Zgorzelec 29.05.2010
Mityng Lekkoatletyczny im. J.Krzyżaka (Zawody Ligowe) [DMP]
100 m K
1 s 1 12.33 ¦WIERCZYK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS -0.3 II
2 s 1 12.39 KARPOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -0.3 II
3 s 1 12.45 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS -0.3 II #
4 s 1 12.55 ANKERSKA Agnieszka WLKS Wrocław 89 U23 DS -0.3 II
5 s 1 12.59 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.3 II
6 s 1 12.69 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.3 II
1 s 2 12.66 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.5 II
2 s 2 12.82 KORZENIECKA Martyna KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS -0.5 III
3 s 2 13.08 BACHAR Paulina WKS ¦l±sk Wrocław 92 U20 DS -0.5 III
1 s 3 13.12 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -0.4 III DMP SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/0778/12 2019 67
2 s 3 13.27 BASZAK Natalia SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS -0.4 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0017/11 2012 BEZ
3 s 3 13.48 KOPEĆ Aldona LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS -0.4 IV
4 s 3 13.60 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS -0.4 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0005/11 2012 4
1 s 4 13.16 USZYŃSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -0.2 III
2 s 4 13.64 KLOC Marta MKS Szerszeń Bogatynia # 92 U20 DS -0.2 IV
3 s 4 13.69 SKROBUK Małgorzata MLKS Rakowice 92 U20 DS -0.2 IV
4 s 4 13.72 ZŁOTEK Sylwia SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS -0.2 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0139/11 2012 BEZ
5 s 4 13.90 JĘDRZEJCZYK Sylwia MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS -0.2 --
200 m K
1 s 1 25.01 ¦WIERCZYK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS 0.0 II
2 s 1 25.05 GADZIŃSKA Anna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS 0.0 II
3 s 1 25.39 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS 0.0 II #
4 s 1 25.61 SZCZEPANIAK Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS 0.0 II
5 s 1 25.91 ROBAK Małgorzata LKS Polkowice 94 U18 DS 0.0 II #
1 s 2 25.47 GˇSOWSKA Katarzyna WKS ¦l±sk Wrocław 84 Sen DS 0.0 II ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2019 2
2 s 2 25.83 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 II #
3 s 2 26.05 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 II
4 s 2 26.49 BASZAK Natalia SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS 0.0 III CHORZĘPA Przemysław Z/0017/11 2012 BEZ
5 s 2 27.21 CHOJNIAK Sandra MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS 0.0 III SZCZUREK Leszek SZCZUREK Leszek # BEZ
6 s 2 27.87 KWIATKOWSKA Dominika MKS Szerszeń Bogatynia # 93 U18 DS 0.0 IV
1 s 3 27.30 KLOC Marta MKS Szerszeń Bogatynia # 92 U20 DS +1.5 III
2 s 3 27.60 ZIĘBA Anita MLKS Sokół Lubin 93 U18 DS +1.5 IV
3 s 3 28.76 SKROBUK Małgorzata MLKS Rakowice 92 U20 DS +1.5 --
4 s 3 29.18 MIENIEK Justyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS +1.5 --
5 s 3 29.96 KRAWIEC Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS +1.5 --
6 s 3 30.52 ŁUCZYN Joanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS +1.5 --
1 s 4 26.96 JĘDRZEJCZYK Sylwia MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS +1.4 III
2 s 4 27.80 BASZAK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS +1.4 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0015/11 2012 4
3 s 4 28.18 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS +1.4 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0005/11 2012 4
4 s 4 28.30 CABAN Kaja MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS +1.4 IV
