Bielsko-Biała 12.09.2004 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.67 | KSIˇŻEK Martyna | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U16 | SL | +0.3 | II | # | |||||||||
2 | s | 2 | 12.93 | PAWLOK Anna | MKS-MOS Katowice # | 1989 | U16 | SL | -0.2 | III | ||||||||||
2 | f | 12.95 | PAWLOK Anna | MKS-MOS Katowice # | 1989 | U16 | SL | 0.0 | III | |||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 42.29 | SOBIK Maja | RMKS Rybnik | 1990 | U16 | SL | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 42.50 | SZEWCZYK Karolina | MKS Budomark Mysłowice # | 1989 | U16 | SL | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 42.85 | KISIELA Katarzyna | LUKS Dwójka Namysłów # | 1989 | U16 | OP | II | B.D. | ||||||||||
4 | s | 1 | 42.93 | FULBISZEWSKA Sonia | RMKS Rybnik | 1991 | U14 | SL | II | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:38.66 | BOTOR Daria | MKS Iskra Pszczyna # | 1990 | U16 | SL | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:38.84 | PASEK Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1990 | U16 | SL | II | ZIEMBA Dariusz # | Z/2957/11 | 2019 | 1 | |||||||
3 | s | 1 | 1:39.04 | PATERAK Ilona | MMKS D±browa Górnicza | 1989 | U16 | SL | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:40.35 | PODBIOŁ Danuta | RMKS Rybnik | 1990 | U16 | SL | III | |||||||||||
5 | s | 1 | 1:41.80 | DYLA Patrycja | LUKS Podium Kup # | 1989 | U16 | OP | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:42.02 | ZARYCHTA Marlena | MMKS D±browa Górnicza | 1990 | U16 | SL | III | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:42.45 | SZCZERBAK Klaudia | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:07.34 | WNUK Ewa | MMKS D±browa Górnicza | 1989 | U16 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 3:08.89 | JÓ¬WIK Ewa | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1990 | U16 | SL | III | |||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 15.50 | HANCZEROWSKA Martyna | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1989 | U16 | SL | +0.2 | II | |||||||||||
2 | f | 15.84 | BLACH Agata | TS AKS Chorzów # | 1989 | U16 | SL | +0.2 | III | |||||||||||
3 | f | 15.85 | PAWLOK Anna | MKS-MOS Katowice # | 1989 | U16 | SL | +0.2 | III | |||||||||||
4 | f | 16.89 | KOZAKOWSKA Beata | LUKS Podium Kup # | 1990 | U16 | OP | +0.2 | IV | |||||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 47.53 | HYJEK Katarzyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1990 | U16 | DS | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 48.02 | SLEZIONA Damiana | LUKS Podium Kup # | 1990 | U16 | OP | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 48.57 | MICHALIK Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1989 | U16 | SL | III | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.68 | KISIELA Aleksandra | LUKS Dwójka Namysłów # | 1989 | U16 | OP | II | B.D. | ||||||||||||
2 | 1.68 | NOWAK Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1989 | U16 | DS | II | |||||||||||||
3 | 1.50 | LECHOWICZ Hanna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | 3.00 | MOSKAŁA Patrycja | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U18 | SL | II | # | ||||||||||||
1 | 3.20 | BIJOK Agata | MKS Ustroń # | 1990 | U16 | SL | II | # | ||||||||||||
2 | 2.50 | KRUPIŃSKA Natalia | KS AZS AWF Kraków # | 1992 | U14 | MA | IV | # | ||||||||||||
2 | 2.90 | MOLEK Magdalena | MKS Ustroń # | 1990 | U16 | SL | III | # | ||||||||||||
3 | 2.40 | CYGANEK Martyna | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U14 | DS | IV | # | ||||||||||||
