Mielec 12.09.2004 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 8 | 12.71 | ZWOLAK Anna | KS Agros Zamość # | 1987 | U18 | LU | -3.9 | II | ||||||||||
1 | f | 12.96 | RYBAŁ Justyna | niest. Kraków # | 1989 | U16 | MA | -1.2 | III | |||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 42.22 | RYBAK Justyna | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U16 | MA | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 42.77 | JARMUŁA Katarzyna | MLUKS Tarnów | 1989 | U16 | MA | II | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:40.29 | SZYMURA Julia | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1989 | U16 | MA | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:42.03 | MRUGACZ Magdalena | ULKS Fajfer 2001 Łapanów # | 1990 | U16 | MA | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:42.73 | NĘDZA Justyna | LKS Stal Mielec # | 1989 | U16 | PK | III | |||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:56.00 | BRONIATOWSKA Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U16 | MA | II | SUDOŁ Grzegorz # | Z/0090/11 | 2021 | M | |||||||
2 | s | 1 | 2:56.54 | FLIS Monika | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1989 | U16 | PK | II | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 3:08.41 | NĘDZA Dorota | LKS Stal Mielec # | 1990 | U16 | PK | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 3:10.18 | SIEMBIDA Teresa | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1989 | U16 | PK | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 3:10.26 | KUKUCZKA Magdalena | UKS Budowlani Nowy Sącz # | 1990 | U16 | MA | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 3:10.28 | KUŚ Katarzyna | MKS Halicz Ustrzyki Dolne # | 1990 | U16 | PK | III | |||||||||||
7 | s | 1 | 3:11.81 | BARCZYK Anna | IKS Olkusz # | 1990 | U16 | MA | III | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 3:04.63 | WOJNA Anna | ULKS Lipinki | 1986 | U20 | MA | -- | ŚWIERZOWSKI Tomasz # | Z/2484/11 | 2022 | 1 | LDK! | ||||||
2 | s | 2 | 3:09.29 | KLICH Magdalena | IKS Olkusz # | 1988 | U18 | MA | -- | # | ||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 16.58 | MAZURKIEWICZ Dagmara | WKS Wawel Kraków # | 1989 | U16 | MA | -2.6 | III | ||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 46.91 | ZIARNO Sylwia | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1989 | U16 | PK | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 48.07 | GIZA Aleksandra | KS Cracovia 1906 Kraków # | 1990 | U16 | MA | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 49.70 | MICHALIK Sylwia | MLUKS Tarnów | 1989 | U16 | MA | IV | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.63 | ZAWIŁA Karolina | KS AZS AWF Kraków # | 1986 | U20 | MA | II | # | ||||||||||||
2 | 1.60 | WYCHOWANIEC Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U16 | MA | III | B.D. | BEZ | |||||||||||
3 | 1.60 | PRZYWARA Katarzyna | CWKS Resovia Rzeszów # | 1987 | U18 | PK | III | |||||||||||||
4 | 1.60 | MAZURKIEWICZ Dagmara | WKS Wawel Kraków # | 1989 | U16 | MA | III | |||||||||||||
5 | 1.60 | LABUT Małgorzata | ULKS Technik Trzcinica # | 1989 | U16 | PK | III | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.47 | ŚWIĘDRYCH Monika | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U16 | MA | +1.6 | II | ||||||||||||
2 | 5.25 | WYCHOWANIEC Katarzyna | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U16 | MA | +1.9 | III | B.D. | BEZ | ||||||||||
3 | 5.18 | LABUT Małgorzata | ULKS Technik Trzcinica # | 1989 | U16 | PK | +1.4 | III | ||||||||||||
4 | 4.97 | ŚMIAŁEK Anna | WKS Wawel Kraków # | 1990 | U16 | MA | +1.8 | IV | ||||||||||||
5 | 4.94 | TYLEK Paulina | WKS Wawel Kraków # | 1990 | U16 | MA | +1.6 | IV | ||||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 12.22 | MARTOWICZ Natalia | KS Agros Zamość # | 1990 | U16 | LU | III | |||||||||||||
2 | 11.00 | LURKA Oktawia | CWKS Resovia Rzeszów # | 1990 | U16 | PK | III | |||||||||||||
3 | 10.61 | GAŁĄŹ Agnieszka | LKS Kłos Olkusz # | 1989 | U16 | MA | IV | ADAMCZEWSKI Ryszard | ||||||||||||
4 | 10.60 | PACHLA Sylwia | MKL Sparta Stalowa Wola # | 1989 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
5 | 10.04 | HOGENDORF Karolina | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 30.29 | PARTYKA Agnieszka | MKL Sparta Stalowa Wola # | 1986 | U20 | PK | IV | |||||||||||||
