Warszawa 15 - 16.05.2010
Mistrzostwa Mazowsza
100 m K
1 e 1 11.78 KOCIELNIK Joanna KS Orzeł Warszawa 83 Sen MZ +0.9 M
2 e 1 12.90 GAŁˇZKA Natalia UKS Młodzik Warszawa # 92 U20 MZ +0.9 III B.D. # BEZ
3 e 1 12.90 WOJCIECHOWSKA Karolina UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.9 III #
4 e 1 13.07 SĘK Marta UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ +0.9 III #
5 e 1 13.73 MAKAREWICZ Dagmara AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +0.9 -- #
6 e 1 14.50 PERSA Małgorzata UKS Clan Ostrołęka # 92 U20 MZ +0.9 --
7 e 1 14.76 ZERA Katarzyna UKS Clan Ostrołęka # 92 U20 MZ +0.9 --
1 e 2 12.56 MŁYNARCZYK Danuta AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ -0.6 II
2 e 2 13.31 KURZELA Anna UKS Melo Błonie # 92 U20 MZ -0.6 IV
3 e 2 13.79 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -0.6 IV #
4 e 2 13.80 WOLSKA Agnieszka UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -0.6 IV GˇSIEWSKI Artur # Z/3720/11 2012 2
5 e 2 14.60 TARADEJNA Anna UKS Clan Ostrołęka # 92 U20 MZ -0.6 --
1 e 3 12.97 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ -0.5 III
2 e 3 12.99 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -0.5 III GIZA Andrzej B.D. # Z/3686/11 2019 M
3 e 3 13.07 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 U20 MZ -0.5 III B.D. B.D. # BEZ
4 e 3 13.33 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U20 MZ -0.5 IV B.D. # 3
5 e 3 13.82 WSÓŁ Małgorzata UKS Kusy Warszawa # 92 U20 MZ -0.5 -- B.D. Z/3710/11 2012 3
6 e 3 14.88 PIERZCHANOWSKA Agnieszka UKS Clan Ostrołęka # 92 U20 MZ -0.5 -- B.D. BEZ
1 e 4 12.71 WIEKIERA Monika MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +2.2 II LEWANDOWSKI Jacek
2 e 4 13.43 GAŁˇZKA Alicja OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ +2.2 IV
3 e 4 13.59 BORATYŃSKA Dominika WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ +2.2 IV
4 e 4 14.03 ADEMOVIČ Mirella SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ +2.2 -- #
5 e 4 14.06 DZIˇŻAK Malwina MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +2.2 -- #
6 e 4 14.48 GRALEWICZ Karolina MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +2.2 --
7 e 4 14.98 KAMIŃSKA Justyna MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +2.2 -- #
1 e 5 12.91 GRABOWSKA Luiza OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ +1.1 III
2 e 5 13.22 GOLAN Joanna OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ +1.1 IV #
3 e 5 13.55 BOJARSKA Zuzanna RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +1.1 IV
4 e 5 13.81 SŁUMIŃSKA Olga MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +1.1 --
5 e 5 14.12 KUNISIEWICZ Justyna MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +1.1 --
6 e 5 14.16 SAWICKA Katarzyna niest. Warszawa # 94 U18 MZ +1.1 -- B.D. # BEZ
7 e 5 14.41 SADŁOWSKA Ilona OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ +1.1 --
1 e 6 12.84 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +1.5 III #
2 e 6 13.32 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ +1.5 IV RˇCZKA Paweł B.D. # Z/3715/11 2016 1
3 e 6 13.69 SAMSEL Natalia MKS Pułtusk 94 U18 MZ +1.5 IV
4 e 6 13.83 BYCZKOWSKA Natalia MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ +1.5 --
5 e 6 13.92 MUSIAŁOWICZ Aleksandra SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ +1.5 --
6 e 6 15.14 KORDEK Dominika UKS Clan Ostrołęka # 93 U18 MZ +1.5 --
7 e 6 15.28 KISIEL Ewelina UKS Clan Ostrołęka # 93 U18 MZ +1.5 --
1 e 7 13.53 KRÓL Izabela AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ +1.7 IV #
2 e 7 13.68 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ +1.7 IV #
3 e 7 14.05 BUDZIAK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 96 U16 MZ +1.7 V GˇSIEWSKI Artur # Z/1468/12 2013 3
4 e 7 14.45 KRUPA Anna MKS Pogoń Siedlce 96 U16 MZ +1.7 V
5 e 7 14.47 STANKIEWICZ Marta UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ +1.7 V #
6 e 7 15.14 OKNIŃSKA Katarzyna MKS Pogoń Siedlce 96 U16 MZ +1.7 --
7 e 7 15.19 KOZIK Aleksandra UKS Kusy Warszawa 96 U16 MZ +1.7 -- B.D. Z/1539/12 2013 4
1 e 8 13.83 RABIEJ Katarzyna AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ +1.2 V #
2 e 8 14.20 SADŁOWSKA Katarzyna UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +1.2 -- #
3 e 8 14.74 SKURZEWSKA Karolina UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ +1.2 -- #
4 e 8 14.99 CZERNY Patrycja UKS Kusy Warszawa 96 U16 MZ +1.2 -- KĘDZIORA Robert # Z/1466/12 2014 2
1 f A 12.72 WIEKIERA Monika MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +0.2 II LEWANDOWSKI Jacek
2 f A 12.87 DOBROWOLSKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +0.2 III #
3 f A 13.06 GRABOWSKA Luiza OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ +0.2 III
4 f A 13.39 LEMIESZ Zuzanna RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ +0.2 IV RˇCZKA Paweł B.D. # Z/3715/11 2016 1
5 f A 13.53 GAŁˇZKA Alicja OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ +0.2 IV
6 f A 13.54 GOLAN Joanna OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ +0.2 IV #
7 f A 13.69 BORATYŃSKA Dominika WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ +0.2 IV
8 f A 13.79 BOJARSKA Zuzanna RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +0.2 IV
1 f B 12.76 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ +0.3 III
2 f B 12.84 GAŁˇZKA Natalia UKS Młodzik Warszawa # 92 U20 MZ +0.3 III B.D. # BEZ
3 f B 12.89 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +0.3 III GIZA Andrzej B.D. # Z/3686/11 2019 M
4 f B 12.96 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 U20 MZ +0.3 III B.D. B.D. # BEZ
5 f B 13.00 SĘK Marta UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ +0.3 III #
6 f B 13.06 WOJCIECHOWSKA Karolina UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.3 III #
7 f B 13.09 KURZELA Anna UKS Melo Błonie # 92 U20 MZ +0.3 III
8 f B 13.34 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U20 MZ +0.3 IV B.D. # 3
1 f C 12.58 MŁYNARCZYK Danuta AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ +0.6 II