3 | 2.60 | ANDRZEJAK Marta | MKS Ustroń # | 1990 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||||
4 | 2.60 | OLEK Barbara | UKS Olimp Mazańcowice # | 1990 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
5 | 2.10 | PUZOŃ Jadwiga | UKS Olimp Mazańcowice # | 1990 | U16 | SL | V | B.D. | ||||||||||||
6 | 2.10 | BŁACHUT Iwona | UKS Olimp Mazańcowice # | 1990 | U16 | SL | V | B.D. | ||||||||||||
7 | 2.00 | BIERNOT Małgorzata | UKS Olimp Mazańcowice # | 1990 | U16 | SL | V | B.D. | ||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.60 | WASYLUK Natalia | MOSM Tychy | 1990 | U16 | SL | +1.7 | II | ||||||||||||
2 | 5.30 | KSIˇŻEK Martyna | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U16 | SL | +0.3 | III | # | |||||||||||
2 | 5.41 | KSIˇŻEK Martyna | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U16 | SL | +3.7 | II | # | |||||||||||
3 | 5.03 | ŻEBROWSKA Karolina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U16 | SL | 0.0 | IV | # | |||||||||||
4 | 4.95 | CIE¦LIK Monika | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U16 | SL | +2.7 | IV | B.D. | BEZ | ||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 13.03 | STACH Iwona | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1990 | U16 | OP | II | # | ||||||||||||
2 | 12.22 | KOZA Natalia | LUKS Pomologia Prószków # | 1989 | U16 | OP | III | B.D. | ||||||||||||
3 | 11.29 | KUBECKA Beata | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1989 | U16 | SL | III | |||||||||||||
4 | 10.96 | ŁASEK Kamila | ULKS Muflon Bielawa # | 1989 | U16 | DS | IV | |||||||||||||
5 | 10.92 | KI¦LUK Izabela | UKS Czwórka Żory | 1989 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
6 | 10.37 | SZOPA Marta | MMKS D±browa Górnicza | 1989 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
7 | 10.30 | KLIS Klaudia | MKS Iskra Pszczyna # | 1989 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 33.05 | MISIARZ Ewelina | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1989 | U16 | SL | III | |||||||||||||
2 | 31.60 | STACH Iwona | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1990 | U16 | OP | IV | # | ||||||||||||
3 | 30.42 | FRANICZEK Dominika | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1990 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||||
4 | 29.59 | CWYNAR Oliwia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | U16 | OP | IV | # | ||||||||||||
5 | 28.47 | MECH Paulina | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
6 | 28.08 | KOZA Natalia | LUKS Pomologia Prószków # | 1989 | U16 | OP | IV | B.D. | ||||||||||||
7 | 25.88 | KURDZIEL Adrianna | MKS Będzin | 1990 | U16 | SL | V | |||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 36.79 | PIECHA Martyna | TS AKS Chorzów # | 1989 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||||
2 | 36.37 | NORAS Marta | MOSM Tychy | 1989 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
3 | 32.48 | WYPYCH Beata | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U16 | SL | V | |||||||||||||
4 | 31.08 | REKUS Anna | RMKS Rybnik | 1989 | U16 | SL | V | |||||||||||||
5 | 26.10 | SENYK Katarzyna | MOSM Tychy | 1990 | U16 | SL | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 36.54 | CWYNAR Oliwia | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | U16 | OP | III | # | ||||||||||||
1 | 42.66 | BYRSKA Iwona | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1987 | U18 | SL | II | |||||||||||||
2 | 33.77 | SIEKIERA Magdalena | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||||
3 | 31.74 | GEMBARA Agnieszka | TS AKS Chorzów # | 1990 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||||
