Bydgoszcz 29.05.2010
Ogólnopolski Mityng (Zawody Ligowe) [DMP]
100 m K
1 e 1 12.21 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -1.4 II
2 e 1 12.34 KISIEL Ayla UKS 19 Bojary Białystok # 92 U20 PD -1.4 II SUTYNIEC Mieczysław SUTYNIEC Mieczysław # Z/0289/11, Z/0289/11 2014, 2016 1
3 e 1 12.55 CEGLAREK Agnieszka SL Olimpia Poznań # 88 U23 WP -1.4 II #
4 e 1 12.70 RYBARCZYK Zuzanna OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP -1.4 II #
5 e 1 12.71 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U18 KP -1.4 II B.D. BEZ
6 e 1 12.75 KALINOWSKA Zuzanna MKL Toruń 93 U18 KP -1.4 II
7 e 1 13.06 CHRAPIŃSKA Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -1.4 III #
1 e 2 12.69 ŻUBERNIK Joanna GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP +0.1 II
2 e 2 12.73 ROSICKA Marika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +0.1 II #
3 e 2 12.87 PIECHOWSKA Monika MKL Toruń # 92 U20 KP +0.1 III MAŃKOWSKI Bogumił 2
4 e 2 13.03 CHAŁUPKA Daria KS AZS AWF Poznań # 90 U23 WP +0.1 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3935/11 2012 BEZ
5 e 2 13.13 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 U20 ZP +0.1 III MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2019 MM
6 e 2 13.16 SZEWCZYK Jadwiga MKL Toruń 92 U20 KP +0.1 III B.D. 3
6 e 2 13.16 BOIŃSKA Agata MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP +0.1 III
8 e 2 13.20 PIEŁOWSKA Roma SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP +0.1 III B.D. BEZ
1 e 3 13.37 KUTA Bianka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -1.9 IV B.D. BEZ
2 e 3 13.45 MAKOWSKA Paulina MKL Toruń 94 U18 KP -1.9 IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2418/11 2018 3
3 e 3 13.69 JASZKOWSKA Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP -1.9 IV
4 e 3 13.73 NIEDŹWIECKA Daria SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP -1.9 IV
5 e 3 13.84 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U18 KP -1.9 -- #
200 m K
1 e 1 24.35 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP +1.1 I #
2 e 1 24.63 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP +1.1 I
3 e 1 25.80 HULISZ Karolina BKS Bydgoszcz 93 U18 KP +1.1 II B.D. BEZ
4 e 1 25.92 ROSICKA Marika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +1.1 II #
5 e 1 26.21 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata KL Bałtyk Koszalin 92 U20 ZP +1.1 II MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2019 MM
1 e 2 26.01 GĄSOWSKA Małgorzata LKS Vectra Włocławek # 78 Sen KP -0.9 II NOWAKOWSKI Marian B.D. # , Z/2737/19 , 2019 3
2 e 2 26.34 KUTA Bianka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP -0.9 III B.D. BEZ
3 e 2 26.47 POSZYTEK Paulina AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM -0.9 III #
4 e 2 26.59 CHRAPIŃSKA Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP -0.9 III #
5 e 2 26.76 BOIŃSKA Agata MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP -0.9 III
6 e 2 26.86 PIEŁOWSKA Roma SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP -0.9 III B.D. BEZ
7 e 2 27.46 MULARSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 91 U20 KP -0.9 IV ZIÓŁKOWSKI Marek B.D. BEZ
1 e 3 26.73 SZEWCZYK Jadwiga MKL Toruń 92 U20 KP +1.1 III B.D. 3
2 e 3 27.04 JANIK Marta LKS Lubusz Słubice 88 U23 LB +1.1 III
3 e 3 27.40 MAKOWSKA Paulina MKL Toruń 94 U18 KP +1.1 IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2418/11 2018 3
