Rzeszów 30.05.2010
Mistrz.Dzieci starszych. Liga młodzików. Mit. Kwalifikacyjny (brak fotofiniszu)
60 m K
1 s 1 8.69 WOJDYŁO Natalia niest. Rzeszów # 97 U14 PK 0.0 --
2 s 1 8.70 WARCHAŁOWSKA Karolina KS Komunalni Sanok 97 U14 PK 0.0 --
3 s 1 8.72 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U14 KP 0.0 -- B.D. B.D. Z/0799/13 2019 2
4 s 1 8.73 BŁAŻKOWSKA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK 0.0 --
5 s 1 8.99 OLECHOWSKA Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U14 PK 0.0 --
6 s 1 9.01 BYKOWSKA Natalia KS Komunalni Sanok 97 U14 PK 0.0 --
7 s 1 9.34 ŁYSIAK Weronika LKS Stal Mielec 98 U14 PK 0.0 --
1 s 2 8.83 BARTMAN Alicja MKL Sparta Stalowa Wola 98 U14 PK 0.0 --
2 s 2 8.96 BARAN Dominika CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK 0.0 --
3 s 2 9.10 WÓJTOWICZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 98 U14 PK 0.0 --
4 s 2 9.23 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U14 MA 0.0 -- GIZA Andrzej B.D. # Z/1061/13 2019 1
5 s 2 9.94 PRUCNAL Andżelika CWKS Resovia Rzeszów 98 U14 PK 0.0 --
6 s 2 10.04 SZEWCZYK Aleksandra LUKS Burza Rogi 99 U12 PK 0.0 -- SZEWCZYK Sławomir B.D. #
7 s 2 10.05 ŁYDA Anna KKS Victoria Stalowa Wola 98 U14 PK 0.0 --
8 s 2 10.80 ZIÓŁKOWSKA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 98 U14 PK 0.0 -- #
100 m K
1 s 1 13.32 MAZUR Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK -3.0 IV
2 s 1 13.55 FORNAL Ewa UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK -3.0 IV SOBCZYK Tomasz Z/0576/11 2019
3 s 1 13.92 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 96 U16 SL -3.0 V B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1404/12 , 2019
4 s 1 13.93 KULPA Karlota LKS Stal Mielec 96 U16 PK -3.0 V #
5 s 1 14.34 NIEDZIAŁEK Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK -3.0 V #
6 s 1 14.40 CHMIELOWSKA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK -3.0 V
1 s 2 13.34 WIŚNIOWSKA Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK -0.1 IV
2 s 2 13.41 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA -0.1 IV BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
3 s 2 13.66 DZIAŁO Sabina LKS Stal Mielec 96 U16 PK -0.1 IV #
4 s 2 13.77 GOŁĄBEK Anna MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK -0.1 IV #
5 s 2 14.04 BŁAŻKOWSKA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK -0.1 V
6 s 2 15.22 JĘDRZEJCZYK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK -0.1 --
1 s 3 14.64 CHMURA Justyna LKS Stal Mielec 96 U16 PK -0.6 -- #
2 s 3 14.65 GALAS Ewelina UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA -0.6 --
3 s 3 14.78 HAMERA Magdalena MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK -0.6 --
4 s 3 16.03 JEŻ Klaudia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK -0.6 --
1 s 4 13.07 BARAN Małgorzata CWKS Resovia Rzeszów 91 U20 PK -1.5 III
2 s 4 13.14 DYDO Paulina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 94 U18 PK -1.5 III
3 s 4 13.33 BARTMAN Agata MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -1.5 IV #
4 s 4 13.39 KILIAN Justyna LKS Stal Mielec 93 U18 PK -1.5 IV #
5 s 4 13.53 CUBER Agnieszka KS Cracovia 1906 Kraków # 94 U18 MA -1.5 IV B.D. B.D. #
6 s 4 13.84 DĄBAL Monika MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -1.5 -- #
7 s 4 13.88 PASTERNAK Anna CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK -1.5 --
200 m K
1 s 1 26.34 ŚLIŻ Alina CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK -0.4 III
