Sopot 20.05.2010
SAC 2010. I Rzut Okręgowej Ligi Młodzików
100 m K
1 s 1 14.04 JABŁOŃSKA Aneta MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM -0.8 V
2 s 1 14.06 CIESIELSKA Kamila UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP -0.8 V
3 s 1 14.24 GAFFKE Karolina LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM -0.8 V
4 s 1 14.39 ŚWIECZKOWSKA Katarzyna UKS Olimpijczyk Skorzewo 96 U16 PM -0.8 V
5 s 1 14.75 MACHALEWSKA Ewelina RKS Rumia 95 U16 PM -0.8 --
6 s 1 15.13 URMANIN Martyna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 96 U16 PM -0.8 --
7 s 1 16.13 BRASEL Dominika KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM -0.8 --
1 s 2 13.02 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM -0.4 III #
2 s 2 13.51 LADEMANN Daria LKS Ziemi Puckiej Puck 96 U16 PM -0.4 IV
3 s 2 14.45 BOGACKA Oriana SKLA Sopot 95 U16 PM -0.4 V
4 s 2 14.48 SCHAB Paulina LKS Ziemi Puckiej Puck 96 U16 PM -0.4 V
5 s 2 14.79 JAKUBOWSKA Karolina UKS Jedynka Reda 96 U16 PM -0.4 --
6 s 2 15.25 KOSIN Alicja SKLA Sopot 95 U16 PM -0.4 --
7 s 2 15.54 KOBUS Karolina SKLA Sopot 95 U16 PM -0.4 --
1 s 3 12.70 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 96 U16 PM -1.4 II #
2 s 3 13.16 KREFT Marlena SKLA Sopot 96 U16 PM -1.4 III #
3 s 3 14.04 CHOJNACKA Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM -1.4 V
4 s 3 14.09 ZIĘTARA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM -1.4 V #
5 s 3 14.54 GRUCHAŁA-WĘSIERSKA Milena SKLA Sopot 95 U16 PM -1.4 --
6 s 3 16.53 K A KL Gdynia 95 U16 PM -1.4 --
1 s 4 13.29 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U16 PM -1.2 IV HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019
2 s 4 13.92 BANASZAK Karolina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM -1.2 V
3 s 4 14.10 REKOWSKA Sandra KL Gdynia 96 U16 PM -1.2 V
4 s 4 14.82 BOBER Klaudia UKS Olimpijczyk Skorzewo 96 U16 PM -1.2 --
5 s 4 15.00 MASALSKA Magda KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM -1.2 --
6 s 4 15.13 KOSOSKA Anna UKS Jedynka Reda 95 U16 PM -1.2 --
1 s 5 13.22 BASA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U16 PM 0.0 IV #
2 s 5 13.97 ORNAWKA Natalia WKS Flota Gdynia 96 U16 PM 0.0 V
3 s 5 14.80 LABUDA Monika UKS Olimpijczyk Skorzewo 96 U16 PM 0.0 --
4 s 5 14.85 NITKA Joanna UKS Wieża Postomino 96 U16 ZP 0.0 --
5 s 5 15.28 KULA Daria LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 97 U14 PM 0.0 --
6 s 5 15.81 VILLALTA-BENAVIDES Kinga SKLA Sopot 95 U16 PM 0.0 --
7 s 5 16.04 CHYŻYŃSKA Monika SKLA Sopot 95 U16 PM 0.0 --
1 s 6 13.41 SZYMAŃSKA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM -2.2 IV
2 s 6 13.43 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -2.2 IV #
3 s 6 13.54 SOITZ Michalina UKS Jedynka Reda 95 U16 PM -2.2 IV
4 s 6 14.34 GROTA Agata SKLA Sopot 95 U16 PM -2.2 V
5 s 6 14.54 KRAKOWSKA Małgorzata WKS Flota Gdynia # 98 U14 PM -2.2 -- SŁOWIKOWSKI Jerzy B.D. Z/1301/14 2018 BEZ
6 s 6 14.56 SZWABA Dagmara SKLA Sopot 96 U16 PM -2.2 --
7 s 6 14.74 WOŹNIAK Natalia LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 95 U16 PM -2.2 --
8 s 6 15.03 WITUSZYŃSKA Marta LUKS Wieża Postomino # 96 U16 ZP -2.2 --
1 f 12.65 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 96 U16 PM -1.2 II #
2 f 12.65 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM -1.2 II #
3 f 13.27 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U16 PM -1.2 IV HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019
4 f 13.38 BASA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U16 PM -1.2 IV #
5 f 13.44 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U16 KP -1.2 IV #
6 f 13.46 SZYMAŃSKA Kinga LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM -1.2 IV
7 f 13.56 LADEMANN Daria LKS Ziemi Puckiej Puck 96 U16 PM -1.2 IV
8 f 13.84 KREFT Marlena SKLA Sopot 96 U16 PM -1.2 V #
300 m K
1 s 1 43.29 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U16 PM III HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2019
2 s 1 43.72 DETTLAFF Małgorzata LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM III
3 s 1 45.33 GWOŹDZIAŃSKA Monika LKB im. Braci Petk Lębork # 95 U16 PM IV B.D. Z/1058/11 2013 4
4 s 1 45.82 WENIG Paula LKB im. Braci Petk Lębork # 96 U16 PM IV B.D. Z/0198/13 2013 BEZ
5 s 1 49.08 WOLSKA Sylwia STS Pomerania Szczecinek # 98 U14 ZP -- B.D. # 4
6 s 1 51.20 STRUPIŃSKA Natalia LKB im. Braci Petk Lębork # 97 U14 PM -- B.D. Z/0421/13 2018 BEZ
1 s 2 46.96 HENDRYK Wiktoria KUKS Remus Kościerzyna 97 U14 PM V
2 s 2 48.11 LIPSKA Agnieszka SKLA Sopot 95 U16 PM V
3 s 2 48.22 WARZECHA Daria KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM V
4 s 2 52.03 STAN Dominika SKLA Sopot 95 U16 PM --
5 s 2 53.54 KLIN Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 96 U16 PM --
1 s 3 42.13 GESEK Karolina SKLA Sopot # 96 U16 PM II
2 s 3 42.27 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U16 PM II B.D. # Z/0909/12 2019 M
3 s 3 43.08 MATEROWSKA Regina MMKS Gdańsk 95 U16 PM III
4 s 3 46.71 MARCINIAK Adrianna LKS Jantar Ustka 95 U16 PM V
5 s 3 48.94 LABUDA Monika UKS Olimpijczyk Skorzewo 96 U16 PM --
1 s 4 46.01 SZACHTA Marta LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 96 U16 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0722/12 2016 3
2 s 4 47.47 ŚWIECZKOWSKA Katarzyna UKS Olimpijczyk Skorzewo 96 U16 PM V
3 s 4 47.48 GROTA Agata SKLA Sopot 95 U16 PM V
4 s 4 55.04 KUBACKA Justyna MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
1 s 5 46.68 GAJDUS Julia SKLA Sopot # 95 U16 PM V #
2 s 5 47.16 MOLLUS Kinga LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM V B.D. BEZ
3 s 5 47.69 KUFTA Daria LLKS Smętowo Graniczne # 96 U16 PM V
4 s 5 47.95 OPENKOWSKA Dagmara LLKS Smętowo Graniczne # 97 U14 PM V
600 m K
1 s 1 1:41.51 KUKIEŁKO Tatiana SKLA Sopot 95 U16 PM III B.D. B.D. # 3
2 s 1 1:42.83 DZIENNIAK Natalia LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 95 U16 PM III
3 s 1 1:43.82 OLESZKIEWICZ Justyna ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM IV
4 s 1 1:47.26 GÓRECKA Patrycja SKLA Słupsk 95 U16 PM V #
5 s 1 1:49.95 ADAMCZYK Małgorzata ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0636/12 2017 2
6 s 1 1:50.12 DETTLAFF Emilia UKS Bliza Władysławowo 95 U16 PM --
7 s 1 1:51.37 CZARNECKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM --
8 s 1 1:52.71 JAROSIŃSKA Katarzyna SKLA Sopot 96 U16 PM --
9 s 1 1:55.20 KUBISZ Klaudia UKS Olimpijczyk Skorzewo 95 U16 PM --
10 s 1 1:57.39 KREFT Martyna RKS Rumia 95 U16 PM --
1 s 2 1:43.56 CZAPIEWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U14 KP IV #
2 s 2 1:47.61 NITZKA Sabina UKS Wiking Rychnowy 96 U16 PM V #
3 s 2 1:48.71 CZYŻEWSKA Paulina SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 97 U14 KP V #
4 s 2 1:48.73 SUDYK Aleksandra CMKL Człuchów 97 U14 PM V
5 s 2 1:49.44 KAZUBOWSKA Dominika LLKS Smętowo Graniczne # 94 U18 PM --
6 s 2 1:49.73 PIERZGALSKA Emilia UKS Olimpijczyk Skorzewo 95 U16 PM V
7 s 2 1:51.27 JONACK Karolina UKS Olimpijczyk Skorzewo 95 U16 PM --
8 s 2 1:55.53 GAWĘDA Justyna SKLA Słupsk 95 U16 PM --
9 s 2 2:02.55 SOŁCZYK Jolanta SKLA Sopot 96 U16 PM --
10 s 2 2:03.12 SZRAMKA Magdalena SKLA Sopot 96 U16 PM --
11 s 2 2:03.81 RZECZYCKA Nikola SKLA Słupsk 96 U16 PM --
12 s 2 2:04.67 FORMELA Daria UKS Olimpijczyk Skorzewo 96 U16 PM --
1 s 3 1:48.78 GŁODOWSKA Daria ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM V
2 s 3 1:53.05 DIAS Magdalena LKS Zorza Gdynia # 97 U14 PM -- B.D. B.D. # Z/0051/13 2019
3 s 3 1:54.57 MATUSIAK Emila MKL Lider Malbork 95 U16 PM --
4 s 3 1:58.10 STROMSKA Anna UKS Jedynka Reda 96 U16 PM --
5 s 3 1:58.66 URBANOWICZ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM --
6 s 3 1:59.68 RATKOWSKA Maria AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM --
7 s 3 2:01.29 JESIONOWSKA Natalia MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
8 s 3 2:03.33 KAMIŃSKA Adrianna MMKS Gdańsk 95 U16 PM -- #
9 s 3 2:10.34 ŁOPATYŃSKA Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM --
1 s 4 1:50.46 ZAJĄC Marta AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM --
2 s 4 1:52.26 ZWARA Weronika UKS Olimpijczyk Skorzewo 96 U16 PM --
3 s 4 1:55.89 ELWART Klaudia LKS Ziemi Puckiej Puck 96 U16 PM --
4 s 4 1:58.58 WACŁAWIK Małgorzata KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM --
5 s 4 1:58.84 PÓŁCZYŃSKA Karolina UKS Olimpijczyk Skorzewo 96 U16 PM --
6 s 4 1:58.88 JANKOWSKA Marta UKS Wiking Rychnowy 95 U16 PM --
7 s 4 1:59.51 CICHY Dominika MMKS Gdańsk 96 U16 PM -- #
8 s 4 2:03.60 GROCHALSKA Patrycja MMKS Gdańsk 96 U16 PM -- #
9 s 4 2:03.75 BUKOWSKA Patrycja MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
1000 m K
1 s 1 3:08.49 GOSTOMCZYK Ewelina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 96 U16 PM III #
2 s 1 3:19.49 JAGIELSKA Marta MKL Lider Malbork 96 U16 PM IV ŁUKASZ Godlewski Z/1627/12 2012 3
3 s 1 3:21.26 PRZYBYSZEWSKA Paulina LKS Jantar Ustka 97 U14 PM IV #
4 s 1 3:27.02 ZAJĄC Klaudia MKL Lider Malbork 95 U16 PM V
5 s 1 3:31.37 DUPIK Katarzyna UKS Wiking Rychnowy 96 U16 PM V #
6 s 1 3:33.59 STERANKA Marcelina ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -- #
7 s 1 3:47.70 WROŃSKA Magdalena SKLA Słupsk 95 U16 PM -- #
8 s 1 3:50.40 FIAŁEK Alicja MKL Lider Malbork 95 U16 PM -- ŁUKASZ Godlewski Z/4455/11 2012
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.68 MIKOŁAJEK Maja AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM -0.5 III B.D. # 3
2 s 1 16.62 ŁOSIK Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM -0.5 III #
3 s 1 19.59 MACHOLLA Ewa AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM -0.5 -- #
4 s 1 21.71 BŁASZCZAK Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -0.5 -- #
5 s 1 22.23 GRABARCZYK Kamila MKS Sambor Tczew 96 U16 PM -0.5 --
300 m pł K
1 s 1 49.48 ŁOSIK Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM III #
2 s 1 49.75 CICHOSZ Małgorzata MLKS Baszta Bytów 95 U16 PM IV
3 s 1 51.66 SZOK Katarzyna MLKS Baszta Bytów 96 U16 PM IV
4 s 1 52.58 WASIEK Martyna MKS Sambor Tczew 95 U16 PM V
4x100 m K
1 s 1 52.67 ZIĘTARA Aleksandra
MIKOŁAJEK Maja
ŁOSIK Aleksandra
CHOJNACKA Katarzyna
AZS-AWFiS Gdańsk 96
96
95
95
U16 POM --
B.D.