4 e 3 28.24 BARTKOWSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP +1.1 IV
5 e 3 29.36 PRZEWOŹNA Marta MUKS Kadet Rawicz 92 U20 WP +1.1 --
400 m K
1 e 1 54.35 JAKÓBCZAK Aneta OŚ AZS Poznań # 85 Sen WP M
2 e 1 55.05 KOŚCIELNIAK Marzena SL Olimpia Poznań # 89 U23 WP I
3 e 1 56.22 WYCISZKIEWICZ Patrycja OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP I DMP MOTYL Edward B.D. # Z/0658/11 2019 MM 116
4 e 1 58.30 CHAŁUBEK Aleksandra UKS Barnim Goleniów # 93 U18 ZP II KOSTRZEBA Jacek Z/1457/11 2016 1
5 e 1 59.02 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U20 KP III MAŃKOWSKI Bogumił B.D. # 2
6 e 1 59.36 GOLICZ Malwina SL Olimpia Poznań # 90 U23 WP III B.D. 2
1 e 2 62.45 ROGOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 94 U18 KP IV #
2 e 2 62.95 SOBKA Marta LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP IV
3 e 2 64.97 KIERZEK Edyta SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- DZIAMSKI Krzysztof Z/1182/11 2015 1
800 m K
1 f 1 2:15.00 SZENK Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 80 Sen KP II
2 f 1 2:22.36 JĘDRZEJCZYK Paulina BKS Bydgoszcz 91 U20 KP III B.D. BEZ
3 f 1 2:31.35 KARNAS Kinga UKS Czapla Białe Błota 94 U18 KP IV
4 f 1 2:45.33 BRZYKCY Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP --
1500 m K
1 f 1 4:43.99 CZERWIŃSKA Sandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II
2 f 1 4:45.20 GRZESIK Katarzyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III B.D. B.D. BEZ
3 f 1 4:46.70 KOŁACKA Małgorzata OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III B.D. # 1
4 f 1 4:47.75 WALKIEWICZ Aleksandra LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/4436/11 2
5 f 1 4:56.22 PINIARSKA Ewelina MKL Gniezno 92 U20 WP III PINIARSKI Paweł # BEZ
6 f 1 5:02.57 KULPA Paulina KS Wda Świecie 93 U18 KP IV
7 f 1 5:05.97 GROCHALA Mariola MLKS Sparta Złotów 94 U18 WP IV KOWALSKI Dariusz Z/0876/11 2014 2
8 f 1 5:08.58 KIJEWSKA Katarzyna MUKL Brodnica 91 U20 KP IV B.D. BEZ
9 f 1 5:11.87 SZYLAKOWSKA Alina MUKL Brodnica 94 U18 KP --
10 f 1 5:13.46 SKORUPIŃSKA Agnieszka UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0524/11 2014 3
11 f 1 5:18.97 BOJARSKA Karolina MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP --
12 f 1 5:27.66 PSZUK Beata MUKL Brodnica 94 U18 KP --
13 f 1 5:31.25 SZCZYGŁOWSKA Natalia MUKL Brodnica 91 U20 KP --
5000 m K
1 f 1 18:32.43 MELOCH Arleta GKS Olimpia Grudziądz 79 Sen KP III B.D. # Z/0770/11 2019 1
2 f 1 19:38.39 PAWIŃSKA Patrycja LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2634/11 2
3 f 1 21:23.17 BOJARSKA Kamila MLKS Nadwiślanin Chełmno 92 U20 KP --
100 m pł J MŁ K
1 f 1 15.24 SOBIESKA Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP +1.1 II
2 f 1 17.49 SUCHANECKA Daria MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP +1.1 IV
100 m pł K
1 f 1 14.94 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń # 93 U18 KP +1.1 II #
2 f 1 15.32 ZIÓŁKOWSKA Weronika GKS Olimpia Grudziądz 91 U20 KP +1.1 II
3 f 1 15.42 POSZYTEK Paulina AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U20 PM +1.1 II #
4 f 1 15.78 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 91 U20 WP +1.1 III JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2019 1
5 f 1 16.07 STELMACH Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP +1.1 III #
400 m pł K K
1 e 1 62.02 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 88 U23 KP I BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2411/11 2018 2
