Poznań 23 - 25.05.2008
Akademickie Mistrzostwa Polski - Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych
200 m K
1 s 1 25.53 JAKÓBCZAK Aneta OŚ AZS Poznań # 85 Sen WP -0.7 II #
2 s 1 28.12 ADAMSKA Anna OŚ AZS Poznań # 91 U18 WP -0.7 IV
1 s 3 26.74 TOMCZYK Agata AZS Łódź 87 U23 LD +1.4 III B.D. # BEZ
2 s 3 27.86 SZUBA Kazimiera AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 84 Sen OP +1.4 --
5 s 4 31.27 KŁOS Anna KS Gwardia Piła # 88 U23 WP +0.5 --
2 s 5 28.92 JAGIEŁA Justyna RKS Łódź 83 Sen LD -0.4 --
1 s 6 27.35 WOJCIECHOWSKA Patrycja OŚ AZS Poznań # 90 U20 WP -0.1 IV
2 s 6 27.65 CHAŁUPKA Daria KS AZS AWF Poznań # 90 U20 WP -0.1 IV BIEDERMANN Roman B.D. Z/3935/11 2012 BEZ
3 s 6 27.92 JURECZKO Justyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 86 U23 SL -0.1 --
4 s 6 28.99 ROSPENDA Paulina OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP -0.1 V
7 s 6 31.69 GURTATOWSKA Patrycja KS AZS UWM Olsztyn # 88 U23 WN -0.1 -- B.D. BEZ
8 s 6 33.13 DESKA Agnieszka CKS Budowlani Częstochowa # 86 U23 SL -0.1 --
1 s 7 27.85 ODLANICKA-POCZOBUTT Wiktoria OŚ AZS Poznań # 93 U16 WP -0.9 IV
5 s 7 28.64 URNIAŻ Dominika KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN -0.9 --
1 s 8 27.13 WACŁAWIK Wiktoria OŚ AZS Poznań # 92 U18 WP +0.4 III
2 s 8 27.39 MACIEJEWSKA Aneta KS AZS AWF Poznań # 88 U23 WP +0.4 -- B.D. BEZ
3 s 8 27.71 DĄBROWSKA Sylwia MKS Unia Hrubieszów # 86 U23 LU +0.4 --
4 s 8 28.11 MISZTA Karolina KS AZS AWF Poznań # 91 U18 WP +0.4 IV
6 s 8 29.54 ŁĘCZYŃSKA Monika KKL Kielce 88 U23 SK +0.4 --
1 s 9 26.00 KWIETNIEWSKA Małgorzata AZS UMCS Lublin 85 Sen LU +0.4 II #
2 s 9 27.69 KINAST Paulina AZS Łódź 86 U23 LD +0.4 -- #
3 s 9 27.83 KAZIOR Zuzanna KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA +0.4 --
4 s 9 27.99 BRZOZOWSKA Ewa KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA +0.4 --
1 s 10 26.15 GŁOWACKA Katarzyna KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD +0.7 II
2 s 10 26.15 KOBAKA Weronika CWKS Resovia Rzeszów # 88 U23 PK +0.7 II
3 s 10 26.64 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ +0.7 III #
4 s 10 27.14 BLICHARSKA Barbara AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ +0.7 III #
5 s 10 27.34 BEŃ Natalia KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN +0.7 --
6 s 10 27.38 ADAMCZYK Justyna MKS Górnik w Zabrzu # 88 U23 SL +0.7 -- B.D. B.D.