2 f C 12.77 ¦WIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ +0.6 III
3 f C 13.39 KORZENIECKA Paulina AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +0.6 -- #
4 f C 13.43 KRÓL Izabela AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ +0.6 IV #
5 f C 13.74 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ +0.6 IV #
6 f C 13.80 WOLSKA Agnieszka UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.6 IV GˇSIEWSKI Artur # Z/3720/11 2012 2
7 f C 13.86 SAMSEL Natalia MKS Pułtusk 94 U18 MZ +0.6 --
8 f C 14.18 RABIEJ Katarzyna AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ +0.6 V #
200 m K
1 w 26.88 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ +0.3 III RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1 722
2 w 1 27.17 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ +0.3 III 698
3 w 1 28.11 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.3 IV # 622
4 w 1 29.11 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ +0.3 -- 546
5 w 1 29.70 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ +0.3 -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3 503
1 w 2 26.05 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -0.3 II # 793
2 w 2 26.77 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -0.3 III # 731
3 w 2 26.94 GODZWON Magdalena AZS ŁódĽ # 90 U23 LD -0.3 III B.D. 3 717
4 w 2 27.70 MAMCARZ Beata WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ -0.3 IV # 655
400 m K
1 s 1 60.34 BIELSKA Wioleta MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ III
2 s 1 60.47 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD III DˇBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0795/11 2019 1
3 s 1 61.48 PODGÓRSKA Iga AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ III
4 s 1 61.64 KAWECKA Marcelina MUKS Płock 93 U18 MZ III
5 s 1 67.21 ZAWADZKA Katarzyna MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ -- #
6 s 1 68.98 KRYSIAK Aleksandra MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ --
7 s 1 69.71 WILK Martyna RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ --
8 s 1 70.32 RELIGA Justyna RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ --
1 s 2 60.71 JUSIŃSKA Monika OKS Start Otwock # 94 U18 MZ III #
2 s 2 60.82 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock # 94 U18 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/2899/11 2017 2
3 s 2 66.89 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ V NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
4 s 2 68.99 GBURZYŃSKA Justyna MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ --
5 s 2 69.08 WOJTALIK Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ -- #
6 s 2 69.11 NOWAK Martyna RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ -- B.D.
7 s 2 76.01 ODZIMEK Aneta RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ --
1 s 3 56.80 ROMISZEWSKA Marta MKS Polonia Warszawa 87 Sen MZ II #
2 s 3 58.43 WERESA Sylwia MKS Polonia Warszawa # 91 U20 MZ II B.D. # 2
3 s 3 58.86 KELLER Marta OKS Start Otwock 90 U23 MZ II B.D. # BEZ
4 s 3 59.78 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ III B.D. # 1
5 s 3 62.75 BUNICKA Aneta AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV #
6 s 3 63.45 WÓJCIK Marta RLTL ZTE Radom 91 U20 MZ IV #
7 s 3 67.53 KONDRATOWICZ Aneta MKS Polonia Warszawa 92 U20 MZ -- B.D. BEZ
1500 m K
1 4:32.96 TEKIEŃ Joanna LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża # 87 Sen PD II B.D. BEZ
2 4:39.57 BERNARDELLI Iwona LKS Vectra Włocławek # 85 Sen KP II B.D. # Z/1932/11 2019 1
3 5:24.19 TKACZUK Justyna WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ --
4 5:26.10 LATOSZEK Gabriela AKL Ursynów Warszawa 95 U16 MZ V
5 5:28.53 CABAJ Martyna WLKS Nowe Iganie # 96 U16 MZ V
6 5:31.09 PARAFIAŃCZUK Jolanta WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ --
7 5:40.13 DOBROWOLSKA Agnieszka SSA Legia 1926 Warszawa 94 U18 MZ -- #
100 m pł J MŁ K
3 e 1 14.62 MˇKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ 0.0 II #
4 e 1 15.36 WO¬NIAK Izabela RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ 0.0 -- #
5 e 1 15.61 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ 0.0 II #
6 e 1 16.68 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ 0.0 III STANISLAWSKI Krzysztof # 3
1 f 14.60 MˇKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ -0.1 II #
4 f 15.55 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ -0.1 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
5 f 22.47 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ -0.1 -- #
6 f 16.17 WO¬NIAK Izabela RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ -0.1 -- #
  w 2 99.99 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ +1.0 -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3 0
1 w 2 17.37 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ +1.0 IV 555
2 w 2 17.72 MAMCARZ Beata WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ +1.0 -- # 518
1 w 3 14.84 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ -0.1 II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1 863
2 w 3 15.01 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ -0.1 II 840
3 w 3 15.43 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -0.1 II # 786
100 m pł K
1 e 1 14.50 KAŁEK Marta AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ 0.0 I
2 e 1 14.54 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ 0.0 II BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2019 1
2 f 14.69 BHEBHE Urszula AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ -0.1 II BUGAŁA Edward B.D. # Z/2785/11 2019 1
3 f 14.73 KAŁEK Marta AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ -0.1 II
1 w 1 14.88 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ 0.0 II # 858
2 w 1 15.73 GODZWON Magdalena AZS ŁódĽ # 90 U23 LD 0.0 II B.D. 3 748
3 w 1 15.79 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ 0.0 III # 740
4x100 m K
1 s 1 49.04 GAŁˇZKA Natalia
WOJCIECHOWSKA Karolina
BANACH Joanna
SĘK Marta
UKS Kusy Warszawa 92
92
92
91
U20 MAZ -- B.D.

