WARSZAWA 18 - 19.01.2003
60 m K
1 7.74 KOCIELNIK Joanna KS Orzeł Warszawa # 83 U23 MZ -- #
1 7.79 KRÓL Joanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 87 U18 PK --
1 7.84 KONRAD Iwona RKS Skra Warszawa # 74 Sen MZ --
1 7.87 ARCISZEWSKA Ewa KS Warszawianka W-wa # 85 U20 MZ --
2 7.96 CZERWIŃSKA Aneta KS Orzeł Warszawa # 85 U20 MZ --
2 7.96 PIOTROWSKA Monika AZS-AWF Warszawa 86 U18 MZ --
3 7.79 MĄKOSZA Marta RKS Skra Warszawa # 83 U23 MZ --
3 7.94 ZIÓŁKOWSKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 84 U20 MZ --
3 7.99 KARCZMAREK Katarzyna WLKS Nowe Iganie # 86 U18 MZ --
4 7.82 GÓRSKA Dorota KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS --
4 8.08 DOROBEK Justyna MUKS Płock 87 U18 MZ --
5 7.84 BLICHARSKA Danuta AZS-AWF Warszawa 85 U20 MZ --
5 8.14 WŁODARCZYK Aleksandra AKL Ursynów Warszawa # 87 U18 MZ --
5 8.29 ZAREMBSKA Patrycja KS Orzeł Warszawa # 88 U16 MZ --
6 8.34 KRÓL Renata KS Orzeł Warszawa # 88 U16 MZ --
200 m K
1 26.38 WÓJCIK Aleksandra KS Warszawianka W-wa # 84 U20 MZ III KOSSOWSKI Kazimierz
1 26.95 PURA Edyta AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ III
1 27.72 ZIELIŃSKA Weronika KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ IV #
1 27.91 WITEK Monika KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ IV
1 28.63 WANIEWSKA Martyna MKS Polonia Warszawa # 89 U16 MZ V
2 27.25 RYMSZA Weronika RKS Skra Warszawa # 86 U18 MZ III
2 27.96 KUSION Renata RKS Skra Warszawa # 85 U20 MZ IV
2 28.68 GRZYWACZ Marta OKS Start Otwock 88 U16 MZ V
2 28.99 KARAŚ Jolanta AZS-AWF Warszawa # 89 U16 MZ V #
3 26.68 NOSZCZYK Martyna CKS Budowlani Częstochowa # 86 U18 SL III
3 27.15 REDEK Aleksandra OKS Start Otwock 87 U18 MZ III
3 27.37 BADZIO Ilona KS Wisła Puławy # 86 U18 LU IV
3 28.65 ZAREMBSKA Patrycja KS Orzeł Warszawa # 88 U16 MZ V
4 28.92 KRÓL Renata KS Orzeł Warszawa # 88 U16 MZ V
600 m K
1 1:34.60 TOMZA Ernesta KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
1 1:38.75 NAJDA Anna KS AZS UWM Olsztyn # 84 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
1 1:40.75 OSIŃSKA Marta TS Olimpia Poznań # 87 U18 WP --
2 1:36.90 GIŻYŃSKA Anna AZS-AWF Warszawa # 82 U23 MZ --
2 1:40.10 KNIEFEL Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ --
2 1:42.34 GROCHOCKA Małgorzata RKS Skra Warszawa # 86 U18 MZ --
3 1:37.39 PEREK Zofia RKS Skra Warszawa # 82 U23 MZ --
3 1:41.19 WITCZAK-FLAJSZER Agnieszka MKS Polonia Warszawa # 86 U18 MZ -- #
4 1:41.68 LESIK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 86 U18 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
4 1:47.70 GAWRYLUK Eliza KS AZS UWM Olsztyn # 88 U16 WN V #
4 1:47.79 ZGLEJC Kamila KS AZS UWM Olsztyn # 89 U16 WN V
5 1:41.92 NOWAK Aleksandra MKS Truso Elbląg # 86 U18 WN --
Wzwyż K
1 1.68 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok # 86 U18 PD II LIĆWINKO Michał # Z/0793/11 2019 MM
2 1.64 JUNGOWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa 86 U18 MZ II
3 1.64 KORCZYK Magdalena UKS Technik Jarocin # 84 U20 WP II KONIECZNY Maciej
4 1.50 IWAŃCZYK Julita RLTL ZTE Radom # 87 U18 MZ IV
6 1.50 BAREJA Justyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U18 LU IV
Tyczka K
1 3.70 OLKO-MASSEY Anna MKL Szczecin # 84 U20 ZP I #
2 3.30 KLIMASZEWSKA Małgorzata KL Gdynia 86 U18 PM I
3 3.20 PISKORZ Justyna SKLA Sopot 86 U18 PM II
4 3.00 GĘBSKA Ewa AZS-AWF Warszawa 81 U23 MZ II
5 2.80 TOPCZYŃSKA Natalia SKLA Sopot 88 U16 PM III
6 2.40 PODGÓRSKA Julia KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ IV
Trójskok K
1 11.48 BIAŁOBRZESKA Anna OKLA Ostrołęka 83 U23 MZ III
2 11.41 JERZYKOWSKA Olga KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ III
3 11.24 CYBULSKA Anna AZS-AWF Warszawa 81 U23 MZ III
200 m M
1 23.36 BARAŃSKI Kamil KS Warszawianka W-wa # 85 U20 MZ III
1 23.37 LOCH Maciej niest. Katowice # 85 U20 SL III
1 23.59 CZERNIAK Sebastian MKS MOS Wrocław # 84 U20 DS III
1 23.91 OLEJARCZYK Kacper KS Zawkrze Mława # 87 U18 MZ IV B.D.
