Warszawa 24 - 26.01.2003
Halowe Mistrzostwa Polski Jun i Jun Mł
60 m K
1 e 1 7.86 ROSJAN Karolina KS AZS AWF Poznań # 84 U20 WP --
2 e 1 7.86 BLICHARSKA Danuta AZS-AWF Warszawa 85 U20 MZ --
3 e 1 7.88 BARTOSIAK Magdalena KS Podlasie Białystok # 84 U20 PD --
4 e 1 7.90 SZALWA Karolina LLKS Osowa Sień # 85 U20 LB --
1 e 2 7.79 GABRYELEWICZ Joanna KS AZS AWF Poznań # 85 U20 WP --
1 e 2 7.79 ZIÓŁKOWSKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 84 U20 MZ --
1 e 2 7.87 ARCISZEWSKA Ewa KS Warszawianka W-wa # 85 U20 MZ --
2 e 2 7.81 GÓRSKA Dorota KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS --
2 e 2 7.93 CHUDZIAK Anna MKS MOS Wrocław # 85 U20 DS --
2 e 2 7.98 TEUL Joanna KS Podlasie Białystok # 85 U20 PD --
3 e 2 7.92 KANIECKA Magdalena AZS Łódź # 85 U20 LD --
3 e 2 7.97 OKSENIUK Agnieszka MKL Szczecin 84 U20 ZP --
4 e 2 7.97 FRĄCZEK Ewelina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 U20 SL --
1 f 7.76 GABRYELEWICZ Joanna KS AZS AWF Poznań # 85 U20 WP --
1 f 7.88 BARTOSIAK Magdalena KS Podlasie Białystok # 84 U20 PD --
2 f 7.77 BLICHARSKA Danuta AZS-AWF Warszawa 85 U20 MZ --
2 f 7.88 SZALWA Karolina LLKS Osowa Sień # 85 U20 LB --
3 f 7.78 GÓRSKA Dorota KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS --
3 f 7.92 KANIECKA Magdalena AZS Łódź # 85 U20 LD --
4 f 7.87 ARCISZEWSKA Ewa KS Warszawianka W-wa # 85 U20 MZ --
4 f 7.92 FRĄCZEK Ewelina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 85 U20 SL --
5 f 7.89 ROSJAN Karolina KS AZS AWF Poznań # 84 U20 WP --
5 f 8.00 OKSENIUK Agnieszka MKL Szczecin 84 U20 ZP --
6 f 7.93 ZIÓŁKOWSKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 84 U20 MZ --
200 m K
1 s 2 26.00 ZIÓŁKOWSKA Agnieszka RKS Skra Warszawa # 84 U20 MZ II
2 s 3 26.45 ROSJAN Karolina KS AZS AWF Poznań # 84 U20 WP III
3 s 3 26.51 CHUDZIAK Anna MKS MOS Wrocław # 85 U20 DS III
1 s 4 26.10 BLICHARSKA Danuta AZS-AWF Warszawa 85 U20 MZ II
2 s 4 26.34 KORNAS Anna AZS-AWF Katowice # 84 U20 SL III
3 s 4 27.32 ŁUKOSZ Małgorzata TL Pogoń Ruda Śląska # 85 U20 SL IV
1 s 5 26.45 KOTERAS Marta LKS Orkan Wlkp. Poznań # 84 U20 WP III
2 s 5 26.49 SZALWA Karolina LLKS Osowa Sień # 85 U20 LB III
1 26.64 KASICA Agnieszka LKS Lubusz Słubice # 85 U20 LB III
2 27.02 FRANKIEWICZ Marta BKS Bydgoszcz 85 U20 KP III
400 m K
1 s 1 57.82 ŁUKASIK Bożena RLTL ZTE Radom # 85 U20 MZ II
2 s 1 62.76 NIEWIADOMSKA Maria AZS-AWFiS Gdańsk # 85 U20 PM IV
1 s 2 57.69 KAJTOCH Jolanta AZS-AWF Warszawa # 84 U20 MZ II
2 s 2 61.44 WŁODARSKA Marta KS Wejher Wejherowo # 85 U20 PM III
1 s 3 60.66 TUTAK Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 84 U20 MZ III
2 s 3 62.24 LITWINIUK Edyta AZS-AWF Warszawa # 85 U20 MZ IV #
1 s 4 61.66 JANICKA Ewa TS Olimpia Poznań # 85 U20 WP III PTAK Krzysztof
2 s 4 61.85 SZYDŁOWSKA Alicja LKS Orkan Wlkp. Poznań # 84 U20 WP III
3 s 4 MUSIAŁCZYK Agnieszka RKS Łódź # 84 U20 LD
