Zabrze 16.06.2002 |
||||||||||||||||||||
100 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 12.49 | BAJEK Marta | MKS Żywiec | 1983 | U20 | SL | +1.2 | II | ||||||||||||
2 | 12.63 | NOSZCZYK Martyna | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | +1.2 | II | ||||||||||||
200 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 25.81 | BAJEK Marta | MKS Żywiec | 1983 | U20 | SL | +1.1 | II | ||||||||||||
400 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 59.75 | ZIMNICKA Marta | niest. Kraków # | 1985 | U18 | MA | III | |||||||||||||
2 | 59.98 | KONSEK Magdalena | RMKS Rybnik | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
800 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 2:19.19 | TOMASZEK Żaneta | TS AKS Chorzów # | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
1 | 2:19.19 | TOMASZEK Żaneta | TS AKS Chorzów # | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
1500 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 4:39.38 | KU¦ Joanna | AZS-AWF Katowice | 1984 | U20 | SL | II | |||||||||||||
2 | 4:43.03 | GRUSZKA Edyta | KS AZS AWF Kraków # | 1985 | U18 | MA | II | |||||||||||||
4 | 5:08.89 | CHWIEJDA Barbara | KS Sprint Bielsko-Biała # | 1986 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
3000 m K | ||||||||||||||||||||
1 | 10:40.86 | PAKUŁA Izabela | MKS-MOSM Bytom # | 1983 | U20 | SL | III | |||||||||||||
100 m pł J MŁ K | ||||||||||||||||||||
1 | 15.52 | NIED¬WIED¬ Aleksandra | KS AZS AWF Wrocław # | 1986 | U18 | DS | +1.4 | II | ||||||||||||
2 | 15.83 | CZAPELKA Aleksandra | GKS Piast Gliwice # | 1985 | U18 | SL | +1.4 | III | ||||||||||||
3 | 15.97 | CHUDOMIĘT Olga | WKS ¦l±sk Wrocław # | 1986 | U18 | DS | +1.4 | III | ||||||||||||
Wzwyż K | ||||||||||||||||||||
1 | 1.70 | WARZECHA Zuzanna | KS AZS AWF Wrocław # | 1987 | U16 | DS | I | |||||||||||||
2 | 1.50 | SIEDLOK Matylda | MKS-SMS Victoria Racibórz # | 1988 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
Trójskok K | ||||||||||||||||||||
1 | 10.67 | DUBIŃSKA Katarzyna | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
2 | 10.60 | GAJDA Izabela | GKS Piast Gliwice # | 1985 | U18 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||||
Dysk (1) K | ||||||||||||||||||||
1 | 37.91 | JABŁOŃSKA Magdalena | AZS-AWF Katowice | 1985 | U18 | SL | II | |||||||||||||
1 | 37.91 | JABŁOŃSKA Magdalena | AZS-AWF Katowice | 1985 | U18 | SL | II | |||||||||||||
2 | 36.59 | BRONISZ Agnieszka | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
3 | 34.71 | WYLEŻAJEK Magdalena | CKS Budowlani Częstochowa # | 1985 | U18 | SL | III | |||||||||||||
Młot (4) K | ||||||||||||||||||||
1 | 45.57 | MAKOWSKA Lidia | TS AKS Chorzów # | 1981 | U23 | SL | II | |||||||||||||
2 | 36.72 | PODLE¦NY Agnieszka | RMKS Rybnik | 1986 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
3 | 35.59 | SOSNKOWSKA Agata | RMKS Rybnik | 1986 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
Chód 5 km K | ||||||||||||||||||||
1 | 29:51.07 | NIEROBISZ Ewa | MKS Górnik w Zabrzu # | 1984 | U20 | SL | III | CZECH Jan | ||||||||||||
2 | 29:57.40 | MARCZAK Olga | CKS Budowlani Częstochowa # | 1985 | U18 | SL | III | |||||||||||||
100 m M | ||||||||||||||||||||
2 | 11.50 | MICHERDA Marcin | MKS Żywiec | 1986 | U18 | SL | +1.0 | III | ||||||||||||
200 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 22.84 | DUSZA Tomasz | CKS Budowlani Częstochowa # | 1984 | U20 | SL | +0.8 | III | ||||||||||||
2 | 23.10 | MICHERDA Marcin | MKS Żywiec | 1986 | U18 | SL | +0.8 | III | ||||||||||||
