Grudziądz 18.01.2003
60 m K
1 7.59 SZNAJDER Irena SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 77 Sen KP --
1 8.01 CZAJA Agnieszka KUKS Remus Kościerzyna # 86 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech
2 7.98 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U16 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2020 MM
2 8.03 GROMKIEWICZ Wioletta MKS Truso Elbląg # 88 U16 WN --
3 8.09 BURNICKA Monika MKS Sambor Tczew # 87 U18 PM --
3 8.29 WOJENKO Agata GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP --
4 8.14 IWAŃSKA Anna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U16 KP --
200 m K
1 27.07 ROSJAN Karolina KS AZS AWF Poznań # 84 U20 WP III
300 m K
1 44.73 MONDRY Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U16 PM III
600 m K
1 1:51.38 STĘPIEŃ Marta LKS Prime Food Brda Przechlewo # 90 U14 PM --
2 1:55.14 GWIŻDŻ Sylwia LKS Prime Food Brda Przechlewo # 92 U12 PM --
1000 m K
2 3:11.51 ŻUREK Monika KS Wda Świecie # 87 U18 KP --
60 m pł K Mł K
1 9.44 JAKIMOWICZ Urszula SKLA Sopot # 88 U16 PM -- #
1 10.33 JAŻDŻEWSKA Izabela MLKS Baszta Bytów # 89 U16 PM --
2 10.40 KIEDROWSKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U16 PM -- B.D. BEZ
60 m pł K J Mł K
1 9.05 BURNICKA Monika MKS Sambor Tczew # 87 U18 PM --
2 9.30 ŻOCHOWSKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk # 87 U18 PM -- B.D. BEZ
3 9.60 ROCZNIAK Anna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U18 KP --
60 m pł K K
1 9.49 MUSIAŁ Aneta KL Gdynia 85 U20 PM --
3 9.86 JAWIEŃ Dagmara KL Gdynia 85 U20 PM --
Wzwyż K
1 1.65 ŻELECHOWSKA Aleksandra KL Gdynia 86 U18 PM II
2 1.65 ŚNIADAŁA Aleksandra MKS Truso Elbląg # 86 U18 WN II
3 1.60 DEJEWSKA Tatiana GKS Olimpia Grudziądz # 84 U20 KP III
4 1.60 GÓRSKA Iwona AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U16 PM III #
5 1.55 MUSIAŁ Aneta KL Gdynia 85 U20 PM III
6 1.50 KAPŁANEK Agata KS Wda Świecie # 86 U18 KP IV
7 1.50 STUDZIŃSKA Anna GKS Olimpia Grudziądz # 89 U16 KP IV
8 1.50 DASIEWICZ Natalia GKS Olimpia Grudziądz # 88 U16 KP IV
Tyczka K
1 2.60 MROZIŃSKA Monika SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP IV
2 2.50 MICHALSKA Joanna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP IV #
W dal K
1 5.71 CUBAŁA Aneta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 85 U20 KP II
2 5.45 MISZCZAK Dominika PLKS Gwda Piła # 85 U20 WP II
3 5.18 KUBA Anna RKS Rumia 87 U18 PM III
4 5.04 MOSA Karolina SKLA Sopot 87 U18 PM IV
5 4.94 FOSTIAK Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U16 PM IV
Trójskok K
1 11.99 PROCELEWSKA Agnieszka LKS Vectra Włocławek # 82 U23 KP II
2 11.76 BACHMATIUK Magdalena PLKS Gwda Piła # 86 U18 WP II #
3 11.11 LEWANDOWSKA Ewelina MKS Zryw Toruń # 84 U20 KP III
4 10.78 MŁODZIANKIEWICZ Kamila MKS Zryw Toruń # 85 U20 KP III
5 10.55 UMECKA Anna KL Gdynia 86 U18 PM IV
6 10.47 BYZDRA Michalina BKS Bydgoszcz 85 U20 KP IV
7 10.43 CHYŁA Izabela LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 86 U18 PM IV B.D.
8 10.43 CHYŁA Izabela LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 86 U18 PM IV B.D.
9 10.12 KOTOWICZ Karolina GKS Olimpia Grudziądz # 84 U20 KP --
10 10.03 DĄBROWSKA Karolina GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP --
Kula (4) K
1 9.68 SOTKIEWICZ Agnieszka MLKS Krajna Sępólno # 87 U18 KP IV B.D.
60 m M
1 6.93 GAJ Adam OŚ AZS Poznań # 83 U23 WP --
2 6.95 GLIŃSKI Marcin MKL Toruń # 85 U20 KP --
2 7.18 KOCHAŃSKI Rafał SKLA Sopot # 86 U18 PM --
3 7.10 GRZEGORCZYK Karol PLKS Gwda Piła # 84 U20 WP --
3 7.21 DRAPAŁA Radosław OŚ AZS Poznań # 86 U18 WP --
200 m M
2 24.34 KOZŁOWSKI Łukasz GKS Olimpia Grudziądz # 87 U18 KP IV
300 m M
1 a 39.37 HERMAN Przemysław AZS-AWFiS Gdańsk # 85 U20 PM -- B.D.