3 s 4 62.90 ZASŁAWSKA Krystyna STS Pomerania Szczecinek # 84 U20 ZP IV
1 s 5 61.31 PAŹDZIOR Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 85 U20 DS III
2 s 5 61.73 KUSION Renata RKS Skra Warszawa # 85 U20 MZ III
3 65.02 CIERLIK Ewa LLKS Osowa Sień # 85 U20 LB --
1500 m K
1 4:35.60 CIEŚLIK Anna UKS Olimp Kozienice # 84 U20 MZ II
2 4:37.35 KUŚ Joanna AZS-AWF Katowice 84 U20 SL II
3 4:41.70 BERNARDELLI Iwona LKS Vectra Włocławek # 85 U20 KP II B.D. # Z/1932/11 2020 1
4 4:41.96 EJDYS TOMASZEWSKA Sylwia WKS Śląsk Wrocław # 84 U20 DS II
5 4:45.44 UDAŁOW Dorota AZS-AWF Warszawa # 84 U20 MZ III
6 4:47.11 PLIŚ Renata MKL Maraton Świnoujście # 85 U20 ZP III WALKOWIAK Janusz # Z/5075/11 2019 M
7 4:53.66 STADNICKA Patrycja MKS Unia Hrubieszów # 85 U20 LU III
8 5:00.08 PIETRZAK Monika LKS Olymp Błonie # 85 U20 MZ IV
9 5:01.23 ZBRÓG Monika LUKS Orneta # 85 U20 WN IV
10 5:07.33 URBANIAK Paulina KKS Victoria Stalowa Wola # 85 U20 PK IV
60 m pł K J Mł K
2 w 1 9.17 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U18 PM -- # 875
3 w 1 9.45 KUBA Anna RKS Rumia 87 U18 PM -- 818
1 w 2 9.03 NOWAK Olimpia MUKS Kadet Rawicz # 88 U16 WP -- 904
60 m pł K K
1 w 2 9.14 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot # 84 U20 PM -- # 881
1 w 2 9.23 KACZMAREK Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS -- 862
1 w 2 9.39 LEWICKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk # 84 U20 PM -- 830
1 w 2 9.39 CHLEBOWSKA Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU -- 830
2 w 2 9.49 MUSIAŁ Aneta KL Gdynia 85 U20 PM -- 810
3 w 2 9.82 CZAPELKA Aleksandra GKS Piast Gliwice # 85 U20 SL -- 746
4 w 2 9.88 NOWAKOWSKA Marzena SKS Start Łódź # 85 U20 LD -- 735
Wzwyż K
1 w 1.69 LEWICKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk # 84 U20 PM II 842
1 w 1.78 NOWAK Olimpia MUKS Kadet Rawicz # 88 U16 WP I 953
2 w 1.60 SIWEK Paulina WLKS Nowe Iganie # 86 U18 MZ III 736
2 w 1.63 MUSIAŁ Aneta KL Gdynia 85 U20 PM II 771
3 w 1.60 CHUDOMIĘT Olga WKS Śląsk Wrocław # 86 U18 DS III 736
3 w 1.63 KACZMAREK Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS II 771
4 w 1.60 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U18 PM III # 736
5 w 1.57 BAREJA Justyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 86 U18 LU III 701
Tyczka K
1 w 3.90 HUCULAK Anna AZS-AWF Katowice # 84 U20 SL M 0
2 w 3.80 RATAJCZAK Justyna MKL Szczecin # 85 U20 ZP M # 0
3 w 3.80 OLKO-MASSEY Anna MKL Szczecin # 84 U20 ZP M # 0
4 w 3.80 WIERZBICKA Katarzyna KL Gdynia 84 U20 PM M 0
5 w 3.70 CZOK Maria AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 84 U20 OP I B.D. Z/2681/19 2019 0
6 w 3.70 DĘBSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 85 U20 LU I # 0
7 w 3.40 KALINOWSKA Oliwia Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk # 85 U20 PM I 0
W dal K
1 5.71 KOSUDA Agata AZS UMCS Lublin # 84 U20 LU II
