Słupsk 16.05.2009 Otwarte Mistrzostwa Okręgu Jun i Jun Mł |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 12.74 | ROMIŃSKA Aneta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | -2.7 | II | ||||||||||
2 | e | 1 | 13.14 | BŁAŻEK Weronika | SKLA Sopot # | 1996 | U14 | PM | -2.7 | III | # | |||||||||
3 | e | 1 | 13.54 | KUBACZYK Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U18 | PM | -2.7 | IV | ||||||||||
4 | e | 1 | 13.70 | NAMYSŁOWSKA Karolina | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | -2.7 | IV | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
5 | e | 1 | 14.28 | TYBOR Agata | LKS Jantar Ustka | 1993 | U18 | PM | -2.7 | -- | ||||||||||
6 | e | 1 | 14.29 | ZALAS Sandra | KL Gdynia | 1993 | U18 | PM | -2.7 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
7 | e | 1 | 14.38 | URBANIAK Monika | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | -2.7 | V | ||||||||||
1 | e | 2 | 12.71 | RATAJCZYK Katarzyna | SKLA Sopot # | 1992 | U18 | PM | -0.4 | II | B.D. # | BEZ | ||||||||
2 | e | 2 | 13.22 | NAKIELSKA Weronika | MMKS Gdańsk # | 1992 | U18 | PM | -0.4 | IV | # | |||||||||
3 | e | 2 | 13.42 | ELLWARD Syntia | WKS Flota Gdynia # | 1993 | U18 | PM | -0.4 | IV | # | |||||||||
1 | e | 3 | 12.48 | SUROWIEC Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | -1.0 | II | ||||||||||
2 | e | 3 | 12.80 | WESOŁOWSKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1990 | U20 | PM | -1.0 | III | # | |||||||||
3 | e | 3 | 12.86 | FISZER Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U23 | PM | -1.0 | III | # | |||||||||
4 | e | 3 | 12.95 | GRZĄDZIELA Olga | KL Gdynia | 1991 | U20 | PM | -1.0 | III | # | |||||||||
5 | e | 3 | 13.05 | PIĘTKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U20 | PM | -1.0 | III | ||||||||||
6 | e | 3 | 13.79 | SZCZYPIOR Laura | SKLA Sopot | 1987 | U23 | PM | -1.0 | -- | ||||||||||
7 | e | 3 | 14.03 | LIPNICKA Magdalena | RKS Rumia | 1990 | U20 | PM | -1.0 | -- | ||||||||||
1 | e | 4 | 12.46 | KLAWITER Paulina | SKLA Sopot # | 1989 | U23 | PM | -0.5 | II | ||||||||||
2 | e | 4 | 12.81 | GROMKIEWICZ Wioletta | MKS Truso Elbląg | 1988 | U23 | WN | -0.5 | III | ||||||||||
3 | e | 4 | 12.94 | ROMANOWSKA Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | -0.5 | III | ||||||||||
4 | e | 4 | 13.09 | ODRZYWOŁEK Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U23 | PM | -0.5 | III | ||||||||||
5 | e | 4 | 13.25 | CIEŚLAK Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | -0.5 | IV | ||||||||||
6 | e | 4 | 13.51 | BARTOSZCZYK Dorota | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | -0.5 | IV | # | |||||||||
7 | e | 4 | 14.11 | SŁOWIKOWSKA Anna | WKS Flota Gdynia # | 1989 | U23 | PM | -0.5 | -- | B.D. SŁOWIKOWSKI Jerzy # | , Z/2990/11 | , 2021 | BEZ | ||||||
1 | f | 1 | 12.71 | WESOŁOWSKA Katarzyna | SKLA Sopot # | 1990 | U20 | PM | -0.6 | II | # | |||||||||
1 | f | 1 | 12.92 | RATAJCZYK Katarzyna | SKLA Sopot # | 1992 | U18 | PM | -0.1 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
2 | f | 1 | 12.84 | ROMANOWSKA Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | -0.6 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 13.23 | KUBACZYK Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U18 | PM | -0.1 | IV | ||||||||||
3 | f | 1 | 12.93 | GRZĄDZIELA Olga | KL Gdynia | 1991 | U20 | PM | -0.6 | III | # | |||||||||
3 | f | 1 | 13.24 | NAKIELSKA Weronika | MMKS Gdańsk # | 1992 | U18 | PM | -0.1 | IV | # | |||||||||
4 | f | 1 | 13.10 | CIEŚLAK Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | -0.6 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 13.68 | ELLWARD Syntia | WKS Flota Gdynia # | 1993 | U18 | PM | -0.1 | IV | # | |||||||||
5 | f | 1 | 13.53 | BARTOSZCZYK Dorota | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | -0.6 | IV | # | |||||||||
5 | f | 1 | 14.02 | TYBOR Agata | LKS Jantar Ustka | 1993 | U18 | PM | -0.1 | -- | ||||||||||
6 | f | 1 | 14.17 | ZALAS Sandra | KL Gdynia | 1993 | U18 | PM | -0.1 | -- | B.D. | BEZ | ||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 25.18 | KLAWITER Paulina | SKLA Sopot # | 1989 | U23 | PM | -0.3 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 25.84 | RATAJCZYK Katarzyna | SKLA Sopot # | 1992 | U18 | PM | -0.3 | II | B.D. # | BEZ | ||||||||
3 | s | 1 | 26.06 | PIĘTKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U20 | PM | -0.3 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 27.32 | KUBACZYK Kamila | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U18 | PM | -0.3 | IV | ||||||||||
5 | s | 1 | 27.39 | GRESZTA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | -0.3 | IV | # | |||||||||
6 | s | 1 | 28.04 | SŁOWIKOWSKA Anna | WKS Flota Gdynia # | 1989 | U23 | PM | -0.3 | -- | B.D. SŁOWIKOWSKI Jerzy # | , Z/2990/11 | , 2021 | BEZ | ||||||
1 | s | 2 | 25.45 | SUROWIEC Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | -0.2 | II | ||||||||||
2 | s | 2 | 25.89 | FISZER Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U23 | PM | -0.2 | II | # | |||||||||
3 | s | 2 | 26.28 | GRZĄDZIELA Olga | KL Gdynia | 1991 | U20 | PM | -0.2 | III | # | |||||||||
