Sosnowiec 03.09.2006 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 12.48 | SZCZĘSNA Monika | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U20 | SL | +0.1 | II | # | |||||||||
2 | s | 1 | 12.50 | KSIˇŻEK Martyna | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U18 | SL | +0.1 | II | # | |||||||||
3 | s | 2 | 12.97 | DEREJCZYK Adrianna | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U16 | SL | +0.1 | III | # | |||||||||
300 m K | ||||||||||||||||||||
2 | s | 1 | 43.05 | STĘPIEŃ Angelika | KS AZS AWF Wrocław # | 1993 | U14 | DS | III | # | ||||||||||
4 | s | 1 | 43.99 | TABACZEK Angelika | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
5 | s | 1 | 44.01 | MARKIEWICZ Martyna | TS AKS Chorzów # | 1992 | U16 | SL | III | |||||||||||
1 | s | 4 | 44.04 | GAWRON Elżbieta | MKS Żywiec | 1991 | U16 | SL | III | |||||||||||
600 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:36.48 | PASEK Magdalena | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | -- | ZIEMBA Dariusz # | Z/2957/11 | 2019 | 1 | |||||||
3 | s | 1 | 1:39.89 | BACZYŃSKA Karolina | LKS Pszczyna # | 1992 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
1000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 3:01.28 | MATUSZEWSKA Roksana | MKS-MOSM Bytom | 1990 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 3:01.47 | CIWIS Ewelina | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1987 | U20 | SL | -- | |||||||||||
3 | s | 1 | 3:01.87 | SUWAJ Aneta | TL Athletics Jastrzębie # | 1986 | U23 | SL | -- | STA¦KIEWICZ Jakub # | Z/0731/11 | 2024 | ||||||||
4 | s | 1 | 3:02.28 | PACHOTA Marta | TS AKS Chorzów # | 1991 | U16 | SL | II | B.D. | Z/2341/11 | 2013 | 1 | |||||||
5 | s | 1 | 3:02.71 | KASPRZYCKA Daria | niest. Katowice # | 1990 | U18 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 3:03.42 | SZATORZ Aleksandra | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
W dal K | ||||||||||||||||||||
1 | 5.41 | DUDA Aleksandra | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | +0.4 | II | B.D. # | 3 | ||||||||||
2 | 5.40 | KSIˇŻEK Martyna | AZS-AWF Katowice # | 1989 | U18 | SL | 0.0 | II | # | |||||||||||
3 | 5.32 | SIWEK Oliwia | RMKS Rybnik | 1990 | U18 | SL | 0.0 | III | ||||||||||||
6 | 5.07 | DEREJCZYK Adrianna | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U16 | SL | 0.0 | IV | # | |||||||||||
Kula (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 13.01 | DUSZA Paulina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U16 | SL | II | # | ||||||||||||
2 | 11.95 | OGÓREK Izabela | MKS Tomaszów Mazowiecki # | 1991 | U16 | LD | III | # | ||||||||||||
3 | 11.31 | PYRTEK Agnieszka | TL ROW Rybnik # | 1992 | U16 | SL | III | # | ||||||||||||
Kula (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 11.05 | DUSZA Paulina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U16 | SL | III | # | ||||||||||||
2 | 10.81 | KI¦LUK Izabela | UKS Czwórka Żory # | 1989 | U18 | SL | III | |||||||||||||
Dysk (0.75) K | ||||||||||||||||||||
1 | 48.32 | OGÓREK Izabela | MKS Tomaszów Mazowiecki # | 1991 | U16 | LD | II | # | ||||||||||||
2 | 38.33 | DUSZA Paulina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U16 | SL | II | # | ||||||||||||
3 | 33.11 | PYRTEK Agnieszka | TL ROW Rybnik # | 1992 | U16 | SL | III | # | ||||||||||||
4 | 31.12 | BERNACKA Angelika | MKS Tomaszów Mazowiecki # | 1992 | U16 | LD | IV | |||||||||||||