4 | 30.75 | PANKIEWICZ Sandra | LUKS Dwójka Namysłów # | 1989 | U16 | OP | IV | B.D. | ||||||||||||
Chód 3 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 16:10.18 | RYBAK Weronika | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U16 | MA | III | |||||||||||||
2 | 16:11.20 | HAZY Joanna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U16 | SL | III | # | ||||||||||||
3 | 16:11.79 | GORZELAK Monika | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U16 | SL | III | |||||||||||||
4 | 16:21.89 | HAZY Monika | CKS Budowlani Częstochowa # | 1988 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
5 | 17:26.51 | OGONOWSKA Joanna | niest. Wrocław # | 1989 | U16 | DS | III | B.D. | ||||||||||||
6 | 17:46.90 | BRUDEK Kinga | niest. Wrocław # | 1988 | U18 | DS | -- | B.D. | ||||||||||||
7 | 18:37.47 | BROL Patrycja | MKS Górnik w Zabrzu # | 1990 | U16 | SL | IV | B.D. | ||||||||||||
8 | 18:44.88 | KUCZMA Edyta | LUKS 12 Częstochowa | 1990 | U16 | SL | IV | B.D. | ||||||||||||
9 | 19:05.12 | TOMCZYK Aleksandra | MKS Górnik w Zabrzu # | 1991 | U14 | SL | V | B.D. | ||||||||||||
10 | 19:19.07 | PAŁUSZKA Agata | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U16 | SL | V | |||||||||||||
11 | 19:47.40 | KOCH Natalia | LUKS Podium Kup # | 1989 | U16 | OP | V | |||||||||||||
12 | 19:48.91 | SZYMONIK Dominika | LUKS Konopiska # | 1990 | U16 | SL | V | B.D. | ||||||||||||
13 | 19:53.20 | PIETKIEWICZ Natalia | MKS Ekonomik Nysa # | 1989 | U16 | OP | V | B.D. | ||||||||||||
14 | 20:16.31 | BARUCHA Anna | MKS Górnik w Zabrzu # | 1989 | U16 | SL | V | B.D. | ||||||||||||
15 | 20:19.49 | JENDRO Justyna | LUKS Podium Kup # | 1992 | U14 | OP | V | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 3 | 11.75 | JANIC Piotr | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U16 | SL | -0.1 | III | ||||||||||
2 | s | 4 | 11.42 | MIROSŁAW Paweł | MMKS D±browa Górnicza | 1989 | U16 | SL | +1.0 | III | ||||||||||
1 | f | 11.47 | MIROSŁAW Paweł | MMKS D±browa Górnicza | 1989 | U16 | SL | 0.0 | III | |||||||||||
2 | f | 11.72 | JANIC Piotr | CKS Budowlani Częstochowa # | 1990 | U16 | SL | 0.0 | III | |||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 37.65 | MIROSŁAW Paweł | MMKS D±browa Górnicza | 1989 | U16 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 37.92 | KOPYTKO Adam | TS AKS Chorzów # | 1989 | U16 | SL | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 38.57 | SAWKO Dariusz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U16 | SL | III | B.D. | ||||||||||
1 | s | 3 | 38.41 | POPCZYK Paweł | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 38.54 | GORZKOWSKI Andrzej | MMKS D±browa Górnicza | 1988 | U18 | SL | -- | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:25.52 | DUDEK Rafał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | U16 | OP | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:26.51 | KUBAT Paweł | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U16 | SL | II | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:29.16 | ZIOŁA Mateusz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1989 | U16 | SL | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 1:29.57 | POPEK Tomasz | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1989 | U16 | SL | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:29.9 r | CZERWIŃSKI Robert | KB MOSiR Jastrzębie # | 1989 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:41.49 | KOS Kamil | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U16 | MA | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 2:41.90 | FRONCZAK Jakub | LUKS Centrum Zdzieszowice # | 1989 | U16 | OP | III | B.D. | ||||||||||