4 | s | 2 | 26.45 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot | 1989 | U23 | PM | -0.2 | III | # | |||||||||
5 | s | 2 | 27.05 | ELLWARD Syntia | WKS Flota Gdynia # | 1993 | U18 | PM | -0.2 | III | # | |||||||||
6 | s | 2 | 28.01 | NAMYSŁOWSKA Karolina | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | -0.2 | IV | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 60.75 | LASKOWSKA Maja | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | s | 1 | 66.21 | MAŚLANKA Monika | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 1995 | U16 | PM | V | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 67.18 | PILARSKA Kinga | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 1994 | U16 | PM | -- | |||||||||||
5 | s | 1 | 75.93 | NAPIÓRKOWSKA Joanna | LKS Prime Food Brda Przechlewo | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 57.40 | UZAR Katarzyna | SKLA Słupsk | 1988 | U23 | PM | II | |||||||||||
2 | s | 2 | 59.15 | LABUDDA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U20 | PM | III | B.D. | BEZ | |||||||||
3 | s | 2 | 60.32 | STRZYŻ Izabela | SKLA Sopot | 1990 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 60.41 | DAJEK Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | III | |||||||||||
5 | s | 2 | 61.72 | MISLISZ Weronika | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1991 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
6 | s | 2 | 62.65 | ZABOROWSKA Ewa | KS Wejher Wejherowo | 1992 | U18 | PM | IV | WALCZAK Mariusz | Z/0713/11 | 2013 | 1 | |||||||
7 | s | 2 | 65.70 | TORUŃCZAK Hanna | UKS I LO Viking Rumia | 1992 | U18 | PM | -- | B.D. | BEZ | |||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:06.64 | CICHOCKA Angelika | SKLA Sopot # | 1988 | U23 | PM | I | LEWANDOWSKI Tomasz # | Z/4203/11 | 2024 | MM | |||||||
2 | s | 1 | 2:15.93 | POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | 1990 | U20 | PM | II | POBŁOCKI Piotr # | Z/0671/11 | 2024 | 2 | |||||||
3 | s | 1 | 2:16.49 | NOWAK Agnieszka | UKS Bliza Władysławowo | 1991 | U20 | PM | II | B.D. | BEZ | |||||||||
4 | s | 1 | 2:17.24 | SKAWIŃSKA Anna | GKS Żukowo # | 1993 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 2:17.93 | ZAKRZEWSKA Dominika | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 2:18.48 | KAHS Natalia | KS Wejher Wejherowo # | 1992 | U18 | PM | III | |||||||||||
7 | s | 1 | 2:29.17 | KLINIEWSKA Paulina | KUKS Remus Kościerzyna | 1992 | U18 | PM | IV | B.D. # | BEZ | |||||||||
8 | s | 1 | 2:29.54 | JASIŃSKA Karolina | SKLA Słupsk | 1992 | U18 | PM | IV | |||||||||||
9 | s | 1 | 2:32.23 | BUCHHOLC Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 2:39.04 | GRYCKO Barbara | UKS Bliza Władysławowo | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:18.88 | JUSZCZAK Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U23 | PM | III | B.D. | 3 | |||||||||
2 | s | 2 | 2:29.66 | GWOŹDZIAŃSKA Monika | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1995 | U16 | PM | IV | B.D. | Z/1058/11 | 2013 | 4 | |||||||
3 | s | 2 | 2:32.09 | PILARSKA Klaudia | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1991 | U20 | PM | -- | PILARSKA Klaudia # | Z/0542/12 | 2024 | ||||||||
4 | s | 2 | 2:35.16 | GOSTOMCZYK Magdalena | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 9:45.33 | MAJ-ROKSZ Maria | KS Wejher Wejherowo | 1980 | Sen | PM | I | |||||||||||
2 | s | 1 | 9:56.94 | ŻELEŹNIK Marlena | KL Lechia Gdańsk | 1989 | U23 | PM | II | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 10:13.42 | KRAWCZYŃSKA Marta | STS Pomerania Szczecin # | 1988 | U23 | ZP | II | B.D. # | Z/5825/15 | 2021 | 1 | |||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.60 | KUŹNICKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | +0.1 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 15.75 | MISZEWSKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | +0.1 | II | B.D. # | 2 | ||||||||
3 | s | 1 | 16.68 | BRYLOWSKA Anna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U18 | PM | +0.1 | III | ||||||||||
4 | s | 1 | 16.73 | GELO Klaudia | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U18 | PM | +0.1 | III | ||||||||||
5 | s | 1 | 16.87 | DĄBKOWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U18 | PM | +0.1 | III | B.D. # | BEZ | ||||||||
6 | s | 1 | 16.93 | NAKIELSKA Weronika | MMKS Gdańsk # | 1992 | U18 | PM | +0.1 | IV | # | |||||||||
1 | s | 2 | 15.77 | KONKEL Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1993 | U18 | PM | +0.4 | III | # | |||||||||
2 | s | 2 | 15.82 | GRESZTA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | +0.4 | III | # | |||||||||
100 m pł K | ||||||||||||||||||||
3 | s | 2 | 17.60 | BEGEDZA Karolina | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | +0.4 | IV | ||||||||||
400 m pł K K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 65.22 | KARCZMARCZYK Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1993 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 65.35 | BASIUKIEWICZ Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 65.89 | KUŹNICKA Martyna | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | II | |||||||||||
