Kozienice 29.05.2010
Olimpijskie Nadzieje Mazowsza
600 m K
1 s 1 1:50.15 PŁATOS Ewelina RLTL ZTE Radom # 95 U16 MZ -- B.D. # BEZ
2 s 1 1:50.88 KISIELEWSKA Natalia UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ -- WARDASZKA Andrzej # Z/0425/12 2012 BEZ
3 s 1 1:51.70 RELIGA Justyna RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ --
3 s 1 1:54.13 FREJTAK Angelika UKS Technik Radom # 95 U16 MZ -- #
5 s 1 1:58.61 DĘBIŃSKA Magdalena UOLKA Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ -- WARDASZKA Andrzej B.D. B.D. Z/4932/11 2012 BEZ
6 s 1 2:00.84 PETRYKOWSKA Joanna MKS Pułtusk 96 U16 MZ --
7 s 1 2:01.80 KUCZYŃSKA Klaudia UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ -- B.D.
8 s 1 2:10.18 KRZYŻANOWSKA Marlena UKS Michałów Radom 95 U16 MZ --
1000 m K
1 s 1 3:13.48 MROZOWSKA Patrycja AZS UMCS Lublin 95 U16 LU IV
2 s 1 3:14.83 ¦WIˇTKOWSKA Sylwia ULKS Jedlińsk 94 U18 MZ -- #
3 s 1 3:16.12 WARDASZKA Angelika UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ IV WARDASZKA Andrzej WARDASZKA Andrzej # , Z/0421/12 , 2012 BEZ
4 s 1 3:17.39 KARDAS Ilona UKS Olimp Kozienice 94 U18 MZ -- MISZTAL Janusz B.D. # Z/3957/11 2016 BEZ LDK!
5 s 1 3:41.67 ¦LIWKOWSKA Magdalena UKS Olimp Kozienice 96 U16 MZ -- #
6 s 1 3:44.97 STARZYK Marzena UKS Olimp Kozienice 96 U16 MZ -- # LDK!
4x100 m K
1 s 1 54.59 SZCZUTOWSKA Anna
NISZTOR Kinga
NISKA Iwona
BITNER Aleksandra
MLKL Płock 95
96
96
96
U16 MAZ --
NISZTOR Mirosław B.D.

Z/0322/12
2019
3
2 s 1 56.08 SAWICKA Patrycja
HYSKA Jowita
JAŻDŻYK Róża
TARADEJNA Monika
UKS Vis Skierniewice 95
95
95
95
U16 LDZ --


3 s 1 56.86 MOLENDA Kinga
STARZYŃSKA Milena
PŁATOS Ewelina
KWIECIEŃ Ola
UKS Michałów Radom 96
95
95
95
U16 MAZ --

B.D.
BEZ
4 s 1 58.59 WARDASZKA Angelika
KUCZYŃSKA Klaudia
PAZIK Kinga
KOWALCZYK Katarzyna
UOLKA Ostrów Mazowiecka 95
95
97
94
U18 MAZ -- WARDASZKA Andrzej WARDASZKA Andrzej
B.D.
WARDASZKA Andrzej
B.D.
, Z/0421/12
, 2012
BEZ

4
4
5 s 1 58.62 LETNIOWSKA Agnieszka
PRUSINOWSKA Klaudia
ŁACH Anna
NOŻYKOWSKA Aneta
MKS Pułtusk 96
96
96
96
U16 MAZ --


6 s 1 60.99 RÓŻYCKA Martyna
CHMURZYŃSKA Magdalena
WO¬NIAK Izabela
KARASEK Klaudia
RLTL ZTE Radom 93
92
92
96
U20 MAZ --


7 s 1 75.07 SKŁODOWSKA Sylwia
KISIELEWSKA Natalia
BUBROWIECKA Karolina
PYCH Karolina
UOLKA Ostrów Mazowiecka 94
95
95
95
U18 MAZ --
WARDASZKA Andrzej