GIZA Andrzej B.D.
Z/3686/11
2019
BEZ
M
2 s 1 51.86 GOLAN Joanna
GRABOWSKA Luiza
GAŁˇZKA Alicja
BACŁAWSKA Katarzyna
OKLA Ostrołęka 94
93
94
93
U18 MAZ --


3 s 1 52.00 ZY¦K Małgorzata
WARDASZKA Martyna
BADUREK Paulina
MAZUREK Aleksandra
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93
93
93
94
U18 MAZ -- ZGLESZEWSKI Daniel B.D.
ZGLESZEWSKI Daniel
B.D.
ZGLESZEWSKI Daniel
Z/4904/11
Z/4900/11
Z/4898/11
Z/4899/11
2012
2011
2011
2011
2
4
4
BEZ
4 s 1 57.17 TARADEJNA Anna
ZERA Katarzyna
PIERZCHANOWSKA Agnieszka
PERSA Małgorzata
UKS Clan Ostrołęka 92
92
92
92
U20 MAZ --

B.D.
BEZ
5 s 1 59.51 PAWŁOWSKA Monika
BEDNARCZYK Olga
GLINKA Aleksandra
DYLEWSKA Paulina
UKS Clan Ostrołęka 93
93
93
93
U18 MAZ --


Wzwyż K
1 w 1.69 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ II RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1 842
2 w 1.63 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ II # 771
3 w 1.57 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ III # 701
4 w 1.57 GODZWON Magdalena AZS ŁódĽ # 90 U23 LD III B.D. 3 701
5 w 1.57 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ III 701
6 w 1.57 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ III # 701
7 w 1.39 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3 502
8 w 1.39 MAMCARZ Beata WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ -- # 502
9 w 1.36 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ -- 470
Tyczka K
1 3.20 NOWAKOWSKA Zofia KS Warszawianka W-wa 87 Sen MZ II
2 2.80 ¦LADOWSKA Kamila RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ III
3 2.60 ŁUKASZEWSKA Magdalena MKS Agros Chełm 92 U20 LU IV
4 2.40 ROSIEWICZ Daria RKS Skra Warszawa 96 U16 MZ IV
Trójskok K
1 12.15 ZY¦K Małgorzata LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ +0.3 I ZGLESZEWSKI Daniel B.D. Z/4904/11 2012 2
2 11.16 WOŁEJSZO Magdalena OKLA Ostrołęka # 93 U18 MZ +0.4 III #
3 11.02 KOWALEWSKA Olga KS Zawkrze Mława 92 U20 MZ +0.4 III
4 10.64 LESZCZYŃSKA Maja MKS Durasan Płońsk 94 U18 MZ +0.4 IV
5 10.39 PAWLUCZUK Anna MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ 0.0 IV
6 10.10 MAZUREK Aleksandra LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ +0.4 -- ZGLESZEWSKI Daniel Z/4899/11 2011 BEZ
7 9.88 WARDA Monika MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ 0.0 --
8 8.72 PAWŁOWSKA Monika UKS Clan Ostrołęka # 93 U18 MZ +0.4 --
9 8.64 DYLEWSKA Paulina UKS Clan Ostrołęka # 93 U18 MZ +0.4 --
10 8.62 KISIEL Ewelina UKS Clan Ostrołęka # 93 U18 MZ +0.5 --
11 8.57 KOWALCZYK Justyna UKS Clan Ostrołęka # 93 U18 MZ 0.0 --
12 8.56 BEDNARCZYK Olga UKS Clan Ostrołęka # 93 U18 MZ 0.0 --
Kula (4) K
1 w 11.66 SAKOWICZ Alicja AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ III # 639
2 w 11.02 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III # 596
3 w 10.71 GODZWON Magdalena AZS ŁódĽ # 90 U23 LD III B.D. 3 576
4 w 10.09 MAMCARZ Beata WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ III # 535
5 w 9.26 GIZICKA Ewelina ULKS Jedlińsk 93 U18 MZ IV 481
6 w 9.20 POKORSKA Milena WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ IV 477
7 w 9.15 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ IV RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/3711/11 2015 1 474
8 w 8.89 SZKLARZ Natalia KS Warszawianka W-wa 94 U18 MZ -- KRUKOWSKI Michał # Z/4633/11 2013 3 457
9 w 8.87 SOŁTYS Paulina UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -- # 456
Młot (3) K
1 42.68 PĘDZIWIATR Kaja AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ III
2 41.30 GÓRNICKA Julia RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ III #
3 34.90 GAJOS Paulina RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ V
4 27.67 MICHALSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 95 U16 MZ V #
Młot (4) K
1 57.46 FILIPKOWSKA Alicja AZS-AWF Warszawa 87 Sen MZ I
2 47.67 ŁASZKOWSKA Olga AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ II
3 41.74 KOWALCZYK Sylwia RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ III #
4 40.80 KOPCIŃSKA Martyna AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III B.D. BEZ
5 35.29 KĘDER Maria RKS Skra Warszawa 91 U20 MZ IV
6 28.41 RYCHEL Hanna MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ -- #
Oszczep (600) K
1 33.28 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 U20 MZ IV B.D. # 1
1 38.69 RÓŻYCKA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ III
2 29.40 STĘPIEŃ Klaudia RLTL ZTE Radom 90 U23 MZ --
2 34.92 SZAMEL Sylwia MUKS Płock 94 U18 MZ III
3 28.08 ŁUGOWSKA Elżbieta AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ --
3 34.01 WONDERZY Paulina LKS Olymp Błonie 94 U18 MZ IV
4 30.22 MALINOWSKA Beata AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ IV #
5 29.92 MICHAŁOWSKA Monika UKS LA Basket Warszawa 93 U18 MZ --
6 27.64 KOLCZYŃSKA Monika MUKS Płock 94 U18 MZ --
