Białogard 04.09.2004 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.89 | PIKTA Karolina | KL Bałtyk Koszalin # | 1989 | U16 | ZP | 0.0 | III | ||||||||||
2 | s | 1 | 13.03 | GONŻEWSKA Anna | LKS Olimpic Szczecin # | 1990 | U16 | ZP | 0.0 | III | ||||||||||
3 | s | 1 | 13.09 | MILEWICZ Magdalena | MKL Szczecin # | 1989 | U16 | ZP | 0.0 | III | ||||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
2 | s | 5 | 43.67 | CACKOWSKA Kornelia | MKL Maraton Świnoujście # | 1989 | U16 | ZP | III | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 1:42.78 | POŻAROWSZCZYK Karolina | UKS Barnim Goleniów # | 1989 | U16 | ZP | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:41.59 | TOMASZEWSKA Izabela | UKS Barnim Goleniów # | 1990 | U16 | ZP | III | # | ||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:47.16 | PLIŚ Renata | MKL Maraton Świnoujście # | 1985 | U20 | ZP | -- | WALKOWIAK Janusz # | Z/5075/11 | 2022 | M | |||||||
2 | s | 1 | 2:59.42 | RYBACKA Joanna | MKS Hermes Gryfino # | 1986 | U20 | ZP | -- | PODLEŚNY Jan | Z/0433/12 | 2021 | 1 | |||||||
3 | s | 1 | 2:59.72 | ZAJĄC Paulina | UKS Barnim Goleniów # | 1987 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
4 | s | 1 | 3:00.95 | WŁODAREK Paulina | MKL Szczecin | 1987 | U18 | ZP | -- | # | ||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4:35.79 | BIEŃ Sylwia | UKS Barnim Goleniów # | 1988 | U18 | ZP | II | |||||||||||||
3 | 4:44.99 | BABICKA Marta | LKS Pomorze Stargard # | 1988 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
100 m pł MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.90 | MAKAR Agata | MKL Szczecin # | 1989 | U16 | ZP | 0.0 | III | B.D. | |||||||||
1 | s | 2 | 16.65 | KOSIBA Angelika | WKS Śląsk Wrocław # | 1990 | U16 | DS | 0.0 | III | # | |||||||||
300 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 49.28 | OGÓREK Magdalena | MKL Szczecin | 1989 | U16 | ZP | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 49.90 | KAPCZYŃSKA Natalia | MKS Hermes Gryfino # | 1990 | U16 | ZP | IV | |||||||||||
3 | s | 1 | 50.29 | KRYŃSKA Marta | MKS Hermes Gryfino # | 1989 | U16 | ZP | IV | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.50 | WIATROWSKA Diana | LKS Olimpic Szczecin # | 1991 | U14 | ZP | IV | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.04 | WOŹNIAK Joanna | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1989 | U16 | ZP | +0.1 | IV | ||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 28.89 | MACHCIŃSKA Monika | ULKS Tychowo # | 1991 | U14 | ZP | IV | |||||||||||||
2 | 26.63 | MIZERSKA Amelia | MKS Junior Złocieniec # | 1990 | U16 | ZP | V | |||||||||||||
3 | 25.30 | PERGANDE Ilona | ULKS Tychowo # | 1991 | U14 | ZP | V | B.D. | BEZ | |||||||||||
4 | 24.98 | KAMIŃSKA Anna | MKS Hermes Gryfino # | 1991 | U14 | ZP | V | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 31.64 | BORECKA Alicja | UKS Barnim Goleniów # | 1989 | U16 | ZP | IV | |||||||||||||
2 | 29.45 | MORAWIN Barbara | AZS-AWF Gorzów # | 1989 | U16 | LB | V | |||||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 38.11 | WILK Stanisław | LKS Pomorze Stargard # | 1989 | U16 | ZP | III | B.D. | ||||||||||
2 | s | 1 | 38.47 | WŁODARCZYK Marcin | UKS Barnim Goleniów # | 1990 | U16 | ZP | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 38.60 | PARSZA Zbigniew | UKS Barnim Goleniów # | 1989 | U16 | ZP | III | |||||||||||
2 | s | 2 | 38.46 | POLECHOŃSKI Paweł | STS Pomerania Szczecinek # | 1989 | U16 | ZP | III | |||||||||||
3 | s | 2 | 38.59 | CHRUŚCICKI Radosław | MKS Kusy Szczecin # | 1989 | U16 | ZP | III | B.D. | ||||||||||
1 | s | 4 | 38.80 | KUT Norbert | LKS Pomorze Stargard # | 1989 | U16 | ZP | III | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:25.27 | SZCZĘSNY Przemysław | UKS Barnim Goleniów # | 1989 | U16 | ZP | II | B.D. | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:27.26 | ZALEWSKI Krystian | UKS Barnim Goleniów # | 1989 | U16 | ZP | II | KOSTRZEBA Jacek | Z/1331/11 | 2024 | MM | |||||||