2 e 1 66.52 PIĄTKOWSKA Paula SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP III
3 e 1 66.70 GAJEWSKA Paulina MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP III
4 e 1 66.81 STELMACH Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP III #
5 e 1 67.23 WITKOWSKA Ewelina SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP III
1 e 2 64.79 BUKOWSKA Urszula KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP II
2 e 2 66.87 ODLANICKA-POCZOBUTT Wiktoria OŚ AZS Poznań # 93 U18 WP III
3 e 2 68.64 PARFIENIUK Anna GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
4 e 2 69.00 WSZELAK Sandra LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP III ZIÓŁKOWSKI Marek Z/3677/11 3
5 e 2 69.46 JANKOWSKA Marlena LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka Z/3678/11 BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.60 PAWLICKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 93 U18 WP III #
2 f 1 1.60 MAKARA Dominika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III
3 f 1 1.55 FURMAŃSKA Edyta GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP III
Tyczka K
1 f 1 2.10 BUDZISZEWSKA Aleksandra BKS Bydgoszcz 93 U18 KP -- #
W dal K
1 f 1 5.44 PROCHOWSKA Julia KS Gwardia Piła 92 U20 WP +1.5 II
2 f 1 5.15 SOBIESKA Agnieszka MKS Juvenia Puszczykowo 93 U18 WP +0.5 III
3 f 1 5.12 RUDNIK Agnieszka BKS Bydgoszcz 89 U23 KP +0.3 III
4 f 1 5.11 KUCHARCZYK Karolina MUKS Kadet Rawicz 91 U20 WP +0.1 III JUSIAK Bogusław Z/3271/11 2019 1
5 f 1 4.91 JAS Ewa KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP -0.1 IV
6 f 1 4.91 MUSIALIK Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP +0.2 IV
7 f 1 4.73 ZALEWSKA Martyna MKL Toruń 94 U18 KP 0.0 -- #
8 f 1 4.33 SUCHANECKA Daria MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP -0.9 --
Trójskok K
1 f 1 11.24 KUCZMA Dorota GKS Olimpia Grudziądz 92 U20 KP +0.1 III
2 f 1 11.22 WYSOCKA Agnieszka BKS Bydgoszcz 94 U18 KP +1.4 III #
3 f 1 10.91 RZĄDKOWSKA Alicja KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego # 91 U20 MZ +2.0 III B.D. BEZ
4 f 1 10.43 KALINOWSKA Katarzyna MLKS Nadwiślanin Chełmno 91 U20 KP +1.6 IV
5 f 1 10.04 ZDROJEWSKA Paulina MKL Toruń # 93 U18 KP +1.5 -- #
Kula (4) K
1 f 1 14.80 KANIEWSKA Marta SL WKS Zawisza Bydgoszcz 90 U23 KP I
2 f 1 14.55 ROGALSKA Daria BKS Bydgoszcz 89 U23 KP I
3 f 1 13.06 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
4 f 1 11.40 KMINIKOWSKA Agnieszka KS Wda Świecie 91 U20 KP III
5 f 1 10.46 MIŚTA Monika KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP III #
6 f 1 9.78 HAGDAN Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 93 U18 WP IV #
Dysk (1) K
1 f 1 42.73 TOŃSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II GASSOWSKI Janusz B.D. B.D. # Z/2181/11 2014 2
2 f 1 38.81 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 93 U18 SL II KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
3 f 1 38.62 FISCHER Weronika SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP II
4 f 1 35.71 WIECZOREK Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0532/11 2015 2
5 f 1 27.71 KUBACKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP IV
Młot (4) K
1 f 1 61.16 SZEWA Magdalena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 90 U23 KP M
2 f 1 56.19 JANKOWSKA Anna BKS Bydgoszcz 90 U23 KP I
3 f 1 47.81 KRYSTEK Barbara UKS Achilles Leszno 93 U18 WP II
