Warszawa 20 - 21.01.2007
60 m K
1 e 1 7.73 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL -- #
1 e 1 8.14 WITKOWSKA Justyna MKS Polonia Warszawa # 92 U16 MZ -- B.D. B.D. #
2 e 1 7.99 GRABAREK Monika LKS Lubusz Słubice # 87 U23 LB --
2 e 1 8.32 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa # 92 U16 MZ -- B.D. # 1
1 e 2 7.61 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 U23 MZ -- #
1 e 4 7.71 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U18 PM -- MODELSKI Michał # Z/2684/11 2020 MM
2 e 4 7.90 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ --
3 e 4 8.07 BLUS Klaudia AZS-AWF Warszawa 91 U18 MZ -- #
1 e 5 7.75 KARCZMAREK Zuzanna KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ -- #
1 e 7 8.00 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U18 LU -- STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1
1 f 7.65 BRZEZIŃSKA Iwona AZS-AWF Warszawa # 86 U23 MZ -- #
1 f 7.68 KIEŁBASIŃSKA Anna SKLA Sopot # 90 U18 PM -- MODELSKI Michał # Z/2684/11 2020 MM
1 f 8.08 WITKOWSKA Justyna MKS Polonia Warszawa # 92 U16 MZ -- B.D. B.D. #
2 f 7.73 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice # 87 U23 SL -- #
2 f 7.78 KARCZMAREK Zuzanna KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ -- #
2 f 8.32 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa # 92 U16 MZ -- B.D. # 1
3 f 7.90 ŚWIOSTEK Katarzyna AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ -- #
3 f 7.94 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 U18 LU -- STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1
4 f 7.97 GRABAREK Monika LKS Lubusz Słubice # 87 U23 LB --
4 f 8.01 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ --
5 f 8.03 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 U23 LD -- #
200 m K
1 e 1 26.75 SOŁDYŃSKA Agnieszka MUKS Płock 89 U20 MZ III
1 e 1 29.20 ZBUCKA Patrycja AZS-AWF Warszawa 92 U16 MZ V
2 e 1 26.98 ŻBIKOWSKA Ewa SSA Legia 1926 Warszawa # 88 U20 MZ III
2 e 1 29.84 ZAWADZKA Katarzyna UKS Herkules Sulejówek # 93 U16 MZ V
3 e 1 27.64 ROMANIUK Justyna KS AZS UWM Olsztyn # 91 U18 WN IV #
1 e 3 25.89 RYMSZA Weronika RKS Skra Warszawa # 86 U23 MZ II
1 e 4 29.14 MALISZEWSKA Karolina KS Orzeł Warszawa # 92 U16 MZ V
1 e 5 26.95 DRABIK Patrycja KS Agros Zamość # 90 U18 LU III
2 e 5 27.15 KREFT Paulina AZS-AWFiS Gdańsk # 90 U18 PM III
3 e 5 27.64 FIGAT Magdalena UKS Jedynka Bartoszyce # 91 U18 WN IV
1 e 6 27.53 HAJDACKA Malwina OKS Start Otwock 91 U18 MZ IV #
1 e 6 28.63 KOWALSKA Agata OKS Start Otwock 92 U16 MZ V B.D. # 3
1 e 8 26.48 NOWAK Kamila AZS-AWF Warszawa # 91 U18 MZ III
1 e 9 27.90 SZABLEWSKA Agnieszka RKS Łódź 86 U23 LD -- #
1 e 9 27.96 SĘK Marta UKS Kusy Warszawa # 91 U18 MZ IV #
1 e 12 28.30 ROSA Sylwia SG Legia Warszawa # 92 U16 MZ IV
600 m K
1 e 1 1:28.18 LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa # 81 Sen MZ -- TOMCZYK Kazimierz # Z/2805/17 2020
2 e 1 1:36.34 WITCZAK-FLAJSZER Agnieszka MKS Polonia Warszawa # 86 U23 MZ -- #