2 5.71 CUBAŁA Aneta SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 85 U20 KP II
3 5.64 MISZCZAK Dominika PLKS Gwda Piła # 85 U20 WP II
4 5.28 WILK Ewelina KS AZS AWF Kraków # 84 U20 MA III
5 5.25 JAKUBIAK Agata KS Warszawianka W-wa # 84 U20 MZ III
6 5.23 KOWALEWSKA Karolina MKS Juvenia Puszczykowo # 84 U20 WP III
7 5.20 TARNOWSKA Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn # 85 U20 WN III
Trójskok K
1 12.89 KOSUDA Agata AZS UMCS Lublin # 84 U20 LU I
2 12.19 WILK Ewelina KS AZS AWF Kraków # 84 U20 MA I
3 11.62 KANIECKA Magdalena AZS Łódź # 85 U20 LD II
4 11.50 ZIMNICKA Marta niest. Kraków # 85 U20 MA II
5 11.46 DĄBROWSKA Karolina MKS Zryw Toruń # 84 U20 KP III
6 11.40 MŁODZIANKIEWICZ Kamila MKS Zryw Toruń # 85 U20 KP III
7 11.35 FIDOS Angelika AZS Łódź # 85 U20 LD III
8 11.18 PAŁAC Anna KS AZS AWF Kraków # 84 U20 MA III
9 11.07 WIELECHOWSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn # 84 U20 WN III
10 10.84 LEWANDOWSKA Ewelina MKS Zryw Toruń # 84 U20 KP III
Kula (4) K
1 14.25 PREDEL Edyta AZS-AWF Warszawa # 85 U20 MZ I
2 13.24 DROP Małgorzata LKS Polkowice 85 U20 DS I
3 12.44 MIGDA Alicja SKS Start Łódź # 85 U20 LD II
1 w 10.31 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk # 86 U18 PM III # 550
1 w 13.03 LEWICKA Beata AZS-AWFiS Gdańsk # 84 U20 PM I 729
2 w 9.98 NIEDŹWIEDŹ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław # 86 U18 DS IV 528
2 w 11.72 TYMIŃSKA Karolina SKLA Sopot # 84 U20 PM III # 643
3 w 9.98 CHUDOMIĘT Olga WKS Śląsk Wrocław # 86 U18 DS IV 528
3 w 11.44 CHLEBOWSKA Natalia KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU III 624
60 m M
1 e 1 7.03 GLIŃSKI Marcin MKL Toruń # 85 U20 KP --
2 e 1 7.07 GRZEGORCZYK Karol PLKS Gwda Piła # 84 U20 WP --
3 e 1 7.12 MICHALIK Konrad LKS Orkan Ostrzeszów # 85 U20 WP --
4 e 1 7.20 SPYCHAŁA Leszek TS Olimpia Poznań # 85 U20 WP --
5 e 1 7.56 IGNEROWICZ Konrad RKS Skra Warszawa # 85 U20 MZ --
1 e 2 7.00 OLSZAŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS --
1 e 2 7.01 KASKA Tomasz SSA Legia 1926 Warszawa # 84 U20 MZ --
2 e 2 7.12 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 U20 MA --
2 e 2 7.14 KOZA Paweł RKS Skra Warszawa # 85 U20 MZ --
5 e 2 7.65 GRZYBCZAK Tobiasz GKS Piast Gliwice # 85 U20 SL --
1 e 4 7.05 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań # 84 U20 WP -- OSIK Tadeusz B.D. # Z/2487/11 2018 1
2 e 4 7.12 WIADEREK Piotr SKLA Sopot # 84 U20 PM -- #
3 e 4 7.40 ŻACZEK Dorian MKS Polonia Warszawa # 85 U20 MZ --
1 e 5 6.81 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 U20 MZ -- #
2 e 5 6.89 NOWAK Artur RKS Skra Warszawa # 84 U20 MZ --
3 e 5 6.99 MATUSZAK Robert AZS UMCS Lublin # 84 U20 LU -- #
4 e 5 7.23 JANKOWSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS -- B.D. # BEZ
1 f 6.80 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 U20 MZ -- #
1 f 7.06 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań # 84 U20 WP -- OSIK Tadeusz B.D. # Z/2487/11 2018 1
