Grudziądz 20.01.2007
60 m K
1 A 7.64 JESCHKE Marta SKLA Sopot 86 U23 PM -- #
1 B 7.93 LEWICKA Lucyna LIUKS Kruszwica 90 U18 KP --
2 A 7.66 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U20 PM --
1 e 1 8.34 PIEKARSKA Monika KS Jeziorak Iława # 92 U16 WN --
1 e 3 8.31 KRZEMIŃSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U16 KP --
2 e 3 8.43 SZYLAKOWSKA Justyna ZLKL Zielona Góra # 92 U16 LB --
1 e 7 7.67 KLAWITER Paulina SKLA Sopot # 89 U20 PM --
2 e 7 7.99 URBANIAK Natalia SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP -- B.D. 3
1 e 8 7.67 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 U20 KP -- LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2020 MM
2 e 8 7.72 JESCHKE Marta SKLA Sopot 86 U23 PM -- #
1 e 9 7.87 LIGARSKA Dominika AZS-AWF Warszawa # 85 U23 MZ --
2 e 9 7.95 GRONAU Karolina MKS Start Lublin # 84 Sen LU -- MODELSKI Michał B.D. # Z/4166/11 2013 3
200 m K
1 s 1 26.84 BURMISTRZAK Magdalena LKS Vectra Włocławek # 88 U20 KP III B.D. BEZ
2 s 1 26.95 KOPYCKA Monika KS Podlasie Białystok # 89 U20 PD III #
4 s 1 29.27 STASIAK Daria BKS Bydgoszcz 92 U16 KP V
3 s 2 27.98 KOWALKOWSKA Katarzyna KS Jeziorak Iława # 91 U18 WN IV
4 s 2 28.83 KRZEMIŃSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U16 KP V
3 s 3 29.25 KUBACZYK Kamila MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 92 U16 PM V
300 m K
1 s 1 42.51 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U20 KP -- BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2020 MM
2 s 1 43.51 LABUDDA Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 90 U18 PM -- B.D. # BEZ
3 s 1 45.68 PIEKARSKA Monika KS Jeziorak Iława # 92 U16 WN IV
6 s 1 47.54 BRZEZIŃSKA Natalia SKLA Sopot 92 U16 PM V
3 s 2 46.35 GOWIŃSKA Karolina SKLA Sopot 92 U16 PM IV
4 s 2 46.81 SZYLAKOWSKA Justyna ZLKL Zielona Góra # 92 U16 LB V
2 s 3 47.47 WOJCIECHOWSKA Justyna LUKS Pomorzanin Serock # 92 U16 KP V
600 m K
1 s 1 1:42.50 DEJK Monika SKLA Sopot # 89 U20 PM --
2 s 1 1:44.74 KAHS Natalia KS Wejher Wejherowo # 92 U16 PM IV
2 s 3 1:49.08 PERLIK Ewelina LKS Prime Food Brda Przechlewo # 94 U14 PM V
1000 m K
1 s 1 2:55.59 CICHOCKA Angelika SKLA Sopot # 88 U20 PM -- LEWANDOWSKI Tomasz # Z/4203/11 2020 MM
2 s 1 3:10.20 KLINIEWSKA Paulina KUKS Remus Kościerzyna # 92 U16 PM III B.D. # BEZ
3 s 1 3:12.00 GWIŻDŻ Sylwia LKS Prime Food Brda Przechlewo # 92 U16 PM III
4 s 1 3:12.20 STĘPIEŃ Marta LKS Prime Food Brda Przechlewo # 90 U18 PM --
5 s 1 3:17.58 POTOWSKA Sandra LKS Zantyr Sztum # 92 U16 PM IV
1 s 2 3:04.53 UZAR Katarzyna SKLA Słupsk # 88 U20 PM --
60 m pł K Mł K
1 9.58 DRZYCIMSKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 92 U16 PM -- B.D. B.D. # BEZ
60 m pł K J Mł K
1 9.17 ZIÓŁKOWSKA Weronika GKS Olimpia Grudziądz # 91 U18 KP -- #
2 9.37 SZABLEWSKA Anna UKB Szubin 91 U18 KP --
3 9.41 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum # 91 U18 PM -- SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M