2 | 28.47 | LURKA Oktawia | CWKS Resovia Rzeszów # | 1990 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
3 | 25.14 | ANDRZEJEWSKA Maja | WKS Wawel Kraków # | 1989 | U16 | MA | V | |||||||||||||
4 | 24.90 | ZIĘBA Amanda | ULKS Technik Trzcinica # | 1990 | U16 | PK | V | |||||||||||||
5 | 24.82 | WOLAK Agnieszka | MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # | 1989 | U16 | PK | V | |||||||||||||
6 | 24.42 | MARTOWICZ Natalia | KS Agros Zamość # | 1990 | U16 | LU | V | |||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 38.37 | MATYSIAK Beata | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1990 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
2 | 32.80 | KONIECZNA Marta | UKS Maraton Sękowa # | 1989 | U16 | MA | V | |||||||||||||
3 | 26.69 | LEPAK Anna | UKS Maraton Sękowa # | 1990 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 15:55.62 | GOLBA Katarzyna | KS AZS AWF Katowice # | 1989 | U16 | SL | II | B.D. # | Z/1925/11 | 2021 | BEZ | |||||||||
2 | 16:36.03 | STRYCHARZ Joanna | LKS Stal Mielec # | 1990 | U16 | PK | III | # | ||||||||||||
3 | 17:09.72 | JER Marta | LKS Stal Mielec # | 1990 | U16 | PK | III | |||||||||||||
4 | 17:29.02 | GEMBAROWSKA Dorota | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U16 | PK | III | B.D. | ||||||||||||
5 | 18:10.45 | TUTKA Magdalena | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1989 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
6 | 18:20.58 | STYCZEŃ Joanna | LKS Stal Mielec # | 1990 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
7 | 18:27.66 | BOROŃ Sylwia | CWKS Resovia Rzeszów # | 1988 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
8 | 18:45.51 | BOROŃ Kinga | CWKS Resovia Rzeszów # | 1988 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
9 | 18:50.48 | STĘPIEŃ Sabina | niest. Gdańsk # | 1989 | U16 | PM | IV | B.D. | ||||||||||||
10 | 19:00.30 | BIGOS Paulina | OTG Sokół Mielec # | 1990 | U16 | PK | V | |||||||||||||
11 | 19:06.73 | CHRABĄSZCZ Angelika | OTG Sokół Mielec # | 1991 | U14 | PK | V | |||||||||||||
12 | 20:26.27 | SĄDEJ Sabina | MKL Sparta Stalowa Wola # | 1987 | U18 | PK | -- | |||||||||||||
13 | 20:59.67 | PIERÓG Marta | OTG Sokół Mielec # | 1991 | U14 | PK | -- | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 11.93 | KASZUBA Kamil | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U16 | PK | -0.2 | IV | |||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 37.51 | CIEPIELA Jan | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U16 | MA | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 37.65 | NOWAK Rafał | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U16 | MA | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 38.36 | BIEDA Bartosz | LKS Kłos Olkusz # | 1989 | U16 | MA | III | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:29.64 | TOFIL Wojciech | MKL Sparta Stalowa Wola # | 1989 | U16 | PK | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:30.20 | BOBUSIA Sławomir | niest. Rzeszów # | 1989 | U16 | PK | III | B.D. | BEZ | |||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:42.85 | PODOLAK Mirosław | MKS Halicz Ustrzyki Dolne # | 1989 | U16 | PK | III | |||||||||||
1 | s | 3 | 2:37.94 | DYBAŚ Piotr | KS Agros Zamość # | 1987 | U18 | LU | -- | |||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 5:55.30 | ZIELIŃSKI Kamil | KB Sporting Międzyzdroje # | 1989 | U16 | ZP | II | |||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 16.85 | TARNOWSKI Piotr | WKS Wawel Kraków # | 1989 | U16 | MA | -2.9 | III | # | |||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 43.78 | PASTERNAK Kamil | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U16 | MA | IV | |||||||||||
2 | s | 1 | 45.10 | GŁADYSZ Sławomir | MKS Stal Nowa Dęba # | 1990 | U16 | PK | V | # | ||||||||||
1 | s | 2 | 45.27 | KUDLEK Kacper | CWKS Resovia Rzeszów # | 1990 | U16 | PK | V | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.96 | LABUT Paweł | KS AZS AWF Kraków # | 1987 | U18 | MA | II | |||||||||||||
2 | 1.90 | RABEŁ Paweł | KKS Victoria Stalowa Wola # | 1988 | U18 | PK | III | |||||||||||||
3 | 1.76 | NAJUCH Robert | LKS Stal Mielec # | 1989 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
