Szprotawa 08.05.2010
XI Mityng Chrobrego i Ottona III
600 m K
1 1:42.58 KLAPP Anna MKST Astra Nowa Sól # 95 U16 LB III
2 1:45.54 KURYŚ Wiktoria LLKS Osowa Sień # 96 U16 LB IV #
3 1:47.05 ZAJĄC Lidia LLKS Osowa Sień 96 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej # Z/0333/12 2017 3
4 1:48.21 ZUTEREK Patrycja MKST Astra Nowa Sól # 95 U16 LB V
5 1:53.66 DAŃCZAK Vanessa LLKS Osowa Sień 97 U14 LB -- ORŁOWSKI Andrzej # Z/1599/13 2016 BEZ
6 1:54.58 JAWNIAK Agnieszka MLKS Agros Żary 96 U16 LB -- #
7 1:57.53 DERYNG Roksana ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB --
8 1:59.47 WITUCKA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB --
9 2:06.85 PACHAŁKO Aleksandra MLKS Agros Żary 95 U16 LB --
10 2:10.02 SUCHIŃSKA Justyna ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB --
800 m K
1 2:21.80 PAWŁOWSKA Marika WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4547/11 2013 2
2 2:21.84 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/4540/11 2019
3 2:22.32 SERWATKA Bernadetta ULKS Uczniak Szprotawa 91 U20 LB III
4 2:28.53 DERNOWSKA Natalia ULKS Uczniak Szprotawa 91 U20 LB IV
5 2:29.78 LAZAR Dominika SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP IV MOTYL Edward B.D. Z/1726/11 2015 BEZ
6 2:30.08 SEMKŁO Agata LLKS Osowa Sień # 94 U18 LB IV #
Wzwyż K
1 1.70 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra 91 U20 LB I B.D. # M
2 1.50 DOBROWOLSKA Renata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB IV #
3 1.45 STASIŁOWICZ Anna WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP IV
4 1.35 CZERWIŃSKA Joanna niest. Wrocław # 95 U16 DS -- B.D.
5 1.35 SZYLER Kinga MLKS Agros Żary 96 U16 LB --
6 1.35 PUCHALSKA Kornelia MUKS Legnica # 95 U16 DS -- SZCZUPAK Andrzej # Z/4465/11 2012 3
7 1.30 CIERŻNIAK Malwina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
8 1.30 JUSZCZAK Kinga ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB -- B.D. # 3
Kula (3) K
1 10.92 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U16 DS IV PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
2 9.86 JABŁOŃSKA Margareta ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB IV #
3 9.73 PUCHALSKA Kornelia MUKS Legnica # 95 U16 DS V SZCZUPAK Andrzej # Z/4465/11 2012 3
4 9.12 HNATYSZYN Kinga ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB V
5 9.08 MAZURKIEWICZ Marta ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB V
6 8.71 CHLEBOWSKA Dominika WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP V
7 7.82 ROTENSZTRAUCH Adrianna ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB -- #
8 6.71 CZERWIŃSKA Joanna niest. Wrocław # 95 U16 DS -- B.D.
Kula (4) K
1 11.63 DOBROWOLSKA Beata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB III #
2 10.95 DOBROWOLSKA Renata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB III #
3 10.28 SOJKA Joanna WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP III
4 10.05 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB III WALCZAK Jerzy B.D. # Z/1396/11 2019 1
5 8.76 MANIA Ewa WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP -- #
6 7.31 MANIECKA Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
7 6.88 TOMIAK Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP --
8 6.16 DRYKA Beata WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP -- B.D. BEZ
Dysk (0.75) K
1 32.28 ROTENSZTRAUCH Adrianna ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB IV #
2 32.25 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U16 DS IV PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
3 31.33 MARSZAŁEK Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB IV
4 29.03 MAZURKIEWICZ Marta ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB IV
5 23.93 MOC Patrycja ULKS Uczniak Szprotawa 96 U16 LB -- #
6 23.71 HNATYSZYN Kinga ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB --
Dysk (1) K
1 39.31 SOJKA Joanna WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP II
2 30.50 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB IV WALCZAK Jerzy B.D. # Z/1396/11 2019 1
3 29.02 MANIECKA Katarzyna WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP IV
4 28.83 TOMIAK Marta WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP IV
Oszczep (600) K
1 39.71 NOWAK Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 91 U20 WP II
2 34.88 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U16 DS III PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