WARDASZKA Andrzej
Z/0425/12
2012
BEZ

Wzwyż K
1 f 1 1.70 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2019 1
2 f 1 1.45 KĘDZIOR Anna UKS Vis Skierniewice 96 U16 LD IV #
3 f 1 1.40 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ V NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
4 f 1 1.35 NOŻYKOWSKA Aneta MKS Pułtusk 96 U16 MZ --
5 f 1 1.25 JAWORSKA Ewelina MKS Pułtusk 95 U16 MZ --
W dal K
  f 1 3.72 PIRA Karolina UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +0.6 --
1 f 1 5.05 PALUCH Agnieszka ULKS Jedlińsk 94 U18 MZ +1.7 IV #
2 f 1 4.90 KORDUS Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa # 96 U16 MZ +1.9 IV #
3 f 1 4.56 MOLENDA Kinga UKS Michałów Radom 96 U16 MZ +1.6 V
4 f 1 4.50 KOŁODZIEJCZYK Magdalena UMKS Junior Pionki 95 U16 MZ +1.9 V SZCZECHOWSKI Jacek # BEZ
5 f 1 4.43 KOWARA Kinga UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +1.1 -- #
6 f 1 4.07 CABAN Agata UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +1.9 --
7 f 1 4.07 HYSKA Jowita UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +1.8 --
8 f 1 4.04 STARZYŃSKA Milena UKS Michałów Radom 95 U16 MZ +1.7 --
9 f 1 3.80 PIRA Karolina UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +2.3 --
Kula (3) K
1 f 1 11.41 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 95 U16 MZ III #
2 f 1 10.06 KOŁODZIEJSKA Andżelika MLKL Płock 95 U16 MZ IV
3 f 1 9.82 SIERZAN Daria MKS Pułtusk 95 U16 MZ IV
4 f 1 9.68 SAWICKA Blanka UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD V #
5 f 1 9.58 KWIECIEŃ Ola UKS Michałów Radom 95 U16 MZ V
6 f 1 9.33 SIERZAN Natalia MKS Pułtusk 96 U16 MZ V
7 f 1 8.96 KARASIEWICZ Monika MUKS Płock 95 U16 MZ V
8 f 1 8.90 CZUBAK Klaudia RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ V
9 f 1 8.41 BARTKIEWICZ Magdalena RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ --
10 f 1 8.34 KOŁODZIEJCZYK Magdalena UMKS Junior Pionki 95 U16 MZ -- SZCZECHOWSKI Jacek # BEZ
11 f 1 8.11 GAJDA Paulina UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD --
12 f 1 8.01 SIKORSKA Olga RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ --
13 f 1 7.90 GAJDA Magdalena UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD --
14 f 1 7.12 WARMIJAK Martyna UKS Starówka Radom 96 U16 MZ --
15 f 1 6.82 WRONKA Marlena RKS ŁódĽ # 96 U16 LD -- B.D. # BEZ
Dysk (0.75) K
1 f 1 35.71 SIERZAN Daria MKS Pułtusk 95 U16 MZ III
2 f 1 31.38 CZUBKOWSKA Natalia MKS Pułtusk 95 U16 MZ IV
3 f 1 29.96 BARTKIEWICZ Magdalena RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ IV
4 f 1 28.40 SIERZAN Natalia MKS Pułtusk 96 U16 MZ IV