3
2 s 1 53.72 ALFUTH Karolina
OLEK Klaudia
GRABARCZYK Kamila
BASA Martyna
MKS Sambor Tczew 96
96
96
96
U16 POM --


3 s 1 55.21 KREFT Marlena
GROTA Agata
KOBUS Karolina
BOGACKA Oriana
SKLA Sopot 96
95
95
95
U16 POM --


4 s 1 55.59 CIESIELSKA Kamila
NITKA Joanna
KASICA Monika
WITUSZYŃSKA Marta
UKS Wieża Postomino 95
96
96
96
U16 ZPO --

HAS Rafał B.D.
Z/1665/12
2019

5 s 1 56.44 OLESZKIEWICZ Justyna
ZBLEWSKA Karolina
ADAMCZYK Małgorzata
GŁODOWSKA Daria
ULKS Talex Borzytuchom 95
95
96
95
U16 POM --

ŚCIGAŁA Jarosław
Z/0636/12
2017
2
1 s 2 51.88 GESEK Karolina
MATEROWSKA Regina
BŁAŻEK Weronika
BOLESKA Jacquelina
MMKS Gdańsk 96
95
96
95
U16 POM --


2 s 2 52.43 LADEMANN Daria
ROESKE Alicja
SZYMAŃSKA Kinga
DETTLAFF Małgorzata
LKS Ziemi Puckiej Puck 96
95
95
95
U16 POM --
B.D.

BEZ
3 s 2 56.75 OPENKOWSKA Dagmara
MOLLUS Kinga
KAZUBOWSKA Dominika
KUFTA Daria
LLKS Smętowo Graniczne 97
95
94
96
U18 POM --
B.D.

BEZ
4 s 2 58.15 ŚWIECZKOWSKA Katarzyna
PIERZGALSKA Agata
LABUDA Monika
BOBER Klaudia
UKS Olimpijczyk Skorzewo 96
97
96
96
U16 POM --


5 s 2 59.11 LOPATOWSKA Małgorzata
KUBACKA Justyna
JARKOWSKA Monika
WICHOWSKA Sylwia
MMKS Gdańsk 95
95
95
95
U16 POM --