4 | s | 1 | 68.51 | LASS Marta | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
2000 m prz K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 7:25.66 | SERAFINOWSKA Julia | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U18 | PM | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 7:39.77 | KŁĄCZYŃSKA Joanna | ULKS Talex Borzytuchom | 1989 | U23 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 7:44.08 | TRZEBIATOWSKA Kamila | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 8:06.92 | TRZEBIATOWSKA Ewa | ULKS Talex Borzytuchom | 1992 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 8:23.07 | GAŁKOWSKA Anna | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | -- | |||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.68 | GRZEGORZEWSKA Daria | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U20 | PM | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 1.60 | PAWLIKOWSKA Aleksandra | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | III | RETYK Sławomir # | Z/1322/11 | 2016 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 1.55 | NOWAKOWSKA Adrianna | MTS Junior Sopot | 1994 | U16 | PM | III | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 1.55 | KONKEL Karolina | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1993 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
Tyczka K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.00 | FRĄCKOWIAK Olga | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U20 | PM | M | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 4.00 | PLEWA Marta | AZS UMCS Lublin | 1983 | Sen | LU | M | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 3.90 | DĘBSKA Paulina | AZS UMCS Lublin # | 1985 | Sen | LU | M | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 3.80 | KOLASA Agnieszka | SKLA Sopot | 1992 | U18 | PM | M | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 3.60 | SOWA Katarzyna | KKL Kielce | 1985 | Sen | SK | I | |||||||||||
6 | f | 1 | 2.70 | HUDZIK Adrianna | KL Gdynia | 1995 | U16 | PM | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
7 | f | 1 | 2.70 | TUZ Linda | KL Gdynia | 1996 | U14 | PM | III | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 5.72 | ROMIŃSKA Aneta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | +0.8 | II | ||||||||||
2 | f | 1 | 5.33 | MACHAŁA Alicja | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | +0.9 | III | ||||||||||
3 | f | 1 | 5.29 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot | 1989 | U23 | PM | +0.1 | III | # | |||||||||
4 | f | 1 | 5.18 | KRAUCZUNAS Karolina | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | +1.0 | III | # | |||||||||
5 | f | 1 | 5.10 | ZIELEZIŃSKA Ewelina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | +0.3 | III | ||||||||||
6 | f | 1 | 4.85 | MISZEWSKA Magdalena | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | +0.5 | IV | B.D. # | 2 | ||||||||
7 | f | 1 | 4.79 | DĄBKOWSKA Aleksandra | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U18 | PM | +1.0 | -- | B.D. # | BEZ | ||||||||
8 | f | 1 | 4.47 | NATKAŃSKA Alicja | MTS Junior Sopot | 1992 | U18 | PM | +0.3 | -- | ||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 11.17 | KAMIŃSKA Patrycja | MTS Junior Sopot | 1989 | U23 | PM | +0.2 | III | # | |||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.70 | BRONISZ Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec | 1986 | Sen | SL | I | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 13.75 | ROGALSKA Daria | BKS Bydgoszcz | 1989 | U23 | KP | I | |||||||||||
3 | f | 1 | 11.84 | MARCINIAK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | II | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 11.02 | RUTKOWSKA Agnieszka | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U18 | PM | III | |||||||||||
5 | f | 1 | 10.79 | SZCZYPIOR Kamila | SKLA Słupsk | 1992 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 10.66 | BIENISZEWSKA Małgorzata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 10.53 | WIŚNIEWSKA Natalia | SKLA Sopot | 1991 | U20 | PM | III | |||||||||||
8 | f | 1 | 9.43 | MAJKA Natalia | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | IV | |||||||||||
9 | f | 1 | 8.49 | WIŚNIEWSKA Janina | SKLA Sopot | 1993 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 39.94 | WIŚNIEWSKA Natalia | SKLA Sopot | 1991 | U20 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 38.07 | DROZD Katarzyna | SKLA Sopot | 1988 | U23 | PM | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 34.41 | GAJDAMOWICZ Paulina | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 34.40 | KAMIŃSKA Magda | LKS Jantar Ustka | 1991 | U20 | PM | III | B.D. # | 3 | |||||||||
5 | f | 1 | 34.25 | WIŚNIEWSKA Janina | SKLA Sopot | 1993 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 28.20 | GROT Tatiana | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 27.75 | FURMANEK Dominika | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U18 | PM | IV | |||||||||||
