Zielona Góra 22.05.2010
LIGA JUNIORÓW o puchar im. S.SZYSZŁY II rzut na 2009/2010 (Zawody Ligowe) [DMP]
100 m K
1 s 1 12.52 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 II
2 s 1 12.66 CHEŁMINIAK Katarzyna MLKS Agros Żary 92 U20 LB 0.0 II #
3 s 1 12.86 SUCHANECKA Klaudia LLKS Osowa Sień 93 U18 LB 0.0 III #
4 s 1 12.91 KORZENIECKA Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS 0.0 III
5 s 1 13.42 HENNIG Marta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB 0.0 IV #
6 s 1 13.44 MICHALKIEWICZ Paulina MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS 0.0 IV
1 s 2 13.29 RYDEL Paulina MLKS Agros Żary 93 U18 LB -0.6 IV
2 s 2 13.32 USZYŃSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -0.6 IV
3 s 2 13.52 ZIĘBA Anita MLKS Sokół Lubin 93 U18 DS -0.6 IV
4 s 2 13.64 BADECKA Dagmara AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB -0.6 IV
5 s 2 13.65 JĘDRZEJCZYK Sylwia MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS -0.6 IV
6 s 2 13.72 MARCINISZYN Edyta ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB -0.6 IV
7 s 2 14.23 JÓŹWIAK Renata ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB -0.6 V
1 s 3 13.31 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB +0.2 IV SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
2 s 3 13.69 KRÓLAK Anna ULKS Uczniak Szprotawa 94 U18 LB +0.2 IV
3 s 3 13.82 GAWRON Daria AZS-AWF Gorzów 90 U23 LB +0.2 --
4 s 3 14.09 GROCHOWSKA Martyna AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB +0.2 -- #
5 s 3 14.11 NUCKOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 91 U20 LB +0.2 --
1 s 4 13.20 CHOJNIAK Sandra MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS 0.0 III SZCZUREK Leszek SZCZUREK Leszek # BEZ
2 s 4 13.90 OLCZYK Marta LLKS Osowa Sień 93 U18 LB 0.0 -- #
3 s 4 13.90 SZOPIERA Angelika MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS 0.0 --
4 s 4 14.10 GŁUSZYK Anna ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB 0.0 V
5 s 4 14.40 BURKAT Joanna LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB 0.0 --
200 m K
1 s 1 25.37 SADŁOWSKA Daria ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB +0.4 II B.D. 2
2 s 1 26.06 SZYLAKOWSKA Justyna ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB +0.4 II
3 s 1 26.65 BASZAK Natalia SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS +0.4 III CHORZĘPA Przemysław Z/0017/11 2012 BEZ
4 s 1 26.77 GRZESZEK Dominika MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS +0.4 III
5 s 1 26.94 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.4 III #
1 s 2 28.19 BADECKA Dagmara AZS-PWSZ Gorzów 95 U16 LB -0.6 IV
2 s 2 28.49 PAZURKIEWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 95 U16 LB -0.6 IV #
3 s 2 28.57 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB -0.6 V SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
4 s 2 29.21 WOJTKIEWICZ Anna ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB -0.6 --
5 s 2 29.99 ZŁOTEK Sylwia SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS -0.6 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0139/11 2012 BEZ
6 s 2 30.10 MARSZAŁEK Patrycja LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB -0.6 V
7 s 2 31.18 OLCZYK Marta LLKS Osowa Sień 93 U18 LB -0.6 -- #
1 s 3 28.31 NAUMCZYK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB -0.2 IV #
2 s 3 29.36 KĄDZIELA Agnieszka LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB -0.2 --
3 s 3 29.48 ZALWERT Kamila MLKS Agros Żary 94 U18 LB -0.2 --
1 s 4 27.79 TESZBIR Klaudia AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB -0.2 IV
2 s 4 28.32 MARCINISZYN Edyta ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 96 U16 LB -0.2 IV
3 s 4 28.99 FORGACZ Klaudia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 95 U16 LB -0.2 V
4 s 4 29.14 KĄDZIELA Karolina LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB -0.2 --
5 s 4 30.32 STECYK Agata AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB -0.2 -- #
6 s 4 30.57 ŁUCZYK Joanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS -0.2 --
7 s 4 31.17 WALCZAK Alicja AZS-AWF Gorzów 91 U20 LB -0.2 -- #
400 m K
1 s 1 56.27 SADŁOWSKA Kinga ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB I
2 s 1 57.19 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS II #
3 s 1 58.97 BROWARCZYK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS II CHORZĘPA Przemysław Z/0013/11 2012 3
4 s 1 60.00 DĄBROWSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS III B.D. # 2
5 s 1 60.22 MATUSIAK Aleksandra MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III
1 s 2 60.92 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU III SZYMANIAK Wojciech # Z/3838/11 2019 MM
2 s 2 62.97 BASZAK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0015/11 2012 4
3 s 2 64.90 BOSIAK Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0014/11 2012 1
4 s 2 66.05 NUCKOWSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 91 U20 LB --
5 s 2 68.32 GROCHOWSKA Martyna AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB -- #
800 m K
1 s 1 2:24.64 ZAGÓRSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS III B.D. # 3
2 s 1 2:24.89 JANKOWSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III
3 s 1 2:28.84 OLSZOWY Paulina MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS IV
4 s 1 2:32.19 SZUCA Agata LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB --
5 s 1 2:35.53 JANKOWSKA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0010/11 2012 3
6 s 1 2:37.61 WOLFF Ksenia AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB --
7 s 1 2:40.59 WAŁODZIK Monika AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB --
8 s 1 2:41.39 TRZUPEK Dominika AZS-AWF Gorzów 90 U23 LB --
9 s 1 2:41.77 GLIWIŃSKA Izabela SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS --
1500 m K
1 s 1 4:43.80 FURMAŃSKA Paulina LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB II
2 s 1 5:03.55 ŚLUSARCZYK Katarzyna SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0007/11 2011 BEZ
3 s 1 5:09.69 PARANIAK Samanta MKS Piast Lwówek Śląski 93 U18 DS IV BIALIC Marek Z/0385/11 2015 2
4 s 1 5:10.05 LAZAR Dominika SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- MOTYL Edward B.D. Z/1726/11 2015 BEZ
5 s 1 5:10.87 KUCHARSKA Karolina LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
6 s 1 5:14.51 SKORUPIŃSKA Agnieszka UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0524/11 2014 3
7 s 1 5:41.41 KRAWIEC Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS --
3000 m K
1 s 1 10:43.25 WRÓBLEWSKA Monika AZS-AWF Gorzów 89 U23 LB III #
2 s 1 11:04.50 ZAPART Aleksandra MLKS Rakowice 90 U23 DS III #
3 s 1 11:10.64 KACZMARSKA Alicja MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS IV
4 s 1 11:15.22 HOŁUBOWICZ Anita LUKS Żórawina # 93 U18 DS IV #
5 s 1 12:32.06 SEMKŁO Agata LLKS Osowa Sień # 94 U18 LB -- #
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.54 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U18 OP +0.2 II
2 s 1 15.60 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +0.2 II
3 s 1 15.70 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS +0.2 II #
4 s 1 15.74 GORSZANÓW Karolina MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS +0.2 II
5 s 1 16.22 CHUDAŚ Monika MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS +0.2 III #
100 m pł K
1 s 1 16.47 SZUSTER Daria ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB +1.0 III B.D. 3
2 s 1 16.51 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS +1.0 III CHORZĘPA Przemysław Z/0005/11 2012 4
3 s 1 16.76 KOŁAKOWSKA Ewelina MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS +1.0 III B.D.
4 s 1 17.29 DOBROWOLSKA Renata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB +1.0 IV #
400 m pł K K
1 s 1 71.17 MYSZKUN Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS IV #
2 s 1 74.40 STAWICKA Alicja LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB --
4x100 m K
1 s 1 50.89 CHOJNIAK Sandra
KNULL Marta
IDZIKOWSKA Karolina
ZIĘBA Anita
MLKS Sokół Lubin 94
93
93
93
U18 DOL -- SZCZUREK Leszek SZCZUREK Leszek