1 23.95 WOJTYŃSKI Jakub MKS Polonia Warszawa # 86 U18 MZ IV
1 23.97 ŁUKASIEWICZ Jacek MKS MOS Wrocław # 86 U18 DS IV
1 24.14 NABIAŁEK Przemysław CKS Budowlani Częstochowa # 86 U18 SL IV
1 24.14 ZIÓŁKOWSKI Robert LLKS Osowa Sień # 86 U18 LB IV
1 24.36 JURKOWSKI Wojciech SL Olimpia Poznań # 87 U18 WP IV DZIAMSKI Witold # Z/0663/11 2017 2
1 24.37 ŻUKOWSKI Maciej MKS Truso Elbląg # 86 U18 WN IV
2 23.41 SPYCHAŁA Leszek TS Olimpia Poznań # 85 U20 WP III
2 24.18 CHOJNOWSKI Michał LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 86 U18 MZ IV
2 24.61 KALETA Kamil MKS-MOSM Bytom 87 U18 SL --
2 25.04 ZIELIŃSKI Kamil RKS Łódź 86 U18 LD --
2 25.33 TYCZKOWSKI Konrad MKS MOS Wrocław # 86 U18 DS --
2 26.44 LEWANDOWSKI Marek AZS-AWF Warszawa 88 U16 MZ --
3 24.56 MAZUREK Przemysław MKS Truso Elbląg # 86 U18 WN --
3 24.77 WERNER Konrad UKS Herkules Sulejówek # 87 U18 MZ --
3 24.98 BIERNACKI Dominik MKS Polonia Warszawa # 86 U18 MZ --
3 26.66 KOMARCZEWSKI Przemysław KS Warszawianka W-wa # 88 U16 MZ --
600 m M
1 1:21.59 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 80 Sen PD -- B.D. B.D. Z/2823/11 2019 2
1 1:27.17 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn # 86 U18 WN -- KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2019 M
1 1:27.43 ŻUKOWSKI Maciej MKS Truso Elbląg # 86 U18 WN --
1 1:30.34 FIGAT Kamil UKS Jedynka Bartoszyce # 87 U18 WN --
1 1:30.49 STANISZEWSKI Michał RLTL ZTE Radom # 87 U18 MZ --
2 1:22.52 WÓJCIK Robert OKS Start Otwock # 81 U23 MZ --
2 1:27.88 OGRYZEK Łukasz MOS Zatoka Braniewo # 86 U18 WN -- GAJOWNICZEK Waldemar
2 1:32.27 SITEK Grzegorz LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 88 U16 MZ IV
2 1:35.45 FIOŁNA Mateusz RLTL ZTE Radom # 88 U16 MZ V
3 1:23.49 PODGÓRSKI Marek KKL Kielce # 81 U23 SK --
3 1:26.79 OGONOWSKI Szymon AZS-AWF Warszawa # 85 U20 MZ -- #
3 1:33.37 BIELSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 88 U16 WN IV
3 1:35.08 ZAŁOGA Dobromił KS AZS UWM Olsztyn # 88 U16 WN V WEGWERTH Włodzimierz
4 1:25.88 JAKUBOWSKI Piotr WKS Gwardia Warszawa # 78 Sen MZ --
4 1:29.54 NIEMIRSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa # 87 U18 MZ --
4 1:36.91 SOBIECH Marcin AZS-AWF Warszawa # 88 U16 MZ V
4 1:37.00 JARZĄBEK Michał KS AZS UWM Olsztyn # 88 U16 WN V
5 1:25.81 SKARBA Andrzej AZS Łódź # 84 U20 LD --
5 1:26.50 WAKARECY Radosław AKL Ursynów Warszawa # 84 U20 MZ --
5 1:27.68 WALCZAK Michał RKS Łódź 86 U18 LD --
5 1:27.94 PIERWONICKI Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 87 U18 WN --
6 1:27.97 TREPANOWSKI Tomasz UKS Jedynka Bartoszyce # 86 U18 WN --
6 1:29.15 RUKAT Kamil MKS Polonia Warszawa # 87 U18 MZ --
7 1:29.76 WITCZAK Piotr MKS Polonia Warszawa # 88 U16 MZ III
8 1:30.65 DUKLANOWSKI Hubert KS Warszawianka W-wa # 87 U18 MZ --
800 m M
1 1:55.72 GAWRYŚ Czesław MOS Zatoka Braniewo # 85 U20 WN II GAJOWNICZEK Waldemar
2 1:57.84 LASIUK Grzegorz KS AZS UWM Olsztyn # 84 U20 WN III
