Rzeszów 16.05.2010
Mistrzostwa woj. Podkarpackiego Juniorów. II Mityng Kwalifikacyjny
1000 m K
1 3:16.89 KUKUŁKA Klaudia CWKS Resovia Rzeszów # 97 U14 PK IV
2 3:19.77 MAŚLACH Marta KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK IV #
3 3:20.48 KOBOS Kamila MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK IV OLEKSYK Grzegorz Z/0124/11 2012 4
4 3:24.05 BIELEC Edyta MKS Halicz Ustrzyki Dolne 97 U14 PK V OLEKSYK Grzegorz Z/0067/13 2015 4
5 3:26.63 DZIEŃ Paulina MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK V
6 3:29.51 BIELEC Joanna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U14 PK V OLEKSYK Grzegorz Z/0170/14 2015 BEZ
7 3:30.01 LACHOWSKA Martyna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U14 PK V OLEKSYK Grzegorz Z/0172/14 2015 4
1500 m K
1 4:54.64 WACŁAWSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA III B.D. 1
2 5:22.81 ORŁOWSKA Marta KS Sprinterzy.com Kraków # 93 U18 MA -- OSTROWSKA Justyna Z/4669/19 2019
3 5:31.44 RUTYNA Agnieszka KB Witar Tarnobrzeg 92 U20 PK --
4 5:53.71 HERDZIK Ewelina KB Witar Tarnobrzeg 93 U18 PK --
4x100 m K
1 s 1 52.78 SERAFIN Maria
LIS Katarzyna
BAK Diana
MAŚLACH Marta
KKS Victoria Stalowa Wola 91
91
91
95
U20 PDK --
B.D.

BEZ
W dal K
1 5.64 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +1.6 II #
2 4.68 DYLĄG Oliwia ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +2.0 --
3 4.55 GORCZYCA Karolina ULKS Technik Trzcinica 94 U18 PK +2.2 -- B.D.
4 4.40 ROŻNIAŁ Izabela LKS Stal Mielec 96 U16 PK +2.0 -- #
5 4.02 JACHER Małgorzata LKS Stal Mielec 97 U14 PK +1.8 -- KULIG Marzena # Z/0835/13 2019 BEZ
6 3.80 GALAS Karolina LKS Stal Mielec 95 U16 PK +1.8 --
Trójskok K
  9.82 SZAFARZ Monika ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +0.2 --
1 11.28 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA +2.2 III #
2 10.88 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 91 U20 MA +3.0 III #
3 10.12 SZAFARZ Monika ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +4.2 --
4 9.61 DYLĄG Oliwia ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK +1.2 --
Dysk (1) K
1 31.36 GIMPEL Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK IV
2 26.63 ANDRES Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
3 19.68 ŚWIĄTEK Iga KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
4 16.11 SŁOWIK Joanna KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
Młot (3) K
1 41.06 JACHER Ewelina LKS Stal Mielec 95 U16 PK III
Młot (4) K
1 25.07 ŚWIĄTEK Iga KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
2 24.16 ŁYP Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
3 21.77 SŁOWIK Joanna KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK -- #
Chód 3 km K
1 14:36.02 MAZIARZ Monika LKS Stal Mielec 93 U18 PK --
2 15:33.77 REMBOWICZ Sylwia LKS Stal Mielec 95 U16 PK II KULIG Marzena Z/2012/11 2017 BEZ
3 15:44.32 ZIĘBA Ewa CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK -- B.D. #
4 15:50.13 WLAZŁO Natalia CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
5 16:00.27 KANTOROWSKA Barbara LKS Stal Mielec 95 U16 PK III
6 16:16.93 AUGUSTYN Angelika UKS Olimp Kozienice # 96 U16 MZ III AUGUSTYN Krzysztof # Z/0008/12 2019 3 LDK!
7 16:22.53 SERAFIN Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 92 U20 PK -- #
7 16:22.53 KALINA Natalia GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK III LASSOTA Lesław # Z/1825/12 2019 BEZ
9 17:25.64 MAJ Sylwia LKS Znicz Biłgoraj 92 U20 LU --
10 17:47.86 DROZD Monika KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK --
11 17:53.18 SERAFIN Anna CWKS Resovia Rzeszów 88 U23 PK --
12 17:55.99 BARSZCZ Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 93 U18 PK --
13 18:12.07 AUGUSTYN Wiktoria UKS Olimp Kozienice # 97 U14 MZ IV #
14 18:16.09 DUDZIK Magdalena OTG Sokół Mielec 93 U18 PK --
15 18:45.45 HAJDUK Patrycja OTG Sokół Mielec 96 U16 PK IV
16 21:19.89 BELCARZ Wiktoria LKS Stal Mielec 97 U14 PK --
Chód 5 km K
1 25:11.37 NAWROCKA Monika KS Agros Zamość 90 U23 LU -- KUCHARSKI Marek # Z/1965/11 2018
2 26:44.53 OSINIAK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 92 U20 PK II
600 m M
1 1:28.49 MATYCZ Marcin CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK III
2 1:31.96 BARAŃSKI Maciej KKB MOSiR Krosno # 96 U16 PK III
3 1:34.60 CHABKO Paweł UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK IV #
4 1:39.11 TARNAWSKI Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK V #
5 1:40.16 KUSEK Adrian LKS Stal Mielec 96 U16 PK --
6 1:40.46 WALAS Kamil LKS Stal Mielec 96 U16 PK --
7 1:40.84 GORZELNIK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK --
8 1:45.13 KOZIARA Jerzy KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK --
9 1:56.10 KUSIAK Mateusz KS Agros Zamość 96 U16 LU -- #
800 m M
1 1:55.97 SIÓDMIAK Andrzej LKS Stal Mielec 92 U20 PK II B.D.
2 2:00.39 GURDAK Kamil MKS Stal Nowa Dęba 90 U23 PK III ZIĘBA Julian # Z/4890/11 2016 1
3 2:09.75 FRĄK Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK --
4 2:12.39 ARMACIŃSKI Patryk MKS Halicz Ustrzyki Dolne 92 U20 PK --
5 2:19.65 KUSZ Artur MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK --
6 2:26.60 CZUCHRA Kamil KKB MOSiR Krosno # 93 U18 PK --
1500 m M
1 4:22.98 WICKOWSKI Dariusz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK --
2 4:27.32 PIWOWAR Stanisław ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK -- B.D. BEZ
3 4:41.17 LACHOWSKI Patryk MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0122/11 2014 BEZ
3000 m M
1 8:37.10 ŻĄDŁO Jacek LKS Stal Mielec 91 U20 PK II
2 9:19.83 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 88 U23 PK -- MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2019 2 LDK!
3 9:21.30 OLEJARCZYK Henryk CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK IV
4 9:25.20 JACHYM Tomasz WKS Wawel Kraków # 93 U18 MA IV B.D. # 3
5 9:32.07 JASZCZUR Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK IV
4x100 m M
1 s 1 45.44 ZAŃCZAK Patryk
DZIURA Mateusz
LIZAK Dawid
BURY Dominik
CWKS Resovia Rzeszów 93
92
92
92
U20 PDK --