3 34.56 DOBROWOLSKA Beata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB III #
4 34.54 BUDZIŁŁO Katarzyna ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB III
5 33.36 DOBROWOLSKA Renata LLKS Osowa Sień 92 U20 LB IV #
6 28.81 MALINOWSKA Renata WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP --
7 27.72 MANIA Ewa WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP -- #
8 22.35 POWIADA Joanna ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB --
9 20.95 DRYKA Beata WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP -- B.D. BEZ
10 20.42 KUBERSKA Paulina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
600 m M
1 1:33.90 DALECKI Mateusz LKS Lubusz Słubice 96 U16 LB IV
2 1:36.38 BURA Dawid LLKS Osowa Sień 95 U16 LB V
3 1:37.89 ŚWIĘTANOWSKI Łukasz MLKS Agros Żary 95 U16 LB V #
4 1:39.86 ZUBRZYCKI Bartosz LLKS Osowa Sień 95 U16 LB V #
5 1:40.50 TYLKOWSKI Daniel MLKS Agros Żary 96 U16 LB --
6 1:40.57 NOWAK Kamil UKS Szafir Wałbrzych 96 U16 DS --
7 1:52.71 WISZ Mateusz MLKS Agros Żary 96 U16 LB -- #
800 m M
1 2:06.63 FURMAN Jakub WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U18 WP IV POLAK Mirosław Z/4553/11 2013 3
2 2:13.33 POPKO Miłosz SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP --
3 2:16.48 LANGNER Wojciech LLKS Osowa Sień 91 U20 LB --
1000 m M
1 2:33.04 WIERZBICKI Sebastian AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB --
2 2:33.73 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB --
3 2:36.06 MUSIOŁ Bartosz ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB -- B.D. # BEZ
4 2:53.93 SOKALSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól # 96 U16 LB V
5 2:55.26 BORKOWSKI Patryk MLKS Agros Żary 95 U16 LB V
6 2:55.46 POKORA Paweł LKS Lubusz Słubice 95 U16 LB V
7 3:04.04 TOMIAK Mirosław WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0822/12 2014 BEZ
8 3:08.00 LASZCZOWSKI Dawid LLKS Osowa Sień 95 U16 LB -- #
9 3:09.65 DZIEKAŃSKI Szymon ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB -- #
10 3:27.79 OLEJARZ Hubert ZLKL Zielona Góra 96 U16 LB --
11 3:39.00 WODOSŁAWSKI Alan MKST Astra Nowa Sól # 97 U14 LB --
12 3:53.91 MAŃCZYŃSKI Arkadiusz WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U14 WP --
13 3:54.38 PILARSKI Wojciech MKST Astra Nowa Sól # 98 U14 LB --
14 3:59.48 CZAPLICKI Maciej MKST Astra Nowa Sól # 98 U14 LB --
1500 m M
1 4:12.67 MOSZAK Szymon ZLKL Zielona Góra 84 Sen LB --
2 4:54.46 KEMPA Jan UKS Barnim Goleniów # 94 U18 ZP --
3000 m M
1 8:35.95 SKORUPA Marek UKS Barnim Goleniów # 91 U20 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1333/11 2017 1
2 8:51.52 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól # 88 U23 LB III BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2019 3
3 8:52.15 MATUSZCZAK Rafał LLKS Osowa Sień 94 U18 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/1807/11 2017 1
4 9:21.92 WOSTAL Aleksander LLKS Osowa Sień # 92 U20 LB IV ORŁOWSKI Andrzej B.D. Z/2297/11 2016 3
5 9:23.08 ISAŃSKI Zbigniew LKS Lubusz Słubice 89 U23 LB --
6 9:32.57 KĘDZIERSKI Michał WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP IV
7 9:44.10 ŁAWROWSKI Michał SKS Unia Swarzędz # 93 U18 WP IV B.D. ŁAWROWSKI Michał , Z/2299/11 , 2017 2
8 9:54.53 NIKOROWSKI Piotr LLKS Osowa Sień 93 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1815/11 2014 BEZ
9 9:56.86 BELGRAU Szymon MKL Szczecin # 94 U18 ZP IV NOWICKI Bartosz # Z/3916/11 2019
10 9:59.67 ZALEWSKI Paweł WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP IV
11 10:00.26 DROBNIK Piotr LLKS Osowa Sień 93 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej B.D. Z/1812/11, Z/1812/11 2017, 2019 1
Wzwyż M
1 2.05 KARGULEWICZ Artur WKS Śląsk Wrocław # 89 U23 DS II
2 1.85 ROSZKOWSKI Daniel ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB III
3 1.75 WERSTLER Stanisław MLKS Agros Żary 93 U18 LB IV #
4 1.73 OSTROWSKI Piotr ZLKL Zielona Góra # 95 U16 LB V B.D. # 3
5 1.70 SIWAK Grzegorz MLKS Agros Żary 96 U16 LB V #
6 1.30 JACH Sebastian ZLKL Zielona Góra # 96 U16 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. # Z/0904/12 2019 2
Kula (5) M
1 17.74 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS I SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M
2 13.99 PAWELSKI Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB III #
3 13.72 SARKIS Konrad ULKS Uczniak Szprotawa 93 U18 LB III
4 13.03 KUROSZ Michał ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB IV