3 e 1 1:38.50 PARADOWSKA Paulina WLKS Nowe Iganie # 88 U20 MZ -- B.D. # BEZ
5 e 1 1:40.84 PILIPCZUK Aleksandra MKS Polonia Warszawa # 89 U20 MZ --
2 e 3 1:45.64 CNOTKOWSKA Żaneta MUKS Płock 92 U16 MZ IV
800 m K
1 e 2:13.48 ZGLEJC Kamila KS AZS UWM Olsztyn # 89 U20 WN II
2 e 2:19.28 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka # 89 U20 MA III KRÓL Zbigniew # Z/1912/11 2019 1
Tyczka K
7 = 3.20 JANICKA Magdalena KS Orzeł Warszawa # 90 U18 MZ II
  e 2.00 KOWALEWSKA Paulina KS Orzeł Warszawa # 92 U16 MZ V
  e 2.00 KRZANIK Edyta SKLA Sopot 90 U18 PM --
  e 3.00 PISKORZ Justyna SKLA Sopot 86 U23 PM II
  e 3.00 ZIENKIEWICZ Marta SKLA Sopot 90 U18 PM II
  e 3.20 ROSIŃSKA Dominika ZLKL Zielona Góra # 88 U20 LB II
  e 3.20 KUC Patrycja SKLA Sopot 91 U18 PM II
1 e 4.20 PIWOWARSKA Joanna KS AZS AWF Kraków # 83 Sen MA M #
2 e 3.90 SOWA Katarzyna KKL Kielce # 85 U23 SK M
3 e 3.80 WRONA Agnieszka KKL Kielce # 82 Sen SK M #
4 e 3.50 KOLASA Agnieszka SKLA Sopot 92 U16 PM I #
5 e 3.40 KALWODA Kaja AZS-AWF Warszawa 82 Sen MZ I
13 e 3.00 BLOCH Joanna SKLA Sopot 91 U18 PM II
14 e 2.40 FILAR Patrycja KS Orzeł Warszawa # 91 U18 MZ IV
17 e 2.00 KOKOSIŃSKA Anna KS Orzeł Warszawa # 92 U16 MZ V
6 3.40 RUPALA Barbara AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ I
10 3.20 WALCZYŃSKA Aleksandra UKS Kusy Warszawa # 89 U20 MZ II
Trójskok K
1 e 12.20 WOLSKA Monika KS Warszawianka W-wa # 87 U23 MZ I
3 e 11.15 WITEK Monika KS Warszawianka W-wa # 87 U23 MZ III
4 e 10.88 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA III #
5 e 10.09 CHOROSZEWSKA Olga OKLA Ostrołęka # 90 U18 MZ -- #
2 11.87 ADAMCZAK Paulina OKLA Ostrołęka # 90 U18 MZ II
3 11.15 WITEK Monika KS Warszawianka W-wa # 87 U23 MZ III
4 10.88 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków # 90 U18 MA III #
5 10.09 CHOROSZEWSKA Olga OKLA Ostrołęka # 90 U18 MZ -- #
Kula (3) K
1 e 11.27 TRĘBSKA Gabriela UKS Vis Skierniewice # 92 U16 LD III
Kula (4) K
1 e 14.74 DUDZIŃSKA Agnieszka RLTL ZTE Radom 88 U20 MZ I #
2 e 12.52 SAMUL Agata AZS UMCS Lublin 87 U23 LU I
3 e 12.22 GUBA Paulina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU II ANTCZAK Edmund B.D. # Z/4665/11 2020 MM
5 e 10.97 CIEŚLOK Ewa KS Warszawianka W-wa # 88 U20 MZ III
7 e 10.70 GAJEWSKA Renata KS AZS AWF Poznań # 91 U18 WP III B.D. # 3
8 e 10.58 SAMUL Sabina AZS UMCS Lublin # 91 U18 LU III #
9 e 10.47 WINIAREK Sandra OKS Start Otwock 89 U20 MZ III
10 e 10.46 BLICHARSKA Zofia AZS-AWF Warszawa 90 U18 MZ III #
11 e 10.44 KRÓL Edyta UKS Czwórka Białystok # 89 U20 PD III
12 e 10.37 AFANASJEW Hanna PKS Gwardia Szczytno # 89 U20 WN III
13 e 9.86 MATUSZEWSKA Marta GKS Wilga Garwolin # 91 U18 MZ IV
14 e 9.83 LEWANDOWSKA Anna OKS Start Otwock 89 U20 MZ IV
15 e 9.61 ZAWADZKA Izabela AZS-AWFiS Gdańsk # 89 U20 PM IV #
16 e 9.37 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa # 90 U18 MZ IV #
17 e 8.75 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot # 89 U20 PM -- #