2 s 1 27.91 BARTMAN Agata MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -0.4 IV #
3 s 1 28.59 MAZIARZ Beata LKS Stal Mielec 94 U18 PK -0.4 --
4 s 1 28.61 TOMCZYK Agnieszka LKS Stal Mielec 94 U18 PK -0.4 -- #
5 s 1 28.78 MAZAN Żaneta CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK -0.4 -- B.D. 3
6 s 1 30.10 BOREK Patrycja KKB MOSiR Krosno # 94 U18 PK -0.4 -- B.D. BEZ
1 s 2 28.08 CUBER Agnieszka KS Cracovia 1906 Kraków # 94 U18 MA -0.7 IV B.D. B.D. #
2 s 2 28.37 DĄBAL Monika MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -0.7 IV #
3 s 2 28.76 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U16 MA -0.7 V BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
4 s 2 28.85 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 96 U16 SL -0.7 V B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1404/12 , 2019
5 s 2 29.07 KUZIORA Sylwia KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK -0.7 -- KLESZOWSKI Leszek BEZ
6 s 2 30.26 GOLEC Joanna MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK -0.7 --
300 m K
1 s 1 44.83 JACHER Małgorzata LKS Stal Mielec 97 U14 PK III KULIG Marzena # Z/0835/13 2019 BEZ
2 s 1 45.73 KOPCZAK Ewa UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK IV
3 s 1 45.77 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U14 KP IV B.D. B.D. Z/0799/13 2019 2
4 s 1 47.20 OLECHOWSKA Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U14 PK V
5 s 1 47.60 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK V BARSZCZ Mirosław B.D. Z/0798/13 2017 2
6 s 1 48.06 GIERMATA Magdalena LKS Stal Mielec 96 U16 PK V
7 s 1 48.96 SOBIŁO Gabriela KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK --
8 s 1 50.34 GEMZIK Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK --
1 s 2 49.38 ZBOCH Paulina LKS Stal Mielec 96 U16 PK --
2 s 2 51.96 GOLEC Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 99 U12 PK --
3 s 2 53.28 KOLISZ Klaudia LKS Stal Mielec 98 U14 PK --
4 s 2 53.32 BIELEC Joanna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0170/14 2015 BEZ
5 s 2 53.66 SZEWCZYK Aleksandra LUKS Burza Rogi 99 U12 PK -- SZEWCZYK Sławomir B.D. #
6 s 2 57.70 BRZOZOWSKA Paulina KKS Victoria Stalowa Wola 00 U12 PK --
1 s 3 42.80 ŻMUDZIEJEWSKA Joanna CWKS Resovia Rzeszów 96 U16 PK II
2 s 3 44.15 MAŚLACH Marta KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK III
3 s 3 44.76 HAWRO Kamila UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK III
4 s 3 46.90 LIS Aleksandra AZS UMCS Lublin # 95 U16 LU V B.D. # 3
5 s 3 48.98 SEROKA Anna KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK -- #
6 s 3 49.54 GALAS Ewelina UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA --
1 s 4 52.57 ĆWIK Monika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK --
2 s 4 53.87 NYKIEL Barbara MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK --
400 m K
1 s 1 60.59 CZACHÓR Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK III
2 s 1 61.92 LIS Katarzyna KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK III B.D. BEZ
3 s 1 62.25 BAK Diana KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK IV
4 s 1 62.83 SERAFIN Maria KKS Victoria Stalowa Wola 91 U20 PK IV
5 s 1 63.84 KUZIORA Sylwia KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK IV KLESZOWSKI Leszek BEZ
6 s 1 66.60 PUZIO Anna MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK --
1 s 2 64.67 MAZUR Dominika CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK -- B.D.