7 s 10 27.48 GODLEWSKA Monika UKS Technik Augustów # 88 U23 PD +0.7 -- B.D. BEZ
1 s 11 26.11 CHAŁAS Magdalena AZS Łódź 88 U23 LD +2.5 II
2 s 11 26.28 KRÓLICKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn # 85 Sen WN +2.5 III
3 s 11 26.29 TRAWIŃSKA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS +2.5 III #
4 s 11 26.39 KUŚNIAR Marta KS AZS AWF Wrocław # 84 Sen DS +2.5 III
5 s 11 27.36 SIECZKOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD +2.5 --
6 s 11 27.51 ZAJĄC Aneta LKLA Krokus Astromal Leszno # 85 Sen WP +2.5 -- ADAMCZAK Zygmunt
7 s 11 28.35 DONDZIŁŁO Justyna UKS 19 Bojary Białystok # 85 Sen PD +2.5 --
1 s 12 25.36 SUROWIEC Paulina AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM 0.0 II
3 s 12 26.24 OLEJNICKA Dominika KS AZS AWF Poznań # 88 U23 WP 0.0 II
4 s 12 26.47 DROZDOWSKA Dagmara MKL Szczecin 88 U23 ZP 0.0 III #
6 s 12 26.97 ORACZEWSKA Agnieszka WKS Wawel Kraków # 87 U23 MA 0.0 III
1 s 13 25.49 WIECZORKIEWICZ Monika OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -2.0 II #
2 s 13 26.19 SIEMIEŃSKA Barbara KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA -2.0 II
3 s 13 26.71 BLICHARSKA Gabriela AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ -2.0 III #
4 s 13 26.91 CAŁKA Malwina KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -2.0 III
1 s 14 25.11 ZWOLAK Anna KS Agros Zamość # 87 U23 LU -0.5 II
2 s 14 25.17 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA -0.5 II #
3 s 14 25.24 WOLSKA Marzena AZS-AWF Katowice 82 Sen SL -0.5 II
4 s 14 25.43 SZAMRETA Agnieszka AKL Ursynów Warszawa # 87 U23 MZ -0.5 II
5 s 14 25.75 STASIEŁUK Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 87 U23 MZ -0.5 II #
6 s 14 27.08 GRZYWACZEWSKA Justyna MKS Start Lublin # 88 U23 LU -0.5 III WIERCINSKI Jerzy # 2
1 s 15 24.51 BEDNAREK Agata AZS Łódź 88 U23 LD -0.3 I B.D. M
2 s 15 24.74 LIGARSKA Dominika AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ -0.3 I
3 s 15 25.10 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL -0.3 II #
4 s 15 25.21 PEAS Katarzyna RLTL ZTE Radom 88 U23 MZ -0.3 II
5 s 15 25.55 RYMSZA Weronika RKS Skra Warszawa # 86 U23 MZ -0.3 II
6 s 15 26.56 NOWOBILSKA Anna AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL -0.3 III #
7 s 15 27.32 KRAJEWSKA Agnieszka KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD -0.3 -- B.D. BEZ
1 s 16 24.25 KOSTRUBA-RÓJ Izabela KS Agros Zamość # 84 Sen LU +0.1 I
2 s 16 24.33 KAJTOCH Jolanta AZS-AWF Warszawa # 84 Sen MZ +0.1 I
3 s 16 24.34 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław # 87 U23 DS +0.1 I #
4 s 16 24.70 ZIÓŁKOWSKA Iwona OŚ AZS Poznań # 80 Sen WP +0.1 I #
5 s 16 24.75 ŻYNEL Magdalena KS Podlasie Białystok # 83 Sen PD +0.1 I #
6 s 16 25.61 GABRYELEWICZ Joanna KS AZS AWF Poznań # 85 Sen WP +0.1 II
400 m pł K K
1 s 1 64.54 CIECHANOWSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM II
2 s 1 64.99 PŁOSZAJ Justyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 Sen LU II
3 s 1 65.48 SKUPNIEWICZ Dobrawa KS AZS AWF Poznań # 90 U20 WP II B.D.