Wzwyż K
1 f 1 1.55 RADTKE Natalia MKS Sambor Tczew 96 U16 PM III
2 f 1 1.50 NIEWIADOMSKA Aleksandra WKS Flota Gdynia 95 U16 PM IV B.D.
3 f 1 1.50 WASIEK Martyna MKS Sambor Tczew 95 U16 PM IV
4 f 1 1.45 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U16 PM IV WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
5 f 1 1.45 SKRZYPKOWSKA Natalia UKS Jedynka Reda 96 U16 PM IV
6 f 1 1.40 SZEFLER Izabela SKLA Sopot 96 U16 PM V
6 f 1 1.40 ALFUTH Karolina MKS Sambor Tczew 96 U16 PM V
8 f 1 1.40 JEZIERSKA Paulina SKLA Sopot 95 U16 PM V
9 f 1 1.40 LANGA Sandra UKS Jedynka Reda 95 U16 PM V
10 f 1 1.35 KRZYŻANOWSKA Anna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 85 Sen PM --
12 f 1 1.35 SŁUPSKA Klara SKLA Sopot 96 U16 PM -- #
12 f 1 1.35 BIERNACIK Anna MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
14 f 1 1.35 WOŁOSZYN Kamila KL Gdynia 96 U16 PM --
15 f 1 1.25 OLCZYK Magdalena MMKS Gdańsk 97 U14 PM --
16 f 1 1.25 DASZKOWSKA Kamila UKS Olimpijczyk Skorzewo 96 U16 PM --
17 f 1 1.20 MUNCH Joanna Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM --
Tyczka K
1 f 1 2.80 TUZ Linda KL Gdynia 96 U16 PM III
2 f 1 2.60 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 98 U14 PM IV KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. # Z/0173/14 2019 1
3 f 1 2.40 PSTRONGOWSKA Justyna KL Gdynia 95 U16 PM IV
4 f 1 2.20 LACKOWSKA Anna KL Gdynia 97 U14 PM V
5 f 1 2.00 KOZAK Karina KL Gdynia 97 U14 PM V
6 f 1 2.00 REKOWSKA Sandra KL Gdynia 96 U16 PM V
7 f 1 1.90 ZAPRZALSKA Paulina KL Gdynia 96 U16 PM --
W dal K
1 f 1 5.01 MIKOŁAJEK Maja AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM 0.0 IV B.D. # 3
2 f 1 4.90 ORNAWKA Natalia WKS Flota Gdynia 96 U16 PM 0.0 IV
3 f 1 4.86 BOLESKA Jacquelina MMKS Gdańsk 95 U16 PM 0.0 IV
4 f 1 4.85 ROESKE Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -0.4 IV B.D. BEZ
5 f 1 4.67 KREFT Marlena SKLA Sopot 96 U16 PM 0.0 V #
6 f 1 4.67 DUCZMAL Izabela SKLA Sopot 96 U16 PM 0.0 V #
7 f 1 4.63 ZELEWSKA Karolina RKS Rumia 96 U16 PM -0.8 V
8 f 1 4.41 HUDZIK Adrianna KL Gdynia 95 U16 PM -0.4 -- B.D. # BEZ
9 f 1 4.41 PERKA Nataly KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM 0.0 -- WRZOSEK Zbigniew BEZ
10 f 1 4.36 WRÓBEL Martyna UKS Jedynka Reda 96 U16 PM 0.0 --
11 f 1 4.30 KUSTOSZ Daria KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM -0.2 --
12 f 1 4.26 BOGACKA Oriana SKLA Sopot 95 U16 PM 0.0 --
13 f 1 4.09 KUFTA Daria LLKS Smętowo Graniczne # 96 U16 PM 0.0 --
14 f 1 4.04 LOPATOWSKA Małgorzata MMKS Gdańsk 95 U16 PM -0.4 --
15 f 1 3.95 JARKOWSKA Monika MMKS Gdańsk 95 U16 PM -0.2 -- #
16 f 1 3.91 MOLLUS Kinga LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM -0.8 -- B.D. BEZ
17 f 1 3.90 ŚMIETAŃSKA Agnieszka SKLA Sopot 95 U16 PM 0.0 --
19 f 1 3.88 CIESIELSKA Kamila UKS Wieża Postomino 95 U16 ZP 0.0 --
20 f 1 3.88 MACHOLLA Ewa AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM 0.0 -- #
21 f 1 3.88 NITKA Joanna UKS Wieża Postomino 96 U16 ZP -0.2 --
22 f 1 3.86 KŁOS Maria LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 97 U14 PM 0.0 --
23 f 1 3.84 WITUSZYŃSKA Marta LUKS Wieża Postomino # 96 U16 ZP -0.4 --
24 f 1 3.79 AGEJCZYK Marta SKLA Sopot 96 U16 PM 0.0 --
25 f 1 3.77 OKUNIEWSKA Alicja KL Gdynia 96 U16 PM 0.0 --
26 f 1 3.74 OPENKOWSKA Dagmara LLKS Smętowo Graniczne # 97 U14 PM -0.8 --
27 f 1 3.67 SZULC Patrycja SKLA Sopot 96 U16 PM 0.0 --
28 f 1 3.53 KUBISZEWSKA Emanuela UKS Lipusz 96 U16 PM 0.0 --
Kula (3) K
1 f 1 12.05 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 96 U16 PM III RETYK Sławomir # Z/1215/12 2017 2
2 f 1 10.41 GĄDEK Agata MKS Sambor Tczew 96 U16 PM IV
3 f 1 9.98 NISKA Katarzyna MMKS Gdańsk # 95 U16 PM IV #
4 f 1 9.79 PRANGA Aleksandra UKS Jedynka Reda 95 U16 PM V
5 f 1 9.73 MEYER Sandra KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM V
6 f 1 9.60 POBŁOCKA Anna UKS Lipusz 95 U16 PM V
7 f 1 9.58 MUDLAFF Klaudia UKS Jedynka Reda 95 U16 PM V
8 f 1 9.49 PAWLIKOWSKA Marta LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM V #
9 f 1 9.17 HERKA Monika Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM V
10 f 1 9.16 ŚWIĄDER Joanna SKLA Sopot 96 U16 PM V
11 f 1 8.88 LUBLEWSKA Paulina SKLA Sopot 96 U16 PM V
12 f 1 8.73 GIERSZEWSKA Marta UKS Lipusz 95 U16 PM V
13 f 1 8.70 JAKUBOWSKA Lucyna SKLA Sopot 95 U16 PM V
14 f 1 8.54 SZCZYPIOR Marta ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -- #
15 f 1 8.46 JUSZKIEWICZ Joanna MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
16 f 1 8.43 WICHOWSKA Sylwia MMKS Gdańsk 95 U16 PM -- #
17 f 1 8.25 STOPIŃSKA Barbara SKLA Sopot 95 U16 PM --
18 f 1 8.23 SYNAKOWSKA Kornelia UKS Olimpijczyk Skorzewo 95 U16 PM --
19 f 1 8.09 CZERWIONKA Agnieszka LKS Ziemi Puckiej Puck 96 U16 PM --
20 f 1 7.82 KAŁUŻNA Marta KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM --
21 f 1 7.73 RUDNIK Kamila UKS Lipusz 96 U16 PM --
22 f 1 7.62 KONKOL Alicja SKLA Sopot 95 U16 PM --
23 f 1 7.59 BOCIAN Aleksandra MMKS Gdańsk 95 U16 PM -- #