5 s 4 28.86 ZŁOTEK Sylwia SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS +1.4 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0139/11 2012 BEZ
6 s 4 29.17 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS +1.4 --
400 m K
1 s 1 59.06 SZYRWIEL Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS III
2 s 1 62.34 BASZAK Agata SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0015/11 2012 4
3 s 1 65.74 KRAWIEC Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS --
4 s 1 71.96 ŁUCZYN Joanna MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS --
800 m K
1 s 1 2:23.03 JANKOWSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III
2 s 1 2:23.14 SCHIEWE Michelle GLKS ¦widnica 92 U20 DS III MYDŁOWSKI Ryszard Z/1327/11 2011 2
3 s 1 2:24.65 GAWLIKOWSKA Beata WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 94 U18 DS III
4 s 1 2:24.70 PARANIAK Samanta MKS Piast Lwówek ¦l±ski 93 U18 DS III BIALIC Marek Z/0385/11 2015 2
5 s 1 2:41.79 MOLEK Małgorzata MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS --
6 s 1 2:50.41 SZYPUŁA Paulina MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS --
1500 m K
1 s 1 5:03.06 BOSIAK Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0014/11 2012 1
2 s 1 5:07.80 OLSZOWY Paulina MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS IV
3 s 1 5:12.28 PĘDZIWIATER Klaudia WKS ¦l±sk Wrocław # 93 U18 DS -- #
4 s 1 5:27.47 JANKOWSKA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0010/11 2012 3
5000 m K
1 s 1 18:24.20 SOBCZYK Barbara AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 86 Sen OP III
2 s 1 19:24.94 KACZMARSKA Alicja MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS III
100 m pł J MŁ K
2 s 2 15.52 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U18 OP -0.5 II
3 s 2 16.01 GORSZANÓW Karolina MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS -0.5 III
100 m pł K
1 s 1 14.81 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.3 II ROŻEJ Marek Z/3750/11 2019 MM
2 s 1 14.93 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.3 II
3 s 1 14.95 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U23 MZ -0.3 II ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M
4 s 1 15.03 IMIOŁEK Monika KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.3 II
5 s 1 15.45 KARPOWICZ Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS -0.3 II
6 s 1 16.08 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -0.3 III #
1 s 2 15.30 BACHAR Paulina WKS ¦l±sk Wrocław 92 U20 DS -0.5 II
4 s 2 16.23 KOŁAKOWSKA Ewelina MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS -0.5 III B.D.
1 s 3 16.36 KWIATKOWSKA Dominika MKS Szerszeń Bogatynia # 93 U18 DS -0.8 III
2 s 3 16.52 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS -0.8 III CHORZĘPA Przemysław Z/0005/11 2012 4
3 s 3 19.93 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS -0.8 --
400 m pł K K
1 s 1 61.65 TRAWIŃSKA Joanna KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS I
2 s 1 62.04 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS I #
3 s 1 65.06 BIERNACKA Katarzyna MKS Siechnice # 91 U20 DS II SOBCZYK Tomasz Z/0891/17 2019
4 s 1 67.56 MIARECKA Małgorzata WKS ¦l±sk Wrocław 89 U23 DS III
5 s 1 67.95 LANGNER Adrianna WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 92 U20 DS III
1 s 2 68.05 GIBES Ewelina MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS III
2 s 2 68.93 OLSZAŃSKA Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 94 U18 OP III
3 s 2 69.09 MARTYNIEC Paulina WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 92 U20 DS IV
4 s 2 71.05 GORSZANÓW Karolina MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS IV
Wzwyż K
1 f 1 1.85 GARDZIELEWSKA Urszula KS AZS AWF Wrocław # 88 U23 DS M #
2 f 1 1.85 KASPRZYCKA-PYRA Justyna KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS M DMP # 155
