Olsztyn 17.05.2008
Mityng LA. Eliminacje do OOM i MP
200 m K
1 s 1 25.57 ROMANIUK Justyna KS AZS UWM Olsztyn # 91 U18 WN +0.5 II #
2 s 1 25.68 KREFT Paulina AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U20 PM +0.5 II
1 s 3 26.08 JASTRZĘBSKA Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn # 90 U20 WN +0.3 II
400 m K
1 59.54 FIGAT Magdalena UKS Jedynka Bartoszyce # 91 U18 WN III
2000 m prz K
1 7:27.50 BARCEWICZ Marta KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # BEZ
W dal K
1 4.88 MICHALSKA Łucja MKS Truso Elbląg # 93 U16 WN +0.2 IV
Kula (4) K
1 13.63 SUPIŃSKA Justyna PKS Gwardia Szczytno # 87 U23 WN I SIENNICKI Andrzej 3
Oszczep (600) K
1 33.08 MYCZKOWSKA Patrycja MOS Zatoka Braniewo # 92 U18 WN IV
100 m M
1 s 1 11.89 JABŁOŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 94 U16 WN -0.6 IV #
1 s 5 11.41 WÓJCIK Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 91 U18 WN 0.0 III
200 m M
1 s 1 21.41 CHYBIŃSKI Wojciech KS AZS UWM Olsztyn # 84 Sen WN +0.1 M #
2 s 1 22.46 WÓJCIK Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 91 U18 WN +0.1 II
3 s 1 22.73 ORDAKOWSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 91 U18 WN +0.1 II
4 s 1 23.04 PLISZKA Patryk KS AZS UWM Olsztyn # 91 U18 WN +0.1 III
5 s 1 23.08 LEWANDOWSKI Maciej UKS MOSiR Działdowo # 91 U18 WN +0.1 III B.D. BEZ
5 s 2 24.05 JABŁOŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn # 94 U16 WN 0.0 IV #
6 s 2 24.41 PRZYBYŁEK Bartosz KS AZS UWM Olsztyn # 93 U16 WN 0.0 V #
1 s 3 23.12 WOŹNIAK Piotr SKLA Sopot # 91 U18 PM -0.1 III #
400 m M
2 50.43 KOROTKIEWICZ Adrian MKS Truso Elbląg # 89 U20 WN II
800 m M
1 1:53.08 MARKS Tomasz KS AZS UWM Olsztyn # 81 Sen WN II
110 m pł J MŁ M
1 14.35 WOŹNIAK Piotr SKLA Sopot # 91 U18 PM -0.1 II #
3 16.18 MULKITYN Sylwester UKS MOSiR Działdowo # 92 U18 WN -0.1 IV
110 m pł M
2 15.03 MRÓWKA Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 84 Sen WN -0.1 II
2000 m prz M
1 5:56.39 KRAUZE Kamil niest. Warszawa # 87 U23 MZ -- #
2 6:01.62 PIERWONICKI Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn # 87 U23 WN --
3 6:41.20 ZAKRZEWSKI Kamil MKS Truso Elbląg # 91 U18 WN IV
4 6:52.31 PIŁAT Paweł MKS Truso Elbląg # 92 U18 WN -- #
5 6:58.03 MIEDZIŃSKI Krzysztof MKS Truso Elbląg # 92 U18 WN --
W dal M
1 6.64 BOGUSZ Marcin AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U20 PM 0.0 III
Kula (4) M
1 13.10 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno # 94 U16 WN IV BUKOWIECKI Maciej B.D. B.D. # Z/4693/11 2019
Kula (5) M
1 16.46 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno # 92 U18 WN II BUKOWIECKI Ireneusz # Z/4692/11 2015 1
Kula (6) M
1 15.03 BALUKIEWICZ Paweł MKS Truso Elbląg # 90 U20 WN II #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.87128305435181 sekund