24 f 1 7.40 HRYCZ Justyna KL Gdynia 96 U16 PM --
25 f 1 7.16 SZFRANIEC Magda MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
26 f 1 7.13 LESNER Paulina LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM --
27 f 1 6.71 WEBER Joanna MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
28 f 1 6.43 OKUNIEWSKA Alicja KL Gdynia 96 U16 PM --
29 f 1 5.83 SZLAGOWSKA Sylwia UKS Olimpijczyk Skorzewo 95 U16 PM --
Dysk (0.75) K
1 f 1 28.90 POBŁOCKA Anna UKS Lipusz 95 U16 PM IV
2 f 1 28.69 OLEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U16 PM IV
3 f 1 27.83 EBERTOWSKA Kinga UKS Lipusz 96 U16 PM V
4 f 1 26.55 FURMANEK Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM V
5 f 1 26.04 PRANGA Aleksandra UKS Jedynka Reda 95 U16 PM V
6 f 1 24.79 ALFUTH Karolina MKS Sambor Tczew 96 U16 PM V
7 f 1 23.67 EDEL Kinga UKS Lipusz 97 U14 PM --
8 f 1 23.48 SZADACH Justyna KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM --
9 f 1 23.43 RUDNIK Kamila UKS Lipusz 96 U16 PM --
10 f 1 19.47 SZCZYPIOR Marta ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -- #
Młot (3) K
1 f 1 22.89 WEDEŁ Luiza LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 96 U16 PM --
2 f 1 22.68 TRUN Alicja LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 96 U16 PM --
Oszczep (600) K
1 f 1 39.45 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U16 PM III WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
2 f 1 34.77 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 96 U16 PM III RETYK Sławomir # Z/1215/12 2017 2
3 f 1 31.89 SEROCZYŃSKA Martyna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM IV
4 f 1 28.72 SKONIECZNA Ewelina AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM V
5 f 1 27.83 GIERSZEWSKA Marta UKS Lipusz 95 U16 PM V
6 f 1 27.71 KAMIŃSKA Hanna LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM V #
7 f 1 27.30 EBERTOWSKA Kinga UKS Lipusz 96 U16 PM V
8 f 1 26.32 FURMANEK Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM --
9 f 1 25.96 LEWOC Sandra KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM -- B.D.
10 f 1 25.91 KOKOSZYŃSKA Ewa LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 96 U16 PM --
11 f 1 24.00 NISKA Katarzyna MMKS Gdańsk # 95 U16 PM -- #
12 f 1 23.16 POTERACKA Klaudia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM --
13 f 1 22.19 PARULSKA Patrycja UKS Jedynka Reda 96 U16 PM --
14 f 1 21.76 EDEL Kinga UKS Lipusz 97 U14 PM --
15 f 1 21.64 LUBLEWSKA Paulina SKLA Sopot 96 U16 PM --
Chód 3 km K
1 s 1 18:48.99 BRANDT Agata KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM IV
2 s 1 19:24.92 HILDEBRAND Diana KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM V STASIEWICZ Mirosław 3
3 s 1 19:41.21 MOMOT Aleksandra KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM V B.D. 5
4 s 1 20:10.11 ZBLEWSKA Karolina ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM V
5 s 1 20:20.87 BALEWICZ Paulina KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM V
6 s 1 20:33.20 TUR Izabela ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -- #
7 s 1 20:39.71 STANKIEWICZ Martyna ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -- #
8 s 1 21:19.25 ŁĄCKA Angelika KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM -- B.D.
100 m M
1 s 1 11.83 MISIORSKI Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM -0.8 IV #
2 s 1 12.28 MUCHOWSKI Maciej SKLA Sopot 95 U16 PM -0.8 V
3 s 1 12.33 WOSIŃSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -0.8 V #
4 s 1 12.95 WOŹNIAK Patryk KL Lechia Gdańsk 96 U16 PM -0.8 -- #
5 s 1 13.00 MROZIEWICZ Michał CMKL Człuchów 96 U16 PM -0.8 --
6 s 1 13.19 JABŁOŃSKI Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM -0.8 -- #
7 s 1 13.60 SOSNOWSKI Marek MMKS Gdańsk 95 U16 PM -0.8 --
8 s 1 13.82 MAZUR Mikołaj UKS Jedynka Reda 96 U16 PM -0.8 --
1 s 2 11.62 LADEMANN Radosław LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM -0.2 III
2 s 2 12.16 KOWALCZYK Artur MMKS Gdańsk 95 U16 PM -0.2 IV #
3 s 2 12.64 IWAŃSKI Aleksander SKLA Sopot 95 U16 PM -0.2 V
4 s 2 12.76 GROSH Remigiusz MMKS Gdańsk 95 U16 PM -0.2 -- #
5 s 2 12.95 NORKOWSKI Ireneusz MKS Sambor Tczew 96 U16 PM -0.2 --
6 s 2 13.18 ROMANOWSKI Adrian SKLA Sopot 96 U16 PM -0.2 --
7 s 2 13.67 CHRAPKOWSKI Patryk UKS Olimpijczyk Skorzewo 97 U14 PM -0.2 --
1 s 3 12.06 MUDLAFF Tomasz LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM -1.2 IV JASKUŁKA Teresa Z/2982/11 2017 2
2 s 3 12.94 MIŁKOWSKI Adrian SKLA Sopot 95 U16 PM -1.2 -- #
3 s 3 13.04 WALENTUKIEWICZ Mikołaj KL Lechia Gdańsk 96 U16 PM -1.2 -- #
4 s 3 13.20 BARAN Adrian SKLA Słupsk 96 U16 PM -1.2 --
5 s 3 13.53 KLEIN Piotr LKS Ziemi Puckiej Puck 96 U16 PM -1.2 --
6 s 3 13.62 DOBRZYŃSKI Karol SKLA Sopot 95 U16 PM -1.2 --
7 s 3 15.12 JAKUBOWSKI Dominik WKS Flota Gdynia # 99 U12 PM -1.2 --
1 s 4 12.23 RUMIŃSKI Jakub UKS Lipusz 95 U16 PM -1.2 V
2 s 4 13.04 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -1.2 -- GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1
