Kraków 15.05.2010
IV OPK w LA
800 m K
1 2:12.89 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów # 89 U23 PK II KOWAL Piotr # Z/0093/11 2018 MM
2 2:13.58 PALKA Adrianna KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA II #
3 2:17.54 SŁAWIK Maria KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III SUDOŁ Grzegorz # Z/0092/11 2018 1
4 2:22.61 ZIMNICKA Marta niest. Kraków # 85 Sen MA III
5 2:24.31 MARMON Sara KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA III B.D. # 2
6 2:30.05 KUROWSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS IV #
7 2:30.74 RZYMEK Sabina MLUKS Tarnów 94 U18 MA IV #
8 2:31.27 PODSIADŁO Roksana WKS Wawel Kraków 92 U20 MA IV #
9 2:41.53 NATONIK Joanna UKS Gminy Brzeszcze # 96 U16 MA --
10 2:55.97 DZIADKOWIEC Klaudia UKS Gminy Brzeszcze # 95 U16 MA --
1500 m K
1 4:32.54 WOJNA Anna ULKS Lipinki 86 Sen MA II ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/2484/11 2015 1 LDK!
2 4:52.22 DULAK Katarzyna UKS Budowlani Nowy Sącz 93 U18 MA III KLIMEK Józef B.D. # Z/0369/11 2018 3
3 5:13.74 KULKA Regina ULKS Lipinki 89 U23 MA -- WOJNA Anna Z/5014/11 2015 2
4 5:33.74 STOLARCZYK Karolina MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl # 96 U16 MA --
Wzwyż K
1 1.78 BUKOWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ I RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3847/11 2015 1
2 1.72 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA I B.D. B.D. 2
3 1.68 PRAŻUCH Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA II
4 1.64 HEJNA Edyta KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA II
5 1.40 WĄS Joanna SKS Kusy Kraków 94 U18 MA --
W dal K
1 1 5.32 JARZYNA Aleksandra WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.7 III #
2 1 5.21 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U18 MA +0.2 III ŁYSEK Tadeusz # Z/0846/11 2018 1
3 1 5.08 KOZAK Agnieszka WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +1.3 IV
6 1 4.78 DZIECH Justyna UKS Gminy Brzeszcze # 94 U18 MA -0.7 --
7 1 4.32 DUDZIK Justyna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +0.2 -- #
1 2 5.66 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot # 88 U23 PM 0.0 II
2 2 5.55 GAUDYN Weronika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +1.8 II
3 2 5.35 WŁODARCZYK Natalia KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA +1.6 III #
4 2 5.21 SZCZUREK Klaudia WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +0.1 III #
5 2 5.18 MARCHEWKA Angelika WKS Wawel Kraków 92 U20 MA -0.3 III #
6 2 4.93 DUBAJ Justyna WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +1.5 IV
7 2 4.65 CYGAN Karolina WKS Wawel Kraków 92 U20 MA +0.8 --
Kula (4) K
2 1 8.15 DEREK Klaudia MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl # 93 U18 MA --
3 1 7.88 MATYNIA Anna KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA --
1 2 9.64 ZEMAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA IV B.D. BEZ
2 2 9.39 KACZOR Klaudia KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV #
3 2 8.58 WACŁAWIK Beata WKS Wawel Kraków 92 U20 MA --
4 2 7.88 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -- #
Dysk (1) K
1 1 27.71 DURAŃSKA Sabina MUKS ILKUS Olkusz 93 U18 MA IV BORAWSKI Krzysztof BEZ
1 2 35.61 PLECHTA Marzena KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA III
2 2 34.15 SEBESTA Joanna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA III
3 2 32.17 KACZOR Klaudia KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA III #
4 2 29.77 WACŁAWIK Beata WKS Wawel Kraków 92 U20 MA IV
Oszczep (600) K
1 36.92 SZAJEWSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków # 87 Sen MA III B.D. # 3
2 35.67 KAWAŁEK Aneta KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA III
3 28.09 GORAJ Magdalena MUKS ILKUS Olkusz 90 U23 MA -- B.D. BONK Stanisław BEZ
800 m M
1 1:50.82 CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza # 88 U23 MA I CZERWIŃSKI ADAM Z/3849/11 2019 1
2 1:53.22 GURDAK Kamil MKS Stal Nowa Dęba 90 U23 PK II ZIĘBA Julian # Z/4890/11 2016 1
3 1:53.66 BRONIATOWSKI Maciej WKS Wawel Kraków 87 Sen MA II
4 1:53.98 SIÓDMIAK Andrzej LKS Stal Mielec 92 U20 PK II B.D.