4 f 1 46.41 ŁASKA Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP II B.D. BEZ
5 f 1 45.88 GÓRSKA Karolina UKS Achilles Leszno 92 U20 WP II B.D. # BEZ
6 f 1 45.49 GRUSZECZKA Agata MUKS Kadet Rawicz # 92 U20 WP II
7 f 1 44.30 WIECZOREK Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP II CZARNECKI Mateusz Z/0532/11 2015 2
Oszczep (600) K
1 f 1 41.12 PROĆ Adrianna KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP II SZYBOWSKI Mirosław # Z/3630/11 2017 2
2 f 1 38.48 KRUPIŃSKA Weronika KS Gwardia Piła 93 U18 WP III
3 f 1 36.22 BEDNAREK Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP III
4 f 1 35.47 MONCZAK Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP III
5 f 1 34.99 NOWAK Zuzanna BKS Bydgoszcz 93 U18 KP III
6 f 1 33.08 ROTHE Katarzyna MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP IV
100 m M
1 e 1 10.75 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 92 U20 KP -0.3 I OLSZEWSKI Ryszard B.D. # Z/1077/11 2019 M
2 e 1 10.75 SZCZĘŚNIAK Artur OŚ AZS Poznań # 91 U20 WP -0.3 I B.D. 1
3 e 1 11.11 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U18 KP -0.3 II B.D. # 3
4 e 1 11.39 PRYLEWSKI Mateusz MUKL Brodnica 93 U18 KP -0.3 III #
5 e 1 11.45 KACZMAREK Mateusz LKS Vectra Włocławek # 89 U23 KP -0.3 III
6 e 1 11.53 MARCINKOWSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 81 Sen WP -0.3 III BIEDERMANN Roman # Z/1631/16 2019 2
7 e 1 12.21 DOBRZEŃSKI Bartosz MKL Toruń 93 U18 KP -0.3 --
8 e 1 12.33 GUTORSKI Piotr MKL Toruń 93 U18 KP -0.3 --
1 e 2 11.35 MIEDZIK Łukasz GKS Olimpia Grudziądz 91 U20 KP +1.1 III B.D. 3
2 e 2 11.44 BLUMKOWSKI Patryk MKL Toruń 93 U18 KP +1.1 III
3 e 2 11.50 CHUDZICKI Kamil KS AZS AWF Poznań # 91 U20 WP +1.1 III BIEDERMANN Roman 3
4 e 2 11.57 MAJEWSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP +1.1 III
5 e 2 11.77 POLAK Piotr GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP +1.1 --
6 e 2 11.92 WITT Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP +1.1 IV
1 e 3 11.68 GRABOWICZ Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP +0.3 III
1 e 3 11.68 SUSZEK Kamil UKB Szubin 93 U18 KP +0.3 III
3 e 3 11.76 JAGUSCH Miłosz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP +0.3 IV #
4 e 3 11.78 RATAJCZAK Mateusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U18 KP +0.3 IV
5 e 3 11.86 ANGOWSKI Tomasz MKL Toruń 91 U20 KP +0.3 IV
6 e 3 11.93 RYCHLIK Łukasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP +0.3 IV B.D. B.D.
7 e 3 12.10 JANKOWSKI Michał KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 92 U20 WN +0.3 IV
8 e 3 12.27 KARCZEWSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP +0.3 -- B.D. 1
200 m M
1 e 1 21.32 OLSZEWSKI Remigiusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 92 U20 KP +0.7 M OLSZEWSKI Ryszard B.D. # Z/1077/11 2019 M
2 e 1 21.67 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP +0.7 I
3 e 1 22.19 WALASZCZYK Marcin AZS-AWF Gorzów 87 Sen LB +0.7 II
4 e 1 22.73 PRYLEWSKI Mateusz MUKL Brodnica 93 U18 KP +0.7 II #
5 e 1 22.96 BLUMKOWSKI Patryk MKL Toruń 93 U18 KP +0.7 III
6 e 1 23.36 PAKULSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP +0.7 III
1 e 2 22.74 KACZMAREK Mateusz LKS Vectra Włocławek # 89 U23 KP +1.3 II
2 e 2 22.96 RUMIŃSKI Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP +1.3 III
3 e 2 23.92 RYCHLIK Łukasz KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP +1.3 IV B.D. B.D.