4 11.64 DRUZD Elżbieta AZS-AWF Warszawa 85 U23 MZ III
200 m M
1 e 1 22.90 STRZELCZYK Marcin RLTL ZTE Radom # 88 U20 MZ III RADKE Karol # Z/0578/16 2019 1
1 e 1 24.77 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice # 92 U16 SL V ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/4919/11 2020
1 e 2 25.81 REGULSKI Przemysław UKS Vis Skierniewice # 92 U16 LD --
1 e 3 23.84 WÓJCIK Rafał KS AZS UWM Olsztyn # 91 U18 WN IV
1 e 3 25.12 BEDNAREK Adrian UKS Vis Skierniewice # 92 U16 LD V
2 e 3 26.62 JAKIMOWICZ Marek KS Warszawianka W-wa # 92 U16 MZ -- RĄCZKA Paweł # Z/4970/11 2011 3
1 e 6 24.23 BLUS Maciej UKS Vis Skierniewice # 91 U18 LD IV
600 m M
1 e 1 1:21.75 PODOLAK Michał KS AZS UWM Olsztyn # 85 U23 WN --
2 e 1 1:23.61 SOBIECH Marcin AZS-AWF Warszawa # 88 U20 MZ --
3 e 1 1:25.56 SŁOMSKI Adam KS Warszawianka W-wa # 85 U23 MZ --
4 e 1 1:26.52 ZWIERZCHOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa # 87 U23 MZ -- #
5 e 1 1:26.73 ŁYSIK Paweł OKS Start Otwock 90 U18 MZ -- #
6 e 1 1:26.86 KALITA Marcin KS AZS UWM Olsztyn # 90 U18 WN -- #
1 e 2 1:23.40 GAWRYŚ Kamil KS AZS UWM Olsztyn # 85 U23 WN --
3 e 2 1:25.58 SEKUŁA Łukasz OKS Start Otwock 89 U20 MZ --
4 e 2 1:27.12 PASTUSZKA Kamil RLTL ZTE Radom 90 U18 MZ --
5 e 2 1:28.10 FLAK Marcin MUKS Płock 90 U18 MZ --
6 e 2 1:28.56 WYCZAŁKOWSKI Damian MUKS Płock 91 U18 MZ --
7 e 2 1:28.80 ZAKRZEWSKI Piotr MKS Durasan Płońsk # 89 U20 MZ --
1 e 3 1:29.75 GRZELAK Tomasz RKS Łódź # 90 U18 LD --
1 e 4 1:24.54 GAWRYŚ Emil KS AZS UWM Olsztyn # 87 U23 WN -- #
2 e 4 1:25.84 ORYNIAK Grzegorz KS Piaseczno 88 U20 MZ --
2 1:25.46 MICHALAK Bartłomiej AZS-AWF Warszawa 87 U23 MZ -- #
800 m M
1 e 1:58.54 WOŁOWICZ Michał OKS Start Otwock 88 U20 MZ III
2 e 2:01.73 WOJCIECHOWSKI Rafał MKS Stal Nowa Dęba # 90 U18 PK III #
3000 m M
1 e 9:04.76 NIEMIRSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa # 87 U23 MZ III
2 e 9:04.96 WRÓBLEWSKI Grzegorz KS Piaseczno 87 U23 MZ III
3 e 9:09.97 JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa # 84 Sen MZ III ROSŁON Sławomir # Z/5134/11 2019 3
60 m pł M Mł M
3 e 6 9.61 MOŁCZAN Adam UKS Kusy Warszawa # 92 U16 MZ -- #
2 e 7 9.14 KRAWCZYK Michał UKS Mokotów # 91 U18 MZ --
2 9.01 KOWALCZYK Krystian UKS Kusy Warszawa # 92 U16 MZ -- #
60 m pł M J Mł M
2 e 4 8.58 ZIEMKIEWICZ Adam KS Orzeł Warszawa # 91 U18 MZ --
1 8.31 GRABARCZYK Konrad MKLA Łęczyca 91 U18 LD --
3 8.80 KSIĘŻOPOLSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce # 90 U18 MZ --
60 m pł M (99.1) M
1 e 2 8.01 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ -- #
2 e 2 8.04 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U20 MZ -- #
5 e 2 8.59 MICHALSKI Przemysław MKLA Łęczyca 88 U20 LD --
2 f 8.45 MICHALSKI Przemysław MKLA Łęczyca 88 U20 LD --
3 f 8.70 ANTOŃCZAK Marek KS Orzeł Warszawa # 89 U20 MZ --
4 f 8.74 CZAJKOWSKI Michał RLTL ZTE Radom 88 U20 MZ --
1 7.99 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 U20 MZ -- #
2 8.08 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U20 MZ -- #