5 1:57.15 BUCZKOWSKI Sławomir KS Cracovia 1906 Kraków 91 U20 MA III B.D. BEZ
6 1:58.16 KNAPIK Michał RKS Łódź # 93 U18 LD III
7 1:58.34 MAJCHERKIEWICZ Grzegorz LKS Kłos Olkusz 91 U20 MA III KOLODZIEJ Roman # BEZ
8 2:00.11 MICHNIAK Jan WKS Wawel Kraków 92 U20 MA III
9 2:02.65 DADOUCH Mohamed KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA --
10 2:06.94 BIEDA Norbert UKS Gimpel Nowy Targ 93 U18 MA IV B.D. # BEZ
12 2:11.39 GOŁĘBIOWSKI Paweł UKS Gimpel Nowy Targ 92 U20 MA --
1500 m M
1 3:55.86 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U18 PD II B.D. # Z/2485/11 2019
2 3:57.79 PAŁKA Piotr CKS Budowlani Częstochowa # 84 Sen SL II PAŁKA Piotr # Z/1643/11 2019 2
3 4:02.07 OGORZAŁY Tomasz KS AZS AWF Kraków # 86 Sen MA III #
4 4:04.64 WOŹNIAK Jakub WKS Wawel Kraków 90 U23 MA III B.D. # 3
5 4:06.01 PIECH Kacper WKS Wawel Kraków 90 U23 MA III
6 4:07.87 POTOK Daniel ULKS Lipinki # 93 U18 MA III #
7 4:08.68 CEDRO Miłosz WKS Wawel Kraków 86 Sen MA III B.D. #
8 4:09.80 MUSZYŃSKI Filip KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA III
9 4:10.72 WRONA Łukasz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 91 U20 MA III B.D. 3
10 4:11.41 NIEZGODA Marcin KKB MOSiR Krosno # 90 U23 PK III KATAN Wacław Z/3583/11 2019 3
11 4:11.42 ZABAWSKI Jarosław WKS Wawel Kraków 88 U23 MA III
12 4:11.87 KLUBA Marcin ULKS Fajfer 2001 Łapanów 93 U18 MA III B.D. BEZ
13 4:16.63 IWANIEC Mariusz KU AZS PWSZ w Tarnowie # 92 U20 MA IV #
14 4:19.26 RADWAN Michał WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA IV
15 4:22.66 PIEKARZ Krystian UKS Budowlani Nowy Sącz 93 U18 MA -- #
16 4:27.71 GAWLE Wojciech MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK --
17 4:28.88 KACZMARCZYK Tomasz MLUKS Tarnów 90 U23 MA --
18 4:29.61 PAJOR Michał ZKS Unia Tarnów 91 U20 MA -- KUCZEK Piotr # BEZ
Wzwyż M
1 1.95 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA II B.D. # 2
2 1.90 SYSAK Tomasz MKS Tempo Kęty # 83 Sen MA III
3 1.75 CIEŚLIK Miłosz UKS Tempo 5 Przemyśl # 93 U18 PK IV
W dal M
1 1 6.47 LEŚKÓW Maciej WKS Wawel Kraków 93 U18 MA +0.2 III
2 1 6.14 SĄCZAWA Jakub KS AZS AWF Kraków # 93 U18 MA +1.1 IV #
3 1 5.69 MARTYNA Bogusz WKS Wawel Kraków 94 U18 MA +0.7 -- #
4 1 5.40 GRZESIAK Bartosz UKS Gimpel Nowy Targ 93 U18 MA +0.7 -- #
5 1 5.33 LEŚNIAK Szymon WKS Wawel Kraków 94 U18 MA -0.4 --
1 2 6.82 TWARDOWSKI Adrian WKS Wawel Kraków 90 U23 MA +1.0 II #
2 2 6.63 KĘDZIOR I Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK 0.0 III
3 2 6.34 KOPROWSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA +1.4 III B.D. 3
Kula (5) M
1 14.92 KRÓL Iwan WKS Wawel Kraków 93 U18 MA III
2 13.51 KACHNIC Artur KS Cracovia 1906 Kraków 93 U18 MA III
3 12.22 KAPCIA Marcin WKS Wawel Kraków 94 U18 MA --
4 11.70 TKACZYK Michał UKS Gimpel Nowy Targ 93 U18 MA --
5 9.90 ZAWISZA Marek ULKS Lipinki 94 U18 MA --
Kula (6) M
1 15.43 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U20 SL II GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2019 MM
2 13.48 WOJTASZEK Dawid WKS Wawel Kraków # 92 U20 MA III B.D. # 3
3 12.27 WOŹNY Michał KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA IV
4 11.86 KOWALEWSKI Jakub WKS Wawel Kraków 92 U20 MA IV
5 11.29 ŁÓJ Patryk KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA IV
6 10.05 KOLAWA Michał KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -- B.D. # BEZ
Kula (7.26) M
1 17.45 GIBES Wojciech WKS Wawel Kraków 84 Sen MA I
2 17.37 HARATYK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA I
Dysk (1) M
1 33.24 KNAPIK Wojciech ULKS Lipinki 96 U16 MA V
Dysk (1.5) M
1 41.85 KRÓL Iwan WKS Wawel Kraków 93 U18 MA III
2 33.30 ZAWISZA Marek ULKS Lipinki 94 U18 MA --
Dysk (1.75) M
1 40.73 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U20 SL III GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2019 MM
2 38.47 BIELEC Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA III
Dysk (2) M
1 50.77 ROCH Bartosz KS AZS AWF Kraków # 90 U23 MA I
2 50.18 MUNIAK Michał KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA I
Oszczep (700) M
1 63.42 DYBAŁ Kamil UKS Gminy Brzeszcze # 93 U18 MA II B.D. 2
2 52.93 KACHNIC Artur KS Cracovia 1906 Kraków 93 U18 MA III
Oszczep (800) M
1 59.22 PORADZISZ Patryk WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA II #
2 57.17 ROKHOV Taras KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA II B.D. B.D. 2
3 56.79 GĄSIOR Marcin KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA II
4 46.31 KURNIK Kamil KS AZS AWF Kraków # 91 U20 MA IV
5 41.89 KOLAWA Michał KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA IV B.D. # BEZ
6 40.89 BANBUŁA Wojciech KS AZS AWF Kraków # 89 U23 MA --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0909690856934 sekund