1 e 3 22.43 GRZĄŚLEWICZ Paweł GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP +0.5 II
2 e 3 22.97 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP +0.5 III
3 e 3 23.77 JANKOWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP +0.5 IV
4 e 3 23.91 BOGDANOWICZ Szymon KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP +0.5 IV
400 m M
1 e 1 48.06 ZAGÓRSKI Mateusz MUKL Brodnica 91 U20 KP I #
2 e 1 49.02 GOŚCINIAK Mateusz TS Olimpia Poznań 87 Sen WP II MAĆKOWIAK Robert # Z/0664/11 2011 1
3 e 1 49.36 MARCINKOWSKI Dawid TS Olimpia Poznań 89 U23 WP II SZUDROWICZ Stanisław Z/1192/11 2011 1
4 e 1 49.75 RONOWICZ Mateusz MUKL Brodnica 91 U20 KP II B.D. B.D. # 3
5 e 1 50.49 ZAWADZKI Mariusz MUKL Brodnica 91 U20 KP II B.D. # 2
1 e 2 50.95 DYJECIŃSKI Adrian LKS Vectra Włocławek # 92 U20 KP III WIERZBICKI Dariusz B.D. Z/3680/11 BEZ
2 e 2 51.16 BAŁAJDA Michał LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP III
3 e 2 51.64 BAŃKA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP III #
1 e 3 52.66 WOJTKOWIAK Patryk OŚ AZS Poznań # 94 U18 WP III
2 e 3 52.95 TOMASZEWSKI Krzysztof LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 93 U18 KP IV
3 e 3 53.72 BUDZANOWSKI Marcin LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/2636/11 3
4 e 3 54.18 MICHAŁOWSKI Łukasz LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP IV NOWAKOWSKA Agnieszka Z/4363/11 2011 4
800 m M
1 e 1 1:55.49 KIERZEK Adam SL Olimpia Poznań # 89 U23 WP II B.D. # 2
2 e 1 1:56.56 SAMIŁO Mateusz MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP II #
3 e 1 1:56.86 PRĄDZYŃSKI Paweł OŚ AZS Poznań # 90 U23 WP II
4 e 1 2:00.10 KARMELITA Marcin KL Bałtyk Koszalin 93 U18 ZP III
5 e 1 2:01.57 STELMASZEWSKI Tomasz TS Olimpia Poznań 91 U20 WP III OSTROWSKI Ryszard 3
6 e 1 2:01.61 CZYŻ Michał MLKS Sparta Złotów 91 U20 WP III KOWALSKI Dariusz # Z/1946/12 2014 3
7 e 1 2:02.10 BORKOWSKI Cezary MUKS Roszak Solec Kujawski 94 U18 KP IV B.D.
8 e 1 2:02.50 JAKUSEWICZ Jan MLKS Tucholanka Tuchola 91 U20 KP IV #
9 e 1 2:02.77 GIL Waldemar UKS Czapla Białe Błota 94 U18 KP IV
1 e 2 2:02.77 URBANOWSKI Mikołaj LKS Ostromecko # 93 U18 KP IV STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0692/12 2016 2
2 e 2 2:03.35 SEPOŁOWSKI Marek KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP IV
3 e 2 2:06.52 SKOWROŃSKI Łukasz LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 94 U18 KP IV
4 e 2 2:06.65 MILERT Krzysztof BKS Bydgoszcz 94 U18 KP IV B.D. BEZ
5 e 2 2:07.18 RYCHLIK Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP IV
6 e 2 2:09.00 GLONEK Waldemar SL Olimpia Poznań # 94 U18 WP -- B.D. 3
7 e 2 2:09.33 CHYLEWSKI Damian MKL Toruń # 94 U18 KP -- #
8 e 2 2:12.58 KENSIK Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U18 PM -- #
9 e 2 2:13.49 ROGOŻYŃSKI Krystian MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP -- B.D.