3 | s | 1 | 1:28.15 | BŁOCKI Damian | MKL Szczecin # | 1989 | U16 | ZP | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 1:29.79 | ŻELEK Jakub | UKS Sprinter Wolin # | 1989 | U16 | ZP | III | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:43.60 | SZYMAŃSKI Marcin | LKS Olimpic Szczecin # | 1989 | U16 | ZP | IV | B.D. | ||||||||||
2 | s | 1 | 2:46.04 | UZNAŃSKI Wojciech | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1989 | U16 | ZP | IV | |||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 5:58.85 | ŚLEBIODA Przemysław | STS Pomerania Szczecinek # | 1989 | U16 | ZP | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 6:05.12 | MES Krzysztof | STS Pomerania Szczecinek # | 1989 | U16 | ZP | III | # | ||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 15.54 | LEŚNICKI Michał | MKL Szczecin | 1988 | U18 | ZP | 0.0 | III | ||||||||||
300 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 43.73 | PRZYBYŁOWICZ Paweł | STS Pomerania Szczecinek # | 1990 | U16 | ZP | IV | # | ||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.04 | ĆWIRKO Rafał | GULKS Barwice # | 1989 | U16 | ZP | 0.0 | IV | B.D. | |||||||||||
1 | 6.62 | LEWANDOWSKI Krzysztof | WKS Wawel Kraków # | 1986 | U20 | MA | +0.2 | III | # | |||||||||||
2 | 6.40 | SUSKI Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1987 | U18 | PM | -0.1 | III | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 11.47 | SOBOCIŃSKI Michał | MKS Junior Złocieniec # | 1989 | U16 | ZP | V | |||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.46 | JÓŹWIK Łukasz | LKS Pomorze Stargard # | 1978 | Sen | ZP | II | |||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.77 | SZPAK Robert | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1989 | U16 | ZP | II | B.D. # | Z/2180/11 | 2017 | 1 | |||||||||
2 | 45.83 | WOJTKIEWICZ Waldemar | MKS Kusy Szczecin # | 1989 | U16 | ZP | III | B.D. | ||||||||||||
3 | 42.93 | WARTKE Konrad | LKS Pomorze Stargard # | 1989 | U16 | ZP | III | |||||||||||||
4 | 42.60 | URBAŃSKI Dawid | LKS Pomorze Stargard # | 1989 | U16 | ZP | III | |||||||||||||
5 | 40.97 | KRYCKI Wojciech | niest. Szczecin # | 1989 | U16 | ZP | IV | B.D. | ||||||||||||
6 | 40.39 | KUKUŁA Przemysław | MKL Szczecin # | 1989 | U16 | ZP | IV | # | ||||||||||||
7 | 38.86 | BURKIEWICZ Wojciech | MKS Hermes Gryfino # | 1989 | U16 | ZP | IV | |||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 43.18 | SINIAK Szymon | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1987 | U18 | ZP | III | |||||||||||||
2 | 41.57 | BOJKO Artur | MKL Szczecin | 1988 | U18 | ZP | III | B.D. # | 1 | |||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | 42.77 | PIOTROWSKI Robert | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1966 | Masters | ZP | II | SZPAK Mieczysław B.D. | Z/4705/21, Z/0365/19 | 2021, 2019 | BEZ | |||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 50.54 | SZPAK Robert | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1989 | U16 | ZP | III | B.D. # | Z/2180/11 | 2017 | 1 | |||||||||
2 | 46.69 | WIĘCKOWSKI Krzysztof | LKS Pomorze Stargard # | 1989 | U16 | ZP | IV | |||||||||||||
3 | 45.75 | ZAJĄC Patryk | LLKS Pomorze Stargard # | 1989 | U16 | ZP | IV | |||||||||||||
4 | 45.59 | BURKIEWICZ Wojciech | MKS Hermes Gryfino # | 1989 | U16 | ZP | IV | |||||||||||||
5 | 42.25 | CYBULSKI Mateusz | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1990 | U16 | ZP | IV | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 55.38 | MARUSZAK Grzegorz | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1986 | U20 | ZP | II | B.D. | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 0.84921908378601 sekund |