7 25.62 SMOLIŃSKA Sylwia MUKS Płock 93 U18 MZ --
8 25.26 ZIELIŃSKA Daria MUKS Płock 94 U18 MZ --
9 23.21 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
10 22.84 TRAWICKA Ewa MKS Pułtusk 94 U18 MZ --
100 m M
1 e 1 11.12 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +0.3 II
2 e 1 11.30 FABIAŃSKI Paweł LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ +0.3 II ZGLESZEWSKI Daniel 2
3 e 1 11.60 KOWALCZYK Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.3 III #
4 e 1 11.60 JAGÓRA Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.3 III #
5 e 1 11.71 WALCZUK Paweł UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ +0.3 III #
6 e 1 11.86 DOSTATNI Jan MKS Polonia Warszawa 93 U18 MZ +0.3 IV #
7 e 1 12.09 JUNIEC Denis MKS Kresy Kamieńczyk # 94 U18 MZ +0.3 IV B.D. Z/1575/12 2013 2
1 e 2 11.82 BOGUCKI Michał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.1 IV #
2 e 2 11.92 KOWALCZYK Michał UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ +0.1 IV
3 e 2 11.97 WOJTASIŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.1 IV #
4 e 2 12.29 STEFAŃSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +0.1 -- #
5 e 2 12.44 CENDROWSKI Marcin UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.1 --
6 e 2 12.47 ŻYCHOWSKI Robert RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ +0.1 -- #
7 e 2 13.31 DYJAS Artur RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ +0.1 --
1 e 3 11.57 PLEWIŃSKI Krystian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.1 III #
2 e 3 11.92 TURLEJ Michał RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ +0.1 IV #
3 e 3 11.98 MAŁECKI Mateusz RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ +0.1 IV
4 e 3 12.04 MILEWSKI Patryk MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +0.1 IV #
5 e 3 12.18 MADEJ Maciej LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ +0.1 IV ZGLESZEWSKI Daniel 4
6 e 3 12.33 TCHÓRZNICKI Mariusz MKS Pogoń Siedlce 93 U18 MZ +0.1 -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/4962/11 2011 4
7 e 3 12.80 A A MKS Pogoń Siedlce # 94 U18 MZ +0.1 --
1 e 4 11.75 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +0.5 III #
2 e 4 11.77 MOCZYDŁOWSKI Paweł STS Pomerania Szczecinek # 94 U18 ZP +0.5 IV B.D. JUNIEWICZ Jakub B.D. # , Z/3696/11 , 2019
3 e 4 11.80 OSADNIK Dawid AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ +0.5 IV #
4 e 4 12.06 MACH Jerzy RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ +0.5 IV #
5 e 4 12.15 CHMURA Łukasz MUKS Płock 93 U18 MZ +0.5 IV
6 e 4 12.26 KRUPA Mariusz LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ +0.5 --
7 e 4 12.39 WIERCIŃSKI Michał UKS Siódemka Ostrołęka # 93 U18 MZ +0.5 --
1 e 5 11.67 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ +0.7 III BŁASIŃSKI Artur # Z/3688/11 2019 M
2 e 5 11.88 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ +0.7 IV #
3 e 5 12.16 DYBCZYŃSKI Arkadiusz AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +0.7 IV
4 e 5 12.20 ROSŁAN Sebastian SSA Legia 1926 Warszawa 93 U18 MZ +0.7 IV #
5 e 5 12.24 FARMUS Aleksander AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ +0.7 -- #
6 e 5 12.46 CELIŃSKI Marek KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ +0.7 -- B.D. PODRAŻKO Marian STANISLAWSKI Krzysztof # BEZ
7 e 5 12.48 GAŁˇZKA Sebastian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.7 -- B.D. # BEZ
1 e 6 11.85 ZYCHOWSKI Mateusz UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.6 IV RADKE Karol # Z/3721/11 2012 1
2 e 6 11.91 PRZYBYSZ Artur OKS Start Otwock 94 U18 MZ +0.6 IV
3 e 6 12.10 BRULIŃSKI Przemysław OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ +0.6 IV
4 e 6 12.14 KAKOJEJKO Dawid UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ +0.6 IV #
5 e 6 12.55 WALIGÓRA Daniel UKS Kusy Warszawa 94 U18 MZ +0.6 --
6 e 6 12.60 TWARDOWSKI-KĘCIK Mateusz RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ +0.6 --
7 e 6 12.99 PAWŁOWSKI Aleksander RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ +0.6 --
1 e 7 11.83 LEWANDOWSKI Maciej UKS Młodzik Warszawa # 95 U16 MZ +0.7 IV #
2 e 7 11.96 KEMPKA Marcin WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ +0.7 IV
3 e 7 12.02 RÓZGA Kamil UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ +0.7 IV #
4 e 7 12.18 GIŻYŃSKI Bartosz MKS Durasan Płońsk 95 U16 MZ +0.7 IV
5 e 7 12.31 FARAJ Emil OKS Skra Warszawa # 95 U16 MZ +0.7 V B.D. # BEZ
6 e 7 12.81 KACZUBA Krzysztof UKS Kusy Warszawa 96 U16 MZ +0.7 -- GˇSIEWSKI Artur # Z/1538/12 2014 3
7 e 7 13.51 IWIŃSKI Jakub UKS Kusy Warszawa 96 U16 MZ +0.7 -- #
1 e 8 12.15 TALACHA Przemysław MKS Pogoń Siedlce # 95 U16 MZ +0.7 IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/0218/11 2014 2
2 e 8 12.57 MILEJ Maciej MKS Polonia Warszawa 95 U16 MZ +0.7 V #
3 e 8 12.68 WŁODARCZYK Patryk WLKS Nowe Iganie # 95 U16 MZ +0.7 V
4 e 8 13.64 ZAWADZKI Robert AZS-AWF Warszawa 96 U16 MZ +0.7 --