BEZ
2 s 1 51.72 BASZAK Natalia
ZŁOTEK Sylwia
BROWARCZYK Agata
BASZAK Agata
SL GKS Olsza Olszyna 92
94
93
93
U20 DOL -- CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
Z/0017/11
Z/0139/11
Z/0013/11
Z/0015/11
2012
2012
2012
2012
BEZ
BEZ
3
4
3 s 1 54.98 STRZAŁKOWSKA Emilia
SZOPIERA Angelika
DUL Karolina
GIBES Ewelina
MKL 12 Jelenia Góra 95
94
95
94
U18 DOL --


4 s 1 57.21 BŁASZCZYKIEWICZ Sonia
KĄDZIELA Karolina
KĄDZIELA Agnieszka
DURKALEC Sara
LKS Lubusz Słubice 92
94
92
94
U20 LBU --


1 s 2 50.43 USZYŃSKA Patrycja
FRĄCZEK Urszula
KORZENIECKA Martyna
KARPOWICZ Anna
MKS MOS Wrocław 91
92
92
91
U20 DOL --


2 s 2 51.75 SZYLAKOWSKA Justyna
SADŁOWSKA Ewelina
WŁODARCZYK Sandra
HENNIG Marta
ZLKL Zielona Góra 92
96
95
93
U20 LBU --


3 s 2 52.04 GORSZANÓW Karolina
JĘDRZEJCZYK Sylwia
MICHALKIEWICZ Paulina
SZKOLNICKA Gabriela
MKS Osa Zgorzelec 93
93
91
92
U20 DOL --


4 s 2 52.37 NAPIÓRKOWSKA Joanna
RYDEL Paulina
ZALWERT Kamila
CHEŁMINIAK Katarzyna
MLKS Agros Żary 93
93
94
92
U20 LBU --


5 s 2 52.62 CABAN Kaja
MIENIEK Justyna
MYSZKUN Agnieszka
ROMASZKO Katarzyna
MKS Bolesłavia Bolesławiec 94
92
92
91
U20 DOL --


4x400 m K
1 s 1 4:04.52 MATUSIAK Aleksandra
ZAGÓRSKA Izabela
GRZESZEK Dominika
MAK Ewa
MKS MOS Wrocław 92
92
91
93
U20 DOL --
B.D.