2 s 2 67.18 KOCHAŃSKA Justyna LUKS Burza Rogi 94 U18 PK --
3 s 2 68.18 HUBER Elżbieta CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK --
4 s 2 69.75 ADAMSKA Justyna KS Komunalni Sanok 93 U18 PK --
5 s 2 72.23 EKIERT Gabriela KB Krościenko Wyżne # 94 U18 PK --
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.75 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ -3.8 III #
100 m pł J MŁ K
3 s 1 17.06 MACIEJOWSKA Anita KS Komunalni Sanok 93 U18 PK -3.8 IV B.D. BEZ
100 m pł K
2 s 1 16.03 ŚLIŻ Alina CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK -3.8 III
300 m pł K
1 s 1 47.00 KOPCZAK Kamila UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ II #
2 s 1 49.45 ŚLIWIAK Patrycja MKS Halicz Ustrzyki Dolne 95 U16 PK III OLEKSYK Grzegorz Z/0125/11 2013 3
3 s 1 49.87 KORDYS Katarzyna UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK IV
400 m pł K K
1 s 1 69.27 RUSAK Eliza UKS Trójka Sandomierz 92 U20 SK IV
2 s 1 78.01 WOJCIECHOWSKA Katarzyna MKS Stal Nowa Dęba 95 U16 PK -- #
60 m M
1 s 1 8.31 HAMIELEC Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK 0.0 -- B.D. 3
2 s 1 8.34 KUKURSKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK 0.0 --
3 s 1 8.35 INGLOT Sławomir CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK 0.0 --
4 s 1 8.38 CZEPIEL Michał CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK 0.0 --
5 s 1 8.45 HERDA Krzysztof UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK 0.0 -- #
6 s 1 8.64 CHRZANOWSKI Sebastian CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK 0.0 --
7 s 1 9.04 KULIK Grzegorz KKS Victoria Stalowa Wola 00 U12 PK 0.0 --
1 s 2 8.67 KULIK Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK 0.0 --
2 s 2 8.76 MICIAK Filip UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK 0.0 --
3 s 2 8.77 BRYTAN Mateusz Ceramika Harasiuki # 97 U14 PK 0.0 --
4 s 2 8.81 KRAKOWSKI Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK 0.0 --
5 s 2 8.84 RESZKA Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK 0.0 --
6 s 2 8.96 ŁAPA Bartosz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U14 PK 0.0 --
7 s 2 9.29 TRYKSZA Karol UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK 0.0 -- #
1 s 3 8.99 KOWALSKI Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U14 PK 0.0 --
2 s 3 9.14 MAŚLANKA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK 0.0 --
3 s 3 9.28 ULMAN Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 97 U14 PK 0.0 --
4 s 3 9.35 GÓRNY Jakub CWKS Resovia Rzeszów 98 U14 PK 0.0 --
5 s 3 9.39 DYDO Patryk MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U14 PK 0.0 --
6 s 3 9.57 KORALEWICZ Grzegorz UKS Czwórka Przemyśl # 98 U14 PK 0.0 --
100 m M
1 s 1 12.30 KOŚCIÓŁEK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK -4.5 V
2 s 1 12.41 KANIA Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK -4.5 V
3 s 1 12.75 KULIŃSKI Damian KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK -4.5 V
4 s 1 12.85 FRANUS Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK -4.5 --
5 s 1 13.20 KIERBIEDŹ Dawid MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK -4.5 --
6 s 1 13.44 DZIOK Seweryn KS Komunalni Sanok 95 U16 PK -4.5 --
1 s 2 12.74 BOČEK Artur UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK -1.6 V
2 s 2 12.79 WITEK Sebastian MKL Sparta Stalowa Wola 95 U16 PK -1.6 -- #
3 s 2 13.06 ZGŁOBICA Mateusz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U16 PK -1.6 --
4 s 2 13.27 KUPIEC Krzysztof KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK -1.6 --
5 s 2 13.29 ŚWIĄDER Michał KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK -1.6 --
6 s 2 14.47 KIZIOR Łukasz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 96 U16 PK -1.6 --
