Bydgpszcz 15.06.2002 |
||||||||||||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 60.01 | NIEWIADOMSKA Maria | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U18 | PM | III | |||||||||||||
2 | 60.36 | GŁOWACKA Marta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:16.95 | SAS Joanna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U18 | KP | II | |||||||||||||
2 | 2:17.64 | WIŚNIEWSKA Katarzyna | LUKS Inowrocław | 1984 | U20 | KP | III | |||||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4:28.34 | DZIWOSZ Katarzyna | MSKS Technik Malbork # | 1980 | U23 | PM | I | JAKUBOWSKI Marek | 3 | |||||||||||
1 | 5:03.19 | SIECIŃSKA Elżbieta | KKL Rodło Kwidzyn # | 1985 | U18 | PM | IV | KWIATKOWSKI Lech | ||||||||||||
2 | 4:32.36 | MAJ-ROKSZ Maria | KS Wejher Wejherowo # | 1980 | U23 | PM | II | |||||||||||||
3 | 4:33.59 | KULIKOWSKA Grażyna | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1983 | U20 | PM | II | |||||||||||||
4 | 4:35.70 | JABŁOŃSKA Kamila | KS Stolem Gniewino # | 1980 | U23 | PM | II | ROLBIECKI Zbigniew | ||||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 10:45.07 | KOPCZYŃSKA Danuta | KKL Rodło Kwidzyn # | 1985 | U18 | PM | III | STAWICKI Andrzej | ||||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.96 | DETTLAF Kinga | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1985 | U18 | PM | -0.8 | III | ||||||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
1 | 14.48 | WITTSTOCK Magdalena | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1979 | Sen | PM | -0.8 | I | ||||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | 66.60 | WŁODARSKA Marta | KS Wejher Wejherowo # | 1985 | U18 | PM | III | |||||||||||||
2 | 66.55 | BAKA Marta | KKL Rodło Kwidzyn # | 1985 | U18 | PM | III | KRASIŃSKI Jędrzej | ||||||||||||
3 | 71.54 | PODGÓRSKA Emilia | UKB Szubin | 1985 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
1500 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | 4:58.76 | PAPUGA Barbara | RKS Łódź | 1985 | U18 | LD | II | |||||||||||||
2 | 5:24.74 | SZULC Izabela | RKS Łódź | 1985 | U18 | LD | III | |||||||||||||
3 | 5:27.15 | JENŚ Marianna | RKS Łódź | 1985 | U18 | LD | III | |||||||||||||
4 | 5:39.59 | TREDER Dorota | ULKS Talex Borzytuchom # | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
5 | 5:39.59 | RUMIŃSKA Kamila | ULKS Talex Borzytuchom # | 1985 | U18 | PM | III | |||||||||||||
6 | 5:39.36 | MAŁEK Monika | ULKS Talex Borzytuchom # | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
2 | 1.55 | KAPŁANEK Agata | KS Wda Świecie # | 1986 | U18 | KP | III | |||||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
2 | 2.60 | DEJEWSKA Karolina | GKS Olimpia Grudziądz # | 1984 | U20 | KP | IV | |||||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.59 | CUBAŁA Aneta | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1985 | U18 | KP | +0.4 | II | ||||||||||||
3 | 5.26 | MŁODZIANKIEWICZ Kamila | MKS Zryw Toruń # | 1985 | U18 | KP | +0.6 | III | ||||||||||||
4 | 5.15 | TYSZKO Izabela | UKS Cyprianka # | 1983 | U20 | KP | +0.2 | III | ||||||||||||
6 | 4.73 | STEFAN Justyna | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1988 | U16 | KP | +0.6 | V | ||||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.34 | DĄBROWSKA Karolina | MKS Zryw Toruń # | 1984 | U20 | KP | -0.4 | III | ||||||||||||
2 | 10.98 | LEWANDOWSKA Ewelina | MKS Zryw Toruń # | 1984 | U20 | KP | -0.4 | III | ||||||||||||