8 | f | 1 | 26.92 | KURKOWSKA Paulina | UKS Lipusz | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 50.02 | JANKOWSKA Anna | BKS Bydgoszcz | 1990 | U20 | KP | I | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 32.97 | CHYŁA Patrycja | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1993 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 31.36 | BIENISZEWSKA Małgorzata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 49.02 | KĄKOL Marta | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U18 | PM | I | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 41.39 | MALINOWSKA Marta | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U20 | PM | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 41.35 | ANTONOWICZ Agata | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | II | B.D. | 3 | |||||||||
4 | f | 1 | 40.71 | WALKUSZ Dominika | SKLA Słupsk | 1992 | U18 | PM | II | B.D. # | BEZ | |||||||||
5 | f | 1 | 40.29 | CHYŁA Patrycja | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1993 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 37.77 | NAGÓRSKA Maria | SL WKS Zawisza Bydgoszcz # | 1991 | U20 | KP | III | B.D. | 2 | |||||||||
7 | f | 1 | 36.57 | MARCINIAK Patrycja | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | III | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 35.28 | JĘCHOREK Monika | SKLA Słupsk | 1992 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 27.56 | NATKAŃSKA Alicja | MTS Junior Sopot | 1992 | U18 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 26.88 | KURSZEWSKA Marlena | UKS Lipusz | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | e | 1 | 10.97 | DOMAGAŁA Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | -1.9 | II | # | |||||||||
2 | e | 1 | 11.24 | JACEWICZ Gustaw | SKLA Sopot | 1989 | U23 | PM | -1.9 | II | # | |||||||||
3 | e | 1 | 11.31 | GAŁKA Kamil | SKLA Sopot | 1988 | U23 | PM | -1.9 | III | # | |||||||||
4 | e | 1 | 11.37 | KUŹMIŃSKI Sebastian | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U23 | PM | -1.9 | III | ||||||||||
6 | e | 1 | 11.68 | BRZOSTEK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | -1.9 | III | # | |||||||||
7 | e | 1 | 11.44 | ŚWIGOŃ Jaromir | SKLA Sopot | 1990 | U20 | PM | -1.9 | III | # | |||||||||
7 | e | 1 | 11.83 | SOBIESZCZYK Grzegorz | SKLA Sopot | 1989 | U23 | PM | -1.9 | -- | # | |||||||||
8 | e | 1 | 12.19 | SZTANDERA Mariusz | SKLA Słupsk | 1989 | U23 | PM | -1.9 | -- | ||||||||||
1 | e | 2 | 11.42 | RÓŻALSKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | -0.4 | III | ||||||||||
2 | e | 2 | 11.58 | GRZESZCZAK Jan | SKLA Sopot | 1990 | U20 | PM | -0.4 | III | # | |||||||||
3 | e | 2 | 11.61 | WITOŃ Bartosz | SKLA Sopot | 1993 | U18 | PM | -0.4 | III | # | |||||||||
4 | e | 2 | 11.77 | DYS Piotr | LKS Jantar Ustka | 1992 | U18 | PM | -0.4 | IV | ||||||||||
5 | e | 2 | 12.01 | ZANIEWSKI Mariusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1981 | Sen | PM | -0.4 | -- | ||||||||||
6 | e | 2 | 12.33 | ŁUMKIEWICZ Mateusz | LKS Jantar Ustka | 1994 | U16 | PM | -0.4 | V | ||||||||||
7 | e | 2 | 13.01 | NOWAK Piotr | SKLA Słupsk | 1990 | U20 | PM | -0.4 | -- | ||||||||||
1 | e | 3 | 11.49 | DUNIN-BORKOWSKI Hubert | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U18 | PM | -0.2 | III | # | |||||||||
2 | e | 3 | 11.93 | BYKOWSKI Michał | SKLA Sopot # | 1993 | U18 | PM | -0.2 | IV | # | |||||||||
3 | e | 3 | 12.26 | RAKOWSKI Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U18 | PM | -0.2 | -- | # | |||||||||
4 | e | 3 | 12.44 | SŁOWIKOWSKI Przemysław | MKL Szczecin # | 1993 | U18 | ZP | -0.2 | -- | KOTUŁA Krzysztof # | Z/3333/11 | 2024 | |||||||
5 | e | 3 | 12.68 | STASIAK Piotr | UKS Wieża Postomino | 1993 | U18 | ZP | -0.2 | -- | ||||||||||
1 | e | 4 | 11.99 | SZMYTKOWSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | -1.6 | IV | # | |||||||||
2 | e | 4 | 12.18 | BŁAWAT Marcin | KL Gdynia | 1993 | U18 | PM | -1.6 | IV | # | |||||||||
3 | e | 4 | 12.22 | KUKLIŃSKI Radosław | MMKS Gdańsk # | 1992 | U18 | PM | -1.6 | -- | # | |||||||||
4 | e | 4 | 12.26 | SŁOMION Robert | MMKS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | -1.6 | -- | ||||||||||
5 | e | 4 | 12.42 | TOMASZEWSKI Wiktor | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | -1.6 | -- | # | |||||||||
6 | e | 4 | 12.59 | BIGUS Tomasz | MKS Sambor Tczew | 1992 | U18 | PM | -1.6 | -- | # | |||||||||
7 | e | 4 | 12.71 | LEWANDOWSKI Mateusz | MKS Sambor Tczew | 1993 | U18 | PM | -1.6 | -- | ||||||||||
1 | e | 5 | 11.10 | SIROCKI Szymon | SKLA Sopot | 1990 | U20 | PM | +0.1 | II | # | |||||||||
2 | e | 5 | 11.62 | DĄBROWSKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | +0.1 | III | ||||||||||
3 | e | 5 | 11.85 | GRABOWSKI Marek | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | +0.1 | IV | # | |||||||||
4 | e | 5 | 11.99 | KARNAS Kamil | SKLA Sopot # | 1993 | U18 | PM | +0.1 | IV | # | |||||||||
5 | e | 5 | 12.18 | JASIEWICZ Paweł | LKS Jantar Ustka | 1992 | U18 | PM | +0.1 | IV | # | |||||||||
6 | e | 5 | 12.60 | PRZYTARSKI Tomasz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1993 | U18 | PM | +0.1 | -- | ||||||||||