3 | s | 1 | 2:45.21 | SZEGLOWSKI Przemysław | UKS Czwórka Żory | 1989 | U16 | SL | IV | |||||||||||
4 | s | 1 | 2:45.98 | ŻURAWSKI Damian | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U16 | MA | IV | B.D. # | ||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 5:53.83 | OCHAŁ Bartłomiej | MKS-MOS Katowice # | 1989 | U16 | SL | II | |||||||||||||
2 | 5:55.39 | ŁUSZCZYŃSKI Grzegorz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U16 | SL | II | B.D. # | 3 | |||||||||||
3 | 5:56.76 | O¦LIZŁO Łukasz | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U16 | SL | II | # | ||||||||||||
4 | 6:09.62 | KAWIK Marek | KS AZS AWF Kraków # | 1989 | U16 | MA | III | |||||||||||||
5 | 6:18.62 | JANIK Krzysztof | MUKS Gim 2 Nysa # | 1990 | U16 | OP | IV | B.D. | 2 | |||||||||||
110 m pł MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 15.08 | TACIAK Maciej | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1989 | U16 | SL | +1.0 | II | |||||||||||
2 | f | 16.65 | SKUPIEŃ Michał | MKS Górnik w Zabrzu # | 1990 | U16 | SL | +1.0 | III | B.D. | ||||||||||
3 | f | 16.67 | DRAPIEWSKI Maciej | GUKS Byczyna | 1990 | U16 | OP | +1.0 | III | BU¦KO Przemysław | ||||||||||
4 | f | 17.65 | GRELA Tomasz | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1989 | U16 | SL | +1.0 | IV | |||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 41.55 | KRIST Dawid | MKS-MOSM Bytom | 1989 | U16 | SL | III | |||||||||||||
2 | 41.58 | BROŻEK Radosław | UKS-MOS Opole # | 1989 | U16 | OP | III | |||||||||||||
3 | 42.86 | NIZGORSKI Maciej | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1989 | U16 | SL | III | |||||||||||||
4 | 44.88 | KOWALSKI Łukasz | MOSM Tychy | 1989 | U16 | SL | V | |||||||||||||
5 | 45.81 | KULAWIK Kornel | MOSM Tychy | 1990 | U16 | SL | V | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.90 | KUDZIA Krzysztof | MKS Żywiec | 1989 | U16 | SL | III | |||||||||||||
2 | 1.75 | KOCHAN Przemysław | LKS Orzeł Namysłów # | 1990 | U16 | OP | IV | B.D. | ||||||||||||
3 | 1.75 | WANDZEL Adrian | MKS Żywiec | 1990 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
4 | 1.70 | PROCHALSKI Marcin | UKS-MOS Opole # | 1989 | U16 | OP | V | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 3.10 | PIERZGA Piotr | UKS Olimp Mazańcowice # | 1990 | U16 | SL | V | B.D. | ||||||||||||
2 | 2.90 | MAŃDOK Łukasz | UKS Olimp Mazańcowice # | 1990 | U16 | SL | V | B.D. | ||||||||||||
3 | 2.80 | KO¦CIELNY Marcin | UKS Olimp Mazańcowice # | 1990 | U16 | SL | V | B.D. | ||||||||||||
4 | 2.40 | MENTEL Damian | UKS Olimp Mazańcowice # | 1990 | U16 | SL | -- | B.D. | ||||||||||||
5 | 2.20 | KRÓLAK Kajetan | UKS Olimp Mazańcowice # | 1990 | U16 | SL | -- | B.D. | ||||||||||||
6 | 2.20 | KLYTA Tomasz | MKS Ustroń # | 1991 | U14 | SL | -- | # | ||||||||||||
6 | 2.20 | GODYŃ Marcin | UKS Olimp Mazańcowice # | 1990 | U16 | SL | -- | B.D. | ||||||||||||
7 | 2.20 | KŁODA Michał | MKS Ustroń # | 1993 | U12 | SL | -- | # | ||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.06 | STEFANEK Ireneusz | LUKS Dwójka Namysłów # | 1989 | U16 | OP | +1.0 | IV | B.D. | |||||||||||
2 | 6.02 | GNIO¬DZIOCH Wojciech | RMKS Rybnik | 1989 | U16 | SL | -0.1 | IV | ||||||||||||
3 | 6.02 | KĘDROŃ Łukasz | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 1990 | U16 | OP | +0.3 | IV | # | |||||||||||
4 | 5.97 | KUDZIA Krzysztof | MKS Żywiec | 1989 | U16 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||||