3 f 1 1.79 SZKOLNICKA Gabriela MKS Osa Zgorzelec 92 U20 DS I
4 f 1 1.79 NOWAK Martyna KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS I
5 f 1 1.73 OGRODNIK Magdalena WKS ¦l±sk Wrocław 89 U23 DS I
6 f 1 1.65 KASPRZAK Kamila MKS Szerszeń Bogatynia # 91 U20 DS II
7 f 1 1.65 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS II
8 f 1 1.55 WOJTASIK Dagmara MKS Piast Lwówek ¦l±ski 95 U16 DS III
9 f 1 1.55 CABAN Kaja MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS III
10 f 1 1.50 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 94 U18 DS IV #
11 f 1 1.40 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS -- #
12 f 1 1.30 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS --
W dal K
1 f 1 5.72 MIKOŁAJCZYK Izabela KS Warszawianka W-wa # 90 U23 MZ +1.1 II ZAMECZNIK Jacek # Z/4081/11 2019 M
2 f 1 5.39 OGRODNIK Magdalena WKS ¦l±sk Wrocław 89 U23 DS +1.3 III
3 f 1 5.26 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +1.1 III
4 f 1 5.24 BIERNACKA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS +1.0 III #
5 f 1 5.14 MIENIEK Justyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS +1.3 III
6 f 1 4.95 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 96 U16 DS -0.1 IV SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/0778/12 2019
7 f 1 4.60 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 94 U18 DS +1.0 -- #
8 f 1 4.46 ZŁOTEK Marzena SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS +1.2 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0005/11 2012 4
9 f 1 3.86 WARDENCKA Kamila LLKS Bielawianka 94 U18 DS +1.1 --
Trójskok K
1 f 1 12.36 GˇSOWSKA Katarzyna WKS ¦l±sk Wrocław 84 Sen DS +1.5 I ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2019 2
Kula (4) K
1 f 1 14.51 POTĘPA Wioletta WKS ¦l±sk Wrocław 80 Sen DS I
2 f 1 12.77 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U20 WP I
3 f 1 12.52 MOCZADŁOWSKA Patrycja GLKS ¦widnica 92 U20 DS I
4 f 1 11.84 BARTKOWIAK Klaudia WKS ¦l±sk Wrocław 91 U20 DS II
5 f 1 11.02 DALMATA Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III
6 f 1 10.85 KOZERA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS III
7 f 1 10.62 DˇBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS III B.D. 2
8 f 1 8.99 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS --
9 f 1 7.95 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS --
Dysk (1) K
1 f 1 60.28 POTĘPA Wioletta WKS ¦l±sk Wrocław 80 Sen DS MM
2 f 1 40.69 BARTKOWIAK Klaudia WKS ¦l±sk Wrocław 91 U20 DS II
3 f 1 37.85 KUROWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów # 91 U20 WP II
4 f 1 34.96 CZERNIEJEWSKA Monika SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS III KORBUT Piotr 3
5 f 1 32.91 DˇBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS III B.D. 2
6 f 1 31.38 TURKIEWICZ Małgorzata LLKS Bielawianka 92 U20 DS IV
7 f 1 25.74 KOZERA Katarzyna LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
Młot (3) K
3 f 1 42.51 WALTHER Kamila MKS Osa Zgorzelec 95 U16 DS III
5 f 1 33.54 BEKACZ Ewa MKS Osa Zgorzelec 96 U16 DS V #
Młot (4) K
1 f 1 43.15 RZˇDKOWSKA Marta WKS ¦l±sk Wrocław 92 U20 DS II
2 f 1 42.80 WOSZCZYK Nikola MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS III
4 f 1 34.68 BOSEK Agnieszka MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS IV
6 f 1 31.84 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS -- #
7 f 1 30.73 DˇBAL Beata KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS -- B.D. 2
Oszczep (600) K
1 f 1 39.81 SZWEC Małgorzata MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS II MARCINÓW Józef B.D. Z/4896/11 2013 3
2 f 1 39.43 KĘDZIA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS III
3 f 1 37.61 PRZYDACZ Sylwia MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III B.D.