5 | 27.10 | HETMAŃSKA Aleksandra | LUKS MGOKSiR Korfantów # | 1992 | U16 | OP | V | |||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 38.79 | KIERES Alina | AZS-AWF Katowice | 1988 | U20 | SL | II | |||||||||||||
2 | 35.63 | MECH Paulina | AZS-AWF Katowice | 1989 | U18 | SL | III | |||||||||||||
3 | 35.16 | DUSZA Paulina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U16 | SL | III | # | ||||||||||||
4 | 31.14 | STEFAŃSKA Aleksandra | AZS-AWF Katowice | 1990 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
Młot (3) K | ||||||||||||||||||||
1 | 49.78 | STALA Dagmara | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U16 | SL | II | # | ||||||||||||
2 | 38.24 | DUSZA Paulina | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||||
3 | 28.31 | KRUCZKIEWICZ Ewa | LUKS MGOKSiR Korfantów # | 1991 | U16 | OP | V | |||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 44.12 | STALA Dagmara | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U16 | SL | II | # | ||||||||||||
2 | 39.37 | NORAS Marta | MOSM Tychy | 1989 | U18 | SL | III | |||||||||||||
3 | 35.67 | WAWOCZNY Klaudia | RMKS Rybnik | 1990 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
4 | 31.54 | MECH Paulina | AZS-AWF Katowice | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
5 | 31.39 | STEFAŃSKA Aleksandra | AZS-AWF Katowice | 1990 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
6 | 30.22 | REKUS Anna | RMKS Rybnik | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
7 | 29.89 | SENYK Katarzyna | MOSM Tychy | 1990 | U18 | SL | -- | |||||||||||||
Oszczep (600) K | ||||||||||||||||||||
1 | 40.71 | GEMBARA Agnieszka | TS AKS Chorzów # | 1990 | U18 | SL | II | # | ||||||||||||
2 | 36.19 | SIEKIERA Magdalena | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 11.17 | TRELIŃSKI Michał | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U20 | SL | 0.0 | II | B.D. | 2 | ||||||||
2 | s | 1 | 11.20 | THEINER Wojciech | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1986 | U23 | OP | 0.0 | II | # | |||||||||
3 | s | 1 | 11.24 | NOWAKOWSKI Mariusz | GKS Piast Gliwice # | 1988 | U20 | SL | 0.0 | II | ||||||||||
4 | s | 1 | 11.53 | BORYS Maciej | AZS-AWF Katowice # | 1990 | U18 | SL | 0.0 | III | # | |||||||||
5 | s | 1 | 11.55 | ADAMUS Gabriel | MKS Iskra Pszczyna # | 1989 | U18 | SL | 0.0 | III | ||||||||||
1 | s | 2 | 11.39 | BAGIŃSKI Aleksander | KS Energetyk Jaworzno # | 1989 | U18 | SL | +0.1 | III | ||||||||||
2 | s | 2 | 11.80 | OSZEK Paweł | LKS Pszczyna | 1991 | U16 | SL | +0.1 | IV | # | |||||||||
3 | s | 2 | 11.99 | WIECZOREK Dawid | MKS Żywiec | 1991 | U16 | SL | +0.1 | IV | ||||||||||
1 | s | 3 | 11.89 | BORKOWSKI Marek | MKS-MOS Katowice | 1991 | U16 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||
300 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 2 | 38.32 | WINIARSKI Adam | UKS Olimpia Zabrze # | 1992 | U16 | SL | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 38.47 | BORKOWSKI Marek | MKS-MOS Katowice | 1991 | U16 | SL | III | |||||||||||
600 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 1:21.95 | FAERBER Marcin | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1986 | U23 | SL | -- | # | ||||||||||
2 | s | 1 | 1:25.38 | KAMIŃSKI Szymon | MKS Iskra Pszczyna # | 1988 | U20 | SL | -- | B.D. # | 3 | |||||||||
3 | s | 1 | 1:26.17 | MISA Paweł | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1989 | U18 | OP | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 1:29.28 | TRZASKOWSKI Przemysław | LUKS MGOKSiR Korfantów # | 1991 | U16 | OP | III | |||||||||||