3 | 10.98 | MŁYNARCZYK Barbara | MKS Zryw Toruń # | 1984 | U20 | KP | +0.2 | III | ||||||||||||
4 | 10.73 | GROSS Magdalena | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1985 | U18 | KP | +0.3 | IV | ||||||||||||
5 | 10.67 | BYZDRA Michalina | BKS Bydgoszcz # | 1985 | U18 | KP | -0.2 | IV | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 14.23 | KOZŁOWSKA Kornelia | LUKS Inowrocław | 1983 | U20 | KP | I | |||||||||||||
2 | 11.20 | SMĘTEK Aneta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
3 | 10.32 | MĄCZKOWSKA Małgorzata | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 36.88 | ZIMMERMAN Aleksandra | SKLA Sopot | 1984 | U20 | PM | III | |||||||||||||
2 | 34.61 | OCZAK Justyna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U18 | PM | III | |||||||||||||
3 | 33.68 | SŁOMIŃSKA Danuta | SKLA Sopot | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 50.69 | KOŹLAKOWSKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1982 | U23 | PM | I | |||||||||||||
2 | 50.42 | KOŚCIŃSKA Angelika | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1980 | U23 | PM | I | |||||||||||||
3 | 49.85 | SWINARSKA Beata | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | I | |||||||||||||
4 | 43.13 | KUBASIAK Agnieszka | BKS Bydgoszcz | 1985 | U18 | KP | II | |||||||||||||
5 | 32.55 | SZCZUKOWSKA Karolina | LUKS Pomorzanin Serock # | 1987 | U16 | KP | IV | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 41.03 | POLNIAK Dorota | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | II | # | ||||||||||||
2 | 40.06 | WODERSKA Nina | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U18 | KP | II | B.D. | BEZ | |||||||||||
4 | 33.73 | IWASZCZYSZYN Elżbieta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 32.70 | CHRZAN Kamila | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
12.01 | PODBIELSKI Marcin | GKS Olimpia Grudziądz # | 1987 | U16 | KP | -0.8 | IV | |||||||||||||
1 | 11.19 | KOPEĆ Dominik | RKS Łódź | 1985 | U18 | LD | -0.8 | II | # | |||||||||||
1 | 11.42 | SIÓDMIAK Mikołaj | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1985 | U18 | KP | -0.6 | III | ||||||||||||
1 | 11.45 | RAK Aleksander | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1985 | U18 | KP | +0.2 | III | ||||||||||||
2 | 11.48 | WOJAS Marcin | SKLA Sopot | 1986 | U18 | PM | +0.2 | III | ||||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 22.84 | KOPEĆ Dominik | RKS Łódź | 1985 | U18 | LD | -0.6 | III | # | |||||||||||
1 | 23.32 | SIÓDMIAK Mikołaj | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1985 | U18 | KP | -0.6 | III | ||||||||||||
2 | 23.43 | DRAPAŁA Radosław | OŚ AZS Poznań # | 1986 | U18 | WP | -0.6 | III | ||||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:56.38 | LUTOWSKI Piotr | LKS Brodnica # | 1983 | U20 | KP | II | |||||||||||||
1 | 1:59.71 | DAŃKO Robert | KS Piaseczno # | 1985 | U18 | MZ | III | |||||||||||||
2 | 1:58.72 | SUŁKOWSKI Jarosław | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1985 | U18 | KP | III | |||||||||||||
3 | 1:59.23 | KOWALSKI Marcin | AZS-AWF Gorzów # | 1986 | U18 | LB | III | |||||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 3:53.07 | KWIATKOWSKI Paweł | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1983 | U20 | KP | II | |||||||||||||
2 | 3:59.76 | PAWŁOWSKI Krzysztof | MKS Sambor Tczew # | 1983 | U20 | PM | II | |||||||||||||
3 | 4:03.58 | CHABOWSKI Marcin | Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # | 1986 | U18 | LB | III | # | ||||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 8:33.35 | JANIAK Marcin | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1984 | U20 | KP | II | |||||||||||||