4 f 1 37.57 PISARSKA Marta MKS Piast Lwówek ¦l±ski 94 U18 DS III
5 f 1 37.18 BUJAK Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS III #
6 f 1 35.80 PRZYGODZKA Ewa LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS III
7 f 1 32.79 TURKIEWICZ Małgorzata LLKS Bielawianka 92 U20 DS IV
8 f 1 32.78 KACZMAREK Marta SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS IV CHORZĘPA Przemysław # Z/0003/11 2012 BEZ
9 f 1 30.43 KOZAK Patrycja SL GKS Olsza Olszyna 94 U18 DS IV
10 f 1 30.14 POŁUKORD Daria SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław # Z/0004/11 2012
11 f 1 30.14 MOCZADŁOWSKA Patrycja GLKS ¦widnica 92 U20 DS IV
12 f 1 28.08 STEFANIAK Weronika MLKS Rakowice 92 U20 DS --
13 f 1 27.68 SKROBUK Małgorzata MLKS Rakowice 92 U20 DS --
14 f 1 19.00 OŁYNIEC Krystyna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 94 U18 DS -- #
100 m M
1 s 1 10.99 KOBIAŁKA Kamil KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS +0.5 II #
2 s 1 11.01 HRYNIUK Łukasz MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS +0.5 II
3 s 1 11.25 KU¦NIERZ Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 94 U18 DS +0.5 II #
4 s 1 11.38 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +0.5 III SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
5 s 1 11.90 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS +0.5 IV #
6 s 1 12.17 ANDRZEJEWSKI Paweł MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS +0.5 IV
1 s 2 11.52 JUSZKIEWICZ Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP +1.5 III #
2 s 2 11.52 KARWOWSKI Krystian MKS MOS Wrocław # 94 U18 DS +1.5 III #
3 s 2 11.56 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U18 DS +1.5 III B.D. # BEZ
4 s 2 11.82 SERAFIN Remigiusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS +1.5 IV
1 s 3 11.80 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +1.8 IV ŁO¦ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
2 s 3 12.03 PĘDZIŃSKI Paweł MUKS Legnica 93 U18 DS +1.8 IV SZCZUPAK Andrzej Z/4677/11 2012 4
3 s 3 12.17 PAZDAN Mariusz LLKS Bielawianka 93 U18 DS +1.8 IV B.D. CIERPIAŁ Andrzej BEZ
4 s 3 12.27 PARTYKA Julian MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS +1.8 --
5 s 3 12.47 DˇBROWSKI Patryk MLKS Rakowice 94 U18 DS +1.8 -- #
1 s 4 11.82 URBAŃCZYK Jakub MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS +1.7 IV
2 s 4 12.60 DUDEK Maciej MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS +1.7 --
200 m M
1 s 1 21.83 SILWANOWICZ Adrian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP 0.0 I #
2 s 1 22.33 KOBIAŁKA Kamil KS AZS AWF Wrocław # 87 Sen DS 0.0 II #
3 s 1 22.55 CICHOŃ Radosław KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 II
4 s 1 22.71 ZARAZA Dawid LKS Polkowice 93 U18 DS 0.0 II PIERZCHALA Robert # Z/4392/11 2013 3
5 s 1 24.30 JANIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec # 90 U23 DS 0.0 --
1 s 2 22.49 PAWLUK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS +1.0 II B.D. BEZ
2 s 2 22.72 UCIECHOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +1.0 II B.D. 3
3 s 2 22.78 OLEK Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS +1.0 II
4 s 2 22.83 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS +1.0 III SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
1 s 3 23.47 MACIASZEK Mariusz LKS Górnik Wałbrzych 91 U20 DS 0.0 III
2 s 3 23.73 GAD Artur LKS Górnik Wałbrzych 92 U20 DS 0.0 IV
3 s 3 23.91 CHOJNACKI Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS 0.0 IV
4 s 3 24.19 GRYGLAK Patryk MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS 0.0 IV
5 s 3 24.37 BŁAŻEJEWSKI Dawid LKS Górnik Wałbrzych 92 U20 DS 0.0 IV #
1 s 4 23.43 WOJDYŁA Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS 0.0 III B.D. 3