3 1:59.42 STRACHOTA Paweł KS Warszawianka W-wa # 84 U20 MZ III
3 2:03.60 BIZOŃ Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 85 U20 PK IV
4 2:01.22 GOLENIOWSKI Dawid KS AZS UWM Olsztyn # 84 U20 WN III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
4 2:04.21 KRÓL Paweł MUKLA Dębica Korzeniowski.pl # 86 U18 PK IV
5 2:12.77 TRZCIŃSKI Dariusz MKS Durasan Płońsk # 86 U18 MZ --
2000 m M
1 5:35.63 KOWALSKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 76 Sen WN --
2 5:50.11 FRYDRYCH Kamil PKS Gwardia Szczytno # 85 U20 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz
3 6:05.69 KRÓLIKOWSKI Michał LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 86 U18 MZ --
60 m pł M Mł M
1 8.71 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa # 88 U16 MZ -- #
1 9.03 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom # 88 U16 MZ -- #
60 m pł M J Mł M
1 8.49 KUNZ Konrad KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
2 8.76 JAKUBIAK Adam KS Orzeł Warszawa # 87 U18 MZ --
2 8.99 TWOREK Paweł MOKS Słoneczny Stok Białystok # 86 U18 PD --
6 9.83 ŁĘCKI Piotr UKS Michałów Radom 86 U18 MZ --
60 m pł M (99.1) M
1 8.80 JURKOWSKI Wojciech SL Olimpia Poznań # 87 U18 WP -- DZIAMSKI Witold # Z/0663/11 2017 2
2 8.82 WOJDALSKI Artur AZS Łódź # 86 U18 LD --
3 9.36 KACPERCZYK Damian RLTL ZTE Radom # 88 U16 MZ --
4 8.92 ŁAZOWSKI Mateusz KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ --
5 8.95 WYPORSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 U18 MZ --
60 m pł M M
1 8.71 KUŚMIREK Piotr KS Wisła Puławy # 85 U20 LU --
2 8.87 HILLO Robert KS Podlasie Białystok # 85 U20 PD --
W dal M
1 6.52 CHLEBOWSKI Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U18 LU III
1 6.52 CHLEBOWSKI Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U18 LU III
2 6.03 KULPA Karol KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ IV
2 6.03 KULPA Karol KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ IV
3 5.99 CHROBOCIŃSKI Tomasz MUKS Płock 87 U18 MZ IV
5 5.93 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ IV
6 5.91 WIKTORSKI Tomasz OKLA Ostrołęka 88 U16 MZ IV #
8 5.79 MATEUSIAK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 88 U16 MA V #
Kula (5) M
1 17.22 GOLBA Piotr AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ II #
2 16.30 MISZKURKA Daniel WLKS Nowe Iganie # 86 U18 MZ II
3 14.86 ŚWIĄTEK Łukasz MUKS Płock 86 U18 MZ III
4 14.70 GAWKOWSKI Adam AZS-AWF Warszawa # 86 U18 MZ III
5 13.74 ZIELIŃSKI Paweł MKS Durasan Płońsk # 86 U18 MZ III
6 13.45 FRYSZTAK Piotr RLTL ZTE Radom # 88 U16 MZ IV
7 13.32 MAŃKOWSKI Paweł LKS Olymp Błonie # 87 U18 MZ IV
Kula (6) M
1 13.82 PŁUCIENNIK Łukasz MKS Durasan Płońsk # 84 U20 MZ III
2 13.29 BOCHENEK Łukasz RLTL ZTE Radom # 85 U20 MZ III
3 13.14 DANISZEWSKI Wojciech MKS Durasan Płońsk # 85 U20 MZ III
4 12.47 STYKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 85 U20 MZ IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0944230556488 sekund