2 39.49 STACHOWIAK Łukasz AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U16 PM IV
600 m M
1 1:25.55 ŁĘGOWSKI Rafał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U20 KP -- B.D. BEZ
3 1:27.01 ANGIELCZYK Daniel KS AZS AWF Poznań # 84 U20 WP --
5 1:27.50 LIDMANN Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U18 KP --
1000 m M
1 2:35.16 ULICZNY Karol KS Gwardia Piła # 84 U20 WP --
1 2:36.05 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek # 86 U18 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej # Z/0868/11 2020 MM
1 2:37.59 BRESZKA Michał UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork # 84 U20 PM -- POBŁOCKI Piotr # Z/0673/11 2020 1
1 2:44.74 ZŁOTEK Dariusz ULKS Talex Borzytuchom # 87 U18 PM --
2 2:37.68 ANTROPIK Roman SKLA Słupsk 85 U20 PM --
2 2:38.09 HEBEL Łukasz LKS Zantyr Sztum # 86 U18 PM --
2 2:43.36 PAPINIGUS Artur WKS Flota Gdynia # 86 U18 PM --
4 2:54.78 CHILIŃSKI Ireneusz GKS Olimpia Grudziądz # 88 U16 KP V
2000 m M
1 5:34.44 JANIAK Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 84 U20 KP --
2 5:39.51 ZBLEWSKI Tadeusz LKB im. Braci Petk Lębork # 84 U20 PM -- B.D. # Z/0523/12 2020
3 5:42.70 DORSZYŃSKI Grzegorz ULKS Talex Borzytuchom # 83 U23 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0521/12 2012 BEZ
4 6:15.77 SZABELSKI Łukasz SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 86 U18 KP --
60 m pł M (99.1) M
1 8.95 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U18 LD --
2 9.17 BORZESZKOWSKI Tomasz KL Lechia Gdańsk # 86 U18 PM --
4 9.31 PODSĘKOWSKI Maciej AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U18 PM --
5 9.33 TOCZEK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 86 U18 DS --
60 m pł M M
1 8.69 GRUDKA Michał AZS-AWFiS Gdańsk # 85 U20 PM --
2 8.80 KOBUS Mariusz AZS-AWFiS Gdańsk # 85 U20 PM --
3 8.95 JÓŹWIAK Bartosz GKS Olimpia Grudziądz # 85 U20 KP --
4 9.03 BUJAK Ireneusz GKS Olimpia Grudziądz # 84 U20 KP --
4 9.60 BUJAK Ireneusz GKS Olimpia Grudziądz # 84 U20 KP --
Wzwyż M
1 2.10 KLINKOSZ Marcin SKLA Słupsk 80 Sen PM I
2 2.05 KUŁAKOWSKI Paweł KS Wda Świecie # 85 U20 KP II
3 2.05 ŻURAWSKI Sebastian SKLA Sopot 80 Sen PM II
4 2.00 ZIELIŃSKI Dawid MKS Sambor Tczew # 85 U20 PM II
5 1.95 MALIJEWSKI Maciej MKS Truso Elbląg # 85 U20 WN II
6 1.90 TABIENKO Bartłomiej KS Gwardia Piła # 85 U20 WP III
8 1.80 WITEK Radosław KS Wda Świecie # 88 U16 KP IV
Tyczka M
1 4.80 CZERWIŃSKI Przemysław OSOT Szczecin # 83 U23 ZP I KALINICZENKO Wiaczesław # Z/3784/11 2017 M
2 4.70 CZERNIAK Przemysław SL Olimpia Poznań # 84 U20 WP I DZIAMSKI Krzysztof Z/1609/20 2020
3 4.60 SZYMAŃSKI Damian ZLKL Zielona Góra # 84 U20 LB I
4 4.20 MASŁOWSKI Piotr SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U20 KP II
5 4.20 MICHALSKI Łukasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U16 KP II #
6 3.40 HERMAN Marek SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 87 U18 KP IV
7 3.10 CZAPIEWSKI Szymon SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP V #
8 3.00 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U18 LD --
10 2.20 GRZEGORCZYK Patryk SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 91 U14 KP --
11 2.05 WIEŻEL Radosław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 89 U16 KP --
W dal M
1 7.06 RĘDZIO Łukasz KL Lechia Gdańsk # 85 U20 PM II
2 6.93 ZIELIŃSKI Adam LKS Vectra Włocławek # 85 U20 KP II
3 6.72 HAŁAS Marcin GKS Olimpia Grudziądz # 80 Sen KP III
4 6.70 PIĄTEK Norbert PLKS Gwda Piła # 86 U18 WP III
5 6.52 GRABAN Sebastian LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz # 85 U20 PM III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech
6 6.27 KOWALCZYK Jarosław AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U18 PM IV
7 6.01 SŁUPKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 87 U18 PM IV
10 5.66 APANOWICZ Mateusz GKS Olimpia Grudziądz # 88 U16 KP V
11 5.64 KOROTKIEWICZ Adrian MKS Truso Elbląg # 89 U16 WN V
Trójskok M
1 14.54 ROMANOWSKI Paweł BKS Bydgoszcz 82 U23 KP II
2 13.82 ŁOJKO Piotr MKS Zryw Toruń # 84 U20 KP III
3 13.56 BELOWSKI Bartosz GKS Olimpia Grudziądz # 84 U20 KP III
4 12.91 BORZESZKOWSKI Tomasz KL Lechia Gdańsk # 86 U18 PM IV
5 12.64 NALEŻYTY Piotr BKS Bydgoszcz 86 U18 KP IV
6 12.30 APANOWICZ Mateusz GKS Olimpia Grudziądz # 88 U16 KP V
Kula (5) M
1 13.91 LIBERACKI Łukasz BKS Bydgoszcz 86 U18 KP III
3 12.90 OWCZAREK Henryk GKS Olimpia Grudziądz # 86 U18 KP IV
Kula (6) M
1 15.76 PANKAU Grzegorz MLKS Krajna Sępólno # 84 U20 KP II
2 15.70 WYSOCKI Wojciech AZS-AWF Warszawa # 85 U20 MZ II
3 14.33 RADZIO Radosław MLKS Krajna Sępólno # 85 U20 KP II KRAKOWIAK Dariusz

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4497621059418 sekund