1 | s | 2 | 1:29.35 | NAWROT Adam | MKS-MOSM Bytom | 1992 | U16 | SL | III | # | ||||||||||
3 | s | 2 | 1:31.52 | SOBECKI Kamil | LUKS Zabrzeg | 1991 | U16 | SL | III | |||||||||||
4 | s | 2 | 1:31.97 | FILIPIAK Michał | LUKS Azymek Zdzieszowice # | 1991 | U16 | OP | III | # | ||||||||||
1 | s | 3 | 1:29.38 | KOCOT Bartosz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U16 | SL | III | |||||||||||
2 | s | 3 | 1:30.14 | PAŁYZ Mateusz | MKS Iskra Pszczyna # | 1991 | U16 | SL | III | |||||||||||
1000 m M | ||||||||||||||||||||
1 | s | 1 | 2:32.44 | ZIOŁA Mateusz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
2 | s | 1 | 2:32.88 | O¦LIZŁO Łukasz | AZS-AWF Katowice | 1989 | U18 | SL | -- | # | ||||||||||
3 | s | 1 | 2:34.78 | KRÓL Michał | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U18 | SL | -- | |||||||||||
6 | s | 1 | 2:38.21 | KURA¦ Dawid | MULKS Juvenia Głuchołazy # | 1990 | U18 | OP | -- | |||||||||||
8 | s | 1 | 2:40.09 | ŻEBROWSKI Dawid | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U16 | SL | III | |||||||||||
10 | s | 1 | 2:42.68 | DURKALEC Paweł | LUKS Zabrzeg | 1991 | U16 | SL | III | |||||||||||
2000 m M | ||||||||||||||||||||
10 | 5:59.06 | WRONISZEWSKI Maksymilian | AZS-AWFiS Gdańsk # | 1991 | U16 | PM | II | B.D. # | BEZ | |||||||||||
11 | 5:59.57 | PĘKALSKI Piotr | UKS Olimpia Zabrze # | 1991 | U16 | SL | II | B.D. | BEZ | |||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.85 | WANDZEL Adrian | MKS Żywiec | 1990 | U18 | SL | III | |||||||||||||
2 | 1.80 | KAŃTOCH Leszek | UKS 5 Plus Rydułtowy | 1991 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
W dal M | ||||||||||||||||||||
1 | 6.99 | THEINER Wojciech | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1986 | U23 | OP | +0.1 | II | # | |||||||||||
3 | 6.50 | RUMIANOWSKI Przemysław | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1989 | U18 | SL | 0.0 | III | ||||||||||||
Kula (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.70 | MOCHEREK Dominik | MCKiS Jaworzno # | 1991 | U16 | SL | III | BEDNARCZYK Józef # | Z/4086/11 | 2020 | 1 | |||||||||
2 | 14.41 | MELA Przemysław | MKS Tomaszów Mazowiecki # | 1991 | U16 | LD | III | # | ||||||||||||
3 | 14.15 | JANKOWSKI Łukasz | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U16 | SL | III | |||||||||||||
4 | 13.42 | KAŁUŻA Kamil | LKS Pogórze Skoczów # | 1991 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
5 | 12.58 | RYBIŃSKI Emil | MKS Tomaszów Mazowiecki # | 1991 | U16 | LD | V | |||||||||||||
6 | 11.99 | WˇSIEWICZ Ireneusz | MOS CSiR D±browa Górnicza # | 1992 | U16 | SL | V | |||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.30 | ZIELE¬NIK Mateusz | MKS Iskra Pszczyna # | 1989 | U18 | SL | II | |||||||||||||
2 | 14.09 | LASOTA Mariusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
3 | 13.74 | BIS Mateusz | MKS Tomaszów Mazowiecki # | 1990 | U18 | LD | III | B.D. | 4 | |||||||||||
4 | 13.41 | KRĘPLEWSKI Damian | MKS Tomaszów Mazowiecki # | 1989 | U18 | LD | IV | # | ||||||||||||
5 | 13.39 | KEMPNY Bartłomiej | MKS Iskra Pszczyna # | 1989 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||||
Kula (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 17.18 | KUTEK Łukasz | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U20 | SL | I | # | ||||||||||||
2 | 15.21 | GRELA Arkadiusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | II | # | ||||||||||||