1 | f | 1 | 11.05 | SIROCKI Szymon | SKLA Sopot | 1990 | U20 | PM | -0.1 | II | # | |||||||||
1 | f | 1 | 11.53 | DUNIN-BORKOWSKI Hubert | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U18 | PM | -0.3 | III | # | |||||||||
2 | f | 1 | 11.31 | RÓŻALSKI Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | -0.1 | III | ||||||||||
2 | f | 1 | 11.58 | WITOŃ Bartosz | SKLA Sopot | 1993 | U18 | PM | -0.3 | III | # | |||||||||
3 | f | 1 | 11.54 | BRZOSTEK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | -0.1 | III | # | |||||||||
3 | f | 1 | 11.70 | DYS Piotr | LKS Jantar Ustka | 1992 | U18 | PM | -0.3 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 11.69 | ŚWIGOŃ Jaromir | SKLA Sopot | 1990 | U20 | PM | -0.1 | III | # | |||||||||
4 | f | 1 | 11.74 | BYKOWSKI Michał | SKLA Sopot # | 1993 | U18 | PM | -0.3 | III | # | |||||||||
5 | f | 1 | 11.77 | DĄBROWSKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | -0.1 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 11.80 | SZMYTKOWSKI Tomasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | -0.3 | IV | # | |||||||||
6 | f | 1 | 11.91 | KARNAS Kamil | SKLA Sopot # | 1993 | U18 | PM | -0.3 | IV | # | |||||||||
6 | f | 1 | 12.02 | GRABOWSKI Marek | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | -0.1 | IV | # | |||||||||
7 | f | 1 | 12.13 | JASIEWICZ Paweł | LKS Jantar Ustka | 1992 | U18 | PM | -0.3 | IV | # | |||||||||
7 | f | 1 | 12.23 | SŁOMION Robert | MMKS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | -0.1 | -- | ||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 22.55 | KUŹMIŃSKI Sebastian | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U23 | PM | +0.3 | II | ||||||||||
2 | s | 1 | 22.94 | ŚWIGOŃ Jaromir | SKLA Sopot | 1990 | U20 | PM | +0.3 | III | # | |||||||||
3 | s | 1 | 23.38 | DUNIN-BORKOWSKI Hubert | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1992 | U18 | PM | +0.3 | III | # | |||||||||
4 | s | 1 | 23.76 | BRZOSTEK Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | +0.3 | IV | # | |||||||||
5 | s | 1 | 24.35 | SZTANDERA Mariusz | SKLA Słupsk | 1989 | U23 | PM | +0.3 | -- | ||||||||||
6 | s | 1 | 24.91 | SZRAMKA Marcin | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | +0.3 | -- | # | |||||||||
7 | s | 1 | 24.91 | SŁOWIKOWSKI Przemysław | MKL Szczecin # | 1993 | U18 | ZP | +0.3 | -- | KOTUŁA Krzysztof # | Z/3333/11 | 2024 | |||||||
1 | s | 2 | 24.50 | KACPRZAK Michał | LKS Jantar Ustka | 1991 | U20 | PM | -0.4 | -- | ||||||||||
2 | s | 2 | 25.02 | MIELEWCZYK Rafał | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1994 | U16 | PM | -0.4 | V | B.D. B.D. | BEZ | ||||||||
3 | s | 2 | 25.28 | NOWAKOWSKI Mateusz | MKS Sambor Tczew | 1991 | U20 | PM | -0.4 | -- | ||||||||||
4 | s | 2 | 25.72 | LUBECKI Paweł | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | -0.4 | -- | ||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 48.44 | DOMAGAŁA Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | I | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 49.59 | BOCIĄG Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | Sen | PM | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 50.76 | FOSTIAK Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 50.86 | JEROMIN Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U23 | PM | III | B.D. # | BEZ | |||||||||
5 | s | 1 | 50.98 | CELEP Paweł | MKL Toruń # | 1990 | U20 | KP | III | B.D. | BEZ | |||||||||
6 | s | 1 | 50.99 | WOŹNIAK Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | III | B.D. | 2 | |||||||||
7 | s | 1 | 51.19 | WESOŁOWSKI Maciej | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 54.65 | NOWAKOWSKI Mateusz | MKS Sambor Tczew | 1991 | U20 | PM | IV | |||||||||||
1 | s | 2 | 55.31 | WOŹNIAK Michał | MLKS Baszta Bytów | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 2 | 55.40 | I O | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 56.13 | WOŁOSZYK Kamil | UKS Olimpijczyk Skorzewo # | 1993 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
4 | s | 2 | 56.54 | PASIEK Krzysztof | SKLA Słupsk | 1996 | U14 | PM | V | |||||||||||
5 | s | 2 | 58.06 | KERSZEN Maciej | UKS Olimpijczyk Skorzewo # | 1993 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:53.93 | STOLC Marcin | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U23 | PM | II | |||||||||||
2 | s | 1 | 1:54.24 | DYBOWSKI Jacek | KS Wejher Wejherowo | 1992 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 1:55.50 | STRUK Adam | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1990 | U20 | PM | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 1:56.20 | ZAGULAK Damian | GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # | 1992 | U18 | PM | II | B.D. | Z/4925/11 | 2012 | BEZ | |||||||
5 | s | 1 | 1:56.36 | SŁODOWNIK Fabian | MKS Truso Elbląg | 1991 | U20 | WN | II | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 1:56.72 | ZAWADZKI Wojciech | SKLA Sopot | 1989 | U23 | PM | II | |||||||||||
7 | s | 1 | 1:57.53 | HERING Mateusz | ULKS Talex Borzytuchom | 1991 | U20 | PM | III | ŚCIGAŁA Jarosław # | Z/4205/11 | 2011 | BEZ | |||||||