4 | 1.73 | MARĆ Grzegorz | ULKS Technik Trzcinica # | 1989 | U16 | PK | V | |||||||||||||
5 | 1.73 | DUDA Konrad | MLUKS Tarnów | 1989 | U16 | MA | V | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.31 | SIKORA Marek | WKS Wawel Kraków # | 1989 | U16 | MA | +1.9 | III | ||||||||||||
1 | 7.49 | FUTYMA Michał | WKS Wawel Kraków # | 1985 | U20 | MA | +1.9 | I | ||||||||||||
2 | 6.23 | SIKORA Sebastian | MKL Sparta Stalowa Wola # | 1989 | U16 | PK | +1.6 | IV | ||||||||||||
2 | 6.54 | BARZYK Bartłomiej | ULKS Technik Trzcinica # | 1987 | U18 | PK | +1.7 | III | ||||||||||||
3 | 6.07 | PSZCZÓŁKA Sławomir | MKS Tempo Kęty # | 1989 | U16 | MA | +2.4 | IV | ||||||||||||
3 | 6.36 | LECH Łukasz | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U20 | MA | +1.8 | III | ||||||||||||
3 | 6.39 | LECH Łukasz | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U20 | MA | +2.2 | III | ||||||||||||
4 | 5.88 | PSZCZÓŁKA Sławomir | MKS Tempo Kęty # | 1989 | U16 | MA | +1.8 | V | ||||||||||||
5 | 5.86 | CZOK Karol | MKL Sparta Stalowa Wola # | 1989 | U16 | PK | +1.9 | V | ||||||||||||
5 | 5.92 | CZOK Karol | MKL Sparta Stalowa Wola # | 1989 | U16 | PK | +2.1 | IV | ||||||||||||
6 | 5.89 | KOPROWSKI Piotr | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U16 | MA | +1.6 | V | B.D. | 3 | ||||||||||
7 | 5.79 | STASIAK Mateusz | LKS Kłos Olkusz # | 1989 | U16 | MA | +1.9 | V | ||||||||||||
8 | 5.72 | ZARĘBA Sławomir | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U16 | MA | +2.0 | V | ||||||||||||
8 | 5.75 | ZARĘBA Sławomir | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U16 | MA | +2.4 | V | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
2 | 13.41 | PARTYKA Konrad | KS Agros Zamość # | 1990 | U16 | LU | IV | B.D. # | 1 | |||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 37.69 | SITKOWSKI Michał | WKS Wawel Kraków # | 1990 | U16 | MA | IV | |||||||||||||
2 | 37.02 | KRZYWOŃ Paweł | SKS Kusy Kraków # | 1989 | U16 | MA | IV | |||||||||||||
3 | 34.72 | WIŚNIOWSKI Paweł | MLUKS Tarnów | 1990 | U16 | MA | V | |||||||||||||
4 | 32.92 | GMITRUK Rafał | KS Komunalni Sanok # | 1990 | U16 | PK | V | |||||||||||||
5 | 30.51 | BIERNACKI Wojciech | ULKS Technik Trzcinica # | 1990 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
6 | 29.83 | GOŁACKI Mateusz | LKS Kłos Olkusz # | 1989 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
7 | 29.80 | CYWINSKI Łukasz | MKL Sparta Stalowa Wola # | 1989 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
8 | 28.04 | GAWLAK Paweł | ULKS Technik Trzcinica # | 1990 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
9 | 26.90 | MIELNICZEK Damian | niest. Rzeszów # | 1989 | U16 | PK | -- | B.D. | ||||||||||||
10 | 26.79 | WOJDYLAL Jakub | niest. Rzeszów # | 1989 | U16 | PK | -- | B.D. | ||||||||||||
11 | 25.11 | ZIĘBA Paweł | ULKS Technik Trzcinica # | 1989 | U16 | PK | -- | |||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 44.07 | MICHALSKI Maciej | WKS Wawel Kraków # | 1989 | U16 | MA | IV | |||||||||||||
2 | 36.56 | ZIELIŃSKI Michał | LKS Stal Mielec # | 1990 | U16 | PK | V | |||||||||||||
3 | 34.07 | GIL Marek | WKS Wawel Kraków # | 1990 | U16 | MA | V | |||||||||||||
4 | 27.60 | KICWAK Piotr | UKS Maraton Sękowa # | 1989 | U16 | MA | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.54 | PARTYKA Konrad | KS Agros Zamość # | 1990 | U16 | LU | III | B.D. # | 1 | |||||||||||
2 | 48.29 | MAĆKOWIAK Cezary | MKS Stal Nowa Dęba # | 1987 | U18 | PK | -- | # | ||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 23:25.79 | KRAWCZYK Paweł | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U16 | PK | II | |||||||||||||
2 | 24:02.22 | PIÓREK Kamil | MKS Stal Nowa Dęba # | 1989 | U16 | PK | II | B.D. # | BEZ | |||||||||||
3 | 24:40.06 | AUGUSTYN Łukasz | OTG Sokół Mielec # | 1990 | U16 | PK | II | # | ||||||||||||
4 | 25:14.76 | PIETRAS Michał | OTG Sokół Mielec # | 1989 | U16 | PK | II | |||||||||||||
5 | 27:11.23 | GRZELAK Cezary | UKS Sokół Czermin # | 1989 | U16 | PK | III | |||||||||||||
6 | 27:43.50 | WOLSKI Dawid | CWKS Resovia Rzeszów # | 1989 | U16 | PK | IV | |||||||||||||
7 | 30:35.87 | CHŁOPEK Dawid | LKS Stal Mielec # | 1990 | U16 | PK | V | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.9454739093781 sekund |