4 9.48 POSZYTEK Paulina AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM -- #
60 m pł K K
1 8.82 LIGARSKA Dominika AZS-AWF Warszawa # 85 U23 MZ --
2 8.85 GRONAU Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM --
3 9.11 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM -- #
3 9.23 STEFAN Justyna SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U20 KP --
4 9.26 ŻOCHOWSKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM -- B.D. BEZ
5 9.30 MURAWSKA Sabina GKS Olimpia Grudziądz # 87 U23 KP --
6 9.43 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM -- #
7 9.46 MUELLER Katarzyna AZS-AWFiS Gdańsk 88 U20 PM --
Wzwyż K
2 1.65 TYSZKO Anna UKS Cyprianka 88 U20 KP II MAŃKOWSKI Mariusz # 2
3 1.60 OSTANEK Aneta KS Jeziorak Iława # 91 U18 WN III
4 1.60 KALINOWSKA Anna MLKS Nadwiślanin Chełmno # 90 U18 KP III
5 1.60 GRZEGORZEWSKA Daria AZS-AWFiS Gdańsk 90 U18 PM III #
6 1.60 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM III #
7 1.55 BOROWSKA Agnieszka LKS Zantyr Sztum # 91 U18 PM III SZPALERSKI Adam # Z/0612/11 2015 M
8 1.55 KWAŚNIEWSKA Michalina ZLKL Zielona Góra # 91 U18 LB III B.D. # M
W dal K
1 5.74 BACHMATIUK Magdalena PLKS Gwda Piła # 86 U23 WP II #
2 5.55 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk 86 U23 PM II #
3 5.44 ŻOCHOWSKA Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM II B.D. BEZ
4 5.43 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 89 U20 KP II BAUMGART Iwona # Z/3124/11 2020 MM
5 5.41 MURAWSKA Sabina GKS Olimpia Grudziądz # 87 U23 KP II
6 5.27 MACHCIŃSKA Monika ULKS Tychowo # 91 U18 ZP III
7 5.19 KILIŃSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 88 U20 PM III #
13 4.82 KRZEMIŃSKA Aleksandra SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U16 KP IV
Trójskok K
1 11.02 ZAPALSKA Klaudia GKS Olimpia Grudziądz # 89 U20 KP III
2 10.93 JANKOWSKA Joanna BKS Bydgoszcz 89 U20 KP III #
60 m M
1 A 6.92 KLEINA Karol GKS Olimpia Grudziądz # 87 U23 KP --
3 B 7.24 PAŁUBICKI Łukasz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 91 U18 PM --
2 e 1 6.98 CHRZANOWSKI Jakub SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 88 U20 KP -- OLCZYK Stanisław B.D. #
1 e 5 7.25 BIENIEWSKI Piotr SKLA Sopot 90 U18 PM -- #
2 e 5 7.31 KURDELSKI Michał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 90 U18 KP -- B.D. # BEZ
2 e 8 7.40 JAWORSKI Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 92 U16 PM -- #
3 e 8 7.65 TWARDOWSKI Kamil SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U16 KP --
200 m M
2 s 2 24.96 KUROSZ Rafał LKS Zantyr Sztum # 90 U18 PM --
300 m M
1 s 1 38.53 DACKA Patryk PLKS Gwda Piła # 88 U20 WP -- #
3 s 5 42.90 MIOTKE Patryk SKLA Sopot 92 U16 PM --
600 m M
1 s 1 1:26.15 ZRADA Piotr LUKS Orneta # 84 Sen WN --
2 s 1 1:26.64 HOGE Jakub KS Wejher Wejherowo # 89 U20 PM --
2 s 3 1:34.20 CHMIELEWSKI Przemysław SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 92 U16 KP IV #
