Grudziądz 05.01.2013
Halowy Mityng Lekkoatletyczny
60 m K
1 e 1 7.90 LANGE Hanna KL Lechia Gdańsk 90 Sen PM -- DZIĄBA Boguslaw Z/4790/11 2013 1
2 e 1 8.77 MARTYNOWICZ Klaudia SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U18 KP --
3 e 1 8.86 PAWELLA Klaudia SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U18 KP --
1 e 2 8.08 GELIŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP -- #
2 e 2 8.11 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- #
3 e 2 8.28 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -- KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2020 1
4 e 2 8.45 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- B.D. # 1
5 e 2 8.52 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U18 PM -- HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2020
6 e 2 8.63 DOCZEKALSKA Alicja RKS Rumia 96 U18 PM --
1 e 3 7.82 JANOWSKA Kamila GKS Olimpia Grudziądz # 95 U20 KP --
2 e 3 8.09 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- B.D. B.D. 2
3 e 3 8.37 ŻELIŃSKA Gabriela CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- B.D. # BEZ
4 e 3 8.57 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- KOHUTEK Artur B.D. # Z/0584/12 2020 M
5 e 3 8.60 KLEMAN Aleksandra MLKS Tucholanka Tuchola 95 U20 KP -- LORBIECKA Anna Z/1099/12 2014 BEZ
6 e 3 9.19 ŻURALSKA Agnieszka LKS Lubawa 95 U20 WN --
1 e 4 7.85 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 96 U18 PM --
2 e 4 8.20 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 96 U18 WN --
3 e 4 8.46 MACIAK Natalia GKS Olimpia Grudziądz # 96 U18 KP --
4 e 4 8.65 BUDNIK Natalia SKLA Sopot 96 U18 PM -- B.D. 3
5 e 4 8.86 HALIŃSKA Paulina LKS Zantyr Sztum 96 U18 PM --
1 e 5 8.69 BRZOZOWSKA Angelika LKS Lubawa 96 U18 WN --
2 e 5 8.85 JABŁOŃSKA Aneta MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 96 U18 PM --
3 e 5 9.00 ŁADA Alicja MKS Truso Elbląg 97 U18 WN --
4 e 5 9.04 KOWALEWSKA Martyna UKS Wyspiański Szubin # 97 U18 KP -- ADAMCZEWSKI Ryszard B.D. # Z/0293/13 2017 BEZ
1 e 6 8.18 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0275/13 2020 1
2 e 6 8.30 ŁUKASZEWSKA Dagmara MKL Toruń 97 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1282/13 2015 2
3 e 6 8.35 KRAJEWSKA Karolina UKS Wyspiański Szubin # 97 U18 KP -- ADAMCZEWSKI Ryszard # Z/0294/13 2017 2
4 e 6 8.51 DEJEWSKA Katarzyna GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP -- #
5 e 6 8.54 ŻYŁA Daria GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP --
6 e 6 8.92 WILMA Roksana MMKS Gdańsk 97 U18 PM --
1 e 7 8.53 CHYCZEWSKA Sandra MKL Toruń 97 U18 KP --
2 e 7 8.75 GRONDA Klaudia MMKS Gdańsk 98 U16 PM -- #
3 e 7 9.19 NIKIEL Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 97 U18 PM --
1 e 8 8.50 HOLKA Anna MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U18 KP --
2 e 8 8.70 GRANICA Katarzyna GKS Olimpia Grudziądz 98 U16 KP --
3 e 8 8.84 RYBAK Alicja MLKS Tucholanka Tuchola 98 U16 KP -- LORBIECKA Anna BEZ
4 e 8 9.43 KULKOWSKA Beata LKS Lubawa 98 U16 WN --
5 e 8 9.59 PIOTROWSKA Alicja LKS Lubawa 98 U16 WN --
1 e 9 8.28 PIECHOWSKA Karolina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 98 U16 PM --
2 e 9 8.46 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U16 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0229/14 2019
3 e 9 8.61 BERKA Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP -- WOCHNA Marek LEWANDOWSKI Jacek # 3
4 e 9 8.83 SZKUDLAREK Angelika LUKS Pomorzanin Serock 99 U16 KP -- SCHULZ Stanisław SCHULZ Stanisław
5 e 9 9.55 DAWIEC Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP --
1 e 10 8.34 PAETZKE Julia LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM --
2 e 10 8.68 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 99 U16 KP -- #
4 e 10 8.82 DASZKIEWICZ Agata MKL Toruń 99 U16 KP -- #
4 e 10 8.83 ŻYWIECKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek # 4
5 e 10 9.57 KORNELUK Monika MKS Truso Elbląg 98 U16 WN --
1 e 11 8.64 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U16 WN -- NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
2 e 11 8.67 POLAK Natalia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN -- #
3 e 11 8.73 JAWORSKA Jonata LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U16 WN -- #
4 e 11 8.83 TOKARSKA Emilia KMKL Sztorm Kołobrzeg # 99 U16 ZP -- BARTA Franciszek # Z/4853/15 2017 3
5 e 11 8.90 OLENDER Kamila UKS Czwórka Inowrocław 99 U16 KP --
6 e 11 9.22 POLANOWSKA Julia LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM -- #
1 e 12 8.35 PIETRAS Sandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U16 KP --
2 e 12 8.78 STIMMA Alicja LUKS Serock # 99 U16 KP -- SCHULZ Stanisław # Z/2623/15 2018 4
3 e 12 8.88 PĄCZEK Patrycja LUKS Pomorzanin Serock 98 U16 KP -- SCHULZ Stanisław BEZ
4 e 12 9.25 CZAPIEWSKA Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 99 U16 PM -- #
1 e 13 8.53 ROMANIUK Paulina BKS Bydgoszcz 00 U14 KP --
2 e 13 8.75 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 00 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2020 1
3 e 13 8.93 BIAŁOWĄS Klaudia UKS Wieża Postomino # 99 U16 ZP -- ROLBIECKI Janusz BEZ
4 e 13 9.56 KEMUŚ Marika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 00 U14 PM -- #
5 e 13 9.65 MIECZKOWSKA Weronika LKS Lubawa 99 U16 WN --
1 e 14 9.12 RĄCZKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 00 U14 KP -- #
2 e 14 9.18 LEWANDOWSKA Julia KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 00 U14 WN --
3 e 14 9.30 WIELGOSZ Magdalena MLKS Nadwiślanin Chełmno 00 U14 KP -- WIELGOSZ Sławomir # Z/1993/15 2019 2 LDK!
4 e 14 9.40 WOJCIECHOWSKA Julia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 01 U14 WN --
5 e 14 9.43 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn # 00 U14 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/5539/15 2020 3
1 e 15 8.62 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U16 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/0130/15 2019 1
2 e 15 8.63 PLUSCHKE Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP -- B.D.
3 e 15 8.83 WILK Olga MKL Toruń 00 U14 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel # 4
4 e 15 9.10 CIUPAK Magda LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM -- #
5 e 15 9.46 KARNAS Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 01 U14 KP -- # LDK!