3 8.42 PIETRZAK Michał AZS-AWF Katowice # 89 U20 SL -- B.D. B.D. 1
4 8.43 ROSŁONIEC Krystian KS Orzeł Warszawa # 89 U20 MZ -- #
5 8.53 RACKI Michał KS Orzeł Warszawa # 89 U20 MZ --
60 m pł M M
1 e 1 8.47 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ --
2 e 1 9.02 BROCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS --
1 f 8.19 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ --
5 f 9.25 BROCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław # 85 U23 DS --
Wzwyż M
6 = 1.95 JASIŃSKI Bartosz KS Orzeł Warszawa # 88 U20 MZ II
  e 1.95 POPŁAWSKI Mateusz KS Warszawianka W-wa # 87 U23 MZ II
  e 2.00 SIBIGA Wojciech RKS Skra Warszawa # 83 Sen MZ II #
  e 2.00 BEDNAREK Sylwester RKS Łódź 89 U20 LD II B.D. # Z/2877/11 2020 MM
1 e 2.05 JAKUBIAK Adam KS Orzeł Warszawa # 87 U23 MZ II
2 e 2.05 PROKOPCZUK Łukasz WLKS Nowe Iganie # 90 U18 MZ II B.D. # 2
3 e 2.00 GLAUBERT Marcin MKS Truso Elbląg # 83 Sen WN II
8 e 1.90 OLSZEWSKI Adrian KS AZS UWM Olsztyn # 86 U23 WN III
9 e 1.85 GOŁAWSKI Łukasz WLKS Nowe Iganie # 90 U18 MZ III
10 e 1.85 SZULIŃSKI Piotr MUKS Płock 89 U20 MZ III
12 e 1.85 WÓJCIK Adrian KS Warszawianka W-wa # 89 U20 MZ III B.D.
13 e 1.85 LATAŁA Bartosz MKLA Łęczyca 90 U18 LD III
14 e 1.80 BUCZEK Łukasz MMKS Start Skierniewice # 91 U18 LD IV WARACKI Jerzy B.D. 2
Tyczka M
  e 4.40 POLAK Dawid KS Warszawianka W-wa # 88 U20 MZ II
  e 4.70 RÓŻYC Michał RKS Skra Warszawa # 87 U23 MZ I #
  e 4.90 PEWIŃSKI Jakub SKLA Sopot 86 U23 PM I
W dal M
1 B 6.14 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice # 92 U16 SL IV ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/4919/11 2020
1 A 7.05 HOFFMANN Karol AZS UMCS Lublin # 89 U20 LU II ŁUKASIAK Michał ŁUKASIAK Michał # , Z/3512/11 , 2020
2 B 5.66 FARAJ Rami WKS Gwardia Warszawa # 92 U16 MZ V PUŁAWSKI Andrzej Z/0147/11 2011 3
3 A 6.73 WIKTORSKI Tomasz OKLA Ostrołęka # 88 U20 MZ III #
4 A 6.69 WAWRZEŃCZAK Radosław MKS Durasan Płońsk # 84 Sen MZ III
5 A 6.67 BAGIŃSKI Cezary AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ III #
6 A 6.51 BESZTAK Adam KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U18 LU III
7 A 6.27 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U20 MZ IV #
8 A 6.26 DURASIEWICZ Tomasz KS Warszawianka W-wa # 86 U23 MZ --
1 e 6.14 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice # 92 U16 SL IV ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/4919/11 2020
2 e 5.66 FARAJ Rami WKS Gwardia Warszawa # 92 U16 MZ V PUŁAWSKI Andrzej Z/0147/11 2011 3
2 e 7.03 PABICH Łukasz CKS Budowlani Częstochowa # 90 U18 SL II B.D. 3
3 e 6.73 WIKTORSKI Tomasz OKLA Ostrołęka # 88 U20 MZ III #
4 e 6.69 WAWRZEŃCZAK Radosław MKS Durasan Płońsk # 84 Sen MZ III
5 e 6.67 BAGIŃSKI Cezary AZS-AWF Warszawa # 89 U20 MZ III #
6 e 6.51 BESZTAK Adam KS AZS-AWF Biała Podlaska # 90 U18 LU III
7 e 6.27 BODUŁA Karol RLTL ZTE Radom 88 U20 MZ IV #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.1922450065613 sekund