1000 m M
1 s 1 2:36.65 KĄKOL Mateusz UKS Olimpijczyk Skorzewo # 87 U23 PM -- #
2 s 1 2:41.94 KOWALSKI Marek GKS Żukowo # 91 U18 PM -- B.D. B.D. # Z/0988/11 2018 2
3 s 1 2:43.14 SZOK Filip MLKS Baszta Bytów # 91 U18 PM --
1 s 3 2:58.28 KASZEWSKI Zbigniew ULKS Talex Borzytuchom # 92 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław # Z/4213/11 2017 2
2000 m M
1 5:38.67 KUJAWSKI Łukasz GKS Żukowo # 88 U20 PM -- B.D. # Z/1513/11 2020 2
2 5:40.98 SZCZYPIOR Wojciech ULKS Talex Borzytuchom # 86 U23 PM --
3 5:44.83 ZBLEWSKI Tadeusz LKB im. Braci Petk Lębork # 84 Sen PM -- B.D. # Z/0523/12 2019
5 6:12.37 WNUK Damian UKS Olimpijczyk Skorzewo # 90 U18 PM --
60 m pł M J Mł M
1 8.46 KAŁA Tomasz GKS Olimpia Grudziądz # 90 U18 KP -- #
2 8.58 CELEP Paweł MKL Toruń # 90 U18 KP -- B.D. BEZ
3 8.61 JEZIORSKI Sławomir GKS Olimpia Grudziądz # 90 U18 KP --
60 m pł M (99.1) M
1 8.48 OSIŃSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM --
2 8.55 MISZEWSKI Radosław KL Lechia Gdańsk # 88 U20 PM --
Wzwyż M
7 = 1.80 GADALIŃSKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM IV
7 = 1.80 JEROMIN Michał AZS-AWFiS Gdańsk 89 U20 PM IV B.D. # BEZ
1 2.05 ŚLEBODA Piotr GKS Olimpia Grudziądz # 87 U23 KP II #
2 2.00 RZEPA Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 89 U20 KP II
3 2.00 WITEK Radosław KS Wda Świecie # 88 U20 KP II
4 1.95 DANIELL Michał AZS-AWFiS Gdańsk 87 U23 PM II #
5 1.85 DYGAS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U20 PM III #
6 1.85 MUSIŃSKI Łukasz KS Jeziorak Iława # 89 U20 WN III B.D.
9 1.80 SOKÓŁ Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno # 90 U18 KP IV
10 1.80 FRĄCZKOWSKI Bartosz KS Jeziorak Iława # 91 U18 WN IV #
11 1.75 GABRYEL Dorian RKS Skra Warszawa # 92 U16 MZ IV RADKIEWICZ Przemysław B.D. # Z/4662/11 2014 2
W dal M
1 6.99 PILARCZYK Krystian MUKS Olimpia Nowe Miasto # 86 U23 WN II
2 6.62 WRZESZCZ Oskar BKS Bydgoszcz 90 U18 KP III #
3 6.47 REJMUS Michał AZS-AWFiS Gdańsk # 91 U18 PM III B.D. # Z/2560/11 2017 1
5 6.24 WOJTAKOWSKI Dawid GKS Olimpia Grudziądz # 89 U20 KP IV
6 6.21 RZEPKA Miłosz GKS Olimpia Grudziądz # 86 U23 KP --
Trójskok M
1 15.15 MODELSKI Przemysław AZS-AWFiS Gdańsk 85 U23 PM I #
2 14.68 DELIMATA Wojciech MKL Toruń 90 U18 KP II B.D. # 1
3 14.56 TĘCZA Damian BKS Bydgoszcz 85 U23 KP II
4 14.12 MACHAJ Szymon GKS Olimpia Grudziądz # 88 U20 KP III #
5 13.30 MODRZEJEWSKI Wojciech GKS Olimpia Grudziądz # 88 U20 KP III
7 13.13 JANKOWSKI Marcin BKS Bydgoszcz # 91 U18 KP IV
8 12.93 WOJTAKOWSKI Dawid GKS Olimpia Grudziądz # 89 U20 KP IV
9 12.78 PRUSKI Łukasz BKS Bydgoszcz 89 U20 KP IV
10 12.68 DAROSZEWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 91 U18 KP IV KAŹMIERCZAK Daniel # Z/3122/11 2020 1
11 12.55 BAUMGART Paweł BKS Bydgoszcz 90 U18 KP -- #
12 12.30 DAWIDOWICZ Krzysztof GKS Olimpia Grudziądz # 88 U20 KP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.7966320514679 sekund