3
2 s 1 4:15.81 SZUCA Agata
MARSZAŁEK Patrycja
URBANIAK Michalina
KĄDZIELA Agnieszka
LKS Lubusz Słubice 93
95
94
92
U20 LBU --


3 s 1 4:18.39 WOJTKIEWICZ Anna
NAUMCZYK Agnieszka
SZEWCZUK Katarzyna
WŁODARCZYK Sandra
ZLKL Zielona Góra 93
94
96
95
U18 LBU --


4 s 1 4:30.58 ŚLUSARCZYK Katarzyna
ZŁOTEK Marzena
BOSIAK Patrycja
JANKOWSKA Karolina
SL GKS Olsza Olszyna 91
92
93
93
U20 DOL -- CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
Z/0007/11
Z/0005/11
Z/0014/11
Z/0010/11
2011
2012
2012
2012
BEZ
4
1
3
Wzwyż K
1 f 1 1.74 SZKOLNICKA Gabriela MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS I
2 f 1 1.74 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB I B.D. # M
3 f 1 1.55 FRĄCKIEWICZ Karolina ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB III
4 f 1 1.50 FORGACZ Klaudia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 95 U16 LB IV
5 f 1 1.45 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek Śląski 94 U18 DS IV #
6 f 1 1.45 TROŚCIŃSKA Zuzanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
7 f 1 1.45 BŁASZCZYKIEWICZ Sonia ZLKL Zielona Góra # 92 U20 LB IV #
8 f 1 1.40 CABAN Kaja MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS --
9 f 1 1.30 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0005/11 2012 4
Tyczka K
1 f 1 3.30 JASIŃSKA Edyta ZLKL Zielona Góra 90 U23 LB I
2 f 1 3.30 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS I B.D. # 2
3 f 1 2.60 SIKORSKA Natalia ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB IV
4 f 1 2.30 GOŃCZOWSKA Katarzyna ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB --
5 f 1 2.30 KWIATKOWSKA Elżbieta ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB V #
6 f 1 2.20 TUMASZ Patrycja ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB --
7 f 1 2.10 OLEJNIK Wiktoria ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB --
W dal K
1 f 1 5.44 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -0.4 II
2 f 1 5.43 IDZIKOWSKA Karolina MLKS Sokół Lubin 93 U18 DS -0.4 II
3 f 1 5.25 MIENIEK Justyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS -0.6 III
4 f 1 5.14 PAZURKIEWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 95 U16 LB -0.8 III #
5 f 1 5.04 DOBROWOLSKA Renata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB -0.3 IV #
6 f 1 4.75 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 94 U18 LB -0.8 -- SASKA Tomasz # Z/1825/11 2016 1
7 f 1 4.62 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS +0.7 -- #
8 f 1 4.37 BISAGA Karolina AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB -0.2 --
Trójskok K
1 f 1 10.10 CZAPLA Ewa ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB -0.1 --
2 f 1 9.69 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 94 U18 LB -0.6 -- SASKA Tomasz # Z/1825/11 2016 1
Kula (4) K
1 f 1 12.05 DOBROWOLSKA Beata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB II #
2 f 1 11.82 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U20 LB II #
3 f 1 11.42 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III
4 f 1 10.17 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS III B.D. 2
5 f 1 9.72 WIDCZAK Alicja LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB IV
6 f 1 8.82 ŚWITALSKA Paulina MLKS Agros Żary 94 U18 LB --
7 f 1 8.73 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS --
8 f 1 8.48 KORALEWSKA Barbara LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB -- #
9 f 1 7.95 GURSZPIT Ewa MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
10 f 1 6.78 ROKICKA Magdalena MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
11 f 1 6.78 MINKO Anna SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS --
Dysk (1) K
1 f 1 39.78 ODROBNA Marta AZS-PWSZ Gorzów 88 U23 LB II
2 f 1 35.92 DĄBROWSKA Barbara LKS Lubusz Słubice 91 U20 LB III
3 f 1 33.91 CZERNIEJEWSKA Monika SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS III KORBUT Piotr 3
4 f 1 33.03 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB III WALCZAK Jerzy B.D. # Z/1396/11 2019 1
5 f 1 30.03 MRUKOWICZ Anna ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB IV
6 f 1 27.37 ŁABIAK Małgorzata ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB IV
Młot (4) K
1 f 1 49.10 STONOGA Dorota AZS-AWF Gorzów 86 Sen LB I
2 f 1 48.18 KOTOWICZ Katarzyna AZS-AWF Gorzów # 92 U20 LB I #
3 f 1 39.82 POGORZELSKA Jolanta ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB III
4 f 1 39.80 MORAWIN Barbara AZS-AWF Gorzów 89 U23 LB III
5 f 1 36.08 WOSZCZYK Nikola MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS IV
6 f 1 30.93 DĄBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -- B.D. 2
