDEK Mariusz UKS Czwórka Żory # 89 U23 SL -0.1 III B.D. B.D. # , Z/2224/11 , 2019 2
4 4 f 1 5.81 SOKULSKI Jakub ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK -0.1 --
5 5 f 1 5.75 ORLIKOWSKI Paweł AZS UMCS Lublin 95 U16 LU -0.1 V STANISLAWSKI Krzysztof
6 6 f 1 5.24 CHRZANOWSKI Łukasz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK -0.2 --
Trójskok M
1 1 f 1 13.94 CZAJKA Mateusz AZS UMCS Lublin 92 U20 LU 0.0 III B.D. # BEZ
2 2 f 1 13.86 RENTFLEJSZ Maciej AZS-AWF Warszawa # 91 U20 MZ 0.0 III B.D. # 3
3 3 f 1 13.55 SUSZCZYK Paweł AZS UMCS Lublin 91 U20 LU 0.0 III
4 4 f 1 13.29 WOJCIECHOWSKI Szymon MKS Start Lublin 92 U20 LU 0.0 III KLECZEK Andrzej B.D. Z/1616/13 2013 BEZ
5 5 f 1 13.25 RUCKI Piotr KKS Victoria Stalowa Wola 92 U20 PK 0.0 III B.D. 3
6 6 f 1 12.82 KORZEŃ Radosław LKS Stal Mielec 94 U18 PK 0.0 IV
7 7 f 1 12.55 PANEK Grzegorz LKS Stal Mielec 93 U18 PK 0.0 --
8 8 f 1 12.31 KOCAJ Przemysław CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK -0.1 --
9 9 f 1 12.30 MISIO Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK -0.1 --
10 10 f 1 11.78 ZAŃCZAK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK 0.0 --
Kula (5) M
1 1 f 1 14.75 KWAŚNIK Kamil CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK III
2 2 f 1 12.86 JAREK Karol ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK IV
3 3 f 1 12.74 KIPER Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
4 4 f 1 12.38 KUSZPLAK Kamil MKS Start Lublin 94 U18 LU --
5 5 f 1 12.09 SZYLAK Sergiusz ULKS Technik Trzcinica 94 U18 PK -- WŁADYKA Jacek Z/2217/11 2013 BEZ
6 6 f 1 11.44 WOŁOS Paweł MKS Start Lublin 93 U18 LU -- CHMIELARZ Mirosław
7 7 f 1 10.10 SKOREK Rafał MKS Start Lublin 93 U18 LU -- WIEJAK Izydor 4
8 8 f 1 10.08 JAROSZ Bartosz KS Agros Zamość 95 U16 LU -- #
Kula (6) M
1 1 f 1 14.55 MISZCZYSZYN Marcin CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK II
2 2 f 1 12.95 GUŚCIORA Mateusz MKL Sparta Stalowa Wola 91 U20 PK IV
3 3 f 1 12.59 ŻEBRACKI Karol ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK IV
4 4 f 1 12.07 NIEWĘGŁOWSKI Paweł MKS Start Lublin 91 U20 LU IV CHMIELARZ Mirosław B.D. BEZ
Kula (7.26) M
1 1 f 1 17.88 PARTYKA Konrad KS Agros Zamość 90 U23 LU M B.D. 1
2 2 f 1 14.30 WRÓBLEWSKI Dawid MKS Start Lublin 89 U23 LU II WIEJAK Izydor B.D. Z/4189/11 2011 2
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 49.89 SZALAST Maciej AZS UMCS Lublin 93 U18 LU II KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/3904/11 2018 1
2 2 f 1 46.59 RYBIAŁEK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK II
3 3 f 1 45.56 LEWOSZEWSKI Krystian KS Agros Zamość 94 U18 LU II #
5 5 f 1 30.11 SARZYNIAK Piotr AZS UMCS Lublin 94 U18 LU --
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 45.46 GRZYWACZ Tomasz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK II WŁADYKA Jacek Z/2220/11 2014 BEZ
2 2 f 1 40.97 KOZAK Mirosław KS Wisła Puławy 92 U20 LU III
3 3 f 1 31.26 WAWERSKI Piotr AZS UMCS Lublin 91 U20 LU -- #
Dysk (2) M
4 4 f 1 45.04 WRÓBLEWSKI Dawid MKS Start Lublin 89 U23 LU II WIEJAK Izydor B.D. Z/4189/11 2011 2
Młot (5) M
1 1 f 1 59.61 MARSZAŁEK Wojciech LKS Stal Mielec 93 U18 PK II
2 2 f 1 48.26 RYBIAŁEK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK IV
3 3 f 1 47.69 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U16 LU IV ZDYBEL Aleksander # Z/4609/11 2018 1
4 4 f 1 42.92 POŁEĆ Edwin LKS Stal Mielec 94 U18 PK IV
5 5 f 1 41.85 ZAJĄC Bartosz KS Wisła Puławy 94 U18 LU IV
Młot (6) M
1 1 f 1 53.33 BOROWIEC Dominik MKS Start Lublin 92 U20 LU II WIEJAK Izydor B.D. Z/4159/11 2013 2
2 2 f 1 41.13 KŁOS Eryk KS Wisła Puławy 92 U20 LU IV
Oszczep (700) M
1 1 f 1 48.44 LASKA Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK IV
2 2 f 1 46.40 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK IV #
3 3 f 1 45.48 SZCZEPANIAK Jakub KS Wisła Puławy 93 U18 LU IV
4 4 f 1 41.08 KOZAK Przemysław KS Wisła Puławy 93 U18 LU --
5 5 f 1 39.61 WIERZBICKI Paweł KS Agros Zamość 93 U18 LU --
6 6 f 1 37.51 SZCZEPANIK Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
7 7 f 1 33.92 FUSIARZ Konrad KS Agros Zamość 95 U16 LU V #
8 8 f 1 30.12 JAROSZ Bartosz KS Agros Zamość 95 U16 LU V #
Oszczep (800) M
1 1 f 1 52.50 NYCZ Paweł CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK III
2 2 f 1 45.10 MUROŃ Arkadiusz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK IV
3 3 f 1 42.29 PIKUŁA Przemysław CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK IV
4 4 f 1 41.47 KOZAK Mirosław KS Wisła Puławy 92 U20 LU IV
Chód 10 km M
1 1 s 48:06.84 STALA Jakub LKS Stal Mielec 91 U20 PK III
2 2 s 49:50.72 PORCZAK Radosław CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK III
3 3 s 52:35.70 SARZYŃSKI Łukasz MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK IV #
4 4 s 53:16.86 KWOKA Daniel CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.571150064468 sekund