5 e 8 13.65 BORKOWSKI Michał UKS Kusy Warszawa 96 U16 MZ +0.7 --
6 e 8 15.05 KACZMARCZYK Rafał UKS Kusy Warszawa 96 U16 MZ +0.7 --
1 e 9 11.19 KOWALSKI Mariusz MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +0.4 II
2 e 9 11.35 KACNER Sebastian MUKS Płock 90 U23 MZ +0.4 III B.D. 2
3 e 9 11.39 GIEDYK Emil AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ +0.4 III
4 e 9 11.46 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.4 III #
5 e 9 11.59 ¦WIDEREK Filip UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ +0.4 III #
6 e 9 12.31 BUDNY Łukasz RKS Skra Warszawa 86 Sen MZ +0.4 --
1 e 10 10.90 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +0.8 I
2 e 10 11.03 GIŻYŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +0.8 II #
3 e 10 11.63 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok # 92 U20 PD +0.8 III B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
4 e 10 11.72 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.8 III #
5 e 10 11.93 URBANOWSKI Patryk LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 92 U20 MZ +0.8 IV ZGLESZEWSKI Daniel 3
6 e 10 12.03 NIEMIEC Sebastian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ +0.8 IV #
7 e 10 12.66 WOJTYŁKO Dragomir MUKS Płock 92 U20 MZ +0.8 --
1 e 11 11.14 STANISZEWSKI Hubert AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +1.3 II
2 e 11 11.24 KOPCIŃSKI Grzegorz RLTL ZTE Radom 90 U23 MZ +1.3 II
3 e 11 11.37 ŻUKIEWICZ Maciej UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ +1.3 III #
4 e 11 11.37 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +1.3 III
5 e 11 11.49 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 90 U23 MZ +1.3 III B.D. # BEZ
6 e 11 11.96 SIUDA Jakub RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ +1.3 IV
7 e 11 12.02 JABŁONKA Kamil LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 92 U20 MZ +1.3 IV
1 e 12 11.41 ŻEBROWSKI Karol OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ +0.7 III
2 e 12 11.43 MIKOŁAJEWSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ +0.7 III
3 e 12 11.77 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa 92 U20 MZ +0.7 IV RˇCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
4 e 12 11.91 KRZEMIŃSKI Łukasz MUKS Płock # 90 U23 MZ +0.7 --
5 e 12 12.29 JASZCZUK Piotr MKS Pogoń Siedlce 92 U20 MZ +0.7 --
1 f A 11.19 GRUDNIEWSKI Piotr RKS Skra Warszawa 93 U18 MZ 0.0 II
2 f A 11.34 FABIAŃSKI Paweł LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ 0.0 III ZGLESZEWSKI Daniel 2
3 f A 11.53 KOWALCZYK Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ 0.0 III #
4 f A 11.63 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 93 U18 MZ 0.0 III BŁASIŃSKI Artur # Z/3688/11 2019 M
5 f A 11.66 JAGÓRA Rafał UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ 0.0 III #
6 f A 11.71 TARNOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ 0.0 III #
7 f A 11.76 WALCZUK Paweł UKS Młodzik Warszawa # 94 U18 MZ 0.0 IV #
1 f B 11.25 KOWALSKI Mariusz MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ 0.0 II
2 f B 11.35 ŻUKIEWICZ Maciej UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ 0.0 III #
3 f B 11.40 ŻEBROWSKI Karol OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ 0.0 III
4 f B 11.49 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ 0.0 III #
5 f B 11.50 MIKOŁAJEWSKI Jakub MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ 0.0 III
6 f B 11.65 ¦WIDEREK Filip UKS Kusy Warszawa 91 U20 MZ 0.0 III #
7 f B 11.68 ROSŁANIEC Maciej MKS Juvenia Białystok # 92 U20 PD 0.0 III B.D. MYDLARZ Adrian , Z/4881/11 , 2013 BEZ
8 f B 11.77 LENDZION Maciej AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ 0.0 IV #
1 f C 10.87 OGANIACZYK Piotr AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +0.4 I
2 f C 10.95 GIŻYŃSKI Jakub AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +0.4 II #
3 f C 11.17 STANISZEWSKI Hubert AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +0.4 II
4 f C 11.30 GIEDYK Emil AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ +0.4 II
5 f C 11.31 RYŃSKI Damian AZS-AWF Warszawa 89 U23 MZ +0.4 III
6 f C 11.36 KACNER Sebastian MUKS Płock 90 U23 MZ +0.4 III B.D. 2
7 f C 11.37 KOPCIŃSKI Grzegorz RLTL ZTE Radom 90 U23 MZ +0.4 III
8 f C 11.50 ŁYSIK Piotr OKS Start Otwock 90 U23 MZ +0.4 III B.D. # BEZ
1 w 1 11.11 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +0.6 II 836
1 w 1 11.94 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -0.3 IV RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 663
2 w 1 11.42 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ +0.6 III 769
2 w 1 12.00 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ -0.3 IV PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ 651
3 w 1 11.53 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 U20 MZ +0.6 III RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 746