10 e 2 2:14.34 AUGUSTYNIAK Mateusz LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 94 U18 KP --
1500 m M
1 e 1 3:54.73 KLAYBOR Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 90 U23 PM II
2 e 1 3:57.82 RUPIŃSKI Michał MKL Toruń 91 U20 KP II
3 e 1 3:58.31 IDZIAK Michał MKS Juvenia Puszczykowo 92 U20 WP II
4 e 1 3:59.41 BRACISZEWSKI Szymon KS Gwardia Piła 92 U20 WP II B.D. 2
5 e 1 4:02.10 DYKOWSKI Michał LKS Vectra Włocławek # 91 U20 KP III
6 e 1 4:02.38 FALKOWSKI Damian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 91 U20 KP III
7 e 1 4:03.92 PUŚCIŃSKI Michał LKS Vectra Włocławek # 93 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/2637/11 3
8 e 1 4:04.10 OSSOWSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 92 U20 KP III
9 e 1 4:04.34 LEŚNIEWSKI Daniel MUKL Brodnica 92 U20 KP III
10 e 1 4:04.29 SZYMANOWSKI Krzysztof LKS Sana Kościan 93 U18 WP III TALIKADZE Roman B.D. Z/1454/11 2015 3
11 e 1 4:15.86 KOKOCKI Paweł MKL Toruń 90 U23 KP -- B.D. BEZ
12 e 1 4:17.98 NASZKO Michał UKB Szubin 93 U18 KP IV WOCHNA Marek # Z/4396/11 2014 3
13 e 1 4:22.33 GOLENIEWSKI Mateusz MKL Toruń 92 U20 KP -- #
1 e 2 4:09.86 PIASKOWSKI Arkadiusz SL Olimpia Poznań # 93 U18 WP III #
2 e 2 4:12.24 KOTŁOWSKI Bartosz LKS Ostromecko 92 U20 KP IV STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0181/11 2019 2
3 e 2 4:12.87 BYLICA Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 93 U18 KP IV #
4 e 2 4:13.61 HAN Michał MKL Gniezno 93 U18 WP IV PINIARSKI Paweł 4
5 e 2 4:17.43 KAPELA Paweł KS AZS AWF Poznań # 90 U23 WP -- WEGWERTH Włodzimierz BEZ
6 e 2 4:18.12 GRZEŚKOWIAK Kornel MKS Gniezno # 93 U18 WP IV GORCZYŃSKI Paweł Z/0940/12 2012 4
7 e 2 4:19.95 PODGÓRSKI Jerzy LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 92 U20 KP IV
8 e 2 4:20.61 RESZCZYŃSKI Kacper KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP IV
9 e 2 4:21.66 DOMŻALSKI Krystian NKS Nowe Miasto Lubawskie # 93 U18 WN IV
10 e 2 4:27.22 SZMEJTER Patryk LKS Vectra Włocławek # 94 U18 KP --
11 e 2 4:28.32 STRÓGAREK Kacper KS Gwardia Piła 94 U18 WP --
12 e 2 4:29.96 LEŚNIAK Kamil Salco Garmin Team Toruń # 93 U18 KP -- B.D. # Z/4955/15 2019
13 e 2 4:40.81 NIEWIADOMSKI Igor KMKL Sztorm Kołobrzeg 94 U18 ZP -- BARTA Franciszek B.D. Z/3637/11 2017 BEZ
5000 m M
1 f 1 14:29.14 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard # 89 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew # Z/2160/11 2019 1
2 f 1 15:28.16 MAIK Mateusz OŚ AZS Poznań # 92 U20 WP III
3 f 1 15:30.36 NOWAK Jakub LKS Sana Kościan 92 U20 WP III TALIKADZE Roman Z/1455/11 2012 BEZ
4 f 1 16:04.85 BYTNIEWSKI Szymon SKS Unia Swarzędz # 91 U20 WP III B.D. B.D. B.D. , Z/0649/11 , 2017 2
110 m pł J MŁ M
1 f 1 14.18 HULISZ Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U18 KP +0.3 II
2 f 1 15.65 OGIELSKI Radosław KMKL Sztorm Kołobrzeg 93 U18 ZP +0.3 III #
3 f 1 15.68 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP +0.3 III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2
4 f 1 15.81 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP +0.3 IV MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2
110 m pł M (99.1) M
1 f 1 14.98 BAUWENS Dennis UKS Sprint Przeźmierowo 92 U20 WP +0.3 II
2 f 1 16.05 SKORCZ Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U20 KP +0.3 III B.D. 3