4 s 1 69.46 DRZYCIMSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 92 U18 PM IV B.D. B.D. # BEZ
1 s 2 58.08 PSKIT Małgorzata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 76 Sen PD M
2 s 2 60.23 JAKÓBCZAK Aneta OŚ AZS Poznań # 85 Sen WP I #
3 s 2 60.57 JANECKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA I
4 s 2 63.43 SMYRSKA Alicja AZS-AWF Warszawa # 84 Sen MZ II
5 s 2 63.58 KONERT Anita AZS-AWF Gorzów 87 U23 LB II
6 s 2 64.70 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 88 U23 KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. # Z/2411/11 2018 2
Trójskok K
1 12.80 PŁONKA Katarzyna SKLA Sopot # 88 U23 PM +1.9 I
2 12.65 BACHMATIUK Magdalena PLKS Gwda Piła # 86 U23 WP -0.1 I #
3 12.02 KADUSZKIEWICZ Aleksandra WKS Wawel Kraków # 87 U23 MA -1.1 I
4 11.86 STEFANIAK Joanna KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS +0.1 II
5 11.76 CHUKWU Sandra MKL Szczecin 87 U23 ZP 0.0 II #
6 11.71 BEDENICZUK Magdalena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 87 U23 LU +1.0 II
7 11.68 PAŁYS Judyta LLKS Pomorze Stargard # 88 U23 ZP +1.3 II
8 11.16 KUBIENIEC Sabina KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U23 LU +0.4 III
9 10.65 WRONA Agnieszka KKL Kielce 82 Sen SK +0.5 -- #
Dysk (1) K
1 f 1 59.82 GLANC Żaneta OŚ AZS Poznań # 83 Sen WP MM
2 f 1 56.16 JARMUŻEK Agnieszka KS AZS-AWF Biała Podlaska # 84 Sen LU M
3 f 1 54.39 WYSOCKA Marzena KS AZS-AWF Biała Podlaska # 69 Masters LU I
4 f 1 51.53 KORALEWSKA Izabela LKS Lubusz Słubice # 85 Sen LB I #
5 f 1 49.97 WŁODARCZYK Anita AZS-AWF Katowice # 85 Sen SL I B.D. # Z/0183/11 2019
6 f 1 48.84 JAWOROWSKA Katarzyna AZS-AWF Warszawa 86 U23 MZ I #
7 f 1 46.83 JAWOROWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ I #
8 f 1 41.16 RZUCIDŁO Monika AZS UMCS Lublin 80 Sen LU II
9 f 1 40.78 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice # 68 Masters LB II BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. # Z/3809/11 2020 2
10 f 1 39.20 SAMUL Agata AZS UMCS Lublin 87 U23 LU II
11 f 1 35.78 NIEDOJAD Karolina WKS Wawel Kraków # 85 Sen MA III B.D. 3
200 m M
1 s 1 23.43 WIŚNIEWSKI Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +1.2 III
2 s 1 23.57 JASIŃSKI Cyprian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U23 OP +1.2 III #
3 s 1 25.21 SZCZUŻEWSKI Andrzej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U23 OP +1.2 -- #
1 s 2 22.47 KREKORA Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 87 U23 LU -1.7 II
2 s 2 22.48 WITKOWSKI Bartosz niest. Olsztyn # 85 Sen WN -1.7 II B.D. B.D.
4 s 2 27.30 SAMULCZYK Tomasz niest. Poznań # 86 U23 WP -1.7 -- B.D.
1 s 3 22.73 PRYSTROM Jakub UKS 19 Bojary Białystok # 88 U23 PD -2.1 II B.D. 3
2 s 3 23.31 BURDZIŃSKI Kacper AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ -2.1 III
2 s 4 24.23 KOTELNICKI Mariusz SL Salos-Wodna Łódź # 80 Sen LD +0.5 -- KOTELNICKI Mariusz # Z/1149/16 2016
4 s 4 26.58 NABIAŁEK Przemysław CKS Budowlani Częstochowa # 86 U23 SL +0.5 --
1 s 5 23.46 RADZISZEWSKI Krzysztof KKL Kielce 87 U23 SK -0.1 III #
6 s 6 25.47 RODAK Patryk KKB MOSiR Krosno # 86 U23 PK -0.6 --
2 s 8 25.14 DUDA Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 87 U23 OP -0.3 -- DZIUBA Jacek
1 s 9 23.78 ZIELIŃSKI Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec # 86 U23 DS 0.0 --
2 s 9 24.59 GRYSKA Grzegorz KS AZS UWM Olsztyn # 87 U23 WN 0.0 --
1 s 10 23.21 KUĆ Wojciech OŚ AZS Poznań # 88 U23 WP -0.2 III
2 s 10 23.46 MATYSEK Krzysztof TS AKS Chorzów # 88 U23 SL -0.2 III ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3210/11 2016 BEZ
3 s 10 23.75 GRUDZIEŃ Kamil AZS UMCS Lublin 79 Sen LU -0.2 --
4 s 10 24.75 NOWAK Jarosław KS Orzeł Warszawa # 88 U23 MZ -0.2 -- B.D.