7 f 1 30.02 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS --
Oszczep (600) K
1 f 1 37.55 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III #
2 f 1 37.27 BUDZIŁŁO Katarzyna ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB III
3 f 1 36.11 DOBROWOLSKA Beata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB III #
4 f 1 32.99 KOZAK Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS IV
5 f 1 31.83 KACZMAREK Marta SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław # Z/0003/11 2012 BEZ
6 f 1 29.29 POŁUKORD Daria SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław # Z/0004/11 2012
7 f 1 24.83 STRZAŁKOWSKA Emilia MKL 12 Jelenia Góra 95 U16 DS --
8 f 1 20.80 ZAWADZKA Dominika MKS Piast Lwówek Śląski # 93 U18 DS -- #
100 m M
1 s 1 11.00 SILWANOWICZ Adrian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP +0.4 II #
2 s 1 11.15 WOJCIECHÓW Damian KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.4 II #
3 s 1 11.24 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP +0.4 II #
4 s 1 11.32 PAROBCZAK Maciej UKS Achilles Leszno # 92 U20 WP +0.4 III GÓRSKI Dariusz # Z/4258/11 2019
5 s 1 11.33 MUCHEL Mateusz AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB +0.4 III
6 s 1 11.54 PIĄTEK Artur ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB +0.4 III
1 s 2 11.42 PAŁYS Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U18 MZ 0.0 III B.D. #
2 s 2 11.60 KOZERA Patryk ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB 0.0 III
3 s 2 11.63 ALGIERSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB 0.0 III
4 s 2 11.93 WOJTKOWIAK Adrian LLKS Osowa Sień 92 U20 LB 0.0 IV #
5 s 2 11.96 BOCER Adrian ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB 0.0 IV
6 s 2 11.98 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS 0.0 IV #
7 s 2 12.30 ŻURAWSKI Marcin AZS-AWF Gorzów 92 U20 LB 0.0 --
1 s 3 11.99 NOWAKOWSKI Wojciech LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB 0.0 IV
2 s 3 12.15 ZIELIŃSKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB 0.0 IV
3 s 3 12.29 JANUSZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS 0.0 -- B.D. 3
4 s 3 12.35 ŚLIWIŃSKI Jacek LLKS Osowa Sień 94 U18 LB 0.0 --
5 s 3 12.63 NAJNIGER Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB 0.0 -- WALCZAK Zygmunt 4
6 s 3 12.67 GAŁA Damian MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS 0.0 --
1 s 4 12.02 SALMONOWICZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -1.0 IV #
2 s 4 12.44 ŁUKASIEWICZ Jacek AZS-AWF Gorzów 94 U18 LB -1.0 --
3 s 4 12.70 KULESZA Paweł ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB -1.0 V
4 s 4 12.92 JARASZKIEWICZ Jakub AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB -1.0 -- WALCZAK Zygmunt
5 s 4 13.14 RATAJCZYK Michał LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB -1.0 --
200 m M
1 s 1 22.34 HRYNIUK Łukasz MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS +1.6 II
2 s 1 22.56 WAWRO Damian MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS +1.6 II
3 s 1 22.80 CIECHANOWICZ Marcin OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP +1.6 II B.D. B.D. # 2
4 s 1 22.93 PIECZARKA Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS +1.6 III
5 s 1 23.12 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +1.6 III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1302/11 2018 1
6 s 1 23.28 FRYZE Tomasz ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB +1.6 III
7 s 1 23.78 KABZA Filip ULKS Uczniak Szprotawa 92 U20 LB +1.6 IV
8 s 1 24.66 FULARA Maciej LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB +1.6 --
1 s 2 22.96 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS +0.2 III
2 s 2 22.96 BIAZIK Bartosz MLKS Agros Żary 94 U18 LB +0.2 III #
3 s 2 24.56 WOJTKOWIAK Adrian LLKS Osowa Sień 92 U20 LB +0.2 -- #
4 s 2 24.61 NOWAKOWSKI Wojciech LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB +0.2 --
5 s 2 24.69 URBAŃSKI Bartosz ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB +0.2 --
6 s 2 24.71 PARTYKA Julian MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS +0.2 --
7 s 2 24.79 ŚLIWIŃSKI Jacek LLKS Osowa Sień 94 U18 LB +0.2 --
8 s 2 25.31 KRUCZEK Łukasz MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS +0.2 --
1 s 3 23.73 ANDRZEJEWSKI Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS +0.5 IV
2 s 3 24.56 KONWA Mateusz CRS Barlinek # 95 U16 ZP +0.5 V STAWICKI Michał # Z/4154/11 2014 2
3 s 3 25.07 FIEBIG Mateusz LLKS Osowa Sień 92 U20 LB +0.5 --
4 s 3 25.07 ANTOS Michał MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS +0.5 --
5 s 3 25.30 JACAK Michał MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS +0.5 --