3 s 4 13.18 KLEIN Łukasz SKLA Sopot 96 U16 PM -1.2 -- B.D. BEZ
4 s 4 13.47 ORZOŁ Bartłomiej WKS Flota Gdynia 95 U16 PM -1.2 --
5 s 4 14.28 STRUCZYŃSKI Arkadiusz MKS Sambor Tczew 96 U16 PM -1.2 --
1 s 5 13.00 SZEWCZYK Paweł LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM -1.0 -- #
2 s 5 13.37 BOJAR Damian RKS Rumia 95 U16 PM -1.0 --
3 s 5 13.48 RYGIELSKI Przemysław SKLA Sopot 95 U16 PM -1.0 --
4 s 5 13.57 MOROZ Karol MMKS Gdańsk 95 U16 PM -1.0 --
5 s 5 13.74 PIEŃKOWSKI Daniel KL Lechia Gdańsk 96 U16 PM -1.0 -- WRZOSEK Zbigniew
6 s 5 13.92 ADAMUS Piotr WKS Flota Gdynia 96 U16 PM -1.0 --
7 s 5 14.47 SCHULZ Tomasz MMKS Gdańsk 97 U14 PM -1.0 --
1 s 6 13.00 DĄBROWSKI Marcin SKLA Sopot 95 U16 PM -1.8 -- #
2 s 6 13.10 GÓRSKI Mateusz SKLA Sopot 95 U16 PM -1.8 --
3 s 6 13.12 CEYNOWA Maciej KL Gdynia 96 U16 PM -1.8 --
4 s 6 13.21 WIŚNIEWSKI Krzysztof KL Gdynia 95 U16 PM -1.8 --
5 s 6 13.40 STRĄCZEK Krystian SKLA Sopot 95 U16 PM -1.8 --
6 s 6 13.68 KULIK Piotr SKLA Sopot 96 U16 PM -1.8 -- GALIKOWSKI Marek BEZ
7 s 6 14.40 SOJDA Sylwester AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM -1.8 --
8 s 6 14.46 PIETNIUN Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM -1.8 --
1 f 11.62 LADEMANN Radosław LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM -1.0 III
2 f 11.79 MISIORSKI Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM -1.0 IV #
3 f 12.01 MUDLAFF Tomasz LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM -1.0 IV JASKUŁKA Teresa Z/2982/11 2017 2
4 f 12.24 MUCHOWSKI Maciej SKLA Sopot 95 U16 PM -1.0 V
5 f 12.28 WOSIŃSKI Damian ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM -1.0 V #
6 f 12.69 IWAŃSKI Aleksander SKLA Sopot 95 U16 PM -1.0 V
300 m M
1 s 1 38.40 RUMIŃSKI Jakub UKS Lipusz 95 U16 PM III
2 s 1 39.72 MUDLAFF Tomasz LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM IV JASKUŁKA Teresa Z/2982/11 2017 2
3 s 1 41.45 POŁOM Tomasz SKLA Sopot 95 U16 PM V
4 s 1 43.41 KACZOROWSKI Przemysław MLKS Baszta Bytów 95 U16 PM --
5 s 1 44.87 LIPIŃSKI Oliwer UKS Lipusz 96 U16 PM --
6 s 1 46.85 BULMAN Piotr UKS Jedynka Reda 96 U16 PM --
1 s 2 39.63 PIANKOWSKI Patryk MLKS Baszta Bytów 95 U16 PM IV
2 s 2 39.72 BOLDA Marek LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM IV #
3 s 2 40.40 ZABŁOCKI Aleksander SKLA Sopot 95 U16 PM IV #
4 s 2 44.02 JAKUBEK Paweł MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
5 s 2 44.81 JAMROS Kamil MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
6 s 2 45.89 KROPLEWSKI Dawid UKS Olimpijczyk Skorzewo 96 U16 PM --
7 s 2 45.89 CHRAPKOWSKI Patryk UKS Olimpijczyk Skorzewo 97 U14 PM --
1 s 3 39.30 KRUSZCZYŃSKI Jakub SKLA Sopot 95 U16 PM IV
2 s 3 40.83 GÓRSKI Mateusz SKLA Sopot 95 U16 PM V
3 s 3 40.99 PIECEK Kordian SKLA Słupsk 95 U16 PM V
4 s 3 42.01 FROELKE Krystian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM V
5 s 3 43.79 FIERKA Przemysław LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 96 U16 PM -- #
6 s 3 43.98 KĘDZIERSKI Paweł KL Lechia Gdańsk 96 U16 PM --
1 s 4 40.64 BARYŁA Jan MMKS Gdańsk 95 U16 PM V #
2 s 4 40.97 SIUDA Filip LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM V
3 s 4 41.75 SOKÓŁ Paweł ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM V #
4 s 4 41.97 KLOFCZYŃSKI Bartosz LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM V
5 s 4 42.48 GÓRSKI Mateusz LKB im. Braci Petk Lębork # 96 U16 PM V B.D. Z/0199/13 2015 BEZ
6 s 4 46.02 FRUCZEK Patryk MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
600 m M
1 s 1 1:30.31 SAROSIEK Patryk MKL Lider Malbork 95 U16 PM III ŁUKASZ Godlewski Z/4457/11 2012 4
2 s 1 1:32.20 KOTOWSKI Tomasz LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM IV
3 s 1 1:32.87 WICHROWSKI Patryk RKS Rumia 95 U16 PM IV
4 s 1 1:33.37 GRABKOWSKI Piotr SKLA Sopot 95 U16 PM IV B.D. # 3
5 s 1 1:33.74 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka # 96 U16 PM IV #
6 s 1 1:34.11 SULIKOWSKI Szymon SKS Sokół Malbork 96 U16 PM IV SAJKOWSKI Norbert 3
7 s 1 1:34.70 WENT Dawid LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM IV
8 s 1 1:38.73 JURKIEWICZ Bartosz RKS Rumia 95 U16 PM V
9 s 1 1:43.02 MROŻEK Krystian UKS Wiking Rychnowy 95 U16 PM -- #
10 s 1 1:49.89 SKOWERA Patryk RKS Rumia 96 U16 PM --
1 s 2 1:34.81 FRANKOWICZ Aleksander KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM IV
2 s 2 1:34.91 BRAUN Wojciech LLKS Smętowo Graniczne # 95 U16 PM IV NOWAKOWSKI Karol Z/0820/11 2013 3
3 s 2 1:35.33 LABUCHN Maciej LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM V #
4 s 2 1:37.15 POKORSKI Wojciech MLKS Baszta Bytów 95 U16 PM V
5 s 2 1:41.57 TOPOLSKI Dominik SKS Sokół Malbork 96 U16 PM -- B.D.
6 s 2 1:45.68 PILAT Jan MMKS Gdańsk 95 U16 PM -- #
7 s 2 1:47.89 PRZEPIÓRKA Jakub LKB im. Braci Petk Lębork # 96 U16 PM --
8 s 2 1:50.28 KLAHS Jakub LKS Ziemi Puckiej Puck 96 U16 PM --
9 s 2 1:54.23 PARACKI Konrad KUKS Remus Kościerzyna 96 U16 PM --
10 s 2 1:56.43 JEDRZEJEWSKI Maciej MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