4 s 10 24.75 NOWAK Jarosław PLKS Gwda Piła # 88 U23 WP -0.2 --
1 s 11 22.77 KOTARSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ +0.5 II
2 s 11 24.35 JANIK Damian AZS-AWF Katowice 86 U23 SL +0.5 --
5 s 11 24.94 DANIELEWICZ Rafał LKS Vectra Włocławek # 87 U23 KP +0.5 -- B.D. 3
1 s 12 23.18 KUŹMIŃSKI Sebastian AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM -1.5 III
2 s 12 23.29 DYSZLEWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 87 U23 SL -1.5 III #
3 s 12 23.45 KMIEĆ Marcin TS Olimpia Poznań # 87 U23 WP -1.5 III
5 s 12 23.76 GIEDYK Emil AZS-AWF Warszawa 88 U23 MZ -1.5 -- #
6 s 12 24.28 MACIASZEK Tomasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U23 KP -1.5 -- B.D. BEZ
1 s 13 23.74 KOZIEŁ Piotr AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ -2.0 -- #
2 s 13 24.23 BREŚ Paweł KS Podlasie Białystok # 85 Sen PD -2.0 --
4 s 13 25.15 GAJKOWSKI Marcin MUKL Brodnica 88 U23 KP -2.0 --
1 s 14 22.86 MYRTA Szymon niest. Katowice # 88 U23 SL -1.5 III #
2 s 14 23.85 TURKOWSKI Piotr TS Olimpia Poznań # 87 U23 WP -1.5 --
3 s 14 24.17 JANOWICZ Damian MKS Agros Chełm # 86 U23 LU -1.5 --
4 s 14 24.39 WOŚ Jarosław MKS Polonia Warszawa # 88 U23 MZ -1.5 --
5 s 14 24.47 STAROŚCIAK Adam LIUKS Kruszwica 87 U23 KP -1.5 --
6 s 14 24.63 WILAS Kamil MKS Bolesłavia Bolesławiec # 86 U23 DS -1.5 --
1 s 15 23.47 KAWA Tomasz KS AZS AWF Poznań # 87 U23 WP -1.2 III BIEDERMANN Roman 3
3 s 15 23.87 ŻUREK Wojciech RLTL ZTE Radom 87 U23 MZ -1.2 --
5 s 15 24.22 TOMASZEWSKI Adrian UKS 19 Bojary Białystok # 86 U23 PD -1.2 --
6 s 15 24.57 DULIAN Paweł ZKS Unia Tarnów # 85 Sen MA -1.2 --
1 s 16 22.47 DZIEDZIC Sebastian KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA -2.1 II
2 s 16 23.47 KOTARSKI Patryk AZS Łódź 84 Sen LD -2.1 III
3 s 16 23.56 GOŁĘBIEWSKI Marek RKS Skra Warszawa # 88 U23 MZ -2.1 III
4 s 16 24.26 PRZYBYLAK Jakub KS AZS AWF Poznań # 90 U20 WP -2.1 IV
5 s 16 24.33 PILARCZYK Ryszard OŚ AZS Poznań # 75 Sen WP -2.1 --
1 s 17 23.07 TRELIŃSKI Michał AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL +1.0 III B.D. 2
2 s 17 23.12 WIECZOREK Piotr AZS Łódź 88 U23 LD +1.0 III B.D. # BEZ
3 s 17 23.52 MICHALAK Maciej ULKS Zielony Dąb Żarów 87 U23 DS +1.0 III
4 s 17 24.09 NOWAK Artur RKS Skra Warszawa # 84 Sen MZ +1.0 --
5 s 17 24.46 MAJDA Bartosz KS AZS AWF Poznań # 86 U23 WP +1.0 --
6 s 17 25.82 WIELGUS Michał AZS Łódź 87 U23 LD +1.0 -- #
1 s 18 22.46 ĆWIEK Patryk KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS +0.7 II #
2 s 18 22.69 BARTOCHA Bartosz AZS Łódź 84 Sen LD +0.7 II
3 s 18 22.72 BARANIAK Krzysztof LKS Orkan Wlkp. Poznań # 87 U23 WP +0.7 II
4 s 18 22.75 GIZA Maciej KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA +0.7 II #
5 s 18 22.82 KNIEFEL Bartosz MUKL Brodnica # 88 U23 KP +0.7 III B.D. 2