2 s 4 23.91 PŁAWIAK Marek MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS 0.0 IV #
1 s 5 23.68 CHŁOND Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS 0.0 IV ŁO¦ Dariusz # Z/1301/11 2019 1
2 s 5 24.15 DUB Marek MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS 0.0 IV #
3 s 5 24.26 MIKOŁAJCZYK Amadeusz LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS 0.0 IV #
4 s 5 24.56 SERAFIN Remigiusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS 0.0 --
5 s 5 24.68 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS 0.0 --
6 s 5 24.98 PAZDAN Mariusz LLKS Bielawianka 93 U18 DS 0.0 -- B.D. CIERPIAŁ Andrzej BEZ
400 m M
1 s 1 48.03 DˇBROWSKI Daniel WKS ¦l±sk Wrocław 83 Sen DS I
2 s 1 48.75 KRAWCZUK Łukasz WKS ¦l±sk Wrocław 89 U23 DS II WOJSA Maciej Z/1702/11 2019 MM
3 s 1 49.68 WÓJCIK Karol KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II
4 s 1 49.69 PAWLUK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS II B.D. BEZ
5 s 1 50.88 MACIASZEK Mariusz LKS Górnik Wałbrzych 91 U20 DS III
6 s 1 51.93 ZIELONKA Jakub SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0006/11 2012 3
1 s 2 53.37 GAD Artur LKS Górnik Wałbrzych 92 U20 DS IV
2 s 2 55.19 SUDÓŁ Hubert WLKS Wrocław 92 U20 DS --
3 s 2 55.83 FRA¦ Andrzej UKS Orkan ¦roda Wlkp. # 62 Masters WP -- B.D. Z/4670/18 2019 BEZ
1 s 3 54.46 ¦LIWIŃSKI Jacek LLKS Osowa Sień 94 U18 LB IV
2 s 3 54.66 ERHARDT Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
3 s 3 54.80 KULIK Bartłomiej LLKS Bielawianka 93 U18 DS -- CIERPIAŁ Andrzej BEZ
4 s 3 55.06 ŁYSOŃ Michał GLKS ¦widnica 91 U20 DS -- MYDŁOWSKI Ryszard Z/1413/14 2015 BEZ
5 s 3 56.54 PARTYKA Julian MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS --
6 s 3 59.64 RYNIA Karol LKS Górnik Wałbrzych 92 U20 DS --
800 m M
1 s 1 1:51.45 DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża # 86 Sen PD I KRÓL Zbigniew # Z/1685/11 2019 2
2 s 1 1:56.69 ZUBRZYCKI Mateusz LLKS Osowa Sień 90 U23 LB II #
3 s 1 1:57.70 ZAMIELSKI Paweł LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS III #
4 s 1 1:57.82 BILEWICZ Dawid WKS ¦l±sk Wrocław # 92 U20 DS III
5 s 1 1:58.36 SYSKA Łukasz MKS Piast Lwówek ¦l±ski 91 U20 DS III
6 s 1 2:01.81 CHOIŃSKI Stanisław MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS III
7 s 1 2:03.41 JANDA Łukasz SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV
1 s 2 2:00.20 SUŁKOWSKI Bartosz MKS MOS Wrocław # 92 U20 DS III
2 s 2 2:02.26 MATUSZCZAK Rafał LLKS Osowa Sień 94 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1807/11 2017 1
3 s 2 2:04.14 MIKUŁKO Marek MKS Piast Lwówek ¦l±ski 94 U18 DS IV
4 s 2 2:04.44 ¦LUSARCZYK Dominik SL GKS Olsza Olszyna 93 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0008/11 2012 4
5 s 2 2:05.48 JURCZAK Aleksander LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS IV
6 s 2 2:06.04 MILER Michał MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS IV
7 s 2 2:07.90 BARAN Jacek LKS Górnik Wałbrzych 93 U18 DS --
1500 m M
1 s 1 3:46.71 KŁECZEK Radosław KB Sporting Międzyzdroje # 85 Sen ZP I # LDK!
2 s 1 3:48.74 GARDZIELEWSKI Arkadiusz WKS ¦l±sk Wrocław 86 Sen DS I GAJDUS Grzegorz # Z/1684/11 2019 M
3 s 1 3:59.43 BRAWATA Adam WLKS Wrocław 90 U23 DS II
4 s 1 3:59.45 ALEKSANDROWICZ Krzysztof MKS Piast Lwówek ¦l±ski 92 U20 DS II B.D. 2
5 s 1 4:04.50 HAMMER Krzysztof MKS Piast Lwówek ¦l±ski 91 U20 DS III BIALIC Marek Z/0381/11 2015 3
6 s 1 4:07.24 KˇS Kajetan KS AZS AWF Wrocław # 93 U18 DS III
7 s 1 4:07.92 ROGALA Patryk MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS III
8 s 1 4:09.38 GOLIK Miłosz LLKS Osowa Sień 93 U18 LB III
9 s 1 4:11.60 BORKOWSKI Aleksander MKS Aurum Kobud Złotoryja 90 U23 DS III B.D. BEZ
10 s 1 4:12.90 WARZOCHA Adrian MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS IV #
