Grudziądz 10 - 11.05.2008
Otwarte mistrzostwa województwa
800 m K
1 w 2:26.12 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U20 KP IV # 742
1 w 2:31.36 KARAWAJ Anna LKS Zantyr Sztum # 92 U18 PM IV # 676
2 w 2:36.34 KWIATKOWSKA Dominika MKS Sambor Tczew # 90 U20 PM -- 616
2 w 2:37.59 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum # 91 U18 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M 601
3 w 2:39.98 ZADURSKA Paulina MKS Sambor Tczew # 91 U18 PM -- # 573
3 w 2:39.99 KOBYSZ Aleksandra MTS Junior Sopot # 90 U20 PM -- 573
4 w 2:49.53 BRYLOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 92 U18 PM -- # 468
5 w 2:52.30 NATKAŃSKA Alicja MTS Junior Sopot # 92 U18 PM -- 440
6 w 2:58.54 GELO Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 92 U18 PM -- 379
W dal K
1 w 5.36 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum # 91 U18 PM +1.8 III SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M 660
1 w 5.89 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U20 KP +2.3 I # 816
2 w 4.95 NATKAŃSKA Alicja MTS Junior Sopot # 92 U18 PM +1.8 IV 546
2 w 5.52 KOBYSZ Aleksandra MTS Junior Sopot # 90 U20 PM +0.9 II 706
3 w 4.00 KWIATKOWSKA Dominika MKS Sambor Tczew # 90 U20 PM +1.4 -- 308
3 w 4.58 ZADURSKA Paulina MKS Sambor Tczew # 91 U18 PM +0.1 -- # 448
4 w 4.49 KARAWAJ Anna LKS Zantyr Sztum # 92 U18 PM +0.8 -- # 426
5 w 4.13 GELO Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 92 U18 PM +0.6 -- 338
6 w 3.80 BRYLOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 92 U18 PM +0.9 -- # 263
Oszczep (600) K
1 w 34.60 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum # 91 U18 PM III SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M 564
1 w 39.14 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U20 KP III # 651
2 w 26.64 KOBYSZ Aleksandra MTS Junior Sopot # 90 U20 PM -- 413
2 w 30.60 NATKAŃSKA Alicja MTS Junior Sopot # 92 U18 PM IV 488
3 w 23.30 KWIATKOWSKA Dominika MKS Sambor Tczew # 90 U20 PM -- 350
3 w 30.00 ZADURSKA Paulina MKS Sambor Tczew # 91 U18 PM IV # 477
4 w 20.70 KARAWAJ Anna LKS Zantyr Sztum # 92 U18 PM -- # 302
5 w 17.20 GELO Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 92 U18 PM -- 237
6 w 16.80 BRYLOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 92 U18 PM -- # 230
7-bój J MŁ K
  000 KARAWAJ Anna LKS Zantyr Sztum # 92 U18 PM -- #
  000 DĄBKOWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 92 U18 PM -- B.D. # BEZ
1 4636 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum # 91 U18 PM I SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M
2 3704 ZADURSKA Paulina MKS Sambor Tczew # 91 U18 PM III #
3 3548 NATKAŃSKA Alicja MTS Junior Sopot # 92 U18 PM IV
4 2756 GELO Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 92 U18 PM --
5 2768 BRYLOWSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 92 U18 PM -- #
7-bój K
  000 MALINOWSKA Andżelina UKS Cyprianka 89 U20 KP -- MAŃKOWSKI Mariusz # Z/4939/11 2011 3
1 5258 RESZKA Małgorzata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 89 U20 KP M #
2 4471 KOBYSZ Aleksandra MTS Junior Sopot # 90 U20 PM II
3 3649 KWIATKOWSKA Dominika MKS Sambor Tczew # 90 U20 PM III
Dysk (2) M
1 w 16.91 RZEPKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz # 86 U23 KP -- 215
1 w 44.35 DRÓŻDŻ Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 83 Sen KP II # 753
8-bój J MŁ M
  0.00 HULISZ Szymon MKL Toruń 91 U18 KP -- B.D. # 3
  0.00 GRUGIEL Bartosz MKS Sambor Tczew # 92 U18 PM -- #
1 4616 CHYBZIŃSKI Mateusz MKS Sambor Tczew # 91 U18 PM III
2 4407 BROZDOWSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz # 92 U18 KP IV
3 4004 BOBER Patryk GKS Olimpia Grudziądz # 92 U18 KP IV
4 3554 BĄCZKOWSKI Tomasz MKS Sambor Tczew # 92 U18 PM --
10-bój JUN M
1 5030 ŚNITKO Grzegorz LKS Zantyr Sztum # 90 U20 PM IV
2 4698 SPADIK Mateusz MKS Sambor Tczew # 89 U20 PM IV
10-bój M
  000 RZEPKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz # 86 U23 KP --
1 7302 DRÓŻDŻ Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 83 Sen KP M #
2 6743 PŁACZEK Łukasz SKLA Sopot # 83 Sen PM I #
3 5999 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0923149585724 sekund