6 s 18 23.19 ROSTKOWSKI Krzysztof AZS-PWSZ Gorzów 86 U23 LB +0.7 III
1 s 19 22.50 SKRZYPCZAK Marcin LKS Ziemi Puckiej Puck # 84 Sen PM +1.0 II
2 s 19 22.53 BODZEK Marcin KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA +1.0 II #
3 s 19 22.79 KOSSEK Marcin MKS Polonia Warszawa # 85 Sen MZ +1.0 II
4 s 19 22.84 IGNAŚ Mariusz LKS Lubusz Słubice # 87 U23 LB +1.0 III
5 s 19 23.48 ŻARKOWSKI Daniel RKS Rumia 85 Sen PM +1.0 III
6 s 19 23.62 ŚWIERCZEWSKI Tomasz WKS Gwardia Warszawa # 88 U23 MZ +1.0 -- #
1 s 20 22.31 TYBURSKI Błażej OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP -2.1 II
2 s 20 22.34 BARANOWSKI Patryk AZS Łódź 86 U23 LD -2.1 II
3 s 20 22.42 ROKICKI Łukasz KL Iskra Białogard # 83 Sen ZP -2.1 II B.D. # Z/3085/18 2019 BEZ
4 s 20 22.73 PIOTROWSKI Marcin AZS-AWF Warszawa 85 Sen MZ -2.1 II #
5 s 20 23.21 WYPYSZYŃSKI Jarosław KS AZS AWF Poznań # 85 Sen WP -2.1 III
1 s 21 21.95 GOLUCH Robert AZS-AWF Katowice 87 U23 SL -0.6 II #
2 s 21 22.33 WITKOWSKI Kamil MKL Szczecin 86 U23 ZP -0.6 II
3 s 21 22.42 WROŃSKI Mateusz AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ -0.6 II #
4 s 21 22.89 KASPEROWICZ Michał MKL 12 Jelenia Góra 86 U23 DS -0.6 III
1 s 22 21.86 ZAJĄCZKOWSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 80 Sen MA -0.4 I
2 s 22 22.18 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny # 84 Sen LD -0.4 II ZNYK Stanisław # Z/3981/18 2020 BEZ
3 s 22 22.28 WIERNIK Tomasz RKS Łódź 84 Sen LD -0.4 II
4 s 22 22.42 SIKORA Karol KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS -0.4 II
5 s 22 22.44 WOLAK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 87 U23 DS -0.4 II
1 s 23 21.62 PARUZEL Olaf AZS-AWF Katowice 88 U23 SL -0.7 I #
2 s 23 21.84 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ -0.7 I #
3 s 23 21.92 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 87 U23 LU -0.7 II STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
4 s 23 22.21 CZUPRYŃSKI Łukasz AZS-AWF Gorzów 86 U23 LB -0.7 II
5 s 23 22.29 KOPEĆ Dominik RKS Łódź # 85 Sen LD -0.7 II #
6 s 23 22.33 WIĘCKOWSKI Marcin AZS Łódź 84 Sen LD -0.7 II
7 s 23 22.40 JÓZEFIAK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 86 U23 DS -0.7 II
1 s 24 21.39 SAMBORSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 88 U23 MA -0.9 M
2 s 24 21.78 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin # 86 U23 LU -0.9 I #
3 s 24 21.93 WASIAK Jarosław AZS Łódź # 84 Sen LD -0.9 II #
4 s 24 21.94 KOSSOWSKI Daniel RLTL ZTE Radom 81 Sen MZ -0.9 II B.D. # Z/1716/13 2019 3
1 s 25 21.07 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań # 84 Sen WP +0.7 M OSIK Tadeusz B.D. # Z/2487/11 2018 1
2 s 25 21.15 DĄBROWSKI Daniel WKS Śląsk Wrocław # 83 Sen DS +0.7 M #
3 s 25 21.54 WIADEREK Piotr SKLA Sopot # 84 Sen PM +0.7 I #