110 m pł M
1 f 1 14.28 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ +0.3 I #
2 f 1 14.70 SZADE Michał SL Olimpia Poznań # 90 U23 WP +0.3 I
400 m pł J MŁ M
1 f 1 57.25 NOWAK Damian MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP III
2 f 1 57.64 KUŹNICKI Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/0523/11 2012 4
3 f 1 60.37 KARNAS Tomasz UKS Czapla Białe Błota 93 U18 KP IV #
4 f 1 61.51 SKUBISZYŃSKI Wojciech MKS Gniezno # 93 U18 WP -- GORCZYŃSKI Paweł B.D. Z/0942/12 2012 BEZ
400 m pł M
1 f 1 53.92 ŚLEDŹ Jacek MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 91 U20 PM I
2 f 1 54.42 CHMIELEWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP I
3 f 1 56.25 OSHINYEMI Edward BKS Bydgoszcz 92 U20 KP II #
4 f 1 56.30 WIERZBOWSKI Michał MKL Toruń 92 U20 KP II
5 f 1 56.95 OWCZARZAK Łukasz TS Olimpia Poznań 92 U20 WP III MAĆKOWIAK Robert # Z/1189/11 2011 2
6 f 1 60.69 BODNAR Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP IV #
7 f 1 62.56 DOMINIAK Patryk UMKS Iskra Wolsztyn 92 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI jacek Z/0543/11 2011 BEZ
Wzwyż M
1 f 1 2.06 JABŁOŃSKI Adam OŚ AZS Poznań # 89 U23 WP II B.D. # 1
2 f 1 2.00 GOŚCINIAK Marcin niest. Poznań # 89 U23 WP II
3 f 1 1.95 KACZOCHA Marcin KS Stal Ostrów Wlkp. 77 Sen WP II
4 f 1 1.90 KITTA Rafał UMKS Iskra Wolsztyn 92 U20 WP III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0544/11 2014 2
5 f 1 1.85 RUDNICKI Jakub MUKS Kadet Rawicz 93 U18 WP III
6 f 1 1.85 BARTKOWIAK Dariusz UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III SKWIERZYŃSKI jacek Z/0526/11 2012 2
7 f 1 1.80 TRZCIŃSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP IV
8 f 1 1.80 BAUWENS Dennis UKS Sprint Przeźmierowo 92 U20 WP IV
9 f 1 1.75 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint Przeźmierowo 92 U20 WP IV
Tyczka M
1 f 1 4.40 ANDRZEJEWSKI Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP II #
2 f 1 4.20 JERZY Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP II B.D. CZAPIEWSKI Wiesław # , Z/2159/11 , 2019 M
3 f 1 3.50 LEWANDOWSKI Grzegorz GKS Olimpia Grudziądz 93 U18 KP IV
4 f 1 3.20 BOCH Jakub SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U20 KP IV
W dal M
1 f 1 7.16 MASŁOWSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 91 U20 KP +1.0 II B.D. B.D. # Z/2174/11 2018 2
2 f 1 7.02 WRÓBEL Łukasz BKS Bydgoszcz 92 U20 KP +1.0 II #
3 f 1 6.82 TYMA Kamil BKS Bydgoszcz 91 U20 KP +0.4 II B.D. # 1
4 f 1 6.76 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 88 U23 KP +1.6 III #
5 f 1 6.72 GRZĄŚLEWICZ Paweł GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP +0.5 III
6 f 1 6.71 BAUMGART Paweł BKS Bydgoszcz 90 U23 KP +2.0 III #
7 f 1 6.71 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 91 U20 KP -0.2 III KAŹMIERCZAK Daniel # Z/3122/11 2019 1
8 f 1 6.48 GRAŚ Filip KS Gwardia Piła 92 U20 WP +0.6 III B.D. BEZ
9 f 1 6.39 SZUFREIDA Damian BKS Bydgoszcz 94 U18 KP +1.0 III #
10 f 1 5.15 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP +1.2 -- MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2
Trójskok M
1 f 1 15.21 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 91 U20 KP +1.1 I DMP KAŹMIERCZAK Daniel # Z/3122/11 2019 1 116