3 w 1 13.23 GODLEWSKI Wojciech MKS Pułtusk 94 U18 MZ -0.3 -- # 430
1 w 2 12.03 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ -1.7 IV RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2 645
1 w 2 12.03 ROSIAK Dominik AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.7 IV # 645
2 w 2 12.06 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ -1.7 -- 639
2 w 2 12.37 JACKOWSKI Tomasz MKS Pułtusk 94 U18 MZ +0.7 -- # 580
3 w 2 12.26 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -1.7 -- # 601
1 w 3 11.45 BAUWENS Dennis UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U20 WP -2.0 III 763
2 w 3 11.88 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U20 WP -2.0 IV 675
3 w 3 12.63 BALISZEWSKI Łukasz KS Orzeł Warszawa 92 U20 MZ -2.0 -- 532
400 m M
1 s 1 54.25 WYSOKIŃSKI Bartosz MKS Pogoń Siedlce # 93 U18 MZ IV
2 s 1 54.89 CISKOWSKI Arkadiusz MKS Pułtusk 94 U18 MZ --
3 s 1 55.09 MIŁOSZ Daniel MKS Polonia Warszawa 94 U18 MZ --
4 s 1 56.26 ¦WIˇTEK Sebastian UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ --
5 s 1 56.28 SŁUPSKI Damian MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ --
6 s 1 56.44 GAWKOWSKI Karol OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ --
7 s 1 57.99 CZERWIŃSKI Jan RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ --
8 s 1 58.17 TCHÓRZNICKI Mariusz MKS Pogoń Siedlce 93 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz # Z/4962/11 2011 4
1 s 2 54.47 DOBROWOLSKI Kamil UKS Technik Radom 94 U18 MZ IV #
2 s 2 54.57 HAN Albert LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93 U18 MZ IV
3 s 2 54.85 SYPUŁA Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 93 U18 MZ --
4 s 2 55.03 GRALIŃSKI Maciej AKL Ursynów Warszawa 94 U18 MZ --
5 s 2 55.29 WOJTALIK Oskar AZS-AWF Warszawa 93 U18 MZ -- B.D. # BEZ
6 s 2 55.76 ODOLCZYK Michał KS Piaseczno 93 U18 MZ --
7 s 2 55.90 KRAWCZYK Daniel UKS Technik Radom 94 U18 MZ -- #
1 s 3 49.42 MIANOWICZ Łukasz MKS Pogoń Siedlce # 89 U23 MZ II MACIEJEWSKI Janusz MACIEJEWSKI Janusz # Z/5042/11 2011 BEZ
2 s 3 50.46 FIGURA Robert MKS Polonia Warszawa 91 U20 MZ II #
3 s 3 50.87 DOMŻALSKI Maciej MUKS Płock 92 U20 MZ III
4 s 3 51.37 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/2904/11 2018 1
5 s 3 51.54 TUŁOWIECKI Artur MKS Polonia Warszawa # 92 U20 MZ III
6 s 3 52.15 KOWALCZYK Mateusz WLKS Nowe Iganie # 92 U20 MZ III #
7 s 3 52.32 BARCZAK Łukasz MKS Durasan Płońsk 91 U20 MZ III
8 s 3 58.36 KO¦NIK Marcin AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ --
1 w 53.93 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 642
2 w 55.06 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ 596
3 w 56.29 JACKOWSKI Tomasz MKS Pułtusk 94 U18 MZ -- # 548
4 w 56.31 ROSIAK Dominik AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- # 547
5 w 58.73 GODLEWSKI Wojciech MKS Pułtusk 94 U18 MZ -- # 457
6 w 57.94 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 486
7 w 60.05 RÓZGA Kamil UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ -- # 411
  w 1 99.99 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ -- 0
1 w 1 51.64 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 741
2 w 1 53.01 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ -- 681
3 w 1 60.27 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ -- 404
1 w 2 51.48 BAUWENS Dennis UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U20 WP III 748
2 w 2 52.96 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ IV RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2 683
3 w 2 53.99 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U20 WP IV 640
4 w 2 55.97 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -- # 560
1500 m M
1 4:00.77 NOWAK Jakub LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża # 89 U23 PD II JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4091/11 2019 2
2 4:01.58 DOBROWOLSKI Emil LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża # 86 Sen PD II B.D. Z/2257/11 2019 1
3 4:09.10 BIELIŃSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 93 U18 MZ III
4 4:09.22 JURZYK Maciej MKS Pogoń Siedlce # 94 U18 MZ III MACIEJEWSKI Janusz Z/0213/11 2012 3
5 4:09.43 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno # 92 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław # Z/0866/11 2019 2
6 4:10.40 WYSZOMIRSKI Mateusz OKS Start Otwock 93 U18 MZ III B.D. # 1
7 4:14.96 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ IV B.D. # 2
8 4:16.47 MAGDZIARZ Adam AKL Ursynów Warszawa 92 U20 MZ IV
9 4:16.79 DŁUGOZIMA Wojciech KS Zawkrze Mława 94 U18 MZ IV
10 4:17.45 GALBARCZYK Daniel RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ IV #
11 4:26.79 FRELIK Karol LKS Osuchów # 92 U20 MZ -- ZDUNEK Stanisław # Z/2993/11 2019 3
12 4:31.14 MYSERA Cezary MUKS Płock # 93 U18 MZ --
110 m pł J MŁ M