4 s 25 21.75 PLUTA Mateusz OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP +0.7 I #
5 s 25 21.81 TALKOWSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 84 Sen KP +0.7 I
3000 m M
1 s 1 8:01.50 KOZŁOWSKI Artur ULKS MOSiR Sieradz # 85 Sen LD I KOZŁOWSKI Tomasz # Z/1510/11 2019 2
2 s 1 8:02.75 SNOCHOWSKI Rafał BKL Bełchatów # 83 Sen LD I
3 s 1 8:04.19 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek # 86 U23 ZP I JUNIEWICZ Andrzej # Z/0868/11 2020 MM
4 s 1 8:07.08 KŁECZEK Radosław KB Sporting Międzyzdroje # 85 Sen ZP I # LDK!
5 s 1 8:09.16 MURZYN Kamil WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA I #
6 s 1 8:09.24 DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 86 U23 PD I KRÓL Zbigniew # Z/1685/11 2019 2
7 s 1 8:12.27 BERNARDELLI Michał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 80 Sen PD I B.D. B.D. Z/2823/11 2019 2
8 s 1 8:16.42 OCHAL Paweł LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 81 Sen PD I B.D. Z/0139/13 2019 2
9 s 1 8:19.24 BRESZKA Michał UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # 84 Sen PM II POBŁOCKI Piotr Z/0673/11 2019 1
10 s 1 8:21.06 BRZEZIŃSKI Błażej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 87 U23 KP II B.D. # Z/1711/11 2019 1
11 s 1 8:23.71 POKROP Hubert WKS Grunwald Poznań # 85 Sen WP II B.D. # Z/2488/11 2016 1
12 s 1 8:27.26 MUŚLEWSKI Maciej niest. Poznań # 87 U23 WP II MOTYL Edward # Z/0640/11 2011 3
13 s 1 8:28.19 DELA Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II #
14 s 1 8:28.71 KACZMAREK Michał KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II #
15 s 1 8:28.88 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS Śląsk Wrocław # 86 U23 DS II GAJDUS Grzegorz # Z/1684/11 2020 M
16 s 1 8:38.12 DWOJAK Paweł ULKS Lipinki 88 U23 MA II #
17 s 1 8:47.92 PĘDZICH Bartłomiej MKS Polonia Warszawa # 87 U23 MZ III
1 s 2 8:21.85 CHUCHAŁA Daniel LKB im. Braci Petk Lębork # 83 Sen PM II B.D. # Z/0536/12 2016 3
2 s 2 8:23.04 PASEK Damian TS AKS Chorzów # 85 Sen SL II B.D. Z/2342/11 2019 3
3 s 2 8:35.45 WAKULUK Adam KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD II CHYLIŃSKI Romuald # Z/1205/16 2017 2
4 s 2 8:37.45 KRAUZE Kamil niest. Warszawa # 87 U23 MZ II #
5 s 2 8:38.08 WOCH Daniel CKS Budowlani Częstochowa # 88 U23 SL II B.D. # 2
6 s 2 8:40.17 SEREJ Łukasz AZS UMCS Lublin 86 U23 LU II
7 s 2 8:42.22 BAJSZTOK Mateusz AZS-AWF Gorzów 88 U23 LB II #
8 s 2 8:44.30 KACZMAREK Jakub TS Olimpia Poznań # 88 U23 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/1191/11 2011 3
9 s 2 8:45.48 SZYMAŃSKI Tomasz MKS Siechnice # 86 U23 DS III B.D. # Z/3526/11 2020
11 s 2 8:48.75 PIWKO Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM III
12 s 2 8:51.14 ŁUDZIK Piotr KUKS Remus Kościerzyna # 86 U23 PM III #