2 f 6.85 NOWAK Artur RKS Skra Warszawa # 84 U20 MZ --
2 f 7.14 MICHALIK Konrad LKS Orkan Ostrzeszów # 85 U20 WP --
3 f 6.93 OLSZAŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS --
3 f 7.14 JABŁOŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 85 U20 MA --
4 f 6.95 MATUSZAK Robert AZS UMCS Lublin # 84 U20 LU -- #
5 f 6.99 GLIŃSKI Marcin MKL Toruń # 85 U20 KP --
6 f 7.00 KASKA Tomasz SSA Legia 1926 Warszawa # 84 U20 MZ --
200 m M
1 s 1 22.49 NOWAK Artur RKS Skra Warszawa # 84 U20 MZ II
2 s 1 23.14 CZERNIAK Sebastian MKS MOS Wrocław # 84 U20 DS III
1 s 2 22.98 PRYGA Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 85 U20 DS III
1 s 3 23.34 WASIAK Jarosław AZS Łódź # 84 U20 LD III #
2 s 3 23.70 GRZONKA Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz # 84 U20 SL IV
2 s 4 23.83 JELONEK Michał TS AKS Chorzów # 84 U20 SL IV
1 e 5 22.64 TALKOWSKI Tomasz MLKS Nadwiślanin Chełmno # 84 U20 KP II
2 e 5 23.19 SŁONECKI Marek KS AZS AWF Wrocław # 84 U20 DS III
1 e 6 23.52 KEMPA Damian KS AZS AWF Wrocław # 85 U20 DS III
2 e 6 23.60 KAMIŃSKI Mariusz RKS Łódź 84 U20 LD III
3 e 6 23.77 ROŻEK Dawid MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 84 U20 PM IV
1 e 7 23.23 REJMAK Mieszko MKS Truso Elbląg # 84 U20 WN III
2 e 7 23.44 LOCH Maciej niest. Katowice # 85 U20 SL III
400 m M
1 s 1 51.65 SZWEDZIK Jakub niest. Warszawa # 84 U20 MZ III
2 s 1 51.68 KLOSKOWSKI Maciej MKS Chojniczanka 1930 Chojnice # 84 U20 PM III
3 s 1 53.11 PŁUCIENNICZAK Bartosz MLKS Echo Twardogóra # 85 U20 DS IV
1 s 2 51.07 BARAŃSKI Kamil KS Warszawianka W-wa # 85 U20 MZ III
2 s 2 53.58 BOCIĄG Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 85 U20 PM IV
1 s 3 51.92 BĄK Tomasz KS AZS AWF Wrocław # 85 U20 DS III
2 s 3 53.16 BRĄCZYK Dariusz ULKS Technik Trzcinica # 85 U20 PK IV
3 s 3 53.45 ŻARKOWSKI Daniel RKS Rumia 85 U20 PM IV
1 s 4 50.04 ZRADA Piotr LUKS Orneta # 84 U20 WN II MAKOWSKI Leszek
2 s 4 51.32 GRĄZIOWSKI Paweł MKS MOS Wrocław # 85 U20 DS III
1 53.77 NOGAJCZYK Łukasz LLKS Osowa Sień # 85 U20 LB IV
2 56.51 PAWEŁKO Marcin LKS Polkowice 85 U20 DS --
800 m M
1 E 1:57.26 ŁĘGOWSKI Rafał SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U20 KP III B.D. BEZ
2 E 1:57.62 KUBACKI Bartłomiej MUKS Kadet Rawicz # 85 U20 WP III
3 E 2:01.64 OLANISZYN Tomasz MKS-SMS Victoria Racibórz # 84 U20 SL III
5 E 2:04.86 MUCHA Artur WLKS Wrocław # 85 U20 DS IV
1 E 2 1:58.49 KRUPA Piotr LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka # 85 U20 MZ III
1 E 2 1:59.53 DĄBROWSKI Piotr KS AZS AWF Kraków # 85 U20 MA III
2 e 2 1:59.61 PRAWDZIK Adam UKS Technik Augustów # 85 U20 PD III
2 E 2 2:00.46 KRAJEWSKI Marcin MKS Juvenia Białystok # 85 U20 PD III MYDLARZ Jerzy B.D. 3
3 e 2 2:01.10 HALFAR Jerzy MKS-SMS Victoria Racibórz # 84 U20 SL III
3 E 2 2:01.82 ANGIELCZYK Daniel KS AZS AWF Poznań # 84 U20 WP III