6 s 3 26.38 RATAJCZYK Michał LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB +0.5 --
7 s 3 26.42 MAK Kacper AZS-AWF Gorzów 96 U16 LB +0.5 -- #
8 s 3 26.47 KUCHARCZYK Paweł MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS +0.5 --
1 s 4 23.45 JUSZKIEWICZ Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP +0.7 III #
2 s 4 23.83 MŁYNARCZYK Jan MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS +0.7 IV
3 s 4 24.82 ŁUKASIEWICZ Jacek AZS-AWF Gorzów 94 U18 LB +0.7 --
4 s 4 25.39 MIERZEJEWSKI Krystian ZLKL Zielona Góra # 96 U16 LB +0.7 V
5 s 4 25.51 NAJNIGER Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB +0.7 -- WALCZAK Zygmunt 4
400 m M
1 s 1 47.85 FÓRMAŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 91 U20 DS I B.D. # 1
2 s 1 48.49 CICHOŃ Radosław KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS I
3 s 1 48.97 HURMAN Piotr AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II
4 s 1 49.25 PODSIADŁO Kamil KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS II
5 s 1 49.70 UCIECHOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS II B.D. 3
6 s 1 50.18 PAWLUK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS II B.D. BEZ
7 s 1 51.20 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III DMP SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1 71
8 s 1 51.58 SYSKA Łukasz MKS Piast Lwówek Śląski 91 U20 DS III
1 s 2 50.55 GORZELAŃCZYK Jakub MKS Siechnice # 91 U20 DS III B.D. Z/1703/11 2019
2 s 2 50.59 LITERSKI Kamil UKS Młodzik Warszawa # 93 U18 MZ III #
3 s 2 50.81 HŁADUNIUK Patryk MLKS Lubusz Barlinek # 95 U16 ZP III SZYMANIAK Wojciech # Z/3826/11 2019 M
4 s 2 51.09 KARPIŃSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB III
5 s 2 52.43 ZIELONKA Jakub SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0006/11 2012 3
6 s 2 52.95 WIERZBICKI Kamil MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS IV
7 s 2 55.25 RYGIELSKI Dawid ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB --
1 s 3 51.54 GĄCIK Mateusz AZS-AWF Gorzów # 93 U18 LB III WALCZAK Zygmunt Z/1823/11 3
2 s 3 54.27 BIEŃ Dawid LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB IV #
3 s 3 54.99 PIÓRCZYŃSKI Patryk LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
4 s 3 55.11 DUB Marek MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -- #
5 s 3 56.26 ZARĘBA Patryk LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
6 s 3 57.45 CZŁONKA Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS --
1 s 4 52.72 SUŁKOWSKI Bartosz MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III
2 s 4 53.42 CHOIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS IV
3 s 4 55.18 ERHARDT Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS --
4 s 4 55.54 CZYŻEWSKI Jakub ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 95 U16 LB V WOŹNIAK Agnieszka # Z/4077/11 2019 2
800 m M
1 s 1 1:58.63 LORYŚ Marcin WKS Oleśniczanka Oleśnica # 92 U20 DS III #
2 s 1 1:58.80 MOSZAK Szymon ZLKL Zielona Góra 84 Sen LB III
3 s 1 1:59.29 BILEWICZ Dawid WKS Śląsk Wrocław # 92 U20 DS III
4 s 1 1:59.61 BRAWATA Adam WLKS Wrocław 90 U23 DS III
5 s 1 1:59.69 SAMIŁO Mateusz MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP III #
6 s 1 2:00.02 MUSIOŁ Bartosz ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB III B.D. # BEZ
7 s 1 2:00.64 KUŹNICKI Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0523/11 2012 4
8 s 1 2:01.50 KĄS Kajetan KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III
9 s 1 2:03.78 MUCHA Piotr LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB IV
10 s 1 2:05.28 GAJDA Mateusz AZS-PWSZ Gorzów 92 U20 LB IV WOŹNIAK Agnieszka Z/4078/11 2011 4
11 s 1 2:08.70 MOSUR Krystian MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS --
1 s 2 2:08.55 NOWICKI Piotr MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP --
2 s 2 2:10.65 STASIAK Oskar LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB V
3 s 2 2:11.35 BRATKOWSKI Marek LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
4 s 2 2:11.95 MILER Michał MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
5 s 2 2:13.07 JARDEL Wojciech MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
6 s 2 2:14.71 NARUSZEWICZ Marcin LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
7 s 2 2:15.31 CHRIN Filip AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/1817/11 2012 BEZ
8 s 2 2:17.21 SZMUCER Konrad SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS --
9 s 2 2:17.82 LANGNER Wojciech LLKS Osowa Sień 91 U20 LB --
10 s 2 2:18.38 STRÓŻYŃSKI Piotr LKS Lubusz Słubice 94 U18 LB --
1500 m M