8 | s | 1 | 1:57.56 | WĄSICKI Sebastian | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1988 | U23 | PM | III | B.D. B.D. | Z/2027/11 | 2015 | 3 | |||||||
9 | s | 1 | 2:00.11 | SZELEŻYŃSKI Kamil | RKS Rumia | 1992 | U18 | PM | III | B.D. | 3 | |||||||||
10 | s | 1 | 2:00.16 | BRZESKI Karol | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U18 | PM | III | |||||||||||
11 | s | 1 | 2:00.17 | RUTKOWSKI Tomasz | KS Wejher Wejherowo | 1992 | U18 | PM | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 2:01.96 | KLOSKOWSKI Patryk | MKS Sambor Tczew | 1992 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
2 | s | 2 | 2:02.12 | MARCZYŃSKI Paweł | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1993 | U18 | PM | IV | |||||||||||
3 | s | 2 | 2:02.43 | MIELEWCZYK Cezary | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1993 | U18 | PM | IV | B.D. | 3 | |||||||||
4 | s | 2 | 2:03.10 | NIWCZYK Artur | UKS I LO Viking Rumia | 1991 | U20 | PM | IV | B.D. | 3 | |||||||||
5 | s | 2 | 2:05.57 | KRÓL Rafał | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1990 | U20 | PM | IV | B.D. | 4 | |||||||||
6 | s | 2 | 2:05.88 | ZAWADZKI Łukasz | GKS Żukowo | 1993 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 2:09.62 | CYBULSKI Grzegorz | RKS Rumia | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
2 | s | 3 | 2:10.91 | JAGIELSKI Piotr | SKLA Słupsk | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | s | 3 | 2:16.03 | SZUBA Mateusz | RKS Rumia | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 4:08.15 | KAMIŃSKI Patryk | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U18 | PM | III | B.D. | 2 | |||||||||
2 | s | 1 | 4:08.52 | CYMANN Marcin | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U20 | PM | III | |||||||||||
3 | s | 1 | 4:08.75 | KNIACHNICKI Patryk | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1992 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 4:11.36 | KRÓL Błażej | GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska # | 1987 | U23 | PM | III | NAWROCKI Dariusz | Z/0528/12 | 2012 | 2 | |||||||
5 | s | 1 | 4:11.63 | PIŁAT Paweł | MKS Truso Elbląg | 1992 | U18 | WN | III | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 4:14.12 | PRZEPIÓRKA Jacek | LKB im. Braci Petk Lębork # | 1993 | U18 | PM | IV | |||||||||||
7 | s | 1 | 4:21.17 | KRYSZEWSKI Adam | GKS Żukowo | 1993 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
8 | s | 1 | 4:22.45 | JAKIMOWSKI Mateusz | MKS Truso Elbląg | 1991 | U20 | WN | -- | |||||||||||
10 | s | 1 | 4:37.63 | STOLC Piotr | MKS Sambor Tczew | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
3000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 8:35.63 | KOWALSKI Marek | GKS Żukowo # | 1991 | U20 | PM | II | B.D. B.D. # | Z/0988/11 | 2018 | 2 | |||||||
2 | s | 1 | 8:42.19 | SKOCELAS Grzegorz | SKLA Słupsk | 1990 | U20 | PM | II | |||||||||||
3 | s | 1 | 8:49.00 | SZOK Filip | MLKS Baszta Bytów | 1991 | U20 | PM | III | |||||||||||
4 | s | 1 | 9:13.80 | RUDNIK Sebastian | ULKS Talex Borzytuchom | 1992 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 9:13.96 | WNUK Damian | UKS Olimpijczyk Skorzewo # | 1990 | U20 | PM | III | |||||||||||
6 | s | 1 | 9:18.51 | ZBLEWSKI Krzysztof | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
7 | s | 1 | 9:24.54 | GRYCKO Tomasz | UKS Bliza Władysławowo | 1992 | U18 | PM | IV | OBERZIG Piotr | Z/0283/11 | 2024 | 1 | |||||||
8 | s | 1 | 9:45.67 | GRABKOWSKI Paweł | SKLA Sopot | 1991 | U20 | PM | IV | B.D. # | 3 | |||||||||
110 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
3 | s | 1 | 15.89 | TRUSKOLAWSKI Piotr | WKS Flota Gdynia | 1992 | U18 | PM | +0.3 | IV | ||||||||||
4 | s | 1 | 17.46 | LEWANDOWSKI Mateusz | MKS Sambor Tczew | 1993 | U18 | PM | +0.3 | -- | ||||||||||
110 m pł M (99.1) M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 15.53 | DIAK Mateusz | SKLA Słupsk | 1991 | U20 | PM | +0.3 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 15.65 | CZAJKOWSKI Mariusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | +0.3 | II | # | |||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 55.65 | RUTKOWSKI Łukasz | KS AZS AWF Wrocław # | 1992 | U18 | DS | II | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 57.44 | LIPIŃSKI Samuel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U18 | PM | III | |||||||||||
7 | s | 1 | 61.53 | RODA Mateusz | ULKS Talex Borzytuchom | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
400 m pł M | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 56.07 | PESEL Hubert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U23 | PM | II | B.D. | ||||||||||
3 | s | 1 | 56.84 | SZYMAŃSKI Jacek | AZS-AWFiS Gdańsk | 1990 | U20 | PM | III | B.D. | 2 | |||||||||
5 | s | 1 | 57.63 | KAZUBSKI Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1990 | U20 | PM | III | B.D. # | 2 | |||||||||
6 | s | 1 | 59.21 | MIERZEJEWSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | IV | |||||||||||