11 s 1 4:13.46 KA¬MIERCZAK Mateusz LLKS Osowa Sień 93 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej # Z/1813/11 2014 3
12 s 1 4:14.22 KOT Aleksander WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 94 U18 DS IV #
13 s 1 4:21.08 FLUDER Adrian MKS Piast Lwówek ¦l±ski 93 U18 DS IV
14 s 1 4:23.25 JOLIBSKI Jacek MKS Aurum Kobud Złotoryja 91 U20 DS -- B.D. B.D. 4
15 s 1 4:23.60 DROBNIK Piotr LLKS Osowa Sień 93 U18 LB -- ORŁOWSKI Andrzej B.D. Z/1812/11, Z/1812/11 2017, 2019 1
16 s 1 4:24.06 KARKOSZKA Łukasz MUKS Legnica 92 U20 DS -- B.D. BEZ
17 s 1 4:30.98 JARDEL Wojciech MKL 12 Jelenia Góra 94 U18 DS --
18 s 1 4:37.54 KARPIEWSKI Mirosław MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS --
5000 m M
1 s 1 16:53.32 BACZEWSKI Bartłomiej LKS Górnik Wałbrzych 90 U23 DS --
2 s 1 17:31.28 KACPRZAK Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS --
3 s 1 18:13.34 SOCHA Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 92 U20 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/0009/11 2011 4
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.10 CHOJNACKI Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 93 U18 DS -0.1 III
2 s 1 15.68 KU¦NIERZ Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 94 U18 DS -0.1 III #
3 s 1 15.68 WOJTU¦ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS -0.1 III
4 s 1 15.74 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U16 KP -0.1 III LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1
5 s 1 16.32 KACPERSKI Michał MKS Szerszeń Bogatynia # 94 U18 DS -0.1 IV
6 s 1 16.48 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U18 DS -0.1 IV B.D. # BEZ
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 14.37 ZALWERT Maciej KS AZS AWF Wrocław # 91 U20 DS 0.0 I B.D. BEZ
110 m pł M
2 s 1 15.15 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS 0.0 II
3 s 1 15.23 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS 0.0 II DMP KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1 96
4 s 1 16.01 BOŃKOWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS 0.0 III #
5 s 1 16.05 KONOPSKI Radosław MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS 0.0 III #
6 s 1 16.95 PODGÓRSKI Wojciech WKS ¦l±sk Wrocław 90 U23 DS 0.0 --
400 m pł J MŁ M
1 s 1 57.77 GRAJZER Tomasz GLKS ¦widnica 94 U18 DS III
2 s 1 58.27 BIALIC Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 94 U18 DS III #
3 s 1 62.43 MARECKI Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec # 94 U18 DS --
400 m pł M
1 s 1 54.09 KOPACZYŃSKI Michał MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS I
2 s 1 54.88 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław # 90 U23 DS II #
3 s 1 55.50 ORZOŁ Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 91 U20 OP II #
4 s 1 55.82 PAŁKIEWICZ Piotr GLKS ¦widnica 91 U20 DS II
5 s 1 58.22 ŻMUDA Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 90 U23 OP III #
6 s 1 59.76 JUSZKIEWICZ Marek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 92 U20 OP IV #
1 s 2 58.37 BEKACZ Kacper MLKS Sokół Lubin 92 U20 DS III
2 s 2 62.12 KUBALA Paweł MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS --
Wzwyż M
1 f 1 1.90 GUTEK Michał SL GKS Olsza Olszyna 91 U20 DS III
2 f 1 1.90 WOJDYŁA Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS III B.D. 3
3 f 1 1.90 MATYJEWICZ Grzegorz MKS Olavia Oława # 94 U18 DS III #
3 f 1 1.90 PUSZKAR Oskar WKS ¦l±sk Wrocław # 92 U20 DS III B.D. 3
5 f 1 1.80 TOROŃCZAK Kamil ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 93 U18 DS IV
6 f 1 1.65 WOŁCZYŃSKI Łukasz MKS Piast Lwówek ¦l±ski 95 U16 DS V
Tyczka M
1 f 1 4.80 ŁO¦ Mateusz KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS I
2 f 1 4.20 HABAJ Mirosław KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS II