1 s 3 12.53 SOLECKI Kamil CWKS Resovia Rzeszów 95 U16 PK -4.8 V
2 s 3 13.75 GĄSKA Dawid MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK -4.8 --
3 s 3 13.83 RUP Wiktor MKL Sparta Stalowa Wola 96 U16 PK -4.8 --
1 s 4 11.80 ŻAK Marcin MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK -3.3 IV #
2 s 4 11.87 PAWŁOWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 92 U20 MA -3.3 IV #
3 s 4 11.89 CHOŁODY Mariusz MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK -3.3 IV B.D. # 2
4 s 4 12.02 BURY Dominik CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK -3.3 IV
5 s 4 12.11 JANOSIEWICZ Krzysztof CWKS Resovia Rzeszów 90 U23 PK -3.3 --
6 s 4 12.13 KOSIŃSKI Daniel CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK -3.3 IV
1 s 5 11.39 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość # 94 U18 LU -0.6 III WIERZBICKI Mirosław B.D. # Z/2748/11 2019 1
2 s 5 11.65 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ -0.6 III #
3 s 5 11.83 PITRUS Michał KS Komunalni Sanok 93 U18 PK -0.6 IV
4 s 5 11.85 SZKÓŁKA Damian MKL Sparta Stalowa Wola 92 U20 PK -0.6 IV #
5 s 5 11.92 BIELATOWICZ Bernard MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 93 U18 PK -0.6 IV
6 s 5 11.94 KUNYSZ Patryk CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK -0.6 IV
7 s 5 12.17 PORCZAK Michał niest. Rzeszów # 84 Sen PK -0.6 --
1 s 6 11.76 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK -3.2 IV B.D. # 1
2 s 6 11.90 GRZYBOWSKI Jacek MKL Sparta Stalowa Wola 92 U20 PK -3.2 IV #
3 s 6 12.32 CZERWIENIEC Bartłomiej MKL Sparta Stalowa Wola 93 U18 PK -3.2 --
4 s 6 12.49 HONKOWICZ Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK -3.2 --
5 s 6 12.51 ATAMAN Amadeusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK -3.2 --
6 s 6 12.69 OLEJARSKI Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 94 U18 PK -3.2 --
1 s 7 12.29 ZAŃCZAK Patryk CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK -3.6 --
2 s 7 12.56 STYBAK Aleksander CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK -3.6 --
3 s 7 12.86 PARYŻAK Michał KS Komunalni Sanok 92 U20 PK -3.6 --
4 s 7 13.18 NOWOSIELSKI Lucjan ULKS Technik Trzcinica 72 Masters PK -3.6 --
5 s 7 13.20 PANCERZ Krzysztof KS Komunalni Sanok 94 U18 PK -3.6 --
6 s 7 13.53 SKOTNICKI Rafał ULKS Technik Trzcinica 94 U18 PK -3.6 --
200 m M
1 s 1 22.51 PARTYKA Michał CWKS Resovia Rzeszów 89 U23 PK 0.0 II
2 s 1 22.52 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość # 94 U18 LU 0.0 II WIERZBICKI Mirosław B.D. # Z/2748/11 2019 1
3 s 1 23.17 GURDAK Kamil MKS Stal Nowa Dęba 90 U23 PK 0.0 III ZIĘBA Julian # Z/4890/11 2016 1
4 s 1 23.22 KOZIK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK 0.0 III
5 s 1 23.37 GAJDA Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK 0.0 III
1 s 2 23.34 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa # 94 U18 MZ 0.0 III #
2 s 2 23.86 KOSIŃSKI Daniel CWKS Resovia Rzeszów 92 U20 PK 0.0 IV
3 s 2 24.46 KUNYSZ Patryk CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK 0.0 --
4 s 2 24.50 BIELATOWICZ Bernard MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 93 U18 PK 0.0 --
5 s 2 24.51 ATAMAN Amadeusz CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK 0.0 --
1 s 3 24.09 IDZINIAK Wojciech MKL Sparta Stalowa Wola 91 U20 PK -0.1 IV B.D. # BEZ
2 s 3 24.49 PITRUS Michał KS Komunalni Sanok 93 U18 PK -0.1 --
3 s 3 24.58 HONKOWICZ Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U18 PK -0.1 --
4 s 3 24.65 STYBAK Aleksander CWKS Resovia Rzeszów 94 U18 PK -0.1 --
5 s 3 25.30 ZIELONKA Piotr MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -0.1 --
1 s 4 25.77 SERAFIN Miłosz KB Witar Tarnobrzeg 92 U20 PK 0.0 -- LDK!