2000 m prz M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 6:11.18 | KASZEWSKI Zbigniew | ULKS Talex Borzytuchom | 1992 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 6:20.38 | JANKOWSKI Mateusz | MKL Lider Malbork | 1991 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 6:26.89 | JAKUBEK Artur | ULKS Talex Borzytuchom | 1991 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 6:31.87 | GUMIENNY Paweł | ULKS Talex Borzytuchom | 1992 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 6:38.95 | TREDER Sebastian | ULKS Talex Borzytuchom | 1992 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
6 | s | 1 | 6:59.11 | GÓRECKI Mateusz | SKLA Słupsk | 1993 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 1.95 | DANIELL Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | II | |||||||||||
2 | f | 1 | 1.95 | GADALIŃSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | II | |||||||||||
3 | f | 1 | 1.85 | BARZOWSKI Karol | SKLA Sopot # | 1991 | U20 | PM | III | B.D. # | 3 | |||||||||
4 | f | 1 | 1.70 | WANGLER Szymon | UKS I LO Viking Rumia | 1992 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 1.70 | MADEJ Damian | UKS I LO Viking Rumia | 1991 | U20 | PM | -- | |||||||||||
Tyczka M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 4.90 | JURGA Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1988 | U23 | PM | I | |||||||||||
2 | f | 1 | 4.80 | LISIAK Adam | CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # | 1990 | U20 | KP | I | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 4.70 | SZCZEPAŃSKI Marcin | OSOT Szczecin # | 1990 | U20 | ZP | I | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 4.30 | KOZŁOWSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | II | |||||||||||
5 | f | 1 | 3.60 | KŁOS Jakub | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | III | |||||||||||
6 | f | 1 | 3.60 | ŚWISTELNICKI Patryk | KL Gdynia | 1991 | U20 | PM | III | |||||||||||
7 | f | 1 | 3.60 | KARGOL Maciej | KL Gdynia | 1994 | U16 | PM | III | |||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 7.12 | REJMUS Michał | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | -0.3 | II | # | |||||||||
2 | f | 1 | 7.05 | UWIJAŁA Krzysztof | MKS Sambor Tczew | 1990 | U20 | PM | +0.2 | II | # | |||||||||
3 | f | 1 | 6.49 | ODOOM Dawid | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | +0.6 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 6.24 | JENDRZEJEWSKI Patryk | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | -0.2 | IV | ||||||||||
5 | f | 1 | 6.21 | PROKOP Wojciech | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | +0.1 | IV | # | |||||||||
6 | f | 1 | 6.17 | MADEJ Damian | UKS I LO Viking Rumia | 1991 | U20 | PM | -0.1 | IV | ||||||||||
7 | f | 1 | 5.92 | BŁAWAT Marcin | KL Gdynia | 1993 | U18 | PM | +0.1 | IV | # | |||||||||
8 | f | 1 | 5.64 | PRZYTARSKI Tomasz | MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # | 1993 | U18 | PM | +0.6 | -- | ||||||||||
9 | f | 1 | 5.60 | LUBECKI Paweł | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | +0.6 | V | ||||||||||
10 | f | 1 | 5.57 | GRUGIEL Bartosz | MKS Sambor Tczew | 1992 | U18 | PM | -0.5 | -- | # | |||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 15.64 | UWIJAŁA Krzysztof | MKS Sambor Tczew | 1990 | U20 | PM | +1.9 | I | # | |||||||||
2 | f | 1 | 14.87 | MODELSKI Przemysław | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | Sen | PM | +1.0 | I | ||||||||||
3 | f | 1 | 13.98 | MROZOWICZ Jakub | SKLA Słupsk | 1988 | U23 | PM | +0.7 | III | ||||||||||
4 | f | 1 | 12.83 | KUNCEWICZ Szymon | MKS Sambor Tczew | 1987 | U23 | PM | +1.7 | -- | # | |||||||||
5 | f | 1 | 12.71 | WAWRZYNIAK Mariusz | MKS Sambor Tczew | 1992 | U18 | PM | +0.6 | IV | # | |||||||||
6 | f | 1 | 12.16 | GRABOWSKI Marek | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U20 | PM | +0.9 | -- | # | |||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 16.06 | REINHARDT Łukasz | KL Gdynia | 1992 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 14.73 | CZAIŃSKI Kamil | SKLA Sopot | 1993 | U18 | PM | III | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 14.09 | KUBYLIS Piotr | KL Gdynia | 1993 | U18 | PM | III | |||||||||||
4 | f | 1 | 12.25 | KOENIG Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 12.09 | REINHARDT Mariusz | KL Gdynia | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
6 | f | 1 | 10.81 | GRÓDEK Bartosz | MKS Sambor Tczew | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 19.52 | GIŻA Jakub | LKS Stal Mielec | 1985 | Sen | PK | MM | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 18.19 | KOWNATKE Rafał | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1985 | Sen | PM | M | KOWNATKE Rafał # | Z/5086/11 | 2024 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 17.90 | GÓRZYŃSKI Marcin | SKLA Sopot | 1985 | Sen | PM | M | |||||||||||
4 | f | 1 | 17.72 | RADZIWON Piotr | KS Podlasie Białystok | 1987 | U23 | PD | M | # | ||||||||||
5 | f | 1 | 17.18 | BOSKO Michał | KS AZS-AWF Biała Podlaska # | 1988 | U23 | LU | I | # | ||||||||||