2 | 8:49.40 | RUDNIK Tomasz | MKS Sambor Tczew # | 1985 | U18 | PM | III | |||||||||||||
3 | 8:51.10 | DROP Tomasz | SKLA Sopot | 1985 | U18 | PM | III | |||||||||||||
4 | 8:59.78 | ZBLEWSKI Tadeusz | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1984 | U20 | PM | III | B.D. # | Z/0523/12 | 2022 | ||||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.67 | SZULC Marcin | UKB Szubin | 1985 | U18 | KP | -1.6 | III | ||||||||||||
2 | 16.50 | SŁOMIŃSKI Dominik | MKS Sambor Tczew # | 1985 | U18 | PM | -1.6 | IV | ||||||||||||
3 | 16.55 | KOWALCZYK Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | -1.6 | -- | ||||||||||||
110 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.72 | ŁUSZCZYŃSKI Dawid | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | -1.6 | II | ||||||||||||
2 | 16.80 | BUJAK Ireneusz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1984 | U20 | KP | -1.6 | IV | ||||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 57.88 | MICHALAK Michał | RKS Łódź | 1985 | U18 | LD | III | |||||||||||||
1 | 62.95 | BACH Arkadiusz | SKLA Sopot | 1986 | U18 | PM | -- | |||||||||||||
2 | 59.36 | NIKLEWICZ Nikodem | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
3 | 60.50 | PISKULSKI Paweł | KL Gdynia | 1985 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 61.55 | BŁOCHOWIAK Adam | UKB Szubin | 1985 | U18 | KP | -- | |||||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
1 | 53.81 | WRZESIŃSKI Tomasz | MKL Toruń # | 1984 | U20 | KP | I | |||||||||||||
2 | 54.36 | TYSZKOWSKI Jerzy | KKL Rodło Kwidzyn # | 1982 | U23 | PM | I | KWIATKOWSKI Lech | ||||||||||||
3 | 57.27 | ANGIELCZYK Daniel | KS AZS AWF Poznań # | 1984 | U20 | WP | III | |||||||||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | 6:02.81 | DORSZYŃSKI Grzegorz | ULKS Talex Borzytuchom # | 1983 | U20 | PM | II | ŚCIGAŁA Jarosław | Z/0521/12 | 2021 | BEZ | |||||||||
2 | 6:15.97 | ZIELIŃSKI Cezary | KKL Rodło Kwidzyn # | 1985 | U18 | PM | III | KWIATKOWSKI Lech | ||||||||||||
3 | 6:21.28 | TRZASKO Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1985 | U18 | PM | III | |||||||||||||
4 | 6:28.72 | SZCZYPIOR Wojciech | ULKS Talex Borzytuchom # | 1986 | U18 | PM | IV | |||||||||||||
5 | 6:48.04 | SULKOWSKI Krystian | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 2.05 | DRÓŻDŻ Marcin | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1983 | U20 | KP | II | # | ||||||||||||
3 | 1.90 | KOWALIK Jakub | GKS Olimpia Grudziądz # | 1986 | U18 | KP | III | |||||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | 5.00 | CZERWIŃSKI Przemysław | OSOT Szczecin # | 1983 | U20 | ZP | I | # | ||||||||||||
2 | 4.80 | CZERNIAK Przemysław | SL Olimpia Poznań # | 1984 | U20 | WP | I | DZIAMSKI Krzysztof | Z/1609/20 | 2024 | ||||||||||
3 | 4.80 | PIEŃKOWSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1983 | U20 | PM | I | |||||||||||||
4 | 4.60 | SZLACHETKA Seweryn | SKLA Sopot | 1984 | U20 | PM | I | |||||||||||||
5 | 4.20 | STRZELCZYK Paweł | SKLA Sopot | 1984 | U20 | PM | II | # | ||||||||||||
6 | 4.20 | CHMARA Jakub | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1983 | U20 | KP | II | |||||||||||||
7 | 3.80 | DIDENKOW Mateusz | SKLA Sopot # | 1987 | U16 | PM | III | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 7.00 | PRZYBYSZEWSKI Paweł | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1982 | U23 | LU | +1.9 | II | ||||||||||||