4 e 2 2:03.05 WILK Tomasz CWKS Resovia Rzeszów # 85 U20 PK IV
5 e 2 2:03.14 KULICKI Piotr STS Skarżysko-Kamienna # 85 U20 SK IV
1 e 3 1:56.39 SEKRETARSKI Ireneusz LKS Vectra Włocławek # 84 U20 KP II NOWAKOWSKI Marian M
2 e 3 1:56.73 SZMIT Cezary KS AZS UWM Olsztyn # 84 U20 WN II
3 e 3 1:57.39 GAWRYŚ Kamil KS AZS UWM Olsztyn # 85 U20 WN III
4 e 3 1:59.34 POCZWARDOWSKI Kamil KB Sporting Międzyzdroje # 84 U20 ZP III
5 e 3 2:02.93 URBANIK Grzegorz CKS Budowlani Częstochowa # 85 U20 SL IV
6 e 3 2:04.58 PILARSKI Dominik MKL Szczecin 85 U20 ZP IV
7 e 3 2:16.29 PANAS Marcin UKL Ósemka Police # 85 U20 ZP --
1500 m M
1 s 2 4:02.39 JANIAK Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 84 U20 KP III
1 s 2 4:11.67 DOJNIA Łukasz KBWiR Dystans Ełk # 85 U20 WN III PAZIEWSKI Janusz
2 s 2 4:03.00 LASIUK Grzegorz KS AZS UWM Olsztyn # 84 U20 WN III
2 s 2 4:14.89 SIEŃKOWSKI Mariusz UKS Technik Augustów # 85 U20 PD IV
3 s 2 4:05.36 ROLNIK Robert GKS Piast Gliwice # 84 U20 SL III
3 s 2 4:17.21 SKORUPSKI Szymon AZS-AWF Warszawa # 85 U20 MZ IV
4 s 2 4:05.38 WAKARECY Radosław AKL Ursynów Warszawa # 84 U20 MZ III
4 s 2 4:18.43 PRABUCKI Krzysztof ULKS Talex Borzytuchom # 85 U20 PM IV
5 s 2 4:07.42 DOSKONAŁY Rafał LKS Lubusz Słubice # 84 U20 LB III
6 s 2 4:07.76 KAŁASZCZYŃSKI Łukasz MUKS Płock 84 U20 MZ III
7 s 2 4:16.56 KRASOWSKI Tomasz MKS Polonia Warszawa # 85 U20 MZ IV B.D. BEZ
1 4:02.22 WALCZAK Krzysztof LKS Zorza Gdynia # 84 U20 PM III
2 4:03.00 KOZŁOWSKI Artur ULKS MOSiR Sieradz # 85 U20 LD III KOZŁOWSKI Tomasz # Z/1510/11 2019 2
3 4:04.17 STRACHOTA Paweł KS Warszawianka W-wa # 84 U20 MZ III
4 4:07.54 PASEK Damian TS AKS Chorzów # 85 U20 SL III B.D. Z/2342/11 2019 3
5 4:09.71 JANUS Daniel LLKS Osowa Sień # 85 U20 LB III
6 4:13.91 PIECHOWSKI Michał MKS Truso Elbląg # 85 U20 WN IV
7 4:15.93 KERN Tomasz MKS Unia Hrubieszów # 85 U20 LU IV
8 4:20.65 CHŁOSTA Bartłomiej LKS Kłos Olkusz # 84 U20 MA IV
Wzwyż M
1 w 1.89 KRZEMIŃSKI Robert AZS-AWF Gorzów # 86 U18 LB III 705
2 w 1.89 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U18 SL III 705
3 w 1.89 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ III 705
4 w 1.83 JARZĘBOWSKI Krzysztof MKS MOS Wrocław # 86 U18 DS III 653
5 w 1.80 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U18 LD IV 627
Tyczka M
1 4.90 CZERNIAK Przemysław SL Olimpia Poznań # 84 U20 WP I
2 4.80 WROŃSKI Tomasz ZLKL Zielona Góra # 85 U20 LB I
3 4.60 MASŁOWSKI Piotr SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U20 KP I
4 4.60 SZYMAŃSKI Damian ZLKL Zielona Góra # 84 U20 LB I
5 4.50 STRZELCZYK Michał SKLA Sopot 85 U20 PM I
6 4.20 STRZELCZYK Paweł SKLA Sopot 84 U20 PM II #
7 4.20 LEWICKI Andrzej RKS Skra Warszawa # 85 U20 MZ II
8 4.20 KOŁEK Samuel KS Sprint Bielsko-Biała # 84 U20 SL II
9 3.90 NONAS Piotr SKS Start Łódź # 84 U20 LD III
W dal M
1 7.46 ŁUKASIAK Michał AZS-AWF Warszawa # 84 U20 MZ I #