3 f 1 3.80 NAWOCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław # 70 Masters DS III ŁO¦ Dariusz B.D. Z/1232/13 2019 2
4 f 1 3.80 CHMIELEWSKI Michał MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS III
W dal M
1 f 1 7.04 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U20 DS +1.5 II KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
2 f 1 6.71 GRODECKI Arkadiusz MLKS Rakowice 93 U18 DS +1.1 III B.D. # BEZ
3 f 1 6.19 BARSKI Bartosz MLKS Sokół Lubin 94 U18 DS -1.2 IV
4 f 1 5.98 SAJUR Jakub niest. Wrocław # 91 U20 DS 0.0 IV B.D. BEZ
5 f 1 5.81 DˇBROWSKI Patryk MLKS Rakowice 94 U18 DS +0.1 -- #
6 f 1 5.61 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U16 OP +0.1 V DMP PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2 20
8 f 1 5.41 PIOSIK Mateusz MKS Osa Zgorzelec 94 U18 DS +0.1 -- #
Trójskok M
1 f 1 15.91 ¦WIDERSKI Adrian WKS ¦l±sk Wrocław 86 Sen DS +1.5 I JAGACIAK Jarosław # Z/1691/11 2019 1
2 f 1 15.82 KRUHLIK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 83 Sen DS +1.5 I
3 f 1 14.23 KONOPSKI Radosław MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS +1.1 III #
Kula (5) M
1 f 1 16.56 BARAN Marcin ULKS Muflon Bielawa 93 U18 DS II
2 f 1 15.90 KRZYŻANOWSKI Adrian LKS Polkowice 94 U18 DS II PIERZCHALA Robert Z/4402/11 2013 2
3 f 1 15.36 KOSIK Wiktor MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS II
4 f 1 13.91 GRODNICI Artur MKS Szerszeń Bogatynia # 93 U18 DS III
5 f 1 13.29 SZUSZKIEWICZ Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
6 f 1 11.78 STEC Miłosz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
Kula (7.26) M
1 f 1 15.84 ORZECHOWSKI Kamil WKS ¦l±sk Wrocław 91 U20 DS I
2 f 1 11.66 DROZD Sebastian MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS IV
3 f 1 11.01 WASILEWSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 90 U23 DS --
Dysk (1.5) M
1 f 1 47.75 BARAN Marcin ULKS Muflon Bielawa 93 U18 DS II
2 f 1 42.97 GRODNICI Artur MKS Szerszeń Bogatynia # 93 U18 DS III
3 f 1 42.91 GRYGOTOWICZ Mateusz MLKS Echo Twardogóra 93 U18 DS III
4 f 1 42.04 KOŁOMYJSKI Arkadiusz MKS Piast Lwówek ¦l±ski 94 U18 DS III
5 f 1 41.85 KOSIK Wiktor MKS MOS Wrocław # 93 U18 DS III
6 f 1 34.37 ¦LIWA Mateusz MLKS Rakowice 93 U18 DS --
7 f 1 33.05 STEC Miłosz LKS Górnik Wałbrzych 94 U18 DS --
Dysk (1.75) M
1 f 1 44.31 ORZECHOWSKI Kamil WKS ¦l±sk Wrocław 91 U20 DS II
2 f 1 37.17 DROZD Sebastian MKS Bolesłavia Bolesławiec 92 U20 DS IV
Dysk (2) M
1 f 1 42.35 PENKALA Damian KS AZS AWF Wrocław # 85 Sen DS II
2 f 1 32.62 WOJTU¦ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS IV
Młot (7.26) M
1 f 1 51.31 MAZURKIEWICZ Kordian AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 90 U23 OP II #
2 f 1 40.22 MUCHA Adam MKS Osa Zgorzelec 90 U23 DS III
3 f 1 36.21 SOBOTA Grzegorz MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS IV
4 f 1 35.03 SZUSZKIEWICZ Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec 94 U18 DS IV
Oszczep (700) M
1 f 1 49.61 WIECZOREK Sebastian MLKS Rakowice 94 U18 DS IV #
2 f 1 45.54 BLARASINI Krystian MLKS Rakowice 93 U18 DS IV
3 f 1 41.14 ŁAWNICZAK Mateusz MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V #
4 f 1 41.12 KA¬MIERCZAK Dawid MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V
5 f 1 38.00 CIĘCIEL Krzysztof MLKS Echo Twardogóra 95 U16 DS V
6 f 1 35.08 KU¦NIERZ Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 94 U18 DS -- #
Oszczep (800) M
1 f 1 51.36 NABOŻNY Jacek KS AZS AWF Wrocław # 89 U23 DS III
2 f 1 50.98 RAJCZYK Paweł MKS Osa Zgorzelec 93 U18 DS III
3 f 1 49.62 HŁADYSZEWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 91 U20 DS III
4 f 1 48.03 WASILEWSKI Mateusz MKS Osa Zgorzelec 90 U23 DS III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.0578269958496 sekund