3 e 15.09 BORKOWSKI Piotr RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ +0.4 III
5 e 16.34 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ +0.4 IV ZGRZEBNICKI Ireneusz # Z/4681/11 2019 1
7 e 17.51 JANAS Mateusz MKS Pułtusk 94 U18 MZ +0.4 --
2 f 15.08 BORKOWSKI Piotr RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ +0.4 III
5 f 15.87 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ +0.4 IV ZGRZEBNICKI Ireneusz # Z/4681/11 2019 1
7 f 16.79 KUREK Maciej AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ +0.4 -- #
8 f 17.38 JANAS Mateusz MKS Pułtusk 94 U18 MZ 0.0 --
110 m pł M (99.1) M
1 e 14.58 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U20 MZ +0.4 II #
2 e 14.83 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ +0.4 II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
4 e 15.32 DˇBROWSKI Jan UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.4 II
6 e 16.54 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ +0.4 IV RˇCZKA Paweł # Z/4928/11 2
1 f 14.34 WISZNIEWSKI Rafał RLTL ZTE Radom # 92 U20 MZ +0.4 I #
3 f 15.21 DˇBROWSKI Jan UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.4 II
4 f 15.32 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ +0.4 II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
6 f 16.11 ROMEK Paweł RKS Skra Warszawa # 92 U20 MZ +0.4 III RˇCZKA Paweł # Z/4928/11 2
4x100 m M
1 s 1 41.65 OGANIACZYK Piotr
RYŃSKI Damian
GIŻYŃSKI Jakub
STANISZEWSKI Hubert
AZS-AWF Warszawa 89
89
90
89
U23 MAZ --


2 s 1 43.33 ¦WIDEREK Filip
ŻUKIEWICZ Maciej
WISZNIEWSKI Rafał
KOWALCZYK Krystian
UKS Kusy Warszawa 91
91
92
92
U20 MAZ --


3 s 1 44.10 TURLEJ Michał
WOJTASIŃSKI Rafał
MAŁECKI Mateusz
GRUDNIEWSKI Piotr
RKS Skra Warszawa 94
94
93
93
U18 MAZ --


4 s 1 44.44 WALCZUK Paweł
CZAJKOWSKI Bartłomiej
KOWALCZYK Rafał
JAGÓRA Rafał
UKS Kusy Warszawa 94
93
93
93
U18 MAZ --
BŁASIŃSKI Artur

Z/3688/11
2019
M
5 s 1 44.56 LENDZION Maciej
NIEMIEC Sebastian
TARNOWSKI Łukasz
OSADNIK Dawid
AZS-AWF Warszawa 92
92
93
93
U20 MAZ --


6 s 1 45.28 ZAJˇC Mateusz
ŻEBROWSKI Karol
WIERCIŃSKI Michał
BRULIŃSKI Przemysław
OKLA Ostrołęka 91
92
93
94
U20 MAZ --


7 s 1 45.85 MADEJ Maciej
FABIAŃSKI Paweł
KRUPA Mariusz
HAN Albert
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 93
93
93
93
U18 MAZ -- ZGLESZEWSKI Daniel
ZGLESZEWSKI Daniel

4
2
8 s 1 47.38 TALACHA Przemysław
KEMPKA Marcin
A A
WŁODARCZYK Patryk
WLKS Nowe Iganie 95
95
94
95
U18 MAZ -- MACIEJEWSKI Janusz


Z/0218/11
2014
2
Wzwyż M
1 1 1.95 RADASZKIEWICZ Mateusz MLKL Płock 89 U23 MZ II #
2 1 1.95 MARCINKOWSKI Kacper RKS Skra Warszawa 92 U20 MZ II
3 1 1.80 KA¬MIERCZUK Artur UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ IV
4 1 1.80 KAMIŃSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV
1 2 1.95 NASIŁOWSKI Andrzej WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ II
2 2 1.80 PAWŁOWSKI Jakub MLKL Płock 94 U18 MZ IV #
3 2 1.80 MILEWSKI Artur OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ IV #
4 2 1.75 KONDEJ Dominik WLKS Nowe Iganie # 94 U18 MZ IV
5 2 1.70 MAZANEK Andrzej UKS Kusy Warszawa 95 U16 MZ V KĘDZIORA Robert # Z/3716/11 2014 2
5 2 1.70 NOGAL Kamil MLKL Płock 93 U18 MZ --
7 2 1.60 PAWŁOWSKI Damian MLKL Płock 94 U18 MZ --
8 2 1.60 WAŻYŃSKI Przemysław MLKL Płock 93 U18 MZ --
1 w 1.94 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III 749
2 w 1.91 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ III 723
3 w 1.88 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 696
4 w 1.85 BAUWENS Dennis UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U20 WP III 670
5 w 1.82 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ III 644
6 w 1.76 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U20 WP IV 593
7 w 1.70 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ -- RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2 544
8 w 1.67 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ -- # 520
9 w 1.55 BALISZEWSKI Łukasz KS Orzeł Warszawa 92 U20 MZ -- 426
W dal M
1 w 5.97 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ 0.0 IV PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ 580
1 w 6.93 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ +0.4 II 797
2 w 5.72 JACKOWSKI Tomasz MKS Pułtusk 94 U18 MZ 0.0 -- # 527
2 w 6.85 BAUWENS Dennis UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U20 WP +0.3 II 778
3 w 5.68 ROSIAK Dominik AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -0.3 -- # 519
3 w 6.72 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 U20 MZ +0.6 III RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 748
4 w 5.43 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ +0.4 -- RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 467
4 w 6.30 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U20 WP +0.3 III 652
5 w 4.99 GODLEWSKI Wojciech MKS Pułtusk 94 U18 MZ -0.3 -- # 380