1 s 1 3:59.24 ALEKSANDROWICZ Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 92 U20 DS II B.D. 2
2 s 1 3:59.66 DOROŻYŃSKI Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP II DMP DRACZYŃSKI Adam # Z/4769/11 2019 3 71
3 s 1 4:06.49 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB III
4 s 1 4:08.81 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól # 88 U23 LB III BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2019 3
5 s 1 4:11.21 ROGALA Patryk MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS III
6 s 1 4:14.05 WIERZBICKI Sebastian AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB --
7 s 1 4:24.33 JANDA Łukasz SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS --
8 s 1 4:24.89 EDELMAN Łukasz LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB --
9 s 1 4:25.85 BELGRAU Szymon MKL Szczecin # 94 U18 ZP -- NOWICKI Bartosz # Z/3916/11 2019
10 s 1 4:28.69 SZYNDEL Maciej AZS-AWF Gorzów 92 U20 LB --
11 s 1 4:31.81 ŚLUSARCZYK Dominik SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0008/11 2012 4
12 s 1 4:34.23 KACPRZAK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS --
13 s 1 4:38.35 POPKO Miłosz SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP --
14 s 1 4:42.58 KEMPA Jan UKS Barnim Goleniów # 94 U18 ZP --
15 s 1 4:46.49 SOCHA Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0009/11 2011 4
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.15 CHOJNACKI Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS -0.1 III
2 s 1 15.47 GRUSZCZYŃSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB -0.1 III
3 s 1 15.70 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP -0.1 III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2
4 s 1 15.78 WOJTUŚ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS -0.1 IV
5 s 1 15.89 KUBALA Paweł MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS -0.1 IV
1 s 2 16.16 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +1.2 IV ŁOŚ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
2 s 2 16.36 BRODA Tomasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB +1.2 IV
3 s 2 16.46 ŚCIBIÓR Eryk MLKS Agros Żary 93 U18 LB +1.2 IV #
4 s 2 16.52 KOSZAŁKA Jacek MLKS Agros Żary 94 U18 LB +1.2 -- #
5 s 2 16.94 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +1.2 -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.65 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.3 II KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
2 s 1 14.74 JASIŃSKI Patryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp # 91 U20 LB +0.3 II #
3 s 1 15.43 KOŁODZIEJSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS +0.3 II
4 s 1 15.64 KONOPSKI Radosław MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS +0.3 II #
5 s 1 15.98 ZGODZIŃSKI Marcin KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +0.3 III
7 s 1 16.87 BONECKI Bartosz AZS Łódź # 92 U20 LD +0.3 IV SADACH Aneta # Z/1820/11 2019 1
110 m pł M
6 s 1 16.07 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS +0.3 III B.D. BEZ
400 m pł J MŁ M
1 s 1 60.74 ŻUREK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0545/11 2012 4
2 s 1 61.61 BRODA Tomasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB --
3 s 1 63.06 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS -- #
1 s 2 56.24 SZPACZYŃSKI Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 93 U18 LB III WALCZAK Zygmunt B.D. Z/4076/11 2012
2 s 2 56.67 OLIWA Jakub LLKS Osowa Sień 93 U18 LB III
3 s 2 58.21 NOWAK Damian MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP III
4 s 2 59.79 BIALIC Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS IV #
5 s 2 61.82 BAŃBURA Marcin MLKS Agros Żary 93 U18 LB -- #
6 s 2 64.15 MARECKI Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec # 94 U18 DS --
400 m pł M
1 s 1 54.54 ORZOŁ Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II #
2 s 1 56.20 KRUPA Damian SL Olimpia Poznań # 91 U20 WP II B.D. M
3 s 1 60.28 BEKACZ Kacper MLKS Sokół Lubin 92 U20 DS IV
2000 m prz M
1 s 1 5:43.31 OLEJARZ Artur MKL Szczecin # 88 U23 ZP -- MURAWSKI Zbigniew # Z/1405/11 2019 2
2 s 1 5:56.25 SKORUPA Marek UKS Barnim Goleniów # 91 U20 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1333/11 2017 1
3 s 1 6:07.24 PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej MULKS Juvenia Głuchołazy # 93 U18 OP II ORŁOWSKI Andrzej # Z/3306/11 2019 1
4 s 1 6:20.40 STAJNIAK Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP III ANTOSIAK Tomasz # Z/4771/11 2019
5 s 1 6:33.38 ISAŃSKI Zbigniew LKS Lubusz Słubice 89 U23 LB --
4x100 m M
1 s 1 42.23 BIELA Sebastian
HRYNIUK Łukasz
ORZOŁ Rafał
SILWANOWICZ Adrian
MKS Osa Zgorzelec 91
91
91
92
U20 DOL --