6 e 15 9.52 GRUBERT Natalia GUKS Asy Dywity 00 U14 WN --
7 e 15 9.72 BLOCINSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 00 U14 PM --
1 f 1 7.79 JANOWSKA Kamila GKS Olimpia Grudziądz # 95 U20 KP --
2 f 1 7.91 LANGE Hanna KL Lechia Gdańsk 90 Sen PM -- DZIĄBA Boguslaw Z/4790/11 2013 1
3 f 1 7.97 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 96 U18 PM --
4 f 1 8.14 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- #
5 f 1 8.19 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- B.D. B.D. 2
1 f 2 8.12 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0275/13 2020 1
2 f 2 8.24 PIECHOWSKA Karolina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 98 U16 PM --
3 f 2 8.28 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 96 U18 WN --
4 f 2 8.31 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -- KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2020 1
5 f 2 8.36 ŁUKASZEWSKA Dagmara MKL Toruń 97 U18 KP -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1282/13 2015 2
6 f 2 8.50 PAETZKE Julia LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM --
1 f 3 8.33 ŻELIŃSKA Gabriela CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- B.D. # BEZ
2 f 3 8.35 KRAJEWSKA Karolina UKS Wyspiański Szubin # 97 U18 KP -- ADAMCZEWSKI Ryszard # Z/0294/13 2017 2
3 f 3 8.38 PIETRAS Sandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U16 KP --
4 f 3 8.43 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- B.D. # 1
5 f 3 8.48 MACIAK Natalia GKS Olimpia Grudziądz # 96 U18 KP --
6 f 3 8.53 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U16 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0229/14 2019
200 m K
1 s 1 27.81 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP IV B.D. # 1
2 s 1 27.85 GELIŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP IV #
3 s 1 28.30 KASICA Monika SKLA Sopot # 96 U18 PM IV HAS Rafał B.D. Z/1665/12 2020
4 s 1 29.16 MARTYNOWICZ Klaudia SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U18 KP --
1 s 2 27.19 ŻELIŃSKA Gabriela CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP III B.D. # BEZ
2 s 2 27.51 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP IV B.D. B.D. 2
3 s 2 28.20 RATUSZYN Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP IV
1 s 3 27.81 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP IV
2 s 3 28.46 MACIAK Natalia GKS Olimpia Grudziądz # 96 U18 KP IV
3 s 3 29.56 BRZOZOWSKA Angelika LKS Lubawa 96 U18 WN --
4 s 3 32.54 GIZA Kamila UKB Szubin 97 U18 KP -- #
1 s 4 28.65 PIETRAS Sandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U16 KP V
2 s 4 30.33 LICZNERSKA Agata MKS Truso Elbląg 98 U16 WN -- B.D.
3 s 4 32.29 KULKOWSKA Beata LKS Lubawa 98 U16 WN --
1 s 5 28.78 DEJEWSKA Katarzyna GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP -- #
2 s 5 29.79 LEWANDOWSKA Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP --
3 s 5 31.51 DAWIEC Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP --
1 s 6 30.22 ŻYWIECKA Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek # 4
2 s 6 31.44 PAWŁOWSKA Aleksandra CMKL Człuchów 99 U16 PM -- #
3 s 6 34.75 MICKIEWICZ Roksana CMKL Człuchów 99 U16 PM --
300 m K
1 s 1 45.29 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- KOHUTEK Artur B.D. # Z/0584/12 2020 M
2 s 1 45.91 PAWELLA Klaudia SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U18 KP --
3 s 1 50.80 KUNICKA Katarzyna KS Wda Świecie 95 U20 KP --
1 s 2 43.88 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U18 PM -- B.D. BAUMGART Iwona # Z/0909/12 2019
2 s 2 44.11 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- #
3 s 2 47.18 BUDNIK Natalia SKLA Sopot 96 U18 PM -- B.D. 3
4 s 2 47.23 BRÓŹDZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń # 96 U18 KP -- #
5 s 2 52.56 GROMOWSKA Martyna MLKS Tucholanka Tuchola 96 U18 KP --
1 s 3 46.78 JABŁOŃSKA Aneta MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 96 U18 PM --
2 s 3 47.68 ZIĘTARSKA Sandra GKS Olimpia Grudziądz 96 U18 KP -- #
3 s 3 49.30 JAMROŻY Monika KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 97 U18 WN --
4 s 3 50.90 ZIÓŁKOWSKA Kinga GKS Olimpia Grudziądz # 97 U18 KP --
5 s 3 54.00 NIKIEL Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 97 U18 PM --
1 s 4 47.43 ŁADA Alicja MKS Truso Elbląg 97 U18 WN --
2 s 4 49.57 KAROLEWSKA Agata MKL Toruń 98 U16 KP --
3 s 4 51.93 MILER Paulina GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP --
4 s 4 52.30 RONOWSKA Aleksandra GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP --
1 s 5 45.97 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U16 WN IV NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
2 s 5 49.15 MICHALSKA Paulina GKS Olimpia Grudziądz 98 U16 KP --
3 s 5 53.10 WESOŁOWSKA Marta MKL Toruń 01 U14 KP --
4 s 5 53.14 KARNAS Katarzyna LKS Vectra Włocławek # 01 U14 KP -- # LDK!