13 s 2 8:53.02 PIETRYNIAK Tomasz LKS Omega Kleszczów # 87 U23 LD III #
14 s 2 8:55.95 ŁACH Piotr WKS Wawel Kraków # 88 U23 MA III
15 s 2 8:58.62 GĘBARA Rafał KS AZS AWF Kraków # 85 Sen MA III
16 s 2 9:00.23 LABUDDA Andrzej LKS Ziemi Puckiej Puck # 85 Sen PM III BLASZKE Mirosław Z/2984/11 2014 BEZ
17 s 2 9:00.95 KACZMAR Paweł SL GKS Olsza Olszyna # 83 Sen DS III #
18 s 2 9:08.15 CEDRO Miłosz WKS Wawel Kraków # 86 U23 MA III B.D. #
19 s 2 9:12.08 TRUSZKOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok # 88 U23 PD III B.D. # 3
20 s 2 9:20.41 TEŚLUK Łukasz KS Podlasie Białystok # 85 Sen PD --
1 s 3 8:35.88 SAJEK Marcin MLUKS Mokasyn Płoty # 85 Sen ZP II NADOLSKI Zbigniew # Z/5167/11 2018 2
2 s 3 8:42.86 JANOTA Jan TS AKS Chorzów # 87 U23 SL II ZIEMBA Dariusz B.D. Z/3207/11 2016 BEZ
5 s 3 9:01.15 BOJKO Mikołaj KS AZS AWF Poznań # 84 Sen WP III
6 s 3 9:02.04 WRÓBLEWSKI Grzegorz KS Piaseczno 87 U23 MZ III
8 s 3 9:07.88 PRZYSIĘŻNY Oskar LKB im. Braci Petk Lębork # 86 U23 PM III B.D. Z/0427/13 2016 2
9 s 3 9:10.39 CZARNOTA Tomasz IKS Olkusz # 88 U23 MA III
11 s 3 9:11.48 WRONOWSKI Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN III #
3 s 4 9:15.68 PRZYBYŁ Aron KKB Finisz Kalisz # 84 Sen WP --
5 s 4 9:23.75 PAWĘTA Sylwester LUKS PMOS Zduńska Wola 85 Sen LD -- FRYZE Aleksander BEZ
8 s 4 9:31.03 MARCINKIEWICZ Leszek RKS Łódź 83 Sen LD --
9 s 4 9:37.89 RODAK Patryk KKB MOSiR Krosno # 86 U23 PK --
11 s 4 9:49.61 GRACZYK Adrian KS AZS AWF Poznań # 88 U23 WP -- B.D. BEZ
12 s 4 9:53.44 WOLSKI Andrzej MLKS Olimpia Bytów # 88 U23 PM -- B.D.
13 s 4 10:01.99 SOCHA Łukasz KKB MOSiR Krosno # 88 U23 PK --
15 s 4 10:08.67 BARTCZAK Łukasz LUKS Ogrodnik Bydgoszcz # 84 Sen KP --
17 s 4 10:24.79 STACHOWIAK Damian OŚ AZS Poznań # 86 U23 WP --
2 s 5 9:41.53 CHWIEDUK Andrzej KMKL Sztorm Kołobrzeg # 87 U23 ZP --
2 s 6 8:56.44 MOSZAK Szymon ZLKL Zielona Góra 84 Sen LB III
4 s 6 9:11.97 CHUDZICKI Adam KS AZS AWF Poznań # 87 U23 WP III WEGWERTH Włodzimierz # Z/5260/11 2012 3
5 s 6 9:18.83 DYKAS Damian ULKS Technik Trzcinica # 88 U23 PK -- B.D. 2
6 s 6 9:33.70 WIŚNIEWSKI Bartłomiej KL Iskra Białogard # 86 U23 ZP --
400 m pł M
1 s 1 51.54 OSTROWSKI Rafał KU AZS PWSZ w Tarnowie # 85 Sen MA I #
2 s 1 53.19 SIEKIERSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 85 Sen LB I #
3 s 1 53.81 MICHALSKI Przemysław MKLA Łęczyca 88 U23 LD I
4 s 1 54.69 KUBOŃ Arkadiusz AZS-AWF Katowice 86 U23 SL II #
5 s 1 54.75 GRALA Łukasz AZS-PWSZ Gorzów 88 U23 LB II SASKA Tomasz # Z/1824/11 2012 2
6 s 1 55.91 GAJEWSKI Mateusz AZS Łódź 88 U23 LD II B.D. 3
7 s 1 56.87 WOŹNIAK Paweł AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM III B.D. 2
8 s 1 56.90 JAJUGA Paweł KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA III
1 s 2 52.16 PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL I B.D. B.D. 1