2 f 1 14.65 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 88 U23 KP +0.2 II #
3 f 1 13.66 SZUFREIDA Damian BKS Bydgoszcz 94 U18 KP +1.9 III #
4 f 1 13.62 GRZĄŚLEWICZ Paweł GKS Olimpia Grudziądz 89 U23 KP +0.5 III
5 f 1 13.05 DRASZAWKA Bartłomiej KS Gwardia Piła 94 U18 WP +0.8 IV
Kula (5) M
1 f 1 17.96 ORCHOLSKI Mikołaj SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP I GASSOWSKI Janusz # Z/2177/11 2014 1
2 f 1 17.50 KRZYŻAN Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U18 KP I B.D. M
3 f 1 13.66 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń # 93 U18 KP III HULISZ Robert # Z/4291/11 2018 M
Kula (6) M
1 f 1 15.99 ZYCH Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 92 U20 KP II #
2 f 1 15.23 KRYSTEK Michał KS Gwardia Piła 92 U20 WP II B.D. 3
Kula (7.26) M
1 f 1 15.11 KLEBS Łukasz GKS Olimpia Grudziądz 77 Sen KP I
Dysk (1.5) M
1 f 1 57.33 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń # 93 U18 KP I HULISZ Robert # Z/4291/11 2018 M
3 f 1 42.88 GRACZ Dawid UMKS Iskra Wolsztyn 94 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0541/11 2012 2
4 f 1 34.33 MARCZAK Patryk MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U18 KP --
2 f 2 49.32 ROSIŃSKI Marcin KS Wda Świecie 93 U18 KP II B.D. # 3
Dysk (1.75) M
1 f 1 43.79 KIRYS Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 91 U20 KP III
2 f 1 36.38 BOCH Jakub SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U20 KP IV
3 f 1 33.42 JOPPEK Stanisław MUKS Bydgoszcz 92 U20 KP IV
Dysk (2) M
1 f 1 43.32 ANTOSZEWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U23 PM II #
Młot (5) M
1 f 1 57.71 KLUJ Krzysztof UMKS Iskra Wolsztyn 93 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0525/11 2012 2
2 f 1 52.57 NOLBERT Krzysztof MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP III #
3 f 1 44.68 JUCHNOWICZ Maciej MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP IV # LDK!
4 f 1 37.48 KWASIGROCH Adam MUKS Kadet Rawicz 94 U18 WP --
Młot (6) M
1 f 1 55.28 MAREK Adrian MUKS Kadet Rawicz 92 U20 WP II
2 f 1 52.58 TRZESZCZKOWSKI Stanisław KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP II
3 f 1 52.31 CYCH Piotr MUKS Kadet Rawicz 92 U20 WP II
Młot (7.26) M
1 f 1 65.48 MOLENDA Bartłomiej SL WKS Zawisza Bydgoszcz 88 U23 KP I
2 f 1 64.13 KRUPA Bartłomiej MUKS Kadet Rawicz 91 U20 WP I
3 f 1 50.72 DREGER Maciej BKS Bydgoszcz 91 U20 KP II
Oszczep (700) M
1 f 1 48.91 WACHOWIAK Bartosz KS Gwardia Piła 94 U18 WP IV
2 f 1 44.49 GUTORSKI Piotr MKL Toruń 93 U18 KP --
3 f 1 43.62 JANIKOWSKI Paweł KL Bałtyk Koszalin 94 U18 ZP --
4 f 1 37.72 WRÓBEL Maciej SL WKS Zawisza Bydgoszcz 93 U18 KP --
5 f 1 36.64 PRZYSTALSKI Michał KL Kopernik Toruń 93 U18 KP -- MAŃKOWSKI Bogumił Z/3913/11 2012 2
Oszczep (800) M
1 f 1 60.70 WIŚNIEWSKI Maciej GKS Olimpia Grudziądz 78 Sen KP II
2 f 1 58.86 PIWOŃSKI Norbert KMKL Sztorm Kołobrzeg 92 U20 ZP II
3 f 1 56.18 ROZUMCZYK Tomasz LKS Fenix Słupsk # 89 U23 PM II GRECKA Ewa Z/1132/12 2019 3
4 f 1 51.41 KUJAWA Marcin MLKS Krajna Sępólno 89 U23 KP III B.D. Z/4593/18 2019 3
5 f 1 43.89 TRZASKA Piotr MKL Toruń 92 U20 KP IV #
6 f 1 42.62 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint Przeźmierowo 92 U20 WP IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.8682780265808 sekund