1 s 3 1:34.60 JAKUBOWSKI Michał MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM IV #
2 s 3 1:37.28 MORGIEL Piotr UKS Jedynka Reda 95 U16 PM V
3 s 3 1:41.49 STOLTMANN Wojciech MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 95 U16 PM --
4 s 3 1:45.06 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 97 U14 PM -- B.D. # 3
5 s 3 1:45.62 WAWRZONKOWSKI Przemysław LLKS Smętowo Graniczne # 97 U14 PM --
6 s 3 1:51.61 SMOLUCHOWSKI Dawid ULKS Talex Borzytuchom 97 U14 PM --
7 s 3 1:53.45 ANDRUSZYŃSKI Maciej UKS Jedynka Reda 96 U16 PM --
8 s 3 1:54.33 PRZEPIÓRKA Łukasz LKB im. Braci Petk Lębork # 98 U14 PM -- B.D. Z/0346/14 2014 BEZ
9 s 3 1:54.86 JANUSZKIEWICZ Jarosław RKS Rumia 95 U16 PM --
10 s 3 1:59.47 STRUPIŃSKI Adam LKB im. Braci Petk Lębork # 96 U16 PM -- B.D. Z/1860/12 2013 BEZ
11 s 3 2:04.29 PIOTROWSKI Patryk UKS Jedynka Reda 96 U16 PM --
1000 m M
1 s 1 2:42.37 RUDNIK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 95 U16 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/0750/11 2018 1
2 s 1 2:43.95 MIANOWSKI Mariusz LKB im. Braci Petk Lębork # 95 U16 PM IV B.D. Z/1060/11 2013 BEZ
3 s 1 2:44.76 KOSIŃSKI Tomasz ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM IV
4 s 1 2:45.42 KANIGOWSKI Marcin KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM IV #
5 s 1 2:51.26 KRZOSKA Patryk MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 96 U16 PM V
6 s 1 2:52.27 WYSOCKI Krzysztof MKS Sambor Tczew 96 U16 PM V
7 s 1 2:55.12 KRZYŻANOWSKI Patryk SKLA Sopot 95 U16 PM V B.D. #
8 s 1 2:58.50 SZCZEPAŃSKI Bartłomiej UKS Wiking Rychnowy 95 U16 PM V
9 s 1 3:04.78 GROTCH Hieronim LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 95 U16 PM --
10 s 1 3:14.10 BODAL Bartek MMKS Gdańsk 96 U16 PM --
11 s 1 3:16.18 ŁĘCZYŃSKI Karol LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 95 U16 PM --
12 s 1 3:28.33 ROŻENKO Damian UKS Jedynka Reda 96 U16 PM --
1 s 2 3:00.36 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA -- MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0519/13 2019
2 s 2 3:00.73 OBECNY Mateusz CMKL Człuchów 97 U14 PM -- #
3 s 2 3:00.90 DZIENNIAK Mikołaj LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 97 U14 PM --
4 s 2 3:01.39 FLORCZYŃSKI Łukasz SKS Sokół Malbork # 96 U16 PM -- ŁUKASZ Godlewski SAJKOWSKI Norbert Z/1629/12, Z/1629/12 , 2014 BEZ
5 s 2 3:01.89 KUNA Tomasz SKLA Słupsk 95 U16 PM --
6 s 2 3:04.41 BACZYŃSKI Dawid SKLA Sopot 96 U16 PM --
7 s 2 3:05.49 PAWŁOWSKI Kamil MMKS Gdańsk 95 U16 PM -- #
8 s 2 3:09.60 CHEREK Robert SKLA Sopot 96 U16 PM --
9 s 2 3:09.66 URBANOWICZ Tomasz MMKS Gdańsk 96 U16 PM -- #
10 s 2 3:14.19 SERKOWSKI Patryk KUKS Remus Kościerzyna 97 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0130/13 2017 2
11 s 2 3:26.52 MELLER Eryk SKLA Sopot 97 U14 PM -- B.D. # 5
12 s 2 3:30.24 NARÓG Dominik SKLA Sopot 95 U16 PM --
1 s 3 3:02.10 ZIEŃCZUK Przemysław MMKS Gdańsk 96 U16 PM -- #
2 s 3 3:02.34 PSZCZOLIŃSKI Piotr MMKS Gdańsk 95 U16 PM -- #
3 s 3 3:02.41 GLIWA Jakub SKLA Sopot 97 U14 PM --
4 s 3 3:03.08 DUCHNOWSKI Adam MMKS Gdańsk 96 U16 PM -- #
6 s 3 3:07.28 GZELA Adam SKLA Sopot 95 U16 PM --
6 s 3 3:11.90 BRZESKI Krzysztof WKS Flota Gdynia 95 U16 PM --
7 s 3 3:19.54 KURS Maciej UKS Olimpijczyk Skorzewo 96 U16 PM --
8 s 3 3:45.96 PIĄTEK Daniel MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
9 s 3 3:46.63 MALKOWSKI Piotr LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 98 U14 PM --
10 s 3 3:51.41 MALKOWSKI Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 99 U12 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech
2000 m M
1 s 1 6:21.35 SERAFINOWSKI Dominik ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM V
2 s 1 6:34.74 JAKUĆ Denis ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM V
3 s 1 6:45.70 ORYNYCZ Paweł SKLA Słupsk 96 U16 PM --
4 s 1 6:47.58 GUZOWSKI Denis ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0637/12 2016 3
5 s 1 6:51.01 PLUTO-PRĄDZYŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM --
6 s 1 7:00.41 WILMA Dawid ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM --
7 s 1 7:40.58 GRALAK Dawid SKLA Słupsk 95 U16 PM --
8 s 1 7:44.03 SŁOMSKI Damian SKLA Słupsk 96 U16 PM --
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.68 BURCZYK Marcin MKS Sambor Tczew 95 U16 PM -1.2 III
2 s 1 16.77 FORDUŃSKI Paweł MKS Sambor Tczew 95 U16 PM -1.2 III
3 s 1 18.98 ZIÓŁKOWSKI Radosław MKS Sambor Tczew 95 U16 PM -1.2 --
300 m pł M
1 s 1 43.64 PAWŁOWICZ Damian ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM IV #
2 s 1 43.92 LASOCKI Patryk MKS Sambor Tczew 95 U16 PM IV
3 s 1 45.89 SZPRENIEC Damian AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM V #
4 s 1 46.42 TREDER Tadeusz ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM V
5 s 1 49.13 MROZIEWICZ Michał CMKL Człuchów 96 U16 PM --
6 s 1 50.66 REGULSKI Szymon MKS Sambor Tczew 95 U16 PM --
4x100 m M
1 s 1 48.31 MIŁKOWSKI Adrian
DĄBROWSKI Marcin
IWAŃSKI Aleksander
ZABŁOCKI Aleksander
SKLA Sopot 95
95
95
95
U16 POM --