2 s 4 25.80 GALICIA PEREZ Arnold KKS Victoria Stalowa Wola 93 U18 PK 0.0 -- BARSZCZ Mirosław B.D. Z/4641/11 2017 BEZ
3 s 4 26.42 PARYŻAK Michał KS Komunalni Sanok 92 U20 PK 0.0 --
4 s 4 26.99 PANCERZ Krzysztof KS Komunalni Sanok 94 U18 PK 0.0 --
5 s 4 27.16 SKOTNICKI Rafał ULKS Technik Trzcinica 94 U18 PK 0.0 --
300 m M
1 s 1 40.25 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno # 97 U14 PK IV SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2019 2
2 s 1 42.75 HERDA Krzysztof UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK -- #
3 s 1 43.78 HAMIELEC Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK -- B.D. 3
4 s 1 44.99 RESZKA Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK --
5 s 1 45.97 KUKURSKI Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK --
6 s 1 46.03 KRAKOWSKI Grzegorz UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U14 PK --
1 s 2 45.00 KOŁODZIEJ Piotr KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK --
2 s 2 47.39 BŁAŻEJOWICZ Konrad KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK --
3 s 2 47.77 BEDNARZ Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 97 U14 PK --
4 s 2 49.42 BZDYRA Maciej KKS Victoria Stalowa Wola 98 U14 PK --
5 s 2 49.76 DYDO Patryk MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U14 PK --
1 s 3 39.44 KASPROWICZ Przemysław UKS Kusy Warszawa # 95 U16 MZ IV RADKE Karol # Z/4634/11 2014 2
2 s 3 40.18 FRANUS Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U16 PK IV
3 s 3 40.45 LEPAK Korneliusz UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA IV
4 s 3 41.40 DZIOK Seweryn KS Komunalni Sanok 95 U16 PK V
5 s 3 41.45 JAROSZ Dawid KKS Victoria Stalowa Wola 96 U16 PK V
6 s 3 43.46 TUR Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 95 U16 PK --
400 m M
1 s 1 50.28 GNAT Krystian LKS Stal Mielec 91 U20 PK II
2 s 1 50.58 SIÓDMIAK Andrzej LKS Stal Mielec 92 U20 PK III B.D.
3 s 1 52.03 WACHTA Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK III
4 s 1 53.86 RYGIEL Jakub KU AZS PWSZ w Krośnie # 92 U20 PK IV ZATORSKI Andrzej Z/4757/11 2013 3
5 s 1 54.78 WISZ Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 90 U23 PK --
1 s 2 55.21 PIKOR Rafał CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
2 s 2 55.27 GALICIA PEREZ Arnold KKS Victoria Stalowa Wola 93 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław B.D. Z/4641/11 2017 BEZ
3 s 2 56.00 TĘCZA Sławomir CWKS Resovia Rzeszów 93 U18 PK --
110 m pł MŁ M
5 s 1 18.38 HENDZEL Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U16 PK -1.8 V
110 m pł J MŁ M
3 s 1 15.85 OLSZOWY Dawid CWKS Resovia Rzeszów # 93 U18 PK -1.8 IV B.D. # 1
6 s 1 19.39 KRYSTOSIAK Paweł MKL Sparta Stalowa Wola 94 U18 PK -1.8 --
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.02 GNAT Krystian LKS Stal Mielec 91 U20 PK -1.8 II
2 s 1 15.65 KLICH Bartłomiej LKS Stal Mielec 92 U20 PK -1.8 II
4 s 1 17.04 SOKÓŁ Mateusz LKS Stal Mielec 91 U20 PK -1.8 IV
300 m pł M
1 s 1 46.33 SKROBOT Maciej UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA V
2 s 1 48.92 LEPAK Adam UKS Maraton Sękowa 95 U16 MA --
3 s 1 56.76 STASZCZAK Paweł MKS Stal Nowa Dęba 98 U14 PK --
400 m pł M
1 s 1 54.80 GURDAK Kamil MKS Stal Nowa Dęba 90 U23 PK II ZIĘBA Julian # Z/4890/11 2016 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.2360579967499 sekund