2 s 1 46.09 CHRZANOWSKI Łukasz
PABIAN Wojciech
SOKULSKI Jakub
GAJDA Marcin
ULKS Technik Trzcinica 92
92
92
93
U20 PDK --


1 s 2 49.31 HENDZEL Kamil
KANIA Grzegorz
BOČEK Artur
FRANUS Kamil
UKS Tempo 5 Przemyśl 95
95
96
96
U16 PDK --


2 s 2 49.81 ŚWIĄDER Michał
TUR Mateusz
KASPROWICZ Przemysław
KULIŃSKI Damian
KKS Victoria Stalowa Wola 95
95
95
95
U16 PDK --

RADKE Karol
Z/4634/11
2014
2
3 s 2 53.06 ZAPOTOCKI Mateusz
CHABKO Paweł
GORZELNIK Mateusz
TARNAWSKI Rafał
UKS Tempo 5 Przemyśl 96
95
96
96
U16 PDK --


W dal M
  5.61 CHRZANOWSKI Łukasz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +1.9 --
1 5.94 ZAWADA Karol UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK +1.8 IV
2 5.73 CHRZANOWSKI Łukasz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +2.1 --
3 5.63 JASIOWICZ Daniel ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +1.7 --
Trójskok M
  12.11 ZAŃCZAK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK +0.3 --
  12.66 KORZEŃ Radosław LKS Stal Mielec 94 U18 PK +0.5 IV
1 13.26 RUCKI Piotr KKS Victoria Stalowa Wola 92 U20 PK +1.1 III B.D. 3
2 13.05 KORZEŃ Radosław LKS Stal Mielec 94 U18 PK +4.9 IV
3 12.61 ZAŃCZAK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK +2.5 IV
4 12.52 DZIURA Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +2.0 --
5 12.50 MISIO Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK +1.8 --
6 11.90 SOKÓLSKI Jakub ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK +1.1 --
Dysk (1) M
1 41.94 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK III #
Dysk (1.5) M
1 43.55 RYBIAŁEK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK III
2 40.40 KWAŚNIK Kamil CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK III
3 27.95 KIPER Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
Dysk (1.75) M
1 44.34 GRZYWACZ Tomasz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK II WŁADYKA Jacek Z/2220/11 2014 BEZ
2 37.43 MISZCZYSZYN Marcin CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK IV
3 34.25 ŻEBRACKI Karol ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK IV
Młot (5) M
1 60.35 MARSZAŁEK Wojciech LKS Stal Mielec 93 U18 PK II
2 47.54 RYBIAŁEK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK IV
3 41.13 JANUSZ Sebastian LKS Stal Mielec 95 U16 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/2023/11 2017 1
4 40.65 POŁEĆ Edwin LKS Stal Mielec 94 U18 PK IV
5 26.17 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK -- #
Młot (6) M
1 29.72 ŻEBRACKI Karol ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK --
2 28.34 GRZYWACZ Tomasz ULKS Technik Trzcinica 92 U20 PK -- WŁADYKA Jacek Z/2220/11 2014 BEZ
3 19.82 CZUBAK Sylwester UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U18 PK --
Chód 3 km M
1 18:33.12 JACHER Piotr LKS Stal Mielec 98 U14 PK -- #
Chód 5 km M
1 22:38.93 HERBA Jakub KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA --
2 22:59.58 PORCZAK Radosław CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK -- #
3 25:00.48 KWOKA Daniel CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK --
4 26:36.01 KUBAS Marek GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK III LASSOTA Lesław Z/1826/12 2017 3
5 27:03.18 MAŁEK Adrian KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK III
6 27:30.46 BACHOR Michał GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U16 PK IV B.D. Z/1829/12 2017 BEZ
7 28:03.18 BACHOR Jakub CWKS Resovia Rzeszów # 98 U14 PK IV
8 30:15.45 MAJ Piotr KS Agros Zamość 96 U16 LU V #
9 31:35.93 CZEMERDA Adrian UKS Szkło-Korzeniowski.pl Miękisz Stary # 98 U14 PK V

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.0901660919189 sekund