  s 5 DNF BLOCINSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 00 U14 PM --
1 s 6 46.33 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 00 U14 WN IV NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2020 1
2 s 6 48.90 MACHOWSKA Aleksandra UKB Szubin 01 U14 KP -- WOCHNA Marek # BEZ
3 s 6 51.87 LENDZION Wiktoria KS Zamek Kurzętnik # 00 U14 WN --
4 s 6 52.02 KEMUŚ Marika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 00 U14 PM -- #
5 s 6 52.73 JATKIEWICZ Izabela KS AZS UWM Olsztyn # 00 U14 WN -- NIESTATEK Szymon # Z/5539/15 2020 3
400 m K
1 s 1 73.76 SZYDZIK Daniela MLKS Nadwiślanin Chełmno 98 U16 KP --
2 s 1 74.00 ŁUCZAK Patrycja MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP --
600 m K
1 s 1 1:44.06 KNAK Magdalena GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP -- B.D. # BEZ
2 s 1 1:47.49 BRÓŹDZIŃSKA Izabela MKL Toruń # 96 U18 KP --
3 s 1 1:50.12 KUTZA Kinga GKS Olimpia Grudziądz # 98 U16 KP --
4 s 1 1:53.09 WROŃSKA Magdalena SKLA Słupsk 95 U20 PM --
5 s 1 1:54.05 SWAKOWSKA Marta MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 96 U18 PM --
6 s 1 1:55.82 STRÓŻYŃSKA Justyna UKB Szubin 97 U18 KP -- WOCHNA Marek # Z/0296/13 2015 BEZ
7 s 1 1:55.82 ŻURALSKA Agnieszka LKS Lubawa 95 U20 WN --
8 s 1 2:11.74 RINK Katarzyna MMKS Gdańsk 96 U18 PM --
1 s 2 1:50.94 STOLTMANN Marta MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 97 U18 PM -- #
2 s 2 1:54.75 WOJTAS Magdalena MLKS Tucholanka Tuchola 97 U18 KP -- WOJTAS Marek Z/0387/13 2014 BEZ
3 s 2 1:57.69 SOŁTYS Karolina GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP -- #
4 s 2 2:01.00 ŚWIERCZYŃSKA Aneta KS Wda Świecie 96 U18 KP --
5 s 2 2:01.08 WINIARSKA Dominika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 97 U18 PM --
6 s 2 2:02.48 DOMIŃSKA Aleksandra UKB Szubin 97 U18 KP -- #
7 s 2 2:04.30 BAUMGART Wiktoria LUKS Pomorzanin Serock 97 U18 KP -- KUTA Kazimierz # Z/0528/13 2013 BEZ
1 s 3 1:51.00 WORONA Katarzyna SKLA Słupsk 98 U16 PM --
2 s 3 1:51.28 SAZON Emilia ULKS Talex Borzytuchom 97 U18 PM --
3 s 3 1:52.14 MEGGER Eliza LKS Pszczyna # 99 U16 SL -- HELBIK Marzanna B.D. # Z/0543/15 2020
4 s 3 1:53.20 CIOSEK Patrycja MKS Truso Elbląg 97 U18 WN --
5 s 3 1:54.16 GRALAK Anna ULKS Talex Borzytuchom 98 U16 PM --
6 s 3 2:00.18 MASŁOWSKA Jagoda UKB Szubin 98 U16 KP -- #
7 s 3 2:18.87 PACEK Anna LUKS Serock # 98 U16 KP --
1 s 4 1:48.81 BRZEZICKA Jolanta SKLA Słupsk 98 U16 PM V
2 s 4 1:48.81 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik # 00 U14 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2020 3
3 s 4 1:52.14 OSIOWY Weronika CMKL Człuchów 98 U16 PM -- B.D. 2
4 s 4 2:03.99 NAGRABSKA Natalia MMKS Gdańsk 98 U16 PM -- #
5 s 4 2:06.14 KARWOWSKA Weronika UKB Szubin 99 U16 KP -- #
6 s 4 2:09.93 DALECKA Martyna MLKS Baszta Bytów # 99 U16 PM -- ZBLEWSKI Tadeusz # BEZ
1 s 5 1:54.43 PLISZKA Anna ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM -- RADTKE Marek Z/0346/15 2016 4
2 s 5 1:55.41 DRYGALSKA Zuzanna CMKL Człuchów 99 U16 PM --
3 s 5 1:56.64 LESZCZYŃSKA Alicja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 00 U14 PM -- # LDK!
4 s 5 1:58.23 KATOLIK Klementyna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 99 U16 PM --
5 s 5 2:03.55 GRAMAN Natalia LKS Lubawa 98 U16 WN --
6 s 5 2:07.23 LISS Karolina SKLA Słupsk 99 U16 PM --
7 s 5 2:13.72 MICKIEWICZ Eliza CMKL Człuchów 99 U16 PM --
8 s 5 2:16.23 WORONKO Kamila UKS Neptun Rokity 99 U16 PM -- ZBLEWSKI Tadeusz
1 s 6 1:59.63 LEWANDOWSKA Aleksandra MKL Toruń 01 U14 KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/5717/15 2018 3 LDK!
2 s 6 2:03.71 ROMPALSKA Sylwia KS Wda Świecie 00 U14 KP --
3 s 6 2:05.07 GRUBERT Natalia GUKS Asy Dywity 00 U14 WN --
4 s 6 2:10.60 KONDRACIUK Nikola LUKS Wieża Postomino 00 U14 ZP --
5 s 6 2:12.56 HOLWEG Sandra MLKS Tucholanka Tuchola 00 U14 KP --
6 s 6 2:21.68 SZPACZYŃSKA Zuzanna MLKS Tucholanka Tuchola 01 U14 KP --
7 s 6 2:24.52 WOJTAS Monika MLKS Tucholanka Tuchola 02 U12 KP --
8 s 6 2:33.28 KARBOWIAK Agnieszka KS Wda Świecie 00 U14 KP --
1000 m K
  s 1 3:00.52 HRYCAJEWSKA Agnieszka SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U20 KP -- B.D. BEZ
1 s 1 3:10.50 OLESZKIEWICZ Kamila ULKS Talex Borzytuchom 97 U18 PM --
2 s 1 3:13.56 WOSZCZYK Karolina ULKS Talex Borzytuchom 98 U16 PM IV
3 s 1 3:13.57 KRUPA Aleksandra MKS Truso Elbląg 99 U16 WN IV
4 s 1 3:19.32 FELSKOWSKA Marta KUKS Remus Kościerzyna 00 U14 PM IV
5 s 1 3:19.56 WIŚNIEWSKA Katrin GKS Olimpia Grudziądz # 95 U20 KP --
6 s 1 3:21.57 CZAPIEWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- #
7 s 1 3:36.51 KALISZ Patrycja LKS Fenix Słupsk # 98 U16 PM -- ROLBIECKI Janusz # Z/0526/14 2020 2
8 s 1 3:39.51 MICKIEWICZ Arleta CMKL Człuchów 97 U18 PM -- #
9 s 1 3:46.01 PASZKI Ewelina MLKS Baszta Bytów 98 U16 PM --
10 s 1 3:46.91 GŁUSZCZYK Roksana UKS Czapla Białe Błota 95 U20 KP --
2000 m K
1 f 1 8:06.15 DĄBROWSKA Paulina SL Olimpia Poznań # 95 U20 WP --
60 m pł K Mł K
1 s 1 10.03 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U16 KP -- HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2020
2 s 1 10.15 GRANICA Katarzyna GKS Olimpia Grudziądz 98 U16 KP --
3 s 1 10.73 POLAK Natalia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN -- #
4 s 1 10.95 DURAWA Maja ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0342/15 2016 4
5 s 1 11.85 HOŁOWIEJ Aleksandra ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0348/15 2016 4
6 s 1 11.94 JAWORSKA Jonata LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U16 WN -- #
7 s 1 12.02 PIOTROWSKA Alicja LKS Lubawa 98 U16 WN --
60 m pł K J Mł K
1 e 1 9.10 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP --
2 e 1 9.22 MIKOŁAJEK Maja AZS-AWFiS Gdańsk 96 U18 PM -- B.D. 3
3 e 1 9.26 OLEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 96 U18 PM --
4 e 1 9.50 DOCZEKALSKA Alicja RKS Rumia 96 U18 PM --
5 e 1 9.79 KOWALSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U18 PM --
6 e 1 10.74 ŻYŁA Daria GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP --
1 e 2 10.36 RATUSZYN Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP --
2 e 2 10.40 LEWANDOWSKA Agata SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP --
3 e 2 10.46 LEŚKIEWICZ Jolanta SKLA Słupsk 97 U18 PM -- #
4 e 2 10.54 SCHUSTER Julianna MMKS Gdańsk 97 U18 PM --
1 f 1 9.07 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP --
2 f 1 9.25 MIKOŁAJEK Maja AZS-AWFiS Gdańsk 96 U18 PM -- B.D. 3
3 f 1 9.31 OLEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 96 U18 PM --
4 f 1 9.54 DOCZEKALSKA Alicja RKS Rumia 96 U18 PM --
5 f 1 9.68 KOWALSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U18 PM --
6 f 1 10.48 RATUSZYN Patrycja SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP --
Wzwyż K
1 f 1 1.70 BORYS Paulina SKLA Sopot 98 U16 PM I BORYS Jerzy B.D. # Z/0014/14 2020 M
2 f 1 1.63 PAWLIKOWSKA Aleksandra MTS Junior Sopot 94 U20 PM II RETYK Sławomir Z/1322/11 2016 1
3 f 1 1.55 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 97 U18 PM III B.D. 1
4 f 1 1.55 NOWAKOWSKA Adrianna MTS Junior Sopot 94 U20 PM III
5 f 1 1.55 OKSENIUK Agnieszka GKS Piast Gliwice # 96 U18 SL III WONDZIŃSKA Aleksandra RAMUS Józef B.D. # Z/0974/12, Z/0974/12 , 2020 2
6 f 1 1.50 MIKOŁAJEK Maja AZS-AWFiS Gdańsk 96 U18 PM IV B.D. 3
6 f 1 1.50 KOWALSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U18 PM IV
6 f 1 1.50 NOWOŚWIAT Agnieszka MKS Truso Elbląg 95 U20 WN IV #
9 f 1 1.50 BELING Julia MKS Sambor Tczew 98 U16 PM IV
10 f 1 1.50 OLEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 96 U18 PM IV
11 f 1 1.50 DĄBROWSKA Aleksandra MKS Sambor Tczew 99 U16 PM IV #
12 f 1 1.45 JASNOCH Patrycja ULKS Talex Borzytuchom 98 U16 PM IV
13 f 1 1.40 POLAK Natalia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN V #
14 f 1 1.35 LUDWICZAK Urszula SKLA Słupsk 96 U18 PM --
15 f 1 1.35 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk # 01 U14 WN -- MICHAŁEK Piotr # Z/5797/15 2020 2
16 f 1 1.30 JAWORSKA Jonata LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U16 WN -- #
  f 1 NM LEŚKIEWICZ Jolanta SKLA Słupsk 97 U18 PM -- #
  f 1 NM JARSKA Malwina GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP --
  f 1 NM SYNAK Sylwia GKS Olimpia Grudziądz 98 U16 KP -- #
  f 1 NM SCHUSTER Julianna MMKS Gdańsk 97 U18 PM --
W dal K
1 f 1 5.17 RZEPCZYK Anna MKS Sambor Tczew 94 U20 PM III
2 f 1 4.90 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U16 KP IV KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0229/14 2019
3 f 1 4.88 ROMANIUK Paulina BKS Bydgoszcz 00 U14 KP IV
4 f 1 4.80 GRONDA Klaudia MMKS Gdańsk 98 U16 PM IV #
5 f 1 4.69 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 96 U18 WN --
6 f 1 4.67 TYMA Dominika BKS Bydgoszcz 98 U16 KP V
7 f 1 4.64 WALTER Angelika UKS Czapla Białe Błota 95 U20 KP --
8 f 1 4.59 KRASKA Nicole BKS Bydgoszcz 99 U16 KP V KAŹMIERCZAK Daniel Z/0130/15 2019 1
9 f 1 4.55 FORDUŃSKA Marcelina MKS Sambor Tczew 98 U16 PM V GALINSKI Tadeusz B.D. Z/0022/14 2018 2
10 f 1 4.54 WEISZEWSKI Linda MKL Toruń 99 U16 KP V #
11 f 1 4.49 MACHOWSKA Aleksandra UKB Szubin 01 U14 KP -- WOCHNA Marek # BEZ
12 f 1 4.42 CZAJA Aneta MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U18 KP --
13 f 1 4.38 SZKUDLAREK Angelika LUKS Pomorzanin Serock 99 U16 KP -- SCHULZ Stanisław SCHULZ Stanisław
14 f 1 4.35 PAETZKE Julia LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM --
15 f 1 4.24 HULISZ Zuzanna MKL Toruń 99 U16 KP -- HULISZ Robert B.D. Z/0397/15 2020
16 f 1 4.24 PĄCZEK Patrycja LUKS Pomorzanin Serock 98 U16 KP -- SCHULZ Stanisław BEZ
17 f 1 4.23 LEŚKIEWICZ Jolanta SKLA Słupsk 97 U18 PM -- #
18 f 1 4.22 SCHUSTER Julianna MMKS Gdańsk 97 U18 PM --
19 f 1 4.20 ANDRZEJEWSKA Wiktoria MKS Sambor Tczew 98 U16 PM -- B.D. 4
20 f 1 4.02 CIUPAK Magda LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM -- #
21 f 1 3.98 STIMMA Alicja LUKS Serock # 99 U16 KP -- SCHULZ Stanisław # Z/2623/15 2018 4
22 f 1 3.82 MIECZKOWSKA Weronika LKS Lubawa 99 U16 WN --
23 f 1 3.78 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk # 01 U14 WN -- MICHAŁEK Piotr # Z/5797/15 2020 2
24 f 1 3.65 GRAMAN Natalia LKS Lubawa 98 U16 WN --
25 f 1 3.62 POLANOWSKA Julia LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM -- #
26 f 1 3.58 KORNELUK Monika MKS Truso Elbląg 98 U16 WN --
27 f 1 3.51 WOJCIECHOWSKA Julia LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 01 U14 WN --
28 f 1 3.50 DURAWA Maja ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0342/15 2016 4
  f 1 NM HALIŃSKA Paulina LKS Zantyr Sztum 96 U18 PM --
Trójskok K
1 f 1 11.88 WYSOCKA Agnieszka BKS Bydgoszcz 94 U20 KP II
2 f 1 11.31 RZEPCZYK Anna MKS Sambor Tczew 94 U20 PM III
3 f 1 10.71 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U16 KP IV KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0229/14 2019
4 f 1 10.69 KRAJEWSKA Karolina UKS Wyspiański Szubin # 97 U18 KP IV ADAMCZEWSKI Ryszard # Z/0294/13 2017 2
5 f 1 10.10 WALTER Angelika UKS Czapla Białe Błota 95 U20 KP --
6 f 1 9.74 KOWALEWSKA Martyna UKS Wyspiański Szubin # 97 U18 KP -- ADAMCZEWSKI Ryszard B.D. # Z/0293/13 2017 BEZ
60 m M
1 e 1 7.07 GRZĄŚLEWICZ Paweł GKS Olimpia Grudziądz # 89 Sen KP --
2 e 1 7.44 DOLECKI Grzegorz GKS Olimpia Grudziądz 89 Sen KP -- B.D. B.D. BEZ
3 e 1 7.48 SIEMIEŃSKI Patryk MLKS Tucholanka Tuchola 92 U23 KP --
4 e 1 7.58 LEMAN Damian AZS-AWFiS Gdańsk 91 U23 PM -- B.D.