6 | f | 1 | 15.32 | WASYLISZYN Michał | SKLA Słupsk | 1989 | U23 | PM | I | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 14.50 | DOMARADZKI Daniel | AZS-AWFiS Gdańsk | 1986 | Sen | PM | I | |||||||||||
8 | f | 1 | 14.16 | DARGA Marcin | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1989 | U23 | PM | II | PŁOMIEŃ Waldemar | Z/3458/11 | 2021 | 1 | |||||||
9 | f | 1 | 12.61 | JĘDRZEJEWSKI Krzysztof | LKS Ziemi Puckiej Puck # | 1963 | Masters | PM | III | B.D. # | ||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 42.72 | KOENIG Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 36.21 | BARTCZAK Kamil | MKS Sambor Tczew | 1992 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
3 | f | 1 | 30.37 | GOWIN Michał | MKS Sambor Tczew | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
4 | f | 1 | 28.35 | GRÓDEK Bartosz | MKS Sambor Tczew | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 42.08 | SUWAŁA Łukasz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 40.82 | ZAKRZEWSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | III | |||||||||||
Dysk (2) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 47.06 | SZPAK Mieczysław | KMKL Sztorm Kołobrzeg | 1961 | Masters | ZP | I | SZPAK Mieczysław | Z/4707/21 | 2021 | BEZ | |||||||
2 | f | 1 | 45.85 | DARGA Marcin | LKS Ziemi Puckiej Puck | 1989 | U23 | PM | II | PŁOMIEŃ Waldemar | Z/3458/11 | 2021 | 1 | |||||||
3 | f | 1 | 40.83 | PIOTROWSKI Robert | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1966 | Masters | ZP | II | SZPAK Mieczysław B.D. | Z/4705/21, Z/0365/19 | 2021, 2019 | BEZ | |||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 58.00 | GRAJEWSKI Michał | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1993 | U18 | PM | II | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 45.95 | PARTYKA Dawid | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1992 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 53.68 | DREGER Maciej | BKS Bydgoszcz | 1991 | U20 | KP | II | # | ||||||||||
Młot (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 57.24 | NOGA Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1989 | U23 | PM | I | # | ||||||||||
2 | f | 1 | 49.29 | NOGA Szymon | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1986 | Sen | PM | II | RÓŻYCKI Ryszard | 2 | |||||||||
3 | f | 1 | 45.93 | STERNICKI Piotr | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | 1989 | U23 | PM | II | |||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 54.31 | WIELICHOWSKI Mateusz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | III | |||||||||||
2 | f | 1 | 52.24 | KROPIDŁOWSKI Konrad | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U18 | PM | III | |||||||||||
3 | f | 1 | 48.59 | GRUGIEL Bartosz | MKS Sambor Tczew | 1992 | U18 | PM | IV | # | ||||||||||
4 | f | 1 | 44.91 | MURAWSKI Krzysztof | AZS-AWFiS Gdańsk | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
5 | f | 1 | 44.16 | NADSTAWNY Grzegorz | SKLA Słupsk | 1992 | U18 | PM | -- | |||||||||||
6 | f | 1 | 41.80 | KLEIN-WOJTASIK Robert | AZS-AWFiS Gdańsk | 1992 | U18 | PM | -- | |||||||||||
7 | f | 1 | 41.45 | NAKONIECZNY Mateusz | MMKS Gdańsk # | 1993 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
8 | f | 1 | 38.14 | BIGUS Tomasz | MKS Sambor Tczew | 1992 | U18 | PM | -- | # | ||||||||||
9 | f | 1 | 36.60 | SULEWSKI Patryk | MKS Sambor Tczew | 1993 | U18 | PM | -- | |||||||||||
10 | f | 1 | 34.45 | WYSOCKI Michał | UKS Lipusz | 1994 | U16 | PM | V | |||||||||||
11 | f | 1 | 22.41 | CIESIELSKI Dawid | UKS Wieża Postomino | 1993 | U18 | ZP | -- | |||||||||||
Oszczep (800) M | ||||||||||||||||||||
1 | f | 1 | 77.84 | RAKOCZY Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1987 | U23 | PM | MM | |||||||||||
2 | f | 1 | 76.29 | CZAJKOWSKI Marcin | AZS-AWFiS Gdańsk | 1985 | Sen | PM | M | |||||||||||
3 | f | 1 | 74.86 | ROZIŃSKI Paweł | SKLA Słupsk | 1987 | U23 | PM | M | |||||||||||
4 | f | 1 | 74.35 | HAJDYSZ Piotr | AZS-AWFiS Gdańsk | 1989 | U23 | PM | M | |||||||||||
5 | f | 1 | 70.87 | SZPAK Robert | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1989 | U23 | ZP | I | B.D. # | Z/2180/11 | 2017 | 1 | |||||||
6 | f | 1 | 63.83 | PIELECKI Krzysztof | KMKL Sztorm Kołobrzeg # | 1990 | U20 | ZP | I | # | ||||||||||
7 | f | 1 | 60.73 | KAMELA Paweł | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | II | |||||||||||
8 | f | 1 | 60.31 | DANKOWSKI Piotr | LKS Fenix Słupsk # | 1990 | U20 | PM | II | GRECKA Ewa # | Z/4868/11 | 2017 | 2 | |||||||
9 | f | 1 | 57.54 | KOŚCIÓW Dawid | LKS Jantar Ustka | 1990 | U20 | PM | II | B.D. # | Z/2503/11 | 2024 | MM | |||||||
10 | f | 1 | 54.52 | OSEWSKI Bartosz | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | III | PIĄTEK Mirosław # | Z/2549/11 | 2023 | MM | |||||||
11 | f | 1 | 53.88 | FILIPEK Jacek | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | III | # | ||||||||||
12 | f | 1 | 50.10 | MYSZKA Dawid | GKS Luzino | 1988 | U23 | PM | III | B.D. | 3 | |||||||||
13 | f | 1 | 45.45 | KACA Artur | AZS-AWFiS Gdańsk | 1991 | U20 | PM | IV | |||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 2.8753440380096 sekund |