5 12.26 RYBARCZYK Aleksander niest. Z.Góra # 93 U18 LB --
6 11.85 DRYZEK Damian ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB --
7 11.41 BIAZIK Bartosz MLKS Agros Żary 94 U18 LB -- #
8 11.11 RZYSZCZAK Paweł ZLKL Zielona Góra 95 U16 LB V
9 11.06 RZECHOWSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB V #
10 10.15 WOŁKOWSKI Karol ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB -- #
11 9.45 STORA Adam MLKS Agros Żary 96 U16 LB --
12 9.02 FRĄCZAK Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP --
13 8.83 PACHURKA Michał ULKS Uczniak Szprotawa 96 U16 LB -- #
14 8.25 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U14 LB -- KOTWICA Czesław # Z/0201/14 2019
Kula (7.26) M
1 16.92 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa 86 Sen LB I SZWARC Zygmunt 1
2 14.89 SIEREWICZ Kacper ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB I B.D. 1
3 14.48 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68 Masters LB II PAWELSKI Grzegorz 2
4 14.24 STOLARCZYK Marek LKS Lubusz Słubice 64 Masters LB II STOLARCZYK Marek # Z/3898/18 2019 2
5 12.97 ZIUŁCZYK Patryk ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB III
6 9.90 PACZKOWSKI Marcin WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP --
7 8.96 MASZNER Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP --
Dysk (1) M
1 47.45 PAWELSKI Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB II #
2 43.47 WOŁKOWSKI Karol ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB III #
3 43.39 RZECHOWSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB III #
4 38.72 FRĄCZAK Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U16 WP IV
5 37.49 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB IV SZWARC Zygmunt B.D. SZWARC Zygmunt # Z/2300/11 2019
6 32.50 PACHURKA Michał ULKS Uczniak Szprotawa 96 U16 LB V #
7 29.54 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U14 LB -- KOTWICA Czesław # Z/0201/14 2019
Dysk (1.5) M
1 58.02 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS I SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M
3 45.27 FRĄC Maciej ZLKL Zielona Góra # 93 U18 LB II
4 32.35 RYBARCZYK Aleksander niest. Z.Góra # 93 U18 LB --
5 28.31 DRYZEK Damian ZLKL Zielona Góra 93 U18 LB --
Dysk (1.75) M
1 37.21 KUBÓW Krystian ULKS Uczniak Szprotawa 91 U20 LB IV
2 37.14 MASZNER Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP IV
3 35.07 RUDZKI Konrad ULKS Uczniak Szprotawa 92 U20 LB IV
4 33.82 PACZKOWSKI Marcin WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP IV
5 31.30 ROSZKOWSKI Daniel ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB --
6 23.21 ŻURAWSKI Marcin AZS-AWF Gorzów 92 U20 LB --
Dysk (2) M
1 52.38 GRZEGORCZYK Kamil ULKS Uczniak Szprotawa 86 Sen LB I SZWARC Zygmunt 1
2 49.80 STOLARCZYK Marek LKS Lubusz Słubice 64 Masters LB I STOLARCZYK Marek # Z/3898/18 2019 2
3 44.03 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68 Masters LB II PAWELSKI Grzegorz 2
4 35.10 MASZNER Patryk WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP III
5 32.47 KACZOR Paweł ULKS Uczniak Szprotawa 90 U23 LB --
6 28.80 PACZKOWSKI Marcin WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP --
Oszczep (600) M
1 51.18 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB III SZWARC Zygmunt B.D. SZWARC Zygmunt # Z/2300/11 2019
2 39.54 RZECHOWSKI Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB V #
3 35.63 WOŁKOWSKI Karol ULKS Uczniak Szprotawa 95 U16 LB -- #
4 33.43 JACH Sebastian ZLKL Zielona Góra # 96 U16 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. # Z/0904/12 2019 2
Oszczep (700) M
1 57.04 FRĄC Maciej ZLKL Zielona Góra # 93 U18 LB II
2 53.94 PAWELSKI Marcin AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB III B.D. 3
3 47.63 LASKOWSKI Michał AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB IV
4 39.96 RYGIELSKI Dawid ZLKL Zielona Góra 94 U18 LB --
Oszczep (800) M
1 77.16 FRĄCKIEWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 89 U23 LB M B.D. 1
2 56.40 KNAP Tomasz AZS-AWF Gorzów 82 Sen LB II
3 51.85 BRZOZOWSKI Łukasz AZS-AWF Gorzów 92 U20 LB III
4 51.37 PAWELSKI Marcin AZS-AWF Gorzów 93 U18 LB III B.D. 3
5 46.02 RUDZKI Konrad ULKS Uczniak Szprotawa 92 U20 LB IV
6 44.87 RIMKE Przemysław WMLKS Nadodrze Powodowo 92 U20 WP IV
7 41.40 ROSZKOWSKI Daniel ZLKL Zielona Góra 92 U20 LB IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.6283829212189 sekund