5 e 1 7.79 DOBRZYŃ Bartek SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U20 KP --
1 e 2 7.37 KASYNA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk 93 U23 PM -- #
2 e 2 7.40 JAGUSCH Miłosz UKS Czapla Białe Błota 93 U23 KP --
3 e 2 7.70 GURBIN Maciej GKS Olimpia Grudziądz 93 U23 KP --
  e 2 DQ ZAREMBA Adam GKS Olimpia Grudziądz 93 U23 KP --
1 e 3 7.04 KOŃCZAL Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U20 KP --
2 e 3 7.30 GELO Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 94 U20 PM --
3 e 3 7.43 SŁUPSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U20 PM --
4 e 3 7.71 HINC Radosław SKLA Sopot 94 U20 PM --
1 e 4 7.20 RUSZKIEWICZ Damian SKLA Sopot 94 U20 PM -- B.D. BEZ
2 e 4 7.41 HENCLIK Jacek GKS Olimpia Grudziądz 94 U20 KP --
3 e 4 7.58 MIROWSKI Michał SKLA Sopot 95 U20 PM -- B.D. 3
1 e 5 7.48 PIPOWSKI Marcin KS Wda Świecie 95 U20 KP --
2 e 5 7.63 HULISZ Filip BKS Bydgoszcz 95 U20 KP -- B.D.
3 e 5 7.80 POLASIK Artur CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -- B.D. B.D. # BEZ
4 e 5 7.86 DANCEWICZ Daniel WKS Flota Gdynia # 98 U16 PM -- B.D. HAS Rafał , Z/0373/14 , 2020 2
5 e 5 7.91 MACIOŁEK Damian LKS Lubawa 95 U20 WN --
6 e 5 8.08 ZIÓŁKOWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U18 KP --
1 e 6 7.63 MADEJ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- #
2 e 6 7.67 KLAISA Tomasz MLKS Tucholanka Tuchola 96 U18 KP --
3 e 6 7.77 MAŁACHA Dawid SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U20 KP -- B.D.
4 e 6 8.10 BARTOSIK Michał MLKS Tucholanka Tuchola 96 U18 KP -- WOJTAS Marek Z/0685/12 2012 BEZ
1 e 7 7.29 OLENDER Michał MKL Toruń 96 U18 KP --
2 e 7 7.38 NITKA Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- #
3 e 7 7.44 KARWECKI Adrian UKS Czapla Białe Błota 96 U18 KP --
4 e 7 7.73 LIS Karol MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 96 U18 PM -- B.D. 3
5 e 7 7.85 ATRASZKIEWICZ Jędrzej BKS Bydgoszcz 96 U18 KP --
  e 7 DQ CHRZANOWSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- B.D. B.D. # 1
1 e 8 7.43 KOWALCZYK Artur MMKS Gdańsk 95 U20 PM --
2 e 8 7.47 PAWŁOWICZ Damian ULKS Talex Borzytuchom 95 U20 PM --
3 e 8 7.61 DĄBROWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn 96 U18 WN --
4 e 8 7.66 CHABOWSKI Przemysław MMKS Gdańsk 97 U18 PM --
5 e 8 7.82 WEIWER Michał MKL Toruń 96 U18 KP --
6 e 8 7.97 CARSTENS Kevin MKL Toruń 96 U18 KP --
1 e 9 7.11 WINTROWICZ Miłosz MLKS Krajna Sępólno 95 U20 KP -- PATYNA Tomasz Z/3747/11 3
2 e 9 7.33 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- B.D. # 3
3 e 9 7.35 CHWEDCZUK Karol MKS Truso Elbląg 96 U18 WN --
4 e 9 7.60 ZAWADZKI Patryk LKS Lubawa 96 U18 WN --
  e 9 DQ ŻURAWSKI Krystian GKS Olimpia Grudziądz # 96 U18 KP --
1 e 10 7.19 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 97 U18 KP -- #
2 e 10 7.50 BIEŃKOWSKI Wiktor LKS Lubawa 97 U18 WN --
3 e 10 7.59 JAKUBEK Patryk ULKS Talex Borzytuchom 97 U18 PM -- RADTKE Marek Z/0673/13 2016 4
4 e 10 7.72 BIAŁOSKÓRSKI Artur AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM -- NAWROCKI Dariusz BEZ
5 e 10 7.87 KULIGOWSKI Dariusz MMKS Gdańsk 97 U18 PM --
  e 10 DQ KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- #
1 e 11 7.58 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -- GIZA Andrzej # Z/0044/13 2020 1
2 e 11 7.65 MIRA Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP --
3 e 11 7.71 TABA Oskar AZS-AWFiS Gdańsk # 97 U18 PM --
4 e 11 7.81 PASIS Jakub GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP -- #
1 e 12 7.47 OSTROWSKI Patryk SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP --
2 e 12 7.49 KAROLEWSKI Dawid MKL Toruń 97 U18 KP --
3 e 12 7.68 JĘDRASZEK Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP --
4 e 12 7.73 PIEKARSKI Kamil SKLA Sopot 97 U18 PM --
5 e 12 8.07 ZAMOROWSKI Dawid MMKS Gdańsk 97 U18 PM --
6 e 12 8.34 MACIESZA Jakub MKS Truso Elbląg 98 U16 WN -- B.D.
1 e 13 7.89 KUPIS Oskar MMKS Gdańsk 98 U16 PM -- #
2 e 13 7.92 SAJNAGA Szymon MMKS Gdańsk 98 U16 PM -- #
3 e 13 8.22 SZCZUKOWSKI Szymon BKS Bydgoszcz 98 U16 KP --
1 e 14 7.72 STOLC Maciej SKLA Sopot 98 U16 PM --
2 e 14 7.72 MAREK Vincent BKS Bydgoszcz 98 U16 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0226/14 2020 3
3 e 14 8.07 HAUSMAN Szymon GKS Olimpia Grudziądz 98 U16 KP --
4 e 14 9.07 KRZYŻOPOLSKI Mariusz MKS Truso Elbląg 98 U16 WN --
  e 14 DQ WILBRANDT Szymon LKS Lubawa 98 U16 WN --
1 e 15 7.84 JESCHKE Krzysztof MLKS Tucholanka Tuchola # 98 U16 KP --
2 e 15 7.88 SIEGERT Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U16 KP --
3 e 15 7.94 GAJOS Mateusz SKLA Sopot # 98 U16 PM --
4 e 15 8.05 PŁÓCIENNIK Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz 98 U16 KP -- OLCZYK Stanisław # Z/0057/14 2014 4
5 e 15 8.28 SZUMNY Michał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN -- #
6 e 15 8.33 ŚWIĄTKOWIAK Paweł ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0344/15 2016 4
1 e 16 7.58 JABŁOŃSKI Michał MKL Toruń 98 U16 KP -- BUTKIEWICZ Jacek # Z/0789/14 2016 2
2 e 16 8.24 STACHOWSKI Seweryn MLKS Krajna Sępólno 99 U16 KP -- B.D.