3 | 23.31 | DUDKA Sławomir | CKS Budowlani Częstochowa # | 1985 | U18 | SL | +0.8 | III | ||||||||||||
4 | 23.47 | PĘKALA Łukasz | MKS Budomark Mysłowice # | 1986 | U18 | SL | +0.8 | III | ||||||||||||
400 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 49.95 | CHOIŃSKI Marcin | MKS Górnik w Zabrzu # | 1983 | U20 | SL | II | CZECH Jan | ||||||||||||
1 | 49.95 | CHOIŃSKI Marcin | MKS Górnik w Zabrzu # | 1983 | U20 | SL | II | CZECH Jan | ||||||||||||
4 | 51.91 | ŻABICKI Jarosław | MKS Junior Złocieniec # | 1984 | U20 | ZP | III | |||||||||||||
800 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 1:53.86 | GAJEWSKI Wojciech | UKS Olimpia Zabrze # | 1978 | Sen | SL | II | GAJEWSKI Wojciech | ||||||||||||
1 | 1:58.70 | RÓŻYCKI Sebastian | RMKS Rybnik | 1985 | U18 | SL | III | |||||||||||||
2 | 1:54.43 | JAKUBIK Krzysztof | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1983 | U20 | SL | II | |||||||||||||
3 | 1:54.61 | ADAMCZYK Tomasz | MMKS Kędzierzyn-KoĽle # | 1986 | U18 | OP | II | |||||||||||||
4 | 1:54.70 | LACH Łukasz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1983 | U20 | SL | II | |||||||||||||
4 | 1:59.87 | WIENCIRZ Tomasz | MKS-MOSM Bytom # | 1985 | U18 | SL | III | |||||||||||||
7 | 2:09.79 | PIOTROWSKI Mateusz | MKS Górnik w Zabrzu # | 1987 | U16 | SL | V | B.D. | ||||||||||||
1500 m M | ||||||||||||||||||||
1 | 3:58.12 | ¦NIEGÓRSKI Maciej | GKS Piast Gliwice # | 1983 | U20 | SL | II | |||||||||||||
3 | 4:02.64 | KŁECZEK Radosław | KB Sporting Międzyzdroje # | 1985 | U18 | ZP | III | # | LDK! | |||||||||||
400 m pł J MŁ M | ||||||||||||||||||||
1 | 58.33 | NABIAŁEK Przemysław | CKS Budowlani Częstochowa # | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
Wzwyż M | ||||||||||||||||||||
1 | 1.90 | CHWIERUT Grzegorz | KS AZS AWF Kraków # | 1983 | U20 | MA | III | |||||||||||||
2 | 1.90 | SYSAK Tomasz | MKS Tempo Kęty # | 1983 | U20 | MA | III | SYSAK Tomasz | Z/1515/11 | 2023 | 3 | |||||||||
3 | 1.90 | THEINER Wojciech | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1986 | U18 | OP | III | # | ||||||||||||
4 | 1.80 | ZYGMUNT Kamil | MKS Tempo Kęty # | 1986 | U18 | MA | IV | |||||||||||||
5 | 1.80 | SOBCZYK Tomasz | TL Pogoń Ruda ¦l±ska # | 1986 | U18 | SL | IV | |||||||||||||
Trójskok M | ||||||||||||||||||||
1 | 12.88 | MAGOŃ Wojciech | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1985 | U18 | SL | 0.0 | IV | ||||||||||||
Kula (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 15.01 | GROSIŃSKI Tomasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | II | |||||||||||||
2 | 14.35 | BARON Radosław | MOSiR Łaziska Górne # | 1985 | U18 | SL | III | # | ||||||||||||
3 | 14.09 | WĘGRZYN Łukasz | MKS Będzin | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
4 | 13.99 | SKOREK Wojciech | MKS Budomark Mysłowice # | 1986 | U18 | SL | III | |||||||||||||
Dysk (1.5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 52.18 | KALINKA Radosław | AZS-AWF Katowice # | 1985 | U18 | SL | II | |||||||||||||
2 | 46.45 | GROSIŃSKI Tomasz | MKS-MOS Płomień Sosnowiec # | 1986 | U18 | SL | II | |||||||||||||
3 | 45.08 | PIEBAK Wojciech | MMKS Kędzierzyn-KoĽle # | 1986 | U18 | OP | II | |||||||||||||
4 | 36.45 | WACŁAWIK Radosław | AZS-AWF Katowice # | 1987 | U16 | SL | IV | |||||||||||||
Młot (5) M | ||||||||||||||||||||
1 | 49.30 | SKIBSKI Łukasz | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1986 | U18 | OP | IV | |||||||||||||
2 | 41.72 | KACZOROWSKI Michał | AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # | 1987 | U16 | OP | IV | # | ||||||||||||
© by Pilar 2008-2016 Generowanie strony - 1.0635120868683 sekund |