5 f 1 26.55 WARCHOŁ Paulina RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ V
6 f 1 22.29 JAWORSKA Ewelina MKS Pułtusk 95 U16 MZ --
7 f 1 21.82 SZCZUTOWSKA Anna MLKL Płock 95 U16 MZ -- #
Dysk (1) K
1 f 1 34.72 MALINOWSKA Beata AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ III #
Oszczep (600) K
1 f 1 32.16 KARASIEWICZ Monika MUKS Płock 95 U16 MZ IV
1 f 1 32.69 RÓŻYCKA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ IV
2 f 1 23.66 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U16 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. # Z/0322/12 2019 3
2 f 1 31.26 MALINOWSKA Beata AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ IV #
3 f 1 21.53 CZUBKOWSKA Natalia MKS Pułtusk 95 U16 MZ --
4 f 1 20.93 SKŁODOWSKA Sylwia UOLKA Ostrów Mazowiecka 94 U18 MZ --
5 f 1 18.62 WARCHOŁ Paulina RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ --
600 m M
1 s 1 1:32.83 ŻAK Mariusz RLTL ZTE Radom # 95 U16 MZ IV #
2 s 1 1:34.91 KRZOSEK Damian RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ IV
3 s 1 1:39.29 CYNGOT Jacek UKS Olimp Kozienice 96 U16 MZ V MISZTAL Janusz B.D. # Z/0907/12 2019 2 LDK!
4 s 1 1:40.81 MAGNOWSKI Maciej RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ --
5 s 1 1:57.72 JANKOWSKI Mikołaj UOLKA Ostrów Mazowiecka 96 U16 MZ -- WARDASZKA Andrzej #
1 s 2 1:34.55 BŁASZCZAK Rafał MLKL Płock 95 U16 MZ IV
2 s 2 1:34.67 WASITA Mateusz MLKS D±b Kozienice 94 U18 MZ --
3 s 2 1:41.30 DĘBSKI Piotr RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ --
4 s 2 1:43.55 PYSZCZAK Mateusz UKS Technik Radom 94 U18 MZ -- #
5 s 2 1:49.39 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U14 MZ -- TRZOS Leszek Z/0695/14 2019 2
1000 m M
1 s 1 2:45.05 GALBARCZYK Daniel RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ -- #
2 s 1 2:50.16 NERLO Adam UKS Adamów 95 U16 MZ V
3 s 1 2:51.49 SZUBIŃSKI Norbert RLMKS Orlęta Radom 94 U18 MZ --
4 s 1 2:52.70 MARKOWSKI Mateusz UKS Technik Radom 92 U20 MZ --
5 s 1 2:54.68 TOKARSKI Grzegorz UKS Technik Radom 96 U16 MZ V #
6 s 1 2:56.94 MORAWSKI Sebastian UKS Olimp Kozienice 94 U18 MZ -- # LDK!
7 s 1 3:04.08 JASKULSKI Marcin UKS Technik Radom 96 U16 MZ --
8 s 1 3:08.30 SZYMAŃSKI Robert MKS Pułtusk 95 U16 MZ --
9 s 1 3:13.28 KOWALCZYK Mateusz UOLKA Ostrów Mazowiecka 97 U14 MZ -- WARDASZKA Andrzej WARDASZKA Andrzej Z/1703/13 2013 BEZ
10 s 1 3:42.45 JEMIELITA Kamil UOLKA Ostrów Mazowiecka 97 U14 MZ --
4x100 m M
1 s 1 49.49 SKIERKOWSKI Hubert
GRZELA Mateusz
SIEŃKOWSKI Daniel
PIKORA Emil
MKS Pułtusk 95
96
96
96
U16 MAZ --