2 s 2 52.88 PORZĄDNY Sebastian AZS Łódź 88 U23 LD I B.D. 1
3 s 2 52.89 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa # 79 Sen MZ I ADAMCZYK Jakub B.D. # Z/3910/11 2019 3
4 s 2 54.98 KARP Sławomir RKS Łódź # 82 Sen LD II
5 s 2 55.13 DUSIŃSKI Damian KS AZS AWF Kraków # 86 U23 MA II #
6 s 2 56.71 STANISZEWSKI Rafał KS AZS AWF Kraków # 84 Sen MA III #
1 s 3 52.38 CICHOSZ Jarosław AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM I #
2 s 3 54.91 POGONOWSKI Maciej KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA II #
3 s 3 55.20 PESEL Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 88 U23 PM II B.D.
4 s 3 56.13 KRYSTEK Krzysztof AZS Łódź 87 U23 LD II
5 s 3 57.09 WYPYCH Kamil AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ III
Trójskok M
1 15.91 PARLICKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 Sen SL +1.8 I
2 15.72 LEWANDOWSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 85 Sen DS -0.4 I #
3 15.64 KONDRACIUK Karol KS AZS AWF Kraków # 87 U23 MA -1.7 I #
4 15.62 TOMCZAK Cezary OŚ AZS Poznań # 87 U23 WP -2.9 I
5 15.40 SIWIK Maciej KS AZS AWF Kraków # 82 Sen MA +0.8 I #
6 15.03 KUSTRA Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS +0.7 I
7 14.95 ANDRZEJAK Krzysztof BKS Bydgoszcz 75 Sen KP 0.0 I
8 14.83 JARYMOWICZ Wojciech KS Podlasie Białystok # 85 Sen PD +1.0 I
9 14.65 GAWEŁ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 85 Sen DS +0.5 II #
10 14.30 MIODOŃSKI Robert niest. Kraków # 86 U23 MA -0.8 III #
11 13.46 MODELSKI Przemysław AZS-AWFiS Gdańsk 85 Sen PM -1.0 III #
Dysk (2) M
1 f 1 60.36 SZUSTER Konrad SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 Sen KP M
2 f 1 57.01 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki # 87 U23 LD M JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2020 MM
3 f 1 56.39 HODUN Michał AZS UMCS Lublin # 83 Sen LU I #
4 f 1 56.31 RATAJCZAK Bartosz OŚ AZS Poznań # 85 Sen WP I
5 f 1 56.26 CZAJKOWSKI Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U23 KP I #
6 f 1 52.35 BEŁZ Kamil KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U23 LU I
7 f 1 51.48 MIKOS Mateusz KS Wisła Puławy # 87 U23 LU I ZDYBEL Aleksander Z/1962/11 2018 MM
8 f 1 50.68 SUCHANOWSKI Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 83 Sen PM I
9 f 1 49.42 PIETRASZKO Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 88 U23 OP I #
10 f 1 49.18 JÓŹWIAK Marcin AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM I #
12 f 1 45.33 MROZIK Andrzej LLKS Pomorze Stargard # 84 Sen ZP II GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4961/11 2013 1
13 f 1 43.85 KWAŚNIEWSKI Piotr AZS-AWF Katowice 85 Sen SL II
11 48.95 WASIAK Michał AZS-AWFiS Gdańsk 85 Sen PM I

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.6501529216766 sekund