2 s 1 48.81 SOKÓŁ Paweł
KOSIŃSKI Tomasz
PAWŁOWICZ Damian
WOSIŃSKI Damian
ULKS Talex Borzytuchom 96
95
95
96
U16 POM --


3 s 1 50.19 PIECEK Kordian
ORYNYCZ Paweł
NURKOWSKI Patryk
BARAN Adrian
SKLA Słupsk 95
96
96
96
U16 POM --


4 s 1 50.34 LISIECKI Paweł
PYCKA Mariusz
BARYŁA Jan
GROSH Remigiusz
MMKS Gdańsk 95
95
95
95
U16 POM --


5 s 1 50.77 FROELKE Krystian
RUDNIK Damian
KRZOSKA Patryk
MISIORSKI Dawid
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 96
95
96
95
U16 POM --
WRÓBLEWSKI Jarosław

Z/0750/11
2018
1
6 s 1 51.50 CHWARZYŃSKI Krzysztof
JAKUĆ Denis
MAKURAT Michał
TREDER Tadeusz
ULKS Talex Borzytuchom 95
95
96
95
U16 POM --


7 s 1 51.77 PIETNIUN Patryk
SZPRENIEC Damian
SOJDA Sylwester
JABŁOŃSKI Patryk
AZS-AWFiS Gdańsk 96
96
96
96
U16 POM --