2 7.30 STARZAK Marcin KS AZS-AWF Biała Podlaska # 85 U20 LU I
3 7.30 NIEMYJSKI Michał AZS Łódź # 84 U20 LD I
4 7.17 PARLICKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 U20 SL II
5 6.79 WAWRZEŃCZAK Radosław MKS Durasan Płońsk # 84 U20 MZ III
6 6.48 RYBICKI Marek LKS Polkowice 85 U20 DS III
1 w 6.35 ŁAZOWSKI Mateusz KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ III 664
1 w 6.75 GINDERA Robert SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U20 KP III 755
2 w 6.28 SIONKOWSKI Krzysztof KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ IV 648
2 w 6.68 DROZD Radosław AZS-AWF Katowice # 84 U20 SL III 739
3 w 6.25 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ IV 641
3 w 6.51 DROZD Radosław AZS-AWF Katowice # 84 U20 SL III 700
4 w 6.19 SŁUPKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 87 U18 PM IV 628
5 w 6.12 SUWALSKI Arkadiusz CKS Budowlani Częstochowa # 86 U18 SL IV 613
6 w 6.08 JARZĘBOWSKI Krzysztof MKS MOS Wrocław # 86 U18 DS IV 604
8 w 6.00 CELMER Damian RKS Łódź # 87 U18 LD IV 587
Trójskok M
1 15.33 PARLICKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 84 U20 SL I
2 15.02 FUTYMA Michał WKS Wawel Kraków # 85 U20 MA I
3 14.99 KOZŁOWSKI Grzegorz LKS Pomorze Stargard # 84 U20 ZP I
4 14.31 LEWANDOWSKI Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 85 U20 DS III #
5 13.82 ŁOJKO Piotr MKS Zryw Toruń # 84 U20 KP III
Kula (5) M
1 w 15.35 SŁUPKOWSKI Krzysztof SKLA Sopot 87 U18 PM II 811
2 w 14.47 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U18 MZ III 757
Kula (6) M
1 17.50 GIŻA Jakub LKS Stal Mielec # 85 U20 PK I #
2 17.31 GÓRZYŃSKI Marcin SKLA Sopot 85 U20 PM I
3 17.28 MROZIK Andrzej LLKS Pomorze Stargard # 84 U20 ZP I GOŁDYN Bartosz B.D. # Z/4961/11 2013 1
4 16.52 PANKAU Grzegorz MLKS Krajna Sępólno # 84 U20 KP I
5 16.48 BORKOWSKI Daniel KKL Kielce # 84 U20 SK I #
6 16.18 ZAKRZEWSKI Jarosław AZS-AWFiS Gdańsk # 84 U20 PM I
7 15.22 RADZIO Radosław MLKS Krajna Sępólno # 85 U20 KP II KRAKOWIAK Dariusz
8 15.16 WYSOCKI Wojciech AZS-AWF Warszawa # 85 U20 MZ II
9 15.03 KACZANOWSKI Marcin LKS Polkowice 85 U20 DS II
10 14.92 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck # 85 U20 PM II KOWNATKE Rafał # Z/5086/11 2019 1
11 13.21 PŁUCIENNIK Łukasz MKS Durasan Płońsk # 84 U20 MZ III
12 12.91 KORBUT Piotr KS AZS AWF Wrocław # 85 U20 DS IV
13 12.71 BOCHENEK Łukasz RLTL ZTE Radom # 85 U20 MZ IV
14 12.48 URBAŃSKI Michał WKS Śląsk Wrocław # 85 U20 DS IV
1 w 14.89 GINDERA Robert SL WKS Zawisza Bydgoszcz # 84 U20 KP II 783
2 w 13.33 TYCHY Krzysztof MMKS Kędzierzyn Koźle # 85 U20 OP III 687
3 w 12.96 PRUSZAK Piotr MKS Sambor Tczew # 85 U20 PM IV 665
5 w 12.34 KONIUSZEWSKI Łukasz KS AZS AWF Wrocław # 85 U20 DS IV 627
6 w 12.31 PLASKOTA Krzysztof AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 85 U20 OP IV 625

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5422978401184 sekund