5 w 6.15 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ +0.3 IV # 619
6 w 6.10 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ 0.0 -- 608
7 w 5.76 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ +0.5 -- RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2 535
8 w 4.66 BALISZEWSKI Łukasz KS Orzeł Warszawa 92 U20 MZ 0.0 -- 319
Trójskok M
1 14.22 JÓZEFOWICZ Adrian AZS-AWF Warszawa # 93 U18 MZ +0.4 III #
5 13.41 BARANOWSKI Szymon MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +0.4 III
6 13.28 RAJCZAK Kamil MKS Durasan Płońsk 91 U20 MZ +0.5 III
7 13.26 FIGAT Piotr MKS Durasan Płońsk 93 U18 MZ +0.4 III
9 13.10 NOWICKI Damian MKS Durasan Płońsk 92 U20 MZ 0.0 IV
10 12.63 SMOLAK Jacek WLKS Nowe Iganie # 93 U18 MZ 0.0 IV #
Kula (5) M
1 w 10.78 GODLEWSKI Wojciech MKS Pułtusk 94 U18 MZ -- # 533
2 w 10.65 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019 525
3 w 10.08 JACKOWSKI Tomasz MKS Pułtusk 94 U18 MZ -- # 490
4 w 10.01 ROSIAK Dominik AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -- # 486
5 w 9.37 OSIŃSKI Marcin KS Orzeł Warszawa 94 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian B.D. # Z/5026/11 2013 BEZ 448
Kula (6) M
1 w 13.18 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa # 92 U20 MZ III RZEPKA Marek # Z/4230/11 2019 2 678
2 w 12.70 WIESIOŁEK Paweł KS Warszawianka W-wa 91 U20 MZ IV RZEPKA Marek Z/4067/11 2019 MM 649
3 w 12.64 BAUWENS Dennis UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U20 WP IV 645
4 w 11.71 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U20 WP IV 589
5 w 11.34 SZCZYGIEŁ Kacper UKS Kusy Warszawa 92 U20 MZ IV # 566
6 w 9.37 BALISZEWSKI Łukasz KS Orzeł Warszawa 92 U20 MZ -- 448
Kula (7.26) M
1 w 14.34 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ II 749
2 w 13.23 KRZESZEWSKI Rafał AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ III 681
3 w 10.98 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa 89 U23 MZ -- 545
Dysk (1.5) M
1 55.99 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU I KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. # Z/1411/11 2019 M
2 44.46 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ III B.D. B.D. # Z/3684/11 2019 1
3 43.66 WˇSIK Tomasz LKS Olymp Błonie 94 U18 MZ III #
4 42.58 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ III KWIATKOWSKI Marek STANISLAWSKI Krzysztof # Z/0184/11 2018 2
5 40.16 JAMIOŁKOWSKI Daniel OKS Start Otwock 93 U18 MZ III B.D. 2
6 39.99 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U18 MZ III B.D. M
7 34.32 SAMUL Karol OKS Start Otwock 94 U18 MZ --
Dysk (1.75) M
1 51.01 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 93 U18 LU I KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. # Z/1411/11 2019 M
2 43.47 GRZELA Adrian AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III B.D. 3
3 40.74 SUMIŃSKI Wojciech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ III B.D. B.D. # Z/3684/11 2019 1
4 37.70 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ IV KWIATKOWSKI Marek STANISLAWSKI Krzysztof # Z/0184/11 2018 2
Młot (5) M
1 65.67 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamo¶ć # 93 U18 LU II ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
2 63.61 KORPALSKI Patryk RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ II #
3 56.37 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ III ROSA Mikołaj # Z/2074/11 2016 1
4 53.34 SULEJEWSKI Karol RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ III ROSA Mikołaj # Z/2077/11 2015 1
5 44.26 WÓJCIK Stanisław AZS-AWF Warszawa 94 U18 MZ IV
6 41.11 KIEDA Karol OKS Skra Warszawa # 93 U18 MZ IV #
7 36.82 STEPNOWSKI Marek OKLA Ostrołęka # 94 U18 MZ --
8 33.86 AMBROZIEWICZ Marek RKS Skra Warszawa 94 U18 MZ -- ROSA Mikołaj Z/2071/11 2016 1
9 31.71 ROZUM Maciej RKS Skra Warszawa 95 U16 MZ V #
Młot (6) M
1 69.98 PASTUSZKO Marcin AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ I
2 58.82 WITKOWSKI Mariusz RKS Skra Warszawa 91 U20 MZ II
3 58.19 PRUSACZYK Kajetan OKLA Ostrołęka # 92 U20 MZ II B.D. BEZ
4 44.00 ZIENTARA Adam AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ III
5 38.01 MICHALSKI Paweł KS Orzeł Warszawa 92 U20 MZ IV
Młot (7.26) M
1 64.66 RAUHUT Norbert KS Agros Zamo¶ć # 90 U23 LU I
2 45.98 PIˇCZKOWSKI Andrzej RKS Skra Warszawa # 50 Masters MZ II B.D. B.D. Z/5247/11 2019 BEZ
Oszczep (700) M
1 58.10 OSIPIUK Arnold UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ II
2 24.90 ZYCHOWSKI Mateusz UKS Kusy Warszawa 93 U18 MZ -- RADKE Karol # Z/3721/11 2012 1
Oszczep (800) M
1 64.30 NAŁĘCZ Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 91 U20 MZ I
2 57.03 GRZESZCZUK Piotr niest. Warszawa # 92 U20 MZ II
3 56.67 CYRANKA Przemysław AZS-AWF Warszawa 90 U23 MZ II
4 44.32 JARZĘBSKI Robert AZS-AWF Warszawa 92 U20 MZ IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.2502269744873 sekund