5 | 5.87 | MARCINKIEWICZ Paweł | LUKS MGOKSiR Korfantów # | 1990 | U16 | OP | +0.4 | V | # | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 13.92 | BAŁAMUCKI Adrian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U16 | SL | III | |||||||||||||
1 | 17.21 | KUTEK Łukasz | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U18 | SL | II | # | ||||||||||||
2 | 12.38 | PROCH Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U16 | SL | V | |||||||||||||
3 | 12.07 | ŻELE¬NIK Mateusz | MKS Iskra Pszczyna # | 1989 | U16 | SL | V | |||||||||||||
4 | 11.77 | LASOTA Mariusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U16 | SL | V | # | ||||||||||||
5 | 11.47 | LITOWIŃSKI Kamil | MKS Ekonomik Nysa # | 1989 | U16 | OP | V | B.D. | ||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 51.10 | BRODA Maciej | MOSM Tychy | 1989 | U16 | SL | II | |||||||||||||
2 | 47.06 | GRELA Arkadiusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U16 | SL | II | # | ||||||||||||
3 | 45.45 | ZAKRZEWSKI Dawid | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1989 | U16 | SL | III | |||||||||||||
4 | 44.31 | PAWLU¦ Rafał | MMKS D±browa Górnicza | 1989 | U16 | SL | III | |||||||||||||
5 | 40.09 | SZCZEPAŃSKI Paweł | MOSM Tychy | 1989 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
6 | 39.82 | CIEPIELA Oskar | MMKS Kędzierzyn-KoĽle # | 1990 | U16 | OP | IV | |||||||||||||
7 | 39.68 | ROCH Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U16 | MA | IV | # | ||||||||||||
8 | 37.93 | POROSŁO Tomasz | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1989 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 45.57 | BAŁAMUCKI Adrian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
2 | 44.90 | PROCH Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
3 | 42.05 | MROZEK Artur | RMKS Rybnik | 1989 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
4 | 34.27 | BOGDAŁ Marcin | TS AKS Chorzów # | 1989 | U16 | SL | V | |||||||||||||
5 | 27.53 | SKRZYPCZYŃSKI Michał | TS AKS Chorzów # | 1990 | U16 | SL | -- | # | ||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
2 | 49.42 | GRELA Arkadiusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U16 | SL | III | # | ||||||||||||
3 | 47.90 | SZCZEPANIK Damian | LUKS MGOKSiR Korfantów # | 1989 | U16 | OP | IV | |||||||||||||
4 | 47.71 | MIRGA Łukasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
5 | 45.58 | MATWIJCZYK Grzegorz | MKS-MOS Katowice # | 1989 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||||
6 | 44.14 | POTUCHA Michał | MKS-MOS Katowice # | 1989 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
7 | 43.44 | SAGAN Bartosz | KS Energetyk Jaworzno # | 1989 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
8 | 42.03 | WILKOSZYŃSKI Michał | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1989 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
Chód 5 km M | ||||||||||||||||||||
1 | 25:12.72 | TOMALA Dawid | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | U16 | OP | II | TOMALA Grzegorz # | Z/2971/11 | 2024 | MM | |||||||||
2 | 25:27.85 | WOŁCZYK Damian | CKS Budowlani Częstochowa # | 1989 | U16 | SL | II | |||||||||||||
3 | 26:35.45 | CZARNYNOGA Michał | UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń # | 1989 | U16 | SL | III | |||||||||||||
4 | 29:04.05 | PINDEL Kamil | UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń # | 1988 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
5 | 29:54.48 | NABIAŁEK Michał | UKS 50 Częstochowa | 1989 | U16 | SL | V | B.D. | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.393159866333 sekund |