Wzwyż M
1 f 1 1.80 MAŁKIEWICZ Michał MKS Sambor Tczew 95 U16 PM IV
2 f 1 1.60 WOJDAN Adrian WKS Flota Gdynia 95 U16 PM --
3 f 1 1.60 RÓZGA Simon SKLA Sopot 95 U16 PM -- #
4 f 1 1.55 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 96 U16 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1
5 f 1 1.55 GŁADKIEWICZ Kamil SKLA Sopot 95 U16 PM --
6 f 1 1.50 KUBISZ Tomasz SKLA Sopot 95 U16 PM --
7 f 1 1.50 PRZYBYLSKI Daniel RKS Rumia 95 U16 PM --
8 f 1 1.45 ŚWIATCZYŃSKI Maciej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 97 U14 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/1522/13 2018 BEZ
9 f 1 1.45 FLAK Piotr LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 97 U14 PM -- #
10 f 1 1.45 KOSCIELAK Wojciech MMKS Gdańsk 95 U16 PM --
11 f 1 1.40 RUDEK Szymon WKS Flota Gdynia 98 U14 PM -- B.D. # 2
Tyczka M
1 f 1 3.10 NACZKE Krystian Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM V
2 f 1 2.80 PILC Damian Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM V
3 f 1 2.70 GRUBBA Artur Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM --
4 f 1 2.60 ALBECKI Mateusz Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 95 U16 PM --
5 f 1 2.30 SABOWSKI Patryk MKS Sambor Tczew 95 U16 PM --
6 f 1 2.20 MODLISZEWSKI Maciej MKS Sambor Tczew 95 U16 PM --
W dal M
1 f 1 5.70 CHWARZYŃSKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM -0.4 V #
2 f 1 5.67 CISKOWSKI Jakub RKS Rumia 96 U16 PM -1.4 V
3 f 1 5.18 KOWALCZYK Michał UKS Jedynka Reda 96 U16 PM 0.0 --
4 f 1 5.06 GRABOWSKI Ignacy KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM -0.6 --
5 f 1 4.96 LISIECKI Paweł MMKS Gdańsk 95 U16 PM -0.4 -- #
6 f 1 4.91 CEYNOWA Maciej KL Gdynia 96 U16 PM -0.4 --
7 f 1 4.85 ORZOŁ Bartłomiej WKS Flota Gdynia 95 U16 PM -0.6 --
8 f 1 4.84 PRZYBORSKI Adrian MMKS Gdańsk 95 U16 PM 0.0 -- #
9 f 1 4.78 WIŚNIEWSKI Krzysztof KL Gdynia 95 U16 PM -0.2 --
10 f 1 4.77 WIERSZYLO Miłosz MMKS Gdańsk # 95 U16 PM -0.2 -- #
11 f 1 4.72 KLEIN Łukasz SKLA Sopot 96 U16 PM -0.6 -- B.D. BEZ
12 f 1 4.70 SIDŁO Michał MMKS Gdańsk 95 U16 PM -0.1 -- #
13 f 1 4.69 HINC Oskar KL Lechia Gdańsk 96 U16 PM -0.4 --
14 f 1 4.54 ŚWIĄDER Wojciech SKLA Sopot 95 U16 PM -0.1 --
15 f 1 4.52 WESTFAL Bartosz SKLA Sopot 95 U16 PM -0.2 --
16 f 1 4.50 WELTROWSKI Piotr SKLA Sopot 96 U16 PM -0.6 -- CZAJA Bogdan # BEZ
17 f 1 4.43 KAFTAN Robert MMKS Gdańsk 95 U16 PM -0.2 --
18 f 1 4.41 ŻUCHOWSKI Krzysztof UKS Jedynka Reda 96 U16 PM 0.0 --
19 f 1 4.37 STEC Emilian SKLA Słupsk 96 U16 PM -0.8 --
20 f 1 3.83 JAKUBOWSKI Dominik WKS Flota Gdynia # 99 U12 PM -0.4 --
21 f 1 3.41 BUTKIEWICZ Dorian KL Gdynia 96 U16 PM -0.3 --
Kula (5) M
1 f 1 11.82 LEŚNIK Łukasz UKS Jedynka Reda 95 U16 PM V
2 f 1 11.12 PYCKA Mariusz MMKS Gdańsk 95 U16 PM V
3 f 1 10.90 WÓJTOWICZ Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM V #
4 f 1 10.87 ROBAKOWSKI Filip SKLA Sopot 95 U16 PM V #
5 f 1 10.71 WOŹNIAK Wojciech MKS Sambor Tczew 95 U16 PM V
6 f 1 10.65 KLIMKIEWICZ Jakub SKLA Sopot 95 U16 PM V
7 f 1 10.40 ORLAŃCZYK Wojciech SKLA Sopot 95 U16 PM --
8 f 1 10.38 JAKS Daniel UKS Jedynka Reda 95 U16 PM --
9 f 1 10.03 KASZUBOWSKI Sergiusz UKS Lipusz 95 U16 PM --
10 f 1 9.86 TOBIASZ Aleksander SKLA Sopot 95 U16 PM --
11 f 1 9.42 RYBA Sebastian LKS Ziemi Puckiej Puck 96 U16 PM -- #
12 f 1 9.19 KIELBRATOWSKI Dawid SKLA Sopot 95 U16 PM -- #
13 f 1 8.47 MAKURAT Michał ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM --
14 f 1 8.44 SADOWSKI Piotr LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM -- #
15 f 1 8.42 BIENIARZ Paweł SKLA Sopot 95 U16 PM --
16 f 1 7.99 WRÓBEL Szymon SKLA Słupsk 96 U16 PM -- #
Dysk (1) M
1 f 1 43.26 WELENC Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM III
2 f 1 35.76 KASZUBOWSKI Sergiusz UKS Lipusz 95 U16 PM IV
3 f 1 35.55 KUPIS Maciej SKLA Sopot 95 U16 PM IV #
4 f 1 34.72 WOŹNIAK Wojciech MKS Sambor Tczew 95 U16 PM V
5 f 1 33.06 STUDZIŃSKI Mateusz KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM V
6 f 1 32.10 NOGA Przemysław LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 95 U16 PM V
7 f 1 30.67 ROBAKOWSKI Filip SKLA Sopot 95 U16 PM -- #
8 f 1 30.28 CZARNOTTA Dawid KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM -- #
9 f 1 27.76 KWIATKOWSKI Sebastian KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM --
10 f 1 25.26 KOWALSKI Bartosz KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM -- #
11 f 1 24.69 LEWANDOWSKI Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM --
12 f 1 24.30 KOWALSKI Kamil KKL Rodło Kwidzyn 96 U16 PM --
13 f 1 22.98 GRZEGORCZYK Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk 96 U16 PM --
14 f 1 22.44 JĘDRZEJEWSKI Przemysław KKL Rodło Kwidzyn 95 U16 PM -- #
Młot (5) M
1 f 1 47.98 KRĘCKI Sławomir AZS-AWF Warszawa # 95 U16 MZ IV
2 f 1 31.03 CESARSKI Tomasz LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 95 U16 PM V
3 f 1 30.98 WRZAŁKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP V B.D. B.D. # 1
4 f 1 27.23 LANGOWSKI Tomasz LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 95 U16 PM --
5 f 1 19.77 DŁUŻEWSKI Michał LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 95 U16 PM --
Oszczep (600) M
1 f 1 52.25 WRÓBEL Szymon SKLA Słupsk 96 U16 PM III #
2 f 1 49.30 KRUSZEWSKI Dariusz UKS Jedynka Reda 96 U16 PM III
3 f 1 44.71 MINKIEWICZ Mariusz ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM IV #
4 f 1 41.25 REJMUS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM V DZIĄBA Boguslaw # Z/2561/11 2015 3
5 f 1 38.28 DORSZ Błażej LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM V
6 f 1 36.57 WÓJTOWICZ Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U16 PM -- #
7 f 1 35.04 GÓRNY Mariusz KL Lechia Gdańsk 96 U16 PM -- #
8 f 1 35.00 MARGLARCZYK Patryk SKLA Słupsk 96 U16 PM --
9 f 1 34.07 GAJEWSKI Mateusz MKS Sambor Tczew 95 U16 PM --
10 f 1 32.90 KUNCEWICZ Filip MKS Sambor Tczew 95 U16 PM --
11 f 1 32.53 WIŚNIEWSKI Mateusz SKLA Sopot 96 U16 PM -- #
12 f 1 31.46 KONOFAŁ Patryk LKS Fenix Słupsk # 96 U16 PM -- #
13 f 1 30.82 ZALEWSKI Piotr ULKS Talex Borzytuchom 95 U16 PM -- #
14 f 1 30.66 GRULKOWSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM -- #
15 f 1 29.45 LIPSKI Oskar SKLA Słupsk 96 U16 PM --
16 f 1 28.31 MAZUR Michał AZS-AWFiS Gdańsk 95 U16 PM -- #
17 f 1 27.38 ADAMUS Piotr WKS Flota Gdynia 96 U16 PM --
18 f 1 27.09 GOSCH Maciej SKLA Sopot 95 U16 PM --
19 f 1 26.64 MAKURAT Michał ULKS Talex Borzytuchom 96 U16 PM --
20 f 1 22.39 KOSTEWICZ Kamil UKS Jedynka Reda 96 U16 PM --
Chód 5 km M
1 s 1 29:26.62 KAIM Artur KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM IV STASIEWICZ Mirosław Z/5059/11 2012 4
2 s 1 29:42.34 ANDREARCZYK Krystian KL Lechia Gdańsk 95 U16 PM IV
3 s 1 32:33.40 OŻAROWSKI Bartosz MMKS Gdańsk 95 U16 PM -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.4082541465759 sekund