2 | 6.68 | ZANIEWSKI Rafał | Astoria Bydgoszcz | 1985 | U18 | KP | +1.2 | III | B.D. | |||||||||||
3 | 6.65 | BELOWSKI Bartosz | GKS Olimpia Grudziądz # | 1984 | U20 | KP | +1.2 | III | ||||||||||||
4 | 6.60 | ZIELIŃSKI Adam | LKS Vectra Włocławek # | 1985 | U18 | KP | +1.8 | III | ||||||||||||
5 | 6.37 | OLIWKOWSKI Tomasz | UKS Cyprianka # | 1985 | U18 | KP | +0.8 | III | MAŃKOWSKI Edward | BEZ | ||||||||||
7 | 6.30 | ROSIAK Michał | LKS Vectra Włocławek # | 1986 | U18 | KP | +0.6 | III | ZIÓŁKOWSKI Marek | Z/3681/11 | 1 | |||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 14.51 | ROMANOWSKI Paweł | BKS Bydgoszcz # | 1982 | U23 | KP | +0.4 | II | ||||||||||||
2 | 14.05 | DOBRANOWSKI Arkadiusz | MKS Zryw Toruń # | 1982 | U23 | KP | +0.4 | III | ||||||||||||
3 | 14.04 | ŁOJKO Piotr | MKS Zryw Toruń # | 1984 | U20 | KP | +0.4 | III | ||||||||||||
4 | 13.31 | OSIŃSKI Paweł | GKS Olimpia Grudziądz # | 1984 | U20 | KP | +0.6 | III | ||||||||||||
5 | 12.69 | STAWICKI Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # | 1986 | U18 | PM | +0.3 | IV | B.D. | |||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.31 | WYSOCKI Wojciech | AZS-AWF Warszawa # | 1985 | U18 | MZ | II | |||||||||||||
2 | 14.14 | KACZMARCZYK Michał | MGKS Grom Więcbork # | 1985 | U18 | KP | III | |||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 53.06 | WYSOCKI Wojciech | AZS-AWF Warszawa # | 1985 | U18 | MZ | I | |||||||||||||
2 | 44.79 | WIŚNIAKOWSKI Przemysław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
3 | 44.09 | ROGOWIEC Sebastian | SKLA Sopot | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
4 | 40.89 | JACHIMOWICZ-GŁOGOWSKI Sebastian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | III | |||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
2 | 51.91 | REIMUS Maciej | BKS Bydgoszcz | 1986 | U18 | KP | III | |||||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 63.51 | FIT Tomasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1979 | Sen | KP | I | |||||||||||||
2 | 58.52 | FERNÓWKA Marcin | MKS Osa Zgorzelec # | 1982 | U23 | DS | I | |||||||||||||
3 | 50.28 | ZAKRZEWSKI Jarosław | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1984 | U20 | PM | II | |||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 57.01 | JACHIMOWICZ-GŁOGOWSKI Sebastian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1986 | U18 | PM | II | |||||||||||||
2 | 50.88 | MAJEK Łukasz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1986 | U18 | KP | III | |||||||||||||
3 | 48.36 | WILCZEWSKI Mikołaj | MLKS Nadwiślanin Chełmno # | 1985 | U18 | KP | IV | |||||||||||||
5 | 39.20 | JULKOWSKI Ireneusz | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1987 | U16 | KP | V | |||||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | 61.55 | CHROBAK Gracjan | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1982 | U23 | PM | II | |||||||||||||
2 | 53.12 | TURCZYNOWSKI Marek | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1984 | U20 | KP | III | |||||||||||||
3 | 51.54 | LIBISZEWSKI Patryk | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1985 | U18 | KP | III | |||||||||||||
4 | 49.50 | LACH Sławomir | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1984 | U20 | PM | III | |||||||||||||
5 | 49.08 | MICHALSKI Tomasz | MKS Zryw Toruń # | 1983 | U20 | KP | III | |||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.1990871429443 sekund |