Kula (7.26) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.66 | BARON Radosław | MOSiR Łaziska Górne # | 1985 | U23 | SL | I | # | ||||||||||||
2 | 13.79 | PAWLUKIEWICZ Damian | AZS-AWF Katowice | 1986 | U23 | SL | II | |||||||||||||
Dysk (1) M | ||||||||||||||||||||
1 | 46.83 | MOCHEREK Dominik | MCKiS Jaworzno # | 1991 | U16 | SL | II | BEDNARCZYK Józef # | Z/4086/11 | 2020 | 1 | |||||||||
2 | 46.44 | RYBIŃSKI Emil | MKS Tomaszów Mazowiecki # | 1991 | U16 | LD | II | |||||||||||||
3 | 40.91 | JANKOWSKI Łukasz | AZS-AWF Katowice # | 1991 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 43.85 | BIS Mateusz | MKS Tomaszów Mazowiecki # | 1990 | U18 | LD | III | B.D. | 4 | |||||||||||
2 | 43.59 | ROCH Bartosz | KS AZS AWF Kraków # | 1990 | U18 | MA | III | # | ||||||||||||
3 | 43.16 | GRELA Arkadiusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
4 | 39.07 | KRÓL Paweł | MKS Tomaszów Mazowiecki # | 1990 | U18 | LD | III | |||||||||||||
5 | 39.05 | WIĘCH Mateusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | III | |||||||||||||
6 | 37.54 | KUBIAK Piotr | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
Dysk (1.75) M | ||||||||||||||||||||
1 | 48.73 | KUTEK Łukasz | AZS-AWF Katowice # | 1988 | U20 | SL | II | # | ||||||||||||
2 | 44.13 | CZAJA Benjamin | RMKS Rybnik | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||||
Młot (4) M | ||||||||||||||||||||
1 | 39.61 | SPICYN Piotr | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1991 | U16 | SL | V | # | ||||||||||||
2 | 35.14 | CIESIELSKI Marcin | RMKS Rybnik | 1992 | U16 | SL | V | |||||||||||||
3 | 34.66 | BIAŁAS Łukasz | RMKS Rybnik | 1992 | U16 | SL | V | |||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 58.49 | BAŁAMUCKI Adrian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U18 | SL | II | |||||||||||||
2 | 52.52 | PROCH Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U18 | SL | III | |||||||||||||
3 | 47.48 | BODANKA Łukasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | IV | # | ||||||||||||
Młot (6) M | ||||||||||||||||||||
1 | 57.98 | KACZOROWSKI Michał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1987 | U20 | OP | II | # | ||||||||||||
2 | 53.85 | BAŁAMUCKI Adrian | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U18 | SL | II | |||||||||||||
3 | 51.91 | SROKA Robert | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1987 | U20 | SL | II | |||||||||||||
4 | 47.33 | PROCH Marcin | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1989 | U18 | SL | III | |||||||||||||
5 | 44.25 | CICHUTA Adam | RMKS Rybnik | 1988 | U20 | SL | III | |||||||||||||
Oszczep (600) M | ||||||||||||||||||||
1 | 49.13 | ŁUKA Wojciech | MMKS D±browa Górnicza | 1991 | U16 | SL | III | |||||||||||||
2 | 47.44 | MELA Przemysław | MKS Tomaszów Mazowiecki # | 1991 | U16 | LD | IV | # | ||||||||||||
3 | 46.81 | KUBALSKI Mariusz | MKS-MOS Katowice | 1991 | U16 | SL | IV | # | ||||||||||||
4 | 46.57 | BORKOWSKI Marek | MKS-MOS Katowice | 1991 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
7 | 39.88 | MAZUR Damian | MOSiR Mysłowice # | 1991 | U16 | SL | V | |||||||||||||
Oszczep (700) M | ||||||||||||||||||||
1 | 70.23 | KEMPNY Bartłomiej | MKS Iskra Pszczyna # | 1989 | U18 | SL | I | # | ||||||||||||
2 | 61.36 | KRĘPLEWSKI Damian | MKS Tomaszów Mazowiecki # | 1989 | U18 | LD | II | # | ||||||||||||
3 | 53.11 | GRELA Arkadiusz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1990 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.4654791355133 sekund |