2 s 1 43.12 KOZŁOWSKI Mateusz
SIERADZAN Tomasz
UCIECHOWSKI Mateusz
CHŁOND Kacper
MKS MOS Wrocław 93
93
93
94
U18 DOL -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz
SKRZYPIŃSKI Jacek
B.D.
ŁOŚ Dariusz
Z/1302/11
Z/0272/14
Z/1301/11
2018
2019
2019
1
1
3
1
3 s 1 44.05 FRYZE Tomasz
PAŁYS Kamil
PIĄTEK Artur
KOZERA Patryk
ZLKL Zielona Góra 92
93
94
92
U20 LBU --
B.D.


4 s 1 44.68 SZESTAŁO Piotr
BIAZIK Bartosz
KOSZAŁKA Jacek
KOŁODZIEJ Mateusz
MLKS Agros Żary 91
94
94
93
U20 LBU -- B.D.


3
5 s 1 45.78 PIECZARKA Patryk
PAROBCZAK Maciej
WOJDYŁA Karol
ZGODZIŃSKI Marcin
MKS Bolesłavia Bolesławiec 92
92
92
92
U20 DOL --
GÓRSKI Dariusz
B.D.
Z/4258/11
2019

3
6 s 1 48.39 ANTOS Michał
JACAK Michał
KRUCZEK Łukasz
WOJCIECHÓW Damian
MKL 12 Jelenia Góra 93
93
93
93
U18 DOL --


4x400 m M
1 s 1 3:35.44 JASIŃSKI Patryk
CIECHANOWICZ Marcin
SKORUPA Marek
KRUPA Damian
MLKS Agros Żary 91
94
91
91
U20 LBU --
B.D. B.D.
KOSTRZEBA Jacek
B.D.
Z/1333/11
2017
2
1
M
2 s 1 3:44.70 FULARA Maciej
BRATKOWSKI Marek
PIÓRCZYŃSKI Patryk
STASIAK Oskar
LKS Lubusz Słubice 92
94
94
95
U20 LBU --


3 s 1 3:50.43 SOCHA Mateusz
KACPRZAK Mateusz
JANDA Łukasz
ŚLUSARCZYK Dominik
SL GKS Olsza Olszyna 92
91
93
93
U20 DOL -- CHORZĘPA Przemysław


CHORZĘPA Przemysław
Z/0009/11
Z/0008/11
2011
2012
4
4
4 s 1 4:22.51 MIGUT Michał
TERTEL Szymon
KULIG Kacper
JENNEK Mateusz
SL GKS Olsza Olszyna 96
96
96
96
U16 DOL --


1 s 2 3:25.57 WIERZBICKI Kamil
SKRZYPIŃSKI Maciej
GORZELAŃCZYK Jakub
WAWRO Damian
MKS MOS Wrocław 92
91
91
91
U20 DOL --
B.D.
B.D.
Z/1703/11
2019
BEZ

2 s 2 3:26.42 LITERSKI Kamil
PODSIADŁO Kamil
KARPIŃSKI Paweł
ROSZKOWSKI Daniel
ZLKL Zielona Góra 93
91
92
92
U20 LBU --


3 s 2 3:33.70 PAWLUK Mateusz
DUDYŃSKI Patryk
CZŁONKA Kamil
CHOJNACKI Maciej
MKS Bolesłavia Bolesławiec 92
91
92
93
U20 DOL -- B.D.


BEZ
4 s 2 3:35.04 DUB Marek
GRYGLAK Patryk
JUSZKIEWICZ Marek
PIOSIK Mateusz
MKS Osa Zgorzelec 94
94
92
94
U20 DOL --


5 s 2 3:40.71 KOŁODZIEJSKI Mateusz
HORYD Mateusz
KUCHARCZYK Paweł
PAWŁOWSKI Marcin
MKL 12 Jelenia Góra 91
94
94
92
U20 DOL --