3 e 16 8.34 ATRAS Rafał MLKS Tucholanka Tuchola 99 U16 KP -- WOJTAS Marek BEZ
4 e 16 8.80 ZAWADZKI Szymon LKS Lubawa 99 U16 WN --
5 e 16 9.14 BARTOSIK Mateusz MLKS Tucholanka Tuchola 99 U16 KP -- WOJTAS Marek BEZ
1 e 17 7.94 BARTOSZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 98 U16 KP -- #
3 e 17 8.22 KUROWSKI Ernest SKLA Sopot # 99 U16 PM --
4 e 17 8.69 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 99 U16 WN -- TYKARSKI Marek JAROS Marek # Z/0165/16 2019
1 e 18 8.16 JURKIEWICZ Wojciech LKS Lubawa 99 U16 WN --
2 e 18 8.36 OLSKI Bartłomiej MLKS Krajna Sępólno 99 U16 KP -- PATYNA Tomasz
3 e 18 8.75 SADOWSKI Szymon LKS Fenix Słupsk # 99 U16 PM -- GRECKA Ewa # Z/4200/15 2020 1
4 e 18 8.87 GUZOWSKI Krystian MKS Truso Elbląg 99 U16 WN --
5 e 18 8.90 BETAŃSKI Bartosz LUKS Pomorzanin Serock 99 U16 KP -- SCHULZ Stanisław # 5
1 e 19 7.87 ZIÓŁKOWSKI Krystian GKS Olimpia Grudziądz # 96 U18 KP --
2 e 19 8.61 ŁUKASZEWICZ Antoni LKS Lubawa 99 U16 WN --
3 e 19 8.70 OSTROWSKI Tymoteusz LKS Lubawa 99 U16 WN --
1 f 1 7.05 KOŃCZAL Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz 94 U20 KP --
2 f 1 7.12 GRZĄŚLEWICZ Paweł GKS Olimpia Grudziądz # 89 Sen KP --
3 f 1 7.23 RUSZKIEWICZ Damian SKLA Sopot 94 U20 PM -- B.D. BEZ
4 f 1 7.26 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 97 U18 KP -- #
5 f 1 7.28 WINTROWICZ Miłosz MLKS Krajna Sępólno 95 U20 KP -- PATYNA Tomasz Z/3747/11 3
6 f 1 7.42 OLENDER Michał MKL Toruń 96 U18 KP --
1 f 2 7.39 KASYNA Wojciech AZS-AWFiS Gdańsk 93 U23 PM -- #
2 f 2 7.41 NITKA Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- #
3 f 2 7.44 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- B.D. # 3
4 f 2 7.46 CHWEDCZUK Karol MKS Truso Elbląg 96 U18 WN --
1 f 3 7.32 KOWALCZYK Artur MMKS Gdańsk 95 U20 PM --
2 f 3 7.35 DOLECKI Grzegorz GKS Olimpia Grudziądz 89 Sen KP -- B.D. B.D. BEZ
3 f 3 7.40 HENCLIK Jacek GKS Olimpia Grudziądz 94 U20 KP --
4 f 3 7.46 SŁUPSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U20 PM --
5 f 3 7.51 KARWECKI Adrian UKS Czapla Białe Błota 96 U18 KP --
6 f 3 7.56 OSTROWSKI Patryk SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP --
200 m M
1 s 1 24.37 ŻURAWSKI Krystian GKS Olimpia Grudziądz # 96 U18 KP IV
2 s 1 25.12 BIEŃKOWSKI Wiktor LKS Lubawa 97 U18 WN --
3 s 1 25.80 STOLC Maciej SKLA Sopot 98 U16 PM --
1 s 2 24.19 KARWECKI Adrian UKS Czapla Białe Błota 96 U18 KP IV
2 s 2 24.23 NITKA Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP IV #
3 s 2 26.56 JANIAK Kamil SL WKS Zawisza Bydgoszcz 98 U16 KP -- #
1 s 3 25.06 CHWEDCZUK Karol MKS Truso Elbląg 96 U18 WN --
2 s 3 25.12 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- B.D. # 3
3 s 3 26.80 ŚWIĄTKOWSKI Bartosz UKB Szubin 97 U18 KP -- WOCHNA Marek # Z/0297/13 2015 BEZ
1 s 4 25.18 CHRZANOWSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- B.D. B.D. # 1
2 s 4 27.40 MACIESZA Jakub MKS Truso Elbląg 98 U16 WN -- B.D.
3 s 4 27.70 JURKIEWICZ Wojciech LKS Lubawa 99 U16 WN --
1 s 5 28.57 BAZARNIK Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U16 KP -- B.D. B.D. #
2 s 5 26.74 HAUSMAN Szymon GKS Olimpia Grudziądz 98 U16 KP --
3 s 5 28.57 JĘDRZEJEWSKI Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 98 U16 KP -- #
300 m M
1 s 1 38.93 RUSZKIEWICZ Damian SKLA Sopot 94 U20 PM -- B.D. BEZ
2 s 1 39.54 MIROWSKI Michał SKLA Sopot 95 U20 PM -- B.D. 3
3 s 1 39.72 PAWŁOWICZ Damian ULKS Talex Borzytuchom 95 U20 PM --
4 s 1 40.89 SZALA Wojciech CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- #
5 s 1 43.17 BUCHOLC Patryk MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 95 U20 PM --
1 s 2 39.88 POLASIK Artur CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -- B.D. B.D. # BEZ
2 s 2 41.76 LIS Karol MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 96 U18 PM -- B.D. 3
3 s 2 42.54 ZIÓŁKOWSKI Krystian GKS Olimpia Grudziądz # 96 U18 KP --
1 s 3 40.41 JAKUBEK Patryk ULKS Talex Borzytuchom 97 U18 PM -- RADTKE Marek Z/0673/13 2016 4
2 s 3 41.48 BAZALIN Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 97 U18 PM --
3 s 3 42.54 KENSIK Patryk MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 96 U18 PM --
  s 3 DNF PIEKARSKI Kamil SKLA Sopot 97 U18 PM --
  s 3 DNF KAROLEWSKI Dawid MKL Toruń 97 U18 KP --
1 s 4 42.53 KUPIS Oskar MMKS Gdańsk 98 U16 PM -- #
2 s 4 42.47 DANCEWICZ Daniel WKS Flota Gdynia # 98 U16 PM V B.D. HAS Rafał , Z/0373/14 , 2020 2
3 s 4 45.07 LANDOWSKI Karol MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 98 U16 PM --
1 s 5 40.86 LIGOCKI Filip UKS Czwórka Inowrocław 98 U16 KP V BURZYŃSKI Piotr # Z/1235/14 2016 3
2 s 5 43.24 LISEWSKI Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP --
3 s 5 44.42 ŁUKASZEWICZ Antoni LKS Lubawa 99 U16 WN --
4 s 5 46.67 KORYCKI Patryk GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP -- CZUBASZEK Jarosław # Z/0552/15 2019 2
5 s 5 47.73 WOŻNIAK Krystian UKB Szubin 00 U14 KP -- WOCHNA Marek # Z/0207/15 2016 BEZ
6 s 5 58.66 NIELEK Patryk MLKS Tucholanka Tuchola 01 U14 KP --
400 m M
1 s 1 60.17 PAWŁOWSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U18 KP --
600 m M
1 s 1 1:27.78 WIŚNIEWSKI Arkadiusz MLKS Tucholanka Tuchola 87 Sen KP -- WEGWERTH Włodzimierz WOJTAS Marek Z/3941/11, Z/3941/11 , 2016 3