2 s 1 51.64 KOWALCZYK Mateusz
JANKOWSKI Mikołaj
ORZECH Szymon
GRABOWSKI Adam
UOLKA Ostrów Mazowiecka 97
96
95
95
U16 MAZ -- WARDASZKA Andrzej WARDASZKA Andrzej
WARDASZKA Andrzej
WARDASZKA Andrzej
Z/1703/13
2013
BEZ


3 s 1 52.64 KRAWCZYK Adrian
KWIATKOWSKI Sebastian
PARJASZEWSKI Damian
SUMIŃSKI Michał
UKS Vis Skierniewice 95
95
95
95
U16 LDZ --


Wzwyż M
1 f 1 1.65 ŻURAWIŃSKI Michał MKS Pułtusk 95 U16 MZ V
2 f 1 1.60 GRADEK Adrian UKS Adamów 95 U16 MZ --
3 f 1 1.60 ZIELIŃSKI Karol UKS Technik Radom 91 U20 MZ --
W dal M
  f 1 5.65 ZIELIŃSKI Karol UKS Technik Radom 91 U20 MZ +1.8 --
1 f 1 6.07 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ +0.6 IV ZGRZEBNICKI Ireneusz # Z/4681/11 2019 1
2 f 1 5.75 PIKORA Emil MKS Pułtusk 96 U16 MZ +1.1 V #
3 f 1 5.71 MAJKUSIAK Mateusz RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ +1.8 --
4 f 1 5.67 ZIELIŃSKI Karol UKS Technik Radom 91 U20 MZ +2.1 --
5 f 1 5.47 KUCHARCZYK Karol UKS Technik Radom # 94 U18 MZ +0.3 --
6 f 1 5.39 ¦MIAŁEK Mateusz UKS Technik Radom 94 U18 MZ +1.4 -- #
7 f 1 5.24 PARJASZEWSKI Damian UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD +1.3 -- #
8 f 1 5.13 SIEŃKOWSKI Daniel MKS Pułtusk 96 U16 MZ +0.2 -- #
9 f 1 5.07 ZACHARSKI Damian MKS Pułtusk 96 U16 MZ +1.9 --
10 f 1 4.68 SŁOMCZYŃSKI Grzegorz RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ +1.9 -- #
11 f 1 4.62 OLENDER Adrian UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ +1.1 -- WARDASZKA Andrzej #
Kula (5) M
1 f 1 12.83 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ IV #
1 f 1 14.26 MUNIK Dominik RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ III
2 f 1 11.15 SPOSÓB Adrian RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ --
2 f 1 11.20 BORKOWSKI Robert MKS Pułtusk 95 U16 MZ V
3 f 1 11.05 WOŁOWIK Mateusz RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ V #
4 f 1 10.85 PAWELCZYK Krystian MKS Pułtusk 95 U16 MZ V KRYSIAK Sławomir Z/1421/11 2019 1
5 f 1 10.46 BUDZIŃSKI Adam RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ --
6 f 1 9.54 MICHALIK Karol UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ --
7 f 1 8.94 KAMIŃSKI Rafał UKS Vis Skierniewice 95 U16 LD -- #
8 f 1 8.93 DZIUBIŃSKI Oskar UKS Michałów Radom 95 U16 MZ --
9 f 1 7.64 ŻUREK Filip UKS Michałów Radom 95 U16 MZ --
10 f 1 5.38 BˇK Bartłomiej UKS Michałów Radom 96 U16 MZ --
Kula (6) M
1 f 1 17.45 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ I
2 f 1 14.61 TRACZEWSKI Bartłomiej UMKS Junior Pionki 91 U20 MZ II #
Dysk (1) M
1 f 1 52.84 PAWELCZYK Krystian MKS Pułtusk 95 U16 MZ II KRYSIAK Sławomir Z/1421/11 2019 1
2 f 1 48.37 KOWALEWSKI Przemysław MKS Pułtusk 95 U16 MZ II
3 f 1 36.15 CISKOWSKI Przemysław MKS Pułtusk 95 U16 MZ IV
4 f 1 28.73 JAWORSKI Artur MKS Pułtusk 95 U16 MZ --
5 f 1 26.83 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ -- #
6 f 1 23.53 BARAN Dominik UKS Adamów 95 U16 MZ --
Dysk (1.75) M
1 f 1 43.24 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 92 U20 MZ III
2 f 1 33.39 TRACZEWSKI Bartłomiej UMKS Junior Pionki 91 U20 MZ IV #
3 f 1 27.22 MUNIK Dominik RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ --
Oszczep (600) M
1 f 1 44.12 WOŁOWIK Mateusz RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ IV #
2 f 1 41.90 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa # 96 U16 MZ V B.D. KRUKOWSKI Michał B.D. # , Z/0444/12 , 2019 M
3 f 1 39.01 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 95 U16 MZ V #
4 f 1 36.12 JAWORSKI Artur MKS Pułtusk 95 U16 MZ --
5 f 1 36.00 FALIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ --
6 f 1 34.60 WOSZTYL Rafał RLTL ZTE Radom 96 U16 MZ -- #
7 f 1 31.50 OLENDER Adrian UOLKA Ostrów Mazowiecka 95 U16 MZ -- WARDASZKA Andrzej #
8 f 1 30.40 BARAN Dominik UKS Adamów 95 U16 MZ --
Oszczep (700) M
1 f 1 36.18 MUNIK Dominik RLTL ZTE Radom 93 U18 MZ --
2 f 1 33.05 SPOSÓB Adrian RLTL ZTE Radom 94 U18 MZ --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.963968038559 sekund