Wzwyż M
1 f 1 2.10 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. # 88 U23 LB I LEWKOWICZ Zbigniew # Z/3787/11 2018 1
2 f 1 1.90 WOJDYŁA Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS III B.D. 3
3 f 1 1.90 ROSZKOWSKI Daniel ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB III
4 f 1 1.90 WRÓBLEWSKI Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 92 U20 LU III #
4 f 1 1.90 KITTA Rafał UMKS Iskra Wolsztyn 92 U20 WP III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0544/11 2014 2
6 f 1 1.85 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2
7 f 1 1.85 GUTEK Michał SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS III
8 f 1 1.80 WERSTLER Stanisław MLKS Agros Żary 93 U18 LB IV #
9 f 1 1.80 KOWALONEK Łukasz AZS-AWF Gorzów 91 U20 LB IV
10 f 1 1.75 ŻYŁA Tobiasz LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB IV
10 f 1 1.75 RYŻ Daniel MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS IV
12 f 1 1.70 RUDNICKI Jakub MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP --
13 f 1 1.70 CHĘDOSZKO Jakub MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
14 f 1 1.55 KOWALEWSKI Jakub CRS Barlinek # 94 U18 ZP -- STAWICKI Michał # Z/1591/13 2014 BEZ
Tyczka M
1 f 1 5.15 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS I DMP ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2019 MM 150
2 f 1 4.10 MAJEK Jakub MKS MOS Wrocław # 91 U20 DS II
3 f 1 4.10 BARSKI Piotr ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB II B.D. # BEZ
4 f 1 3.60 PIOTROWSKI Sebastian ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB III
5 f 1 3.20 BONECKI Bartosz AZS Łódź # 92 U20 LD IV SADACH Aneta # Z/1820/11 2019 1
6 f 1 3.00 RUDKOWSKI Olaf ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB --
7 f 1 3.00 GAWRONIAK Marcin WKS Śląsk Wrocław 90 U23 DS -- B.D. BEZ
8 f 1 2.80 GARCZYK Błażej ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB --
W dal M
1 f 1 7.20 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.5 II KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
2 f 1 6.85 SZESTAŁO Piotr WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA -0.4 II B.D. 3
3 f 1 6.58 JURDECZKA Piotr AZS-PWSZ Gorzów 87 Sen LB -0.3 III
4 f 1 6.50 SAJUR Jakub niest. Wrocław # 91 U20 DS -0.1 III B.D. BEZ
5 f 1 6.45 DZIWNIEL Michał ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB -0.2 III
6 f 1 6.17 BARSKI Bartosz MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS 0.0 IV
7 f 1 6.12 SEMEGIN Bartosz MLKS Agros Żary 94 U18 LB -0.9 IV #
8 f 1 6.01 KRASOWSKI Adam MLKS Agros Żary 93 U18 LB +0.3 IV #
9 f 1 5.95 FIEBIG Mateusz LLKS Osowa Sień 92 U20 LB +0.8 IV
10 f 1 5.92 GOŹDZIEWSKI Rafał LKS Lubusz Słubice 91 U20 LB -0.6 IV
11 f 1 5.73 HORYD Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS -0.3 --
12 f 1 5.60 ŻURAWSKI Marcin AZS-AWF Gorzów 92 U20 LB +0.8 --
13 f 1 5.49 JARASZKIEWICZ Jakub AZS-PWSZ Gorzów 94 U18 LB -0.2 -- WALCZAK Zygmunt
14 f 1 5.44 SZCZĘSNY Paweł ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB +1.1 --
Trójskok M
1 f 1 16.52 ŚWIDERSKI Adrian WKS Śląsk Wrocław 86 Sen DS +1.2 M JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2019 1
2 f 1 14.04 BONECKI Bartosz AZS Łódź # 92 U20 LD +0.7 III DMP SADACH Aneta # Z/1820/11 2019 1 79
3 f 1 12.68 SKLEPOWICZ Patryk MLKS Agros Żary 93 U18 LB +0.2 IV #
4 f 1 12.46 HORYD Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS -0.5 --
5 f 1 11.96 DZIWNIEL Michał ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB +1.0 --
6 f 1 11.95 BURNAT Adrian ULKS Uczniak Szprotawa 93 U18 LB -0.6 --
Kula (5) M
1 f 1 15.12 KOSIK Wiktor MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS II
2 f 1 14.50 KLUJ Krzysztof UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0525/11 2012 2
3 f 1 13.78 LUBIENIECKI Maciej ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB III
4 f 1 13.58 SARKIS Konrad ULKS Uczniak Szprotawa 93 U18 LB III
5 f 1 10.31 STAŃ Piotr LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB --
Kula (6) M
1 f 1 17.96 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 U20 SL I KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
2 f 1 14.50 ZIUŁCZYK Patryk ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB II
3 f 1 11.78 DROZD Sebastian MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS IV
4 f 1 10.89 BORKOWSKI Kamil MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS -- #
Dysk (1.5) M
1 f 1 40.77 GRACZ Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0541/11 2012 2
2 f 1 40.44 KLUJ Krzysztof UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0525/11 2012 2
3 f 1 38.72 SIEJKOWSKI Dominik LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB IV #
4 f 1 35.13 RYBARCZYK Aleksander niest. Z.Góra # 93 U18 LB IV
5 f 1 33.02 DRYZEK Damian ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB --
6 f 1 31.57 LINDER Daniel LKS Lubusz Słubice 93 U18 LB -- #
Dysk (1.75) M
1 f 1 39.05 KUNST Przemysław MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III
2 f 1 35.94 KUBÓW Krystian ULKS Uczniak Szprotawa 91 U20 LB IV
3 f 1 34.14 WIECZORKIEWICZ Jakub MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS IV
4 f 1 33.61 WEISER Grzegorz LKS Lubusz Słubice 92 U20 LB IV
5 f 1 29.42 DROZD Sebastian MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS --
Dysk (2) M
1 f 1 41.50 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68 Masters LB II PAWELSKI Grzegorz 2
Młot (5) M
1 f 1 61.15 CISZEWSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U18 OP II #
2 f 1 48.04 SOBOTA Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS IV
3 f 1 47.93 JUCHNOWICZ Maciej MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP IV # LDK!
4 f 1 45.46 SZUSZKIEWICZ Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
5 f 1 41.72 SAMIŁO Krystian MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP IV
6 f 1 37.80 KWASIGROCH Adam MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP --
Młot (7.26) M
1 f 1 41.50 KOWAL Dawid AZS-AWF Gorzów 83 Sen LB III
Oszczep (700) M
1 f 1 54.01 MAJCHROWICZ Gabriel MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS III
2 f 1 53.73 FRĄC Maciej ZLKL Zielona Góra # 93 U18 LB III
3 f 1 52.21 PAWELSKI Marcin AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB III B.D. 3
4 f 1 51.55 RAJCZYK Paweł MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS III
5 f 1 48.60 LASKOWSKI Michał AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB IV
6 f 1 44.30 ROMANOWSKI Paweł MLKS Agros Żary 94 U18 LB -- #
7 f 1 37.78 SMOLAK Kamil MKL 12 Jelenia Góra 93 U18 DS -- #
Oszczep (800) M
1 f 1 52.31 BRZOZOWSKI Łukasz AZS-AWF Gorzów 92 U20 LB III
2 f 1 51.54 RAKOWSKI Andrzej ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB III
3 f 1 45.55 HŁADYSZEWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS IV
4 f 1 36.13 BORKOWSKI Kamil MKL 12 Jelenia Góra 91 U20 DS -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.6391661167145 sekund