2 s 1 1:27.83 GIMINSKI Bartłomiej GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP --
3 s 1 1:31.27 KUZIOŁA Szymon KS Wda Świecie 94 U20 KP --
4 s 1 1:34.53 KENSIK Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U20 PM --
5 s 1 1:35.06 MACIOŁEK Damian LKS Lubawa 95 U20 WN --
6 s 1 1:38.42 FRĄCKOWSKI Patryk MLKS Tucholanka Tuchola 95 U20 KP -- WOJTAS Marek Z/0686/12 2013 BEZ
1 s 2 1:28.62 RUSS Radosław LKS Vectra Włocławek # 96 U18 KP --
2 s 2 1:34.30 GLISZCZYŃSKI Mateusz MKL Toruń 96 U18 KP --
3 s 2 1:37.46 WROŃSKI Mateusz MLKS Baszta Bytów 98 U16 PM V
4 s 2 1:39.39 WIŚNIEWSKI Paweł KS Wda Świecie 96 U18 KP --
5 s 2 1:40.93 SZRAJBER Krystian MLKS Tucholanka Tuchola 97 U18 KP -- WOJTAS Marek # Z/0386/13 2014 BEZ
1 s 3 1:31.61 OBECNY Mateusz CMKL Człuchów 97 U18 PM --
2 s 3 1:33.16 TOMASZEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- #
3 s 3 1:33.28 MARCHLIK Kasjan GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP -- #
4 s 3 1:34.96 URBANOWSKI Mikołaj LKS Ostromecko # 93 U23 KP -- STANKIEWICZ Błażej B.D. Z/0692/12 2016 2
5 s 3 1:35.20 GAJOS Mateusz SKLA Sopot # 98 U16 PM V
6 s 3 1:36.16 SZWAJKOWSKI Bartosz MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U18 KP --
7 s 3 1:38.74 PROCAJŁO Adrian MKS Truso Elbląg 96 U18 WN --
8 s 3 1:40.27 TOMAS Marek MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U18 KP --
1 s 4 1:36.97 MOKWA Karol GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP V CZUBASZEK Jarosław # Z/0547/15 2019 2
2 s 4 1:37.41 ELMINOWSKI Dawid GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP --
3 s 4 1:38.52 WALUKIEWICZ Mikołaj BKS Bydgoszcz 98 U16 KP V #
4 s 4 1:39.94 LEWANDOWSKI Aleks MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 96 U18 PM --
5 s 4 1:40.44 DRONKA Daniel GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP -- #
6 s 4 1:40.88 WILEMSKI Nikolas GKS Olimpia Grudziądz 99 U16 KP -- #
7 s 4 1:58.76 URTNOWSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP --
1 s 5 1:36.23 KLAWIKOWSKI Damian RKS Rumia 96 U18 PM -- GRINHOLC Grzegorz # Z/1070/12 2018 3
2 s 5 1:38.90 WARCZAK Konrad GKS Olimpia Grudziądz 98 U16 KP V #
3 s 5 1:41.27 JUDEK Adrian MKS Truso Elbląg 98 U16 WN --
4 s 5 1:52.54 WANDA Mateusz CMKL Człuchów 97 U18 PM -- #
5 s 5 1:54.60 LESZCZYŃSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP -- #
6 s 5 1:57.79 GROSS Damian MLKS Nadwiślanin Chełmno 99 U16 KP --
1000 m M
1 s 1 2:47.04 CZERNIEWSKI Marcin AML Słupsk # 90 Sen PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/4532/11 2020
2 s 1 2:56.79 KRAKÓWKA Jacek MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U20 KP --
3 s 1 3:01.10 SŁUPSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U20 PM --
4 s 1 3:06.02 OSSOWSKI Jacek LKS Lubawa 95 U20 WN --
5 s 1 3:09.89 NIEŻURAWSKI Maciej LUKS Pomorzanin Serock 95 U20 KP -- KUTA Kazimierz
1 s 2 2:45.62 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- B.D. 2
2 s 2 2:48.89 TYMA Mateusz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP --
3 s 2 2:51.08 SERKOWSKI Patryk KUKS Remus Kościerzyna 97 U18 PM --
4 s 2 2:53.44 GARSKI Dawid MLKS Baszta Bytów 95 U20 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/0360/13 2020 3
5 s 2 2:56.92 MIELEWCZYK Dawid MLKS Baszta Bytów 97 U18 PM --
6 s 2 2:59.22 KOZAK Jakub MMKS Gdańsk 97 U18 PM -- B.D. BEZ
7 s 2 3:08.54 MOSKAL Paweł KS Zamek Kurzętnik # 97 U18 WN -- PAWŁOWSKA Dorota # Z/0749/13 2020
8 s 2 3:15.08 ZAGAJEWSKI Rafał KL Iskra Białogard # 97 U18 ZP -- PIETRUSZKA Renata # Z/0866/13 2018 BEZ
1 s 3 2:52.86 SERAFINOWSKI Dominik ULKS Talex Borzytuchom 96 U18 PM --
2 s 3 2:59.55 ZIEŃCZUK Przemysław MMKS Gdańsk 96 U18 PM --
4 s 3 3:02.15 EBEL Grzegorz MLKS Baszta Bytów # 97 U18 PM -- KUTEŁŁO Dariusz # Z/0270/13 2019 1
5 s 3 3:08.04 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 97 U18 PM -- B.D. 3
6 s 3 3:08.96 WÓJCICKI Maciej MKS Truso Elbląg 97 U18 WN --
7 s 3 3:12.80 SŁAWSKI Jędrzej MLKS Baszta Bytów 97 U18 PM --
1 s 4 2:58.32 PRZYGUCKI Dawid SKLA Słupsk 98 U16 PM V
2 s 4 3:15.84 CAŁA Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 98 U16 PM --
3 s 4 3:21.27 JAKUBOWSKI Sebastian LKS Lubawa 99 U16 WN -- TYKARSKI Marek JAROS Marek # Z/0165/16 2019
4 s 4 3:22.90 OSTROWSKI Tymoteusz LKS Lubawa 99 U16 WN --
5 s 4 3:29.02 WILBRANDT Szymon LKS Lubawa 98 U16 WN --
1 s 5 2:55.06 JANKOWSKI Radosław MLKS Baszta Bytów 98 U16 PM V KUTEŁŁO Dariusz Z/0130/14 2020 BEZ
2 s 5 3:00.92 BRZUSZCZAK Oskar KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 99 U16 WN --
3 s 5 3:04.45 SZYSZKA Michał CMKL Człuchów 99 U16 PM -- #
4 s 5 3:06.96 MIELEWCZYK Kamil MLKS Baszta Bytów 98 U16 PM --
5 s 5 3:13.40 HESSE Mateusz AML Słupsk # 99 U16 PM --
6 s 5 3:16.71 MISIASZEK Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 98 U16 KP --
7 s 5 3:17.13 ZAWADZKI Szymon LKS Lubawa 99 U16 WN --
8 s 5 3:25.35 ANTOSZEWSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U14 PM -- #
9 s 5 3:26.91 GROSZEWSKI Adrian KS Piast Wilczęta 99 U16 WN --
10 s 5 3:30.92 PACENKO Rafał LUKS Wieża Postomino 00 U14 ZP --
2000 m M
1 s 1 6:01.73 GRABKOWSKI Piotr SKLA Sopot 95 U20 PM -- B.D. 3
2 s 1 6:23.93 SMOLIŃSKI Mateusz UKB Szubin 96 U18 KP -- KARNAS Zbigniew # Z/0750/12 2017 3
2 s 1 6:45.55 BOROWSKI Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/0762/13 2014 BEZ
4 s 1 7:03.03 DEREŃ Dominik SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/0763/13 2014 BEZ
60 m pł M Mł M
2 s 1 9.05 ROBÓTKA Bartosz UKB Szubin 98 U16 KP -- WOCHNA Marek # Z/0469/14 2014 2
4 s 1 9.67 PAKULSKI Mateusz GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP -- #
5 s 1 10.63 PASIS Jakub GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP -- #
6 s 1 11.22 ŚWIĄTKOWSKI Oskar GKS Olimpia Grudziądz 98 U16 KP --
1 s 2 9.63 BAZARNIK Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U16 KP -- B.D. B.D. #
2 s 2 10.37 JANIAK Kamil SL WKS Zawisza Bydgoszcz 98 U16 KP -- #
3 s 2 10.57 JĘDRZEJEWSKI Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 98 U16 KP -- #
4 s 2 10.72 MILASZEWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U16 KP -- #
60 m pł M J Mł M
1 s 1 8.38 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- #
2 s 1 8.66 WILCZYŃSKI Szymon niest. Bydgoszcz # 97 U18 KP -- KASZEWSKI Tomasz # BEZ
3 s 1 8.76 NAPIERAŁA Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- B.D. 3
4 s 1 8.89 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -- GIZA Andrzej # Z/0044/13 2020 1
5 s 1 8.97 JĘDRASZEK Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP --
2 f 1 8.33 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- #
5 f 1 8.58 WILCZYŃSKI Szymon niest. Bydgoszcz # 97 U18 KP -- KASZEWSKI Tomasz # BEZ
6 f 1 8.65 NAPIERAŁA Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U18 KP -- B.D. 3
60 m pł M (99.1) M
1 e 1 8.26 KARCZEWSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U20 KP -- B.D. 1
2 e 1 8.50 GELO Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 94 U20 PM --
3 e 1 8.58 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -- B.D. # BEZ
4 e 1 9.30 JÓŹWIAK Paweł GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP --
5 e 1 9.52 SKIBSKI Maciej KS Wda Świecie 95 U20 KP --
1 f 1 8.31 KARCZEWSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U20 KP -- B.D. 1
3 f 1 8.37 GELO Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 94 U20 PM --
4 f 1 8.47 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -- B.D. # BEZ
60 m pł M M
1 s 1 9.02 ZAREMBA Adam GKS Olimpia Grudziądz 93 U23 KP --
3 s 1 9.10 LEMAN Damian AZS-AWFiS Gdańsk 91 U23 PM -- B.D.
Wzwyż M
1 f 1 2.05 PIETRUSZYŃSKI Cezary GKS Olimpia Grudziądz # 96 U18 KP II #
2 f 1 2.00 MOTYLIŃSKI Damian AML Słupsk # 95 U20 PM II
3 f 1 1.85 HINC Radosław SKLA Sopot 94 U20 PM III
4 f 1 1.85 JABŁOŃSKI Igor GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP III
5 f 1 1.85 GELO Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 94 U20 PM III
6 f 1 1.80 MAŁKIEWICZ Michał MKS Sambor Tczew 95 U20 PM IV
7 f 1 1.75 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA IV GIZA Andrzej # Z/0044/13 2020 1
8 f 1 1.70 WAŻNY Karol MKS Sambor Tczew 97 U18 PM --
9 f 1 1.70 MAŁEJKYJ Damian KS Piast Wilczęta 97 U18 WN -- MICHAŁEK Piotr MICHAŁEK Piotr , Z/0843/13 , 2014 4
10 f 1 1.60 SOBIERAJSKI Kacper SKLA Słupsk 97 U18 PM --
11 f 1 1.55 KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 98 U16 PM -- KAŃSKI Ryszard # Z/1240/14 2020 2
W dal M
1 f 1 6.84 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 93 U23 KP II SCHUBRING Zbigniew # Z/0429/11 2020 2
2 f 1 5.99 CHAMSKI Kamil MKS Sambor Tczew 96 U18 PM IV
3 f 1 5.87 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 97 U18 KP -- BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
4 f 1 5.82 MAREK Vincent BKS Bydgoszcz 98 U16 KP V KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0226/14 2020 3
5 f 1 5.75 KUCHCZYŃSKI Marcin GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP -- B.D. BEZ
6 f 1 5.62 KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 98 U16 PM V KAŃSKI Ryszard # Z/1240/14 2020 2
7 f 1 5.57 STANIUK Mateusz SKLA Słupsk 94 U20 PM --
8 f 1 5.38 SADOWSKI Szymon LKS Fenix Słupsk # 99 U16 PM -- GRECKA Ewa # Z/4200/15 2020 1
9 f 1 5.37 ŁABĘCKI Kordian SKLA Słupsk 96 U18 PM --
10 f 1 5.29 JAGUSCH Miłosz UKS Czapla Białe Błota 93 U23 KP --
11 f 1 5.27 ZIÓŁKOWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U18 KP --
12 f 1 5.23 OLSKI Krzysztof MLKS Krajna Sępólno 94 U20 KP -- PATYNA Tomasz BEZ
13 f 1 5.22 KLIMEK Paweł NKS Nowe Miasto Lubawskie 96 U18 WN --
14 f 1 5.16 BAZALIN Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 97 U18 PM --
15 f 1 4.98 SZADKOWSKI Mikołaj MKL Toruń 97 U18 KP --
16 f 1 4.81 ŚWIĄTKOWIAK Paweł ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0344/15 2016 4
17 f 1 4.78 CHRZONOWSKI Patryk MKS Sambor Tczew 99 U16 PM -- #
18 f 1 4.76 SZUMNY Michał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN -- #
19 f 1 4.40 WOŻNIAK Krystian UKB Szubin 00 U14 KP -- WOCHNA Marek # Z/0207/15 2016 BEZ
20 f 1 4.33 KRZYŻOPOLSKI Mariusz MKS Truso Elbląg 98 U16 WN --
21 f 1 3.54 BETAŃSKI Bartosz LUKS Pomorzanin Serock 99 U16 KP -- SCHULZ Stanisław # 5
  f 1 NM NOWAK Oskar GKS Olimpia Grudziądz 00 U14 KP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.5986640453339 sekund